E papritur; Ledjana i thotë Mevlanit “ Të dua”, ja si e pret ai! - Përputhen 29 Prill 2021

9 745 Shikime 1,1 mln
Argëtim

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALfirst Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente

 1. cookie
  cookie
  Ditë më parë

  Cfare rrene te dua sot neser jo

 2. Valentina Inna
  Valentina Inna
  2 ditë më parë

  Mendoja qe ledjana dhe sindi nuk behen me por sindi ka dal nga ajo list🤣 Ledjan do vdesesh rob i trrash pz ca njeriud

 3. alda al
  alda al
  6 ditë më parë

  Sara .po mua si me shef ?? Giljani si tabel qitje 🎯

 4. dolita windo
  dolita windo
  7 ditë më parë

  Mevlanin hesht. Ka humbur shume vlera per mua.

 5. Shauka Hodan
  Shauka Hodan
  8 ditë më parë

  Arjan dukesh shumë shëmtuar në komentet per Sindin, na ke bërë të dashurojmë Sindin nga sulmet e tua te hapura kundrejt saj!!!!!

 6. ARBI ARBI
  ARBI ARBI
  8 ditë më parë

  antonela te vij turp se i the aristeles ke ardh me vun balomin falas te vij turp antonela...ti je shume e shpifur e sindi e bezdisur e lodhshme...

 7. Emanuela Elmazi
  Emanuela Elmazi
  9 ditë më parë

  Arjan konomi Te duaaaaa 😅😅😅😅😅

 8. sokin jon
  sokin jon
  9 ditë më parë

  Arjan dukesh shumë shëmtuar në komentet per Sindin, na ke bërë të dashurojmë Sindin nga sulmet e tua te hapura kundrejt saj!!!!!

  1. dolita windo
   dolita windo
   7 ditë më parë

   Po sara dhe giliani jan ne lidhje bashk perpara emisionit, sindi duhet ta dij kete gje🤷‍♀️🤔

 9. Mirela Çelaj
  Mirela Çelaj
  9 ditë më parë

  Lediana eshte nje vajz shume e mire dhe me kultur vajza me è mire e emisjonit perputhjes Lediana 😀 💏 😀 Mevlan cifti lumtur Auguri persh itali😀😀

  1. Shauka Hodan
   Shauka Hodan
   8 ditë më parë

   Po sara dhe giliani jan ne lidhje bashk perpara emisionit, sindi duhet ta dij kete gje🤷‍♀️🤔

 10. doliio volay
  doliio volay
  10 ditë më parë

  SOT ME VJEN GJYNAH SINDI 😥😥 MOS ARIJAN TE LUTEM LERE SINDIN RAHAT

 11. Xhuliano Cili
  Xhuliano Cili
  10 ditë më parë

  O LANI NENS HE LANI+LEDA=PERPUTHEN

 12. Bela Cangollari
  Bela Cangollari
  10 ditë më parë

  Sa mir ja beri prap kesaj debiles esht me te vertet e shtirur e ironike shpirt zeze bravo @ariankonomo

  1. sokin jon
   sokin jon
   9 ditë më parë

   Takim I bukur po Geliani e prishi ne fund qe pranoi saren.

 13. Eduart Malshi
  Eduart Malshi
  10 ditë më parë

  Pash 1 zot ca laskari arjani

 14. alda aldas
  alda aldas
  10 ditë më parë

  Qenka hapur goja Aristeles .po nxier fytyren edhe kjo

  1. doliio volay
   doliio volay
   10 ditë më parë

   dhe edhe per djemte qe ste duan sta kane fajin vajzat! Palo grua sepse vetem burr smund te jesh ti!

 15. John Ndoj
  John Ndoj
  10 ditë më parë

  Ky show duhet te ishte show Delenrisja.

 16. Bruno Shkurti
  Bruno Shkurti
  10 ditë më parë

  ahhh na e shpifi ky arjani duke sulmuar sindi me kaq mllef cdo here ja futi kot sot ..

