Fevziu ‘habitet’ nga kandidatja 22-vjecare e PD, ve duart ne koke

2 250 Shikime 258 mijë

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALfirst for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 1. Mim Tirona
  Mim Tirona
  Orë më parë

  Ja dhe Themie Thomate e Lenka Çukot e shekullit 21.

 2. Lorenzo Lenci
  Lorenzo Lenci
  4 orë më parë

  Epo dikush do bëhet deputet ta hajë dreqi. Të majtë jo, të djathtë jo, të vjetër jo e as të rinjtë jo. Çfarë duan ne shqiptaret. Këtë nuk e dimë a vetë!!!

 3. Mercella Roberts
  Mercella Roberts
  6 orë më parë

  Dhe Sali Berishes i marrin te keqen,jo me njeriu tjeter...

 4. Gianmarco 07
  Gianmarco 07
  8 orë më parë

  Keta e quajne te drejtosh nje popull Profesion. Kuptohet ne nje shtet si shqiperia ne qofse shqiperia mund te jete shtet mund te bash çfare e çfare te duash e kur te kesh qejf.

 5. banga gem
  banga gem
  9 orë më parë

  O FEMZI KETO JANE JASHT LOJE DHE FAMILJA E VET NUK VOTON PSJA MAJET HUNDES E KA SJELL POPULLIT

 6. Xheku Cekaj
  Xheku Cekaj
  10 orë më parë

  Shum fallco emision blendi shum kurv as ironi sdi me than shum sipërfaqësor

 7. Ervin Zotaj
  Ervin Zotaj
  10 orë më parë

  Kandidate leshi kto jan per te ber shetitje te blloku neper kafene

 8. Ervin Zotaj
  Ervin Zotaj
  10 orë më parë

  Kjo ndimon njerzit

 9. Ervin Zotaj
  Ervin Zotaj
  10 orë më parë

  Eka fut saliu ti fusi mire virusin e saliovic 😂

 10. Alma Ferro
  Alma Ferro
  11 orë më parë

  Kush jemi ne? Ne jemi thjesht LRE -Lëvizja e Re. Ne jemi Nr 8 në Fletën e Votimit. LRE është partia e vetme që hyn në këto zgjedhje me mbështetjen e firmave të qytetarëve. LRE hyn në zgjedhje me mbështetjen e 6432 firmave të qytetarëve. Nuk jemi as parti e sajuar, as e porositur, as e financuar as e sponsorizuar. Jemi vetëm partia e qytetarëve të thjeshtë dhe halleplotë. Nuk pranojmë në LRE, ish - anëtarë të PPSH. Nuk pranojmë në LRE, ish - bashkëpunëtorë të Sigurimit të Shtetit. Nuk pranojmë në LRE as ishër të korruptuar të partive të mëdha a të vogla të këtyre 30 viteve. Nuk pranojmë në LRE, asnjë bandit, horr, të fortë, cub apo keqbërës. LRE është kundër Rregjimit Skuthokratik PS - PD - LSI. LRE është kundër Klubit të Plaçkaxhinjve PS - PD - LSI. LRE hyn vetëm në zgjedhje. LRE do të bëjë zero koalicion parazgjedhor me PS - PD - LSI. Zero koalicion paszgjedhor me PS - PD - LSI. Zero Koalicion. 6432 qytetarë na kanë besuar e mbështetur që të hyjmë në zgjedhje për zero koalicion parazgjedhor dhe zero koalicion paszgjedhor. Zero Koalicion. LRE është NR 8. Voto Nr 8. Voto LRE - Lëvizja e Re

 11. Sham Hala 72
  Sham Hala 72
  13 orë më parë

  Nqs ky eshte brezi i ri me mire le te rrim me ata rracqirat e vjeter she mos te na shtohen dhe keta rracqirat e rinj njoni me pidhe rropsh se tjetri duken te gjithe aty me i var kok poshte

 12. ROMAN 3
  ROMAN 3
  16 orë më parë

  edhe fmijeee??? jo vetem femije po kemi nje kombinim moshash brezash..mesa duket keni harruar dhe kopshtet,,eshte e talentuar po ju paralajmroj...mua? hmm , po kjo ceshte?? midhja, mbreteresha e liqenit tone...

