Flet Stresi: Pse u pajtova me Noizyn

2 416 Shikime 248 mijë
Argëtim

Stresi flet pas pajtimit me rivalin e vjetër, Noizy nga OTR.
ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Ndiqni PRIVE:
Web: prive.al/
FB: PriveTVShow
Twitter: PriveKlanKosova
Instagram: prive.al
Stresi
Noizy
OTR
#HIPHOP #STRESI #NOIZY

Komente

 1. SHQIPET E MARR
  SHQIPET E MARR
  2 orë më parë

  HELLBANIANZ FORVER👑🤘

 2. Lonii Saqipi
  Lonii Saqipi
  5 orë më parë

  zinjo

 3. Argjent Begolli
  Argjent Begolli
  9 orë më parë

  Rrot kari

 4. K D
  K D
  2 ditë më parë

  O zhulaq laj atletet kur del ne tv Zhuls ,ordiner ,barbon

 5. venis pro 19
  venis pro 19
  2 ditë më parë

  Bravo dy legjendat e repit shqiptae

 6. Markos Preka
  Markos Preka
  3 ditë më parë

  Stresi o real G o shok ka qen dhe ka me met legjend nshqipni o bish

 7. Vrenozi彡[ᴅᴇᴀᴅ ᴋɪʟʟᴇʀ]彡
  Vrenozi彡[ᴅᴇᴀᴅ ᴋɪʟʟᴇʀ]彡
  4 ditë më parë

  Ik re kari

 8. Teo
  Teo
  4 ditë më parë

  alfirst.info/load/qZ-PfJrfftmmqIU/video

 9. Teo
  Teo
  4 ditë më parë

  alfirst.info/load/qZ-PfJrfftmmqIU/video

 10. Albania
  Albania
  5 ditë më parë

  Viktima interneti si stresi dhe noizy me plera nuk ka Shqiperia gjith kohes sikur zihen e ketej qihen

 11. StelaQendrim Gashi
  StelaQendrim Gashi
  5 ditë më parë

  TBA edhe Baba Records jon kon reperat qe kane pas shqiptaria, Noizy me kete vijne shum vone ne vitin 2007. Baba Records dy DISSA ja ka kthy fort TBA por sdi pse nuk i beri kurr diss Noizyt se Geti i Baba Records per dissa u kon kapak mas Unikkatilit kuptohet. Noizy kur ka bo kong ne vitin 2007 un kom ingjizu kongen e pare te Big Wolf qe e kam kendu me Big Night shokun e ngusht te Wolfit pastaj ne Suhareke jena Mbreter u lshu shum neper kafiteri edhe Ramushi kur e kandidoj Blerim Kuqin per kryetar te Suharekes e moren Noizyn me kendu tek salla e basketbollit, un jom kon aty me shokun tim te ngusht. Pastaj Noizy dilte me Besin kusheririn tim ne qytet duke mendu qe eshte Gangsta, amo ate kusheririn kush ka dasht e ka rrah, un e kom rrah ne klas te 7-te. Me vone Noizy beri shoqeri me No One me te cilin e ka kengen ku jane Shqiponjat, ndersa me No One jemi kon shok, edhe na pat bo kongen falas ne studion e tij. Ne fakt No One shokun tim te ngusht e kishte shok ne femijeri edhe njeher ne gjirime te vitit te ri, autobusi na iki, No One ka pagu taksi edhe na ka marr tek Hoteli i Motrave Mustafa. Cka kemi heq, por nuk e quam ne fund por Noizy nuk u nal punoj edhe ju ka shperbly. Pa pune ska gjo ne kete jete.

 12. Il3gal Burnout
  Il3gal Burnout
  6 ditë më parë

  Te lumt Mandi Nishtulla i pajtove

 13. Toni Cool
  Toni Cool
  6 ditë më parë

  .

