Flet i riu që ndali shoferin në sheshin “Skënderbej”: Ngjante si akt terrorist! - Vizion Plus

2 192 Shikime 227 mijë
Argëtim

www.vizionplus.tv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
I riu që neutralizoi drejtuesin e mjetit tip “Citroen” që u fut në shesh, duke tentuar të përplasë kalimtarët, e përshkroi ngjarjen si një akt terrorist.Në një prononcim për mediat, i riu tha se ndërhyri menjëherë në mënyrë që mos të lëndoheshin njerëzit që po lëviznin në shesh.“Po vinte drejt njerëzve. Unë ndërhyra. Kishte shumë qytetarë përreth. Hyri i aksidental brenda këtu. Në momentin që unë hyra, u ndal personi. Ai u shokua kur i rashë në fytyrë nga xhami. Nuk kam informacion dhe nuk e njoh se kush është. Ishte si një akt terrorist”, tha i riu.Drejtuesi i mjetit ka përfunduar në prangat e policisë, ndërsa mësohet se në makinë i janë gjetur doza kanabisi.

Komente

 1. Toni Shehu
  Toni Shehu
  11 ditë më parë

  Ne komenta Jan gjith trima brravo i qoft vandami i Bo ne film ky djali i boka origjinal shum djal trim ska fjal rrespekt 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 2. ANETA LIKO
  ANETA LIKO
  14 ditë më parë

  Gjeja me è bukur qe bete 👏👏👏👏 Edi Rama Ta shperleu 👍👍👍👍 nje guzimtar i tille meriton nje MEDALJE. ..bravissimo

 3. Linda Kaci
  Linda Kaci
  14 ditë më parë

  oooo ZOTI IMADH RUAJ TE PAFAJSHMIT DHE UDHEZOI DHE STANDARD QE HUMBIN TORUAN. UDHEZOI OOO ALLAHU MADH NJEREZIT E TU AMIN AMIN AMIN ALLAHU ☝☝☝☝☝☝

 4. bb4live inter
  bb4live inter
  14 ditë më parë

  Shkoni mor kara

 5. tyuhf sdftvhu
  tyuhf sdftvhu
  14 ditë më parë

  Falun Dafa practitioners in Tokyo held a series of activities during the weekend of April 24-25, 2021, to mark the 22nd anniversary of the April 25 Appeal in China. Practitioners demonstrate the exercises as part of their weekend-long activities in Tokyo. Practitioners gathered in a park in the morning and demonstrated the Falun Dafa exercises. Practitioners collect signatures at busy locations throughout Tokyo. After finishing the group exercises, the practitioners went to busy stations, including Tokyo, Shinbashi, Akihabara, and others, to raise awareness of the 22-year-long persecution of Falun Dafa practitioners by the Chinese Communist Party (CCP). They displayed posters, distributed informational materials, and talked to passersby. Many people signed a petition to support practitioners’ efforts to end the persecution. A man said, “The CCP imprisons innocent people. It’s absolutely not allowed.” A passerby said, “The CCP is conducting forced organ harvesting from living people. It is too cruel, and must be stopped.” A practitioner said that April 25 is the day that Falun Dafa practitioners raise awareness of the persecution. A practitioner said that practitioners in Japan have recently reached government officials and citizens to inform them about the persecution of practitioners in China that has persisted for more than 20 years. They hope that people will step forward and work with practitioners to end the persecution. Practitioners peacefully protest the persecution in front of Chinese Embassy in Japan. Practitioners went to the Chinese Embassy in Japan to protest the persecution. They displayed banners which read, “Falun Dafa Is Good, Truthfulness-Compassion-Forbearance Is Good,” and other messages. They called for an end to the persecution. Practitioners held a candlelight vigil in Tokyo to mourn the practitioners who lost their lives due to persecution by the CCP. As evening enveloped Tokyo, practitioners held a candlelight vigil to mourn the practitioners who lost their lives due to the persecution in China. Over the past 22 years, Falun Dafa practitioners have continued to peacefully protest and raise awareness about the persecution to help people clearly see the evil nature of the CCP. They believe that the day when everyone is awakened to the truth will come.

 6. Emilio Prenga
  Emilio Prenga
  14 ditë më parë

  O legen. O flit tiranshe o flit veriorshe..

