Ana - Deal

0 Shikime 1,2 mln

Ana - Deala
STROF 1:
Deal deal me mu nuk ka deal deal
Ti sje bad men ti je bad bitch
Kom thy ligj e jom nxon me polic
Jom bo rich e do njerz i kom bo rich

Femna jote vjen me mu e ta puthi pak
Vjen me i edhe ihesh o plak
Po do fam une tjap clap clap clap
Me shuplak clap clap

BRG:
TIK TOK TIK TOK
Zemra po i rreh
One shot, two shot
Jam tu i ngreh
Po lu virgjinjen manastiri eh, Tampon
Ti ski shpat per atdhe lyu n’kolofon

REF:
Make the booty work x2
Po don temin booty work

STROF 2:
Uh baby a e din qe un jam self made
Kudo qe jom un i kam all paid
Ti po don me u bo si un po na sjem tnjejt
Jeni fake, bang bang u i kom krejt

Call me beba, kur hy mrena krejtve ju ik menja
Ice cold for this bitches jo nuk kom ndjenja
mjep dashni, jo dilema un nuk kom frena T’Thirri benzema

BRG:
TIK TOK TIK TOK
Zemra po i rreh
One shot, two shot
Jam tu i ngreh
Po lu virgjinjen manastiri eh, Tampon
Ti ski shpat per atdhe lyu n’kolofon

REF:
Make the booty work x2
Po don temin booty work

Komente

 1. Not Be Send
  Not Be Send
  Minutë më parë

  E papame dmth per ty se ma ngrefe karin me bytht e tuja

 2. Butaaa
  Butaaa
  8 minuta më parë

  Anisa Veseli te lutem me fal qe te kam ofendu per zerin tendd😭🙏

 3. Wendy
  Wendy
  12 minuta më parë

  Ua kujtoja se kendoja keq 😢🤔 por jo pran ksaj qenkam yll bote se paska ze si sorre kjo 🤣sorry zmr

 4. PUPG ALBANIA
  PUPG ALBANIA
  Orë më parë

  🖕🏿🤦‍♂️

 5. Majli 007
  Majli 007
  Orë më parë

  Hina veq me ta bo Unlike 👎🏻

 6. Johny Guerra
  Johny Guerra
  Orë më parë

  😅😅😅😅😅😅😅😅😅😂😂😂😂😂😂😂😂😂🙉🙉🙉🙉🙉🙉

 7. Esmeralda Durraj
  Esmeralda Durraj
  Orë më parë

  Lere Artistet te bejn punen e vet se sje per kte pun 🤯🤮🤮

 8. Aneda
  Aneda
  3 orë më parë

  Pse duan te behen kengetare me zor?

 9. Linda
  Linda
  5 orë më parë

  “Kengetarja” më analfabete nuk din as eshe vezm dy fjalë t’i shqiptoj- qw eshe parashkolloret e din. Poashtu edhe video degjeneruse. Turp per ata qw lejojn tipin e saj te flliq Tv🤮🤮

 10. leonel ferati
  leonel ferati
  5 orë më parë

  E more famen nga perputhen dhe fillove te kendosh

 11. Kruje Kruje
  Kruje Kruje
  6 orë më parë

  o zot po me dhembin veshet

 12. RapSounds DE
  RapSounds DE
  13 orë më parë

  👎KETU ESHTE BUTONI PER UNLIKE 👎

 13. Saimir Ahmetaj
  Saimir Ahmetaj
  13 orë më parë

  Komente te bukura , te gjith futemi per te lexuar komentet , kenga e ksaj 1m klikime Hahahah burri work 😅

 14. MATTIAS GAMING YT
  MATTIAS GAMING YT
  14 orë më parë

  me shume like kane komentet se kenga🤣🤣🤣

 15. Muhamed Haziri
  Muhamed Haziri
  16 orë më parë

  pare fallco

 16. Roza Seli
  Roza Seli
  16 orë më parë

  Seriozhisht ti ske kenduar me pare po ti je talent madje anglishtes I lujke fe mejk dhë buri uork

 17. Nail art 3d
  Nail art 3d
  16 orë më parë

  Iuuuu ca klipi dhe zeri 😤🤮🤮🤮🤮🤮🤮👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

 18. sara gjergji
  sara gjergji
  17 orë më parë

  Uh santo cielo 😱

 19. sait Lamallari
  sait Lamallari
  21 orë më parë

  Bo booooo skandaloze,,perputhen me le pa ea vetem nga ti,, mo mle pa ndeshu edhe muzik ajde rrot k,,,,, hajde

