AfterParty - Ana Kauri “Fationit do i thoja...”

1 420 Shikime 147 mijë
Argëtim

#LuanaVjollca #AfterParty #AnaKauri
Hey miq të kanalit zyrtar të Luana Vjollcës në ALfirst! Çdo ditë të javës “ora 19:00” ju pret një “After Party” me intervista dhe pyetje pikante për personazhet më IN, të ftuarit specialë në “Shiko Kush LUAN” show!
Follow “After Party” on:
Instagram: afterparty_show
ALfirst: alfirst.info/nick/7EhDmb0X1a6Sib8ncwoNHg
Follow Luana Vjollca on:
Website: www.luanavjollca.com/en/
Instagram: luanavjollca
ALfirst: alfirst.info/nick/7EhDmb0X1a6Sib8ncwoNHg
Facebook: m. LuanaVjollca/

Komente

 1. kida kidaa
  kida kidaa
  2 ditë më parë

  Si tha ? Fatjonit do ti thoja .... se nuk kuptohet mund te m thoni ?

 2. Everything's about Cars
  Everything's about Cars
  7 ditë më parë

  Per te pare cdo difekt dhe zgjidhje rreth makines suaj.. Ju lutemi subscribe ktu 👇👇 m.alfirst.info/nick/QJWXQ9a6ZEeqTC59FqBPeQ

 3. Vani Matoshi
  Vani Matoshi
  9 ditë më parë

  Nice 👍

 4. sonila alicka Alicka
  sonila alicka Alicka
  9 ditë më parë

  Ana je nje femer e kompletuar,dhe shpresoj mos ta humbesh Rinianin keni kimi mbi te gjitha,dhe jam shum e sigurt qe plotsoni njeri tjetrin.a mos lejo te te ngarkojn me makiazhe sepse nuk ke nevej.

 5. Gentian Osmalli
  Gentian Osmalli
  9 ditë më parë

  Shum vari Karin je besoj se edhe ti e din

 6. five stars
  five stars
  10 ditë më parë

  Ceki kamt pak n'tok se shum nelt po t'rri , katastrof.... A thu je e vetmja në kët botë ,o Ana karakteri , o ana silicone, o ana ka(u)ri.

 7. Donjeta Gashi
  Donjeta Gashi
  10 ditë më parë

  Waw sa shume bronze ke vu ne gjoks, sikur te ishte nje cop plastic atu siper !! Shume keq duket 👎

 8. Biram Damlla
  Biram Damlla
  10 ditë më parë

  Veshje sportive thot ku shiko shi vishet gjoksin perjasht

 9. Lirie Kaziu
  Lirie Kaziu
  10 ditë më parë

  Ana nuk me pelqen fare 🤨🤨🤨🤨

 10. Ruana Sula
  Ruana Sula
  11 ditë më parë

  hahahahahhahah ncncn qfar qike

 11. Nefeli Crafts
  Nefeli Crafts
  11 ditë më parë

  duket sa i pelqen veshjet sportive ti motra😂

 12. Kledian K
  Kledian K
  11 ditë më parë

  A keni mikrofona a ca?

 13. his girl
  his girl
  11 ditë më parë

  Cne kjo videp tn ateher supozohej gjasme ana me arbrin🤦🏻‍♀️🤔fationi me melisen pfff skenare te shpifura bree

 14. Enkelejda Habili
  Enkelejda Habili
  11 ditë më parë

  Silikoni po plas.

 15. elena elena
  elena elena
  11 ditë më parë

  Si mund ta vesh kryqin mes gjoksit te ekspozuar o e pacipe. Ti s'di ca eshte feja as besimi moj idjote, ti mendon se kryqi eshte aksesor zbukurimi, injorante!

 16. elena elena
  elena elena
  11 ditë më parë

  bravo Ana, ke prespektive per pornostare 🔞

 17. Majlinda Ziu
  Majlinda Ziu
  11 ditë më parë

  Moj cfare sportive je ti trup jashte lakuriqe dite . Mos je meparkinsonn ti Anna se dridhesh shume

 18. Ana Kauri
  Ana Kauri
  11 ditë më parë

  Pershendetje jam Ana Kauri faleminderit per mbeshtetjen tuaj ky eshte kanali im zyrtar