 13. Tony Montana
  Tony Montana
  20 orë më parë

  Si Kercet Tulla Fevzos 🤦🏻‍♂️🤣🤣

 14. Dritan Hysa
  Dritan Hysa
  Ditë më parë

  Emisjon vari bolet ..

 15. Adriatik Ishmaku
  Adriatik Ishmaku
  Ditë më parë

  Marshalla per ne si votus dhe si popull, kush do na e kthej buzqeshjen! Tani e me pas do bohemi rehat!

 16. Elio Klio
  Elio Klio
  Ditë më parë

  Eshte bere politika si estrada e muzikes eshte futur qen e mace ne politike vk perfundimisht ky vend po iken ne pith te maces

 17. Maldin Garxenaj
  Maldin Garxenaj
  Ditë më parë

  Ore po me shqipatr qe kan dal me dhi e me putanat e instagramit do e beni shqiprin ju? Po a Nuk ju vjen turp apo jan familjaret e ktyre pisava qe jan ne parlament ajo 22 vjece do me u be deputete ? Po ca di ajo nga politika nga experienca? Hajde Shqiperi e mjera Shqiperi

 18. shky-pe I_lir'
  shky-pe I_lir'
  2 ditë më parë

  O lul o Flliqtin po si e fut nji foshnje me na perfaqsue, apo asht' gjaku i dikujt per rreth, edhe ato t'jerat kisha ndejt me marak me u pas lan dhite me i ruejt

 19. Cin Tonej
  Cin Tonej
  2 ditë më parë

  Oi shipni e mjera shipni

 20. eri albania
  eri albania
  2 ditë më parë

  "Pasi bera bythe gjoks e buze u kujtova papritur te kandidoj per partine time ne menyre qe keto investimet e mija te vlejne per shoqerine"

  1. Xhoni Shollaj
   Xhoni Shollaj
   Ditë më parë

   🤣🤣🤣

 21. orjado era
  orjado era
  2 ditë më parë

  Si ka mundesi kjo qe ishte me dhi si fremere me dhi dhe kjo arriti te hyj ne parlament gjeti 1 menyr 1lidhje dhe hyri ne parlament para 4 vitesh dhe zuri te qaj aty hallet..? Pyetje kush ja mundesoi dhe per cfar motivi. Cili ishte plani? Perse pikrisht kjo? Dhe cudia me e madhe Tani kjo vendoset si kandidate mbas 5 vitesh si deutete dhe behet Person publik... A mos call mbas gjith kesaj mrapa Skene esht e gjitha 1 regji e cila katapulton me mjeshteri persona ne Politiken e dhjer te Shqipris per ti perdorur dhe manovruar ne vazhdim per interesat e Tyre monopoliste. Duke qen se fytyrat e vjetra po vyshken. Dhe keshtu keta te rinjt e promovuar me regji te tilla Jan gati ti sherbejn padronit Monopolist.. sic beri kasa mafioze e vjeter Duke rrenuar ekonomin dhe Duke len ne koncesione te turpeshme asetet kryesore te vendt si energjin naften ujin pyjet minierat dein Token e tjer. Ky esht konkluzioni dhe dilemma. Qe ne fakt duket shum e qart.

 22. Romeo Myzyraj
  Romeo Myzyraj
  2 ditë më parë

  Medet o zot kush po kandidon medet shqiperia nuk bahet me kurva o popull

 23. Pali Sefa
  Pali Sefa
  2 ditë më parë

  Qa m**** po ndodh ketu. U be parlamenti i kushtetutës se republikes se Shqiperise han.U be park lojrash per femije te grades super amatore.Jo po te kandidoje edhe vellai im ne klase te gjashte. Te dh***** sistemin shteteror. Kur kerkojm Pune per jeten tone kerkojne "20" kushte dhe kur vje puna per nje nder postet me te rendesishme te Republikes ata thone -"he mo fute se ka experience ne politiken familiare kjo 22 vjecaria.Per keto duhet protestuar jo per idiotesira qe shpikin partite qe kerkojne pushtet me hir ose pahir.

