DOPIO PITE - Episodi 6 | NGOP.TV

19 000 Shikime 65 mijë

Ky emision u mundesua nga :
Teoren : teoren.al/
Next : nextshpk.com/
Japan Auto Goni : japanautogoni.com/

Me mbeshtetjen e :
The Basement : thebasement...
Pularia Tirana : www.pulariatirana.com/
Muscle Gain : muscle_gain...

Mitsos, the Laughing Stock
Director: Omiros Efstratiadis
Writer: Giannis Sklavos
Stars: Sotiris Moustakas, Mimis Fotopoulos, Thanos Papadopoulos

Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv



Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente

 1. NGOP
  NGOP
  15 ditë më parë

  Episodi 7: alfirst.info/load/qJ-vdoKSo9SUdqc/video&ab_channel=NGOP

 2. Laura Hadushi
  Laura Hadushi
  Muaj më parë

  Dhe na hapët oreksin me një dopio pite

 3. Laura Hadushi
  Laura Hadushi
  Muaj më parë

  Humori më i madh jeni ju

 4. Lida Hoxha
  Lida Hoxha
  Muaj më parë

  "Do Marr kërdi. ( kredi)... 😂😂😂😂😂

 5. Lida Hoxha
  Lida Hoxha
  Muaj më parë

  Me lot.... 😂😂😂😂😂😂

 6. Ram Kumar
  Ram Kumar
  Muaj më parë

  Bravo😂😂😂😂😂😂😂

 7. Ermira Kacupi
  Ermira Kacupi
  Muaj më parë

  Kjo kenge eshte kryeveper

 8. FF SUPREME
  FF SUPREME
  Muaj më parë

  B

 9. FF SUPREME
  FF SUPREME
  Muaj më parë

  😂😂😂😂♥️

 10. Elson Miraka
  Elson Miraka
  Muaj më parë

  Jeni llahtar fare çuna. Hallall ja u befte zoti. Keshtu vazhdoni se na knaqet. Respekte

 11. Sajmo Mister
  Sajmo Mister
  Muaj më parë

  HahahHhahahahahahahHzhhahahahhhahahahhahaha lote Lote Lote Bravo cuna ishim ne spital dhe ne nje moment un vura ngop in te gjithe Po te zemeruar sa pane ngop in lote Lote e arruam pacientin fare hahshshshshsh

 12. My Albania
  My Albania
  Muaj më parë

  Jeni Perfekt Çuna 💪🇦🇱

 13. Darlen Manellari
  Darlen Manellari
  Muaj më parë

  Shumë emision i bukur

 14. Renato Terziu
  Renato Terziu
  Muaj më parë

  Shtepia e lekut ca u be u djek

 15. Roland Goo
  Roland Goo
  Muaj më parë

  Sic keni emrin jeni 😂😂😂🔥

 16. Florian Limani
  Florian Limani
  Muaj më parë

  Beni

 17. Florian Limani
  Florian Limani
  Muaj më parë

  Brno gushing zevzek

 18. Blerta Nidi
  Blerta Nidi
  Muaj më parë

  Culluareeeeee eeee culluareeeee🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 19. Qemal Ismail
  Qemal Ismail
  Muaj më parë

  Me bateri eshte kjo? Po ku kam moshe per kete une 😂😂😂😂 ju jeni me te miret respekte

 20. luis
  luis
  Muaj më parë

  po motii

 21. Rovin
  Rovin
  Muaj më parë

  Pjesa te lokali Yllit ishte e papar bravo cuna hahahha

 22. Anxhela Uruci
  Anxhela Uruci
  Muaj më parë

  Tek kafeja ashtu më ka ndodhur dhe mua me një femër dhe kur erdhi ajo pastaj ika un😅