 19. Fationa Isiona
  Fationa Isiona
  12 ditë më parë

  A Vtm mua ma shpif kjo tipja 🤦🏻‍♀️😂

  1. five stars
   five stars
   10 ditë më parë

   Sje e vetmja. Me 2👋

 20. Anita
  Anita
  12 ditë më parë

  Kjo na paska nxjerr topat .medet

  1. rajan rajan
   rajan rajan
   12 ditë më parë

   Ka qe ne 2020

 21. Melos Ahmetaj
  Melos Ahmetaj
  12 ditë më parë

  Qyrja pash familen veshje sportive a qyre qysh u vesh 😂😂

 22. IDGF
  IDGF
  12 ditë më parë

  Per t gjith ju bukurosha qe po shani anen neper komente as te thoi i gishtit t vogel kembes majt nuk ja arrini dot asaj se eshte super femer e bukur dhe me vlera morale.kshuqe mos flisni shum se ju lodhet goja kot😚

  1. IDGF
   IDGF
   10 ditë më parë

   @missymarsi red jo shpirt jam feministe

  2. missymarsi red
   missymarsi red
   10 ditë më parë

   Poete mos je gje lesbike?😂

  3. elena elena
   elena elena
   11 ditë më parë

   s'ka gje se e arrijme te gishti i vogel i kembes djathte

 23. ALABANIA USA
  ALABANIA USA
  12 ditë më parë

  Kot se ftoi elvisi

 24. Andon Yilmaz
  Andon Yilmaz
  12 ditë më parë

  Ket anen e kisha hanger dit x dit 100%

 25. DARDANI
  DARDANI
  12 ditë më parë

  Femer qe pjerdh dhe i pin vete pordht

 26. Badboy Boy
  Badboy Boy
  12 ditë më parë

  Inshallah covid 19 traft hoo se mke gerdit

 27. Gili Gili
  Gili Gili
  12 ditë më parë

  Ana je maemira ne perputhen bravo 👍 der

 28. Tila Budin
  Tila Budin
  12 ditë më parë

  Bej dhe trurin me silikon se do te duket bukur,se gjoksi duket qe ktu e ne kine qe e ka mbyt silikoni oj shushke...

 29. evi evi
  evi evi
  12 ditë më parë

  Bobo sa make up i ke vene gjoksit pupu

 30. Emiljan Uka
  Emiljan Uka
  12 ditë më parë

  Asgjo skam mor vesh 😒

 31. Gazmend Nuhaj
  Gazmend Nuhaj
  12 ditë më parë

  Gjoksi ca e nxjer ashtu se e ke te ber edhe nuk te duket bukur po te duket shum keq

 32. Barbi
  Barbi
  12 ditë më parë

  Super woman ❤️

 33. Hello It'sMe
  Hello It'sMe
  12 ditë më parë

  0:19 sje nrm hahahahahahaha

 34. Stella stellina
  Stella stellina
  12 ditë më parë

  Cke e i si pernridhesh si prositut, hik ri lavire eeeee shpifaraqe sec ju duket vetja 🤮🤮🤮🤮🤮

 35. swizzhoney
  swizzhoney
  12 ditë më parë

  O ana po pse e vendos gjithmon doren para gojes kur qesh? Sa femer e ulet edhe kur flet srri dot qet🙄

  1. swizzhoney
   swizzhoney
   10 ditë më parë

   Po le ti rregullonte dhembet jo buzet😂

  2. missymarsi red
   missymarsi red
   10 ditë më parë

   Se i ka dhembet shtrema-shtrema si te thyer.

 36. Assassin
  Assassin
  12 ditë më parë

  asigjo skam marr vesh qr

 37. Dona Fusha
  Dona Fusha
  12 ditë më parë

  E plase per vemendje nxiri te gjitha jasht hiret e tua se vetem me ato mburresh se me trut aha

 38. geralda T
  geralda T
  13 ditë më parë

  Pordha madhe sikur vjen nga mbreteria e shteteve te bashkuara te leshit Shko moj bej naj giveway dhe ti dhe zhdukuni te gjith sic jeni Shum njerez lavira kte her ne perputhen. Shumica!

