SHBA kërkojnë miratimin e një neni për të futur në burg Metën; Çela dërgon kërkesën në Kuvend

895 Shikime 88 mijë

Komente

 1. ylberi seferi
  ylberi seferi
  Muaj më parë

  DIKUSH THOTE QE AMERIKA DO BEJ SHTET SHQIPERINE ,KURSE AMERIKEN DO TA BEJ SHTET " KINA " SE AMERIKES PO I BIEN POTURET ....

 2. gjoniii gjoniii
  gjoniii gjoniii
  Muaj më parë

  Kur dot ndodhe kjo arrestimi

 3. Andrea Nicolas
  Andrea Nicolas
  Muaj më parë

  Jo vetem per Liken ate po e po se jeni vone por propozoni krijimin e nje ligji/Neni qe tu heqe imunitetin cdo kujt qe shkel ligjin. PIKE

 4. Era Radhima
  Era Radhima
  Muaj më parë

  Shpresoj qe Cela mos te fle gjume. Vetem me pahir nga Amerika behen. Se kta tgjithe jane miq..

 5. Irini Celanji
  Irini Celanji
  Muaj më parë

  0at h

 6. Sergej Kuci
  Sergej Kuci
  Muaj më parë

  Ik more i degjeneruar kam 30 vjet qe jetoje ne Germani dhe si kame 10.000 Euro te hequra qe punoje si qeni per familjen Ti ore legen i Skraparit shfrytezove Rastin se ishe ne gare me Salen Dhe Imamin spiunat e serbeve kush te vithte me shume

 7. banga gem
  banga gem
  Muaj më parë

  shum mir fol gazetare

 8. Qazim Berberi
  Qazim Berberi
  Muaj më parë

  Le te zene burgjet elementet e bashkesise boshe. I behet mire bashkesise se madhe te fundeme.

 9. Bashkim Arkaxhiu
  Bashkim Arkaxhiu
  Muaj më parë

  NE BURG HAJDUTET DHE KRIMINALET

 10. Dhiogjen Zhylati
  Dhiogjen Zhylati
  Muaj më parë

  Te gjith shqiptaret kete po presin Keta jaukan nxir jeten ketij populli

 11. Xheladin Herri
  Xheladin Herri
  Muaj më parë

  Vetem Meten po te tjeret nuk i kerkon America prandaj mos folni duke piketuar Meten po te gjithe peshqit e medhejne nuk po i them me emra se jane shume nga socialistet dhe nga demokratet dhe nga partite e vogla. Kur po vjen ajo dite qe te pastrohet politika. I BENE NJE INTERVISTE MBASI KISHTE LENE POSTIN SI PRESIDENT NE AMERIKE BARAKO BAMA KU ARRITE TE BESH KETE PASURI ME 8 VITE SI PRESIDENT. PERGJIGJA IME ESHTE KJO NUK SHPEZOJ PER NJE JETE LLUKSI DHE JANE TE GJITHA TE DOKUMENTUAR PASURIA QE KAM. PASTAJ PERSE JU DUKET ÇUDI NJE PASURI E DEKLARUAR? PERSE NUK MERRNI SHEMBULLIN E NJE POLITIKA IL NE SHQIPERI QE KA TRE FISHIN E PASURISE NE NJE SHTET TE VARFER. KU POPULLI JETON ME TE ARDHURA MESATARE 5 DOLLAR PER FRYMA NE DITE PRANDAJ PESHQIT E MEDHEJNE DUHEN TE FUTEN NE BURG DHE AJO PASURI TI KALOJ SHQIPTAREVE SE ESHTE VJEDHUR DJERSA E POPULLIT GRADACELAT PALLATET VILAT QE KANE FIRMAt FATAZEM QE KANE KONÇESIONET MAFJOZE QE JANE KARBURANTI ARMET E USHTRISE SHQIPTARE KETO JANE NE KURRIZ TE VARFERISE SE POPULLIT. PRANDAJ NE MUNGES TE REVOLTES POPULLORE NE SHQIPERI AMERIKA DUHET TE VEJ DORE SEPSE 30 VJET DEMOKRACI SHQIPERIA ESHTE E FUNDOSUR ME KEQ SE LUANDA NE AFRIKE.. RROFTE DEMOKRACIA AMERIKANE

