A duhet të largohet Lulzim Basha? - Debat i fortë në “Të Paekspozuarit” - MCN TV (29.04.2021)

452 Shikime 73 mijë

Të ftuar :
Arjan Curri - Pedagog, analist
Edvin Kulluri - Ish anëtar i Këshillit Kombëtar të PD-së
Artur Zheji - Analist, 360gradë.al
Adriatik Lapaj - Avokat, aktivist

Komente

 1. rexhaj qamil
  rexhaj qamil
  8 ditë më parë

  O.ylli po si ka mundesi ne kohen e sales I vije pas verres ne cdo miting ne cdo event edhe te spital kur u vra azemi e tash I vihesh si ckuth mir jau beri enveri qepushkatoj erseko karat

 2. Hairije Dhrimaj
  Hairije Dhrimaj
  24 ditë më parë

  Basha ka vjedhur 200 milion euro te rruges se kombit thone bashkepunetoret e tij

 3. Argyro Vasili
  Argyro Vasili
  Muaj më parë

  Po zoti zheje! keni te drejt p.d.vetem ne 92 ka fituar, se populli deshi ndryshim dhe as nje here ska fituar, votet i ka marre me dhune,NJE PARTI QE DO PUSHTET ME DHUNE, A LIHET I VDEKURI NE RRUGE SI E LA SALIU HAJDARIN E JU VERSUL KRYEMINISTRIS TURP.ATA SRESPERTOJNE SHOKET E TYRE.NXENSI I SALIUT LULUA ,SU HAPE DEREN DEMOKRATEVE TU THOTE CA BEHET, CA PRET POPULLI MBARE PER KETO MOSTRA.

 4. albvizioni
  albvizioni
  Muaj më parë

  hera e pare qe e vleresoj kete emision.

 5. Burim Hyseni
  Burim Hyseni
  Muaj më parë

  Gazetari me i mire ne trojet Shqiptare. Ylli Rakipi je thjesht me i miri!

 6. marieta marieta
  marieta marieta
  Muaj më parë

  Te largohet Rama ..jo Basha ...

 7. Aleks Tufa
  Aleks Tufa
  Muaj më parë

  Pse te thinjet po bon jet te keqe si pashallare jan te gjith kta ne pushtet. Pushtet kurvash. Burrat e shtetit nuk veprojn sic kan vepruar kto nga 80 vjet na myten bushtrat ne qeveri

 8. Aleks Tufa
  Aleks Tufa
  Muaj më parë

  Jo jo ate e din edhe gomaret shqiptar

 9. Lolo 82
  Lolo 82
  Muaj më parë

  Rakipi e nxiti m shume lotin😂

 10. Genc Tato
  Genc Tato
  Muaj më parë

  Kulluri eshte i vetmi qe ka 2 pare mend ne PD, te tjeret jane ne univers paralel. PD-ja eshte e pavotueshme per elektoratin gri per shkak te Berishes ne rradhe te pare, por edhe prej specieve si puna e palokes, mul nokes, xhelal mziut and co. Per me teper koalicioni me monen eshte i rrezikshem, pd-ja duhet ta kishte luftu lsi-ne qe para 8 vitesh dhe jo t'i mbante shpresat aty.

 11. Evanthi Bektashi
  Evanthi Bektashi
  Muaj më parë

  Jo, sepse se keni ju ne dore.

 12. Versace Bar
  Versace Bar
  Muaj më parë

  00000000000000000000090000000000000900999

 13. artan fatsa
  artan fatsa
  Muaj më parë

  Ju lumte per emisjonin.Por keni gabuar ne oren .Jepeni ne oren 10 .Kur hapej emisjoni i kukullave.

