Ema në Studio A, befasia për gjyshen Remzie Osmani - ATV

15 000 Shikime 303 mijë

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼

► alfirst.info...


👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos.Follow ATV on:
FB: smarturl.it/ATVfb​
IG: smarturl.it/ATVig​
WEB: atvlive.tv/​

Publisher: Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​

All Rights Reserved © \u0026 ℗ ATV \u0026 Onair Media

Komente

 1. niddg viiut
  niddg viiut
  10 orë më parë

  je yll kengetare💖💖💖

 2. seiom jvony
  seiom jvony
  2 ditë më parë

  Emeli ,i ngjan nona remzijes nga syt e floket.👍👐🙏🤗👄

 3. gioyu comi
  gioyu comi
  2 ditë më parë

  OJ REMZIJE MOS I THUAJ SHUMË E URTË SE GJYNAH I MER MESYSHË LARG QOFTE MASHALLA

  1. sokin jon
   sokin jon
   Ditë më parë

   O Yll i Shqipatrise je ti 🌟🙏🏻 e ki zerin nga zoti sta kalon askush live 👌🏻👌🏻👌🏻

 4. yuoop noke
  yuoop noke
  3 ditë më parë

  Xexushja jem ma emira ❤️❤️

  1. niddg viiut
   niddg viiut
   10 orë më parë

   Mashaallah sa e Mir , zoti e rritt me non e bab princeshen e vogel.edhe me te gjith ju se bashku.qofshi familje e lumtur .🙏♥️💋

 5. Gajur Tosuni
  Gajur Tosuni
  3 ditë më parë

  Malsorja kur sbahet qytetare e kulturume,mos isht muzika do ti fryente fyllit tuj kullot dhent 🐏🐑🐐

  1. Gajur Tosuni
   Gajur Tosuni
   Ditë më parë

   @Gramoz Rushiti Nana e te gjithve esht Hazreti Hava.kurse kjo ne dasem kcente si tible dens,mbas parave dhe mbasi mbaroi muzika u ba shum serioze 🙊

  2. Gramoz Rushiti
   Gramoz Rushiti
   2 ditë më parë

   O gajur o kaurr Po kjo ashta nana per te gjithe Plas e kop se kjo po ecen

  3. seiom jvony
   seiom jvony
   2 ditë më parë

   O zonja remzije je e madhe .le te thojn njerezit Ca' te dun se ai qe ka lek ju thirr per dasma ai qe ska mos te boj dasem.te rujt allahu .🙏🙏

 6. sokin jon
  sokin jon
  4 ditë më parë

  Zot qfar zoje je oj loqke Leqenda e kosoves Remzije Osmani edhe rejen e ki 👑 nja po nja mes tjet merak

  1. gioyu comi
   gioyu comi
   2 ditë më parë

   Qfar lope kjo moderatore, nje as dy fjale peerr perre perre ori Kurve per per ok mos mos u pedetavni ok msohuni shqip me fole prtivate perre porrtalekurva

 7. Aterda Aterda
  Aterda Aterda
  5 ditë më parë

  NJI ZONJ GRUA 😊😍

  1. yuoop noke
   yuoop noke
   3 ditë më parë

   Taman, bile bile.🤮🤮🤮.....

 8. dolita windo
  dolita windo
  5 ditë më parë

  O Yll i Shqipatrise je ti 🌟🙏🏻 e ki zerin nga zoti sta kalon askush live 👌🏻👌🏻👌🏻

 9. Afsch Ckyfvy
  Afsch Ckyfvy
  5 ditë më parë

  Emli. Trullajk koka. Si Nana vet

 10. Afsch Ckyfvy
  Afsch Ckyfvy
  5 ditë më parë

  Mosi fol. Fmis. Me fjal shkurta. Remzie. Se. Nuk ban.

  1. sokin jon
   sokin jon
   4 ditë më parë

   Sa femen e bukur asht kjo Ramzija

 11. Afsch Ckyfvy
  Afsch Ckyfvy
  5 ditë më parë

  Qysh ec. Remzija. Si. Malsore. Dihet se u reit ne Mal.

