Vetingu godet sërish Metën dhe Berishën, u ‘djeg’ një tjetër ‘ushtar’ në drejtësi

391 Shikime 41 mijë

Komente

 1. Gezim Adillari
  Gezim Adillari
  26 ditë më parë

  8

 2. Battles Games
  Battles Games
  Muaj më parë

  Po ça presin perse nuk i zhdukin hajdutet

 3. Stelio Kuci
  Stelio Kuci
  Muaj më parë

  Vetem llafe largohen 5 vjet na istuticjonet dhe jan te lar e kan rregullur vet kete ligj e ka then vet edhe Rama esht ligj vetem per politikanet te vjedhin sa te duan per 5 vjet lahen, jo jo per popullin se zen e femijet vjedhjet gjoja te prinderve kjo esht shqiperia bej c,far thom un por jo ato qe bej une

 4. Edo Zemra
  Edo Zemra
  Muaj më parë

  Kto 2 Maskarej duhet vare per kembesh,tju dal shpirti Jo nga goja ,por nga ,b,,tha,qa nakan ba prej 30 vjet ne è dijem nakan Vera nakan djeg nakan shkatru nga themeli,kto Shemtima,Lun Mona meket Shtreman ska faj.Rama euli Shemtimen ne Kolltuk Presi Leshi, te 2 Katundar papik kulture Katundar ndro 7 lekur Qytetar nuk behesh kuur kshtu Jan 2 mumje ni ne PD,Tjatri LSI, Gjakun ne Trup e Kan Benxol 👽👹👎👎

 5. A i
  A i
  Muaj më parë

  Hahahah edhe lajmi kejt u dogjen kto meten hahaha

 6. Avenir Agastra
  Avenir Agastra
  Muaj më parë

  Ah por nuk behet ai vend se ne krye jane akoma komunistat dhe ata skane dhene llogari popullit per ato qe i bene per 45 vjet me radhe ,dhe pastaj hyme ne llogarine e ketyre 30 viteve prandaj keta nuk e leshojne pushtetin se kane aq shum llogari per ti dhene popullit sa burgu eshte pak per keta qe nga sekretari, Sali e me radhe te gjithe jane te lyer me krimin e me poshtersite nga me c'njerezore ne bot ,e te tjera qe nuk numurohen ketyre kylysh komunistash. . .

 7. ndreu zani
  ndreu zani
  Muaj më parë

  Prsjon me lug çaj 🤣🤣

 8. Andreas Braholli
  Andreas Braholli
  Muaj më parë

  Eeeeeehhhh zot i madh kurr do zhduken keta hajdut keta plera keta kriminela politikan kriminela keta prokurore te koruptuar jo vetem me burg po me varie Para popullit shqiptare qe kane pire gjakun e popullit ketu dhe 30 vjet me radhe

 9. Engjellushe Istrefi
  Engjellushe Istrefi
  Muaj më parë

  Kur do ti vij fundi?

 10. Vezire Balliu
  Vezire Balliu
  Muaj më parë

  Merrni pasurine jepja popullit se ka djersen e ti secili berisha ne 91 thoshte shqiperia 1 euro se ato fabrikat e uzina nuk i beri ai njeri i lik

 11. Vezire Balliu
  Vezire Balliu
  Muaj më parë

  Te gjithe ata qe kane me shume se 1 shtepi MOS kandidojne

 12. Vezire Balliu
  Vezire Balliu
  Muaj më parë

  Po car pret spak cdo gje e qarte ata kane Vila.e pasuri marramendese e bejne sikur u plasi per popullin

 13. Gjon Nikolli
  Gjon Nikolli
  Muaj më parë

  In ok

 14. ardian kryemadhi
  ardian kryemadhi
  Muaj më parë

  Po ajo Xhaferllari pse nuk kalon ne veting!?

 15. Gua Kip
  Gua Kip
  Muaj më parë

  Yougosllaia ka me mira agjent (agent) UDB e Yougosllavis ka me mira Shqiptar q punojn për ta. Russia ka me mira Shqiptar q punojn për ta. Kurr nuk ka Bashkim Shqipri-Kosov pa vdekur ata. Russia and China gonna Vito all ways for Kosovo to go on BA and OKB.

