Venera Lumani, Lind Islami - Me zemër (Official Video)

11 000 Shikime 766 mijë

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


𝗩𝗲𝗻𝗲𝗿𝗮 𝗟𝘂𝗺𝗮𝗻𝗶, 𝗟𝗶𝗻𝗱 𝗜𝘀𝗹𝗮𝗺𝗶 - 𝗠𝗲 𝘇𝗲𝗺𝗲𝗿 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔\u0026𝗟𝗜𝗡𝗗's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeVeneraLind
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/VeneraLumaniL...

____________________________

🎵 Music by: 𝗟𝗜𝗡𝗗 𝗜𝗦𝗟𝗔𝗠𝗜
🎵 Lyrics by: 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗔𝗡𝗜
🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Mix/Master: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎥 Video by: 𝗣𝗔𝗣𝗔𝗗𝗛𝗜𝗠𝗜𝗧𝗥𝗜 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗟𝗜𝗡𝗗 𝗜𝗦𝗟𝗔𝗠𝗜 :
Instagram ► lind_islami

🎤 Connect with 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗔𝗡𝗜 :
Instagram ► veneralumani

🎵 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 :
Instagram ► elgitdoda

🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► marenglen_b...

🎥 Connect with 𝗣𝗔𝗣𝗔𝗗𝗛𝗜𝗠𝗜𝗧𝗥𝗜 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► papadhimitr...

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________

🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuuU1i
► spoti.fi/3avpzBs

____________________________

℗ \u0026 © VENERA\u0026LIND OFFICIAL \u0026 FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente

 1. Venera&Lind Official
  Venera&Lind Official
  23 ditë më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔&𝗟𝗜𝗡𝗗's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeVeneraLind 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/VeneraLumaniLindIslamiMeZemer

  1. Fatjona Leka
   Fatjona Leka
   14 orë më parë

   shume e bukur keng👏👏

  2. Ajten Sula
   Ajten Sula
   12 ditë më parë

   @Bona Shabani ooo

  3. Ajten Sula
   Ajten Sula
   12 ditë më parë

   @Bona Shabani ooooookooooooo

  4. Ajten Sula
   Ajten Sula
   12 ditë më parë

   @Bona Shabani ooo

  5. Emilia Emi
   Emilia Emi
   18 ditë më parë

   Pse u japin disslike apo se jeni shum te mir

 2. Fatjona Leka
  Fatjona Leka
  14 orë më parë

  💓💓💓💓😍😍😍Keng e bukur 👏👏👏👏

 3. Shkodra Shkodra
  Shkodra Shkodra
  17 orë më parë

  Te dua shummm😊🥺🥰🥺

 4. Shefa Ardiola
  Shefa Ardiola
  Ditë më parë

  Super kenge Dashuri e vertete ❤️🧿⭐️😍

 5. Sllavica Memo
  Sllavica Memo
  Ditë më parë

  Bravo Venera vazhdoni keshtu se po e plotesini pazellin #SK & #IM qe dhe vete ti kishin shkruar keto tekste Nik do te mund to ndryshonin dot asnje presje. Suksese !!!

 6. Anna Lisa
  Anna Lisa
  5 ditë më parë

  Suksese yje,super keng si te gjitha kenget tuaja🙌

 7. Jeta Cala
  Jeta Cala
  5 ditë më parë

  Nje duhet shume I bukur e teksti super ❤❤👏👏

 8. Andernalda Cili
  Andernalda Cili
  6 ditë më parë

  🔥🔥

 9. ana hoxha
  ana hoxha
  8 ditë më parë

  ♥️♥️🤍🤍💙💙

 10. Donart Shabani
  Donart Shabani
  8 ditë më parë

  Venera nje balad e vetme perfekt do ishte

 11. Alessia
  Alessia
  9 ditë më parë

  💙💙💙💙

 12. Alessia
  Alessia
  9 ditë më parë

  💫💫💫💫

 13. Alessia
  Alessia
  9 ditë më parë

  🤍🤍🤍

 14. Alessia
  Alessia
  9 ditë më parë

  ❤❤🧸🧸

 15. Alessia
  Alessia
  9 ditë më parë

  😍💝❤🤍💘💞

 16. Alessia
  Alessia
  9 ditë më parë

  😍😍😍❤❤❤💘💘💘

 17. Alessia
  Alessia
  9 ditë më parë

  💝💝💝💝

 18. Alessia
  Alessia
  9 ditë më parë

  🤍🤍🤍❤❤❤

 19. Alessia
  Alessia
  9 ditë më parë

  💘💘💘💘💘

 20. Alessia
  Alessia
  9 ditë më parë

  💞💞💞💞

 21. Beatrix Voja
  Beatrix Voja
  9 ditë më parë

  Un them me pas kenduar 🇬🇧 kjo kenge do ishte hit ne te gjithe Boten ju jeni dy ⭐⭐