 12. alban
  alban
  5 ditë më parë

  sa ju kam lakmi ktyne qe kan thmi , dua edhe une tem femije

  1. dolita windo
   dolita windo
   5 ditë më parë

   A EMA JE LUTKA BOG DA JE CUVA

 13. wnnalis cioov
  wnnalis cioov
  6 ditë më parë

  ska fjal e veshun perfekte gjithmon asniher eteprune jo ama qe po thu nreqna vet kurgja special nuk je e nreqne

 14. Gangamel Shalaj
  Gangamel Shalaj
  6 ditë më parë

  Bajat jeni Ba me ta per zoti Edhe shyhrete aiiiiiii kot fare

 15. Nini Llukaj
  Nini Llukaj
  6 ditë më parë

  Sa person pozitiv

 16. Nini Llukaj
  Nini Llukaj
  6 ditë më parë

  Sa person pozitiv complimenti

 17. Am Shope
  Am Shope
  6 ditë më parë

  remzije osmani kallxoma titullin e qasaj kange azil qe ekeknu me nexhatin shum ekerkoj at keng ama smuj mexhet ma

  1. wnnalis cioov
   wnnalis cioov
   6 ditë më parë

   je yll kengetare💖💖💖

 18. Hamide Hoxha
  Hamide Hoxha
  6 ditë më parë

  Emeli ,i ngjan nona remzijes nga syt e floket.👍👐🙏🤗👄

 19. Hamide Hoxha
  Hamide Hoxha
  6 ditë më parë

  Mashaallah sa e Mir , zoti e rritt me non e bab princeshen e vogel.edhe me te gjith ju se bashku.qofshi familje e lumtur .🙏♥️💋

 20. Hamide Hoxha
  Hamide Hoxha
  6 ditë më parë

  O zonja remzije je e madhe .le te thojn njerezit Ca' te dun se ai qe ka lek ju thirr per dasma ai qe ska mos te boj dasem.te rujt allahu .🙏🙏

 21. Bayern Qarli Medana
  Bayern Qarli Medana
  7 ditë më parë

  Qfar lope kjo moderatore, nje as dy fjale peerr perre perre ori Kurve per per ok mos mos u pedetavni ok msohuni shqip me fole prtivate perre porrtalekurva

 22. Kqiku Kqiku
  Kqiku Kqiku
  7 ditë më parë

  Taman, bile bile.🤮🤮🤮.....

 23. Kqiku Kqiku
  Kqiku Kqiku
  7 ditë më parë

  Pse edhe me tutje gjthmone, per fate te keqe edhe nga gjeneratat e reja kaq shume fjale turke....keto fjalet pishman, ishalla, vallah, etj etj nuk e ndegjon dot me njeriu....pse s'thone pendohem, shpresoj, per bese.....

 24. l l
  l l
  7 ditë më parë

  Sa femen e bukur asht kjo Ramzija

 25. Adela Jusufi
  Adela Jusufi
  7 ditë më parë

  A EMA JE LUTKA BOG DA JE CUVA

 26. Adela Jusufi
  Adela Jusufi
  7 ditë më parë

  REZMIJA JOS JE LEPSA NANA GJUSHJA. SELYM

 27. Sllatina
  Sllatina
  7 ditë më parë

  Këngëtare shumë e mirë por edhe Arrogante shumë e madhe se kur e ka përmend 1 her në diasporë më ftuanë për Darkë hangrëm Oriz me mishë pule nderen e qiti posht mendjemadhja Arrogantja

 28. Marte Nov
  Marte Nov
  7 ditë më parë

  Zoti te dhasht shnet e dashuri ne familje bilbile jon ❤️💐

 29. ismete I
  ismete I
  7 ditë më parë

  Si moderatorja si mysafirja zonja te verteta..te.embla si sherbet

  1. sokin jon
   sokin jon
   Ditë më parë

   Valla be remzije lum ajo familje qe te ka paq shendetin❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🤗

 30. Lela Mziu
  Lela Mziu
  7 ditë më parë

  je yll kengetare💖💖💖

 31. Besim Zimberi
  Besim Zimberi
  7 ditë më parë

  Shum shum je emir tana aspektet si nurse si gjyshe si vjeherr si kengtare si nveshe veç kushtka inati sent ska kush ta kalon me kurxha veç. Vazhdo

 32. Vjollca Ramaj
  Vjollca Ramaj
  8 ditë më parë

  Ooo Remzije e madhe jeee shpresoj qe talentin tend e trashegon kjo qupka e bukur eee mos te shterroj kur kenga qe ti dhe sa vite e vite.

