Dafina Zeqiri - JAPA

37 000 Shikime 6 mln

Bzzz Entertainment - smarturl.it/Bzzz

Stream/Download - smarturl.it/DafinaJAPA

Follow @Dafina Zeqiri - smarturl.it/DafinaZeqiri

Executive Producer : MONEYZ
Produced by: RZON \u0026 Pllumb
Lyrics: @ELINEL
Video by: Entermedia
Publishing by: Bzzz


Follow My Playlist on @Spotify
smarturl.it/ItsMeDafinaZeqiri


“ 𝑫𝒂𝒇𝒊𝒏ë 𝒎𝒐𝒋 “ Album coming soon.......

© ℗ Moneyz \u0026 Bzzz Entertainment


DAFINA - JAPA

Ani ani
Hajt se e sheh ti veq sa tkryhet kjo Karantine
Edhe t’bjen n'men ty kejt ato qe un ti japa

Chorus x2
Jap japa
Japa japa japa po
(Kejt ato qe ti)
Japa japa
Japa japa japa-pa

Ku mete ti
Me mir sun gjete ti
Je kon jeta jemeee
Pse po bon ti probleme

Ani ani
Mos ta nin u bo Ani
Ma mir i ftoft
Jargani
Se sa pishman mu bo tani
Ani

Shko
Bon haapa
Aaa
Ska kthim mrapa
Joooo

Chorus x2
Jap japa
Japa japa japa po
X2

Verse.2
Nata
Shum e ftoft ke nata
Pak ngrohtsi nuk pata
Pytem mu
Pytem mu pse tdashta

Nuk e ke vleresu ti
Tmiren sa e pate
Tash mun me kujtu
Kur del gjumi midis nate
Sa tkom dhon ti e din
Un ALL IN e ti veq Gabim

Po t'thom
Papa
Vrapo
Ik Papa
Durt me ty i lava
Mun me shku
Mun me shku
Ik Papa


Komente

 1. Limani Lorenzo
  Limani Lorenzo
  23 orë më parë

  Whitney Houston Shqiptare Rrespekte nga Franca

 2. Alb Shkoder
  Alb Shkoder
  23 orë më parë

  Per zoti

 3. Alb Shkoder
  Alb Shkoder
  23 orë më parë

  Po e di per ta song ca me i ba nuk e di

 4. Marie yola Laurore
  Marie yola Laurore
  Ditë më parë

  Love from New York I don’t even understand a word, I discovered this song while I was listened to Maitre Gims on SoundCloud.

  1. bodoti qwiu
   bodoti qwiu
   11 orë më parë

   dieser spezielle dafina vibe 🤌🏽😍

 5. Maida Iseni
  Maida Iseni
  Ditë më parë

  V V

 6. xrrxy vvoi
  xrrxy vvoi
  2 ditë më parë

  Dafiiii per Eurovision 🇦🇱🇽🇰

 7. Draum
  Draum
  2 ditë më parë

  Këngë dhe ritëm i mrekullueshëm! Ejani të ndani muzikë si kjo në: www.reddit.com/r/international_music/ Awesome song and rhythm! Come share music like this at: www.reddit.com/r/international_music/

 8. Arsim Ramadani
  Arsim Ramadani
  2 ditë më parë

  Daffy si gjithmon NR 1

 9. Vjollca Canaj
  Vjollca Canaj
  2 ditë më parë

  Je ma e mira

  1. xrrxy vvoi
   xrrxy vvoi
   2 ditë më parë

   Artiste me bole!

 10. Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱
  3 ditë më parë

  Sa jan dakort qe Noyzi dhe Dafina te bejn nje keng.