 12. ismet beqiri
  ismet beqiri
  Muaj më parë

  Come Italia, anche Albania, non Rtibano, però prendono, diretto, mai nascosto, sono tutti per galera, mah qua, da Mario Monti fine Mario Draghi, difendono ai criminali, ladri, pieno affetto ed passione, perche fine l'ora mai parlano per la giustizia, mai, mai per corruzzione mai, mai per dirigo mai. Legato per questo motivo voglio sapere, perche in Albania vano a Gamer, qua no. Questo è il mio rabbia personale confronto di Europa ed USA. Qua non lo sai dove deve andare per lamentare. Ti metono a galera, se fai un denuncia. Esempio nel Questura di Vicenza. Nella Procura di Vicenza il suo segretario Del Capo di procura di Vicenza, dice aperto, ancora non sei morto, capo della procura non è per popolo. Alcuno può dire ancora, dovrò io ed no tu amico oppure amica. Carabinieri di Dueville e Vicenza non fanno nulla, di Dueville dicono aperto, non da soldi Mateo Renzi, 2)anche se portiamo in procura non fidiamo. Ecco dove siamo arrivati..

 13. Piera Matteoni
  Piera Matteoni
  Muaj më parë

  Rrofte drejtesia e paster, poshte kriminelet , aventuriere te i kane lyer duart me gjak, vetem e vetem, per tu bere miliarder. Zoti i denofte

 14. Piera Matteoni
  Piera Matteoni
  Muaj më parë

  .ire tja bejne matrapazeve , te gjithe kraheve. Te majte e te djathte, se e ropen popullin e shkrete fukara . Keta politikane te korruptuar , ja kane vne lakun ne gryke shtreses se ulet shqipetare .

 15. Franko sandrian
  Franko sandrian
  Muaj më parë

  Qfare budalleqesh flisni, po kush i fut ne burg ato? Kinezja?? Ambasadorja qe ka ardhur ne Shqiperi thjesht ka pas ngelur pa pune dhe e kane sjellur ne Shqiperi. Po meret Amerika me Shqiperine.

 16. Armend Gashi
  Armend Gashi
  Muaj më parë

  Ilir meta lop krejt ish duhet me shti nburg ket mut e tjert

 17. marinos deboor
  marinos deboor
  Muaj më parë

  PO ZO TI KA CATOR ate po kerkoj n ë KA TRIDHJET VJET dhe Shqiperia prodhon Ligjet te rekomanduar nga korporata e gjenocidit nderkombdtaf dhe s'ka asnjë Nen per mbrojtjen ë shqiptarëve nga terroristët e huaj DHE J u KACATORËT dikur me daulle me lekur qeni jepnit Tellallin O POPULL GJERGJ KASTRIOTI po vdes ajde ti bashko jemi venedikut se ai do na japi tokat E Kastriotëve o kacator mos vall i harruat sot me media

 18. Martin Perleka
  Martin Perleka
  Muaj më parë

  Good bllas dipllomat strong womanambasador off America 🇺🇸 good bllas America 🇺🇸

 19. Martin Perleka
  Martin Perleka
  Muaj më parë

  Step bay step e come demokraci in albania 🇦🇱 🇺🇸🇦🇱🇺🇸

 20. Martin Perleka
  Martin Perleka
  Muaj më parë

  Step bay step e come demokraci in albania 🇦🇱 🇺🇸🇦🇱🇺🇸

 21. Martin Perleka
  Martin Perleka
  Muaj më parë

  Step bay step e come demokraci in albania 🇦🇱

 22. Alikaj Shezai
  Alikaj Shezai
  Muaj më parë

  Forca spak forca

 23. VANGJEL NACI
  VANGJEL NACI
  Muaj më parë

  Hajde me ne fund te pastrohet shqiperia nga hajdutet

 24. Alvaro Hoxhaj
  Alvaro Hoxhaj
  Muaj më parë

  Jo fjal beni vepra I fusni kta derra Brenda sepse Kan nevoj per pushim

 25. leo leooo
  leo leooo
  Muaj më parë

  😂😂😂🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 26. Xhevaire Mucobega
  Xhevaire Mucobega
  Muaj më parë

