Klanifornia - Opinion - Grida Duma rrëfim ekskluziv (3 Tetor 2020)

14 000 Shikime 282 mijë


Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Lisa Kujofsa, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
DJ: Vin Veli
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALfirst for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 1. 1
  1
  12 ditë më parë

  Rotkarinho Albano llumi i humorit , u degjeneruat te gjithe o palaçot e ekranit ...

 2. J1MMY
  J1MMY
  13 ditë më parë

  0:17 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣ajo intro

 3. Euresthetics Fitness
  Euresthetics Fitness
  18 ditë më parë

  Mu ngref keq daku

 4. Bledi838
  Bledi838
  19 ditë më parë

  Ti Grida duhet te behesh kryetare e PD!

 5. Avni Beqiri
  Avni Beqiri
  23 ditë më parë

  Nuk e kupton talljen qe te bene djali artist ? Albano je i papare 👍🏾

 6. Mario Norja
  Mario Norja
  Muaj më parë

  🤣🥰🤣🤣🥰🥰😘😘😘😋❤❤❤❤❤❤🤣🤣🤣🥰🥰🥰💚💚💚💔💔

 7. olsi kocli
  olsi kocli
  Muaj më parë

  E ka koficentin 12 basha.Sa delvina ne fushen e realit 🤣🤣🤣🤣

 8. Edmond Luarasi
  Edmond Luarasi
  Muaj më parë

  Edhe nje fete buke bajate prej 2 javesh, te kenaq me shume se keta mender aktoresh humori!

 9. Isuf Preci
  Isuf Preci
  Muaj më parë

  Ma bukur 2xl

 10. Gëzim Selami
  Gëzim Selami
  Muaj më parë

  DISA HER NJERZIT QESHIN PËR TI ARSYETUAR BUDALLALLËQET E TJERVE

 11. Halil Celaj
  Halil Celaj
  Muaj më parë

  Besoj se dotejete njeriu mai lumtur ne bote,ai qe dote kete per fate kete Vash Shqiptare.Zonja Grida je shum e mrekullushme.

 12. Halil Celaj
  Halil Celaj
  Muaj më parë

  Sate kete budallanje plehat sy ky han dhe pasurohen, ky duhet rrahur aq firt .Sa kur tukujtihet kamerat te shkojne ne vet vrasje.

 13. Ermira Kasa
  Ermira Kasa
  Muaj më parë

  Brava

 14. rage mp3
  rage mp3
  Muaj më parë

  Për kamariere po jo për deputete ...

 15. Bashi Rollladen Storenbau
  Bashi Rollladen Storenbau
  Muaj më parë

  Nuk di aka Njerz te Zgjuar tek ne Shqiptaret apo ka por jemi mbrapa se Kush Nuk e shef ket Njeri si Zonja Duma... Rrespekte Po ku te qoj zoti me ato Bashatollikt

 16. Bashkim Cenkollari
  Bashkim Cenkollari
  Muaj më parë

  Grida intelligente dhe yll

 17. Malbor Shabani
  Malbor Shabani
  Muaj më parë

  Mund ta fitosh pashaport bullgar o albano

 18. Sulioti
  Sulioti
  Muaj më parë

  Grida suma.....duma

 19. UÇK-JA E DUKAGJIN-IT🇦🇱
  UÇK-JA E DUKAGJIN-IT🇦🇱
  Muaj më parë

  A i keni tregu GRIDA DUMES qe ka fitu EDI RAMA

  1. UÇK-JA E DUKAGJIN-IT🇦🇱
   UÇK-JA E DUKAGJIN-IT🇦🇱
   Muaj më parë

   @ferdi zotolli jo mu ka qky 😂

  2. ferdi zotolli
   ferdi zotolli
   Muaj më parë

   A ke kalendar vlla😂

 20. Mercedes Alishani
  Mercedes Alishani
  Muaj më parë

  YLLI Grida Duma

 21. Giovanna Joey
  Giovanna Joey
  Muaj më parë

  Po gari po do cosh bashen 🖕🏿😂

 22. Desara Bala
  Desara Bala
  Muaj më parë

  Absolutisht !!