 39. Mr_ Ninja
  Mr_ Ninja
  13 ditë më parë

  Ca ropqireje

 40. Tattooss Cameleon
  Tattooss Cameleon
  13 ditë më parë

  Koe

 41. Don tom
  Don tom
  13 ditë më parë

  alfirst.info/load/eK-scqWYZpyXd4k/video

 42. Julian Fier
  Julian Fier
  13 ditë më parë

  #AnaKauri si fationi nuk gjen dot aty brenda emisionit ta kesh qart shtrig ebkr qe ben si kur do njeri aty emision ti yyyyyyyyyyy sa kot vl 🤣🤣🤣🤣🤣

 43. noname noname
  noname noname
  13 ditë më parë

  Silikon he bac

 44. Anna Anushi
  Anna Anushi
  13 ditë më parë

  Veshja shume e papershtatshme mendoj une per nje emision zbavites me lojera madje edhe ana vêt dukej ne siklet edhe ne program e Kam ven re megjithate Po te ishte ambient tjeter do ishte yll🌟

 45. FF ZOMBIE
  FF ZOMBIE
  13 ditë më parë

  Ana veshje sportive thot po shi si o vesh

  1. five stars
   five stars
   10 ditë më parë

   E për me lujt vishet sexi,,seriously???????

 46. Zodiac Quest
  Zodiac Quest
  13 ditë më parë

  O Zote sa palidhje e dredhon kte zerin shum je fallco,sa mir dukesh kur nuk i ben kto gjeste palidhje,edhe ne disa takime ce ke dal me kto lazdrime ce nuk te kan hije,edhe mos u bej aq serioze se nuk je ato gjint me silione ce i ke nxjerr ate,te ti shohen te gjith,e kur flet kurese jam serioze,nuk e dij cka drecin shohin djemt te ti.

 47. Jeta 1
  Jeta 1
  13 ditë më parë

  Silikoni qe ke ne gjoks verehet qe nga aeroplani e dashur!!

  1. Jeta 1
   Jeta 1
   10 ditë më parë

   @missymarsi red 🤣🤣🤣

  2. missymarsi red
   missymarsi red
   10 ditë më parë

   Silikon dhe make up gjoksi.

  3. HACK IT
   HACK IT
   11 ditë më parë

   jo silikon po makeup cice

  4. Doni Shuka
   Doni Shuka
   12 ditë më parë

   Problematika shqiptare alfirst.info/load/o4ejgY22eZp8pok/video

  5. Badboy Boy
   Badboy Boy
   12 ditë më parë

   Pak ma larg se aeroplani 😂😂😂😂

 48. StAr's Channel
  StAr's Channel
  13 ditë më parë

  Yll esht😍😍😍😍😍🥰

  1. Mr_ Ninja
   Mr_ Ninja
   13 ditë më parë

   🤮🤮🤮ytqr

 49. Greiss
  Greiss
  13 ditë më parë

  Veshje sportive thot😂🙄🤦 Sa perdridhet sikur do kputet😳

  1. five stars
   five stars
   10 ditë më parë

   ....Zgjedh veshje sportive😏 Në" kush luan" (zh)vishet sexi🤔 Sa kontradiktore je me veten moj aaaannnnnnaaaaaa☹ sa përdredhje o zot I madh, shuuuuum acarueseee e shum prej fjalve s'ti kuptum❌ Si përfundim: Edhe ti do t'kesh neps per grosh, siç thot Loco😅shtoja edhe ni pilaf on top🍛 (💨me rigon)❌

  2. missymarsi red
   missymarsi red
   10 ditë më parë

   Veshje sportive me gjoksin jashte.

  3. ginger 07
   ginger 07
   11 ditë më parë

   Po' pra veshje sportive +4 kg iluminant 😵

  4. Djellza Nevrike
   Djellza Nevrike
   13 ditë më parë

   O zot sa kam qesh

 50. Eljo Eljo
  Eljo Eljo
  13 ditë më parë

  Kjo do der

 51. Dejvi Lamuca
  Dejvi Lamuca
  13 ditë më parë

  Pse nxirren me vones vidjot

 52. Deniz Yilmaz
  Deniz Yilmaz
  13 ditë më parë

  Per at që se dgj Ana i tha fatjonit “qendro kështu sic je” … se flet me pordh kjo dhe nk dgj 🤦🏻‍♀️

  1. D D
   D D
   10 ditë më parë

   Hahahah flm se une se degjova qka tha,mikrofonin e paska pas ndal ndoshta

  2. Endi Nexus
   Endi Nexus
   12 ditë më parë

   @Una Tina robt fiks, po kerkoja nje sms te sigurohesha qe tha ashtu apo jo, asnje fjal si kam marr vesh, le me ze te ult por edhe thuthuqe , trapja

  3. Una Tina
   Una Tina
   12 ditë më parë

   🤣🤣🤣🤣🤣 lotttt...e kisha kthyer 10 here ta degjoja 😅

 53. Reneo Bala
  Reneo Bala
  13 ditë më parë

  Ca do i thonte fatjonit kjo se nuk e degjova???

