Stine x Mevli x Grazia x Juli - Jena One ( Offical Video )

39 000 Shikime 2,3 mln

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


𝗦𝘁𝗶𝗻𝗲 𝘅 𝗠𝗲𝘃𝗹𝗶 𝘅 𝗚𝗿𝗮𝘇𝗶𝗮 𝘅 𝗝𝘂𝗹𝗶 - 𝗝𝗲𝗻𝗮 𝗢𝗻𝗲 ( 𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼 )

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗦𝗧𝗜𝗡𝗘 𝗥𝗘𝗖𝗢𝗥𝗗𝗦's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubStineRecords
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/StineMevliGra...

____________________________

🎵 Produced by: 𝗦𝗧𝗜𝗡𝗘 𝗥𝗘𝗖𝗢𝗥𝗗𝗦
🎵 Beat/Instrumental by: 𝗦𝗧𝗜𝗡𝗘 𝗥𝗘𝗖𝗢𝗥𝗗𝗦
🎵 Lyrics by: 𝗦𝗧𝗜𝗡𝗘 𝗫 𝗚𝗥𝗔𝗭𝗜𝗔
🎥 Video by: 𝗘𝗦𝗧𝗜𝗔 𝗙𝗜𝗟𝗠

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗦𝗧𝗜𝗡𝗘 :
Instagram ► stine_records

🎤 Connect with 𝗠𝗘𝗩𝗟𝗜 :
Instagram ► mevlanshabaa

🎤 Connect with 𝗚𝗥𝗔𝗭𝗜𝗔 :
Instagram ► grazia__off...

🎤 Connect with 𝗝𝗨𝗟𝗜 :
Instagram ► aventuratej...

🎥 Connect with 𝗘𝗦𝗧𝗜𝗔 𝗙𝗜𝗟𝗠 :
Instagram ► estiafilm

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________

🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuuU1i
► spoti.fi/350PuQo

____________________________


℗ \u0026 ©️ STINE RECORDS \u0026 FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente

 1. StineRecordsOfficial
  StineRecordsOfficial
  Muaj më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗦𝗧𝗜𝗡𝗘 𝗥𝗘𝗖𝗢𝗥𝗗𝗦's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubStineRecords 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/StineMevliGraziaJuliJenaOne

  1. Elidon Jaku
   Elidon Jaku
   28 ditë më parë

   Stine mos te vi keq po grazia ktu i ka dhan lezet muzikes pa grazia zdel gja kanga 🤣