 22. Klodiana Leka
  Klodiana Leka
  9 ditë më parë

  Kenga ime e preferuar ❤

 23. El Mel
  El Mel
  9 ditë më parë

  🥰🥰🥰

 24. Ardian Çoçaj
  Ardian Çoçaj
  10 ditë më parë

  2 zera t mbrekullushem br super jeni tdy

 25. Ardian Çoçaj
  Ardian Çoçaj
  10 ditë më parë

  Jeni te 2 super kengetar bravo

 26. Xhoana Bardhi
  Xhoana Bardhi
  10 ditë më parë

  Shum e bukur tani po e degjoj complimenti

 27. Ela Celiku
  Ela Celiku
  10 ditë më parë

  🌷

 28. artur neli
  artur neli
  10 ditë më parë

  Bravo Elgit Doda 👏🏻

 29. Esmeralda Bylyku
  Esmeralda Bylyku
  10 ditë më parë

  Super kenge & super cift 😍😍

 30. Brikena Koni
  Brikena Koni
  10 ditë më parë

  Adhurim kjo kenge 🤍🤍✨✨

 31. altida pillati
  altida pillati
  11 ditë më parë

  Super 😍😍

 32. Gena Margarita
  Gena Margarita
  11 ditë më parë

  Shum bukur me pleqeni shum

 33. Kullafi Elson
  Kullafi Elson
  11 ditë më parë

  Shum e bukur dhe fjal te përsosura per dashurin e vertet dhe zemre kela elson kjo esht perju qe e meriton por nuk po e realizohen dot dashurin 😭😭😭😭

 34. E. S. S. A
  E. S. S. A
  12 ditë më parë

  Superrrrrrrrrrr

 35. Marsela Frasheri
  Marsela Frasheri
  13 ditë më parë

  Si dy yje jeni mashalla! Ke qef tu degjosh muzike te paster, te lehte te thjeshte , jeni shume te mire jeni vetvetja klipet i keni shume te bukur! ❤️❤️

 36. Edi Novaku
  Edi Novaku
  14 ditë më parë

  Per mua jeni qetesia e shpirtit tim ne cdo kenge🤗 faleminderit qe ekzistoni 😊

 37. sehhi vooty
  sehhi vooty
  14 ditë më parë

  Bravo cifti!

 38. Alketa Nezaj
  Alketa Nezaj
  14 ditë më parë

  Me fat cdokush qe perjeto njeher ne jete ndjenjen e dashurise .

 39. Selman Barjami
  Selman Barjami
  14 ditë më parë

  shum keng e bukur

  1. sehhi vooty
   sehhi vooty
   14 ditë më parë

   Super kenge ❤❤

 40. Dorina Lorina
  Dorina Lorina
  14 ditë më parë

  Shum e bukur 🥰😍🤩💋😘 Shum dedikim i vecant per personin qe kalon jeten

 41. ariela elmazi
  ariela elmazi
  15 ditë më parë

  Bravo cifti!

 42. Diana Gulo
  Diana Gulo
  15 ditë më parë

  Bravo , shume bukur

 43. DORI D
  DORI D
  15 ditë më parë

  Jeni dashuri qe te dy 🥰

 44. ravindra kumar
  ravindra kumar
  15 ditë më parë

  Very nice song good work

 45. Ina Dori
  Ina Dori
  15 ditë më parë

  kto qe japin dislike me duket nuk.degjojn do jen shurdh memeca Ilove this song ❤️

 46. Blerina Sherifaj
  Blerina Sherifaj
  15 ditë më parë

  qofshi te lumtur gjithmone dhe suksese.e gjej veten tek kjo keng jam shum me fat per dashurin e jetes sime kemi 10 vite lumturi dhe nje djal si flori.

 47. suada daxha
  suada daxha
  16 ditë më parë

  Nuk ngopem duke e degjuar ❤❤Nota zemre e shpirti.

 48. Evjola Dervishi
  Evjola Dervishi
  16 ditë më parë

  Yje jeni ,si këngëtar por edhe si çift 🧿🧿❤❤

 49. Danjela gjoni
  Danjela gjoni
  16 ditë më parë

  Kto meritojn te marrin miljona klikime dhe jo ato te perputhen se skan lidhje fare po fare . Me muziken . Ku ka arrit muzika shqiptare ....