 24. Ludmilla Malaj
  Ludmilla Malaj
  3 ditë më parë

  Zot i madh, ne dore te kujt do jene fatet tona... u rente flama

 25. Ismet Haxhija
  Ismet Haxhija
  3 ditë më parë

  Tash e kemi te sigurt shqiperine futja pordh edhe i duartrokitje.

 26. Happyyy
  Happyyy
  3 ditë më parë

  oo fejzi o rrac shkerdhatash e fis qiresh ,, po ctu desh ty ,, i thu njones e ctu desh tu i thu tjeters ,, po gruja jote ci duet me kart e dynjos eeeeeeeeee

 27. landi interisti
  landi interisti
  3 ditë më parë

  Keta hane te tane per te mbushur vallen ,parlamentin do ta shohin veç nga televizori hshahahahaha

 28. xhoi bela
  xhoi bela
  3 ditë më parë

  😹😹😹😹😹😹 lulushet 🍌🍌🍌

 29. v m
  v m
  3 ditë më parë

  a ka ndonje qe nuk e ka bo hunden ne Tirone?

  1. Narcos Bisha
   Narcos Bisha
   2 ditë më parë

   GHhhhhhhHahahhahahahahahahaha

 30. Albert Berti
  Albert Berti
  3 ditë më parë

  🙈😂🤣🤣 ça bohet

 31. frrgc czynn
  frrgc czynn
  3 ditë më parë

  mos u habisni se kejdi mehmeti e lsi ishte 18 vjec kur kandidoi

 32. Agji Bajrami
  Agji Bajrami
  3 ditë më parë

  mjer ne o zot

 33. UÇK-JA E DUKAGJIN-IT
  UÇK-JA E DUKAGJIN-IT
  3 ditë më parë

  Pse mos te kandinojn deri sa ka lek shteti te japi kot .deputet qe paguhen per te ber asgje

 34. al shqiperi
  al shqiperi
  3 ditë më parë

  Asnjera nga keto gocat nuk kan me dal deputete. Veq mos u lodhni kot

 35. Bardhyl Kuci
  Bardhyl Kuci
  4 ditë më parë

  Bravo sa te ri jan kta depulesh na hongshin tumin me gjith taksa

 36. Bardhyl Kuci
  Bardhyl Kuci
  4 ditë më parë

  Do vazhdoj me shum termet

 37. Bardhyl Kuci
  Bardhyl Kuci
  4 ditë më parë

  O pu pu pu. Medet medet o bled. Cjan kto shurra te fulliqura

 38. strawberry pie
  strawberry pie
  4 ditë më parë

  pse habitesh Blendi Viktorja ishte ne krye te detyres ne Mbreterin e Bashkuar kur ishte 18-vjece, dhe sherbeu 64 vite rrjeshte!

 39. urania kuraj
  urania kuraj
  4 ditë më parë

  o Ori ske per te fituar se Basha nuk do fotoj

 40. 76REDscorpio
  76REDscorpio
  4 ditë më parë

  Keta jane Hajdutet e rinj se te vjetrit rrin mbrapa skene tashi 🤮🤮🤮🤮 Mjere populli.

 41. Albana Faslia
  Albana Faslia
  4 ditë më parë

  Edhe qeni im i lagjes ka ngel pa u bo kantidat per deputet

 42. robert likaj
  robert likaj
  4 ditë më parë

  Shumica nga keto lajmin per pjesmarrjen ne zgjedhje e kane marre ne krevatet e moteleve

 43. robert likaj
  robert likaj
  4 ditë më parë

  A jam i vetmi qe Blendi me acaron me at ecjen e tij para mrapa. Po pusho o Blend se met vertete na cmende

  1. robert likaj
   robert likaj
   22 orë më parë

   @Nertila Fjerza veshtire ti ikesh

  2. Nertila Fjerza
   Nertila Fjerza
   23 orë më parë

   Mua me zuri 🤣🤣!