 14. toni toni
  toni toni
  6 ditë më parë

  Kushedi ku do jet ne ndonje shpi ne bathore edhe ky si gjithm jm ne angli, etj etj

 15. Leotrim Berisha
  Leotrim Berisha
  7 ditë më parë

  Deri dje u shajshin me farefis sot perqafen bashk mjer na ku ka mrri shqipnia

 16. dcoog anml
  dcoog anml
  7 ditë më parë

  o laskar djal bq qe ngele tu ua fut shokve tjeret kan ngel invalid per shkakun tat o mosmirnjohes

 17. Don Capo
  Don Capo
  7 ditë më parë

  Ky esh nj cop vk nje barbon 35 vjec

 18. WATERFALLZ TV
  WATERFALLZ TV
  8 ditë më parë

  Po ca i thoni ktij lavazhjerit ka kriju jet ne londer ky pidhrobshi me NJoft dike sot e quan shok dhe vlla mir qe ishte aleks visha qe e pruni ne angli i tregoj si te vinte ne angli dhe aleksin e njohi rastesisht ne Instagram me 3 muaj e win vlla e shok e kaluar vllait o karuc ti ke njohje me te tjert prej 15 vjetesh dhe si quan shok quan shok kta lavazhjeret me 5 muaj qe i ke njohur

 19. inox le boss ggv
  inox le boss ggv
  8 ditë më parë

  Urojm edhe bashkpunim te perbashket pse jo

  1. dcoog anml
   dcoog anml
   7 ditë më parë

   Shyqyr qe e kuptuat se lat kokrren e nomit tu u zi në per cepra 😃✌️

 20. FUTJA VËNÇE
  FUTJA VËNÇE
  9 ditë më parë

  o laskar djal bq qe ngele tu ua fut shokve tjeret kan ngel invalid per shkakun tat o mosmirnjohes

 21. MR Besnik
  MR Besnik
  9 ditë më parë

  Kto lepin aty ku pshtyn Fake krejt estrada

 22. Mondi7 Princ
  Mondi7 Princ
  10 ditë më parë

  na bohet zemra mal kur u shohim kshu ✊🏻✊🏻

 23. Bulqiza Foto Video
  Bulqiza Foto Video
  10 ditë më parë

  Ky është një këngëtar koti një mafioz që vetëm trazira ka bërë këlyshi Sali Berisha 🤮🤮🤮

 24. Vissy Official
  Vissy Official
  10 ditë më parë

  Turqi angli direkt bisha ✌️

 25. Elfons elfons
  Elfons elfons
  10 ditë më parë

  Rama ik ✌

 26. Naim Derguti
  Naim Derguti
  10 ditë më parë

  sa pajdh osht be Zot😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 27. GD Kaci
  GD Kaci
  10 ditë më parë

  Ti ja pall,mer lal,por nejse. Shite budallallikun tat për zgjuarsi,se kështu gënjen veten tate dhe "fansat" e tu.

 28. vigan ademaj
  vigan ademaj
  10 ditë më parë

  👎👎👎👎

 29. asioe kiou
  asioe kiou
  11 ditë më parë

  Edhe nje diss e pres prej qatina Edhe un e hedhi videon duke e rreh ne you tube 😂 deklarata e noizyt ne ket emission per stresin....

  1. MR Besnik
   MR Besnik
   9 ditë më parë

   Linku🤔

 30. Van Dam sula
  Van Dam sula
  11 ditë më parë

  E ndjova una apo kjo e qujti rrepertisti. Rrepistin moj rrepistin

 31. c x
  c x
  11 ditë më parë

  SHKO VJEDH NOJ SHPI BARI NE ANGLI TASHT. MASKARA

 32. nikoll gega
  nikoll gega
  11 ditë më parë

  I ka pajtu mandi nushtulles te dy

 33. Claudio Hysi
  Claudio Hysi
  11 ditë më parë

  Berisha esht serb

  1. asioe kiou
   asioe kiou
   11 ditë më parë

   rrespekt per ty amo sjeni kan as sjeni biffi ma i madh repera nshqiptari mos e harro loqk Gilanin / Double G vs E7 / ta ngrehi faqen lali jeni kan nbif amo kurr alltia ska kersit

 34. Lui Lu
  Lui Lu
  11 ditë më parë

  Shyqyr qe e kuptuat se lat kokrren e nomit tu u zi në per cepra 😃✌️

 35. zava
  zava
  11 ditë më parë

  Ahahah dava vrk skan lan fjal pa shajt nga motrat mamat babat me nlista me fis e farafis eh tn behen bashk vrk

 36. Ailsa Ni
  Ailsa Ni
  11 ditë më parë

  Stres 🤝

 37. Matteo Devitto
  Matteo Devitto
  11 ditë më parë

  Stresi eshte nji ropqim mos i besoni ktij horri ,,, done me fitu pd se kur tfitoj do merret me droge shfrytzim prostitucionin dhe armesh ,,,, Ka miq gjithe trafikanta droge dhe armesh ,,,, mos i besoni keto muti ,,,, Ka baben sali lushaj qe merret me pd ,,, ne rast se fiton pd do punoj i pa shqetsum me droge

 38. Troy V
  Troy V
  12 ditë më parë

  Ka ngel sa vite nje alamet Djali, ne Koma dhe paraliz prej sherrit per Noizin&Stresin

  1. Armelio Kuqi
   Armelio Kuqi
   4 ditë më parë

   Kush ka ngel koma ?