 7. Bolia Fops
  Bolia Fops
  15 ditë më parë

  Hallalle djal I shkathete Shqiptar Hero

 8. Samet Mislimi
  Samet Mislimi
  15 ditë më parë

  Cut 354tjq²into 8⁷a 7inch in

 9. Antonelo Lamaj
  Antonelo Lamaj
  15 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏 keshtu duhet te jen polizat nuk tha hurdher lleshi se ndone gjake prandsj qeni komunistat e poshter

 10. Aleksander Ferra
  Aleksander Ferra
  15 ditë më parë

  Ma vai a cacare

  1. Bolia Fops
   Bolia Fops
   15 ditë më parë

   Jo mos e bani kaq te madhe se kur hyri ky djaloshi brenda ne makin makine ke e ndalur ky vetem kercej brenda makines

 11. orgest orgest
  orgest orgest
  15 ditë më parë

  Po ik o klodjan te qifsha maman o rrop qir

 12. Adelina Kamberaj
  Adelina Kamberaj
  15 ditë më parë

  O zot ca behet

 13. Patrik Paty
  Patrik Paty
  15 ditë më parë

  KRYETARI I BASHKISE TE SHPALL QYTETARIN QE RREZIKOI JETEN PER TE SHPETUAR QYTETARET E LIRE.

 14. yaliso gioouy
  yaliso gioouy
  15 ditë më parë

  Ta baft Zoti hallall gjinin qe ta ka dhan Nana jote 🙏 Zoti T'rujt ❤️

 15. Armando Karoshi
  Armando Karoshi
  16 ditë më parë

  Ore çfar fluturimi ne ajer beri ai te dhjefsha çaki çanin o plak, as komandot si bejn dot ate lloj hedhje, bravo djalit

  1. bilisha coli
   bilisha coli
   15 ditë më parë

   Bravo eshte vertet nje djal trim i cili nuk mendoj per jeten e tij por per jeten e femijve edhe qytetareve qe ishin aty pran

 16. sonila alicka Alicka
  sonila alicka Alicka
  16 ditë më parë

  Zot I dhuroft gjith te mirat kti djali dhe familjes se tij qe e kan edukuar ne kte menyr.

  1. bilisha coli
   bilisha coli
   15 ditë më parë

   Bravo për guximin 👌🏼 shptesoj ti ket dal alkoli ati spates kur ka shkuar ne qeli nga shqiponjat 👊🏻👊🏻

 17. Azbije z
  Azbije z
  16 ditë më parë

  Lum Nana qe te ka

 18. Azbije z
  Azbije z
  16 ditë më parë

  Te lumt ty duhet Edi te marr pas veti

 19. max mustermann
  max mustermann
  16 ditë më parë

  Hallal te qoft !!!!!!!!!! Tlumt , edhe tjerve

 20. sotuur aeei
  sotuur aeei
  16 ditë më parë

  O zoti madh ...bravo djal si shqipe je hedh

 21. Refet Muharemi
  Refet Muharemi
  16 ditë më parë

  mashallah.cfar heroji. bravo

 22. Παναγιώτης Ραπη
  Παναγιώτης Ραπη
  16 ditë më parë

  Afto pou dhen mboruse na kani i Albaniki astinomia to kane ena aplos politis .....BRAVO sto pedhi iroa.

 23. Agastra Vanina
  Agastra Vanina
  16 ditë më parë

  Bravo djalit je hero i vertet Ilir Meta shiko dhe keo veprime duhet vleresuar dhe dekoruar

  1. sotuur aeei
   sotuur aeei
   16 ditë më parë

   Djal i mrekullushem . Zoti e rujt . Pse mos te sherbej ne polici apo ushtri apo ne garden e republikes

 24. dueeh nyyu
  dueeh nyyu
  16 ditë më parë

  O zoti madh ...bravo djal si shqipe je hedh

 25. Mehreme Gashi
  Mehreme Gashi
  16 ditë më parë

  Jo mos e bani kaq te madhe se kur hyri ky djaloshi brenda ne makin makine ke e ndalur ky vetem kercej brenda makines