  3. B Saliu
   B Saliu
   Ditë më parë

   Me ke mu bo si i forte koqe e bo emisionin lomsh skupto asnje gje atyi pelqe vetja shume i duket vetja i mencem

 44. the world
  the world
  4 ditë më parë

  Kjo ska prer sisen akoma 🤦‍♀️ po nejse te tjeret jan me te sakt

  1. the world
   the world
   23 orë më parë

   @Nertila Fjerza hapi rrug budallati 🤣

  2. Nertila Fjerza
   Nertila Fjerza
   23 orë më parë

   Hahaha po kam qenë gjithmonë e rrethuar nga biseda politike në shtëpi. Ma thuaj një vend ku nuk flitet për politik! 🤣🤣

 45. Claudiu Popescu
  Claudiu Popescu
  4 ditë më parë

  Ku ukan gjet keto kare o zot hahahaha hahahaha ikni qiuni andej nga keni qen o kokrrave e kurvave

 46. faik konica
  faik konica
  4 ditë më parë

  hahahahahhahahahahahah

 47. Keta Haxhjija
  Keta Haxhjija
  4 ditë më parë

  Bledi fejziu te ri tduhet je pleq qe nuk din cfar flasim qe ju kan ra mendy ne kok leshojani rinis jo mos mos merri pleq

 48. Enyeny Enieni
  Enyeny Enieni
  4 ditë më parë

  Kjo e ka mendjen vetem per rroçk

 49. Guido Tentoni
  Guido Tentoni
  4 ditë më parë

  Ka paguar babi trafikant tek Basha 650 mije euro qe e bija vet budallaqe 22 vjecare te kandidoj ne pozicion te sigurt. Demokratet e vertet rrin rrugeve

 50. M M
  M M
  4 ditë më parë

  O ZOTRI fefziu ne austri kristan Kuntz kryetar me i ri ne evrop e Austri ku eshte problemi ne ne KOSOVE KEMI presidenren 38vjeqare e duam kosoven ajo eshte ylli i shqiptaris ka intelegjenc sa KREJTE politika ne shqipri anti shqiptare NUKE dotethot se rinia kosovare u pjek para kohe me esperencen e lufes bashke femit e kombit vdekje krejt tradhtarve

 51. Enes Sherifi
  Enes Sherifi
  4 ditë më parë

  Tallni rakun me popullin po gjyshi im do kandidoj

 52. Service Tools
  Service Tools
  4 ditë më parë

  mbajeni mend dita qe vjen eshte me e keqe se dita qe kaloi, Pejgamberi Muhamed A.S

 53. Klea Abdullaj
  Klea Abdullaj
  4 ditë më parë

  Po ca flisni kot aman. Vini aty ulur ne ca karrige dhe filloni te flisni per politike sikur te ishte nje loder per ta shitur e per te fituar para. Shqiperia nuk eshte nje vend i lodh....esht i vdek. Te pakten me kto ftyra qe po e udheheqin se zgjat dekaden. Per shqiperin sben as rama as luli as monika as iliri dhe asnji nga keto qe njohim dhe qe jan sot ne pushtet. Shqiperia do nje rini te paster qe te ngrihet dhe ti rrezoje te gjitha forcat politike ne fuqi dhe te formoje shtetin nga fillimi. Un per vete e du vendin tim dhe nk du qe te largohem. Se kudo qe te shkosh sado qe te rrish ne nje shtet tjt do jesh gjithmon e huaj. Por me kte sistem drejtesie politike shendetsi dhe arsim jo vetem shqiperia por asnje njeri ska nje te ardhme ktu. Shko puno robi si kafsh ne pike te diellit e ne shi e debore e merr 10 mij lek maksimumi ne dite. Po na e bejn mire se nk dime si te ngrihemi gjithe shqiperia e tua fusim kembet ne nje kepuce. O te bejn nje shtet ashtu sic eshte per te qene ose te shporren se ka shume te rinj qe me vrt e dun dhe sakrifikojn per vendin e tyre

 54. Nada Bts
  Nada Bts
  4 ditë më parë

  I shikon qe nga surrati i patinuar se cfare idealesh politike kane. Mendohuni mire o njerez per ke votoni se keta e kane ne terezi. U be deti kos per te gjithe...pffff