 14. Engjell Shtylla
  Engjell Shtylla
  Muaj më parë

  Me i miri si kryetar i PD-s do ishte ky Avokati Adriatik Lapaj

 15. Engjell Shtylla
  Engjell Shtylla
  Muaj më parë

  Biznezmeni Agron Shehaj do ishte me i duhuri dhe me i miri per Kryetar ne PD

 16. Engjell Shtylla
  Engjell Shtylla
  Muaj më parë

  Qekur hoqen qafe Sokol Olldashin PD u shkaterua nga vet dora e saliqenit, normal edi lakuriqi perdori te gjitha makinacionet per tja futur opozites, edi ramvirusi ja fut 1000 here lulushit.. se ne Realitet rama ka fituar duke bler dhe manipuluar me fletet e votimeve duke i nxjer vet numeruesit dhe komisioneret fletet e votimeve te pavlefshme, me lulushin fiton ramvirusi gjithmon, rilindja u duk ne 2017 se sa perqind mori, dhe qe doli e vetme ne zgjedhje dhe atehere i vodhi edi rama votat

 17. Edi Elezi
  Edi Elezi
  Muaj më parë

  Vetem rakija ju mungon dhe pak qep 🤣🤣🤣🤣

 18. Murat Hysa
  Murat Hysa
  Muaj më parë

  O pleher mos u pertyp ne studio si prositute , mjer pobliku kur ka ngelur te analizosh ti qe nuk duron dot as pese minuta qe te flasesh se je mesuar ta keshe k.........in ne goje.

 19. dgdfgdgd dfgdfgdfg
  dgdfgdgd dfgdfgdfg
  Muaj më parë

  Kjo esht si ajo shprehja e famshme point of no return ky thot ska kthim.mbas kthimi mbas shqiperise i kushton shum lulush ne ujerat ku esht nuk e ka me lluksin e experimenteve te njerit apo tr tjetrit kte loje e ka.ne dore amerika dhe jo me ti apo ndonje militant tjetr partiak prisni pergjigjrn e amerikes ku me punen qe ka ber me spakun dhe bkh n qe pun ditesh do behet akoma dhe me konkrete ju nuk do kini me vend ne shqiperi mos e mbani peng vendin me kto kthime apo rikthime si ishte ajo e saliut si deputet pranoni realitetin ose prisni shkrirjen e perjetshme si force politike .

 20. Ana A
  Ana A
  Muaj më parë

  Rama japin gjithe pensionistet .Smart

 21. Ana A
  Ana A
  Muaj më parë

  Pd eshte e deshtuar me Lulin e vocerr.Duhet te zhduket

 22. Foti Sula
  Foti Sula
  Muaj më parë

  zoti arjan,ku e din ti qe te gjidhe emigrandet do votonin pd? te dhem dhe dicka,po te votonin emigrandet rama do merrte 90 mandate.,sepse emigrandet nuk jane budallen e shikojne ndryshimin qe ka bere edi rama shqiperise.ne kohen e sali berishes shqiperija dukesh ssi avganistan shoku.deri ne 2030 edi rama eshte kryeminister doni apo nuk doni ju!!

 23. Foti Sula
  Foti Sula
  Muaj më parë

  o artur zhei,si pacavure qe je ku e din ti qe te gjidha votat e pavleshme kane votuar pd?

 24. Mana
  Mana
  Muaj më parë

  nuk pyeteni ju per at pune, PD ka mbeshtetesit e saj dhe nqs do te ishit pyetur ju PD do te ishte kthyer ne OJQ me kohe

 25. Rudi Mali
  Rudi Mali
  Muaj më parë

  Po nuk ka ikur Fatos Nano akoma

 26. Mjeshter Cifuuu
  Mjeshter Cifuuu
  Muaj më parë

  Hahahahahahahaha dhe vete ju te pd po tallni karin me PD

 27. Montilir 1
  Montilir 1
  Muaj më parë

  opozita nuk luajti asnje gur per votimin e emigranteve.