 50. seeni gzty
  seeni gzty
  16 ditë më parë

  Sa tmiiiir jeniii. Faleminderit per reflektimin e dashurise se tille!

 51. Vilma Mata
  Vilma Mata
  16 ditë më parë

  Si cdo kenge kryeveper🥰🥰Realizoni kenge qe te kenaqin ❤️🥰🥰

 52. Avdi fetaj
  Avdi fetaj
  16 ditë më parë

  Zoti ju ruajt. Hallall shum bukur kenga, perfekt te dy

  1. seeni gzty
   seeni gzty
   16 ditë më parë

   Super keng sa e sa fjal Kur do me zemer kur do me zemer Nuk te ve ne faj

 53. Vjollca Suci
  Vjollca Suci
  16 ditë më parë

  Jeni shume te mire ❤️❤️🌟🌟💎💎💎

 54. Elena Minaj
  Elena Minaj
  16 ditë më parë

  Super kenge ❤❤

 55. elis tana
  elis tana
  16 ditë më parë

  respekte per ju!kenge e bukur,videoklip i bukur pa vulgaritet si po shohim rendom ne shume videoklipe.tekst me kuptim dhe melodi qe te pelqen ta degjosh.

 56. Majlinda Serdari
  Majlinda Serdari
  16 ditë më parë

  Ooou po dilka bukur klipi dhe kshu thjeshet😁ashtu sic dini te jeni vetem ju. Jeni te bukrit e dheut🌟🌟qe prej fillimit e kshu do jeni gjithje.

 57. Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj
  16 ditë më parë

  Oo sa te mir ini qe te dy

 58. stamatis nasis
  stamatis nasis
  16 ditë më parë

  Superrrr keng Bravoooo 😍😍😍😍😍

 59. Angel Angel
  Angel Angel
  17 ditë më parë

  Ooo ju jeni yjeeee😍😍😍😍😍😍

 60. FERJOLA Caushllari
  FERJOLA Caushllari
  17 ditë më parë

  Sa ze te bukur, sa ze te embel melodik te 2. shum shum genge se te ben te udhetosh, ne shpirtin e vetes tende edhe te dashurish tende. Dashuria eshte ilaq. Bravo bre lalke per udhetim melodik se na jepni.❤🇦🇱

 61. Elisander Bejdo
  Elisander Bejdo
  17 ditë më parë

  ⭐⭐🌟🌟🌟🌟🌟⭐⭐⭐⭐

 62. Wiener Neudorf
  Wiener Neudorf
  17 ditë më parë

  Super kengë interpretimi pa koment 👏 jet te Lumtur per te dyt👌

 63. Jonida Doci
  Jonida Doci
  17 ditë më parë

  Ju uroj të plakeni bashkë. Dhe një herë tjetër të mrekullueshëm!! Ju pershendes...

 64. Luis Dhimitri
  Luis Dhimitri
  17 ditë më parë

  Dy zera te mbrekullueshem

 65. Luis Dhimitri
  Luis Dhimitri
  17 ditë më parë

  Super

 66. irena 3
  irena 3
  17 ditë më parë

  Kenga super vidoklipi le per te deshiruar Looks cheep to much krevat e ferkime

 67. Sonila daka
  Sonila daka
  17 ditë më parë

  Super keng sa e sa fjal Kur do me zemer kur do me zemer Nuk te ve ne faj

 68. a sota sota
  a sota sota
  17 ditë më parë

  Bravo. Jeni te mrekullushem.

 69. Xhesiana Deda
  Xhesiana Deda
  17 ditë më parë

  💜💙

 70. asioe kiou
  asioe kiou
  18 ditë më parë

  Kjo eshte muzik pra nje keng qe te kenaq shpirtin te qeteson cfare zeri kan o zot.ju jeni ilaci i veshit se kemi cka ndegjojm prsh Gjermani

 71. Aferdita Lika
  Aferdita Lika
  18 ditë më parë

  Aman se ju du shum keni lindur per njeri,tjetrin zoti ju bekofte 🙏🙏🙏🙏

 72. Albana Rexha
  Albana Rexha
  18 ditë më parë

  Super kenge

  1. asioe kiou
   asioe kiou
   18 ditë më parë

   Artista si ju i duhen vendit tone. Me te mbush shpirtin plot me keto kenge te bukura. Vetem suksese te keni gjithmone .