 11. Devis Fejzulla
  Devis Fejzulla
  3 ditë më parë

  SUPER DAFINA ZEQIRI💋

 12. hen ko
  hen ko
  4 ditë më parë

  dieser spezielle dafina vibe 🤌🏽😍

 13. Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱
  5 ditë më parë

  Yll...super kengetare

 14. Reti Cuka
  Reti Cuka
  5 ditë më parë

  1 jesh shume me pelqen suksese te metejshme

 15. Defrim Haskaj
  Defrim Haskaj
  5 ditë më parë

  Rks lumiiiiii

 16. gezim gashi
  gezim gashi
  5 ditë më parë

  I love you so much

  1. hen ko
   hen ko
   4 ditë më parë

   Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish Ai do t'ju japë jetën e përjetshme ((shiko lart në qiell dhe pyete atë))

 17. Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss
  6 ditë më parë

  She is now trending in germany 😍😍❤️🇩🇪

 18. Uesli Kolaveri
  Uesli Kolaveri
  6 ditë më parë

  O sa e bukur me pelqen kjo muzik

 19. bowen voowy
  bowen voowy
  7 ditë më parë

  Artiste e fort dhe personalisht ma e profesionuara e estrades ne biznis muzikore!

  1. zijuiy wttuy
   zijuiy wttuy
   5 ditë më parë

   She is now trending in germany 😍😍❤️🇩🇪

 20. Cassie
  Cassie
  8 ditë më parë

  DAFINA👑👑

 21. Sibe Berberi
  Sibe Berberi
  9 ditë më parë

  Ma e mira me e bukura

  1. Ask to seduce Miss
   Ask to seduce Miss
   6 ditë më parë

   Respekt from Serbia🇷🇸❤🇽🇰

 22. Era Era
  Era Era
  9 ditë më parë

  Po shume te bukur e ka bo me Bekur se milisa

 23. Anxhela Jonuzi
  Anxhela Jonuzi
  9 ditë më parë

  Super diva ❤❤

  1. bowen voowy
   bowen voowy
   7 ditë më parë

   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️SHINES❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 24. usam jahja
  usam jahja
  9 ditë më parë

  Artiste me bole!

 25. hg Huk
  hg Huk
  10 ditë më parë

  qe ti japa a qe ti dhash ? :P

 26. Salihu. M
  Salihu. M
  10 ditë më parë

  Ooo naj knaqe shpirtin me ket zerin tend ooooo je 1 ne bote

 27. Roan way
  Roan way
  10 ditë më parë

  🥰🥰

 28. Roan way
  Roan way
  10 ditë më parë

  🥰🥰

 29. Mike Saraft
  Mike Saraft
  10 ditë më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 30. Dira Sukmawati
  Dira Sukmawati
  10 ditë më parë

  Wow

 31. Dira Sukmawati
  Dira Sukmawati
  10 ditë më parë

  Wow nice music...

 32. Ardit Metai
  Ardit Metai
  10 ditë më parë

  Je heroin e shpirtit tim zemer poo nuk mundem pa kenget e tua zhdokeng qe kendon ti esht jet

 33. Emilian Karafili
  Emilian Karafili
  10 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 34. hhkk mmm
  hhkk mmm
  10 ditë më parë

  Respekt from Serbia🇷🇸❤🇽🇰

  1. Roblox YT
   Roblox YT
   5 ditë më parë

   No thanks.

  2. fouoii gyhh
   fouoii gyhh
   9 ditë më parë

   DEUSA💎✨💙

 35. Valentin Meholli
  Valentin Meholli
  11 ditë më parë

  Pse pom pelqen kjo kang qdo dite tu e ngu kur rasisht hina e pash qe e ka shkru elineli ehhh qat here e dita !

 36. Paulo Henrique
  Paulo Henrique
  11 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️SHINES❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 37. FLORDI
  FLORDI
  11 ditë më parë

  alfirst.info/load/iqyAon61otJnmGQ/video

 38. Altin Abazi
  Altin Abazi
  11 ditë më parë

  Bravo

 39. Aurela Gorezi
  Aurela Gorezi
  11 ditë më parë

  Bravo,Dafina na kenaqe.Keshtu vazhdo duke na kenaqur shpirtin me keto kenge fantastike.