 28. klaus hasa
  klaus hasa
  Muaj më parë

  42:05

 29. Sajmir Dervishi
  Sajmir Dervishi
  Muaj më parë

  E ktheu ky me duket🤣

 30. Smith Selimi
  Smith Selimi
  Muaj më parë

  Po qa e thirrni kete Lapajn kot , ky ka qene kabdidat i LSI e del pa pik turpi na ban si analist i pavarur

 31. Avni Beqiri
  Avni Beqiri
  Muaj më parë

  Bravo Ylli Rakipi ! Ky diskutim duhet te beheshe me pare me burra me kellqe dhe trima . Kjo eshte themra e Akilit . Ti je burre qe po e hap kete te (fshehte ) dhe lepujt qe ke aty dridhen si ...... Nuk ka nevoje per diskutime . Pse nuk i ke thene perpara te gjitha keto ? Jeni te vonuar prandaj jane humbjet radhazi .

 32. Meri Muço Meri
  Meri Muço Meri
  Muaj më parë

  Ylli Rakipi...zdrenkthi zdrenkthi. Jo po une s 'te pyeta per kete jo iksi po leva. ......Ti the keshtu...kete pyetje po te bej une... Vl

 33. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  Muaj më parë

  Po si nuk u derth gjak na de mokratete o gomar o xheji mut po ne fushaten tennde o bash humbi guxhenjeri e kerkon nena thot vajti te fushata e bashes dhe nuk erdhi me basha ka zanatin e saliut

 34. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  Muaj më parë

  Na hengesh utin o mustaqe myti rama fitoj ramA mustaqe muutin Ramaes ti hani ķafen qe ben ne megjes

 35. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  Muaj më parë

  BrAV o me zi te degjojm nje her qe fol te drejten shyqyr per yll rakipin

 36. ariu shqiptar
  ariu shqiptar
  Muaj më parë

  Monolog pa lidhje.

 37. Kristian Cupi
  Kristian Cupi
  Muaj më parë

  RAKIP te dha Ramsi leke lepires sevil i pa pare.

 38. Jus HD Mullahi
  Jus HD Mullahi
  Muaj më parë

  E ka fitu me fiq me domote me patate me lule te shejta me organizim me te mir se pd jo tu bo gjukatsin dhe policin ps e ka hak fitoren kujtim haxhia bexbach jo si pd tu akuzu tu thon oligark njerez te ndershem qe i jepin pun mira shqiptarve ven pa milioner nuk zhvillohet

 39. Ardit Papa
  Ardit Papa
  Muaj më parë

  Qe ketej e tutje do e shikoj kete emision perdite.🤔

 40. Ardit Papa
  Ardit Papa
  Muaj më parë

  E verteta doli me ne fund shyqyr,le te ecim perpara. Hape deren o djall.🤔🤭 Komunistet nuk dorezohen kurre!?

 41. Gon Dibrani
  Gon Dibrani
  Muaj më parë

  Deputet me 300 vota vetem ne shqipri ndodh kjo

 42. Gon Dibrani
  Gon Dibrani
  Muaj më parë

  Jo luli Saliu duhet te zhduket nga skena politike ky kriminel.

 43. Gon Dibrani
  Gon Dibrani
  Muaj më parë

  Bravo Rakipi shume e vertete e ka bere si pronen e vete. Ate o plumi o burg. Ja merr ate prone.

 44. Shkelzen Lame
  Shkelzen Lame
  Muaj më parë

  Partita demokratike pret qe ps te bie si molle e kalbur... Te vije ne pushtet... Patjeter do qe te hapet

 45. Shkelzen Lame
  Shkelzen Lame
  Muaj më parë

  Nuk I jep celsat luli. Do, geli me kyq ne Dore,,

 46. Shkelzen Lame
  Shkelzen Lame
  Muaj më parë

  Nuk ka ik akoma ai

 47. Aurel Qinami
  Aurel Qinami
  Muaj më parë

  Ky enision duhet te transmetohet ne vend te Portokallisë ke TCH, e sigurt që njerëzit do qeshnin më shunë dhe do mernin të paktën informacion të pafiltruar. Bravo!