  1. Endrit Deda
   Endrit Deda
   Muaj më parë

   tek ai bari😁😀😜

 23. ANXHELO Celanj
  ANXHELO Celanj
  Muaj më parë

  o qi o ska haha😂😂😂

 24. KRISTI GAMING
  KRISTI GAMING
  Muaj më parë

  brevo kristaq👍👍

 25. _ O̶P̶T̶I̶M̶U̶S̶ _
  _ O̶P̶T̶I̶M̶U̶S̶ _
  Muaj më parë

  merjepja sufllaqa dobesues 🤣🤣🤣🤣

 26. Dragon ball z funny Funny
  Dragon ball z funny Funny
  Muaj më parë

  Po a ka di embelsir sufflqi karanellaqi

 27. Dragon ball z funny Funny
  Dragon ball z funny Funny
  Muaj më parë

  Dua nje shufllaqi dopsues

 28. Klodian Terziu
  Klodian Terziu
  Muaj më parë

  Me te miret 👍👍👍🔥🔥🔥🔥

 29. Christina Chriss
  Christina Chriss
  Muaj më parë

  🙌

 30. T Sh
  T Sh
  Muaj më parë

  Jeni te mbedhenj por nje sygjerim pse nuk fusni ne grupin tuaj aktor nga shqip e mesme dhe veriu kshu do ju ndjeki gjith shqip gjithsesi komplimente bravo cuna 👏🏻👏🏻

 31. Albi
  Albi
  Muaj më parë

  e te besosh qe ka ndonje rrote rraku tek tuk qe e ha vertete sufllaqin dobesues

 32. Marçela shehu
  Marçela shehu
  Muaj më parë

  ''Do marr kërdi 100 miljon do zhytem deri ne gurmaz"

  1. Kreshnik Marke
   Kreshnik Marke
   Muaj më parë

   😂

 33. Pazza Loco
  Pazza Loco
  Muaj më parë

  😂😂😂😂😂😂💯💯

 34. Ana Ana
  Ana Ana
  Muaj më parë

  Jeni te papare 🤣😂😂

 35. Ana Ana
  Ana Ana
  Muaj më parë

  😂😂😂😂😂

 36. klevis bedini
  klevis bedini
  Muaj më parë

  C'na vajti mëndja për një sufllaqe ja qifsha miun

 37. Fiks Fare
  Fiks Fare
  Muaj më parë

  Bukur bukur cuna komplimente

 38. Drift Simulator
  Drift Simulator
  Muaj më parë

  ndryshoni dicka nese doni sepse esht frik ta degjojm me ze aq te lart sa duhet sepse kto pjeset e vogla ne mes prerjeve te videos e kan zerin shum me te lart se video dmth pak me vesh me ec me nje nivel zeri, esht problem i vogel dhe shum e thejsht rregullimi i asaj pjeses per juve -2 zerin asaj pjeses qe ka nje muzik te shkurter, 0:52 pershembul e ashtu shkon gjat gjith videos,, shum video editor i bejn kto crregullimet ne fillim por me von :) behen profe :P

 39. Marçela shehu
  Marçela shehu
  Muaj më parë

  "170 mij euro i mora borxh i hodha per nje dysh njesh e kisha fiksim"

 40. Marçela shehu
  Marçela shehu
  Muaj më parë

  "Pi drog e loz bixhoz, gara me qen po gara me meçer me breshka"

 41. Marçela shehu
  Marçela shehu
  Muaj më parë

  'Po je pabuks o Kristaq me vjen keq" hahahahahahhahah

 42. Klevi Berat
  Klevi Berat
  Muaj më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂 loti ujvar😂😂😂😂😂😂

 43. vasilpapa_photography Instagram
  vasilpapa_photography Instagram
  Muaj më parë