  1. Elsa Gashi
   Elsa Gashi
   13 ditë më parë

   Qendro keshtu sic je

 54. Ana Jahaj
  Ana Jahaj
  13 ditë më parë

  🥺🥺🥺🥺🥺

 55. Ana Jahaj
  Ana Jahaj
  13 ditë më parë

  🤮🤮🤮🤮

 56. Amir Halili
  Amir Halili
  13 ditë më parë

  Fationit do I thoja? Sen nuk degjova

  1. Elsa Gashi
   Elsa Gashi
   13 ditë më parë

   Qendro keshtu sic je

 57. Atird Atird
  Atird Atird
  13 ditë më parë

  Shum mimik te shemtuara ke ana

 58. Atird Atird
  Atird Atird
  13 ditë më parë

  O zot sa fake, dhe sa ne siklet ishte me at “fustan” kurvash, nje zonj e vertet shifet nga veshja

  1. Stela D.
   Stela D.
   10 ditë më parë

   @missymarsi red E di dhe une shume dakort jam po sot vajzave su intereson fare ku te nxjerrin pak trupin dhe kshu por as mua sme pelqen klasi mbetet vertete klas

  2. missymarsi red
   missymarsi red
   10 ditë më parë

   @Stela D. c'lidhje kane koherat.Klssi mbetet klas.Fustani i saj ishte teper vulgar.Gjoksi komplet jashte.

  3. Stela D.
   Stela D.
   12 ditë më parë

   Mir e ke ti po kane ndryshuar koherat

  4. Djellza Nevrike
   Djellza Nevrike
   13 ditë më parë

   Sa injorante

  5. naiviv viv
   naiviv viv
   13 ditë më parë

   Pzz

 59. Endri Dimo
  Endri Dimo
  13 ditë më parë

  Veshe sportive ahhaa ik mi bulle vit veten atehere pse je vesh seksi 😂😂

  1. Stela D.
   Stela D.
   12 ditë më parë

   @klejd ixm Pikerisht 😅

  2. klejd ixm
   klejd ixm
   13 ditë më parë

   Se është interviste.

 60. Marinelaa
  Marinelaa
  13 ditë më parë

  Ana nje yll😍

 61. Linda
  Linda
  13 ditë më parë

  Kjo eshte me e bukura aty ne emision! 💜

  1. djal mergimtar
   djal mergimtar
   13 ditë më parë

   Ma kur.. e mesheft ashte me besoni se kjo ashte shum e mesheft e shumtuar ne karakter si vjen pak durb per mu mir me pa keshto a ne ralitet hm zdi qa them me tjter

 62. Lala D Lu
  Lala D Lu
  13 ditë më parë

  Sa skandaloze 😏

 63. Melisa Lleshi
  Melisa Lleshi
  13 ditë më parë

  💁‍♀️

 64. best- one
  best- one
  13 ditë më parë

  Kjo ngaj karakteri mir qenka marshalla 🤣😂😆😂🤣😂

  1. missymarsi red
   missymarsi red
   10 ditë më parë

   Fake "KARAKTER"(Silikon)

 65. Kuti Kutat
  Kuti Kutat
  13 ditë më parë

  Kur do e kupton kjo qe kamera nuk e don Semudje per tru te njeriut

 66. itsAnidTV Anidarmy
  itsAnidTV Anidarmy
  13 ditë më parë

  E paskembyt gjoksin me shum silikon

 67. Heras Heras
  Heras Heras
  13 ditë më parë

  Mi i mbyllur ftusanin

 68. Sofie kociu
  Sofie kociu
  13 ditë më parë

  me i gjate se una

 69. ajsa ajsa
  ajsa ajsa
  13 ditë më parë

  😍😍😍😍

 70. Egzona Bela
  Egzona Bela
  13 ditë më parë

  Ana je shum e mir te dua ❤❤❤❤❤

 71. Meral Meral
  Meral Meral
  13 ditë më parë

  Shumm keq veshjen ❌🤦🏽‍♀️

  1. Luiza Shkambi
   Luiza Shkambi
   13 ditë më parë

   @Esli Sefaj exactly por te pakten mos te jemi njerezit qe i bejme te tjeret te ndihen keq per zgjedhjet e tyre

  2. Esli Sefaj
   Esli Sefaj
   13 ditë më parë

   @Luiza Shkambi O motra te hysh te merresh me njerzit sja del kurre ne kete jete. Sindin e shajn se eshte e virgjer, Anes e shajn se qet gjoksin, Melisen se qet bethen. Njerzit gjithmon flasin, prandaj une e jetoj jeten si dua dhe per te tjeret I don’t give a fuck

  3. Esli Sefaj
   Esli Sefaj
   13 ditë më parë

   @Luiza Shkambi Mir moj une nuk thash gje. E ka te bukur pse mos ta ekpozojn🤪

  4. Luiza Shkambi
   Luiza Shkambi
   13 ditë më parë

   @Esli Sefaj si mos te kishit pare kurre gjoks beniii.

