Pas kërcënimeve Elvisi publikon mesazhet me Antonelën dhe Sindin: Me falni që po i nxjerr

2 283 Shikime 241 mijë
Argëtim

#rtvora #loco #glamourzone #esterbylyku #perputhen

Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALfirst Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALfirst Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente

 1. Mary K
  Mary K
  Orë më parë

  Ky eshtë si gore ! Po mjaft o njeri , je irrelevant

 2. Toni Toni
  Toni Toni
  3 ditë më parë

  Kte moderatoren mu ne mes te intervistes e kisha qi rendshem 😂

 3. Vi G
  Vi G
  5 ditë më parë

  Kjo prezantuesja duket sikur po prezanton filma porno ...Duket qe vetem medjen per te qire e ka ...

 4. Daily Things
  Daily Things
  7 ditë më parë

  Qija ropt ca behet ne kete bote

 5. asnjeher jo
  asnjeher jo
  7 ditë më parë

  SA Kar paske ngren moj zonjushe je ber si qen

 6. A. Sadiki
  A. Sadiki
  7 ditë më parë

  Mjele kte lopen . Keep up

 7. Florenco Martini
  Florenco Martini
  8 ditë më parë

  Ky a ropcim cun

 8. Unknown Disaster
  Unknown Disaster
  9 ditë më parë

  Po ne nuk lexuam gje!

 9. Dardania Sacra - Kosova
  Dardania Sacra - Kosova
  9 ditë më parë

  Mbet dhe ky tu bo disaa me qe ja hoqen bothen prej Programit.

 10. marieta marieta
  marieta marieta
  9 ditë më parë

  Kta nuk jane meshkuj por jane palavira mjer kush bie ne kta lloj meshkujsh

 11. Jeti Llatini
  Jeti Llatini
  10 ditë më parë

  Po slexova xha mor mut pse se ban zoom ne kto

 12. Tomi Vlora
  Tomi Vlora
  10 ditë më parë

  Ti mir qe je kurioze po je dhe kare

 13. GD Kaci
  GD Kaci
  10 ditë më parë

  Jeni që jeni,nuk i fusni 1 të qime aty?

 14. Himena Grasies
  Himena Grasies
  10 ditë më parë

  Nuk e di pse sdoli sindi me kete se shume te mire jane te dy vetem ky e respektonte dhe e meriton sindin

 15. Lum Berisha
  Lum Berisha
  10 ditë më parë

  Gazetare me kot skam pa kurr shum acaruse 🥵

  1. Himena Grasies
   Himena Grasies
   10 ditë më parë

   Na cate koket ju mese moshat qe ofendoni sindin

 16. Mina Anim
  Mina Anim
  10 ditë më parë

  Je shum i mir Elvis

 17. Lume Lajçi
  Lume Lajçi
  10 ditë më parë

  Sa e neveritshme kjo moderatorja, e folmja e saj teper katastrof !

 18. Arlinda Rexhepi
  Arlinda Rexhepi
  10 ditë më parë

  🤗🤗

 19. Leonard Brasha
  Leonard Brasha
  10 ditë më parë

  Shum mir ja bere kurves antonela, ajo do plumbin o shoku

 20. beyond infinity
  beyond infinity
  11 ditë më parë

  Ju mendoni se njerezit kane nga nje mikroskop ne xhep?

  1. Daily Things
   Daily Things
   7 ditë më parë

   🙃🙃🙃🙃🙃

  2. Unknown Disaster
   Unknown Disaster
   9 ditë më parë

   😂😂😂😂

 21. Sabrije Hurdha
  Sabrije Hurdha
  11 ditë më parë

  ik

 22. Isnije Ziberi Nuredini
  Isnije Ziberi Nuredini
  11 ditë më parë

  Q ene sp

 23. Marjan semema
  Marjan semema
  11 ditë më parë

  Ky cfar bukurie.