  Po te gjith njesoj jeni Mos thoni vetem méta Ju do burgos komplet Kriminele e kriminela E zhvatet vendit te poster hajduta Mashtrusa me mashtrim O mer ni votat te p oshter Vafshi ne dualité gjith

 27. Edi Shkoza
  Edi Shkoza
  Muaj më parë

  10 Milion euro the per Meten e Moniken hahaha ato i ka nji qimi p....i. Mona !!!

 28. Leotrim Jashari
  Leotrim Jashari
  Muaj më parë

  🇦🇱🇦🇱

 29. Ardo😉🇺🇸
  Ardo😉🇺🇸
  Muaj më parë

  Tu krrujt me amerikanet mbaje tani se mir e ke. Nje or e me perpara tè lirohemi nga kta plehrat.👎👎

 30. ardian kryemadhi
  ardian kryemadhi
  Muaj më parë

  Mire Meta po Rama!? Mos eshte me imire se ai!? Rama mund tja kete kaluar edhe Metes per para dhe pislliqe.....vetem nga nafta e ballshit ka cuar qindra milione euro off-shore po te tnerat!!! Dhe tani po i pastron parate e vjedhura...

 31. Eli Caushi
  Eli Caushi
  Muaj më parë

  Te thyejne qafen sa me shpejt c ciftiMETA

 32. giannis kriavrisi
  giannis kriavrisi
  Muaj më parë

  xaaaaaaa misilmanet skiptaret grabiqaret dava mutra qenesh jeni

 33. Rosana Roch
  Rosana Roch
  Muaj më parë

  Hajt ishalla i bejne shembull

 34. Petrit Gaci
  Petrit Gaci
  Muaj më parë

  Interesante dhe e çuditeshme ...??? Se nenet penale , eshte e shkruar ne Kushtetute nuk kane fuqi prapavepruese ?!?! 🤔🤔🤔

 35. Vehbi Bajrami
  Vehbi Bajrami
  Muaj më parë

  Nuk e ke formuluar mire .Nuk ka lidhje korrupsjoni i politikanve me vjedhjen e votave dhe mbeshtetjen qe i jep ambasadorja vjedhsit te votave.Queni si te doni ,ne popull jemi. Ne mudohemi ta mbrojme.demokracine me dretesi ,ide dhe me shtet formim . Ju thoni si themi ne. Demokraci me dhune ne demokratet nuk duam ,se nuk quhet me demokraci. Ju nuk doni ta kuptoni. Ju ju ka mbetur mendja te Meta dhe Berisha ,prap po ua theme ,,nuk ka lidhje me zgjedhjet kjo.Meten e Berishen i fut dhe i heton drejtesia po e patet ngritur tamam ju. Dhe jo te vjedhim zgjedhjet per kete arsye. Atere une theme te fusim Ramen mbrenda se ky e ngjalli mafjen 100 per qind.,Cfare do thoni ju te kulluarit te pamfletit .Do shkojme ne vella vrasje ne .Jo jo. Zjedhjet mos vidhen dhe drejtesia te behet ,shteti te fuksjonoj si shtet dhe jo si parti .Kaq kisha une se si popull jemi shume te lodhur na besoni vetem nje here o politikane te flliqur qe nuk e bete njere shqiperine qe te eci me kembet e veta . Jazek te tere atyre qe deformojne cdo gje ,kjo pune nuk mbaron kaq lete te shqiptaret.

 36. bert latifi
  bert latifi
  Muaj më parë

  interesant ky neni .... si do hartohet se nga rilindja jane te gjithe per burg qe te deputetet e deri te drejtorat me te thjeshte te institucioneve shteterore ....