 23. Luljeta Mecani
  Luljeta Mecani
  Muaj më parë

  Te rafte e mira ca gazetari ti sje gazetar ti je aktori madh mister bin

 24. Lumturi Meko
  Lumturi Meko
  Muaj më parë

  25 Prilli erdhi dhe ti cfare pe?

 25. Adriana Dyrmishi
  Adriana Dyrmishi
  Muaj më parë

  Bravo e vert nr 1 jemi ne shqiptart per azil sepse ne shqiperi ska vende pune ska rregulla ska doktor Ke frik te ikesh tek Doktori SE po nuk Pate lek ai ste mer per siper je i vdekur shqiperi nuk ndryshon ska me njera ne shqiperi te gjith kan ikur neper vende te tjera te evropes turp

 26. Ξύλινες Κατασκευές
  Ξύλινες Κατασκευές
  Muaj më parë

  superfemer hallall voten...

 27. DJAL NGA SHQIPERIA
  DJAL NGA SHQIPERIA
  Muaj më parë

  ESHT SI ESHT GRIDA DY HER MBAS BUKE E KA HALLALL

  1. boyy boi
   boyy boi
   Muaj më parë

   Dyhere theeee

 28. Music Shqip
  Music Shqip
  Muaj më parë

  Ne jemi nga GOLLOBORDA (Diber) 🤣🤣🤣🤣

  1. Baba Palaj
   Baba Palaj
   Muaj më parë

   Ll

 29. Elvis Tufa
  Elvis Tufa
  Muaj më parë

  Sta mban nga Monika....... E ke frike....

 30. Redi Sotirllari
  Redi Sotirllari
  2 muaj më parë

  Ooo grida duma nuk ka lojra me ty aa me plasi

 31. ben
  ben
  3 muaj më parë

  Ndegjoje zonja Duma se vertet me Lulin asnjehere s'do fitoni.Do jemi e do ta shohim .

  1. ben
   ben
   Muaj më parë

   @Mikel Samara Po permirsoje pra (e une tastieren se kam me shkronjen me dy pika lart).Me mire me e votu nje skizofren qe punon apo nje te menqur e qe s'punon?

  2. Mikel Samara
   Mikel Samara
   Muaj më parë

   @ben E parë e punës thuhet budallenjë dhe e kisha fjalën për Edi Ramën.

  3. ben
   ben
   Muaj më parë

   @Mikel Samara Thuhet budallenje,dhe per cilin e ki fjalen!?

  4. Mikel Samara
   Mikel Samara
   Muaj më parë

   @ben ore jan budallenjt shqiptaret qe votojn ket skizofrenin qe kemi. E thjesht.

  5. ben
   ben
   Muaj më parë

   Ja parashikimi im i para nje muaji(para zgjedhjeve),ju zonja Duma duhet te udheheqni partin me njerez te menqur dhe puntore.Luli ndoshta eshte i mençur por s'eshte puntor.

 32. Zagor Jango
  Zagor Jango
  3 muaj më parë

  Cfar Femre bukuri e rall yll 😘

 33. studentja489
  studentja489
  3 muaj më parë

  grgja gjuma femer e POSHTER JE

 34. Fetah Feta
  Fetah Feta
  4 muaj më parë

  super

 35. LUCKY ME
  LUCKY ME
  4 muaj më parë

  kte farfallen e ke marr me bere humor apo pirdh pirdh si perhere pirdh

 36. Arti Hoxha
  Arti Hoxha
  4 muaj më parë

  Do e shofi grida dhe julian Deda ne 25 prill

 37. Brux Belge
  Brux Belge
  4 muaj më parë

  Mereni griden aktore tek klanipordhia

 38. muharrem likcani
  muharrem likcani
  4 muaj më parë

  T

 39. Brux Belge
  Brux Belge
  4 muaj më parë

  Albano je njish bravo

 40. leone trapone
  leone trapone
  4 muaj më parë

  Po ti shushken ku I gjete mente ti je bosh mendies se rames I vjen snes DHE me e keqja nuk e arin dote Ne grope do e cosh lulin monen ilirin

 41. leone trapone
  leone trapone
  4 muaj më parë

  O ZOT ca emisjon eshte ky me kete vrom we vetem pordhe ka po kjo xhosefina jan shower te ngushta te saliut ilirit mona lulushi keto janmbeturinat e Shqiperis showeris bashkepuntorin me te ngushta te sali kriminelit ne spak terrrrr keta funderina te Mari njeher from Shqiperia ik ore karagjosssßssssss

 42. aladin
  aladin
  4 muaj më parë

  ju keput zemreku fare grida duma shqina, nuk mbahet fare kjo e shkreta.