 24. Geneva Ch
  Geneva Ch
  11 ditë më parë

  Pill mashkull burrat si bejn kto veprime vetem nji mashkull i utet qe per pak shet dhe bythen 🖕

 25. K L
  K L
  11 ditë më parë

  Me antipatiku aty...

 26. Naim Zajmi
  Naim Zajmi
  12 ditë më parë

  ESTER ME FTO DHE MUA, TE BETOHEM DO VI ME 5 VIAGRA NE XHEP!!!

 27. LOREDANA LIFESTYLE3
  LOREDANA LIFESTYLE3
  12 ditë më parë

  🤪🤪

 28. astritiable
  astritiable
  12 ditë më parë

  Ik mor mut 💩💩💩💩💩🤮🤮

 29. Genève Suisse
  Genève Suisse
  12 ditë më parë

  *Vetem gazetare nuk je moj fycke,as nga veshja,as nga e folura.Mjere kush ka ngel ne ate vend plera te pa shkolluara,te pa moralshme !*

 30. Lumturi Meko
  Lumturi Meko
  12 ditë më parë

  Ik or Loco se nuke je aji qe je por ai qe do te jeshe dhe e tregove qe me litarin dhe deri tek bla bla blat dere me dere. Vazhdo fole se e beson qe je "inteligjent"dhe I "ditur". Cfare eshte keshtu me keta djem mor aman ?? Pa pike bureri

 31. Agji Bajrami
  Agji Bajrami
  12 ditë më parë

  kjo don 30 cm ta shnoshin nje her e mir

 32. the world
  the world
  12 ditë më parë

  🤮🤮

 33. Besmir Misimi
  Besmir Misimi
  12 ditë më parë

  Kjo si me be seks folen moderatorja

 34. klodian rrasaj
  klodian rrasaj
  12 ditë më parë

  Loko je kan king ne at program

 35. Myzejen Radoniqi
  Myzejen Radoniqi
  12 ditë më parë

  Ti dha duart sindi se ajo thote jam per ty dhe ta ben m.....

 36. Myzejen Radoniqi
  Myzejen Radoniqi
  12 ditë më parë

  O loko po nuk je burree qe merr me femer

 37. Anisa Kasneci
  Anisa Kasneci
  12 ditë më parë

  Sa mashkull i ulet vetem burra sjane ato qe meren me nje femer

 38. Bruna Malaj
  Bruna Malaj
  12 ditë më parë

  Po ti mi goc per intervista I fton meshkujt apo per ti Josh

  1. kudo bashk-fans
   kudo bashk-fans
   5 ditë më parë

   Me ben supcrajt ta kthej

  2. kudo bashk-fans
   kudo bashk-fans
   5 ditë më parë

   @Majlinda Serdari me ben supcrajt ta kthej

  3. five stars
   five stars
   9 ditë më parë

   Për të 2tën

  4. Majlinda Serdari
   Majlinda Serdari
   10 ditë më parë

   👌

 39. frenki h
  frenki h
  12 ditë më parë

  Publiku ta shohi un sdua te di gje Nderkoh prp kjo “ ja ta shof dhe un “ ... madama e parisit 😂

  1. Ilajda Loka
   Ilajda Loka
   10 ditë më parë

   Hahaha dhe un qe sa doja ta them .... bammm e lexova kete koment😂

  2. GAMING Tv
   GAMING Tv
   12 ditë më parë

   Ueeee edisha qe dikush do ta thoshte ktu ke komentet🤣🤣🤣

 40. ela ela
  ela ela
  12 ditë më parë

  Oh HUND DERE MOS U PERDRIDH SE NA APE BARKUN FOJA TA SHIFJA PREJ ELVISI T PO SA TE SHOF TY ME ACARON NERVAT ORDINERE FEMER CAR KUJTON TI SE SHOFIN EMISION PER CICAT DHE SHALET SI LOP PER TY IDJOTE TI I LARGON SHIKUSET VETEM MANJAKET TE SHOFIN TY KAN IK ATO KOHERA QE JAN MESHKUJT TE URITUR PER FEMRA SE DOT NJE KLICK GJITHE FEMRAT E BOTES SI TI DUSH JO TI NA DEL ATY TREGO NOI TALENT JO PERDRIFHESH SIKUR E KE JNE GOJE K...N ER FEMER