 55. nardi nardi
  nardi nardi
  5 ditë më parë

  Po pse mos futet dhe ajo U fut Reme Lala 22 vjec me leket e bait te droges, i bleu dibranet per 50 mij lek , dhe jo llafe kto por e dim gjith dibranet .Ne kto raste me vjen turp te them se jam dibran

 56. Afrim Afrim
  Afrim Afrim
  5 ditë më parë

  Ndaj shqiperia vete keq e me keq se e kan marr me lesh e me byt.... Leshi lesh te le dhe by byth te ben me falni per shprehjen mir po ja bejuni nje pyetia ca shkolle kan ato o zoti fejzi qe duan te udhezojen nje shtet Po beni dicka mo burr mos e leni shqiperin ta fundosen se sa per te shkaterruar e kan ber ktu e ko Respekte zoti fejzi

 57. Gazi Kacellari
  Gazi Kacellari
  5 ditë më parë

  Burdello politika shqiptare ku do na cojne kurvat e çfar nuk pret nga keta politikane nuk lane cobene ne këmbë futini edhe keta ne parlament se e ndritet ju mir ja beni kur do ngrihet populli ti vere perpara

 58. rosa Imed
  rosa Imed
  5 ditë më parë

  Ua te lesh trute ,,,ku ka perfunduar Shqiperia ,,,me cfare individesh perfaqesohemi ,,, Do behen dhe keta si shoket e tyre hajdut me diploma Duke perdorur imazhin ... Ua ua cfare behet

 59. Zhani Nelaj
  Zhani Nelaj
  5 ditë më parë

  l.Te gjith me ide sa te ulen ne karrike .i duhet rroga qyl .

 60. Roland Krrashi
  Roland Krrashi
  5 ditë më parë

  Te gjith kuckat ne nje te ardhme ne pushtet phuuuuuu fare e flliqt

 61. ALKUKES
  ALKUKES
  5 ditë më parë

  Athu mos po behet perputhen ne ket show por ne model politike ....

 62. Clirim Maho
  Clirim Maho
  5 ditë më parë

  Po ikni se late name.pika qe su bie.

 63. Dhimo ku
  Dhimo ku
  5 ditë më parë

  Me përdorimin e migrofonit duhet të jenë me përvoi të kënaqëshme🎤🎼🎼

 64. ChIngchangchin Chin
  ChIngchangchin Chin
  5 ditë më parë

  SHIKO AI TJETRI VLONJATI E ZEZA O PERENDI NUK DI TE FLASI, PO ESHTE AI PER NE POLITIK ESHTE DHE PROFESOR , ORE PO ME LEK E KE MAR ATE TE SHKRET DIPLLOM, PO MOS TE DISH TE LIDHESH DY FJALE , FLET SIKUR PO FLE GJUME. JA AJO QE PUNON NE RADIO TEK TOPI E TEMERSHME ESHTE AJO PER POLITIK, AJO SJA KA HABERIN FARE SA KATIDATURA JAN, QESHI E GJITH DYNJANJA KUR THA AJO 20 . LA KOKREN E NAMIT. IKNI MOJ MORTJE IKNI LANI NDONJE ENE NE SHTEPI SJENI JU PER POLITIKE. POLITIKA DO BYTH, JO SI JUVE SI KRIMBAT E DHEUT

 65. ChIngchangchin Chin
  ChIngchangchin Chin
  5 ditë më parë

  SKE FAJ QE VE DUART NE KOKE, SHIKO KTE BUDALLACKEN QE SMER FARE VESH NGA POLITIKA THOT 20 Katindatura🤦🏻‍♀️ HAHAHA 🤣 OHHH BASHE I KE GJETUR KTO BUZET ME QUMESHT SI LLOGARIA QE BEN VETE 7x7=42. PO KUR MER VESH AJO 22 VJECE NGA POLITIKA , AJO SKA ASNJE LLOJ EKSPERIENCE NE POLITIKE. ORE POPULL I TRASH MBARON UNIVERSITETIN NE ANGLI DHE NUK TE FUT ASNJE NJERI NE PUNE DHE ME UNIVERSITET TE JESH, TI VETE RREGJISTROHESH PER PUNE AI NUK TE FUTE TE THOT SKE EKSPERIENCE, DY VJET JU DESH VAJZES TIME QE MBAROI UNIVERSITETIN NE LONDER PER JURIDIKE, DY VJET JU DESH TE MIRTE EKSPERIENCE , PA TE FILLONTE PUNE RREGULLISHT, CI KENI KTO PA EKSPERIENCE NE POLITIKE 22 VJECARE PU PU PU PU DHE PRET TI TE BEHET AI VEND ATY