 48. Ilda Gjonzeneli
  Ilda Gjonzeneli
  Muaj më parë

  Ylli rakipi kam shume respekt per ju por sot me bere tahumb kete respekt per ty . Saliu te beri njeri te dha cfare ke dashur ti sa ule e ngrite ramen duke e quajtur rame diareja . Po ke harruar ti nuk harrojme ne . Me sa shoh ti shkon nga fryn era . Deri dje e kishe me Ramen sot e ke me betishen turp per ty . Ke sjell ca qypa si curri dhe irozoni me lul e berishe ptuuu o plak matuf qenke matufepsur ylli . Me vjen keq per Turin qe te vjen ne emision .Me kullurat ben politike ti . ?

 49. A q
  A q
  Muaj më parë

  TANI FILLON LUFTA U ZGJU LULI 👏👏👏👏

 50. Arti Hoxha
  Arti Hoxha
  Muaj më parë

  Ylli Rakipi tani po me pelqen ne kete studio te re i fishkellon te gjithe ramen berishen bashen meten etj🙋🌹♥️

 51. otherone1234
  otherone1234
  Muaj më parë

  Po sigurisht Basha e ka nje rival. Ai quhet Lisander Hoxha. I vetmi qe ka karizmen, eloquencen, the personalitetin per ta udhehequr PD ne fitore.

 52. Tomi Gjoni
  Tomi Gjoni
  Muaj më parë

  Nuk është se e rrëzoi komunizmin, por e transformoi nga PARTI KOMUNISTE ne parti demokratike

 53. Nada Bts
  Nada Bts
  Muaj më parë

  Humbja e PD ndodhi jo vetem per faktin se populli e di kush e drejton vertete ate parti dhe kush ia luan fijet prapa Lulit ,ai qe per 30 vjet e shkaterroi Shqiperine e 80 per qind te njerezve nuk e do absolutisht Sali Berishen. Koalicioni LSI-PD nuk prodhoi asnje resultat te mire edhe per faktin e prezantimit publik (te turpshem per gjithe shqiptaret) te presidentit Ilir Meta dhe fjalorit te tij te dhunshem per kaos kontribuoji per mosdhenie vote. Jo vetem kaq por faktori tjeter me i rendesishem qe i varrosi perfundimisht eshte vrasja politike tip far West ne Elbasan dhe sidomos shpjegimi apo reagimi cinik me te cilet u prezantua pas kesaj ngjarje deputeti i PD Gazmend Bardhi . Votat jane blere majtas dhe djathtas duke perfituar nga gjendja varferore e popullit prandaj boll me e shihni ne thelb ku eshte problemi. Nje fjale e urte popullore thote :- peshku vjen ere nga koka e jo nga bishti.

 54. Andy G
  Andy G
  Muaj më parë

  Dhjete Basha te ikin e vijne,aty sa te jete Saliu gjalle nuk rimekembet ajo parti.Keq per ate vend

 55. Flat Earth
  Flat Earth
  Muaj më parë

  Te gjith jemi domokrat. Nji Njeri qe rrine ne pushtet shum e shum vite dhe nuk ka sukses, duhet te jape dorheqje. Nerast se aji nuk jep dorheqje, gjithkush e kupton se ky Njeri, Partin e ka pron te ti.

