Degjeneron debati ne Style Star. Niko injoron konkurenten duke i kthyer karrigen, 14 Maj 2021

1 000 Shikime 178 mijë

Një reality show nën drejtimin e Kiara Tito. Style Star është një reality show, ku 10 konkurentë garojnë në cdo puntate mbi një tematik të caktuar mode. Në fund të cdo episodi, njëra nga konkurente largohet duke ja lënë rradhën një prurje të re në puntatën e ardhshme. Konkurentët gjykohen nga një juri profesionale, si dhe nga vet konkurentët.

Për informacionet më të fundit klikoni:

Web: abcnews.al/

Facebook: abcnews.al/

Instagram: abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube: alfirst.info

Komente

 1. Ales Alea
  Ales Alea
  6 ditë më parë

  Kot skandaloze kto veshje

 2. Eglantina Toku
  Eglantina Toku
  17 ditë më parë

  Miranda je zemere je ylle te dua shume

 3. E M
  E M
  20 ditë më parë

  Endriiii 🍇🥰💓💓

 4. Just Love
  Just Love
  20 ditë më parë

  Kjo alda esht me mik sigurisht ...

 5. Alberina Pajaziti
  Alberina Pajaziti
  22 ditë më parë

  ma tmir e ka qeni im at shamin ne fyt se ftyra e jote prej maqorri nje ftyr huti skam fjal per kte ftyr niko asht nje skam koment me ket ftyer e komenton ivvvvv qelu tok e perbij kte mut

 6. Ledi Led
  Ledi Led
  25 ditë më parë

  Donika ishte nje cop mishi me dy sy fiks si nikua se ku e gjeti karrieren nje zot e di . Ik se lat nam me kto ofendime ndaj gocave respektoje ti se e kam ftuar une si do qejfi m vlla samir qe kjo viola ua kthen e srri si dru . Bravol

 7. tutto da me
  tutto da me
  26 ditë më parë

  Vjola shum e shemtuar je shum e poshter je

 8. Mario ema
  Mario ema
  27 ditë më parë

  Kush ne hale vesh ate qe prezaton emisjonin🤣🤣🤣hiqeni stilisten e prezantuses se la nam 😂😂😂as prostitute nuk bej kete veshje 🤮🤮

 9. Choose_shop_
  Choose_shop_
  28 ditë më parë

  Borjana 😍

 10. Rekeep Real
  Rekeep Real
  28 ditë më parë

  Alda je njish

 11. Geneva Ch
  Geneva Ch
  29 ditë më parë

  Niko i pa aft dhe i shpifur me sjelljen qe ben 🤢🤮

 12. Ol
  Ol
  Muaj më parë

  Endrit je adhurim

 13. Dritjon Gjoni
  Dritjon Gjoni
  Muaj më parë

  Niko me jep pershtypjen e nje psikologu sesa nje stilisti ... Me shume merret me karakterin e gocave se sa me stilin . Sjellje e ulet me Violen e patolerueshme ne vend te vleresoje stilin i kthen shpinen ... Apo ngaqe ishte periudhe Ramazani dhe ndaj u paragjykua ... por show ngelet show dhe duhen thy tabu per te ecur perpara . Endriti si i ftuar me fashion e stil se sa juria n fjale skippp 😅

 14. JOINTINJO
  JOINTINJO
  Muaj më parë

  alfirst.info/load/o4FnoKu7n8iUgKM/video (Jointinjo - Anti - Deal) (Diss Ana e Përputhen)

 15. Moni.s
  Moni.s
  Muaj më parë

  Sa mir e tha Endriti, respekti fitohet, Nuk mirret me zor

 16. Moni.s
  Moni.s
  Muaj më parë

  Mir ja beri ajo Vjola, sipas juris ata kan te drejt te ofendojn, dhe kjo esht e papranueshme, dhe per fjalet qe I tha Donika Vjoles nuk tha kush asgje , sa do e lart qe te jesh ofendimi nuk lejohet.

 17. Eriz
  Eriz
  Muaj më parë

  Enxhiii sa e mireee shume e edukuarr

 18. Ela bana
  Ela bana
  Muaj më parë

  Boriana super stil😍

 19. Beauty Tips
  Beauty Tips
  Muaj më parë

  Dezi_Angel the best!