 26. Ali Baba
  Ali Baba
  17 ditë më parë

  Aty nuk duket si akt terrorist aty duket si aksident esht i panikuar

 27. besard
  besard
  17 ditë më parë

  Cub si Mic Sokoli hallall tkoft o trim

 28. Lila Metaj
  Lila Metaj
  17 ditë më parë

  Uauuuu si ne filma.E cuditshme pooor e vertete,guxim i madh

 29. beedsj roiue
  beedsj roiue
  17 ditë më parë

  Skam fjal jam shokur nga kjo pamje shyqyr qe ska shtypyr njeri, bravo djalit tu beft dita 1000🙏 👏

 30. Bobi Hysaj
  Bobi Hysaj
  17 ditë më parë

  Bravo për guximin 👌🏼 shptesoj ti ket dal alkoli ati spates kur ka shkuar ne qeli nga shqiponjat 👊🏻👊🏻

 31. Free fire DRINI
  Free fire DRINI
  17 ditë më parë

  Bravo eshte vertet nje djal trim i cili nuk mendoj per jeten e tij por per jeten e femijve edhe qytetareve qe ishin aty pran

 32. Ariona Dhimo
  Ariona Dhimo
  17 ditë më parë

  Po normale ai eshte kriminel i lindur por e keqja eshte se te gjithe keta dalin te droguar ose te semure mendore keta duhen djegur te gjalle tek sheshi pike mbaroi

  1. beedsj roiue
   beedsj roiue
   17 ditë më parë

   O njerez kto jane numra te pergatitura nga qeveria. Kane dicka mbrapa Keto numra.

 33. Eleni Lika
  Eleni Lika
  17 ditë më parë

  Ky djale duhet te jete te forcat specjale

 34. Eleni Lika
  Eleni Lika
  17 ditë më parë

  Bravo bravo bravo

 35. fede sincerità
  fede sincerità
  17 ditë më parë

  Po ky gomari cpati e pickoj grerza...apo deshte te dilte ne tv🤦‍♂️🤦‍♂️ Kete me gjith ate gomarin tjeter qe hyri ne xhami dhe çau 6 veta me thik.. futini brenda dhe hidhjani çelsat .... Sme intereson fare jan te cmendur apo jo kush gabon ..pagon boll me me keto pretendime fallco.. Si ky dha ai po te kishin vrar njeri do qanit nenat e shkreta

 36. A. S.
  A. S.
  17 ditë më parë

  Vetëm unë po qaj?... Bravo çuni. Me vjen keq për kombinatsin, hallexhi ndoshta..... Mjer ai.

 37. bilisha coli
  bilisha coli
  17 ditë më parë

  O zoti madh ...bravo djal si shqipe je hedh

 38. Fran Gjeka
  Fran Gjeka
  17 ditë më parë

  Djal i mrekullushem . Zoti e rujt . Pse mos te sherbej ne polici apo ushtri apo ne garden e republikes

 39. EMJ
  EMJ
  17 ditë më parë

  Bravo!!

 40. Festim Kertusha
  Festim Kertusha
  17 ditë më parë

  Bravo.perpara.nje.psikopati. do.bente.shum.viktima Bravo.bravo.keto.njerez.i.duhen. Kombit. Ligje.te.forta.kush.gabon.oaguan 🇺🇸🇦🇱

  1. Festim Kertusha
   Festim Kertusha
   17 ditë më parë

   @bilisha coli Shum. Drejte. Thua🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  2. bilisha coli
   bilisha coli
   17 ditë më parë

   Te lumte trim 🇦🇱

 41. Anna Anna
  Anna Anna
  17 ditë më parë

  Bravo 👏 ishalla ka shqiperia shum si ti .

 42. Fixxie Hartmann
  Fixxie Hartmann
  18 ditë më parë

  Cannabisi ste shtin me myt njerz... fucking crackhead

 43. Eri Korda
  Eri Korda
  18 ditë më parë

  Ai qenka Spider man të dhjefsha policin renea shqiponja e të gjithë komisariatet 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱respekte

 44. sheref haskaj
  sheref haskaj
  18 ditë më parë

  Albaninen jecki chen xjeki qeni shiptar hahaha

 45. sheref haskaj
  sheref haskaj
  18 ditë më parë

  haha ska shkenc qe i studijon kta vllaznit ton ne shipri kta jon fantazma hahaha

 46. Luljeta Marku
  Luljeta Marku
  18 ditë më parë

  Pz si spijderman ju ka hedh si ne per filma ty zoti te rujt mor djal tu prift e mara

 47. Alma Taraj
  Alma Taraj
  18 ditë më parë

  O njerez kto jane numra te pergatitura nga qeveria. Kane dicka mbrapa Keto numra.