 56. Ha Alu
  Ha Alu
  Muaj më parë

  PD NUK E BEN BASHA POR KOMUNISTET E SALIUT.KETA QE THON NA PRUN DEMOKRACIN QE NUK ERDHI KURR.ZOTERI KE I TE DREJT PER ATO QE THUA.SE NUK IKEN BERISHA TRITANI NISHANI DHE SHUM TE TJERE SHQIPERIJA NUK KA QETESI.SHUM NGA NE DEMOKRATET NUK VOTOJNE PD. SEPSE PD ESHTE AJO QE TRADHETOI DEMOKRACIN DHE NA ZHGENJE TE GJITHEVET

 57. Arif Ramaj
  Arif Ramaj
  Muaj më parë

  YLLI RAKIPI KE BERE NJE ANALIZE PERFEKTE ,CE NDOSHTA NE SI DEMOKRATE NUK NA PELQEN ,POR KY ESHTE REALITETI I PARTISE DEMOKRATIKE .👏👏👏👏✌✌

  1. Avni Beqiri
   Avni Beqiri
   Muaj më parë

   E verteta .

 58. Lyon Lyon
  Lyon Lyon
  Muaj më parë

  O jan bashk ktu ka mashtrim mbi mashtrim dhe tradhti mbi tradhti do shkojn puna qe kto plehra te flliqt do shkatrrohen ne te gjitha drejtimet ZOTI asht ma i madh se kta ka ma ba sebeb qe te shkatrrojn tradhtit e mashtrimet e tyne e mjer do jet per ta kyt bot e boten tjeter kjo asht keshu e sakte dojn apo nuk dojn kta lapera kan ra mbreten e sulltana qe kan ken te drejt dhe kur kan ba pak tolerime ose padrejtesi te vogla ZOTI I MADH i ka ul rrezu ja ma kta qe jan zullumqar kriminela hajduta imorala dhe trajtojn popullin e vet si skllever kjo asht sprov per popullin

 59. Angjelin Tuci
  Angjelin Tuci
  Muaj më parë

  Zoti Rakipi te lumte goja.

 60. Nada Bts
  Nada Bts
  Muaj më parë

  Duhet larguar ne rradhe te pare Saliu e dorezuar gjyqesise per krimet e bera ne 30 vjet politike. Nqs nuk behet ky hap i pare dhe me vone riformimin e Pd me njerez te shkolluar,me kulture,me moral e atdhetar ajo parti do te rrezikoje te shperbehet. A e kuptoni qe populli nuk e voton pd sa te jete Saliu atje sepse e kuptoi qe ai nuk solli liri dhe demokraci por krime e vrasje e mesjete sociale -ekonomike. Reflektoni e ndryshoni

 61. •Bad Boy•
  •Bad Boy•
  Muaj më parë

  🔝🇦🇱Ahhahaha Gjith Tallin Rakun me lulin e shkret🤣🤣🤣

 62. 1CssTeam
  1CssTeam
  Muaj më parë

  skan ca i bojn gamorit i bijn samorit, hajde gazetar hajde

 63. aspetosi
  aspetosi
  Muaj më parë

  Aty e tha shume mire Curri qe " Ky , Basha , nuk jep doreheqje, sic kuptohet nga fjalimi i tij" Tani duhet qe te gjithe te behen si nje mur i pakaprcyeshem qe te denojne Bashen si nje karierist i deshtuar

 64. aspetosi
  aspetosi
  Muaj më parë

  Curri idioti pyet , au krijua Fryma apo jo ? Kjo nuk ka rendesi o idiot per votuesin, sepse shumica e votuesve jane njeres te thjehste dhe ata nuk votojne per "frymen" ata votojne sipas interesit te ekonomise familjare qe kane ;Pra nqs ata jetojne keq do votojne kunder pS-se qe ka pushtetin Por problemi ketu eshte se njerezit megjise jetojne shume keq votuan PS-ne, , por si ka mundesi, kur ne Shqiperi eshte cmimi i dritave me i larti ne bote ? Atehere aty kuptohet qe eshte bere nje vjedhje vota masive, dhe sic e tregojne tani dokumentat , aty eshte bere blerje vote masive nga PS-ja duke perdorur parate e buxhetit Shqiptar Pra PS ka blere shqiptaret me parate e tyre dhe Basha , tani qe po dalin dokumente pafund per blerje votash duhet menjehere te dali e te thote : Qe ky rezultat votimi nuk njihet nga Opozita --- Ndaj keta koqet ketu kete gje duhet ti kerkojne Bashes, jo te mrren me cic mice e budallqe pjerdh Curi kalamaku me keta koqet e tjere

  1. Mir Koni
   Mir Koni
   Muaj më parë

   Ti qenke me debili nga komentuesit e ketushem!

