Haul më i madh që keni parë deri më sot| Yoins Haul| Angela Ak

587 Shikime 59 mijë
Argëtim

❤️🛎 Who wants to see more?! Subscribe!!
✅Shikoni videon me qualitet HD !!!!
👍🏽Po doni te shikoni me shume video beni LIKE!!

Site Yoins: ys.ggood.vip/WQP7
Discount code:YZL15 for 15% off,YZL20 for 20% off if order over $65
Set fustan e xhaket: ys.ggood.vip/WQOX
Fustani roz me lule: ys.ggood.vip/WQOZ
Fustani me fjongo perpara: ys.ggood.vip/WQP3
Fustani i zi: ys.ggood.vip/WQP5
Pizhame: ys.ggood.vip/WQP1
Seti tie dye: ys.ggood.vip/WQOT
Seti i zi: ys.ggood.vip/WQOV

🔎 ME GJENI NE SOCIAL MEDIA :🔍

❤️ INSTAGRAM: angela.akolli
angela.akolli?hl=it
❤️ INSTAGRAM: klajdi_dodaj
klajdi_dodaj?hl=it

TIK TOK: @angela.akolli
vm.tiktok.com/s9qHKr/

FACEBOOCK:
Angela-Ak-1816897241743780/

Komente

 1. Denisa salla
  Denisa salla
  27 ditë më parë

  Videoja super nese ke deshir do doja shume te beje nje video se si paketon rrobet qe ti shet online edhe cfr appi perdor etj.🥰🥰❤

 2. Gabriela Hoxhaj
  Gabriela Hoxhaj
  Muaj më parë

  Je shume e mire Angela dhe rrobat ishin shume te bukura dhe te shkojne shume.

 3. mira demiri
  mira demiri
  Muaj më parë

  super Angela ishin rrobat

 4. Melisa Kacaku
  Melisa Kacaku
  Muaj më parë

  Dhe te gjitha veshjet perfundojne si veshje plazhi😂

 5. Frida Karaj
  Frida Karaj
  Muaj më parë

  Ate fustanin e zi te thjeshte vishe me nje nga ato rripat stil korse te bardh ose lekure gjarper dhe nje varse gold do shkonte shume

 6. Merina Jaha
  Merina Jaha
  Muaj më parë

  Angela me pizhame e ke qar 🔥😂❤️❤️❤️

 7. Egla Shabani
  Egla Shabani
  Muaj më parë

  Dua prap si kjo vidjoo

 8. Ana Velsula
  Ana Velsula
  Muaj më parë

  Sa e mir😍😍🤩🤩

 9. stelina k
  stelina k
  Muaj më parë

  16:12 veshja qe me ka pelqy me shum 1000 pik ijap me 👸👸🥰🥰

 10. Kejda Jakupi
  Kejda Jakupi
  Muaj më parë

  Pse nuk ka dal video e re sot??

 11. Olsiana
  Olsiana
  Muaj më parë

  😂😂

 12. Cela Cela
  Cela Cela
  Muaj më parë

  O anxhela Je shum e mirë 👸🏻👸🏻👸🏻👸🏻👸🏻❤❤🧚‍♀️🤗

 13. Lule te vetmuara
  Lule te vetmuara
  Muaj më parë

  Te lutem bej vidjo dy here ne jave . Plissss🙏🙏🙏

 14. Jane Lexi
  Jane Lexi
  Muaj më parë

  Na e fillove diten me gezim

 15. Anisa
  Anisa
  Muaj më parë

  angela pse nuk po hedh video

 16. Estia s' world
  Estia s' world
  Muaj më parë

  Angela mund te presesh qe plaga te behet kore dhe hiqe se mua me ka ndodhur e njejta gje dhe per 2 muaj nuk do te ngelet asedhenje shenje

 17. Armanda Velcani
  Armanda Velcani
  Muaj më parë

  😍😍

 18. Klaudia Nika
  Klaudia Nika
  Muaj më parë

  Nn

 19. Manjola Kulici
  Manjola Kulici
  Muaj më parë

  Cemi anxhela😘😘😘😘 je idhulli im dhe te dua shumeeee Te lutem do me lumturoje shume😁 po do merrje parasyshe te beje nje vidjo me " vellezerit ose motrat me te keqija" LOVE YOU💝