 48. Eli Laç
  Eli Laç
  18 ditë më parë

  Ta baft Zoti hallall gjinin qe ta ka dhan Nana jote 🙏 Zoti T'rujt ❤️

 49. Era Jaha
  Era Jaha
  18 ditë më parë

  Ky far qeni qe rrezikoji jetet e te tjerve,sikur tjet i paguar nga caqe te caktuara.

 50. Miranda Kumaraku
  Miranda Kumaraku
  18 ditë më parë

  Bravi keta jan heronj te vertet medalje e vend pune ter jeten braviiiii❤️❤️❤️❤️

 51. Flutura Larti
  Flutura Larti
  18 ditë më parë

  Bravo bravo djalosh guximtar e heroik ,Ju hodhe ati teroristi dhe shpetove jete njerish ,,Meriton nje shperblim shume te madh ,,Keshtu duhet te jete rinia 👏👏👏👏👏👏

 52. Gazmir Murati
  Gazmir Murati
  18 ditë më parë

  Ndjehem I lumtur. Shqipnia ka djem trima pa fund 💪💪💪👌👌👌👑👑👑🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 53. Festime Fejzullai
  Festime Fejzullai
  18 ditë më parë

  Te lumt djal hero

 54. Altin Riza
  Altin Riza
  18 ditë më parë

  Vrite mer shkerdhaten mos ifusje ne burg

 55. Engel Cjapi
  Engel Cjapi
  18 ditë më parë

  Te lumte trim 🇦🇱

 56. Kujtim Hakbajrami
  Kujtim Hakbajrami
  18 ditë më parë

  Halla qumshti nones or djale brravo

 57. F2 G5
  F2 G5
  18 ditë më parë

  Tye vllla neser Hollywoodi ka Met thirr me emer zotit. Lum Nana Qe Te ka rrit 🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍🏻👍🏻👍🏻

 58. Shely Kodra
  Shely Kodra
  18 ditë më parë

  Bravo djale trim vuri jeten ne rezik zoti te mbrojte gjithe jeten tende e familjes tende lun Nena e babà qe te Ka rit more bir nenes

 59. rr v
  rr v
  18 ditë më parë

  Faj ka kanabisi edvin vucici i cili shkatrroj rinin shqiptare e ju akoma po votoni ket leshko

 60. Kapaj Sanije
  Kapaj Sanije
  18 ditë më parë

  Bravooooooo ti meriton cdo gje 👏👏👏👏👏

 61. Genc Tahiri
  Genc Tahiri
  18 ditë më parë

  Klodian , vi är stolta över dig , Krenar me ty Klodian ...

 62. Martina Ciaoni
  Martina Ciaoni
  18 ditë më parë

  Te falte ZOTI jeten 🙏 o bir nene je I bekuar nga Zoti 🙏qe deshe me shume te tjeret se veten bekuar 🙏qofsh🙏si Ty trim duhet te jene te gjithe Ymer e Jete Pac🙏👏👏👏👏🙏

 63. Lindita Se
  Lindita Se
  18 ditë më parë

  Djali sy shqiponjë 🔥 KLODIANI 🔥me atë që bëri , pa menduar për veten e tij , duhet të vlerësohet nga shteti , këta janë rinia që do me shpirt vëndin e vet dhe shqiptarët .

 64. Zamira Qendro
  Zamira Qendro
  18 ditë më parë

  Një Xheki Çan i vërtet vetëm në filma i kemi parë këto skena je për tu mar shembull bravo

 65. mimoza ndoj
  mimoza ndoj
  18 ditë më parë

  Shume bravo te dy djemve qe nderhyne ne kohe,tregon qe kane mbetur akoma njerez te mire ne keto kohera te cuditshme qe po jetojme.