 65. aspetosi
  aspetosi
  Muaj më parë

  Ky Curri ja fut pordhes --Ky thote nuk ka rendesi te flasim per PD-ne , sepse mund te krijohet ndonje parti e djathte e re Por nuk eshte keshtu sic thote ky kalamaku pordhac Votmet trrguan se PD eshte forca kryesore e Opozites Shqiptare, ndaj duhet folur dhe bere nami se si te rregulohet drejtimi i kesaj [partie, se nqs prishet kjo parti atehere do nja 230 vjet te krijohet nje Opozite e re, se njerezit do vazhdojne te votojne per PD-ne edhe nqs nje budall te jete ne krye te Saj Ndaj duhet kritikuar edhe Sala edhe Basha dhe duhet kerkuar me force qe te rinovohet kreu i PD-se duke bere ri-organizmit te PD-se nga bazat e deri ne qender --Por ne fillim fare duhet te gjithe te kerkojne Doreheqjen e Bashes sepse ka 10 vjet qe humb ne zgjedhje dhe eshte super i pa afte ne drejtim Po ashtu duhet folur edhe per faktin se Ambasadroja Amerikane eshte totlaisht ne sherbim te Rames dhe ajo i ben presion edhe Bashes

  1. Mir Koni
   Mir Koni
   Muaj më parë

   Sa delirant qe je, paske shkruar fjalim si ata te tipit te Bashes!

 66. jonidaist bonjovi
  jonidaist bonjovi
  Muaj më parë

  ylli thuaja gjerat tamam Shqipetareve mos i le pergjysem,thuaju te verteten e plote qe Saliun,Nanon,Meten dhe Ramen i sollen ne pushtet dhe i sponsorizojne Serbet dhe Greket

 67. italia nostra
  italia nostra
  Muaj më parë

  Basha kelysh i Sorrosit. Dhjejne ne breke nga frika te thone qe Berisha eshte ne krye te partise dhe Sorros luan politiken duke bere presion me dosje korrupsioni Berishes

 68. Albana Sinjari
  Albana Sinjari
  Muaj më parë

  Basha buk me kos po ha i shkreti.Duhet larguar Berisha nga pd 🍅🍅🍅

 69. hello world
  hello world
  Muaj më parë

  Po Curri ke te drejte na u udhezua se per cilin do votojme dhe kam bere debat se si mund te jemi kaq te pafytyr perball Sokol Olldashit dhe te votojme Bashen! Qe nga ajo dite une si kam thene me nje personi perse nuk voton PD!

 70. hello world
  hello world
  Muaj më parë

  Mire w ke Ylli une do largogmhem nga Shqiperia ,bile njohe njerez mosha jote qe po largohen sepse femijet po i marrin me vete! Jam i ri, me ambicje ,jam 27vjece me 300leke nuk kam per te punuar sepse kam shpenzime 500 mije ne muaj vetem! Po nese do jem familjar dhe shtepi me qera sa me duhet rroga?

 71. A K
  A K
  Muaj më parë

  Po si mund te talleni me bashen ne kte menyre??

  1. Dhimiter Kllapi
   Dhimiter Kllapi
   Muaj më parë

   #A K e drejt nuk mund te tallen ne kte menyre

  2. Dhimiter Kllapi
   Dhimiter Kllapi
   Muaj më parë

   Sakt lulzim basha smund te jete shum I forte ne politike ... Por nuk mund te tallesh ne kte menyre ,se mbi te gjitha eshte nje njeri figure e partise PD dhe opozites !