 20. Rukije Hoxha
  Rukije Hoxha
  Muaj më parë

  E kam ditur qe do te zgjedhesh pizhame😂😂😂😂

 21. Ariela Ela
  Ariela Ela
  Muaj më parë

  Angela si quhet qyteti ku jeton jam shum kurioze

 22. Astrit Prrini
  Astrit Prrini
  Muaj më parë

  Pse nuk be njdenje video live

 23. Xhulian Bonuso
  Xhulian Bonuso
  Muaj më parë

  Si gjithmon shkelqen💖💖😘😘

 24. Olta & Xheni
  Olta & Xheni
  Muaj më parë

  Love your energy 🥰🥰🥰

 25. Luzios Luros
  Luzios Luros
  Muaj më parë

  Ne fakt cdo video je origjinale dhe per kete me pelqen, lum kljdi qe te ka, te shkruaj nga belgjika, dhe te pershendes fort, angela

 26. Goni Abazi
  Goni Abazi
  Muaj më parë

  💖💖💖💗🇦🇱🇦🇱jam selena

 27. Paparakos Ok
  Paparakos Ok
  Muaj më parë

  O Angjelaaaaa je me e mira i gezofsh rrobat shum te mira.ahahahahahahha sa kam qesh me klajdin jeni qifti me perfekt qe kam par.edhe milo esht shum i mir.😘😘😘😘me te bukura bixhamet jan edhe te shkojn shummm me te vertet

 28. Blerta Gajraku
  Blerta Gajraku
  Muaj më parë

  je yll

 29. Bora Kastrati
  Bora Kastrati
  Muaj më parë

  Pse je kaq e mire?😍 Mund te te pyes cila eshte video jote e pare ne ALfirst?

  1. Bora Kastrati
   Bora Kastrati
   Muaj më parë

   @#sEcReT oNe# Faliminderit shume

  2. #sEcReT oNe#
   #sEcReT oNe#
   Muaj më parë

   @Bora Kastrati alfirst.info/load/nISLmWm5fd1_iGg/video

 30. Matilda Proko
  Matilda Proko
  Muaj më parë

  Anxhela je me e mira të pëlqen shume

 31. Valentina Xhilaj
  Valentina Xhilaj
  Muaj më parë

  Pershendjetje cila eshte instagrami yt se ketu me dalin shume me emrin tend Te lumtem me trego respekte nga Amerika

  1. Valentina Xhilaj
   Valentina Xhilaj
   Muaj më parë

   Je e mrekullueshme ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💕💕💕💕💕💕

  2. Valentina Xhilaj
   Valentina Xhilaj
   Muaj më parë

   Faleminderit zemer ❤️❤️❤️❤️

  3. ANGELA AK
   ANGELA AK
   Muaj më parë

   @angela.akolli ❤️

 32. Shanel Ismaili
  Shanel Ismaili
  Muaj më parë

  Shumë rroba të bukura ke 😊😊

 33. Shanel Ismaili
  Shanel Ismaili
  Muaj më parë

  😊😊😘😙😻

 34. ALEYNA_SOLAKER FAN
  ALEYNA_SOLAKER FAN
  Muaj më parë

  9:25 si dollap dukesh 😅pa u ofenduar 😄😍

 35. ALEYNA_SOLAKER FAN
  ALEYNA_SOLAKER FAN
  Muaj më parë

  5:54 angela te betohem qe dhe une mendova se ishin pizhame kur hape qesen😅😅😂😂por kur e veshe ishte aq i bukur 💕💖💓i gezosh te gjitha bukurosheee 💞❣💟💙💌💛💌💛❤💓💖💕💛💌💜💚💜💚💜💙💌💙💌💟💞💙❣❤💕💖💕💌💓💓💌💛💜💛💜💜💚💚💜💙💌💟💙❣💞💖

 36. Agnesa Mamuti
  Agnesa Mamuti
  Muaj më parë

  Une edua anglsn shume te dua shum te pershendes love🤩❤❤❤

  1. ERS
   ERS
   Muaj më parë

   Beni SUBSCRIBE ne kanalin tim per video rreth kujdesit te vetes suaj. Programe stervitore per shtim ose humbje peshe, kujdesin ndaj lekures, trajtimin e akneve, rrudhave, sfida per rritje dhe tonifikim vithesh (do vije shume shpejte) ose dobesim etj.