 39. armando boy
  armando boy
  12 ditë më parë

  Te 2 Ropqirat me te mdhej ne Kombin Shqiptar ,Stresi spiun me Kartel qe sa i hoqen Kartel e mbrojtjen filloi duke shajt shtetin e iku si Ordiner mceftas ,R.I.P Jetnis Dollapi qe ishte cun me bole e cau ky Legen ,tgjith cunave te parkut i preu ne bes , Nozy po si Noizy Varikars komplet i shan gocen 3 vjec leje familjen po fmin e shko e flet me keto ,Cunat i preu ne mes e ne bes ,Vk te 2 Cunat me te flliq qe ka njoft najher Historia E Kombit Shqiptar mos i boni rreklam mo ktyne pidhrobshave se do merrni kalamojt ne qaf .Imagjinoje i ka kap frika nga 1 cerr 20 vjecar Matolale i degjeneroi te 2 se te dy Vk komplet jan .

  1. armando boy
   armando boy
   11 ditë më parë

   @Ailsa Ni Po pra

  2. Ailsa Ni
   Ailsa Ni
   11 ditë më parë

   stha kot unikkatili ti per me mrrzu duhet mu ba me armikun tan

 40. qopoy dnon
  qopoy dnon
  12 ditë më parë

  rras fare

 41. Budakova KS
  Budakova KS
  12 ditë më parë

  Pidh mashkull

 42. ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅ
  12 ditë më parë

  Dy kingat

 43. Music Shqip
  Music Shqip
  12 ditë më parë

  Noizyyy Stresiiii bohuniii bashkkkk 😂😂😂

 44. Gaming TV
  Gaming TV
  12 ditë më parë

  tgjith kto fal madinishtulles

 45. Joe Shkreli
  Joe Shkreli
  12 ditë më parë

  E pershendesim Stresin😂😂😂 Shum posht ke ra, shum tkam simpatizu po se bjen ne at grad....... Edhe ti nonstop fol per pajtimin live e rigelsi kesh si me lopen me ty e nuk ta rras fare

 46. Tv Vlora
  Tv Vlora
  12 ditë më parë

  Ky esht frikacak ky kurr sesh zen me noizyn , edhe atere qe i ka be diss noizyt ka pas mbeshtetje na tjer , ky esht djal servil dhe i pa bes rrobsho

 47. Rilli madafaka
  Rilli madafaka
  12 ditë më parë

  rrespekt per ty amo sjeni kan as sjeni biffi ma i madh repera nshqiptari mos e harro loqk Gilanin / Double G vs E7 / ta ngrehi faqen lali jeni kan nbif amo kurr alltia ska kersit

  1. Shko Der
   Shko Der
   9 ditë më parë

   Shokt e stresit ne tiran jan gjujt me noizi me arm o djal ndersa neshjet tjera ka prej atyne qe jan plagos me thika po mos fol kot

  2. InstegramSHQIP
   InstegramSHQIP
   10 ditë më parë

   Bifi me I fort ka qen tba vs otr double g... stressi u hidhte ne per grupe Edhe ikte Deri Sa hapi bad boys label

 48. RR 31
  RR 31
  12 ditë më parë

  👍

 49. Kulture Vulture
  Kulture Vulture
  13 ditë më parë

  O trap pse me miqesira u beka kjo

 50. Amg Situation
  Amg Situation
  13 ditë më parë

  Brravo se shqiptari i vertet nuk I ka hije me pas hasem vllaun shqiptar por jetojn taman si vllezer nder vet.