 20. Bjorni Kalaja
  Bjorni Kalaja
  Ditë më parë

  Kjo kenge perdoret per torture ne koren e veriut

 21. PAJTYM OFFICIAL
  PAJTYM OFFICIAL
  Ditë më parë

  💣 Beat

 22. Aferdita Shaqiri
  Aferdita Shaqiri
  Ditë më parë

  As Linda Morina ska marr komente kaq tbukura 😂

 23. erion xhafa
  erion xhafa
  Ditë më parë

  Wtf is happening. This is disgusting. Na beret mos degjojme me kenge for the rest of the life.

 24. Never Regret
  Never Regret
  Ditë më parë

  Qia robt qlidhje keni me muziken ju mej oj robqime na keni ça majen e karit , shurra tkarit

 25. Enea Doci
  Enea Doci
  Ditë më parë

  Mejk the burri work ☠😭😅😅😅

 26. AYY FOREVER
  AYY FOREVER
  Ditë më parë

  Kjo kenge eshte me bukur nese fikni telefonin

 27. Albi Bilibashi
  Albi Bilibashi
  Ditë më parë

  Ky esht i vetmi koment positiv. Mos kerkoni neper komente se nuk do gjeni.

 28. Rihan Nedjbi
  Rihan Nedjbi
  Ditë më parë

  Kam nevoje per uje te bekuar pasi e degjova ket

 29. Florjan Kanaçi (Flori Gold)
  Florjan Kanaçi (Flori Gold)
  Ditë më parë

  Cit: Atdheu tu pre flokt mos me e njof kush 🤣 👩‍🦲👩‍🦲💇💈

 30. fT__DOGANIERIA
  fT__DOGANIERIA
  Ditë më parë

  Bravoooooo je super kengetre me fl po ishte thjehst nji talle trapi

 31. fT__DOGANIERIA
  fT__DOGANIERIA
  Ditë më parë

  A je e cmendur😐

 32. ALBANIA here
  ALBANIA here
  Ditë më parë

  Mbana Tok⚰

 33. Ari Ari
  Ari Ari
  Ditë më parë

  Po thuaj fjalët tamam moj Analfabete , po ti nuk di te flasësh edhe jo me te këndosh..

 34. agnesa syla
  agnesa syla
  2 ditë më parë

  deal deal🤣😅🖤

 35. Γιολενα Ντερβισι
  Γιολενα Ντερβισι
  2 ditë më parë

  Mua po pelqen mek dhe burr urk burri burri urk😂😂

 36. evelyn yeahh
  evelyn yeahh
  2 ditë më parë

  Qyqja e zot na ruj 🤣🤣🤣🤣🤣

 37. ECO Alpha
  ECO Alpha
  2 ditë më parë

  Shi si i ka blloku mos shohesh disliket hahahaahaha

 38. Meriton Idrizi
  Meriton Idrizi
  2 ditë më parë

  Po pse tnanes qet keng kur ski vesh per to phuuu rracennnn

 39. Una Tina
  Una Tina
  2 ditë më parë

  Si perfundim, pas gjithe dislike qe ka marre kjo me ket "spam", ka me e fshi vete youtube 🥵

 40. alcapone
  alcapone
  2 ditë më parë

  Turpi zotit video porrno yyyt vari kariste muti

 41. Naim Bajraktari
  Naim Bajraktari
  2 ditë më parë

  ana lleshi je shum e mir💖❤💓💝😍

 42. -.V.-
  -.V.-
  2 ditë më parë

  Uh baby ti e din qe un jam self made Ku do qe jom un i kom all paid Ti po don me u bo si un po na sjem tnjejt Jeni fake, bang bang u i kom krejt Call me beba, kur hy mrena krejtve ju hik menja Ice cold for this b**ches jo nuk kom ndjenja mjep dashni, jo dilema un nuk kom frena T’Thirri benzema

 43. Ramiz Karaeski
  Ramiz Karaeski
  2 ditë më parë

  E shikoni qe u be e pasur duke shitur paracetamol der ne der 🤣

 44. Adelina Coka
  Adelina Coka
  2 ditë më parë

  Burri workkk

 45. R R
  R R
  2 ditë më parë

  Oh zot qfar zani te keq po ti vetem me u desh din si nuk te vjen marre shum keq ..