 20. Menajda Malko
  Menajda Malko
  Muaj më parë

  Alda❤️‍🔥

 21. Netaa Netta
  Netaa Netta
  Muaj më parë

  Endriti duhet te qendroj si juri gjithmon

 22. Xh Sh
  Xh Sh
  Muaj më parë

  Un ket Doniken se njihja fare ktu e pash per here te pare dhe pse ajo mund te vesh te famshem apo esht stiliste a ca esht, ska asnje te drejt te ofendoj askend aty dhe vjola ka shum te drejt te mbrohet dhe ska pse te pranoj sharjet e askujt se i teket atyre. U be keq ky per doniken 🤦🏻‍♀️ pikaaaa.

 23. Eleni Demce
  Eleni Demce
  Muaj më parë

  bravo endriti miranda ❤❤❤❤

 24. Galaxy S3
  Galaxy S3
  Muaj më parë

  Cte duket vetja o kokshpulle qe ofendon vajzat.O fytyre e qelbur qe kthen karrigen pa pike edukate,po dhe Versace te ishe nuk do silleshe ashtu o plere.Stilist alla shqiprarce.Ske turp,felliqesire

 25. Angela Angelaa
  Angela Angelaa
  Muaj më parë

  Alda nje yll ,gjithmone e merr seriozisht sfiden 🤩🤩🤩

 26. Xhani Xhani 🌼
  Xhani Xhani 🌼
  Muaj më parë

  Kur ti jepet shanca si nikos te jet ne juri eshte fundi I botes nuk e ka vendin aty

 27. eva troja
  eva troja
  Muaj më parë

  Kjo prezantuesja është zhveshur pfff asnjë emision shqiptar nuk shihet

  1. eva troja
   eva troja
   24 ditë më parë

   @Rekeep Real Ellen Degeneres sjell talente plot. Emisione jo shqiptare ka plot.

  2. Rekeep Real
   Rekeep Real
   28 ditë më parë

   Po ca emisioni jo shqiptar te pelqen??? Barbara D'Urso? ???

 28. Xhani Xhani 🌼
  Xhani Xhani 🌼
  Muaj më parë

  Ky niko shum idiot ne pik ndaj borjanes majmuni inatgji pfff

 29. Xhani Xhani 🌼
  Xhani Xhani 🌼
  Muaj më parë

  Borjana 🌟🌟🌟🌟🌟

 30. Cheetah E
  Cheetah E
  Muaj më parë

  Kristina ku eshte ?

 31. Arben Çokaj
  Arben Çokaj
  Muaj më parë

  Çfarë është kjo fjala "startojmë"? :p

  1. Den Isa
   Den Isa
   Muaj më parë

   Fillojmē

 32. Ari
  Ari
  Muaj më parë

  Endriti shume i arikuluar dhe i shume profesional. Kur eshte ai n juri e shof akoma me me shume qef kete emision 👍🏼

 33. M. Morina
  M. Morina
  Muaj më parë

  Ke qejf ta degjosh kete Endritin Miranda dhe Niko-boring +shizofren

 34. Erjon ytt
  Erjon ytt
  Muaj më parë

  Miranda esht 💙💙❤️❤️

 35. Erjon ytt
  Erjon ytt
  Muaj më parë

  O niko o te qifsha ropt🤮🤮🤮🤮🤮

 36. Akssa Begolli
  Akssa Begolli
  Muaj më parë

  ❌Niko jasht kush mendon si un nuk e meriton at karrik shum idiot arrogant pa edukat

 37. Toni Xhemali
  Toni Xhemali
  Muaj më parë

  Pse niko me duket si drogaxhi

 38. Jona Nerguti
  Jona Nerguti
  Muaj më parë

  Ku esht Kristina?????

 39. Bali Ajet
  Bali Ajet
  Muaj më parë

  Amom keta tre hapat koti hiqeni Endritin mbanja cdo her

 40. Eldion Spahiu
  Eldion Spahiu
  Muaj më parë

  Niko pse flet per gjatsin ,flit per stil te lutem ,Boriana esht me e mira aty .

 41. Mik Mik1
  Mik Mik1
  Muaj më parë

  Boriana duhet te fitoje!!! Po ja dhane Aldes eshte super fake emisioni! Alda duket qe i kopjon te gjitha stilet nuk ka asgje te vecant apo risi

 42. Eldion Spahiu
  Eldion Spahiu
  Muaj më parë

  Boriana yll

 43. Adonis Gerbeshi
  Adonis Gerbeshi
  Muaj më parë

  Ishalla vjen donika ne juri

 44. C
  C
  Muaj më parë

  Alda me e mira😻

 45. Rudina Cara
  Rudina Cara
  Muaj më parë

  Niko kishte te drejte . Duhet te mesohen konkurentet te respektojne jurine. Harrojne se bashke me Stilin duhet te respektojne dhe te reshpektojne e te flasin me edukate edhe pse nuk ju pelqen vlwresimi .