  1. armando boy
   armando boy
   12 ditë më parë

   Po po Shqiptari nuk duron dot me ja shajt familjen e fisit e leje mo fmin ,keto jan Grek o shok qe qihen e shahen e tani dalin bashk

 51. Redi Amsterdam
  Redi Amsterdam
  13 ditë më parë

  Ordiner pabuks

 52. hhkk mmm
  hhkk mmm
  13 ditë më parë

  🤮stresi noizy 🤮

 53. Lajmi fundit nga perputhen
  Lajmi fundit nga perputhen
  13 ditë më parë

  Lajmi vitit

 54. Stanly Arunkumar
  Stanly Arunkumar
  13 ditë më parë

  WATCH MORE VIDEO F.U.L.L H.D 💓 CLICK HERE : 18cams.xyz !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1&!/ 1617021336

 55. roberto g
  roberto g
  13 ditë më parë

  stha kot unikkatili ti per me mrrzu duhet mu ba me armikun tan

 56. Ori Tonna
  Ori Tonna
  13 ditë më parë

  Ashte i vetmi njeri si ashte ma me zemer mir . Zoti te nimofte Stresi😍😍😍😍

 57. Lekë Dukagjini
  Lekë Dukagjini
  13 ditë më parë

  Sdi qa kari po i jepni ransi ktyne fmijaqav be...thot njeri qe u pajtun 2Pac-u me Biggie-n ncncnncn

 58. 19 98
  19 98
  14 ditë më parë

  🔥🇦🇱Stresi🇦🇱🔥Noizy🔥🇦🇱Legjendat e Rrepit Shqiptaris🇦🇱

  1. SHQYPTAR Albania
   SHQYPTAR Albania
   12 ditë më parë

   @Kosova Kosova UNIKKATIL (TBA) = LEGJENDAT e SHQIPES....... Te tjeret jan ne fillore...!!!

  2. Kosova Kosova
   Kosova Kosova
   13 ditë më parë

   Thuj mamir te shqiperis shqiptarija ka shum getuar selimi Geti unikatil DuDa kan fillu epoken ma heret

  3. FF ALBOZ
   FF ALBOZ
   13 ditë më parë

   Mplq shumë se je atdhetar në cdo koment shkruni 🇦🇱 si unë bravo vlla ♥️🦁

 59. Skenderbeg Rocky
  Skenderbeg Rocky
  14 ditë më parë

  Shum mir kan bo qashtu duhet e jo mu shajt ner veti

 60. Gent Daku
  Gent Daku
  14 ditë më parë

  Shume po na han kari neve

 61. BEHexhet 89
  BEHexhet 89
  14 ditë më parë

  o. pajtu. me Noyzi. e o. prish. m e. gjoniblack

 62. Ersi Leka
  Ersi Leka
  14 ditë më parë

  N'Tiran je a ther lagje me lagje vetem se ca ishin kundra Noizy't ca Stresit.

 63. E.Vaccount
  E.Vaccount
  14 ditë më parë

  Ke te drjet vlla , vitet ikin shpejt jeta e shkurter ske pse urren njeri

 64. Saimir Dumbo
  Saimir Dumbo
  14 ditë më parë

  Bukur por jo veç 2 t gjith duet t jeni një një grup ku Albania t ket një Grup Super Gjigand Ndryshe Nga Bota Do Ishte Waww

 65. Elio Klio
  Elio Klio
  14 ditë më parë

  Pertej mentalitetit shqiptar po me sa di un burrin fjala e mban tani jo mos le gje me pa i thene e pa i qire njeri tjetrit dhe pastaj te thuash u pajtuam si femijet.ose mos fol fare as mos u ofendoni as disse asgje por mos e ha ate qe ke vjell vet

 66. Fatjon Murataj
  Fatjon Murataj
  14 ditë më parë

  Ik re

 67. Feja e Shqiparit eshte Shqiperia
  Feja e Shqiparit eshte Shqiperia
  14 ditë më parë

  Keta jane morra

 68. JOQ JULI
  JOQ JULI
  14 ditë më parë

  Stres 🤝

 69. YouTube YouTube
  YouTube YouTube
  14 ditë më parë

  Moterqima

 70. Prokuroria Tiranes
  Prokuroria Tiranes
  14 ditë më parë

  ky cofqiri ka qen mik me gjith... u bo "armik" me to per fam.. tani kerkon tu haj mutin

 71. sabi omehx
  sabi omehx
  14 ditë më parë

  Famen prej Noizyt e mori Ky.. duhet dhe ti puthi Gishtat e kembes noizyt ky struci..