 46. -.V.-
  -.V.-
  2 ditë më parë

  TIK TOK TIK TOK Zemra po i rrej One shot,two shot Jam tu i ngreh Po lu virgjinjen manastiri eh, Tampon Ti ski shpat per atdhe lyu n’kolofon

 47. Aleksis Kajo
  Aleksis Kajo
  3 ditë më parë

  e

 48. Leona Saipi
  Leona Saipi
  3 ditë më parë

  Oo pse si keni dhen oskar ksaj per zerin me te keq ne bote

 49. eni halili
  eni halili
  3 ditë më parë

  Kujt si pëlqen të mbylli syt, nuk ka nevoj për komente negative, tashmë kjo esht e modës.

 50. Alida Daci
  Alida Daci
  3 ditë më parë

  Thoni ca tdoni po I mori 1milion😂😂😂

 51. Daniela cela 😍😍❤
  Daniela cela 😍😍❤
  3 ditë më parë

  Oj ana mos i nxirr kenget me gjera te pista

 52. Su neli
  Su neli
  3 ditë më parë

  ma mir me autotune

 53. Blackpink_fp
  Blackpink_fp
  3 ditë më parë

  bruh le nam moj goc ca esht kjo

 54. Able Buble
  Able Buble
  3 ditë më parë

  Teksti: mejk thë burri work,burri work,burri work ti po don temin😆😆burri wark work

 55. Kevin Lleshi
  Kevin Lleshi
  3 ditë më parë

  e ke dhje fare

 56. Kevin Lleshi
  Kevin Lleshi
  3 ditë më parë

  dgjova ket keng; gjyshi ne koma ; burri work , burri work

 57. _ Albgamer _
  _ Albgamer _
  4 ditë më parë

  Kjo keng ka thy rekordin e kenges se Kices Gjuje Gjuje😂😂😂

 58. Enea Rustemi
  Enea Rustemi
  4 ditë më parë

  ana te falenderoj shum dhe te uroj suksese se deri dje gjyshja ime ishte e shurdher dhe invalide po sa vura kengen tende ajo u cu ne kembe❤️❤️❤️ dhe pastaj ja qiu motren laptopit 😂😂😂

 59. Delena Vampire
  Delena Vampire
  4 ditë më parë

  +18

 60. Delena Vampire
  Delena Vampire
  4 ditë më parë

  Po shkoj te pij uji me sheqer se me trembi

 61. suela bajrami
  suela bajrami
  4 ditë më parë

  💘👑

 62. DITI Sula
  DITI Sula
  4 ditë më parë

  Na rrujte karin me ket kong

 63. Geri Uk
  Geri Uk
  4 ditë më parë

  Qr me keng koti sme kishin dgj veshet.

 64. Arber Malaj
  Arber Malaj
  4 ditë më parë

  Lot I ka ber hide like dhe dislike se ka dal bllof

 65. Elson Curaj
  Elson Curaj
  4 ditë më parë

  Turp turp turp. E mori vedin edhe kjo. Kjo këng të t'merron diten me djell se natën po çi po.

 66. psychedelic
  psychedelic
  4 ditë më parë

  you put the flaw 🧚‍♂️🌠🥰 in flawless 🥰🦋💖

 67. psychedelic
  psychedelic
  4 ditë më parë

  trusted the process 💕💖💫 now I have trust issues 🥰💖🦋

 68. Toni Zhupa
  Toni Zhupa
  4 ditë më parë

  Rrofsh zemër se kisha mbet kaps dhe vendosa këngën tënde dhe u lirova plus me zuri dhe barku 😂

 69. Doci Kumaraku
  Doci Kumaraku
  4 ditë më parë

  Keng e bukur bravo ana😘😘😘

 70. FLAMURTARI boys
  FLAMURTARI boys
  4 ditë më parë

  Buri uork hahahahahahahahaha qr na cmontoi veshet karja

 71. Jeta Cilia
  Jeta Cilia
  4 ditë më parë

  Sdo mend,lek i fituar me bythe e ke pershtatur fiks tekstin me klipin, Ti je per farmaciste Oki o zembra Pushofte ne paqe Arti muzikor Te keqen e Lulit ma jep sta jap

 72. Ann Ann
  Ann Ann
  4 ditë më parë

  Hajde ta mbeshtesim naumin te bej dhe aji kenge me titullin ajo me tha loqe

 73. Ann Ann
  Ann Ann
  4 ditë më parë

  Po ta kishte ana mbiemrin nga lleshi ne leshi imagjino sa do ishte ofenduar edhe lesht e dini vet ju😉