  1. Smart Service
   Smart Service
   4 muaj më parë

   Jbkvgb v nbkkjhggi

 43. Brux Belge
  Brux Belge
  4 muaj më parë

  I madh Albano haaaa e terboj griden.

 44. Brux Belge
  Brux Belge
  4 muaj më parë

  Po salianjin ku e ka

 45. Brux Belge
  Brux Belge
  4 muaj më parë

  Grida suma

 46. Aleks Palokaj
  Aleks Palokaj
  7 muaj më parë

  Shife si ka syt si te djallit kjo.

 47. ksander xxx
  ksander xxx
  7 muaj më parë

  Lulit ja qift nanen Kosova muti qe kishte qene

 48. Ermal Peça
  Ermal Peça
  7 muaj më parë

  O Grida je djegur shum shpejt do shkosh ne shpi

 49. xhuli Xhuli
  xhuli Xhuli
  7 muaj më parë

  Albano me mire te fitoj rama se po erdhen keto te babeziturit edhe ato dy lek we kane ngel popullit i grine

 50. modou ndiay
  modou ndiay
  7 muaj më parë

  Lere te flasi grida

 51. Brux Belge
  Brux Belge
  7 muaj më parë

  Tall lesht albano me griden haaaa

  1. Avni Beqiri
   Avni Beqiri
   23 ditë më parë

   Sakte por ç'te bej e shkreta perballe ketij talenti artist ?Grida eshte e verbuar , i kane dale trute mbi floket .

 52. Edi Qosja
  Edi Qosja
  7 muaj më parë

  😂😂😂😂😂😂😂

 53. ilir daka
  ilir daka
  7 muaj më parë

  Sa per humor te kujtojm vitet e kaluara

 54. Riza Barruku
  Riza Barruku
  7 muaj më parë

  Albano Juli jeni me te miret 😅😅😅

 55. Ridvana Sina
  Ridvana Sina
  7 muaj më parë

  I ka bere buzet?

 56. vitaly s
  vitaly s
  7 muaj më parë

  hahahahaha si e bente muziken ne fillim lol 🤣🤣🤣

 57. Alban Jaha
  Alban Jaha
  8 muaj më parë

  Shum Artista t mir prsh nga Llapi Podujeve

 58. Zene LLeshi
  Zene LLeshi
  8 muaj më parë

  O sa e mir kjo grida duma si shpirt super bish je ylll je

 59. armin shaqiri
  armin shaqiri
  8 muaj më parë

  i pa pare ky bogdo

 60. Klodjana Gega
  Klodjana Gega
  8 muaj më parë

  Albano bravo

 61. EMJ
  EMJ
  8 muaj më parë

  Hahaha bukur

 62. Adriatik Joni
  Adriatik Joni
  8 muaj më parë

  Veshje e dobet G. Duma.... gjitheqka munde te jeni por e thjeshte me nje sens te pamjes se bukurise se femres Shqiptare nuk jeni....

 63. Enyeny Enieni
  Enyeny Enieni
  8 muaj më parë

  Salianja

 64. Miranda Shurbi
  Miranda Shurbi
  8 muaj më parë

  O zot qa eshte ai shall moj Grida,ngelet tu kopju gjithmon

 65. reta gjoni
  reta gjoni
  8 muaj më parë

  Jam fans i 2xl,ktheheni cuna si ishit ateher

  1. Sigert Mema
   Sigert Mema
   Muaj më parë

   Edhe po te kthehen nuk kthet me ajo koh

  2. Jurgen Shkurta
   Jurgen Shkurta
   Muaj më parë

   E drejt

  3. MASK!
   MASK!
   Muaj më parë

   5

 66. Elian Alia
  Elian Alia
  8 muaj më parë

  Griden e moren vesh qe ishte femer kur e cuan ta benin synet...