 33. Faruk Berisha
  Faruk Berisha
  8 ditë më parë

  Sa e mir ema😙

 34. Luljeta Luljeta
  Luljeta Luljeta
  8 ditë më parë

  Sa stil kjo Sduket fare per ato vite Si ka mundesi Yll eshte yll❤️po cfar gjyshe moj ti ti je 30 vjeqe🤍⭐️

  1. dolita windo
   dolita windo
   Ditë më parë

   Emeli ,i ngjan nona remzijes nga syt e floket.👍👐🙏🤗👄

 35. Nastya Show
  Nastya Show
  8 ditë më parë

  Sa e mire 😍😍😍

 36. G L
  G L
  8 ditë më parë

  O Yll i Shqipatrise je ti 🌟🙏🏻 e ki zerin nga zoti sta kalon askush live 👌🏻👌🏻👌🏻

 37. Joanna Usa
  Joanna Usa
  8 ditë më parë

  Ti je nje zonje e vertet Remzije ,ke deshir met ndegju kur flet edhe kur kendon ,e perlqej shum personalitetin tond s nderuar ,Repsect ❤️👍

 38. Skender Kopili
  Skender Kopili
  8 ditë më parë

  Inshalla rrite nepish Inshalla koh fat

 39. Skender Kopili
  Skender Kopili
  8 ditë më parë

  Remzije ti je shum bukuroshe plus nuk je naciste bravo z.remzije edhe kendon shum mir une veq tye te degjoj

 40. Jaguar Jaguar
  Jaguar Jaguar
  8 ditë më parë

  Oi bukuroshe e vogel po e bukur qenke zoti te dhashte shendet.

 41. Ramadan Imerovski
  Ramadan Imerovski
  8 ditë më parë

  O e mir me tanat tmira ❤❤❤

 42. Hello OO
  Hello OO
  8 ditë më parë

  💫🥰

 43. Shpresa Guri
  Shpresa Guri
  8 ditë më parë

  MashaAllah shume bukur gjyshja me mbesen . Te lumtë Remzije per modestine e sinqeritetin . Sa bukur kur je kaq e talentuar e njekohësishte kaq modeste dhe e edukuar.

 44. Have Berisha
  Have Berisha
  9 ditë më parë

  Mepas Pare me thas Asnji Kengtar nuk ekisha pagu per Dasem te Femijve po Ka Budall hala

  1. Vesa Paloja
   Vesa Paloja
   8 ditë më parë

   Hava Berisha njeri ma pise se ti sdi a ka, a din pse te shkrujta se te njoh Ti e ke shpirtin e zi e grue shume e keqe oj Hava Po nese qesaj Remzies i gjen behane sdi kush mundet mu kan e mire per ty Grue e lige e smure per arritjet e tjetrit Ke me vdek oj e mjere! Lej njerezit le ta bajne punen e vet

 45. Adifet Memedi
  Adifet Memedi
  9 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 46. Ahahaha Ahahahah
  Ahahaha Ahahahah
  9 ditë më parë

  Llokum fmi mashalla 🤩🤩🤩

 47. vasw katseli
  vasw katseli
  9 ditë më parë

  Je kaqe e mire e dashur Zoti te bekofte Ylllll se bashku me te dashurit e tu !!!

 48. ema art
  ema art
  9 ditë më parë

  Zot qfar zoje je oj loqke Leqenda e kosoves Remzije Osmani edhe rejen e ki 👑 nja po nja mes tjet merak

 49. Nafa Nafa
  Nafa Nafa
  9 ditë më parë

  Valla be remzije lum ajo familje qe te ka paq shendetin❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🤗

 50. Kuzhina Shkendijes
  Kuzhina Shkendijes
  9 ditë më parë

  Me ta knaq shpirtin 😍 Remzija me mbese

 51. Esa B
  Esa B
  9 ditë më parë

  Sa bukur, sa bukur!👏💞

 52. Behare Vila
  Behare Vila
  9 ditë më parë

  Mashalla Zoti tua fali,, Je Zonje e vertet,, ,, C,do te mir ju uroj ne jet e familje🥰🥰🥰🙏🙏🙏🤫🤫👌👌👌💥

 53. Bubble Day
  Bubble Day
  9 ditë më parë

  Te gjitha grat mund te bëhen edhe ma te mira se Remzija dhe shoqet e saj sikur ti ken parat e saj me tralala e rjepën popullin për nji nat darsëm 9000 mij euro turp edhe edhe ndjehen krenare per ket pjes mendojn qe e meritojn

  1. Shefki Murati
   Shefki Murati
   9 ditë më parë

   Jo jo smujn me u ba ma te mira se kjo valla Kush pi ndal more le te baheb Kjo po punon zoja pa ndal a spo e ndegjon intervisten ti a veq flet palidhje Shporru

 54. j s
  j s
  9 ditë më parë

  Shum bukuasht bash mipas hije zojn asht

 55. Halime Gashi
  Halime Gashi
  9 ditë më parë

  valla poj repni kan poe zini po mir pojav bani se qmimi boll i nalt katastrof po nuju thirrsha as menja sum shkon raram mos vet