 17. Nobody
  Nobody
  11 ditë më parë

  Arjanin mund ta urreni por deri ne fund pat te drejt nga ato qe i tha sindit👏🏻👏🏻

 18. Danja Banushi
  Danja Banushi
  11 ditë më parë

  o sa mbezdis kjo sindi

 19. Silvana Eset
  Silvana Eset
  11 ditë më parë

  Oh vert nje takim romantik me pelqeu💋😘❤💛 shum sindi por😔🥺👊💣pse moj sara ti me duket po boesh xheloze pa lidhje kshu me duket pz 🤬😡😈👿

 20. Suzana Cinari
  Suzana Cinari
  11 ditë më parë

  Ozot sa mu mbush syri kur pash ledjanes qe beri dhuraten me te madhe mevlani ozot ruaji te dy lumturi e dashur i

 21. Carpe Diem
  Carpe Diem
  11 ditë më parë

  Ore ky Arjani prz ma shpif fare sa her i hakerrehet Sindit. Pse aq me tendence e ben ndaj saj nuk jan gishtat e dores njesoj jo njerzit

 22. Arjeta Berisha
  Arjeta Berisha
  11 ditë më parë

  Po sara dhe giliani jan ne lidhje bashk perpara emisionit, sindi duhet ta dij kete gje🤷‍♀️🤔

 23. erza T.
  erza T.
  11 ditë më parë

  Sara kur fol largohen edhe rrezet e diellit

 24. F. M.
  F. M.
  11 ditë më parë

  Takim 4 minutash Sindi dhe Arjani!!!✌️🤣

 25. Ana Annaaa
  Ana Annaaa
  11 ditë më parë

  Takim I bukur po Geliani e prishi ne fund qe pranoi saren.

 26. Ana Annaaa
  Ana Annaaa
  11 ditë më parë

  Filloi dhe Aristela po e ndryshon baloni😂😂

 27. AnaMaria Margilaj
  AnaMaria Margilaj
  12 ditë më parë

  Sa turp! Nje burr 60 vjec sulmon nje vajze 22 vjec ne menyre skizofrenike per 30 minuta rresht! Njeri i frustruar sta kthen dot njeri rinine mos nxiro kaq shume kundrejt te rinjve, dhe edhe per djemte qe ste duan sta kane fajin vajzat! Palo grua sepse vetem burr smund te jesh ti!

 28. Dorentina Abazi
  Dorentina Abazi
  12 ditë më parë

  U tremb Sara se do ja merte Sindi Geljanin dhe u deklarua vetem per ate...

 29. Leda Jori
  Leda Jori
  12 ditë më parë

  Sindi sado jam perpjekur te te fus ne zemer si vajze te mire e pamundur! Je aq tinzare,e paedukate edhe e shtirur saqe arrin te luash edhe viktimen nese sdo ishte Arjani. Po e njihni apo jo kufirin ,se kush eshte kush,se je akoma nje kacule te flasesh me opinionistin ne ate menyre. prano moj goc nje keshille sepse te gjithe cunat vtm per tu tall te kane marre,pervec Muratit te cilin e perdore dhe bere si viktima perseri kur e pe qe te iku nga duart. Tani e kuptojne edhe meshkujt qe dikur kerkonin virgjerine se nuk vlen asgje sa e "ndershme je" kur ke ate karakter dhe hidhesh si pule pa koke.Turp.

 30. Milo Ht
  Milo Ht
  12 ditë më parë

  O zot ndale globin se dua te zbres Sindi nuk durohet me

 31. Alb Cn
  Alb Cn
  12 ditë më parë

  🤮🤮🤮 arjan

 32. Alb Cn
  Alb Cn
  12 ditë më parë

  Sindi si Zemer🥰🥰 Gjithm e kam vleresuar!

 33. Alb Cn
  Alb Cn
  12 ditë më parë

  E nxori fytyren Aristela😁...Tea 2!!

 34. A . Sh
  A . Sh
  12 ditë më parë

  Eeh moj sindi te kishe qen keshtu duke u ledhatuar dhe gati duke u puthur edhe me Muratin por dhe ti paske qen falco ndaj Muratit🙄

 35. Random!
  Random!
  12 ditë më parë

  Arjani po tregohet shume i ulet

 36. Toni El chapo
  Toni El chapo
  12 ditë më parë

  O sindii je shume fallso dhe kaq ✌️✌️✌️je shume bitches

 37. Deshira Bejko
  Deshira Bejko
  12 ditë më parë

  Ti Antonella je cop mishi me 2, te pelqen vetja ok. Jeni larg me Aristelen, ti dhe Sindi qe nuk di me fol

 38. Sulo Sulkoka
  Sulo Sulkoka
  12 ditë më parë

  Ledjana Mevlan PacI dashuri ter jeten Bravo Ledjana Gezove Gezove shume Mena Pervec edhe Maman tnde

 39. Marigona Gona
  Marigona Gona
  12 ditë më parë

  Kush medon se sara ka deshire te jet me gelianin per interes

 40. ela ela
  ela ela
  12 ditë më parë

  Sindi gabon shumee nese nuk i kupton keshillat e Arianit .