 66. Rake R
  Rake R
  5 ditë më parë

  Po pu ća pornostare kjo bjondja

 67. Enton Dalani
  Enton Dalani
  5 ditë më parë

  Tani e kuptoni se çi keni bër Shtetit dhe Kombit ? Si harriti kjo dit e dini ?

 68. Omer Kodra
  Omer Kodra
  5 ditë më parë

  Turp per ju qe komentoni jeni mesuar me ujqerit e vjeter, shqiperia ka nevoje per ndryshim dhe me mire sec mund ta beja rinia t vjetrit skane per ta bere kurre!

 69. DJAL NGA SHQIPERIA
  DJAL NGA SHQIPERIA
  5 ditë më parë

  A CU PLAK BERLUSKONI SE I QAN SHPIRTI PER DASHNORE...KETO DO JEN DEPUTETE PER GOJORE SIDOMOS 22 VJECARAJA ESHT SI AJO KENGA LABE...ME MUA MEJO ME MUA SI GJATARI ME LANGUA

 70. Ro li
  Ro li
  6 ditë më parë

  Po ku i gjete mo blend , ja shkaterrimtaret e erdheshem te shqiperise

 71. Alex Britti
  Alex Britti
  6 ditë më parë

  Bravo do bahet shqipria me kto dele e dhi, o Zot ku po shkojme.

 72. Meriton 326
  Meriton 326
  6 ditë më parë

  Nga Ismail Qemali burr shteti ja ne qfar plastikash,tmerr

 73. Ergest Kaja
  Ergest Kaja
  6 ditë më parë

  Perfundimisht shqipria nuk behet me keta sdin te flasin

 74. Ergest Kaja
  Ergest Kaja
  6 ditë më parë

  Perfundimisht shqipria nuk behet me keta sdin te flasin

 75. Jasmin Veseli
  Jasmin Veseli
  6 ditë më parë

  O zot ooo zot

 76. Antonio Nako
  Antonio Nako
  6 ditë më parë

  Lum SHQIPERIA QE JU KA...

 77. Anesti Hoxhaj
  Anesti Hoxhaj
  6 ditë më parë

  22 VJECE KANDIDATE AUUUU

  1. Olsen Lleshaj
   Olsen Lleshaj
   4 ditë më parë

   e kupton se per ke dueht te paguaj taksa shqiptart 🤦‍♂️🤦‍♂️ per nji 22vjecare, te punoje fort ajo zone se duhet me i ble breke te brendeshme edhe buzkuqe goces se pastaj vjen vera shpejt edhe ndoshta i fut naj pale pushime ne jale apo sarande ne schiuma party ne bikini 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 78. Luli Osmani
  Luli Osmani
  6 ditë më parë

  E pa rritir mire

 79. Adrian Balla
  Adrian Balla
  6 ditë më parë

  Ku kan studjuar keto per politik hahaha po ajo 22 vjecarja ne vend te ishte ne ibiza per pushime parti do te behet politikane pa sudjuzr ne universitet per politik ca di ajo nga politika me gjith respektin per to le te nehjn politik po te studjon per politik jo si rama basketbollist berisha doktor meta karrocier me bashen dhe ja ku esht shqiperia pra pas 30 vjet jasht evropes se Sduan politikanet xe u prishen pazaret dhe vuan populli pse keshtu do ecim prap 30 vjet me ju

 80. Urim Shahini
  Urim Shahini
  6 ditë më parë

  Hahah turp I madh Pasha zotin po si ka mundi asnjera ska lidhje me politik po kandidojn ne politik qka do regullojn kto kur skan lidhje haha ore si ka mundsi as ne afrik nuk ndoth nje gje e tilla largohuni o shqiptar hikni larg keti vendi te ngelin veq kta e te vriten mes veti keta meritojn kta njerz ne shqipri. Zoti I bekoft shqiptaret

 81. Aleksander Suçi
  Aleksander Suçi
  6 ditë më parë

  My god??