  2. Ajet Kurtaga
   Ajet Kurtaga
   Muaj më parë

   Je ylle

  3. nezia rushani
   nezia rushani
   Muaj më parë

   👍🏻👍🏻👍🏻

  4. Katerina Aliaj
   Katerina Aliaj
   Muaj më parë

   Jeni1 11111 super☝️👌👌👌👌👍

  5. Melisa♡
   Melisa♡
   Muaj më parë

   🤗😏❤❤❤❤❤❤💞💞💞💞💞💋💋💋💋💋😘😘😘😘😍😍😍😍

 2. Hyre Hoxha
  Hyre Hoxha
  4 ditë më parë

  O mevlo o dashuri

 3. danqi Luan
  danqi Luan
  4 ditë më parë

  JENI MAT MIRT JULI

 4. Kledia Roci
  Kledia Roci
  4 ditë më parë

  Bravo mevlan

 5. Petrit Doda
  Petrit Doda
  5 ditë më parë

  O mevlan 🍬🍬🍬🍬

 6. Esheref Seli
  Esheref Seli
  5 ditë më parë

  bravo bos ju falenderoj te gjithve❤❤👌👌

 7. Eneda Gogoli
  Eneda Gogoli
  6 ditë më parë

  🔥🌍💙

 8. Selim Balla
  Selim Balla
  6 ditë më parë

  Je 1 plako nesti bosi

 9. Elidon Jaku
  Elidon Jaku
  6 ditë më parë

  Brava Graciela

 10. Tropoja Tropoja
  Tropoja Tropoja
  7 ditë më parë

  Te lumte Mevli dhe Juli jeni te shkelqyer 😍😍

 11. Rukita Kapidani
  Rukita Kapidani
  7 ditë më parë

  💌💝💖💓💞💕💔❣🖕

 12. Fatima Luka
  Fatima Luka
  8 ditë më parë

  O mavlan bashkou me lendian sa m shpeit jam fanzia e jui

 13. Kujtim Morina
  Kujtim Morina
  8 ditë më parë

  O bos i Kavajes 💪💪💪💪💪💪💪💪❤❤

 14. Calvin MotorSport
  Calvin MotorSport
  8 ditë më parë

  Sikur ta kishte bër Stine vetem këtë këngë do ishte super

 15. manjola tabaku
  manjola tabaku
  8 ditë më parë

  Coplimenti jeni të gjithë mire🥰🥰🥰🥰

 16. Eri Enri
  Eri Enri
  8 ditë më parë

  Mevlani■•}~♧0292~}~♡{\

 17. Ded ndreu
  Ded ndreu
  8 ditë më parë

  o Jul kot Mevlan bravo

 18. Alfred Pupa
  Alfred Pupa
  10 ditë më parë

  Shum bukur

 19. Tirana Ime
  Tirana Ime
  10 ditë më parë

  O boss je njesh njeshi I korahve o njshii me I mir ne bot 🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑

 20. Ibrahim Kokoshi
  Ibrahim Kokoshi
  10 ditë më parë

  Jeni të mrekullueshëm zoti ju ruajte te gjithëve

 21. Musli Markaj
  Musli Markaj
  10 ditë më parë

  KALLET VENI KALLET VENI KTU ME PELQEN MUA !!😂😂😂😂😅😧😣😡😬😅

 22. Artan Sopaj
  Artan Sopaj
  11 ditë më parë

  Hallall shum mir e keni ba

 23. besi uruci
  besi uruci
  11 ditë më parë

  Bravo👏👏👏

 24. Valjeta Baqaj
  Valjeta Baqaj
  12 ditë më parë

  Jeni one

 25. Flora Gjoka
  Flora Gjoka
  12 ditë më parë

  Super ju lumt bravo ju çoft

 26. Eljan Stafa
  Eljan Stafa
  12 ditë më parë

  Sikon videon e nuk vejn like, mah

 27. denisa peto
  denisa peto
  12 ditë më parë

  Kete muzk ek bere shum te bukur

 28. Alda Gjikola
  Alda Gjikola
  12 ditë më parë

  Shum e bukur

 29. Dora
  Dora
  12 ditë më parë

  Juli zerin me te mirin!

 30. NewWorld
  NewWorld
  12 ditë më parë

  super hit,urime mevlan dhe juli 👍

 31. Anxhelo Kovaci
  Anxhelo Kovaci
  12 ditë më parë

  Super sidomos zeri nuses stine 💖💖

 32. Mirjana Pashaj
  Mirjana Pashaj
  13 ditë më parë

  Je ylll mevlan

 33. Sino Ymeri
  Sino Ymeri
  13 ditë më parë

  Shume kenge e bukur

 34. Jonida Cara
  Jonida Cara
  14 ditë më parë

  Super

 35. Eneda Gogoli
  Eneda Gogoli
  14 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 36. enes boss sadiku
  enes boss sadiku
  14 ditë më parë

  Shumé kenget e miré

 37. Mirela Kumara
  Mirela Kumara
  14 ditë më parë

  Mevlan teper autotune... Icik asht okay po jo te na mysesh..

 38. Lokman Manovi
  Lokman Manovi
  14 ditë më parë

  Bravo Mevlan djali je artist

 39. Lumnije Salihu
  Lumnije Salihu
  14 ditë më parë

  Kjo qika pe ndreq kongen 😍

 40. Seli Seli
  Seli Seli
  14 ditë më parë

  Bravo Mevlan djal i mrekullushem

 41. Erisjana ♥️
  Erisjana ♥️
  15 ditë më parë

  bravo mevlo

 42. Mandi Herri
  Mandi Herri
  15 ditë më parë

  po juli balerin esht ktu

 43. Eksida Oshafi
  Eksida Oshafi
  16 ditë më parë

  Kjo është kenga ime e preferuar.