  😂😂

 44. Mirjado Zeneli
  Mirjado Zeneli
  Muaj më parë

  Ku e kam burrin se ti bera koqet shosh

 45. Toni Isejni
  Toni Isejni
  Muaj më parë

  Ajo reklama e sufllaqes ne fund me meku fare 😂😂😂

 46. AK-47 Official
  AK-47 Official
  Muaj më parë

  Radhën tjt dua oroskopin

 47. Nikolla P
  Nikolla P
  Muaj më parë

  Perle

 48. HELLBANIANZ
  HELLBANIANZ
  Muaj më parë

  Like kush esht gango Koment kush esht bythqim

 49. Toni Mema
  Toni Mema
  Muaj më parë

  O u shtoft zoti humorin o çuna 💪🏻

 50. Mario Keci
  Mario Keci
  Muaj më parë

  Ahhah si pash si pash haha i pash tgjitha

 51. Sidrit art-drw
  Sidrit art-drw
  Muaj më parë

  😂👍😂👍😂👍😂👍😂

 52. Ina Romi
  Ina Romi
  Muaj më parë

  Hahahahahhaha merjepe esht express moj 😂😂😂😂😂😂😂

 53. Durres Durres
  Durres Durres
  Muaj më parë

  Dihet te fusni prap Marion qe bente Marsioni te Cmendina

 54. Arjola Oshafi
  Arjola Oshafi
  Muaj më parë

  C’na kenaqet 😂

 55. Endri Sh
  Endri Sh
  Muaj më parë

  I keni qr me suflaqen dhe kamarierin 😂😂😂, te medhenj

 56. Rosela Shaholli
  Rosela Shaholli
  Muaj më parë

  Zoti ku ruajt te gjitheve

 57. Lida Lida
  Lida Lida
  Muaj më parë

  Ngop supremia

 58. plaku i rilindjes dhe nipcja
  plaku i rilindjes dhe nipcja
  Muaj më parë

  Hallall jeni me te miret ✌🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 59. KRISTI KRISTI
  KRISTI KRISTI
  Muaj më parë

  Do ishte edhe me super te shtonit dhe parashikimin e ndeshjeve dhe dublimin e nje video loje 👏

 60. Viktor Isaraj
  Viktor Isaraj
  Muaj më parë

  kjo pjesa iste super... kape kape kape ...😄😄😄👍

 61. Ardit Musaku
  Ardit Musaku
  Muaj më parë

  Ndeze herën e dyte thot se herën e par s'binte motorrino 😂😂😂😂😂

 62. Production BY IDRIZ IDRIZI
  Production BY IDRIZ IDRIZI
  Muaj më parë

  😜😜😜😜

 63. L V
  L V
  Muaj më parë

  Sonidaaaa looooot

 64. L V
  L V
  Muaj më parë

  Vazhdoni rubriken sportive se na shtuat jeten

 65. Altin Shehaj
  Altin Shehaj
  Muaj më parë

  Se mos harroni dhe thoni dopjo (pi........te)🤣🤣🤣🤣

 66. Julinda Qenani UK
  Julinda Qenani UK
  Muaj më parë

  😂😂😂Kape Kape

 67. Ca Po thu
  Ca Po thu
  Muaj më parë

  Keta qe bejne dislike jan vari karsa fare sja kan haberin fare nga humori ose i ka lene covidi me pasoja te renda 😂😂😂

  1. Nedrte Hida
   Nedrte Hida
   Muaj më parë

  2. WATERFALLZ TV
   WATERFALLZ TV
   Muaj më parë

   Zakonisht kta nga veriu i bejn dislike sja kan iden humorit shqiperia mesme dhe jugu i kuptojn kto humore

 68. Ca Po thu
  Ca Po thu
  Muaj më parë

  Jeni te pa pare fare 👏👏👏👏 Super Humor 👍👍👍👍👍👍

 69. Alex M
  Alex M
  Muaj më parë

  Jeni perfekte me te miret e Shqipëris

 70. Sokol Totaj
  Sokol Totaj
  Muaj më parë

  Cuna bravo 😂😂😂😂😂😂

 71. Tila Geni
  Tila Geni
  Muaj më parë

  Na bëni film tjetër me selon super aktor

 72. Shpetim Coba
  Shpetim Coba
  Muaj më parë

  Ha ha s`ia dal me buke po ti te qifja udhet jepi krunde.

 73. Arsen Cenollari
  Arsen Cenollari
  Muaj më parë

  Sa me fiksojn kta qe bejn dislike ....