 37. Dream Style By Ilary
  Dream Style By Ilary
  Muaj më parë

  Introjaaaa girlllll💖💖

 38. Matilda Daka
  Matilda Daka
  Muaj më parë

  I love you Anxhela❤️❤️

 39. Jehona Krasniqi
  Jehona Krasniqi
  Muaj më parë

  16:32 sa mir eshte kur e gjesh nje person me te njejtin humor fhe merrni vesh vetem me fjal palidhje 😂😂😂💋💋👌♥️

 40. Katerina Duraj
  Katerina Duraj
  Muaj më parë

  👑👑

 41. Maria Gjika
  Maria Gjika
  Muaj më parë

  Angela zemer me degjo bli cfare te te doje zemer mos degjo ca thon te tjeret jo e shpifur jo e shkrurter rendesi ka qe te te pelqejne ty . E dyta per ate shenjen qe ke ne qaf beje me paste dhembesh per nje 3 ore do te iki vere pak qe te te qendroi . Kaq kisha per te thene une . Me me pozitivja je me e bukura vazhdo keshtu sepse ke arritur nje cilesi shume e shume te madhe ... . Kush mendon keshtu si un per bukuroshen angelen te bej nje like dhe vendosni nje emoji i cili i perket Angeles . Ju pershendes te gjitheve. ☺😊❤❤❤❤ .

 42. Dorisa Rexhepi
  Dorisa Rexhepi
  Muaj më parë

  O sy bukreee sa e mir je ❤❤

 43. gramoz zerellari
  gramoz zerellari
  Muaj më parë

  Angela te lutem bej nje video per per komshjet tane

 44. gramoz zerellari
  gramoz zerellari
  Muaj më parë

  Angela edhe kutr motra ime kishte ditelindjes une vajta te parukjerja ajo me dgji veshin dhe jo qafen.Nisa te qaja per brenda sepse nuk desha te me thoshte parukjerjaj qe pse po qaja

 45. Kadife Hatja
  Kadife Hatja
  Muaj më parë

  Je si yllllll❤️❤️❤️

 46. Xho esa
  Xho esa
  Muaj më parë

  sa e ke bler ate bluzen e crop top te zezen aman dhe ku?

  1. ANGELA AK
   ANGELA AK
   Muaj më parë

   ys.ggood.vip/WQOV Po te le linkun qe ta gjesh direkt zmr ☺️

 47. tina gashi
  tina gashi
  Muaj më parë

  shum bukur dukesh

 48. Tina Doko
  Tina Doko
  Muaj më parë

  Jeni shume te mir zemra

 49. Erjona Lika
  Erjona Lika
  Muaj më parë

  Angela te shkonin pothuajse te gjitha veshjet , yll je ti cdo gje qe vesh te shkon ❤️😍

 50. tila tila
  tila tila
  Muaj më parë

  o angela aii dollapi jot ka me plas 🤣🤣shum i vogel aa ti do nje super dollap ♥️

 51. hoxha sidorela
  hoxha sidorela
  Muaj më parë

  4:10 thash se do thoshte klajdi ca eshte kjo perde😂😂😂😂

 52. ani dervishi
  ani dervishi
  Muaj më parë

  mua me pelq super shum floket e shkurtra per mua priji une ne shtator i preva dhe e dalloj ndryshimin po i preve duam video ne

 53. Miss G
  Miss G
  Muaj më parë

  Sa bukur ajo hyrja 👏👏😍

 54. Egi ma
  Egi ma
  Muaj më parë

  sa te bukura 🤩🤩🤩

 55. MAJLI'S WORLD
  MAJLI'S WORLD
  Muaj më parë

  Aman milo me bluzen tende hahha 😅😅 shume te bukura te gjitha 😍😍😍

 56. Sina Hima
  Sina Hima
  Muaj më parë

  Angjela te dua shume😍😍

 57. Esma F
  Esma F
  Muaj më parë

  Menyra me e mire per te nisur diten me energjine qe me percjell 🌻☀️❤️ Much love

  1. ERS
   ERS
   Muaj më parë

   Beni SUBSCRIBE ne kanalin tim per video rreth kujdesit te vetes suaj. Programe stervitore per shtim ose humbje peshe, kujdesin ndaj lekures, trajtimin e akneve, rrudhave, sfida per rritje dhe tonifikim vithesh (do vije shume shpejte) ose dobesim etj.