  5. Esli Sefaj
   Esli Sefaj
   13 ditë më parë

   @Luiza Shkambi karakteri i kishte dal ne drit😂😂😂

 72. Cal Boy
  Cal Boy
  13 ditë më parë

  O ana dashuri♥️♥️♥️♥️

 73. VIDEO ARGETOHU
  VIDEO ARGETOHU
  13 ditë më parë

  Sa shpejt e hodhet

  1. Adela F
   Adela F
   7 ditë më parë

   hahahha

  2. mjaftime Shaini
   mjaftime Shaini
   13 ditë më parë

   uvoj

  3. Laura D
   Laura D
   13 ditë më parë

   Hahahah po pra

 74. DL ϟ EULEX
  DL ϟ EULEX
  13 ditë më parë

  Berati on top😈🔪

 75. Ardita
  Ardita
  13 ditë më parë

  menemadhe shum o

 76. Besarta Halili
  Besarta Halili
  13 ditë më parë

  Pse hyna un ktu me ja prish nervat vetit 🙄🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯

 77. Almir Gjocaj
  Almir Gjocaj
  13 ditë më parë

  Poe keqe

 78. ferat
  ferat
  13 ditë më parë

  Kur e e pash after partyn thash mos Kum hi tshoh millfa gabim

  1. Doni Shuka
   Doni Shuka
   12 ditë më parë

   Problematika shqiptare alfirst.info/load/o4ejgY22eZp8pok/video

  2. Nilsa Aslin
   Nilsa Aslin
   12 ditë më parë

   @kodi kodi per zotin se di🤦‍♀️...

  3. kodi kodi
   kodi kodi
   13 ditë më parë

   @Nilsa Aslin ben demek sikur nuk e din

  4. Nilsa Aslin
   Nilsa Aslin
   13 ditë më parë

   Qa jan millfa-t

  5. Brunette Lady
   Brunette Lady
   13 ditë më parë

   😂😂😂😂😂😂😂🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🤪🍾🥂🤗🤗🤗🤗🤣🤣🤣🤣🤣

 79. Devis lilo
  Devis lilo
  13 ditë më parë

  Ajde cica ajde 🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄😲😲😲😲😲

  1. Stela D.
   Stela D.
   12 ditë më parë

   Gjoks*

  2. djal mergimtar
   djal mergimtar
   13 ditë më parë

   Hahah si bustanat kur marrin formen hhaha

  3. Devis lilo
   Devis lilo
   13 ditë më parë

   @itsAnidTV Anidarmy tamam

  4. itsAnidTV Anidarmy
   itsAnidTV Anidarmy
   13 ditë më parë

   Ajde silikon ajde

 80. Orkide Official
  Orkide Official
  13 ditë më parë

  Oi si flet kjo sikur e ka te ngulur

  1. GERI
   GERI
   13 ditë më parë

   @Elona Gjata Si bo tipin kot me emer fake o ta shkaperdhefsha rracen stil gjarpri

  2. Orkide Official
   Orkide Official
   13 ditë më parë

   @Elona Gjata rrofsh kari

  3. Elona Gjata
   Elona Gjata
   13 ditë më parë

   @Orkide Official aaaa dmth ti po hamendesoje aaaa brra brra brravo kari brravo bravo

  4. Orkide Official
   Orkide Official
   13 ditë më parë

   @Elona Gjata o trap lexoje mir ca kam then.kam then sikur.jo qe e kam par

  5. Elona Gjata
   Elona Gjata
   13 ditë më parë

   @Orkide Official po ti ia ke par

 81. Genita Limani
  Genita Limani
  13 ditë më parë

  Anaaaaaaa

 82. Menara Mamuti
  Menara Mamuti
  13 ditë më parë

  1

 83. Blinera Berisha
  Blinera Berisha
  13 ditë më parë

  First

 84. Erona Bicaj
  Erona Bicaj
  13 ditë më parë

  1

 85. vlog yes
  vlog yes
  13 ditë më parë

  1