  1. sandri simoni
   sandri simoni
   Muaj më parë

   fiks o vlla pse i shikojn kot kur nuk u plq 🤯🤯🤯 kta jan gjigand per humor 👑👑😎😎👌🤣🤣🤣🤣🤣

 74. Klodian Dyrmishi
  Klodian Dyrmishi
  Muaj më parë

  Po si do shtyhemi dopio pite 7 pa selon

  1. Xhelida Ridela
   Xhelida Ridela
   Muaj më parë

   Selua ka filma te tjere🤣 Sotiri mustakas Σωτηρης Μουστακας

 75. Lorenco Lorenco
  Lorenco Lorenco
  Muaj më parë

  dubloni vidjot e south park se ato jan lot plz

 76. Izabel Inna
  Izabel Inna
  Muaj më parë

  Une vdes fare per Selo mavrin 😂😂 bravo cuna jeni me te miret 👏👏👏

  1. TONY HUBER
   TONY HUBER
   Muaj më parë

   edhe per ty vdesin...:P

 77. Mira Lluka
  Mira Lluka
  Muaj më parë

  Jini me te miret

 78. Fabian Duka
  Fabian Duka
  Muaj më parë

  Karkiva the best !

 79. ARDIT muca
  ARDIT muca
  Muaj më parë

  Sufllaqe te opa ha visjani qe dobesohet 😂😂

 80. florian mehmeti
  florian mehmeti
  Muaj më parë

  🎆🎆🎆🎆

 81. PG_1887_Ə
  PG_1887_Ə
  Muaj më parë

  Po ate pjeser me karbocin kur do e hidhnin

 82. PG_1887_Ə
  PG_1887_Ə
  Muaj më parë

  Kjo pjesa ne ninesh esht me e bukurara na te tera 😂❤

 83. servis celular
  servis celular
  Muaj më parë

  ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

 84. Odise Mecaj
  Odise Mecaj
  Muaj më parë

  ca je tu bo ne ninesh

 85. YUYA SAKAKI😈
  YUYA SAKAKI😈
  Muaj më parë

  Mezi pres te shtunen per ju

 86. Ornela Klosi
  Ornela Klosi
  Muaj më parë

  Yje!!! 🤗😚😍

  1. Simon Benamou
   Simon Benamou
   Muaj më parë

   je shume e bukur

  2. Simon Benamou
   Simon Benamou
   Muaj më parë

   😍

 87. Paul Lenders
  Paul Lenders
  Muaj më parë

  Haha po ha patatina në palestër

 88. Paul Lenders
  Paul Lenders
  Muaj më parë

  Ky influenceri njëherë fillon punë dhe e heqin pastaj shkon në palestër dhe ishalla e heqin dhe nga palestra.

 89. Mimoza Ahmeti
  Mimoza Ahmeti
  Muaj më parë

  Pak genjeshter

 90. Kadri Karameta
  Kadri Karameta
  Muaj më parë

  A haet patetina ne palester

 91. Albanian Tubers
  Albanian Tubers
  Muaj më parë

  Faleminderit qe kthyet karkiven

 92. Gerti Gerti
  Gerti Gerti
  Muaj më parë

  Jo se eshte bere me leke eee ! 😂😂

 93. Tine Gjoka
  Tine Gjoka
  Muaj më parë

  Jeni nona

 94. 777 Gangsteri
  777 Gangsteri
  Muaj më parë

  Ju rujt zoti te gjithe qe mani ramazan

  1. Wonderful World
   Wonderful World
   Muaj më parë

   Ik ore taleban arab sunit

  2. M. Gengo
   M. Gengo
   Muaj më parë

   Po ne qe nk mbajme vk na ruan shejtani

  3. Fabian Roci
   Fabian Roci
   Muaj më parë

   Amin dhe ty zoti te ruajt ty dhe familjen

 95. Explore Albanian
  Explore Albanian
  Muaj më parë

  Respekte Ngop Legjenda dhe faleminderit qe na beni te qeshim me lot 😍😍

 96. ALBANIA TV
  ALBANIA TV
  Muaj më parë

  Jeni super

 97. Production BY IDRIZ IDRIZI
  Production BY IDRIZ IDRIZI
  Muaj më parë

  😜😜