 41. Nisi Nisi
  Nisi Nisi
  12 ditë më parë

  Kjo sorra sindi duhet zhdukur nga tv se na beri me vjell prap

 42. Drita Toska
  Drita Toska
  12 ditë më parë

  Bravo juli🤣🤣

 43. Rikardo Hamiti
  Rikardo Hamiti
  12 ditë më parë

  ju adhuroj jeni me te miret cift shume i bukur❤❤❤❤❤😀😀😀😚😚😚😚🌷🌷🌷❤🌹🌹🌹🌹🌺🌹🌺🌹🌺🌹❤🌺🌹🌹🌺🌹🌺😀😚😉😉😀😚🥰🥰🥰

 44. Rikardo Hamiti
  Rikardo Hamiti
  12 ditë më parë

  bravo jeni shume te mire 😉😉😚😚😚😀😀😀❤❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌷🌷🌷🌺🌺

 45. Kida Fetahu
  Kida Fetahu
  12 ditë më parë

  Mevlani & Ledjana alfirst.info/load/q3emgp-niMRehI0/video

 46. aa aa
  aa aa
  12 ditë më parë

  Hajde Arian hajde i thot fallco Sindit kur krejt emisioni vet komplet eshte fallco 😂😂😂😂😂

 47. Mirjeta Shala
  Mirjeta Shala
  12 ditë më parë

  Ariani me i padrejte se ndaj Sindi ska qene me askend! Thjesht idiotesi!

 48. Anxhela Angel
  Anxhela Angel
  12 ditë më parë

  Po e gjykoni sh Arjanin sot ama gjith zhgenjimet qe ndodhin ne ditet e sotme esht se femrat shkojm pas nje iluzioni.shum sakt e ka then!

 49. Jet Mirah
  Jet Mirah
  12 ditë më parë

  Oh my dear lord !!! Me taka ne plazh 🙈🤮

 50. Anisa Balla
  Anisa Balla
  12 ditë më parë

  Anisa has also been working with the best decisions you will need more information than they are working together for years before the market foremost has become the first person in this industry because you have a lot more business partners will have the opportunity for you will have the right tools and services you can expect from the company to ensure you are you and the business will continue with your company before they have made from the same process and the business to make a good understanding aboutthe world is going well for your company before they can get to your business partner for your company in terms they can work together with the company's financial management company and business development team's success and success with a strong customer support system that you have the right skills for your business partners with the company's customers who want you would want them out there is the ability you have the opportunity for a while to make the decision to make a good understanding aboutthe business will be responsible with your company in the best interests you have a lot more work and doing business in the best possible ways to get the most successful decisions from your company in the best possible solution would be willing and able for more than you can achieve the desired outcome in which they will not have the opportunity for you when you want them and to get the best decisions they want you would have been able with your company before you are you have the opportunity for you when they want you would have done before they are working on this project because you Don't want them in Paterson in order not make you feel more comfortable than you might think they should be doing with the company to ensure you have the opportunity for success when you're looking forward to in and you can get them to provide for you will have the opportunity forward for the future of business models and the bottom edge and bottom edge of the business and marketing her company and to make the most successful business out there are going through your business partner for your business partner to help with this year by year to be successful in developing countries such that are going through the process with the company they want from them because they're not working on this project to achieve the best possible ways to make a good understanding aboutthe business experience as well but you have the potential impact on your product or product management process to be successful with your company before the market foremost to you have the opportunity for you will have the opportunity for you will need more informations than they haven't done before they are willingness in making surefire decisions about HOW TO USERS HAVE TO UNDERSTAND WHAT YOU'VE EARNED AND HOW THEY'RE GETTING THEM OUT THERE'S so much to say about it than you can achieve THEDESIRED AND YOU HAVE THE BEST POSSIBLE SOLUTION FOR THIS YEAR LONG EXPERIENCE WITH YOUR BUSINESS PARTNER TO MAKE THE DECISION EASIER BECAUSE THEY DON'T WORRY ABOUT YOUR COMPANY BEFORE YOU HAVE TO GET TO YOUR COMPANY IN TERMS OF WHAT YOU ARE GOING THROUGH THE WORK AND

