FAKE OFF - 13 Maj 2021 - Show - Vizion Plus

216 Shikime 33 mijë

www.vizionplus.tv
VizionPlusTV
VizionPlusTv
VizionPlusTV
------------------------------------------------------------------
Temat më të nxehta të aktualitetit do te jene cdo dite pjese e programit, sikunder nuk do te mungojne nga ana tjetër bisedat me personazhe të dashur të ekranit, stili i jetes të se cilëve merret si nje model qe duhet ndjekur nga shikuesit.

------------------------------------------------------------------
Subscribe: alfirst.info...

Komente

 1. erigent backa
  erigent backa
  18 ditë më parë

  😭🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 2. Gentian Oshafi
  Gentian Oshafi
  Muaj më parë

  Ha Apu dhe na tregojn èndrat me jashtqitje cfar emisjonesh skandaloze

 3. helmira dajko
  helmira dajko
  Muaj më parë

  Komenti mbi fqinjesine ishte fantastik.Ju falenderojme qe trajtoni nje virtyt shume te bukur qe kemi humbur.Flisni sa me shume mbi keto cilesi njerezore qe i bejne kaq mire egzistences tone.Ju mund ta beni.

 4. edua Shqiperin
  edua Shqiperin
  Muaj më parë

  O Agron ku e gjete ate koke madhe si qene stani te fole ne emer te Rusis

 5. Armand Aliu
  Armand Aliu
  Muaj më parë

  Merre mer seta ka llon tirja

 6. Andrea Prifti
  Andrea Prifti
  Muaj më parë

  dua ti them arjan canit se me erdhi shum keq qe qante porsi nje femi jetim nga dashuria e madhe qe kishte per gruan e vet po i them se ato ishin lot gezimi ai gruan e ka gjall ajo eshte ne shtepin e zotit dhe do i sherbej atij per gjith jeten te jesh krenar dhe i lumtur qe gruaja jote eshte sherbysja e zotit per gjith jeten ehte merita ime qe ajo jeton keto fjal te mira po ti shkruan valeni

 7. Albana Aliaj
  Albana Aliaj
  Muaj më parë

  Jeni bere te besdisshem dhe duhet te dilni ne pension.Ikni

 8. VasDai
  VasDai
  Muaj më parë

  ..Jo zonja me e vjeter,por zonja me më shume vjetersi ne pune...Mesoni shqip,ju lutem..

 9. Jojo Janku
  Jojo Janku
  Muaj më parë

  Zhagen e paske mor me Gon po jepi dhe Xhevos ndonje gje.

 10. Ilias Kristidhi
  Ilias Kristidhi
  Muaj më parë

  Ditë me Ditë vlersimë më I mirë për ju shëndet urojë për ju

 11. Hot Jani
  Hot Jani
  Muaj më parë

  me sa duket Grida Duma paska fillue levizjen islamike ne PD??? Tani veq na mungone Saljani

 12. SAMMY CHICAGO
  SAMMY CHICAGO
  Muaj më parë

  GEZUAR ARTISTE🍺🍺

 13. Ifit Meta
  Ifit Meta
  Muaj më parë

  Ke qen humorist dikur po tani je kethyer ne nje pler se humori nuke vjen me bythe po nga shpirti dhe keshtu qe je vetm nje pler qe te dy

 14. Kona Leka
  Kona Leka
  Muaj më parë

  Po ce nxjer ate vicin e Moskes koktrashin

 15. Labi Vlonjati
  Labi Vlonjati
  Muaj më parë

  Goni me Xhevon merren vesh shume mire me njeri tjetrin, dhe cdo fjale qe thone nuk jan personale, por satire🤪

 16. Astrit Tollovina
  Astrit Tollovina
  Muaj më parë

  Te papare jeni

 17. Pullumb Bani
  Pullumb Bani
  Muaj më parë

  O MJESHTRA TE HUMORIT SHQIPTAR, FALIMDERIT QENA BENI TE KALOJME C,DO NATE NJE MBREMJE TE KENAQSHME. JU PERSHENDES NGA ITALIA.

 18. Neaz Abazi
  Neaz Abazi
  Muaj më parë

  Ini te mrekullushem😂🙏❤

 19. Lorenc Protoduari
  Lorenc Protoduari
  Muaj më parë

  A ty te lumte o gone i fute nji tralala aty dhe milionat i merni kurse populli ka shume e shume probleme

 20. Kraja Kraja
  Kraja Kraja
  Muaj më parë

  O gon....