Roped with Olsi - Episode 21 - Meriton Mjekiqi jashtë studios së Gjoni Black

1 396 Shikime 146 mijë
Argëtim

Moderatori që bashkoi gjeneratat e rrepit
Diçka nga Meriton Mjekiqi - bit.ly/rwomeritonmjekiqi
Falenderime për:
Palma NOVA - bit.ly/rwo_palma_nova
Ujë Qafë MALI - bit.ly/rwo_qafe_mali
Joni PECI Store - bit.ly/jonipeci
Jepini SUBSCRIBE (ose shqip ABONOHU) në kanalin tonë!
#RopedwithOlsi #MeritonMjekiqi #OlsiBylyku #DesignAngle
Për më shumë rreth show:
Na ndiqni në website-n tonë: bit.ly/rwo-web
Na ndiqni në Instagram: bit.ly/rwo-insta
Na ndiqni në Facebook: bit.ly/rwo-fb
Na ndiqni në LinkedIn: bit.ly/rwo-li
Na ndiqni në Twitter: bit.ly/rwo-twit
Credits:
Producent: Olsi BYLYKU
Autorë: Alter CUCA, Olsi BYLYKU
Skenaristë: Olsi BYLYKU, Eneida NDOCI
Menaxher: Yllka SELA
Editor: Erion KADRIU
Kamera: Bismir BARDHI, Arlind KOLA
Audio & DOP: Alter CUCA
Research: Eneida NDOCI
SFX Artist: Daniela BUNÇI
Design: Glen BAKU
"Roped with Olsi" është një show që vjen për ju cdo të mërkurë. Mund ta ndiqni në ALfirst dhe në faqen tonë të internetit, roped.al. Cdo të mërkurë ndjekësit mund të presin: komedi, satirë, intervista pikante, njerëz të famshëm, sketche, lojëra dhe video gazmore nga prapaskenat e xhirimeve.
2021 © All Rights Reserved

Komente

 1. LoniGamerTV
  LoniGamerTV
  Muaj më parë

  1:29 miza

 2. Ardi Nazifi
  Ardi Nazifi
  Muaj më parë

  MERITON MJEKIQI TRUE LEGENDDD!!!

 3. Reada Krasniqi
  Reada Krasniqi
  Muaj më parë

  Ma njeri i dekt si o ky ta neverit krejt pasha familjen

 4. Frances Xh
  Frances Xh
  Muaj më parë

  Meriton per mendimin tim, te kam ndjekur me shume vemendje,je i vecante je troç i drejt fare ..me kembe ne toke...ti ben business shoku, je i zgjuar revulocionar dislike per ata qe nuk iu konvenon ti...Keep going 💪

 5. firstchanel
  firstchanel
  Muaj më parë

  Batle getinjo&mozik si tha meritoni pajtoheni

 6. Edmond Gashi
  Edmond Gashi
  Muaj më parë

  Meriton pasha keit fero osht inspirimi jot hahahahaha

 7. boyy boi
  boyy boi
  Muaj më parë

  Shi si bo si gango kot , jo po te bllokoj ate jo po te vij ketu , se kur te shau cllevio e more " o vlla ca te bona pse shan "

 8. boyy boi
  boyy boi
  Muaj më parë

  Kam marr rreperat e shqipris fjalen " Kapish " nga ju , ca thot ky , kapish eshte italisht dhe e perdorim ne me tallje rruge " kapish o daku " .

 9. Alabab Aka47
  Alabab Aka47
  Muaj më parë

  😂😂😂😂

 10. Liridona Sherifi
  Liridona Sherifi
  Muaj më parë

  kush mendon si un le te bej nj like se sju kushton gje dhe se beni me lek nejse si thoni tja bejn stafi olsit kameren e fshehte

 11. Kristiana 09
  Kristiana 09
  Muaj më parë

  Ky Meritoni so normal bre, teper i mirrrrre 🤩😍❤️

 12. Ani aniani
  Ani aniani
  Muaj më parë

  Merr noizy vllai

 13. Anna Ago
  Anna Ago
  Muaj më parë

  Ben njecik si Ermal Mamaqi apo me duket mua .

 14. Xhoni Troka
  Xhoni Troka
  Muaj më parë

  Ftooo njeher FINEM mo...