 58. matilda Ami
  matilda Ami
  Muaj më parë

  ❤️❤️

 59. E R
  E R
  Muaj më parë

  Me kete video me keni gajasur se qeshuri me batutat qe shkembeni. Love you Anxhelka!

 60. inw inw
  inw inw
  Muaj më parë

  fol pak m avash dhe me serioze o goc 🤦🏻‍♀️

 61. stan treasure
  stan treasure
  Muaj më parë

  Sec kam 1 parandjenjt qe ti ke harxhuar 200 ose 170 e sa € ose ti japin falas😂😂😂👑❤

 62. Elmedina Rexhepi
  Elmedina Rexhepi
  Muaj më parë

  Haahahha klajdi flet gjithmon ato qe mendoj un hahha king ësht pzt..❤️😘

 63. Arbenita Dema
  Arbenita Dema
  Muaj më parë

  Ti gezosh te gjithaa shpirtii❤❤❤❤ te gjitha te bukuraa😍😍😍😍 your hauls are my favourites🥰🥰🥰

 64. Mediha Pajtim
  Mediha Pajtim
  Muaj më parë

  😍😍😍💓💓💓

 65. Danja's Channel
  Danja's Channel
  Muaj më parë

  Sa te bukura te gjithaaaa 😍😍 T'i gezosh 💕 Mezi pres te arrij dhe une te bej hauls kaq te medha sa ty haha. Introja e videos me pelqeu shumeeee💕💞

 66. ALEYNA_SOLAKER FAN
  ALEYNA_SOLAKER FAN
  Muaj më parë

  ZEMRERRRRRRRRR💗💕💕💖💜💖💛♥💗💙💗❤💗💓💖💓💕💚💛💕💜💖💜💖♥💗💚💗💙💗💓💛💖💛💕💜💖💛💖💚💗💚💗💓💛💖💛💕💜💕💜♥💖💚💖💓💗💛💖💜💜💖💛💕♥💖💚💙💖❤💗💓💖💛💖💜💕💕💛💜💜💕♥💕💚💖💓💖❤💓💗💓💖💛💗💜💖💜💖💜💜💗💜💕💛💕♥💕💚💓💖❤💗💓💗💛💖💛💛💕♥💖💚💗💙❤💗

 67. Xholina Lici
  Xholina Lici
  Muaj më parë

  Per ate djegen ne qafe lyeje me colgate ose me ate qe lane dhembet .

 68. Do Ri
  Do Ri
  Muaj më parë

  Ore, po ato qe bleve te asos me ulje kur do i shohim???

 69. Kejsi struga
  Kejsi struga
  Muaj më parë

  Edhe unë Anxhela nuk kam super trup

 70. Kejsi struga
  Kejsi struga
  Muaj më parë

  😍😍😍😍😍😍😍😍

 71. Orgesa orgesa
  Orgesa orgesa
  Muaj më parë

  Beji floket prap blond te tregojn me te re!🥰

 72. Fhuijhg Gghhj
  Fhuijhg Gghhj
  Muaj më parë

  Ate fustanin e zi po ti vesh një rip ne mes do ngjaj super ♥️🤔🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌹👏

 73. Fhuijhg Gghhj
  Fhuijhg Gghhj
  Muaj më parë

  Mund t'a besh me Aloe Vera❤️nje shoqja ime e ka provuar dhe ka fonksjunuar

 74. ARJEL QERIMI
  ARJEL QERIMI
  Muaj më parë

  un thash ska haul pa corape jo pizhame hahaha

 75. Përralla me zë shqip
  Përralla me zë shqip
  Muaj më parë

  Percjell shume pozitivitet 😍

 76. samsung as
  samsung as
  Muaj më parë

  Angela shume bukur dukesh, te shkon cdo gje qe vesh ,urime zemer ❤

 77. dea musabelliu
  dea musabelliu
  Muaj më parë

  ❤️❤️❤️

 78. djora allmeta
  djora allmeta
  Muaj më parë

  Je me e bukura dhe me e mira

 79. lola
  lola
  Muaj më parë

  Je shum e bukur e mir dhe e bashur LOVE❤❤💋💋

 80. Elda Xhelo
  Elda Xhelo
  Muaj më parë

  Sa haul i bukurrrrr me e miraaa lov youu elda💛💘💘💕💫⛓🤍❤️

 81. Genta Kotaj
  Genta Kotaj
  Muaj më parë

  Bej edhe nje video per hallowinin

 82. arbjona aba
  arbjona aba
  Muaj më parë

  Je e shkelqyer ❤❤

 83. Kristina Ndoj
  Kristina Ndoj
  Muaj më parë

  Ndjehem si dollap😂😂😂😂lot,je shum e bukur🤗😘❤👑

 84. Esmeralda Memushaj
  Esmeralda Memushaj
  Muaj më parë

  Ishin shume te bukura 😍😍😍...ti je akoma me e bukur 😍😍❤❤

 85. Viki Viki
  Viki Viki
  Muaj më parë

  Dukem si dollap ahahahahahhahahahaha vdiqaaaa jee shum e mir 🤩

 86. Angela.
  Angela.
  Muaj më parë

  Anxhela a ke dëshirë te besh nje haul na SHEIN ? ❤ Intro ne fillim super 🤗

  1. ERS
   ERS
   Muaj më parë

   Beni SUBSCRIBE ne kanalin tim per video rreth kujdesit te vetes suaj. Programe stervitore per shtim ose humbje peshe, kujdesin ndaj lekures, trajtimin e akneve, rrudhave, sfida per rritje dhe tonifikim vithesh (do vije shume shpejte) ose dobesim etj.

 87. xhulia names
  xhulia names
  Muaj më parë

  Like like hahhahaha

 88. Gerta Me
  Gerta Me
  Muaj më parë

  😍😍

 89. Saranda Vlora
  Saranda Vlora
  Muaj më parë

  anxhela je shum e mirrrewew nuk e di se pse te kam kaq shum xhannn te dua shummmm te lutemm me kthe nje pergigje tani telutemmm

 90. Rezarta Rezi
  Rezarta Rezi
  Muaj më parë

  Ti je 🌹♥️😘

 91. Lori Lori
  Lori Lori
  Muaj më parë

  Ke shenj tek qafa 😂❤

 92. Miranda Sulo
  Miranda Sulo
  Muaj më parë

  Anxhela na shkrive me pelqen shume kur ben vidjo me rroba super yll je

 93. Lori_vlogs
  Lori_vlogs
  Muaj më parë

  Angela pse nuk ben nje video ku flet grqey

  1. Lori_vlogs
   Lori_vlogs
   Muaj më parë

   Greqisht

 94. wellcome kruja
  wellcome kruja
  Muaj më parë

  PERSHENDETJE ANGELA A MUND TE POROSISIM NGA SHQIPERIA TLT ME KETH E PERGJIGJE PS;JE SHUME E MIRE

 95. LonaLina Shabani
  LonaLina Shabani
  Muaj më parë

  I love you 😘♥️

 96. habibe demiri12
  habibe demiri12
  Muaj më parë

  je shum e bukue bej me shum video me haul te dua shumë

 97. Gree lla
  Gree lla
  Muaj më parë

  Sa her qe te shoh qe qet nje video ne youtube ma ndreqq diten moj goccc Te adhurojjjj 💝💝

 98. Vasilika Tema
  Vasilika Tema
  Muaj më parë

  O Anxhela je shumë e mirë dhe shumë e bukur

 99. Roeljo Kacolli
  Roeljo Kacolli
  Muaj më parë

  Super e bukur 😍😍😘 Ndonjëherë të imitoj ty sa e mira je

 100. jera ns
  jera ns
  Muaj më parë

  Chanel i varfer 😂😂