 66. Valentina Vale
  Valentina Vale
  18 ditë më parë

  Epo duhet mbajtur rinia shqiptare se jan te mrekullushem dhe jan ushqyer me qumeshtin e shqipes ky djal meriton shum e jo nje foto te ruajt zoti o bire e hall te qofte se vure jeten tende te mbrosh qytetaret

 67. Rena Erena
  Rena Erena
  18 ditë më parë

  Suksese ne jete Te ruajt Zoti 💖

 68. Enrik Rushan
  Enrik Rushan
  18 ditë më parë

  Ky nuk eshte shofer eshte nje drejtus mjeti I thjeshte qe kuedi si e ka mare patenten dhe neser e ke shofer autobuzi keta nga gomari direkt pilota ne rinas ku eshte problemi ketu

 69. Baba Baba
  Baba Baba
  18 ditë më parë

  Respekt per kit djalosh guximtar

 70. Esiona Esiona
  Esiona Esiona
  18 ditë më parë

  Hall ta befte zoti 🙏🙏🙏🙏

 71. Ekrem Rex
  Ekrem Rex
  18 ditë më parë

  Hallall Te. Qoft Qumshti. I. Nanes. Ore. Djal Se. Qite. Shqipnin. Me. Faqe. Te. Bardh Kesi. Sokola. I. Duhet Shqipnis e. Kombit ky. Djal Duhet Te. Jet Ne. Forcat Speciale. Te. Policis te Nderhyrja. E. Shpejt. Te. Pershndes. Nga. Drnica. E. Hashim. Thaqit

 72. Avni Beqiri
  Avni Beqiri
  18 ditë më parë

  Bravo djalosh . Vertet je hero . Duhet ta vleresoj shteti . Bere parandalim per shume njerez qe ishin aty nga aksidenti , duke sakrifikuar jeten tate . Kjo fryme duhet ta kete çdo qytetar ne shpirt . Bravo .

 73. Aferdita Hykaj
  Aferdita Hykaj
  18 ditë më parë

  Bravo te madhe per djalin qe ndaloj nje terorist komunist

 74. Aferdita Hykaj
  Aferdita Hykaj
  18 ditë më parë

  E ka futur edi te terheq vemendjen e medjave. Te manipuloj votat👀

 75. John Buti
  John Buti
  18 ditë më parë

  Klodianit ti paguhet burse ne nje nga universitetet me te mira Amerikane per tu pergatitur e sherbyer Shqiperise

 76. Edmond Hodaj
  Edmond Hodaj
  18 ditë më parë

  Ropt atyre qe bejne dislike

 77. A Belushi
  A Belushi
  18 ditë më parë

  Ta nga Shqipnia jon bo rizik ! Aksidenti ne Qamië dhe Aksidenti sot ! TURP ! BRAVO Trimi 22-vjetçar 👏🇦🇱

 78. luir Xhakolli
  luir Xhakolli
  18 ditë më parë

  Skam fjal jam shokur nga kjo pamje shyqyr qe ska shtypyr njeri, bravo djalit tu beft dita 1000🙏 👏

 79. Marsela
  Marsela
  18 ditë më parë

  E ka fain droga qe ua hoqi trurin njerzve te hedhur qe beri ai djali ia theu turinjt si neper filma i shkathet te Zoti respect per ty o vlla

 80. usa massachuset
  usa massachuset
  18 ditë më parë

  Futi plumbin ketij pleres

 81. Telegrafi
  Telegrafi
  18 ditë më parë

  Ky djal duhet te hyj ne forcat e njesise speciale e meriton eshte i shkathet

 82. ilirian cerri
  ilirian cerri
  18 ditë më parë

  Ky hero meriton medaglien e heroit

 83. Runnable19
  Runnable19
  18 ditë më parë

  Sulmuesi nuk ishe Musliman, ateher nuk eshte akt terrorist.

  1. Legjionari Shqipetar
   Legjionari Shqipetar
   18 ditë më parë

   Ça Lidhje Ka Myslimani Këtu Pse I Fetarizon Gjërat Ai Sëmuri Psiqik Me Kartel Çë Hyri Në Xhami Kishte 17 Vite I Konvertuar Mysliman Kishte E Ça Do Të Thotë Kjo🤔🤔🤔 Je Munduar Të Thuash Diçka Po Nuk The Asgjë. Agresori Me Fe Mysliman Eshtë Por Identitetin Se Kemi Mysliman Por Shqipëtar.