  1. Nezir Vrapi
   Nezir Vrapi
   7 ditë më parë

   👍

 40. Majlinda Ferfelli
  Majlinda Ferfelli
  11 ditë më parë

  Sa te bukur e Ke kenduar e Ke qar te lumt

 41. Rexha Bekoviq
  Rexha Bekoviq
  11 ditë më parë

  Legend je Love from Cologne 🇦🇱❤️

 42. leunora qizmolli
  leunora qizmolli
  12 ditë më parë

  Min favorit muzik 😘😘❤️

 43. Sonila Beta
  Sonila Beta
  12 ditë më parë

  Bravo 🥳👌😽🥰 sherim per te gjuith

 44. Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hide
  12 ditë më parë

  No one: Me in the middle of the night: JAPA JAPA 🧠🎶

  1. bodoti qwiu
   bodoti qwiu
   11 orë më parë

   Just in love! Every new song from Dafina is FIRE!!!

 45. riad murati
  riad murati
  12 ditë më parë

  G.O.A.T DAFFY

 46. Ani Shyti
  Ani Shyti
  12 ditë më parë

  Po ca tbona mor😂😂😂😂😂

 47. Gzim Tahiri
  Gzim Tahiri
  13 ditë më parë

  Bravoooooo dafinaa te dus shume

 48. Fabian Mtj
  Fabian Mtj
  13 ditë më parë

  🔥🔥❤️😍❤️

 49. Elheme Ferizi
  Elheme Ferizi
  13 ditë më parë

  You and this song are soooo beautiful!🤩🤩🤩🤩💗💗

 50. zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy
  13 ditë më parë

  Sekreti te Kenget e Dafines jane qe sa ma shume ti ndegjosh aq ma shume fiksohesh mas saj .... qata kenget e Dafines ndegjohen edhe mas shume vite tjera ❤️ Diva Dafi

 51. Enea Iseni
  Enea Iseni
  14 ditë më parë

  YAS Dafina

  1. Enea Iseni
   Enea Iseni
   14 ditë më parë

   👏👏👏👏👏👏👏👏👏❤💫👑👸🏽

 52. fouoii gyhh
  fouoii gyhh
  14 ditë më parë

  No one: Me in the middle of the night: JAPA JAPA 🧠🎶

  1. bofooit gojo
   bofooit gojo
   11 ditë më parë

   No one: Me in the middle of the night: JAPA JAPA 🧠🎶

 53. Koni S
  Koni S
  14 ditë më parë

  Shume e bukur kenga Bravo dafina

  1. zijuiy wttuy
   zijuiy wttuy
   13 ditë më parë

   С седыми волосами она выглядит на 95. Неплохо, но к этому нужно привыкнуть. Но песня классная.

 54. Freak Vic
  Freak Vic
  14 ditë më parë

  The only Nigerian comment

 55. Kiza Kryeziu
  Kiza Kryeziu
  14 ditë më parë

  Diva e muzikes na ka marr malli per ty ❤❤❤❤

  1. fouoii gyhh
   fouoii gyhh
   14 ditë më parë

   Thjesht diva

 56. Lili 7
  Lili 7
  14 ditë më parë

  DIVA je Daffi, kongt e tua hite si gjithmone♥️✨

 57. Lisbona Kabashi
  Lisbona Kabashi
  14 ditë më parë

  Kenge shummm e mir

 58. Majlinda Ferfelli
  Majlinda Ferfelli
  14 ditë më parë

  Te lumt

 59. Lori King Zefi
  Lori King Zefi
  15 ditë më parë

  Kush e lexon këtë koment Zoti ja ruajt familjen🙏

 60. Lejla Kamisholli
  Lejla Kamisholli
  15 ditë më parë

  Fireeeee ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 61. Alma
  Alma
  15 ditë më parë

  🌷🍓✨🍉🌸❤️🥰🦋

 62. Alboshin
  Alboshin
  15 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥

 63. Me Ma
  Me Ma
  15 ditë më parë

  Dafi ski dhez hiq, si dhurata dhe tayna. Tash je plak , veq botoxi munet met nimu si deri tash ,duhesh me hi ne pension ti tash. Ka hec koha jote😂🤦🏻‍♀️

 64. ladionaa
  ladionaa
  15 ditë më parë

  Q

 65. Emily An
  Emily An
  16 ditë më parë

  С седыми волосами она выглядит на 95. Неплохо, но к этому нужно привыкнуть. Но песня классная.