 37. Maria Mousi
  Maria Mousi
  Muaj më parë

  Futni.te.gjith.skupidhjat.e.vendit.ne.burrk

 38. RESPECT FOR ALBANIA
  RESPECT FOR ALBANIA
  Muaj më parë

  Niseni një herë me dorë të mbarë, pa janë të shumtë ata që e kanë vëndin pas hekurave.

 39. Tani 77 Jam
  Tani 77 Jam
  Muaj më parë

  Kur do vije ajo dite, rrofte shba.

 40. Enklet Bullari
  Enklet Bullari
  Muaj më parë

  Kur do zoti mo amin.

 41. Sander Lilo
  Sander Lilo
  Muaj më parë

  Kushti i vetem per te hyre ne EUROPE!!!!!!!!!!

 42. Jozef Comuku
  Jozef Comuku
  Muaj më parë

  Akuza ka bodh e veprime jo

 43. Olijon Shini
  Olijon Shini
  Muaj më parë

  Athu vec ilir meta me moniken nuk i justifikojn dot te ardhurat ?

 44. Timi Lusha
  Timi Lusha
  Muaj më parë

  Do boj Fest kur ky pjidh motre te shkoj mbrenda se ka vjedh popullin tone

 45. Agim Basha
  Agim Basha
  Muaj më parë

  Oh sa bukur që e artikuloni zonja Ambasadore...Nxiteni drejtësinë shqiptare që ta bëjë këtë...detyrim kushtdfues të saj!Edhe e :" heqtë këmbën zvarrë"- që të marrë edhe të tjerët me vete....

  1. marinos deboor
   marinos deboor
   Muaj më parë

   Po ato që vodhi Europa dhe Amerika kush do i gjykoj ku është ligji zotëri bravo

 46. Demir Paso
  Demir Paso
  Muaj më parë

  Rroftë Shqipëria rroftë Shqipëria burg burg burg burg burg burg burg burg burg burg burg burg burg burg burg burg burg burg burg burg burg burg burg

 47. Artur Murra
  Artur Murra
  Muaj më parë

  Por dhe ato qe e kane vene me dhune e krim qe po veprohet ketu i lumte Shakur qytetarja

 48. Xhevahir Skura
  Xhevahir Skura
  Muaj më parë

  Po moj po...

 49. Petrit paja
  Petrit paja
  Muaj më parë

  Pamfleti estrade politike. I vetmi President i 30 vjeteve qe ka bere opozitarin me qeverin super te korruptuar. PAVARESISHT REZULTATIT NE KETO ZGJEDHJE TE BLERA ME PARA PUBLIKE LSI MBETE FAKTOR ......

 50. Kostas Manuka
  Kostas Manuka
  Muaj më parë

  O Zot sa ma shpejt të jetë e mundur,qfarë i kanë bërë këtijë populli kto burgu sështë asgjë për kto palopolitikan të ndyrë.

 51. Mirvjena Tufa
  Mirvjena Tufa
  Muaj më parë

  Olsiani duhet te futi ne burg jo vetem Meten por te gjithe politikanet hajdute.

 52. Afrim Masha
  Afrim Masha
  Muaj më parë

  Qe te gjith ne burg sic kapen me popullin e shkret ashtu te kapen dhe Ata maskarej

 53. Ardian
  Ardian
  Muaj më parë

  PIRDH, PIRDH... NA HAPET BARKUN ME KETO BUDALLALLEQE... NUK LATE NJERI PA FUTUR NE BURGUN VIRTUAL... 😂😂

 54. Avni Elezi
  Avni Elezi
  Muaj më parë

  Conja nji dit så ma shpejt,ne burg mos e lejoni ma me prish SHQPRIN, Hajdutin e SKRAPARIT

 55. Sony Greece
  Sony Greece
  Muaj më parë

  Meta eshte shqiptari me i paster dhe patriot ne Shqiperi.......... Ai eshte i Keq sepse nuk perdorte masken sipas planit te Sorros dhe Rendit te RI Boteror.... 🙏 Shqiptar zgjohu !!!