 46. LuLe
  LuLe
  Muaj më parë

  Ku shkoi Kristina?!

 47. Miranda Dede
  Miranda Dede
  Muaj më parë

  Sa te shumtuar jane kta te jurise.Sa e cuditshme qe dhe vleresojne bukurine.

 48. berisha 123
  berisha 123
  Muaj më parë

  Njeri qe e urrej me se shumti ketu eshte vjola e urrejjjjjjjjj shum kete njeri shum vajz pa edukat 👎👎🤦‍♀️🤮

  1. Rekeep Real
   Rekeep Real
   28 ditë më parë

   Te urrresh eshte e shemtuar. Nuk do ishte me mir "S'me pelqen "??..

 49. Blerim Mazreku
  Blerim Mazreku
  Muaj më parë

  DONIKA KA DASHT ME THAN QE UN DI MA SHUM SE JU TJERET FEMER E PA MATUR

 50. Angelax
  Angelax
  Muaj më parë

  Bora dhe Dhespina jane te vetmet me super stil te bukur,te tjerat perpiqen shume porrrrr....ncncnc Endritin se kam pelqyer ndonjeher por ktu pa ka ndryshuar total mendimin shum objektiv,i sjellshem dhe shum i matur! Perfekt ne gjykim.lereni atje pergjithe puntatat e tjera pleaseee!

  1. Angelax
   Angelax
   Muaj më parë

   @Den Isa ka padiskutim qe ka,por sipas mendimit tim esht pak e mbivleresuar kot dhe me duket vertet si gocat qe dalin ne insta dhe tik tok!

  2. Den Isa
   Den Isa
   Muaj më parë

   Pse Alda jo?

  3. Blerta Greca
   Blerta Greca
   Muaj më parë

   Ka shume impenjime Endriti,po kur eshte i lire do jete ne juri 🤩🤩

 51. ana anushi
  ana anushi
  Muaj më parë

  Aman mos ma flisni greqisht neper emisione.Si sju vjen zor A flet greku e anglezi shqip neper tv?? 😡

 52. Besjana Trakalaci
  Besjana Trakalaci
  Muaj më parë

  Viola ka stil por nk mund te fyej dike qe esht pjesë e jurise ok ka opinionin e saj por nk mund ta fyej nk esht etike esht idjotsi niko ka shum te drtejt sepse duke qen se e ftoi ai doniken u ofendua dhe ai ka te drrejte njerz shikojeni nfonjeher situaten ndrryshe dhe nk esht etike te ofendoni nikon ok sepse fundja jemi te gjith qenie HUMANE

 53. Mila Morph
  Mila Morph
  Muaj më parë

  Kjo enxhi me e shtirur me dinake sme kan zen syte, Edhe Pse qesh gjithe kohes eshte shum e shtirur

 54. Sweet Onyx
  Sweet Onyx
  Muaj më parë

  Niko, pantsllonat e goces po te ishin me te shkurtra do te ishin ne femerore. Sandalet ngjyra jane perfect por pak si shume tradicionale.....edhe une nuk e kam te qarte tipin e kepuces.

  1. 123 123
   123 123
   29 ditë më parë

   Epo Niko I do te shkurtra dhe bike shorts to Irisit 😂😂😂

 55. Henki Dedia
  Henki Dedia
  Muaj më parë

  Ftojeni roza latin ne juri😍😍

 56. Sweet Onyx
  Sweet Onyx
  Muaj më parë

  “ do tju mar ne m’sysh” kjo qenka analfabete, “ do t’ju mar me sysh “ moj po po po kjo prezantuesja ANALFABETE........kush i ka hure ne breke per ti dhene kete rol.....ai zot e di

 57. astritiable
  astritiable
  Muaj më parë

  Vetem Niko nuk eshte stilist se lere ajo vajza nga Kosova kishte ardhur si porrnostare dhe ofendonte te tjeret. Mirandes i duhet nje abetare te mesoje te flase

 58. NUK JE VETEM!
  NUK JE VETEM!
  Muaj më parë

  Endriti super MIRANDA SI GJITHMONE.,NIKO JE NJESH PO SOT SE DI CPATE....VJOLA NUK KA STIL POR QE ATY KISHTE TE DREJTE..SA PER GJYKIME NUK JENI NE RREGULL....ALDA NUK ISHTE ME LARTE SE VAJZAT E TJERA....E KENI GABIM NUK E DI PERSE E MBANI AQ ME HATER....CFARE KISHTE ALDA ME SHUME SE VAJZAT TJERA SUPOZOHEJ TE ISHTE MASHKULL JO TE TUNDE BYTHEN NE PERFORMANCE....KJO VAJZA E FUNDIT ISHTE ME E MIRA PER TEMEN E PAPARE

  1. Sonila Pjetri
   Sonila Pjetri
   Muaj më parë

   Tamam Deizi ishte me e mira dhe me me shum stil, por leku, miqesia dhe lajkat cfare nuk bejne😶

 59. Sweet Onyx
  Sweet Onyx
  Muaj më parë

  “ Startojme” thote kjo analfabetja. Cfare do te thote Startoj moj injorante?!