 72. [ ANeL ]
  [ ANeL ]
  Muaj më parë

  U kenaqa me ju, ju shtofte jeta juve te katertve 👏👏👏👏😂😂😂😂

 73. EMIL Zhiba
  EMIL Zhiba
  Muaj më parë

  Po kur thoni qe rama i vodhi pse ulni bashen ..dhe ju te ishit do tu vidhte rama..ngelet ke basha .dilni ua mban..

 74. Kujtim Shehaj
  Kujtim Shehaj
  Muaj më parë

  E Lodhet popullin ini ber neveri qe ju shohen sguxoim te hapim televizorin

 75. Kastriot Balla
  Kastriot Balla
  Muaj më parë

  O curr je i modh kom qesh me lot

 76. Landi
  Landi
  Muaj më parë

  Vdiqa me lot po po po 🤣🤣🤣 Emisjon perfekt, brravo Ylli. Curri perfekt si gjithmon

 77. Johnnie Walker
  Johnnie Walker
  Muaj më parë

  Lul Zgerdhiqi largohet vetëm me plumb, si largoi ai vetë Olldashin e shkretë.

 78. Refat Fier
  Refat Fier
  Muaj më parë

  Te lumte Rakipi kjo eshte diskutim dhe fjalet e tua jan me vend dhe drejt

 79. luli luli
  luli luli
  Muaj më parë

  Ylli duhet reformuar baza jo Lulzim Basha

 80. Toni Prendaj
  Toni Prendaj
  Muaj më parë

  Ylli Rakipi mos vdeksh kurr

 81. Kastriot Balla
  Kastriot Balla
  Muaj më parë

  Un sjam me asnje por ky kulluri do te ishte i denj per kryetar i pd

 82. capital J
  capital J
  Muaj më parë

  Luli je bere gazi botes 😂😂

 83. Adem Lala
  Adem Lala
  Muaj më parë

  Mirmbrama zoti rakipi mendimi Tim ps pd lsi te shkrihen dhe partite kopile te vogla mos ekxistojne kurre ma te krijohet 3parti me emra te ndrushem qe mos kene emra me idologji enveriste dhe kjo qeveri qe fitoi te. Zhduket tezhduken dhe deputetet qe Jane figura te kalbura te fihen figura te reja qe I perkasin kultures evropiane dhe te ekselences ate here shqiperi a do bahet zvicer

 84. Adem Lala
  Adem Lala
  Muaj më parë

  Lulzim basha orgjendishte te largohet dhe te hyje ne burge si klyshe I soros dhe tradhetare I shqiptareve o ik o lul ose do te terheqi populli demograte do te per zene me shqelma plere tradhetare

 85. Mos fol kot se flet kot
  Mos fol kot se flet kot
  Muaj më parë

  Sot na keni kenaqur o cuna, gjithe emisioni nuk vlen sa ato minutat sublime qe na dhuruat. 👏👏👏👏👏👏👏

 86. Anna La
  Anna La
  Muaj më parë

  Kur Albin Kurtin e detyruan la postina ,sepse vendi eshte para cdo gjeje, edhe keta te se i detyrojne te japin doreheqie nga PD.

 87. Anton Lleshi
  Anton Lleshi
  Muaj më parë

  Mbas minutes 41 eshte loti, Pz sa kam qesh 😂😂😂😂

 88. gani meci
  gani meci
  Muaj më parë

  Ylli ju lumte per dialogun. Edhe pse aty e devijojne te verteten nga halli apo nga malli ne e kuptojme qe Luli eshte i komanduar me detyrim percaktim. Ata qe hiqen kritik te Lulit nga te PD-së, duket qe sja u mban te thone te verteten por i bien Lulit.