 16. Xhevdet Pashai
  Xhevdet Pashai
  Muaj më parë

  NE SHQIPERI DUEN ARESTUAR NE GJITHE SHQIPERIN 500 VETA QE KANE VJEDHUR DHE ABUZUAR ME LIGJIN GJITHA GJYKATAT E SHQIPERIS JANE TE KORUPTUARA

 17. Xhevdet Pashai
  Xhevdet Pashai
  Muaj më parë

  KETA DY KRIMINEL DUHEN DJEGUR TE GJALLE ANTI SHQIPTAR TRADHETAR

 18. Brian Sula
  Brian Sula
  Muaj më parë

  Pse e lidhni me Meten e Berishen. Cdo fillim e ka nje fund. Ndoshta ne fillim kan punuar mire.Nqs kane bere korrup. te pergj per cdo qindarke. Po mos i zevend. me tigra dhe akullore qe te hane gjith pop.

 19. Taulant Bora
  Taulant Bora
  Muaj më parë

  bujar kopili saliserbi ilirovic jane kolera e shqiptarve keta kane 30 viete ne qeverri bashke me gjyqtar prekuror kane viedhur miliona si ka mundesi qe nuk i denoin jo te ikin nga posti qe ka por ti denoin

  1. Ganimete Siqeca
   Ganimete Siqeca
   Muaj më parë

   Si denon edua se ka hall se i vjen rralla për vete pastaj, kështu e mbajne njeri tjetrin këta të poshtër.

 20. Oli Sako
  Oli Sako
  Muaj më parë

  EDHE ATA GJYGJETAR QE KAN BER DORHEQJE PER MOS TU PERBALLUR ME VETINGUN , DUHEN HETUAR E SEKUESTRUAR PASURIT . ESHTE DJERSA E POPULLIT ,E TU KTHEHET POPULLIT

 21. Mirvjena Tufa
  Mirvjena Tufa
  Muaj më parë

  Edhe ti more Bujar Nishani nuk paske lene gje pa bere. Si nuk ka nje president qe te kete bere punen me ndershmeri. E te mendosh qe jane betuar me doren mbi kushtetute. Haram ju qofte besimi I popullit. Ne BURG perfundoshi te gjithe.

 22. Besnik Brahimaj
  Besnik Brahimaj
  Muaj më parë

  Llp

 23. Arsim Rrafmani
  Arsim Rrafmani
  Muaj më parë

  Jo vetëm largim nga drejtësia, por konfiskim pasurije dhe burg!

 24. Kiku Hajdari
  Kiku Hajdari
  Muaj më parë

  America e shpetofte shqiperine nga keta hajduter.

 25. Nity Dily
  Nity Dily
  Muaj më parë

  PO NUK U BURGOSEN KTA SI SALI BERISHA DHE ILIR META DHE SEKUSTRO PASURIN DHE NISHANI KESHTU DO E VUAJME 30 VJETE DJE ME PAS DO E VUAJME PA BURGOSUR TE TRE NUK DO ECIM PERPARA NE SI POPULL

 26. Sokol Ivanache
  Sokol Ivanache
  Muaj më parë

  Aman veç byth lypirsat e rilindjes mos të na hekin vetingu, dhe komunistat.

 27. Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli
  Muaj më parë

  SEKUSTRIMIN E PASURIS TE GJITHVE

 28. Mikel Lole
  Mikel Lole
  Muaj më parë

  Po këtyre të dyve kur do ju vijë rradha

 29. Cimi Azizi
  Cimi Azizi
  Muaj më parë

  I vetmi shpetim per Shqiptaret eshte ardhja ne pushtet I intelektualeve tan qe Jan rritur ne perendim

 30. Sherifi Qytetit
  Sherifi Qytetit
  Muaj më parë

  Juve duhet krejt me ju puth

 31. Badin Dzabiri
  Badin Dzabiri
  Muaj më parë

  Kto kryje Mafit duhet te Burgosen.ILIRI SALIJA RAMA. Kto i kan Emrat e par.kurse me Emrat e dyt uni ju dij vtem Erdvin Kristaqit dhe Munika Kryjemadhit Salis dhe ilirit Emrat dyt sjudij.kriminelet e Shqipris kan ka dy Emra.dhe alahe matmdhej se kto jan njerzit e SHIKUT.ATO JAN TE MSHEHET.prap me 2 Emra.