 56. Bledi Berisha
  Bledi Berisha
  9 ditë më parë

  Kjo gjynah qe vepron e kendon ne Kosove Aq e talentuar,pa komplekse vetvetja, te jep kenaqesi kur kur flet me aq modesti tamam si artistet boterore Po ktu Shqiptart mendojne disa qe fama arrihet me mendjemadhesi Kjo duket qe eshte e plotesuar e shetitur e zonja dhe sikur te kishte jetuar ne Amerike,padiskutim do kishte qene si Celine Dion Te lumt o artiste! Po gruaja ime po thot po i shkrep fetyra si po e mban kete fetyre kaq fresket sdallohesh me moshen e Adelines Komplimente🌹

  1. Toni Santos
   Toni Santos
   4 ditë më parë

   Fytyra e fresket siq po thue ti, kjo i faliminderon operacjioneve dhe botoksave cillat jo vetem kjo e perdor por pothujse krejt kengetaret dhe grat e famshme nga kosova

  2. Julia Alb
   Julia Alb
   7 ditë më parë

   @Arber Krasniqiketa injoratat e krahasojn nje kengatare t thjeshte te nje shtetit llom e barazojn me Celin Dion.!!! Paramendo cfare nivel jane shumica e shqiptareve 0 hajmedet e haj !

  3. Arber Krasniqi
   Arber Krasniqi
   8 ditë më parë

   @Vesa Paloja pse po mi percjell moj dhi katuni🤣🤣🤣

  4. Vesa Paloja
   Vesa Paloja
   8 ditë më parë

   @Arber Krasniqi une kur nuk e du dike as nuk e percjell as nuk e kqyri e leje ma me ja lexu komentet E me ty cfar pi ndodhe? Hhaaaa

  5. Arber Krasniqi
   Arber Krasniqi
   8 ditë më parë

   @Vesa Paloja ndoshta per ty, per mua nje kangtare normale krejt. E me krahasu me Celine Dion sinqerisht ashte ma shum se qesharake, mendimi yt eshte shija jote, mbaje per vete mendimin , mvaret prej niveleve te njerezve cfar duan….

 57. Ivy Vulaj
  Ivy Vulaj
  9 ditë më parë

  Zonje e vertete , po edhe shume class , yll je po ti asht rahat me u rregullu se te ka reegullua Zoti 👏

 58. Halime Gashi
  Halime Gashi
  9 ditë më parë

  ska fjal e veshun perfekte gjithmon asniher eteprune jo ama qe po thu nreqna vet kurgja special nuk je e nreqne

 59. Arjeta Hoti
  Arjeta Hoti
  9 ditë më parë

  Sdi apomdoket mu ama ekamshiqu shumm me kujdes po kjo hunden epaska tshtrembet po shumm shtrmebet po grimi botoksi operacjonet plastike spo plaken hiq

 60. Elton Daily
  Elton Daily
  9 ditë më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht tek kanali ynë.

 61. Pashke Shtufaj
  Pashke Shtufaj
  9 ditë më parë

  Mashalla mashalla shum e bukur Princesha e vogel e ti Remzie u bafsh Gjyshe e shum Nipa e Mesa ishalla more Zot

  1. Albina Balaj
   Albina Balaj
   9 ditë më parë

   Amin kjo dhe te gjitha nenat Qe presin te behen gjyshe

 62. Emanuela_ Helsinki
  Emanuela_ Helsinki
  9 ditë më parë

  OJ REMZIJE MOS I THUAJ SHUMË E URTË SE GJYNAH I MER MESYSHË LARG QOFTE MASHALLA

 63. Bonabona Muca
  Bonabona Muca
  9 ditë më parë

  Remzije je ma e mira te dua shum dhe kam qef te takoj 🥰🥰💗💗💖💖👋👋👋

 64. Prena Haka
  Prena Haka
  9 ditë më parë

  Remzie Osmani e bukur ne paraqitje, e bukur ne veshje, Zonje e vertete ne qendrim e komunikim, e thjeshte. Kengetare e mrekullueshme. Te rujt Zoti familjarisht sa pozitive je.