 89. Vilson Soni
  Vilson Soni
  Muaj më parë

  te jesh lider nuk do te thote te fitosh gjithmonë mesojemi kete nga mua se jeni spontan ne konkluzione. te jesh lider do te thote te sillesh ne kundershtim me modelin e keq edhe nese paga e kësaj është humbja. kush humb postin se luftoi drejtesisht ne fakt ka fituar humbsit e vertet jabe ata qe perdorin cdo mjet per te marr pushtetin. partia eshte skuader jo individ dhe humbja rendon mbi te gjithe andaj te gjithe jane pergjegjes.

 90. gani meci
  gani meci
  Muaj më parë

  E nisi Curri te verteten dhe ju e nderprete. Si duket ja u çoi mesazhin Saliu dhe ju ndryshuat drejtim.Vetem nga ju presim te verteten.Mos i bini rrotull me fjal te bukura e gënjeshtra se sjeni politikane.

 91. Xhevrie Saraçi
  Xhevrie Saraçi
  Muaj më parë

  Shum bukur ka fol e para her Ylli Rakipi👏👏👏👏👏👏👏👏

 92. Bar restorant Ardjan sulo
  Bar restorant Ardjan sulo
  Muaj më parë

  Ska ngel njeri pa u tallur me lulin...gjynaf i shkreti

 93. Nexhip Kararaj
  Nexhip Kararaj
  Muaj më parë

  Zoti Rakipi po tall leshte me demokratet Hiq vetem Z Zhei Kulluri ka tete vjet qe punon perrilindjen

 94. sokol myrto
  sokol myrto
  Muaj më parë

  Luli ska filluar akoma se deri tani ka qene ne gjume .Eshte e vertet ajo qe i thote Rama lulushi fle gjume dhe tani atij I doli gjumi dhe pa veten ne krye te PD. Luli me mire vone se sa kurre 8 vjete nuk jane te mjaftushme fli dhe 8 vjete te tjera dhe kure te dali gjumi shko tako noce rrokun.

  1. Odlanor ldn
   Odlanor ldn
   Muaj më parë

   E ke shume gabim, luli eshte sjellur si nje evropian i vertete por kjo strategji nuk funksionon per nje popull dele dhe kundrejt nje kundershtari qe ka te gjitha pushtet ne dore, me karakter qe e ben per vete popullin, si puna enverit. Gjithsesi luli duhet te largohet sepse ne njefare menyre ka deshtuar.

 95. E. D
  E. D
  Muaj më parë

  e ke qa monologun o vlla

 96. VALLUBI
  VALLUBI
  Muaj më parë

  Nje fjale popullore thot jep pese leke dhe futesh ne valle , jep peseqind dhe nuk del dote . Dhe te doje Luli te jape doreheqje nuk e le Sala e ka kapur nga xhaketa dhe se leshon me , vegela me e lehte per te komanduar per Saliun eshte Luli ....

 97. Leze Matovska
  Leze Matovska
  Muaj më parë

  Jo jo

 98. Politically Incorrect
  Politically Incorrect
  Muaj më parë

  Ylli Rakipi eshte gomar po plak aman.

 99. Sotiri Gkika
  Sotiri Gkika
  Muaj më parë

  Zoterinj te emisionit thoni troc.Me Berishen,Salianin,Bardhin,Balliun,Shehun,Dumen,,Markun,Paloken kurre sfiton sepse perhapin ne opinion frymen e hicit,vjedhjes,te mos berit,oligark,kocensione droge.Basha papagall mendohu mire cpo ben.LSI u cbe.Tani e ka radhen PD.Pergjegjsia eshte e jotja dhe Rama behet Putin.

 100. Eri Toro
  Eri Toro
  Muaj më parë

  Doja ta falenderoja Z. Kulluri qe nuk harroj te permend dy figura shum te rendesishme te PD sic eshte Azem Hajdarin, e Bujar Kaloshi te cilet dhan jeten per partin demokratike. Mirnjohje te vecante Z. Kulluri.