 41. Loredana Lifestyle 2
  Loredana Lifestyle 2
  12 ditë më parë

  😅😅😅

 42. Apollo Beats
  Apollo Beats
  12 ditë më parë

  Ik e cun bythqir

 43. anonim for life
  anonim for life
  12 ditë më parë

  Akoma gjall jan kta tperputhen i kisha harru🤮

 44. Arenc Habilaj
  Arenc Habilaj
  12 ditë më parë

  Ky eshte njeriu me vari karin qe la shqiperia

 45. b b
  b b
  12 ditë më parë

  Po ca merreni me KET Legen..!!!

 46. Ana Anisa
  Ana Anisa
  12 ditë më parë

  Aman nga e keni gjet kete fwmee koti pa pik lidhje eshte pa pik lidhje flet🙄🙄🙄

  1. Klement Mecaj
   Klement Mecaj
   11 ditë më parë

   @Ana Anisa moj e di ti qe kto punojne shume dhe skane kohe as per te dashur apo lidhje 🤗🤗🤗ku e dine ne qe nuk eshte per te gjujt aty

  2. Ana Anisa
   Ana Anisa
   11 ditë më parë

   @Klement Mecaj nuk du gjo vlla jo po ajo po flet sikur i ka 🐍🐍 ajo eshte per pyetyr personi e ftuar jo per ta eksituar eshte ne pun aty ska dal me gjyjt

  3. Klement Mecaj
   Klement Mecaj
   12 ditë më parë

   Kjo ester???po ca thua pzz ajo ashte super shume e drejtperdrejte e bukur eshte ...ca do me ti

 47. all you
  all you
  13 ditë më parë

  si esht ky elvisi si buk me vete

 48. Majlinda Serdari
  Majlinda Serdari
  13 ditë më parë

  Kjo moderatore e linjes 0900?

  1. Arlinda Demiraj
   Arlinda Demiraj
   10 ditë më parë

   Sa ordinere eshte .E zgjat ate Zanoren pooo ohh ufff zot i madh kush te ka thene qe presanton bukur se dukesh si ato prostitutat qe duan klient edhe flasin gjithe afsh.Mbulohu se sle cope trupi pa nxjerr.Elvisi cte them per te eshte bere si plaku i lagjes qe merret me llafe grash gomarr

  2. Sefer Knap
   Sefer Knap
   12 ditë më parë

   Kjoka probblem shum te madh kjo qan ne seks e mat me metr

  3. Vana Sulova
   Vana Sulova
   12 ditë më parë

   Kjo ka ik ti hy nsy ....... elvisit apo ti mari intervist ???!!!🤔🤔🤔🤨🤨🤨🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

  4. Giovanna Joey
   Giovanna Joey
   12 ditë më parë

   Hwhhahahaa as ftyr per pornostare s paska 😂🤣

 49. A.
  A.
  13 ditë më parë

  kjo pse flet sikur e ka ne bythe ?

  1. Samir Fejzulla
   Samir Fejzulla
   6 ditë më parë

   🤣🤣🤣🤣

  2. Manjola Kallushi
   Manjola Kallushi
   10 ditë më parë

   Hahahahaha

  3. Isli Endi
   Isli Endi
   12 ditë më parë

   E ka shum eksitus

  4. Tirona blu
   Tirona blu
   12 ditë më parë

   @Durres Durres Ahahahha vdiqa me lott

  5. Tullio Sanremo
   Tullio Sanremo
   12 ditë më parë

   🤣🤣🤣🤣

 50. baba gangdella
  baba gangdella
  13 ditë më parë

  Like kush e njeh elvisin pi perputhen

 51. MM Di
  MM Di
  13 ditë më parë

  Sa kurve kjo gazetarja si pornostar ben shum eksitohet