  1. Max Muster
   Max Muster
   Muaj më parë

   🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  2. Tani Black
   Tani Black
   8 muaj më parë

   Ahahahah

 67. Em Mb
  Em Mb
  8 muaj më parë

  Per ke hauard e ka fjalen kjo politikane poliglote

 68. Some one
  Some one
  8 muaj më parë

  Nuk shifeni me me sy pz Kthehuni te apartamenti 2xl

  1. sp_30 sp_30
   sp_30 sp_30
   6 muaj më parë

   Eshte tere shoqeria shqiptare qe ka degraduar. Rrotull ke kudo mediokritet, prandaj edhe pelqehen keto traplliqe.

  2. Stelina Nester
   Stelina Nester
   8 muaj më parë

   A e kupton se sa niveli ulet qe jan... Nuk din cfar thon dhe nuk din ca te bejne na vin per te vjell skan lidhje fare me humorin.... JU LUTEMI NDIQINI ME VEMENDJE SE SA NIVELI DOVET QE JAN QE TE DY BOGDO DHE DEDA TURP

 69. Casa De papel
  Casa De papel
  8 muaj më parë

  Ylll fare

 70. Brux Belge
  Brux Belge
  8 muaj më parë

  Pyete per salianjin

 71. NeYon Laska
  NeYon Laska
  8 muaj më parë

  I madh

 72. Antonia Harriman
  Antonia Harriman
  8 muaj më parë

  8o8oididisid8

 73. Antonia Harriman
  Antonia Harriman
  8 muaj më parë

  Okkukkj

 74. Antonia Harriman
  Antonia Harriman
  8 muaj më parë

  M

 75. naun bera
  naun bera
  8 muaj më parë

  2 kukumjaçka

 76. Kole LAMI
  Kole LAMI
  8 muaj më parë

  Albano je i Mall je gjigand Respekte

  1. Fetah Feta
   Fetah Feta
   4 muaj më parë

   edhe ktu mire jane

 77. Gozilla Aud
  Gozilla Aud
  8 muaj më parë

  Po salinjanin ku e ka kjo ate llapushin

  1. marsi
   marsi
   8 muaj më parë

   Te moteli.🤪

 78. Leras Berati
  Leras Berati
  8 muaj më parë

  Po pse kapeni me atë politikanen!!! Ky është show për të qeshur që në fakt mua nuk më pëlqen. Për më shumë ky djali që më duket më shumë pordhac se aktor. Ajo femrave e bukur nuk erdhi vetë në studio e kanë ftuar. No po e mbroj se nuk dua asnjë politikan, asnjë. Prandaj kam zgjedhur të jetoj jashtë Shqipërisë prej 28 vjetësh

  1. Leras Berati
   Leras Berati
   8 muaj më parë

   Po pra faji është I atyre që bëjnë humor dhe e sjellin në skenë një politikan. Në vend që të bëjnë humor për ata ma jo me ata

  2. marsi
   marsi
   8 muaj më parë

   Kapemi se na cane trapin.Ku nuk i shofim surretet e tyre.As nje show humori s'na lane rehat ta shohim.

 79. Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa
  8 muaj më parë

  Klanifornia1💎💎💙💙💚💚💝💞💘💕❣💟❤💗💕eneida💞💘💕

 80. coin paradise
  coin paradise
  8 muaj më parë

  Pam pam pam pam

 81. The Man
  The Man
  8 muaj më parë

  Po si nuk na tregoi ndonje nga ato sms erotike qe e keputi ai kolegu i partise se saj....

  1. aladin
   aladin
   8 muaj më parë

   @The Man , lere kete hibridin, gilbert kasnicen se e bere me zemer po i preke dumen, e ka si relike ne dhomen e tij te gjumit se nuk ka pare ta paguaj i shkreti, dhe eshte ai qe i bie me dore jo vetem diten po edhe naten, hahahahaha...

  2. The Man
   The Man
   8 muaj më parë

   Ti nuk ke pse merzitesh kaq shume se ne fund te fundit me një here nuk i thot njeri k...