 44. Eksida Oshafi
  Eksida Oshafi
  16 ditë më parë

  Kjo është kenga ime e preferuar

 45. Din Cenaj
  Din Cenaj
  16 ditë më parë

  Kg shum e fort po ama goca super ze ka dhe shum talent bravo suksese qe te tre🔥🔥🔥🔥🔥

 46. Leda Pici
  Leda Pici
  16 ditë më parë

  Siete fantastici...👍👍

 47. Mersiano Gjordumi
  Mersiano Gjordumi
  16 ditë më parë

  Jeni shume te talentuar 🥳👑🎊🎊

 48. Kristina Ekou
  Kristina Ekou
  16 ditë më parë

  Shumë bukur muzika juli mevlani 🥀🥀🤗🤗 zjarr mevli ❤

 49. sara sinani
  sara sinani
  17 ditë më parë

  Grazia super ze ❤️

 50. Joni Hoxhaj
  Joni Hoxhaj
  17 ditë më parë

  Shume e bukur

 51. Elsid_Kuka@%$
  Elsid_Kuka@%$
  17 ditë më parë

  Super kenge na jena njo wow beatifull song number one

 52. Sueba Suebabacova
  Sueba Suebabacova
  17 ditë më parë

  Super grazielaa 🙌🙌🙌🙌

 53. Johana Callaku
  Johana Callaku
  17 ditë më parë

  Shume e bukur kenga😘

 54. vini hyka
  vini hyka
  18 ditë më parë

  ZJARR FARE

 55. Artush Djartush
  Artush Djartush
  19 ditë më parë

  Nice music song

 56. bosa jemi
  bosa jemi
  19 ditë më parë

  👆👆👆☝️☝️☝️

 57. Elson Gjoka
  Elson Gjoka
  19 ditë më parë

  Kjo goca tjeter nivel...👍

 58. Mirsad Rakaj
  Mirsad Rakaj
  19 ditë më parë

  Grazia i jep lezet kanges se kto tjert kot!

 59. Ergesa Rrustemi
  Ergesa Rrustemi
  19 ditë më parë

  Shum mir e bukur kenga ❤❤👄💋

 60. Kujtim Pashaj
  Kujtim Pashaj
  19 ditë më parë

  JENI ME TE VERTET NUMBER ONE . STINE GRAZIA MEVLI JULI NA KENAQET ME KET SUPER KENG. GRAZIA QERSHIA MBI TORTE . SUKSESEEEEEEEE

 61. Lize Deda
  Lize Deda
  20 ditë më parë

  Te kendofte zemra Mevlane zoti te dhashte nje nuse si kure je vete pershendetje

 62. Lokman Manovi
  Lokman Manovi
  20 ditë më parë

  Bravo Mevlan je i pakapshem me gjith dibranin dhe Julin

 63. Gentii Gentiii
  Gentii Gentiii
  21 ditë më parë

  jeni me te mirt

 64. Kristina Ekou
  Kristina Ekou
  21 ditë më parë

  ❤❤❤

 65. Naim Kica
  Naim Kica
  21 ditë më parë

  Fenomenal

 66. Fjorentina Muca
  Fjorentina Muca
  21 ditë më parë

  Super keng Mevlani yll fare

 67. Elona Mucici
  Elona Mucici
  21 ditë më parë

  Shume keng e gjetur Vetem 97 se duam mooooo

 68. Mer Lizi
  Mer Lizi
  21 ditë më parë

  Bravo Mevli

 69. Aga Mimoza
  Aga Mimoza
  21 ditë më parë

  Te uroj Urime dhe fat te uroj nga larg por me zemer jam ne shqipri time urime sukses e

 70. bora bora
  bora bora
  21 ditë më parë

  teksti Juli cfare do te thoshje po te behesha milioner(me lek)Cfare do te thoshje po ta nisja nga fillimi dhe njer?(pa lek)Cdo gje qe ndertova po te prishej nje dit...per ekperience jete nuk do isha merzit . MEVLI kallet veni ,kallet veni Cuna goca si termeti jeni ber per marshallah do bejm qef ne der n'saba n'Itali po behet nami knon Hamburg,Amsterdami n' Kom Tirana ,n'Kom prishtina londra , zvicra e Athina . STINE Hajde ti lali ,benzin do ta fali le t kaloj orari ooo s'munda t'gricet e nisem nga zero tani miliona miliona e nisem nga hici tani bojna ca dojna hajde ti ke babi..... ref GRAZIA 2× si me pare si pa pare kur je n'klab ti kalle, kalle, je one ,je one, je one, je one ,je one ,je one .