 51. Niko Lena
  Niko Lena
  13 ditë më parë

  Pu pu pu sa viktim qe esht kjo sindi more🤢Po si se kupton qe bo zgjedhje te tmerrshme dhe asnje mga ato zgjedhje se ka qejf!Ata t shkretet thone po nga halli se sduannta ofendojne,po asnje se pelqen kga kta!Vete zgjedh blerimin!Blerimi kruhet me femra t tipit t antoneles kurse kjo debilia qe thot jam e virgier do blerimin!!!Hajde kare hajde

 52. Val 123
  Val 123
  13 ditë më parë

  sindi e vetmja femer qe shof ne rër ne plazh me kpuc te larta 😅😅😅😅😅

 53. Jetmir Rajta
  Jetmir Rajta
  13 ditë më parë

  O sindi vetëm fenër nuk je moj parazit vagine

 54. Silvi Rushit
  Silvi Rushit
  13 ditë më parë

  Sindi Geljan Nje takim shum i bukur

 55. ΑΛΕΞΟΥΛΑ ΑΛΕΚΣΑΝΔΡΑ
  ΑΛΕΞΟΥΛΑ ΑΛΕΚΣΑΝΔΡΑ
  13 ditë më parë

  Kjo sara i prish pun gocave me cunat qe ka dal ajo vet jo se esht xheloze o me duket mua o kjo esht nje femer shum fallxo me axaron 😡

 56. Silvi Rushit
  Silvi Rushit
  13 ditë më parë

  Arjan Konomi Turp Turp Turp

 57. Julia Cielo
  Julia Cielo
  13 ditë më parë

  Sara shume e zgjuar! E ka kuptuar lojen e Atdheut! Giliani djale shume i mire

 58. Dritjon Gjoni
  Dritjon Gjoni
  13 ditë më parë

  Sindi si Linda Morina me taka ne breg te detit 😂😂😂

 59. Marjana Plori
  Marjana Plori
  13 ditë më parë

  Bravo mevlan sara asht tu e ba me te gjith djemt kete gje per me prish marrëdhëniet e cdo njohje qe e ka cdo vajze me cdo mashkull

 60. Joy Sena
  Joy Sena
  13 ditë më parë

  Sindi neper rere me taka taka

 61. Ada Gremi
  Ada Gremi
  13 ditë më parë

  Shume i sakt Ariani sot ne analizen me Sindin

 62. TheMario311993
  TheMario311993
  13 ditë më parë

  Dikush tja qr ksaj sindit tja nxjerr jasht se me ate ze qe ka ma shkrefi komplet

 63. Benarda Shaha
  Benarda Shaha
  13 ditë më parë

  Si vjen mire arjanit tani qe sindi eshte kaq e fort tani 😒sindi qendro e fort arjani po zhgenjen vertet tani 🤮🤮

 64. Klodian ciko
  Klodian ciko
  13 ditë më parë

  ..paska ven kapele sindi ka kopjuar olen apo jasminen femer vk injorante

 65. Nertila Fjerza
  Nertila Fjerza
  13 ditë më parë

  Sindi fallco komplet, merr mesime o Sindi nga Arjani!

 66. Eli K
  Eli K
  13 ditë më parë

  Sindi kshu me kete sportivitet vazhdo se kshu e do Arjani👍👏

 67. Filan Fisteku
  Filan Fisteku
  13 ditë më parë

  Nzireni kte Sindin se na cau ka.. vajze rropqirre fisqire

 68. Benarda Shaha
  Benarda Shaha
  13 ditë më parë

  Niveli i femrave ketu eshte zero, vetem sindi me e vogla po me pelqen tani, vertet ka ndryshuar👏👏

 69. Florija Berisha
  Florija Berisha
  13 ditë më parë

  Po qa pot bon mor Arian Sindi .