  1. minij hooi
   minij hooi
   15 ditë më parë

   No one: Me in the middle of the night: JAPA JAPA 🧠🎶

 66. Apfelsirup HD
  Apfelsirup HD
  16 ditë më parë

  С седыми волосами она выглядит на 95. Неплохо, но к этому нужно привыкнуть. Но песня классная.

 67. DonaId J. Trump
  DonaId J. Trump
  16 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 68. Erberen Torte
  Erberen Torte
  17 ditë më parë

  Thjesht diva

 69. sara toskaj
  sara toskaj
  17 ditë më parë

  ooo milettt si mund ta krahasoni dafinen me te perputhen mos u qmendni para kohe 😣😣😣😣 daffy asht queeni 15 vjet ne muzik e prp te gjitha kenget jan fire🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥💕💕💕💕💕💕

  1. Geg Toska
   Geg Toska
   16 ditë më parë

   Oj Kusherin

 70. Era Smus
  Era Smus
  17 ditë më parë

  Too aggressive in bed for her own good...trying too much? Dont mind me, Im just bullshitting...

 71. kosova kosova
  kosova kosova
  18 ditë më parë

  Kreit ju qe ekeni kritiku Diven Adelinen per veshjen me kryq,kqyrnjani ksaj kryqin nqaf edhe nfuuund kreit klipit kqyrnjani tpasmet e ngjita ka ti banshkon kamt

 72. bofooit gojo
  bofooit gojo
  18 ditë më parë

  This gonna be my summer song 💯

 73. Maggie Trupido
  Maggie Trupido
  18 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 74. Hatixhe Kormaku
  Hatixhe Kormaku
  18 ditë më parë

  Nice 👏

 75. Lorena Kr30948
  Lorena Kr30948
  18 ditë më parë

  *Ohrwurm

  1. bofooit gojo
   bofooit gojo
   18 ditë më parë

   850 unlike kujt ju qi nona me shtyp?!

 76. Lorena Kr30948
  Lorena Kr30948
  18 ditë më parë

  Uhu sa mir Vera Hit 🇽🇰🇦🇱😂 Ann alle Uhrwerk jetzt schon Ahaha 😂🇩🇪

 77. Dylbe Muqolli
  Dylbe Muqolli
  19 ditë më parë

  KENGA ME E MIRA PREJ TEJE KA QENE DURO FLM QE BEN KENGA TE DUA DAFI🥰🥰😊😊😘

 78. bujana haxhiu
  bujana haxhiu
  19 ditë më parë

  Une mendova se kjo (JAPA) kishte ndonje kuptim tjeter... 😑 Pasi lexova lyric u skandalizova qe nga dy zgjedhje te foljeve DHASHE - JAP e ka bere JAPA 🤬 Tmerr , sinqerisht mos e perdhunoni me gjuhen.

  1. Ksuela Sula
   Ksuela Sula
   17 ditë më parë

   Ashtu si ne textet e huaja want =wanna Nuk ka perdhunim gjuhe ketu, per tu bere me interesant teksti Edhe kurioz degjuesi sepse te gjithe menduan se do kishte JAPA ndonje kuptim tjeter . Gjera artistash !!!