 71. DRITA BELULI
  DRITA BELULI
  21 ditë më parë

  😍😍😍😍❣

 72. Arsen Coku
  Arsen Coku
  21 ditë më parë

  Shum bukur 🇦🇱🇦🇱👏🏻👏🏻👏🏻🌟

 73. J. Ç
  J. Ç
  22 ditë më parë

  Best song ever 2021 summer hits

 74. Anna Gjishti
  Anna Gjishti
  22 ditë më parë

  O zot Juli sa I mir🥰

 75. Albania Albaniaa
  Albania Albaniaa
  22 ditë më parë

  O Zot Ca zëri Stine super

 76. Hilmije Krasniqi
  Hilmije Krasniqi
  22 ditë më parë

  Bravo mevlani me zerin briliant.je njish suksese MEVLAN KAVAJA.

 77. zekirja kashtanjeva
  zekirja kashtanjeva
  22 ditë më parë

  jeni tfort veq perpara

 78. Xhemile Shurdhaj
  Xhemile Shurdhaj
  22 ditë më parë

  Nraovo mevlei sei Bello ma ance juli un ragazzo bravo

 79. Alan Lumani
  Alan Lumani
  22 ditë më parë

  Sa bukur këndon Juli

 80. Rape Azra
  Rape Azra
  22 ditë më parë

  Juli I mbledh paret me fshes nuk I fshije floket e veta

 81. Marjo Bregaj
  Marjo Bregaj
  22 ditë më parë

  Pershendetje mevlan

 82. l-m zrl
  l-m zrl
  23 ditë më parë

  Bukur

 83. Ervis Tartori
  Ervis Tartori
  23 ditë më parë

  Super kenge mevli suksese

 84. l-m zrl
  l-m zrl
  23 ditë më parë

  One

 85. Etlir Shabani
  Etlir Shabani
  23 ditë më parë

  Super

 86. marjana Llusha
  marjana Llusha
  23 ditë më parë

  🔥🔥🔥💥💥

 87. Eni Tafa
  Eni Tafa
  23 ditë më parë

  SUPER KENG

 88. Danjel Ismaili
  Danjel Ismaili
  23 ditë më parë

  te 4 ju jeni one zerz ilov

 89. Egerta Velija
  Egerta Velija
  23 ditë më parë

  Vajza bravo super ze ja vlen te degjohet 😊😊

 90. TheDragon Boy
  TheDragon Boy
  23 ditë më parë

  Bravo Stine per mbeshtejnen qe u dhe kengetareve te rinj..jeni zjarr cuna💥💥💯💯💯💯💣💣💣💣

 91. Manjola Struga
  Manjola Struga
  24 ditë më parë

  Super kenge👌👌👌👌👌🧿🧿🧿🧿🧿🧿😍😍😍😍😍😍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 92. Donika Lamaj
  Donika Lamaj
  24 ditë më parë

  Super

 93. Silva Cakalli
  Silva Cakalli
  24 ditë më parë

  Shum bukur stine mevlani jeni te pa par

 94. Era N
  Era N
  24 ditë më parë

  Grazia lezeti! Sh vone ke kendu moj vajze!

 95. ROAN FF
  ROAN FF
  24 ditë më parë

  O mevlan vazhdo prap je me i miri💎💎💎💎👑👑💪💪

 96. Yllka Deda
  Yllka Deda
  24 ditë më parë

  Ti e meriton je njeri I vecant

 97. Mauri Zio
  Mauri Zio
  24 ditë më parë

  Grazia numero 1 ! Migliore voce in Albania 🇦🇱🇮🇹

  1. Besnik Ndoj
   Besnik Ndoj
   22 ditë më parë

   Gracie

 98. l-m zrl
  l-m zrl
  24 ditë më parë

  Permeti eshte

 99. Alma Koci
  Alma Koci
  24 ditë më parë

  Bravo kusho. Nesti from Dibra.jeni njisha 👏👏👏👏👏🤩🤩🤩🤩🤩

 100. Dionis Zerva
  Dionis Zerva
  24 ditë më parë

  Po pse me nuanca sllave?