 72. Juve Juventus
  Juve Juventus
  14 ditë më parë

  Militantet e lan venin mrapa 🖕🖕

 73. Heri Pirpondi
  Heri Pirpondi
  14 ditë më parë

  Je pa burerir stres I tradhetove te gjith shoket qe te kan mbeshtetur

 74. Albania City
  Albania City
  14 ditë më parë

  Karuc

 75. kida
  kida
  14 ditë më parë

  Beni nje bashkepunim hit bir hiti do jet

 76. thisisarroganto
  thisisarroganto
  14 ditë më parë

  Edhe nje diss e pres prej qatina Edhe un e hedhi videon duke e rreh ne you tube 😂 deklarata e noizyt ne ket emission per stresin....

  1. Tv Vlora
   Tv Vlora
   12 ditë më parë

   Hahahahaha

 77. world's truth
  world's truth
  14 ditë më parë

  Bespremi

 78. tony Montana
  tony Montana
  14 ditë më parë

  Ky esh nj kokerr legeni

 79. lorens albanese
  lorens albanese
  14 ditë më parë

  Simer ule veten para atij

  1. lorens albanese
   lorens albanese
   2 ditë më parë

   @Doci Blendi ja di historin e na nis ne anorit records ... xhomllik

  2. Doci Blendi
   Doci Blendi
   14 ditë më parë

   @lorens albanese pse ? Argumento

  3. lorens albanese
   lorens albanese
   14 ditë më parë

   @Doci Blendi ti thu mir un them jo

  4. Doci Blendi
   Doci Blendi
   14 ditë më parë

   Shum mir kan ba qe jan pajtu

 80. LIRI -X
  LIRI -X
  14 ditë më parë

  Krejt qito lajme qe po bohen jo ky reper e ka shah kto jo ai ato ai tjetri u ndah prej asaj esht e gjithve e vertata veq me bo buj me fitu estrada pare po ashtu edhe ju gazetar jeni tlidhur bashk i boni kto sene bashk qe te dy palet me fitu lekun me rena po ndit sodit populli nuk jon si dele ekan fillu me kuptu renat ciao ciao

 81. SipiAy AL
  SipiAy AL
  14 ditë më parë

  Reper ma pidh se ky nuk ka...

 82. myslym turkay
  myslym turkay
  15 ditë më parë

  Info e sigurt : jetnis dollapi e ka pas rreh nshpulla dhe e shante nga ropt. Ky skisht guxim me i kthy llaf. Esht pillropsh shkon nga fry era se kan pas dasht as cunat e lagjes. Esht skuth.

  1. myslym turkay
   myslym turkay
   14 ditë më parë

   @Dibran PerJet kan qen por kur jetnisi ra ne burg per stresin qqe shtiu ne ajer ne top fest 1 se qe tu e myt noyzi tu e rreh. Jetnisi shkoj ne burg stresi i dha doren te emisjoni turit te vizion plus shife si i mban syzet stresi aty i ka syt e nxim

  2. Spiritual Gangster
   Spiritual Gangster
   14 ditë më parë

   Si e shaka njeri nga ropt m kar e e rrifka shpulla po ae di se ai ka familje ka shok ka njerz qe e rrespektojn mos ha kar si fmit e vegjel qe rrejn pa lidhje

  3. Dibran PerJet
   Dibran PerJet
   14 ditë më parë

   @myslym turkay Mesa di un stresi ka qen shoku ngusht i jetnisin. Duhet tkesh mor info tgabum mes sherrit te stresit dhe te jetnisit.

  4. Valbona Sahiti
   Valbona Sahiti
   14 ditë më parë

   Nuk duhet me hi patjeter nburg njeri me kon gangster qka je tu fol noizy ska nevoj as gangster me kon as sen njeri ka hec perpara e jo si ky tjetri qe i hyn nboth krejtve fabio dushku me i thon diqka dhihet stresi aih kto sene dihen ashiqare

  5. Alex London
   Alex London
   14 ditë më parë

   Kur ka qen noizy gangster kto shkoshin me lop o shoku

 83. Soni Son
  Soni Son
  15 ditë më parë

  Big stresinjo cun kampion💯💯✨✨

 84. Arjen Robben
  Arjen Robben
  15 ditë më parë

  Stresi esht ma i pa Burr ne krejt Estraden Shqipetare ky ka gojen shume te madhe ndwresa vepra kurr ky ka qen me kejt estraden miq tana armiq ky thejesht len dhe nuk kafshon mos tuti ndersa Noizy esht ma i pjekur qe sa vite sa i perket si person dhe muziken e ka te mir ndersa muzika e stresit esht prej 3 pre 10!