  1. Naksije Jonuzi
   Naksije Jonuzi
   9 ditë më parë

   💞💞💞💞💞💞

 65. Boni Klein
  Boni Klein
  9 ditë më parë

  oj loqk ani po thu ju te rejat po ti dokesh si me kon 20 vjeqe moj shpirt po e mir je me gjitha te mirat zoti ta dhasht shendetin ishalla

 66. Estela Subashi
  Estela Subashi
  9 ditë më parë

  remzie je e persosur

 67. Aferdita Merovci
  Aferdita Merovci
  9 ditë më parë

  ♥️♥️

  1. Xhemile Ahmetaj
   Xhemile Ahmetaj
   9 ditë më parë

   👀

 68. Gjakova 20
  Gjakova 20
  9 ditë më parë

  valla je zonje edhe nuk vrapon me kenge si shyhreti ajo mbaroj me kenge 🤗🤗🤗🤗

 69. Semii Semii
  Semii Semii
  9 ditë më parë

  Xexushja jem ma emira ❤️❤️

 70. ma beka
  ma beka
  9 ditë më parë

  o vet jam gjyshe pot kuptoj moj remzie seshum mir esht meu ba gjyshe ska knaqsi me emadhe

 71. Xhezide Berisha
  Xhezide Berisha
  9 ditë më parë

  Je e pa shoqe tknoft zemra se nuk del pi modes kurr 💓

 72. Lulieta DINE
  Lulieta DINE
  9 ditë më parë

  Remzie Je e pa arritshme Ju pershedesim nga Durresi

  1. Mobiles Samsunga10s
   Mobiles Samsunga10s
   9 ditë më parë

   Siesh koha ndurs naka mar malli 🌊

 73. Ali Thaqi
  Ali Thaqi
  9 ditë më parë

  Remzie shum respekt per ju 👍👍👍🇦🇱🇽🇰🇩🇪🌹🌹🌹

 74. Bahrije Zeqiri
  Bahrije Zeqiri
  9 ditë më parë

  Po pse nuk po shkon me gjith Emen bashkt moj Remzijee

 75. Ble Art
  Ble Art
  9 ditë më parë

  Qfar fmije ⭐MashaAllah🧿🧿🧿😘😘😘😘U rritsh me prinder o Prinzessin😘😘😘😘😘

 76. Jusef Graniti
  Jusef Graniti
  9 ditë më parë

  Kurv e klases pare Shkatrruesja e ktij Populli

 77. Bahrije Zeqiri
  Bahrije Zeqiri
  9 ditë më parë

  Apo jau besoni atyre si hiq nuk punoj

 78. Ble Art
  Ble Art
  9 ditë më parë

  Nje zonje me plot kuptimin e fjales😘😘😘😘😘

 79. drama queen
  drama queen
  9 ditë më parë

  Ooooo te kisha pas afer me puq pak emen bre

 80. Live Your Life
  Live Your Life
  9 ditë më parë

  Zonj e vertet ska kush ja kalon yll te kemi zemer remzije te pershendes nga zemra

  1. Live Your Life
   Live Your Life
   8 ditë më parë

   Po nfitofshin bravo ju koft pse jo 9000 ema shum ishalla buk e kan edhe tekefunit me zor kerkuj nuk i shkojn ndasma respekt per kengetar kudo qe i kemi jemi me ta

  2. fuego tv
   fuego tv
   9 ditë më parë

   Ardiana Avdija jam nje adhuruse e jotjaje . Zoj femre brava te qoft po kur te martoj djalin kisha qef te kety si kenktare a be noj her bamirsi per ato qe nuk kan mundesi ekonomike ae ploteson deshirèn e tyre

 81. B gashi
  B gashi
  9 ditë më parë

  Walla bre zonja osmani keto te rejat te lan pa buk tuj e shiqu feriden

  1. Mobiles Samsunga10s
   Mobiles Samsunga10s
   9 ditë më parë

   😂😂

 82. Iris Kazanxhi
  Iris Kazanxhi
  9 ditë më parë

  Nje zonje e vertet! Modeste, e talentuar, e thjeshte, moderne ne mendje dhe lum shtepia dhe vecanerisht fat per nusen tuaj sa shume gjera te bukura ofroni! Vertet nje vjerre multiplane si Ju ! Plus bukurine- nje bonus me shume! Jemi publik me fat qe ju kemi! ❤️

  1. dolita windo
   dolita windo
   Ditë më parë

   Xexushja jem ma emira ❤️❤️

 83. Mendim Kryeziu
  Mendim Kryeziu
  9 ditë më parë

  🤪🤪🤪👎👎

  1. Vesa Paloja
   Vesa Paloja
   8 ditë më parë

   @Albana Hamiti a ti ka lyp ty a Ste vjen marre Informohu pak Uh cfar njerez ma te smut e mut se portalet

  2. Albana Hamiti
   Albana Hamiti
   8 ditë më parë

   Pandemia gjith boen e ka perfshi po ty qysh sterdh marre mi lyp 10 mi ero

 84. Nurie Thomo
  Nurie Thomo
  9 ditë më parë

  Cfar gjyshe qe je moj Rezmije sa e bukur qe je