 56. esat ftoji
  esat ftoji
  Muaj më parë

  te gjithe duan qe famija meta e tjere te denohen .por kush do ti denoje pamfleti apo qeveria shqiptare,familja meta munde te perjashtohet nga politika ,por te denohet me burg jo. nuk ka burg per politikane .burgu eshte per popullin kte gjo ta kuptoni

 57. Kreshnike Hodaj
  Kreshnike Hodaj
  Muaj më parë

  ISHALLA E BIN VERTET KETA PLERA HAJDUT ORDINER DUHET TE PAGUAJN ATO QE KAN BER ESHT HAKU I POPULLIT HAJDUTET ILRI META MONA BERISHA DUHET TE VEN PER JET NE BURK ISHALLA ...ISHALLA..... ISHALLA KA DREJTESI PER KETA PLERA ☝☝☝☝

 58. Kujdesi Mica
  Kujdesi Mica
  Muaj më parë

  Sopas pamfletit Shqiperia kana tu kthyer me nje burge te madhe se jan aq shum sa keto burgje nuk i zen

 59. Ana A
  Ana A
  Muaj më parë

  Amin!

 60. skender krasniqi
  skender krasniqi
  Muaj më parë

  Mos haroni dhe prokurorin e fierit dorjan tafili qe mer rryshfete e manipulon provat e le ne burg njerez te pa fajshem i lutem spsk te bej nje hetim sa me oar per kte person

 61. Gezim Ziti
  Gezim Ziti
  Muaj më parë

  Na merzitet prapanicen me genjeshtra te paturpshme. Kush nga Politikanet ka Para pastra??

 62. Jo Jo
  Jo Jo
  Muaj më parë

  Po Edin Ramoviqin kurv kriminelin bashk me shok kujt po ja len.

 63. Skenda 1234
  Skenda 1234
  Muaj më parë

  Nikolla dhe Elena qaushesku ne burg

 64. Βασίλης Χατζη
  Βασίλης Χατζη
  Muaj më parë

  Po sa me shpejt se dolen pronar te shqipris keta dy batakcinjt edhe bastardet mbas ketyre rradhen kush ka vjedhur shtetin leket e popullit.

 65. Lindo Milo
  Lindo Milo
  Muaj më parë

  Edhe nje ligj per ti terehequr zvarre neper tirane si qene te ngordhur sali shpellarin ilir bajgen e me radhe

  1. G D
   G D
   Muaj më parë

   Bravo! Sa mire do ishte!

 66. Lindo Milo
  Lindo Milo
  Muaj më parë

  Skane ku levizin harram ckane vjedhur

 67. Dhimo ku
  Dhimo ku
  Muaj më parë

  Pse akoma nuk paska ligji për dënimin e hajdutëve, aaa mortja që s,ju ha juve, ti rruani lesht Likes dhe Muniës, sa të bëni ligjin vajti bari në gjuh të pleshtit,😂

 68. Shtjefen Gega
  Shtjefen Gega
  Muaj më parë

  10 milion!?.pse nuk thuhet 10 miliarde te fshejura neper bote.se ata te dy 10 milione e 100 milione te vertete apo fallco i kane shperndare para gjithmone para zgjedhjeve per te blere voten.

 69. Luigji Marku
  Luigji Marku
  Muaj më parë

  America se don te fusin ne burg jo vetem Meten Por te gjithe njeheresh ne burg Meten Berishen Ramen Lulin Moniken Ruçin Ballen Dhe shum e shum te tjere qe populli te jetojne lirshem Dhe pa stress Se populli eshte rrenuar deri ne ate pike qe nuk mban me

 70. Esat Nebiu
  Esat Nebiu
  Muaj më parë

  Edhe gjyqtaret me avukatet pazarxhinje te koruptuar

 71. Gjon MOLI
  Gjon MOLI
  Muaj më parë

  Burg te perjeteshem te gjithve atyre qe kan vjedh djersen e shqiptarve ✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️

 72. Ardiana Marku
  Ardiana Marku
  Muaj më parë

  Duam vepra jo fjalë! 🇦🇱

  1. Arben Kulli
   Arben Kulli
   Muaj më parë

   KÈTO VEPRAT SPO I SHOFIM KUND PO SHPRESOJM ISHALLA SI ARUSHA PÈR MOLLA E DARDHAAA.