 60. user findtheuser
  user findtheuser
  Muaj më parë

  Enxhi ose boriana duhet ta fitojne shum me stil....enxhi e vetmja i pranon kritikat dhe me shum klas

  1. Merita Papa
   Merita Papa
   8 ditë më parë

   Enxhi eshte super goc

  2. merlin low
   merlin low
   17 ditë më parë

   Enxhi ka stil, po do e humbas me gojeee

 61. Lira Ajdini
  Lira Ajdini
  Muaj më parë

  Bravo korici mou

 62. Aurora Rora
  Aurora Rora
  Muaj më parë

  O Niko ofendimi dhe opinioni jan dy gjera te ndryshme

  1. Tatjana Cani
   Tatjana Cani
   Muaj më parë

   Aty gjykohet stili Dhe sjellja eshte pjese e stilit Viola e ka sjelljen 0

 63. eduart halili
  eduart halili
  Muaj më parë

  Pse flisni greqisht o ju qifsha ropt

 64. Aurora Rora
  Aurora Rora
  Muaj më parë

  Niko si prosti blloku

 65. Aurora Rora
  Aurora Rora
  Muaj më parë

  Dhespina paska len nam

 66. Cheetah E
  Cheetah E
  Muaj më parë

  Irises ja japin votat vetem pse iu duket e bukur se sa per stil.... sdi dmth vje shume bazike me paaak fare detaje.

 67. Mahije Thaqi
  Mahije Thaqi
  Muaj më parë

  Ky Niko nuk durohet sa injorant qe eshtë phiiii👎

 68. xhk xhk
  xhk xhk
  Muaj më parë

  Donika tha vetem te verteten heren tjeter 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

 69. Eraaa
  Eraaa
  Muaj më parë

  Alda super si gjithmone 🌟

 70. xhk xhk
  xhk xhk
  Muaj më parë

  Ku eshte vajza me shami ??!!

  1. xhk xhk
   xhk xhk
   Muaj më parë

   @Den Isa po shume e vertete 😇😇

  2. Den Isa
   Den Isa
   Muaj më parë

   @xhk xhk Jo ,tha qe kishte shume angazhime te tjera dhe nuk kishe kohe per ne emision. .Dhe mua me pelqente Fatima ,ishte shume vajze me edukate,e embel,dhe mbi te gjitha 1 shembull qe duhet ndjekur per vajzat e mbuluara...

  3. xhk xhk
   xhk xhk
   Muaj më parë

   @Den Isa mendova se eshte eleminuar ,faleminderit!

  4. Den Isa
   Den Isa
   Muaj më parë

   Ka ikur prej emisioni

 71. M.M M
  M.M M
  Muaj më parë

  waa sa ngecje ka kiara cdo jave te bezdis veshin

 72. Era Hyka
  Era Hyka
  Muaj më parë

  Me pelqen shum enxhi

 73. internet daja
  internet daja
  Muaj më parë

  Pash Zoten jepjani ilaqet me rregull ketij nikos shume palaco shume pa edukat je ne juri je nje mashkull pa dinjitet supozoje tja bej dikush motres tende ne nje shou kete qe bere ti niko

 74. Louis Xhema
  Louis Xhema
  Muaj më parë

  Kjo moderatorja qenka veshur si pulë pa bishtë.!

 75. lori l
  lori l
  Muaj më parë

  O Niko per ty kam patur respekt deri ne moment qe mbrojte ate dhine e eger Doniken

 76. Xheni Koli
  Xheni Koli
  Muaj më parë

  Viola je shum e mir bravo qe i pgj ashtu per doniken donikes 😊😊love

 77. Elba San
  Elba San
  Muaj më parë

  I'm

 78. Alb16
  Alb16
  Muaj më parë

  Ne lidhje me verejtjet qe Niko i beri Violes per(Doniken) mendoj se pati te drejte Viola shume e patakt.....