 15. Fatime Minolli
  Fatime Minolli
  Muaj më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 16. Tani Tani
  Tani Tani
  Muaj më parë

  Bravo Meriton njeri qe i jep mundesi te gjitheve pastaj kush ka prob mes njeri tjerit nuk esht faji i ketij e ka deklaruar cdo kush e ka deren hapur kan qeb si tayna gjiko capital e me rradh Bravo bravo 👏

 17. besssi hiijti
  besssi hiijti
  Muaj më parë

  Kush o Moss Della?

 18. Aurel Elezi
  Aurel Elezi
  Muaj më parë

  Veq Artinin ke harru me permen Meriton ✌

 19. ornela rrustaj
  ornela rrustaj
  Muaj më parë

  ueee ca na lodhi tu shit men ky, po ndrro teme e burr se paske qene i marum per nje interviste

 20. Era Alda
  Era Alda
  Muaj më parë

  Ahahahahah sa te lezetshem qe te dy

 21. Fatlum Gashi
  Fatlum Gashi
  Muaj më parë

  une prej sotit e pi veq ujin qafe malin

 22. 24MrDinamit
  24MrDinamit
  Muaj më parë

  "Pasoshi,pasoshi.....gjuhe serbe..!!! Mjerisht ne nga kosova perdorim shume fjale turke,serbe,arabe...dhunim gjuhe

  1. 24MrDinamit
   24MrDinamit
   Muaj më parë

   @Greatman Albo ....mbeturine...!!

  2. Greatman Albo
   Greatman Albo
   Muaj më parë

   Mos ha kar se edhe ju e keni pas gjuhen tperzime gjithmon,ne i themi hajgare ju i thoni shaka(turqisht),ne i themi Kollomoq ju i thoni Miser(turqisht),Xhanëm, shum shum fjal tjera turke qe ne nuk i perdorim po shuj mshile gojen ule kryt mos ha mut...

 23. Led Kris
  Led Kris
  Muaj më parë

  Aa kur bo ti si nacu na trego ti ne prishtinen qe blloko ti vk. Ik mo thuj shyqyr qe hapet syt e erdhet n’tiron ju e lutu mos me ti thy njeri kockat sa her qe vje knej se ske byth ti me u kap me cunat n’shqipni

 24. UÇK-JA E DUKAGJIN-IT
  UÇK-JA E DUKAGJIN-IT
  Muaj më parë

  Mos e ftoni ket peder more neper keso emisione

 25. antonio Alonge
  antonio Alonge
  Muaj më parë

  Ca fton gejusha nstudio mor barbon

 26. Agron Bujupi
  Agron Bujupi
  Muaj më parë

  O olsi, je king. Ftoje ni her Ardian Bujupi. Pershendetje nga München Germany.

 27. Anila Hallunovic
  Anila Hallunovic
  Muaj më parë

  Olsi super😘

 28. Mervan Kasami
  Mervan Kasami
  Muaj më parë

  Ftoje Don Xhonin

 29. Tefik Shabani
  Tefik Shabani
  Muaj më parë

  E myti gugsimi / grushica 🤮

 30. Memiad Kallitheaal
  Memiad Kallitheaal
  Muaj më parë

  🚔👈🖕😎💪

 31. Mark Bacaj
  Mark Bacaj
  Muaj më parë

  Brravo Meriton, me pelqen sepse je shum i thjeshte, dhe me zemer shum te madhe..jo si do pedera tjer !!

  1. Kryeziuu kryeziuu
   Kryeziuu kryeziuu
   Muaj më parë

   Eh bravo nje cm I mir😂Pr meriton 👑❤️❤️

 32. Dorian Sefa
  Dorian Sefa
  Muaj më parë

  Tdhjefsha Meritonin, tveka tra ky nPrishtin sa jam tu e vu un .......

  1. Regi Matmuja
   Regi Matmuja
   Muaj më parë

   🤣🤣

 33. olti olti
  olti olti
  Muaj më parë

  ato kenget shqiptare me at theksin bastardes te kosoves 🤦🏻‍♂️

 34. Ilari Ilari
  Ilari Ilari
  Muaj më parë

  Sa e imiton ermal mamaqin ky olsi... qe shume i sukseseshem kur qe te portokallia... i mori koka ere nga fama qe iku e deshtoj.