 73. Edmond Asllani
  Edmond Asllani
  Muaj më parë

  do ishte mir per te gjith politikanet dhe prokuroret e koruptuar

 74. arjan frani
  arjan frani
  Muaj më parë

  Kur do bahet rrealitet

 75. arjan frani
  arjan frani
  Muaj më parë

  Ishalla.

 76. Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj
  Muaj më parë

  A sikur te zbatohej ligji ...atje e meritojn

 77. Edoo Te
  Edoo Te
  Muaj më parë

  Pasuirt qe kan keta ti sekuestrohen dhe tè jepen per familjet shqiptare ne nevoj

 78. Edmond Shallvari
  Edmond Shallvari
  Muaj më parë

  Corbe e bete kete radhe.

 79. Dritan Semani
  Dritan Semani
  Muaj më parë

  🕊🕊🇺🇸💪🏻🇦🇱❤️🇽🇰🤝🇪🇺🕊🕊

 80. IX OX
  IX OX
  Muaj më parë

  Ai që po e ndalonte drejtësinë dhe Shqipërinë drejtë BE kanë qënë, janë dhe vazhdojnë të jenë Berisha, Meta & lobistët e tyre sllav dhe Grekë... Zoti Rama është duke shkatërruar me SHBA strukturat e kalbura që ndërtuan në drejtësi dhe zhvillim Berisha dhe Meta... Para Zoti Rama mos u ndalo sepose Zoti, SHBA dhe Popullsia Atdhetare të ka zgjedhur dhe të do...

 81. Fatos Lanaj
  Fatos Lanaj
  Muaj më parë

  Te gjithe shqiptaret e ndershem kete po' presin , nje ore e me pare , shqiperia nga keta lloi ftyrash duhet te pastrohet sa me shpejte e mundur ,

 82. Noke Alikaj
  Noke Alikaj
  Muaj më parë

  Ishalla 🙏

 83. Sokol Beko
  Sokol Beko
  Muaj më parë

  Amin o ZOT

 84. Eni Gashi
  Eni Gashi
  Muaj më parë

  Amin

 85. Brace Brace
  Brace Brace
  Muaj më parë

  Ishalla of zot

 86. Fatbardha Avdej
  Fatbardha Avdej
  Muaj më parë

  Cfar behet nje shtet pa qeveri merr vendime Jam dakort te denohet Meta dhe Rama qe bodhi votat Prap shteti yne me qeveri fallso

 87. Lorenc Sina
  Lorenc Sina
  Muaj më parë

  Po e ofendoni ciftin meta kryemadhi me shumen 10 milion euro, jane te pakten dhjetera here me shum , leket qe ata kane.!

 88. rimi rimi
  rimi rimi
  Muaj më parë

  Erdhe ramen futnja ne burge perdryshe do berballeni me gjera te pa imagjenushme

  1. rimi rimi
   rimi rimi
   Muaj më parë

   @WarezzeraW nuk ka ngel te me thush ti meso shqip TI ske shkoll per vete do besh ti te zgjuarin

  2. WarezzeraW
   WarezzeraW
   Muaj më parë

   Meso shqip se pari

 89. avdyl blakçori
  avdyl blakçori
  Muaj më parë

  Vetem pordh e tym . Asgjë me shum ; kim i ka mbush valixhet . As kush ju do denohet po qe Kim e RAMA se jan hajdut me Lu . Tani KIM ; MET . BERISH . RAM E GJITH ZORZOPET HAJDUT E VRASES . Në past zot ti dergoj ndonjë koler ti fshij nga faqja e dheut

 90. Thello Sinovarfi
  Thello Sinovarfi
  Muaj më parë

  SA LLAPAQENE JE MOJ E MBARUAR QE AS FILLOREN SE BERE.. JE AQ PLEHER SA DHE ATA QE TE KANE VENE TE LEHESH SI QEN ..PO MIRE META QE KA VJEDHUR PO ATA QE S'KISHIN ERDHEN NGA ZEO DHE SOT JETOJNE NE SARAJE MILJONA EURO ?? SI VETE HALLI MOJ LLAOAQENE QE LEXON SI PSPAGALL, SI THUA C'FARE THOTE AMERIKA JOTE ???!! SA TE SHPIFUR QE JENI ..