  2. bofooit gojo
   bofooit gojo
   18 ditë më parë

   Respekte nga Macedonia 🇲🇰 shum me pelqen kjo muzikë😍👏

 79. edcvgftyu tgbhuji
  edcvgftyu tgbhuji
  19 ditë më parë

  A Battle-Ax Changes Everyone in our village also witnessed how my character changed. They said I became a really nice person after I started to practice Falun Gong and follow Falun Gong’s principles of Truthfulness-Compassion-Forbearance. The Communist Party secretary in the village, in particular, was impressed that I, who was considered the toughest woman in the area, could change so much. He was serious when he said that. In the past, I had a bad temper. If anyone made trouble for me, I could go after him until he really regretted it. I often quarreled and fought with other people and would not stop until I’d won. Everyone, including the villains in the village, was very polite to me because of that. “If you were a man and went out into the world, I believe no one could beat you down,” one of them said. In my heart, however, I felt lonely because I always had enemies no matter where I was. Because I quarreled and fought, my health got worse. That was why I ended up in bed, waiting for death, before I was 40. One year, we had to pay the village government money. We turned in every cent we had and were still short 50 yuan. One village official said turning in grain was also fine. So my husband and I sent over broom-corn to cover the 50 yuan. The next day, the accountant said we still needed to pay 50 yuan. “We turned in grain yesterday. Why didn’t you record it?” I could not take it anymore and yelled. “It’s not that I did not record it-no grain was turned in in the first place,” the accountant explained. The person next to him said the same thing. “That’s enough!” I said. I jumped up, grabbed the ledger, and dumped the abacus on the ground. Pointing at the others waiting in the room to clear their accounts, I called out, “If we do not straighten this out now, don’t even think about going back to work here!” The Party secretary saw that I was hysterical and dragged me out of the room. I directed my anger at him. I punched him and kept shouting, “You know why I’m hitting you? Because you did not lead them well. Since you are not a good official, you’d better let someone else take your place!” The secretary did not fight back and just smiled. Later on I learned that the mistake was caused by my husband since he did not tell the accountant about our grain submission.

 80. The Black Rat Inn
  The Black Rat Inn
  19 ditë më parë

  ugly shit. this is not albanian music.

 81. anci bananci
  anci bananci
  19 ditë më parë

  What means JAPA ??

  1. Drilon Say
   Drilon Say
   13 ditë më parë

   Give « something »

  2. anci bananci
   anci bananci
   19 ditë më parë

   @soinu foig 👍

 82. Black Sheep13
  Black Sheep13
  19 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 83. Mmahmoud Ismail
  Mmahmoud Ismail
  19 ditë më parë

  ةةةةةةةةةةةةةةة

 84. maroje kralj
  maroje kralj
  19 ditë më parë

  Love from croatia 🇭🇷🇭🇷♥️

  1. DonaId J. Trump
   DonaId J. Trump
   16 ditë më parë

   Za dom spremni 🇦🇱

 85. Piotr Kaczkowski
  Piotr Kaczkowski
  19 ditë më parë

  JAPA JAPA hehe

 86. Gafurr Morina
  Gafurr Morina
  19 ditë më parë

  Suksese je shum e bukur

 87. Τζενη Τζενακι
  Τζενη Τζενακι
  19 ditë më parë

  Bravo dafina

 88. Shqipe Krasniqi
  Shqipe Krasniqi
  19 ditë më parë

  Numer 1 je te dua shum 👏⭐❤️

 89. Lazo Rot
  Lazo Rot
  19 ditë më parë

  850 unlike kujt ju qi nona me shtyp?!

 90. anila krasniqi
  anila krasniqi
  20 ditë më parë

  ❤❤💘💘

 91. George Rivera
  George Rivera
  20 ditë më parë

  Wenn Sie einen Film ansehen möchten, aber nicht wissen, welchen verwenden Sie random.movie . Sie haben 2021 Filme und mehr als 600.000 Filme

 92. Grace
  Grace
  20 ditë më parë

  Hajt se e sheh ti ...💛🌠

 93. Egzona mulliqi
  Egzona mulliqi
  20 ditë më parë

  Kurora mbet gjithmon te ti 👌❤👑

 94. Visit Albania
  Visit Albania
  20 ditë më parë

  🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱

 95. Ina Gyl
  Ina Gyl
  20 ditë më parë

  Ja baba ja nana njeri po 😂😂😂

 96. ana
  ana
  20 ditë më parë

  Japa

 97. minij hooi
  minij hooi
  20 ditë më parë

  Mozzik x Dafina🔥🔥

 98. Afrim
  Afrim
  20 ditë më parë

  talent pa fund kja Dafina more qa u ba kshtu ;)

 99. Tefta Thaçi
  Tefta Thaçi
  20 ditë më parë

  muzika me emir qe kam ngju🤗🤗🤗❤️❤️

  1. Tefta Thaçi
   Tefta Thaçi
   20 ditë më parë

   ❤️❤️❤️❤️

 100. Arjola Sherifi
  Arjola Sherifi
  21 ditë më parë

  Dafi ma e mira😍😍😍😍😍