 82. Aleksander Suçi
  Aleksander Suçi
  6 ditë më parë

  Ku janë akademikët profesorët?

  1. Aleksander Suçi
   Aleksander Suçi
   5 ditë më parë

   Ka 7.5 vjet qe e kam lene Shqipërin Sepse unë besoj tek vlerat .

  2. Aleksander Suçi
   Aleksander Suçi
   5 ditë më parë

   ZOTI I BEKOFT PATRIOT NACIONALSTËT SHQIPTAR QË JANË GATI TË JAPIN GJITHÇKA PËR KOMBIN

  3. rosa Imed
   rosa Imed
   5 ditë më parë

   Po' se mendon se ka meritokraci ne Shqiperi ,,,ketu eshte turp po' nje turp i madh ,,,te vjen te vjellesh me keto qe Dalin ,,, Truri shqiptar ka ikur dhe la bere mire ,,po' mjere ne qe jetojme ketu.

 83. Ali Baba
  Ali Baba
  6 ditë më parë

  Per te ber lek duhet te hysh ne politik. Tani keto do e knaqin

 84. Ina Sadikaj
  Ina Sadikaj
  6 ditë më parë

  Sa turp me keta kandidat. Mjer Shqiperia mjer

 85. My Home
  My Home
  6 ditë më parë

  😂😇😅😅😅😅😋

 86. My Home
  My Home
  6 ditë më parë

  Ka vend per mu me profesion kamarjer

 87. My Home
  My Home
  6 ditë më parë

  Te mjeret ne

 88. Kuzhina Ime
  Kuzhina Ime
  6 ditë më parë

  Kshtu eshte kur ka babi lek shume

 89. kevin reno
  kevin reno
  6 ditë më parë

  Politikanet e ardhshme???Andia me meritokraci 22 vjece?? Me mire se kta te vjetrit te Pakten ,🤣🤣

 90. Gianni Dilecce
  Gianni Dilecce
  6 ditë më parë

  O shqiperi te kam dhjer ste kuptova asnjeher nga i pavdekshmi Faik Konica ketu e 100vjet para xfar njeriu gjenial paska qen

  1. the world
   the world
   4 ditë më parë

   👏👏👏👏

 91. Mboon Risa
  Mboon Risa
  6 ditë më parë

  Desha me pyet jane te rinjte e perputhen ne kuvend??? 😕😀

 92. Ilirjan Daci
  Ilirjan Daci
  6 ditë më parë

  Kanidatja 22 vjecare i ka hequr pelenat duhet te ket mamin ne kuvent qe tja nderroj ne fitofte

 93. David Totokoci
  David Totokoci
  6 ditë më parë

  Car thone keta me kandidate 22 vjecare

 94. Rudy Rudy2341
  Rudy Rudy2341
  6 ditë më parë

  Te gjitha kurva eskort 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈

 95. Vinnie Vinny
  Vinnie Vinny
  6 ditë më parë

  Ja me kto injorante do behet shqiperia ..bo bo ..

 96. Ali Sina
  Ali Sina
  7 ditë më parë

  Bledi kini te drejte nuk behet stan me lepuj

 97. jos professionista
  jos professionista
  7 ditë më parë

  Uuu sa pith.....duket qe kane punuar mire semaforet kete vit. Kane bere lek kuçkat....

 98. Theo X
  Theo X
  7 ditë më parë

  mjerre shqiperia me keta , keta jane analfabete, keta do e rregullojne shqiperine,

 99. flamur barameta
  flamur barameta
  7 ditë më parë

  Ashte prekur nga politika ne familje. Ka te drejte e pse jo, kur 6×7=49! E pse mos ti hyje dhe une politikes! 7×6=49 ok luli para une nga prapa. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 100. Sy jeshilia LSIT
  Sy jeshilia LSIT
  7 ditë më parë

  A ka ndonje nxenes te fillores per te kandiduar oh mjer ai vend