 74. 9,999,998 views
  9,999,998 views
  4 ditë më parë

  I ula zerin dhe po i lexoj komentet🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 75. Denis Berisha
  Denis Berisha
  5 ditë më parë

  Zëri ma i mir i melises sa e jotja ana

 76. Anila Tara
  Anila Tara
  5 ditë më parë

  Xhemi please sorry anglishtja jote esht super me fal😫😭😭

 77. ❤️ALESJA ❤️ORGITO❤️Love💕💏
  ❤️ALESJA ❤️ORGITO❤️Love💕💏
  5 ditë më parë

  Ej oan vazhdo bej keng mos I digjo as njerin qe Po te shajn ti ke qejfin e vet🥺🥺♥️♥️♥️♥️

 78. ANONYMOUS FRIENDS
  ANONYMOUS FRIENDS
  5 ditë më parë

  e paska dhi fare.

 79. Anna Veli
  Anna Veli
  5 ditë më parë

  Isha e lumtur dhe po thoja qe ka nxjerr Ana kenge..E degjuam. Pasi mbaruam qendruam ne spital😏

 80. Nida Dullaj
  Nida Dullaj
  5 ditë më parë

  This song is 🔥 in muted

 81. Pranvera Ndreca
  Pranvera Ndreca
  5 ditë më parë

  😤😤😤😤

 82. eris shala
  eris shala
  5 ditë më parë

  kënga shumë e mir... deri tek sekondi 20 (kuptohet)

 83. Addison Rae
  Addison Rae
  5 ditë më parë

  Eshe tu ardh me vjell prej Kesaj kenges

 84. Detjon_ Gjonaj
  Detjon_ Gjonaj
  5 ditë më parë

  Edhe ta mendosh qe producenti qe te ka thon ty qe paske ze per muzik thjesht ka tall k*rin me ty 😂

 85. Elsa Matoshi
  Elsa Matoshi
  5 ditë më parë

  Sa fillova me ngju ket kenge nuk me punonte me telefoni😭😭😭🤣

 86. Aida Kolpira
  Aida Kolpira
  5 ditë më parë

  Nuk qahem më nga kënga e Medinës😳

  1. Aida Kolpira
   Aida Kolpira
   5 ditë më parë

   *melisës

 87. Roza Xhabli
  Roza Xhabli
  5 ditë më parë

  Oj ana ke lene nam

 88. valentino 123
  valentino 123
  6 ditë më parë

  O ana e paske flliq fare

 89. slayer xffx
  slayer xffx
  6 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂

 90. Jona Jonajona
  Jona Jonajona
  6 ditë më parë

  Mir qe vjati 1m

 91. Adisa Krasniqi
  Adisa Krasniqi
  6 ditë më parë

  A je muslimane a katelike

 92. D H
  D H
  6 ditë më parë

  Te gjithe bejne zhurem Ana suksese vazhdo perpara. Te lumte

 93. PUBG RèédHeŁŁ
  PUBG RèédHeŁŁ
  6 ditë më parë

  hahhahahahahhahhahahhahahahahhahahhhahhahahhahhahahhahahahhahahhahahhahahhahahhahhhahahhahahhahahha oooooo ahhahahhahahhahahahhahhahahahhahahhahahahha

 94. Moraruu Kristjan
  Moraruu Kristjan
  6 ditë më parë

  Kenga Kemplet vari karin mu npidh

 95. Ali Abazi
  Ali Abazi
  6 ditë më parë

  py te qifsha piçken e sateme

 96. MelekEsraIsra Abdullahu
  MelekEsraIsra Abdullahu
  6 ditë më parë

  Falenderoj anen qe ngreu gjyshen time nga karroca per te fikur televizorin😂

 97. orgito shupleka
  orgito shupleka
  6 ditë më parë

  o me rop shpie sa seks boka

 98. Arsen ff
  Arsen ff
  6 ditë më parë

  Angleze kjo mo

 99. Altin Meta
  Altin Meta
  7 ditë më parë

  Po te kishe icik me shume Autotune do ishte me mirw

 100. ToNi-07
  ToNi-07
  7 ditë më parë

  Porno klip shum i fort ketu duhet me shiku mbas ores 22:00 jo me ndegju por me shiku