  1. Tani Tani
   Tani Tani
   Muaj më parë

   @Ilari Ilari po ketu ke te drejte por nuk mund ta quaj deshtim se besoj tek nje person qe pa me shum interesin e vet edhe e la ne rrug me pak fjale e mori ne qaf

  2. Ilari Ilari
   Ilari Ilari
   Muaj më parë

   @Tani Tani po budalla pra u be xholi besit ne vend te shihte te ardhmen e tij. Ai te portokallia qe me i sukseshmi la pas dhe aktoret me te sukseseshem aty si florin, gazin etj... pse budallenj jan flori, gazi, ledio e kta qe kan nje jet qe rrin ne portokalli e nuk ikin.

  3. Tani Tani
   Tani Tani
   Muaj më parë

   Atje nuk deshtoi por e mori bes kallaku ne qaf 😂😂 se e ka then ne intervist kam ik prej besit edhe e pa qe iku grop por ktu esht me mir se tek klanifornia

 35. Conor ufc
  Conor ufc
  Muaj më parë

  Sa here i kap fama dhe ven naj lek kta i futen alkolit me koke....qyyyqa sa vere pi

 36. Its _samela
  Its _samela
  Muaj më parë

  Fakkkkk meriton 🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼👋

 37. Avdi fetaj
  Avdi fetaj
  Muaj më parë

  Ngo bre Olso Babaxhan je a

 38. Bora Bora
  Bora Bora
  Muaj më parë

  Olsi imitim i shemtuar i Ermal Mamaqit akoma dhe me i shemtuar sa vete Ermali 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

 39. Bora Bora
  Bora Bora
  Muaj më parë

  Meriton😍😍😍

 40. Natyra Burrniku
  Natyra Burrniku
  Muaj më parë

  A mund dikush te me tregoj se ne cilin program ne telefivor luan

  1. Tani Tani
   Tani Tani
   Muaj më parë

   Nuk esht ne tv vetem ne youtube

  2. Angjelin Pllumaj
   Angjelin Pllumaj
   Muaj më parë

   Nuk e di en cilin Tv esht un per vete e shof vec ktu en ALfirst

 41. Afrim Gegaj
  Afrim Gegaj
  Muaj më parë

  O ilir Metà nepja pashaporten osé do ti jap pashaporten time se un mbaj italiane e meriton te lumt jeni te Mir 🙏

 42. Savina Allajbej
  Savina Allajbej
  Muaj më parë

  Ftohe nje her fineminn 😍

 43. Toni Bisha
  Toni Bisha
  Muaj më parë

  Rrobqiiiiiirrrrrrrr mashkulllllll

 44. Albozz
  Albozz
  Muaj më parë

  Meritoni I karit😂

 45. Ciro Di Marzio
  Ciro Di Marzio
  Muaj më parë

  Me zor e permendi Noizyn dhe Stresin kur foli per rreperat e vjeter, duhet tja kujtonte Olsi ... uo meriton ngoj a pe don

 46. FF karderri
  FF karderri
  Muaj më parë

  kur te nxerrj klanifornia

 47. Julian Fier
  Julian Fier
  Muaj më parë

  Olso mos pi ma o shejtan dolen syt nga veni 🤣🤣🤣🤣🤣🔥🔥🔥

 48. FF karderri
  FF karderri
  Muaj më parë

  bravo o olso

 49. Lala D Lumturie
  Lala D Lumturie
  Muaj më parë

  Koha e Homosapiensave, Sapiens ngelen vetem homo hahahahahaha perla e dites :p

 50. Amarildo Marra
  Amarildo Marra
  Muaj më parë

  Shumm loje bukur kjo fundite

 51. advv xdigital
  advv xdigital
  Muaj më parë

  O g mund te kishe vendos nje pjes te ndonje kenge rrep te noizyt jo keng dashurie😉mos mbaj me hater tjert,,

 52. Max Xx
  Max Xx
  Muaj më parë

  I ka sqaru botiii sa genjen jqr

 53. M.H
  M.H
  Muaj më parë

  Sa her qesh Olsi, gjak nga veshet.