  3. gilbert kasnija
   gilbert kasnija
   8 muaj më parë

   Ke vende te tjera ku ka shume histori dashurie dhe erotike ndrro kanal dhe bjeri me dore gjithe diten .....🤩🤩🤩

 82. Bessa Bess
  Bessa Bess
  8 muaj më parë

  Ca bukurie eshte

  1. Alketa Keta
   Alketa Keta
   8 muaj më parë

   @Bessa Bess nje gje ka te mire kjo grida suma se per hir te partise per te mbajtur partine unitet esht e gatshme qe ti marri deputetet me rradhe te dhoma e gjumit vetem dhe vetem qe partia te forcohet dhe ne rast se keni dyshime per me gjate te shpjegon vete ajo

  2. Bessa Bess
   Bessa Bess
   8 muaj më parë

   @marsi po sa kohe te degjoni Elisen me Skenderbeun e vet ashtu do tju duken te tjerat

  3. marsi
   marsi
   8 muaj më parë

   Si shofere skode.Pa pike feminiliteti kur flet.😂😂

 83. ela ela
  ela ela
  8 muaj më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣Meta

 84. ela ela
  ela ela
  8 muaj më parë

  💞💞💞👌👌👍👍Albani

  1. Albo Al
   Albo Al
   Muaj më parë

   Flm 😊

 85. ela ela
  ela ela
  8 muaj më parë

  BERI HARTIM MADAMA PER NJI PYTJE. IK MOJ SHARABAJK KA TRU SHUME ME HER SE TY RAMA KU KE TRUBTI ME MAT INTELIGJENCEN ME RAMEN🖕🖕🖕🖕💩💩💩💩🤣🤣🤣

 86. ela ela
  ela ela
  8 muaj më parë

  I Ruh bonbolet RAMES DHE ALBANIT

 87. Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj
  8 muaj më parë

  Kjo bukuranja .. sesht me ka vetem mender pordh ...i pelqen komplimentet .

  1. Regi Luli
   Regi Luli
   Muaj më parë

   @Chris de la Astral Psy Fly pse mendon se po te vije Luli ose Monika,do behet dicka me mire,ata do shkaterrojne dhe do vjedhin cdo gje qe ka bere Rama kto 12 vjet

  2. Chris de la Astral Psy Fly
   Chris de la Astral Psy Fly
   Muaj më parë

   @Regi Luli urojme mos te jete me se na eshte bere Gogol

  3. Regi Luli
   Regi Luli
   Muaj më parë

   @Chris de la Astral Psy Fly c rendesi ka e vodhi apo fitovi,a eshte Kryeminister per 4 vjetet e ardhshem?

  4. Chris de la Astral Psy Fly
   Chris de la Astral Psy Fly
   Muaj më parë

   @Regi Luli problemi eshte se e vodhi jo fitovi

  5. Regi Luli
   Regi Luli
   Muaj më parë

   Ajo eshte super yll,po problemi eshte se e fitovi Rama prap

 88. Xhevdet Berisha
  Xhevdet Berisha
  8 muaj më parë

  Fol ma thjesht per puplikun se nuk jemi intiligjeta si ti grida

  1. Rex Satanas
   Rex Satanas
   17 ditë më parë

   @Ar Ze Po kete vetem gje te korrigjosh?Po intiligjeta?

  2. Ar Ze
   Ar Ze
   Muaj më parë

   Thuhet ¨publiku¨ o loqe

 89. linda Dedja
  linda Dedja
  8 muaj më parë

  Sa e mire qe je moj grida si nje 💎si ⭐️si 💐si🎂

  1. marsi
   marsi
   8 muaj më parë

   Si nje 💩.Ke harruar ta shkruash.😂😂😂

 90. Misanthrop !
  Misanthrop !
  8 muaj më parë

  Me qesh pse?

  1. eri.pokeri Alb
   eri.pokeri Alb
   8 muaj më parë

   po ik fli gjum se na plasi kari se spo qesh ti negativ njeri

 91. Denis Kaja
  Denis Kaja
  8 muaj më parë

  O yll