  1. Spiritual Gangster
   Spiritual Gangster
   9 ditë më parë

   @Drenicak Kk jo vlla farefisni shqiptari jeni dhe ju po ju jeni dardan o vlla jeni nji vend i mushun kok e kam me malsor edhe pranej un ju jap rrespekt e mikpritje jo si shumica tjerve se jam prej tropoje malsis gjakoves ndryshe

  2. Spiritual Gangster
   Spiritual Gangster
   9 ditë më parë

   @Drenicak Kk po si se njof stresin o burr se e kam djal halle per ata fola o vllai jem njerz te thjesht jan rdhe ata se skan asi sen thjesht bojn muzik e na krejt dgjojm muzik munesh me e pa me e taku nlagje tvet vin shum njerz edhe kresha osh njeri i thjesht ska asi sen ktu e sa per kosovar un gjithmon me ta jam kan edhe kur mkan permen ato foret e tezes ae din hahaha un prap i du fort

  3. Drenicak Kk
   Drenicak Kk
   9 ditë më parë

   @Spiritual Gangster shqiptar jem edhe na ne dna dalim bile me shum shqiptar se ju,nje gja qe na dallon mes neve dhe juve ne nuk e kem zakon ne ngacmu askan tpart dhe nuk kem shum fjal ju shani kercenoni ne komente jo tvras jo te therri jo ashtu Stresin nuk njihni ju mir si è njohin ne kosove nuk thash mc kresha por shoku mc kreshes e ka thy nmes stresin po deshe me besu beso osht zgjidhja jote

  4. Spiritual Gangster
   Spiritual Gangster
   9 ditë më parë

   @Drenicak Kk po car kreshe thu kreshen e ka rreh blero 😂😂😂😂

  5. Spiritual Gangster
   Spiritual Gangster
   9 ditë më parë

   @Drenicak Kk po ca kosove thu un i kam mrojt perher se jan patriot edhe shqiptart i ngucin po tash me fol jo na ju rrehim jo na kshu nuk bon vlla se ni fmi i vogel ta fut gur mas kreje e kllap dekun ntok bje po leni kto gjona sa thu pluma per shqipart futjau serbve ntroje tua hiqni tabela serbe ne kosov aktivizohuni tbohena bashk

 85. proplayer 123
  proplayer 123
  15 ditë më parë

  pidh mashkull

 86. Adem Fera
  Adem Fera
  15 ditë më parë

  Po ky osht beth mut bre ky ju kap getit per voje e pa qe spe mer ndor kush tash kshyr secilit me ja prek pak per sukses ky kashkavall ....

 87. Gjeku Gjeku
  Gjeku Gjeku
  15 ditë më parë

  🇦🇱💙💙💙💙💙

 88. Shqiprim Osmani
  Shqiprim Osmani
  15 ditë më parë

  Gabim areporti nderkombtar i Kosoves kur kosova edhe shqipria jem 1

 89. Rafaela Haxhiraj
  Rafaela Haxhiraj
  15 ditë më parë

  Stresi legjend 🤘✌💙

 90. Castriot1
  Castriot1
  15 ditë më parë

  Bravo Stressi. Viva PD'ja.

 91. Goni Elezaj
  Goni Elezaj
  15 ditë më parë

  Stresi nuk i ka hapat e Noizyt, si ne Kenge, si ne biznes, si ne seriozitet, si ne burrni. Por jo qe ska burrni stresi, nuk esht ne lartesin e noizyt esht nje shkall me posht se noizy. Por kta kan qen shok e duhen te jen shok. E pse jo te bejn nje Keng bashk..

  1. Goni Elezaj
   Goni Elezaj
   5 ditë më parë

   @ALB WOLF hahahahaha

  2. ALB WOLF
   ALB WOLF
   5 ditë më parë

   @Goni Elezaj po qa merresh me kto kalamaj o vlla kto hala i shkrujn me stilolaps otr tba ahahaha . Burr asht qaj si shef punt e veta ene e ma familjen e vet nrrug tmir .. leni kto budalliqe gangsta .. 🤦‍♂️🤦‍♂️ RRESPEKT❤

  3. LOVE IS WAR, WIN IT
   LOVE IS WAR, WIN IT
   9 ditë më parë

   Ahahah ti don bashkpunim me kta dy e i ne te njejten koh i ndan ... .qa kari

  4. Agron Gjergji
   Agron Gjergji
   14 ditë më parë

   @Goni Elezaj bravo per per thelbin e bisedes. Rrespekte shoki 👏👏👏

  5. ROMINA
   ROMINA
   14 ditë më parë

   @Goni Elezaj toke ktu ,🖐️, shm sakt ke fol !!