 84. Vera Smoni
  Vera Smoni
  18 ditë më parë

  Bravo Klodjanit mos gabofsha ashtu mendoj qe eka emrrin ky djal hallall si kamimaz ju gjujt e endaloj dhunen e ati drogirashit ai osht shir kinse ka mar drog hajt se kta jan ma te kfjellt se ton vet kadasht me bo filma ka mendu qe asht ne Holivud dajak o vlla e kfidhni me dajak at person.

 85. five stars
  five stars
  18 ditë më parë

  Po polici aty, pse rri si hu. Duhej të ndërhynte qytetari i thjeshtë që të evitohej ndonjë tragjedi... sepse polici që ndodhej aty ështê i pa aftë🤨 BRAVO TË QOFTË KLODIAN! DJAL TRIM DHE I GUXIMSHËM! 👍👍👍👌👌👌👌🔥🔥🔥

 86. Vladimir Rakipi
  Vladimir Rakipi
  18 ditë më parë

  Hallall qumështit të nënës për këtë djalë. I lindur për RENEA..

 87. ss divizion
  ss divizion
  18 ditë më parë

  VRAJENI ATY NË VEND KËTË TERRORIST ⚔️🇦🇱⚔️

 88. Milazim Piliqi
  Milazim Piliqi
  18 ditë më parë

  kete djale shqiponje, punsone ne forcat e siguris se shtetit .Keta trima i duhen vendit e shqiptaris ,respekt te madhe per iete djale trim.

 89. Mehmet Delijaj
  Mehmet Delijaj
  18 ditë më parë

  Rrespekt Hero i Vertet hallall Vellaqko

 90. Shkodrani Me Hark
  Shkodrani Me Hark
  18 ditë më parë

  Te lumte djalosh 👌

 91. Oltion Zeneli
  Oltion Zeneli
  18 ditë më parë

  Te lumt bravo

 92. Flori Berberi
  Flori Berberi
  18 ditë më parë

  Shoku vet do jet

 93. Leticia Leti
  Leticia Leti
  18 ditë më parë

  I cmendur!!!

 94. Gezim Durmishi
  Gezim Durmishi
  18 ditë më parë

  Bravo djalë! Përveç qëllimit të mirë, tregove se je djal trim, i përgatitur fizikisht dhe i vendosur. Ke cilësi për polici speciale. RESPEKTE!

 95. Diana Zelia
  Diana Zelia
  18 ditë më parë

  O heroi i shqiperis ti je për polic për vendin tonë ti rosh asaj nene të dhëntë zoti gjith te mirat e botes shëndet lumturi dashuri mbarësi të dhëntë zoti gjith jeten me kete xhest që bere ke shpetuar shumm njerz bravoooo heroi jonë i shqiperis se aty në vendin tonë ska drejtësi

 96. Test Blu
  Test Blu
  18 ditë më parë

  Ky veprim i ketij qytetari te mrekullueshem duhet te na beje neve te gjitheve qe ne raste te tilla te veprojme grup se bashku per te neutralizuar cdo palaço qe shqeteson njerezit. Derisa sa te vinte policia aty ndoshta do te kishte pasur viktima.

 97. Lona
  Lona
  18 ditë më parë

  Te qifsha ropt ty akte terorist behu hero tani

 98. 333 mix
  333 mix
  18 ditë më parë

  Bravo djalit qe e ndaloj , Por vertete me vjen keq per kete vozitesin zoti dhe robet e ndimovshin qe ai te rehabilitohet sepse vetem ata qe nuk e dine se qka munde te bej gjendja e rende psiqike e qykojne kete djale, Shyqyr zotit qe nuk pati viktima apo te lenduar .... VOZITES UNE TE KUPTOJ VELLA POR KI KUJDES PER VETEN VLLA SE E SHEF SE VJEN NJE MOMENTE QE BEHESH RREZIK PER TE TJERET ....

 99. Pac , bytyc
  Pac , bytyc
  18 ditë më parë

  Vetem hallall I thuhet kti trimi allahu te ruajt.

 100. Miki Miki
  Miki Miki
  18 ditë më parë

  😁😁