  1. Ivan Ciglar
   Ivan Ciglar
   Muaj më parë

   Ik o kare

 54. Çlirim Ferizi
  Çlirim Ferizi
  Muaj më parë

  Ftoje noizyn ta rrit audiencen

 55. Skenderbe Skenderbe
  Skenderbe Skenderbe
  Muaj më parë

  Olsi shum fallse je

 56. OMG
  OMG
  Muaj më parë

  Noizy

 57. Elfons elfons
  Elfons elfons
  Muaj më parë

  Ooo balerini

 58. Klevis Kaltani
  Klevis Kaltani
  Muaj më parë

  Gjiganddd

 59. kristjola sema
  kristjola sema
  Muaj më parë

  Noizy-n

 60. kristjola sema
  kristjola sema
  Muaj më parë

  Noizy-n

 61. kristjola sema
  kristjola sema
  Muaj më parë

  Noizy-n

 62. kristjola sema
  kristjola sema
  Muaj më parë

  Noizy-n

 63. kristjola sema
  kristjola sema
  Muaj më parë

  Noizy-n

 64. kristjola sema
  kristjola sema
  Muaj më parë

  Noizy-n

 65. kristjola sema
  kristjola sema
  Muaj më parë

  Noizy- n

 66. kristjola sema
  kristjola sema
  Muaj më parë

  Noizy-n

 67. Fatjon OTR
  Fatjon OTR
  Muaj më parë

  MERITON SA PI PAGUN REPERAT ME SHAH NOIZY TQIFSHA FTYREN

 68. geri porja
  geri porja
  Muaj më parë

  UROJ TI LEXOSH KTO MESAZHE OLSOOOOO E TJA COJSH FMIJES SI MESAZH

 69. geri porja
  geri porja
  Muaj më parë

  TA KULLOVA SHPIRTIT QE TI DISH NESER PASMESER ME I FOL FMIJES SI PRIND E JO SI PSIKOPAT

 70. geri porja
  geri porja
  Muaj më parë

  TI FLET GJUHEN E PSIKOPATAVE KLLUFO E SKE ASIGJO TKULLUME PREJ SHPIRTIT NJERIUT

 71. geri porja
  geri porja
  Muaj më parë

  KI KUJDES KUR FLET PER PUNEN E TJETRIT

 72. geri porja
  geri porja
  Muaj më parë

  KUJDES PUNEN E KUJT MERR NEPER GOJE SE NDAHESH NHABITAT QE TVOTOSH KURBANAT E NJANI TJETRIT

 73. geri porja
  geri porja
  Muaj më parë

  KUJDES SE PO TE HUMBET VRULLI BELBEZUSH

 74. geri porja
  geri porja
  Muaj më parë

  KULLOJE MHB SE NFUN NDAHET SHKAPA KA SHEQERI VOGELUSH.

 75. geri porja
  geri porja
  Muaj më parë

  LOOOOL.SHAH MAT.QE NGA NEANDERTALI ROBI KA GJET LOJE ME MYT TKEQEN QE JU USHQY SI DONNKISHOTI ME ULLINJTE E ERES. KALITE TFOLMEN MERITON SE 1 DITE KE ME I FOL TMADHIT ZOT E SKE ME DIT CA LOJE ME FOL NPERJETESI

 76. Angela Bianca
  Angela Bianca
  Muaj më parë

  Olsi every 5 minutes: ABSOLUTISHT 😄

  1. Angela Bianca
   Angela Bianca
   Muaj më parë

   @People Are Awesome ABSOLUTISHT 😄

  2. People Are Awesome
   People Are Awesome
   Muaj më parë

   Bora ja merr ne kthese per ate pune 😂

 77. X ANONIM
  X ANONIM
  Muaj më parë

  Mos na detyroni me ja u ndalu Prishtinen 🤣😂

 78. Angelax
  Angelax
  Muaj më parë

  Olsi po te lutem per here te 100 mjaft qeshe kot si budalla se nuk e ben me funny emesionin kur qesh vet.please per te miren e vesheve tane!