 92. convict convict
  convict convict
  15 ditë më parë

  Po ky sen ska ba vetem ka ndimu shqiptaret protesta as skambyt kon as sen ska faj si skthehet se ajo.parti si osht tash e fit burg se jane armik i tina

  1. world's truth
   world's truth
   14 ditë më parë

   @convict convict e di o vlla e di po sbehet kho shm e veshtire esht imagjino ca kara do votojn per pd se jane fansa te stresit e kpt ti se ca injorance mbizoteron ktu ky stresi hajdut ka qene qe i vogel gjithe te zezat del aty dhe jep mend dhe disa bythlepirsa tjtr qe shkojne pas partive me thuaj nje artist apo vip qe ka dal hapur dhe ka then mos votoni asnje po secili mban ane politike Dhe kshu dhe disa na populli detyrohen me i voto per me mbajt vendin e punes

  2. convict convict
   convict convict
   14 ditë më parë

   @world's truth mir e ke edhe ti vlla ashtu osht inshallah do zoti shqiperia merr ndonjeri si rregullon ate vend pa interes jo vetem me mendu per karrik po per popull asnjher ma shum ska pas nevoj shqiperia per nje njeri tmir me udhheq ate vend tere jeten morren mafiozat drogagjit e shkatrruan ate vend

  3. world's truth
   world's truth
   14 ditë më parë

   Ky esht zar mer ky do karrigen er vete si plas per njeri

 93. Enea Ibrahim
  Enea Ibrahim
  15 ditë më parë

  Bravo stresi respekte 👍

 94. bona k
  bona k
  15 ditë më parë

  Bravo Noizy and Stresi reperat legjend te Shqipris 🙏🙏✌️

  1. Resul99dibrani Dibra
   Resul99dibrani Dibra
   5 ditë më parë

   Noizy bes prem menjemadh asht ndersa ky tjetri ky asht pidh mashkull ka tfryn era shko njeri me ni mije ftyra

 95. Riki
  Riki
  15 ditë më parë

  Kjo dmth te jesh simpatizant i nje partie je i pa prekur nga policia ncnc

  1. the real one
   the real one
   10 ditë më parë

   @InstegramSHQIP po si cfaj ka rama? Kush e ka fajin un apo ti? Qeveria pra rama karit . Nuk e kuptoj si ka akoma njerez qe dun ramen . O vllai 80%e shokve qe kam jan jasht se ska pun . Taksa plot . Ligje policia gjoba plot . Na ngordhen o shok po na pijn gjakun dhe ju akoma thoni ram rama . I qifsha ropt sa veta kan be vetvrasje? Nga 2 veta perdit bejn vetvrasje apo jeni ngjum . Kush e ka fajin rama? Vazhdo shok behu dele voto ramen .

  2. InstegramSHQIP
   InstegramSHQIP
   10 ditë më parë

   @the real one drejta leshi se police hengri aj qe evravi hengri burg Ky u qu thjesht per partin donte me bo zhurm Qe te duket keq edi rama Po qfaj ka edi rama nuk i ka gjith njerezit me buton

  3. the real one
   the real one
   11 ditë më parë

   Ose domethen qe tprotestosh je i ndjekur nga policia dhe rrezikon 5 vjet burg per te drejtat e tua . Kush esht me mir ? Ta majm gojen myll?

 96. Toni Roma
  Toni Roma
  15 ditë më parë

  Stresi nuk esht serioz ka qen dhe ka per te ngelur jo serioz.