 73. Zhaneta Çakalli
  Zhaneta Çakalli
  18 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰

 74. itsAnidTV Anidarmy
  itsAnidTV Anidarmy
  18 ditë më parë

  Kjo eshte muzik pra nje keng qe te kenaq shpirtin te qeteson cfare zeri kan o zot.ju jeni ilaci i veshit se kemi cka ndegjojm prsh Gjermani

 75. silva ukaj
  silva ukaj
  18 ditë më parë

  Në jetë dëgjon me mijëra këngë por të vetmet këngë që ti i degjon pafund dhe nuk mërzitesh por i ridëgjon me po të njëjtën ndjenjë janë Perlat e kënduara nga Venera dhe Lindi!Super këngë me super ndjenjë dhe pastërti!🔥🔥🔥👌

  1. Venera&Lind Official
   Venera&Lind Official
   18 ditë më parë

   🙏❤

 76. Bleona Veliu
  Bleona Veliu
  18 ditë më parë

  🤍🥳

 77. Entela Lace
  Entela Lace
  18 ditë më parë

  Po ju jeni si drite. Na kenaqet zemren e shpirtin. Te lumtur qofshi gjithmone.

 78. Nora
  Nora
  18 ditë më parë

  Sa tmiiiir jeniii. Faleminderit per reflektimin e dashurise se tille!

 79. Natasha Papuciu
  Natasha Papuciu
  18 ditë më parë

  Dy mrekulli dhe zëra të ëmbël në shpirt 👋👋🙏🙏

 80. Eris Kanani
  Eris Kanani
  18 ditë më parë

  ❤❤❤❤

 81. Enerieta Qesja
  Enerieta Qesja
  18 ditë më parë

  jeni kaq te mire sa nuk mund te shohesh ne ekranet shqiptare nje cift si ju,engjej suksese vetem duhet te keni nje emer artistik te bukur dhe shurt .

 82. Maggie Trupido
  Maggie Trupido
  18 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 83. Amelio Kovaci
  Amelio Kovaci
  18 ditë më parë

  urime shume kenge e bukur shume e ndier cdo fjale magji suksese ju dua

 84. Eriola Vogli
  Eriola Vogli
  18 ditë më parë

  Zoti ju bekoftë se na kënaqet dhe neve nga jashtë shtetit ❤❤

  1. Alda Zhupa
   Alda Zhupa
   16 ditë më parë

   Shyqyr qe degjova nje kenge te paster dhe te thjeshte shqip. Se skuptohet nje m.. kur kendojne sot. Bravo.

 85. Marjeta Koni
  Marjeta Koni
  18 ditë më parë

  Zoti ju falt gjithmon dashuri

 86. Rukije Ljuma
  Rukije Ljuma
  18 ditë më parë

  N'e njerzit jemi te gabushem ndonjeher ,po zoti as nje her ,prandaj edhe ju kaber bashk ,po jene aq te embel saqe kam shikuar klipi 10 her e pas te 10 her kan degjuar kengen ,💕💕💕💕

 87. arjola skenderi
  arjola skenderi
  18 ditë më parë

  Kjo muzike eshte qetesim per shpirtin, Dashuria juaj mos shterofte kurre ....

 88. Emilia Emi
  Emilia Emi
  18 ditë më parë

  Pse disslike

 89. Hello Hee
  Hello Hee
  19 ditë më parë

  Urime! !!!!! Sa bukur bravo asterja ❤❤💋💋💖💖💖

 90. Emirjeta Koleci
  Emirjeta Koleci
  19 ditë më parë

  Suksese kenge shum e bukur cift i mrekullushem psh gjith ciftet kudo qe ndodhen jeten te lumtur me kenge 💖💖

 91. Alessia
  Alessia
  19 ditë më parë

  Jeni dashuriii ♥️💞🥺

 92. Alessia
  Alessia
  19 ditë më parë

  Te dua ta kam thene...💞 Dhe sdo ndaloj ta them...💕

 93. Alessia
  Alessia
  19 ditë më parë

  Kur do me zemër...💕 Kur do me zemër...💞 Nuk te bën asgjë me faj...💕💕💕💕💕

 94. Alessia
  Alessia
  19 ditë më parë

  Je suksesi me I madhhh...💞 Sa me fat jam qe te kam...💕🥺

 95. Alessia
  Alessia
  19 ditë më parë

  Je dashni e vetme..💕 Ska te dytë si ne...💕🤞

 96. Alessia
  Alessia
  19 ditë më parë

  🤩🤩🤩

 97. Alessia
  Alessia
  19 ditë më parë

  ♥️🌟🌟

 98. Alessia
  Alessia
  19 ditë më parë

  💕💕💕

 99. Alessia
  Alessia
  19 ditë më parë

  ❤❤

 100. Alessia
  Alessia
  19 ditë më parë

  💖💖💖