 32. Baro Kelo
  Baro Kelo
  Muaj më parë

  Pse digjni ushtaret digjni saliun e meten. Faktet i keni. Skeni byth per ti denuar kta horra

  1. Pashk Nokaj
   Pashk Nokaj
   Muaj më parë

   Prit,prit nuk i futin duartë në zjarr ata, pasi të ju shkatërrojnë partitë,vjen “spak” se nuk e fut dot popullin në burg, se ka kosto.

  2. Michele Balla
   Michele Balla
   Muaj më parë

   Vetem LLAFE 💪💪

 33. Enrik Rushan
  Enrik Rushan
  Muaj më parë

  Po i duhen mare dhe lekat

  1. Eljona Stroni
   Eljona Stroni
   Muaj më parë

   Normal..duhet tua kthejne popullit te gjitha ato qe ju kane vjedhur..

 34. cris Rea
  cris Rea
  Muaj më parë

  U hodh dhe nje plehre ne koshin e madh te plehrave,keshtu do perfundojne te gjithe plehrat.

 35. VAGA Official TV
  VAGA Official TV
  Muaj më parë

  Fundi i HORRAVE si Meta , Berisha dhe Rama eshte nje fillim i mbare dhe shprese ..

 36. Besnik
  Besnik
  Muaj më parë

  O VLLEZER esht për të habitur cfar pret spaku te gjith Shqipetaret e pan lajv meten qe po BENTE pazar ne tavolin

  1. Besnik
   Besnik
   Muaj më parë

   @Baro Kelo PO VLLA

  2. Baro Kelo
   Baro Kelo
   Muaj më parë

   @Besnik nuk bohet mo KY ven. Eshte e veshtire. Na kan shtyp me Kom. Edhe sot i shkojne saliut dhe metes mrapa. Medet!!! ¡..

  3. Besnik
   Besnik
   Muaj më parë

   @Baro Kelo populli shqiptar për të ardhur keq dalin në protest vetem kur I thërresin politikanet për interesat e tyre prandaj jemi ketu ku jemi

  4. Baro Kelo
   Baro Kelo
   Muaj më parë

   Ketyre horave nuk do i ndodhi asgje nga drejtesia. Vetem fjale. Keta Jane e do te jene ne krye te ketij vendi.

 37. Panajotis Kostopulos
  Panajotis Kostopulos
  Muaj më parë

  Nuk eshte nevoja te digjni ushtaret por digjni vet personalisht ata se kelyshat digjen vet ata !

  1. VITO CORLEONE
   VITO CORLEONE
   Muaj më parë

   @Badin Dzabiri i

  2. Badin Dzabiri
   Badin Dzabiri
   Muaj më parë

   Duhet te Burgosen kryje Mafija. Iliri dhe Salija dhe Rama. Me kto Emrat e dyt vetem Edvin kristaqit dhe Munika kryemadhit ju dij emrat .ndash me emrat epar ndash me emrat e dyt patjeter te Burgosen se shum Dam na ben jose shum dom na bon kto Hajduten dhe Vrassa .se kto jan shkaktaret jose direkt jose indirekt Vrassa. se shum krime u ka behun ikan shtij fukaran n drog ne vrasje. Dhe mekto jan matmdhejt SHIKU KTO RIN TMSHEHET.

  3. Besnik
   Besnik
   Muaj më parë

   Po vlla

 38. Bardhok Prenga
  Bardhok Prenga
  Muaj më parë

  Ndoshta do vij drejtesia??

 39. Bardhok Prenga
  Bardhok Prenga
  Muaj më parë

  Ndoshta do vij drejtesia??

  1. Souzana Ka
   Souzana Ka
   Muaj më parë

   Bardhok Prena * E veshtire ,