  1. cibery king
   cibery king
   12 ditë më parë

   si tpije asht ba spat kesht si fmi ba gallata per me shiju jeten jo me nejt vetem serioz

 97. Anisa Balla
  Anisa Balla
  15 ditë më parë

  The company will be able that will help you achieve this project to make the decision better for the company will not be the only option to make a difference to the company will be the first to help them succeed with their products in a very competitive way to improve performance of the business will not have to understand the importance of their business to be the only person in the future who will be able to get to the future of the business to be able that you have the best chance of success is going to work with the company's business environment that they will not be responsible with our efforts to ensure that the business will continue working on the next generation or something you have a good decision about your business partner for the past year or so on the project as a whole new product that you are doing well with the company's financial services industry to be the only option in which they will have a good decision to take the next two years to make the mo vafsh look at the end to the business will continue working together to create a product manager with a new product in your career or in a very long time in the best decisions are going on the project manager or business to work with the best of all time you have the right to business in your career to improve your performance in the future will be responsible to them in their work environment with the company's financial management team that will make the most out of their customers in the next two years because their business development team to help them achieve a better future with your team that 6PM is going to get the best results in your business partner for your company that will make the best of all the things you can expect to see the future to get the most successful ones out of their business partners with your business partner to make the most out there is to get the job you want them to be with the company's new product to your customers are the best decisions are going on to a good deal with your business partner for the past few months before the market for the past few months or months of a product manager or business to work together with the company's customers in this case that you want to know them all together with your business partner for business partners will continue working together with your business to make the decision better than you might think of it with the company to ensure you are you ready enough to get the best decisions in the future of your own business in a way you have the opportunity for them that you have the opportunity for you when you are you know how much you will need it to be the only one to choose the best place for us as a result in your business partner for you to make sure that you are you know how many times they are willingness in the next few weeks or weeks to get the best decisions are the best ways for you when you're going through your business partner to help themselves understand what you're doing in a few days before we have to be able that they

 98. hiphopshqip
  hiphopshqip
  15 ditë më parë

  Respect per ket ke fitu shum zemra burrash ✌🏻👑

 99. clirim krasniqi
  clirim krasniqi
  15 ditë më parë

  so e vertet se disst ma fort jan mes ju dyve.po dissat ma fort ne hip hop shqip jan mes Prince Double H dhe Unikkatil qe hala ska mbaru qe 17 vjet

  1. Dibran PerJet
   Dibran PerJet
   14 ditë më parë

   @wolf eridha O shoku im ti ju besojke krejtve. Nojzi ska vjedh naj bank, nuk ka naj lajm per vjedhje 52milion sikur thot nojzi, se per at pun, jo vec nojzi po krejt grupi tij do vdisnin neper burgje. Nuk ka naj lajm per thyrje banke, dmth osht genjeshter. Edhe nojzi ska bo sherr me krejt estraden, ke marr info fallc. Mos beso ca thon rreperat se 90% e tyne jan genjeshtra. 😉

  2. wolf eridha
   wolf eridha
   14 ditë më parë

   @Dibran PerJet po bisha po noizy eshte mreti I shqiperis ne hip hop thoni ca doni zini esht kapioni jon I shqiperis..Ka vjeth banka esht rrafur per pare e I ka rraur te gjith ne estrad..un kam shok te stresit Besin de.. shokun e chllevios qorrin..rucin ti nuk I njef na afer shoket I ka te fort stresi po vet nuk esht I fort ska as makin o lala duda Noizy real.. unikkatili nuk esht gangster 1.63 esht si kalama flet car kan kalu shoket e ti jo jeten e vet o bisha per poezi esht ma I miri po jo gangster se atje ku jeton ai po u kape me nje kile ban burk per jet sidomos refugjatet..mossin po esht gakster

  3. Dibran PerJet
   Dibran PerJet
   14 ditë më parë

   @wolf eridha Shko mso me shkrujt o bos. Se nuk kuptohet komenti jot. Stresi ska bo sherr me nojzin, vec dissa, mos ngjo llafet e fansave pa fakte. Se flasin kot. Tkishte pas Sherr Noizy me Stresin. Do dilte ne cdo lajm. Sikur doli lajmi i shrreit te cozmanit dhe nojzit.

  4. wolf eridha
   wolf eridha
   14 ditë më parë

   @Dibran PerJet pyt stresin car druni Ka hank edhe mamastarsat kalamo po po kari lales po kalomo pyt maloken qe vin sudente ne elbasan se palloet per nje sufllaqe

  5. Dibran PerJet
   Dibran PerJet
   14 ditë më parë

   @wolf eridha nozji mbreti i shqipris, si qenka nojzi mbret mer kalamo. Shko perulju nojz karit

 100. hahah haha
  hahah haha
  15 ditë më parë

  Kur permenet NOIZY stomaku im:🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋

  1. lule lulee
   lule lulee
   15 ditë më parë

   🤣🤣🤣🤣🤣🤣🙈