 79. Claudia Bella
  Claudia Bella
  Muaj më parë

  Prezantusja me brek dhe xhaket 🤡

 80. Claudia Bella
  Claudia Bella
  Muaj më parë

  Na i shpifet me kto fjalet e huaja qe perdorni nuk ju ben mè me stil duke mos flasesh shqip

 81. Jonida Beta
  Jonida Beta
  Muaj më parë

  Sa i mire Endriti 😍😍😍

 82. My Love
  My Love
  Muaj më parë

  Ç’JANE KETA NJERES “ARROGANT” DHE ME MUNGES TE THEKSUAR KOMUNIKIMI???? NGA I KENI GJETUR ORE AMAN?! BOBOBOBOBOBOBOBOBO

 83. Elisa Beta
  Elisa Beta
  Muaj më parë

  Alda ke shume stil ❤️ Fitofsh 🤩🤩🤩

 84. Elisa Beta
  Elisa Beta
  Muaj më parë

  Alda ❤️ you are the best ✨✨✨

  1. Rekeep Real
   Rekeep Real
   28 ditë më parë

   Jam plotesisht dakort me ty.. the best. Aaaalddaaa

 85. Arjela Hani
  Arjela Hani
  Muaj më parë

  I bëj thirrje produksionit ta mbajë Endritin në juri...😍❤️

 86. Kleopatra KL
  Kleopatra KL
  Muaj më parë

  poo kristina ku ishte?

 87. Sara Zambaku
  Sara Zambaku
  Muaj më parë

  Miranda paska qene me nerva gjithe puntaten🤣

 88. Elisia Alijaj
  Elisia Alijaj
  Muaj më parë

  Boriana🤷‍♀️🔥💥

 89. Elisia Alijaj
  Elisia Alijaj
  Muaj më parë

  Boriana shkelqen si gjithmon🔥

 90. Shqipe kuq e zi
  Shqipe kuq e zi
  Muaj më parë

  Par zoti qa eshte iky Niko sa kot vec me kunja ju hedhka fjalet te gjithve. Idjot ti me gjith ate budallacken tjeter qe ka qen ne Juri Donika.

 91. Ana Kungulli
  Ana Kungulli
  Muaj më parë

  Kot nuk e la Rina.. Emison koti

 92. lexo me kujdes
  lexo me kujdes
  Muaj më parë

  Kjo drejtuesja veshje skandaloze per nje drejtuese👎👎👎👎👎

  1. lexo me kujdes
   lexo me kujdes
   14 ditë më parë

   @Rekeep Real o figur fjalen kujdes duhet ta perdoresh ne cdo vend ku ka kuptim. Dhe te lexosh me kujdes do te thote kuptoje mire ate qe lexon por prej teje nrm qe nuk pres pasi ti kuptohet qe ti nuk ke si ta kuptosh

  2. Rekeep Real
   Rekeep Real
   28 ditë më parë

   Qe me emrin e profilit ja fut kot.. Kujdesi perdoret ne te shkruar. . Ne te ecur. ...Lexo me kujdes. ...haaaaa aaaaa

 93. Luisa Albania
  Luisa Albania
  Muaj më parë

  Boriana super femer 👌E bukur por dhe super stil.Dhe sot ishte e vtemja qe i ishte pershtat me shum temes.Shum e bukur ❤

 94. Ona Ona
  Ona Ona
  Muaj më parë

  Nuk po me pelqen aspak ky emision se esht nje emision fake cdo jav heqin konkuretet e reja pf

 95. Klodiana Emini
  Klodiana Emini
  Muaj më parë

  Me pelqen shum stili I Boriames sepse shoh totalisht veten time ne veshjrt e saj, sidomos kjo veshje ushatarake esht stili I'm qe vesh quasi gjith vitit,, bravo Bori me pelqen we shoh nje vajz tjeter tket gusto e mia 👏💕💕💕💕☘️☘️☘️☘️☘️

 96. Da sa
  Da sa
  Muaj më parë

  Hiqne Nikon nga Emisioni

 97. Silva Cani
  Silva Cani
  Muaj më parë

  Endri nje Edukat per ta vlersuar bravo te kenaq veshet dhe syrin kur e sheh 🥰🥰💖💜

 98. genio zeqo
  genio zeqo
  Muaj më parë

  Shum moterqire kjo viola

 99. Laura Lo
  Laura Lo
  Muaj më parë

  Le te mesoj dikush kte Kiara Titon te prezantoj! Dhe mos tbej si shefe pavioni

  1. Rekeep Real
   Rekeep Real
   Muaj më parë

   Po ti hape profil per te shar??? O njerez nuk beheni te vecant duke shar. .

 100. Ema Hamollari
  Ema Hamollari
  Muaj më parë

  Iris the bestt