 91. gzim atipi
  gzim atipi
  Muaj më parë

  ZOTI NË QIELL AMERIKA NË TOKË Rroftë Amerika, Amerika do të bëjë Shqipërinë shtet.

 92. Dhimitra Ano
  Dhimitra Ano
  Muaj më parë

  Absolutisht mashtrime si ngaher keta komplet pa perjashtim ,bejn sikuuur sikuurrr asgje zero pamfletet e rradhes 🐖🐖🐖🐖🐖

 93. Marije Bisha
  Marije Bisha
  Muaj më parë

  Ooohhh ty te lumte goja sa bukur fjet

 94. Arben Kulli
  Arben Kulli
  Muaj më parë

  AAAAMEEEN ALELUUUIJAAAAA☝️🙏🙏🙏🙏❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👌🏿👌🏿👌🏿👌🏿🔟🔟🔟🔟🆗️🆗️🆗️🆗️✍️✍️✍️✍️✌✌✌✌👏👋👏👋👏👋👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤🔟🔟🔟🔟

 95. Teuta Shameti
  Teuta Shameti
  Muaj më parë

  Do vij te votoi une se ata nuk e vtojn jane te gjith hajduter 😀😀😀😀😀

  1. CIMI VELANIA
   CIMI VELANIA
   Muaj më parë

   Teuta Shameti - Voto me ❤️VETVENDOSJE 🇽🇰🇦🇱 Prsh nga Prishtina 🇽🇰

 96. Sadri Kortoci
  Sadri Kortoci
  Muaj më parë

  Pamfleti ka kohe qe thote por asgje ska per te ndodhur ,vetem llafe se vepra nuk kane kane 30 vjet qe masakrojne ate vend dhe Drejtesia vetem pasuron qeveritaret e veten sot pothuajse te gjithe prokure e gjygjtare jane me te pasurit ne vend ,pervec politikaneve e Narkotikive dhe cdo dite e me shume vetem sa vine e behen me te fuqishem ,Rama e deklaroje qe tha se edhe mandatin tjeter do fitojme sepse ate e perkrahin njerzit e krimit si puna e Tomes e shume Toma te tjere ,perkundrejt krahut tjeter qe akoma po rrine heshtur edhe pse humbi tre here rradhazi .Kjo eshte dhe do te jete situata dhe perderisa elita sunduese 30 vjecare me Gramoz Rucin e te gjithe keta qe kane 30 vjet qe sillen si shpetues dhe uzurpojne karrige dhe as nuk kerkojne falje por me paturpsine me te madhe fajsone te tjeret per humbje,e cafre mund ta quash njeren pale ose tjeteren ,a kane ndryshim nga njera tjetra,ata jane dhe do vdesin ashtu taman sikur babai i tyre Enveri qe mbajti me force per 45 vjet pushtetin ,kot rendin turmat sa nga njera ane te tjetra se te dya jane njelloj te gjithe jane rritur e edukur nen frymen e xhaxhit ,dhe pervecse kane emra te ndyshem partish njelloj jane she kurr fare ndyshimi skane .Ky eshte mendimi im dhe nuk do te thote se duhet te pajtoheni me mua.

 97. paul paul
  paul paul
  Muaj më parë

  Amiiin

 98. Vittoria Ramkja
  Vittoria Ramkja
  Muaj më parë

  Shum gjera te bukura thot Pamflet por nuk shohim asgje konkrete.....Po presim.....

 99. Isko Babi
  Isko Babi
  Muaj më parë

  Kete njeri duhet rruar pa sapun, zoti e marrofte milioner e populli duron nga uria.

 100. Gazep Elbasan
  Gazep Elbasan
  Muaj më parë

  Karrliqet e ambasades kineze