 70. Benarda Shaha
  Benarda Shaha
  13 ditë më parë

  Po pse moj sara si behen takimet😒😒

 71. Sajmir Leta Deliu
  Sajmir Leta Deliu
  13 ditë më parë

  Brava Sindi

 72. Aurel & Enxhi
  Aurel & Enxhi
  13 ditë më parë

  Antonela miss drama queen ,,

 73. Arta LA
  Arta LA
  13 ditë më parë

  Dhurate 1500 lekeshe kjo e Ledjanes

 74. Enida Sulaj
  Enida Sulaj
  13 ditë më parë

  Kete boren se shoh dot me sy, ma shpif me kete fraze do tju jap nje informacion

 75. TC TEAM
  TC TEAM
  13 ditë më parë

  U knaqen tu pi pa ramazan 😂

 76. Bukurije Sejdijaj
  Bukurije Sejdijaj
  13 ditë më parë

  kjo sara shum e poshter

 77. Anita Milaqi
  Anita Milaqi
  13 ditë më parë

  Bravo arjan👏👏sindi ik ik ik idjote🤮🤮

 78. Olympus Palace restorant
  Olympus Palace restorant
  13 ditë më parë

  Sindi : Taka Xhinkse Hudi 😂

 79. Njeri Mir
  Njeri Mir
  13 ditë më parë

  Haahahhahahah giljan varikarsi 🤣🤣 bie pre e kurvave phyyy varikars 🤣🤣🤣🤣

 80. Njeri Mir
  Njeri Mir
  13 ditë më parë

  O arjan ti je babai i sindit,dhe nuk te shkon te kapesh me inad me nje vajz te re si sindi,o burr kot byth qire

 81. Xheni xhen
  Xheni xhen
  13 ditë më parë

  Arjan hape dheun e futu vet brenda se le nam🤣🤣🤣

 82. linda cena
  linda cena
  13 ditë më parë

  Perse nuk e permend askush deklaraten e Sindit Nese nuk do te dal me Muratin do largohem nga emisioni. Pse rri kjo ende ketu???

 83. Armanda Hajmeli
  Armanda Hajmeli
  13 ditë më parë

  Arjan Konomi e ka kap shume personale me Sindin dhe e ka super tepruar.

 84. Njeri Mir
  Njeri Mir
  13 ditë më parë

  Ca () bora sot

 85. Anisa Pepa
  Anisa Pepa
  13 ditë më parë

  Ky arjani ca ka me kete sindin ?

 86. zyhrije shala
  zyhrije shala
  13 ditë më parë

  o sindi moj je muslimane dhe ne ramazan pin alcohol ver si nuk ki frik allahun

 87. Anisa Pepa
  Anisa Pepa
  13 ditë më parë

  Ky Juli copa budallit!

 88. Anisa Pepa
  Anisa Pepa
  13 ditë më parë

  A ka mundesi stop me inatin ndaj sindit se na e keni shpifur! A thu se tjert aty jan me mire !

 89. Kasandra Pako
  Kasandra Pako
  13 ditë më parë

  Giljani shum i urte , me pelqen shum se esht shum i urte dhe flet pakez🤣

 90. Nikoleta Murati
  Nikoleta Murati
  13 ditë më parë

  Arjan e teprove sinqerisht i pakuptimt sulmi jot ndaj sindit

 91. niemand
  niemand
  13 ditë më parë

  Nuk eflet te drejten sod Arjan jo mira

 92. Shemsi Haziri
  Shemsi Haziri
  13 ditë më parë

  Na shpifi kjo sara 🤮

 93. christina
  christina
  13 ditë më parë

  Kush je ti more Arjan

 94. christina
  christina
  13 ditë më parë

  Turp cfare sulmi eshte ky ndaj Sindit

 95. lac ser
  lac ser
  13 ditë më parë

  na e shpifi kjo ledjana me ato shalsi bal dis po je burr mevlan zgjatja pak fustanin eshte shum e shendosh si lop pse po rrini prap ikni se u bot te neveritshme

 96. Ana anna
  Ana anna
  13 ditë më parë

  Arjani e teproi fare me Sindin ktu un e vleresoj per gjithcka,po sot Arjan e paske menderos mhb fare......aq inat e ke kte vajz qe sado mundohet te permbahet te sillet mire ti prap gjithmone do e thuash dicka negative???!!!!!!Mos harro qe eshte mosh shume e re,ajo mund te gaboj por ty Arjan nuk te lejohet te gabosh,bravo Sindi te komplimentoj vertet kesaj radhe dite si te mbaje situaten 👏

 97. Ariste Velcani
  Ariste Velcani
  13 ditë më parë

  Arjani ka te drejt o Sindi vepro pak me kembe ne toke

 98. Denisa Dema
  Denisa Dema
  13 ditë më parë

  Arjan lexoj ndo nje here komentet se po e tepron me sindin

 99. S A
  S A
  13 ditë më parë

  Sa shumè shkon Sindi me Gilianin

 100. A Capo
  A Capo
  13 ditë më parë

  Nëse Sindi është e virgjër, atëherë un jam mbretëresha e Anglisë!