 79. Klodi Beka
  Klodi Beka
  Muaj më parë

  Pidhropshh

 80. Bujar Salihu
  Bujar Salihu
  Muaj më parë

  ftoje nojzyn o olsi kush esht per ta ftu nojzyn gjith shenone nojzy

  1. Ani aniani
   Ani aniani
   Muaj më parë

   Noizy

  2. kristjola sema
   kristjola sema
   Muaj më parë

   Noizy

 81. Ajni Ajni_Albania
  Ajni Ajni_Albania
  Muaj më parë

  cika bum

 82. king Boy
  king Boy
  Muaj më parë

  Fto s4Mm

 83. gg gg
  gg gg
  Muaj më parë

  Un e di qe e meriton me ta iq ftyren meriton dita dites po afron do shihmi live ne o bon bon

 84. Angela Córdoba
  Angela Córdoba
  Muaj më parë

  Meritoni, Papi 🖤🤫,

 85. KEJSI
  KEJSI
  Muaj më parë

  Ftoje Kapon,Finemin Ever B,Donin dhe Solon po si ftove kto nuk e shoh me emisionin edhe Yll Limanin ftoje

  1. Xhoni Troka
   Xhoni Troka
   17 ditë më parë

   Finemin ose Solon.

  2. Abra Cadabra
   Abra Cadabra
   Muaj më parë

   Edhe motrat libohova

  3. Bled Elezi
   Bled Elezi
   Muaj më parë

   Edhe 2pac Harrove

 86. Pablo Pablos
  Pablo Pablos
  Muaj më parë

  Finemmmmmm soloooooooooooo

 87. DeaDP00L channel
  DeaDP00L channel
  Muaj më parë

  O Olso ti mezor e pret te merkuren me duket se vetem ne emision munesh me pi vere .😂😂

  1. Kristaq Bubeqi
   Kristaq Bubeqi
   Muaj më parë

   😂😂😂😂

 88. Shqiperia Qeduam
  Shqiperia Qeduam
  Muaj më parë

  Meritoni like Noizy comment

  1. kristjola sema
   kristjola sema
   Muaj më parë

   Noizy

 89. altin duzha
  altin duzha
  Muaj më parë

  😘😘😘😘

 90. ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅ
  Muaj më parë

  Do te them nje gje meriton po ka vajza te komenti

  1. ÅŁB MÅFÏÅ
   ÅŁB MÅFÏÅ
   Muaj më parë

   @kristjola sema yes

  2. Asi Asi
   Asi Asi
   Muaj më parë

   @kristjola sema ene un

  3. kristjola sema
   kristjola sema
   Muaj më parë

   @ÅŁB MÅFÏÅ that's never gonna change.

  4. ÅŁB MÅFÏÅ
   ÅŁB MÅFÏÅ
   Muaj më parë

   @kristjola sema otr 4 life

  5. kristjola sema
   kristjola sema
   Muaj më parë

   Une goc jam po nuk e kam problem

 91. Shqiperia Qeduam
  Shqiperia Qeduam
  Muaj më parë

  Meritoni shum hai 🥰😍

 92. N Tahiri
  N Tahiri
  Muaj më parë

  Si genjen 🤮🤮🤮

  1. ÅŁB MÅFÏÅ
   ÅŁB MÅFÏÅ
   Muaj më parë

   Ka nj jav qe ka ikur nga mendorja

 93. FF FENIX
  FF FENIX
  Muaj më parë

  💯💯💯💯🧡🧡👑👑👑👑

 94. Nikoleta ND
  Nikoleta ND
  Muaj më parë

  Edhe Don Xhoni mungon ktu 💪😎🖤

  1. Asi Asi
   Asi Asi
   Muaj më parë

   poo

  2. Nikoleta ND
   Nikoleta ND
   Muaj më parë

   @hana koka 🥺

  3. hana koka
   hana koka
   Muaj më parë

   Po pra 🥰

  4. matolale
   matolale
   Muaj më parë

   Hahahhahaahaha

 95. MBIZZ
  MBIZZ
  Muaj më parë

  Meritoni apo Noizy ?

  1. rafaela seferi
   rafaela seferi
   Muaj më parë

   NOIZYYYY

  2. ♡●Esii●♡
   ♡●Esii●♡
   Muaj më parë

   Noizy

  3. Kico Karaj
   Kico Karaj
   Muaj më parë

   @David Prenga po zmr po vec ik amon

  4. David Prenga
   David Prenga
   Muaj më parë

   @Kico Karaj eha phhh sbohesh mo ti

  5. Kico Karaj
   Kico Karaj
   Muaj më parë

   @David Prenga e di kush eshte mbreti vetem ti amon vec ik vec ti je vec ti

 96. Plat1
  Plat1
  Muaj më parë

  a je bree normal bree eeeejj

 97. Kl3jdi
  Kl3jdi
  Muaj më parë

  Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaa