Plas debati midis jurise dhe konkurentes ne Style Star: Kontestohen piket | ABC News Albania

1 280 Shikime 139 mijë
Argëtim

Një reality show nën drejtimin e Kiara Tito. Style Star është një reality show, ku 10 konkurentë garojnë në cdo puntate mbi një tematik të caktuar mode. Në fund të cdo episodi, njëra nga konkurente largohet duke ja lënë rradhën një prurje të re në puntatën e ardhshme. Konkurentët gjykohen nga një juri profesionale, si dhe nga vet konkurentët.
Për informacionet më të fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:alfirst.info
#abcnews#abcnewsalbania#stylestar

Komente

 1. MUSIC CLIPSY
  MUSIC CLIPSY
  6 ditë më parë

  Kiara eshte nje debile do te kopjoje Boren e perputhen. Vec sherr do q t hape.

 2. Elvana Rrasa
  Elvana Rrasa
  10 ditë më parë

  Wawww cfar idjotsiee. Pse ke vesh te kuqe si prezantuesja thot??? Oo Zot psee mi me kushtetut u ka ngjyrat prezantuesja. Ca budallikuuuu🤮🤮🤮

 3. Elvana Rrasa
  Elvana Rrasa
  10 ditë më parë

  Ada cte duket vetja?? Mbylle goje se na hape barkun e sidomos veshjen sikur do korresh miser🤮🤮🤮🤮

 4. Elvana Rrasa
  Elvana Rrasa
  10 ditë më parë

  Si Perputhen qekan keto ikin vijn sipas qejfit. 🤔🤔

 5. Den Isa
  Den Isa
  12 ditë më parë

  Kjo Aida eshte kopje e nje koleges time,thash se ishte ajo kur e pashe ne fillim

 6. Era Jaha
  Era Jaha
  12 ditë më parë

  Niko edhte cinik,mban Laureten ne program vetem pse ngjan ne nje aktore,qe Niko duket se e ka idhul.

 7. Sonila Doqi
  Sonila Doqi
  12 ditë më parë

  Miranda ⭐️⭐️

 8. Era Jaha
  Era Jaha
  12 ditë më parë

  Niko eshte pak autoritar, te gjitha ato qe e kundershtoj penalizohen ne vlersim.

 9. Sonia Sonia
  Sonia Sonia
  12 ditë më parë

  Fatima yll

 10. Den Isa
  Den Isa
  14 ditë më parë

  Personalisht me pelqen shume ideja e emisionit ,por stafi le shume per te deshiruar ,duke nisur qe nga prezantuesja

 11. kosovë
  kosovë
  15 ditë më parë

  SAE bukur Fatima mashalla ❤️

 12. Qenan Ajeti
  Qenan Ajeti
  24 ditë më parë

  Ktu e beni shume gabim viola nuk e meritonte

 13. Happy ila
  Happy ila
  26 ditë më parë

  Bravo Rina , aty vetem me njoftesi shkojn gjitha spektaklet ne shqipri.

 14. pamm 1143
  pamm 1143
  26 ditë më parë

  Cesht kjo arrogance e vajzave pa pik edukate 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 15. Anisa Vatoci
  Anisa Vatoci
  27 ditë më parë

  Nje gje qe nuk me pelqen tek Kiara eshte qe i detyron vajzat te flasin negativisht edhe kur i thone shume here ‘te lutem nuk dua te flas’ !! Per mua me te mirat jane Fatima, Enxhi, Alda, Irisi dhe Dhespina, tjerat nuk krahasohen. Prap se prap, Niko duke u perpjekur shume per te qene ndryshe, nuk eshte kurr i sinqert!

 16. Ornela Bejaj
  Ornela Bejaj
  29 ditë më parë

  miranda te lutem po Karl Lagerfeld ishte 1 dhe ngelet 1 vendos jo syze ti po cte duash max tek dera atelier Channel shkon o ndoshta e sheh mga xhami i nje fiati 500 aq ndjes po eshte copy paste keshtuq mos fol per imitimet e pershtatjet e ku di un bla bla bla pasiqe ju nuk dini vet cfar jeni dhe perfaqaoni ju thjesht beni copy paste

 17. astritiable
  astritiable
  29 ditë më parë

  Mire ja beri Rina. Juria le shum per te deshiruar

 18. Rina Berisha
  Rina Berisha
  29 ditë më parë

  Bravooo NIKO KOMANI , i tha taman fjalte qe desha aq shume me ja thon Dhespines. Per me u frymezu nga Sex and the City duhesh me shiku serialin se seriali osht i viteve 2000 ndersa filmat jane gjiru shume vone ne krahasim me serialin! Si nje person qe i kom shiku nga 7 here 6 sezonet e sex and the city nuk i eshte pershtatur aspak temes. 😂

 19. Rina Berisha
  Rina Berisha
  29 ditë më parë

  Bash po du me pa ne episodat ne vazhdim a po ju bjen ne mend me thir si te ftuar special nje stilist te Kosoves perderisa po shkoni me i thir stilistat italian! P.sh Valdrin Sahiti osht nje nder stilistat ma te mire ne Ballkan se jo vec ne Kosove me te cilin shume nga kengtaret Shqipetare e kom fjalen per ato te Shqiperise kane bashkupunu edhe vazhdojn te bashkepunojne! Per te mos permendur se sa shume stilista te tjere pervec Valdrinit qe ka Kosova! Mbetet te shihet... Perndryshe deri me tani I love this show 🙌🏻

 20. J J
  J J
  29 ditë më parë

  Se marr vesh pse flasin kaq keq me njera tjetren. Mungon edukata , respekti per njera- tjetren dhe takti kur thojne mendimin e tyre .

 21. L H
  L H
  Muaj më parë

  Kjo miranda dupi a ka naj efekt nsy apo pse nuk i hek syzet kurr?

 22. Himena Grasies
  Himena Grasies
  Muaj më parë

  "dhe grejt get-sbaj" o zot vdiqa per the great gatsby e kish fjalen po ashu i doli

 23. Himena Grasies
  Himena Grasies
  Muaj më parë

  kjo goca met zeza estrafagante dmth lot

 24. B Glam
  B Glam
  Muaj më parë

  Bloggeret barkthara te shqiperise🤣🤣🤣

 25. Leandra Malshi
  Leandra Malshi
  Muaj më parë

  Qe ne fillim me pelqej Enxhi i shkonte shume veshja

 26. Etleva Mucollari
  Etleva Mucollari
  Muaj më parë

  Lat nam, jeni bere si " perputhen" Ne vend qe te shohim art shikojme ju qe ziheni.

 27. Xhoi Hoxha
  Xhoi Hoxha
  Muaj më parë

  Fatime me e bukura 😍😍

 28. Danja's Channel
  Danja's Channel
  Muaj më parë

  Kiara te lutem a mund te mesosh si te degjosh vajzat deri ne fund dhe mos t'u nderpresesh fjalen vazhdimisht kur flasin? Eshte shume veprim i shemtuar, per me teper qe je dhe moderatore dhe nuk te ka hije ty t'i besh keto lloj veprimesh.

 29. Erberen Torte
  Erberen Torte
  Muaj më parë

  Uaaaaa kulmi duhej te eliminohej viola ore.

 30. Dritan Reci
  Dritan Reci
  Muaj më parë

  Zot Sa PA lidhje desh e hengri te shkreten dhespin miranda.. Pse moj njesoj e kishte fustanin me kiaren Aman.

 31. AAA Lov
  AAA Lov
  Muaj më parë

  Uaaa si i kupjojn shqiptaret Emisjonet po cfar jurie qenka kjo po qesht ai aty niko uaaaa e pash tani dhe i bera 💩 kti emisjoni dhe sidomos ksaj jurie baj mos qofsha kjo qe jam ne ju hellsha me syt ju o zott

 32. Erberen Torte
  Erberen Torte
  Muaj më parë

  Omg hera par qe ndegjoj nje gje te till hahahahahhahhash qfar emisioniii omgg sbon me vesh ngjyreeen e njejt si prezantusja😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅 Despina you are the best

  1. Hannah R
   Hannah R
   11 ditë më parë

   😂😂😂😂 Kot faree ..ska lidhje pse eshte vesh prezantuesja me te kuqe ? At her Kiara duhet te vij Nude qe mos te rastis me konkurrentet secila do te vishet si te doj 🤷‍♀️ absurditet ..per mendimin tim ti heqin nga Juria edhe Italianin edhe Miranden 😑te ftojn Dike qe vertet kupton ne modë dhe stil si psh Valdrin Sahiti nder stilistet me te mir ne Europ dhe nderkombetar 😍🙌

  2. Edmira Duraku
   Edmira Duraku
   Muaj më parë

   Edhe un u habita 😳 se kan frik se po del dikush me bukur se prezantuesja WTF 😬

 33. Army forever Bts
  Army forever Bts
  Muaj më parë

  Kjo perkthuesja sa ze te tmershme paska

 34. Oxford Uk
  Oxford Uk
  Muaj më parë

  shum mendje medhaja shumica e konturenteve, mendjemadhesia egziston vetem te te pa edukatet.

 35. shella shella
  shella shella
  Muaj më parë

  Pupu ca qenka kjo e reja sju myllka goja

 36. Ilajda Loka
  Ilajda Loka
  Muaj më parë

  Fatima ti je arsyja pse e shikoj kete emision, je shum pozitive , e embel, e dashur dhe ke nje stil shum te bukur 🥰

  1. Neti Neti
   Neti Neti
   25 ditë më parë

   @Hafize Pajaziti edhe unee

  2. Hafize Pajaziti
   Hafize Pajaziti
   26 ditë më parë

   Eshte me e mira e dua shum

 37. A como
  A como
  Muaj më parë

  Vajzat vec kopjojne veshje pa asnje stil personal, cfare po gjykon kjo juri kopjimet?! Pa interes fare !

 38. Fredi Gogoli
  Fredi Gogoli
  Muaj më parë

  🐦🐥🎼alfirst.info/load/nI19Y3ichNqFfIU/video🎼🐦👍

 39. leone leone
  leone leone
  Muaj më parë

  vitet 90 kan qen me byth jasht kjo shurra thot skan qen te hapura

 40. Sami Nebiu
  Sami Nebiu
  Muaj më parë

  Ky program sedi pse nuk më tërhjek. Në Turqi ishte ndryshe, kishte me shum elemente, ktu jo. 1. Emri duheshte të jet në shqip. Psh ,,Shiko stilin tim,, etj. 2. Juria duhet të jet 3 dhe nje special, dhe ata te ishin që bëjnë show. 3. Goca duhet të ket shum tipe, grindavece, llafazane, specifike, kritikuese, humoristike. Ktu ska show nga vajzat. 4. Emisioni ska kolon zanore te veten. 5. Prezantusja nuk provokon, eshte lineare. 6. Kur ndonje konkurente vetterhiqet ateher nuk ka eliminim. Nje doli vet, ka nxoren edhe Aiden qe ishte super. Pastaj Kristina sju pelqeu por ajt se eshte e re sben te dali, del Aida me tre jav aty. Ccccc Vetem per Fatimen e shof, shpejte e shpejt te ajo pjesa e saj dhe çao...

 41. M Dmk
  M Dmk
  Muaj më parë

  ❤Despina❤

 42. xhunjela necaj
  xhunjela necaj
  Muaj më parë

  po kjo miranda pse mban gjithmon syze

 43. Suprina Murati
  Suprina Murati
  Muaj më parë

  Aldaaa is the best je shume e mire 😍🥰

 44. Sara 85
  Sara 85
  Muaj më parë

  Kiara pse behesh e bezdishme kur nje vajz nuk donte te fliste si psh. Aida, pse i merr veset e kqija sikur Bora, ah kur u bo gjethkush “prezantuse”🤢

 45. Blerta Devollaj
  Blerta Devollaj
  Muaj më parë

  Po kjo Miranda pse si heq syzet apo esht pjes e moda

 46. Erinda Luga
  Erinda Luga
  Muaj më parë

  Me falni , po kjo Miranda a ka bere te pakten 8-vjecare, a ka lexuar ndonje liber, se flet fjali pa kuptim fare dhe eshte shume e varfer ne te shprehur. Vendosni more ne juri njerez qe ke qejf ti degjosh edhe nqs nuk bie dakort me gjykimin e tyre, jo njerez mëk-mëk.

  1. astritiable
   astritiable
   29 ditë më parë

   😂😂😂😂😂😂😂 kot fare, kokrra e injorantes. Asnjeri nga juria nuk ja vlen , vetem te ftuarit special

 47. Just Me
  Just Me
  Muaj më parë

  Emisioni nuk ka pik hijeshie per aq kohe sa mbani Vjolen si konkurente. Femer banale komplet

 48. Diletta Bellini
  Diletta Bellini
  Muaj më parë

  Me pelqen shume ky emision,dicka e re per ekranet shqiptare.bravo

  1. Blerinatito Blerinatito
   Blerinatito Blerinatito
   29 ditë më parë

   Diletta Bellini 👏👏👏👏o yll ,po ku pelqejn gje keto ,vetem vrere dine te nxjerrin nga goja,shume bukur gocat te gjitha me stilin e vet,ca te keqe ka 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

  2. Himena Grasies
   Himena Grasies
   29 ditë më parë

   Jo une nshqiperi jetoj po kam studiar jasht tetit per mode kshqe nuk e ofendva shqipetraet dhe shqiperine po per pjesen e modes kaq po un jam nga veriu dhe jam malsore Jo maloke po dhe maloke sh. Mir

  3. Diletta Bellini
   Diletta Bellini
   29 ditë më parë

   @Himena Grasies pse ti mi jashtetse sqeke shqipe kshu??qe thu edukaten qe keni si shtet 😂😂oj maloke un jetoj ne londer sjetoj aty fare iher thjesht mpelqen si emision nuk tkerkou njeri mendim ty kshu qeeee dil jasht

  4. Himena Grasies
   Himena Grasies
   Muaj më parë

   shum emisonin dhe njerez komplet kitsch per fushen e modes kaq por duke dikur edukaten dhe formimi qe keni per mode ne si shtet uk ju ve faj qe ju pelqen

 49. Jora H
  Jora H
  Muaj më parë

  Te komentohesh se pse ke vesh nje fustan me te njejten ngjyre si prezantuesja vetem ktu kemi pa 😓😓😓 a thu se e mori me tapi te kuqen kjo prezantuesja rude qe sle njeri te flasi.

  1. Stina Qollaku
   Stina Qollaku
   11 ditë më parë

   @Miss G Pse qa ka kiara

  2. Stina Qollaku
   Stina Qollaku
   11 ditë më parë

   @Besa Besa Debile o zot besoj qe ju keni deshir te jeni ne vendit ku jane ata

  3. Miss G
   Miss G
   12 ditë më parë

   😂😂 jemi anku kot me bora zemanin

  4. Stina Qollaku
   Stina Qollaku
   23 ditë më parë

   @Jora H Rude ta quash dike repsekt e quan ti jo jo mos e mendo ky eshte vetem diqka qe ti e mendon dhe nese je sadopak njeri i mire mendo per vete jo per te tjeret mirupafshim dhe mos ben repley me se filloj te flase me keq

  5. Stina Qollaku
   Stina Qollaku
   23 ditë më parë

   @Jora H Me mu mos u kap se nuk ta qet qaq

 50. Aurela Gj
  Aurela Gj
  Muaj më parë

  Fatima eshte shume cute🥰🥰🥰🥰

 51. Lady In red
  Lady In red
  Muaj më parë

  O vjola o pabukse nga parku , u bere ti moj t flasesh per leket babit ? Boll genjeve njerzit dhe mendjen tate kot

 52. Luljeta Nila
  Luljeta Nila
  Muaj më parë

  Faqja e zez jurija, me ti shti ethet nbark stilista te leshit

 53. Pamela Gjinaj
  Pamela Gjinaj
  Muaj më parë

  Cfar barbonesh mor zot , kur shoh vajza te tilla ne ekran me bejn te behem maskiliste

 54. Rosela Bali
  Rosela Bali
  Muaj më parë

  O zot kjo viola sa keq perkthen italishten 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 55. Bebu ZZ
  Bebu ZZ
  Muaj më parë

  Kjo goca e re kok kuqe qenka shume JARE🤣🤣🤣 Ahhh mavri çoç i duket vetja lot looottttt

 56. Sara 85
  Sara 85
  Muaj më parë

  Oj Viola a sheh veten qfare njeriu negativ je A te jep ndonje keshill familjaret e tu qe nuk ben te jesh kaq njeri i neveritshëm🤢

  1. Arev Nella
   Arev Nella
   19 ditë më parë

   @Mari Maria ti japi pa ofenduar, edhe pa ber si llastic, te tregoj stilin me veshjet, Jo me gojen e madhe ...

  2. Mari Maria
   Mari Maria
   20 ditë më parë

   Se kuptoj pse duhet ta gjykoni kte vjolen, vec se jep gjykime e mendime per veshjet, a esht emision I atill, dhe skeni pse permendni familjenn e cdo konkurrente.

  3. Arev Nella
   Arev Nella
   Muaj më parë

   Teper e neveritsshme , fshatare pa stil , llastic dhe negative

 57. Sara 85
  Sara 85
  Muaj më parë

  Kush eshte bre qikjo Miranda Dupi Po a ka respekt kjo niher per veten e saj tani per publikun? Ok nje puntat i len njeriu syzet ne ambijente te mbyllura kishe per styl poor jo ti lesh çdo natë. Te ishe e “verbër” te kishim kuptuar plotsisht amo nje njeri qe sheh super e ti vëndosesh ashtu gjat gjithë kohes eshte Turp dhe mos respekt per neve teleshikuesit. Nese e sheh ketë komentim te kisha sugjeru hiqi syzet se besoj dukesh ma buker dhe ma femrore😊

 58. Adriana Beqiri
  Adriana Beqiri
  Muaj më parë

  Irisi shkelqen 🥰 Femer qe flet paster me qetsi dhe miresi 💙❤️🥰🥰🥰

 59. Mimii Bonita
  Mimii Bonita
  Muaj më parë

  Enxhi stil? Po ti ishe veshur njesoj si ajo aktore. Nese Audrey do ishte ne ate panel do ndihej e ofenduar nga ky copy paste i swear.

 60. 1
  1
  Muaj më parë

  Nooo aida personi më cute💗💗

 61. B B
  B B
  Muaj më parë

  Kiara fake 👎

 62. Brikena Luka
  Brikena Luka
  Muaj më parë

  Fatima yll e bukur super stil e vecant dhe shum e kulturuar❤️❤️

 63. Daisy Malka
  Daisy Malka
  Muaj më parë

  Eh zot i madh c kohe po jetojme,t vishesh si idiot do t thote mode

 64. Claudia Bella
  Claudia Bella
  Muaj më parë

  Fjona te mungon shreku ne sjellje je katastrof

 65. Arev Nella
  Arev Nella
  Muaj më parë

  Nje arroganc e teperuar e vajzave, nuk pranojne keshilla dhe te mesojne por vetem justifikohen dhe justifikohen, shtroni bythen vajza mbyllni gojen dhe punoni sillni style 😉

 66. Marco Canini
  Marco Canini
  Muaj më parë

  Nuk thuhet ashtu titulli filmit Great Gatsby, o ftyre katunare 😂😂

 67. nora nora
  nora nora
  Muaj më parë

  Fatma shum e bukur tama si nje zonje e vertet ❤

 68. Genta Bardhi
  Genta Bardhi
  Muaj më parë

  Ah sa mir ja bere asaj vjoles...se e mban burri be pllemb te dores...hej zot

 69. eta Krassniqi
  eta Krassniqi
  Muaj më parë

  Fiona FLAK FARE SI SHQIPJA TE PERPUTHEN BONI MA SHUM DEBATE JU FEMNAT SE SPO KQYRET QETSI

 70. ni na
  ni na
  Muaj më parë

  meqe e keni te gjithe kaq te veshtire ta shqiptoni style star , me mire i kishit vendosur nje emer tjeter emisionit. 😆 kjara : sta star, miranda : star stal 😂😂😂

  1. DeadBoi666
   DeadBoi666
   25 ditë më parë

   Style=(stajëll) e vura re thoshin stajl😊

  2. Albina Balaj
   Albina Balaj
   26 ditë më parë

   Nuk esht duke e shqiptuar mir dhe te them me plot vetbesim dhe pervoj me anglishten sepse jetoj me amerik dhe osht shum gabim qfar thot bile kur e thot qesh disi dhe shiqon verdal de e din de qka gabim

  3. Sami Nebiu
   Sami Nebiu
   Muaj më parë

   Emer koti i kan ver, si nuk kan ide tek ne per emra shqip. Aman sa mgjallin neveri

  4. ni na
   ni na
   Muaj më parë

   @blerta greca dhe dicka tjt,nqs mendon se po komentoj per ta share me beso do kisha kapur shum detaje te tjera (jo personale besoj kuptohet)

  5. ni na
   ni na
   Muaj më parë

   @blerta greca ca lidhje ka qe na permend kjara autorja kjara kshu kjara ashtu. futu ne google dhe degjoje si shqiptohet pastaj krahasoje me si e shqiptojn ata aty.

 71. Greta Kume
  Greta Kume
  Muaj më parë

  Fatima❤️

 72. Mafa's Channel
  Mafa's Channel
  Muaj më parë

  Uroj ta bejne cdo vit, program shum i bukur

 73. Arev Nella
  Arev Nella
  Muaj më parë

  Vjola ha aq shume m... sa mban er te qelbur

 74. Ardiana Milici
  Ardiana Milici
  Muaj më parë

  Alda me e mira nder vjaza!😍

 75. flutura sheqeri
  flutura sheqeri
  Muaj më parë

  Aida dashuri je ti. Good luck ne jeten tane. Je shum e mir😘😘⭐️

 76. ALbanian Girl
  ALbanian Girl
  Muaj më parë

  fiona vulgare ne veshje dhe komunikim.

 77. Ardiana Milici
  Ardiana Milici
  Muaj më parë

  Si palaço ky italiani..😂😂😂, edhe Miranda me ato syze🤦‍♀️

 78. Anna Anushi
  Anna Anushi
  Muaj më parë

  Me emision kot me keto rroba gabi edhe te qepura shtrembet 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ vetem stil ska ky emision aq me teper vet juria niko me miranden 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ pa lidhje

 79. Shpresa Hoti
  Shpresa Hoti
  Muaj më parë

  Viola fituse e meriton

 80. Shpresa Hoti
  Shpresa Hoti
  Muaj më parë

  Viola

 81. Shpresa Hoti
  Shpresa Hoti
  Muaj më parë

  Viola yll ma knaq syrin o viola

 82. Shpresa Hoti
  Shpresa Hoti
  Muaj më parë

  Vajza me pantolla me kmish te bardh eshte perfekt ka stil dhe gjithqka te bukur

 83. A Sh
  A Sh
  Muaj më parë

  Ky emision I njejt eshte ne Turqi! "ISTE BENIM STILIM" Nejse suksese duket shum interesant si emision, risi interesante.

  1. Sami Nebiu
   Sami Nebiu
   8 ditë më parë

   @Hannah R po Nuri ka vdek nga kanceri

  2. Hannah R
   Hannah R
   11 ditë më parë

   @Sami Nebiu Pse ? Ka vdek Nur Yerlitaş 😮

  3. A Sh
   A Sh
   28 ditë më parë

   @Rekeep Real nuk thash gje! Thash qe duket interesante dhe qe mu duk e njejta me ate ne Turqi, sepse e kam ndjek.

  4. Rekeep Real
   Rekeep Real
   28 ditë më parë

   Po pse "Dua te bej te lumtur' .."Te perputhen " Nje mesazh per ty" Portokalli " ...."Fiks fare" etj etj etj. .etj...etj...nuk jan copyright? ?? Te pakten ky duket qe nuk eshte i stisur. .Pastaj ne Shqiperi po kopiojn njeri tjetrin (Portokalli - Kalfornia - Al pazar - Kosheria )... ( Fiks fare -Stop.) .etj etj etj etj.. Kiara ka bere dy emisione. .Doktor Plastik dhe kete. .risi ne Shqiperi. .

  5. Sami Nebiu
   Sami Nebiu
   Muaj më parë

   Iste benim stilim e paske pare, ça behet aty show fantastik, si nga prezantusja, si Ivana Sert si e ndjera Nur Yerlitas pastaj vajzat eshte interesat ta shohesh edhe pse nuk eshte ne gjuhen ton. Kta duan te bejn nje gje dhe e bejn sa per sy e faqe. Kjara e pyet nje goc dhe aq po le mi le te fali cila doj mbase e ben interesant...

 84. Bali Ajet
  Bali Ajet
  Muaj më parë

  Oj mirande heki sizet se ma mire dukesh

 85. Bella’s channel
  Bella’s channel
  Muaj më parë

  kjo Violaaa kuqkkk e gjall , do demoralizoka dike kjo kur vet esht e demoralizuar 🤮🤮🤮🤮kam pershtypje qe kte Violen vetem per showw e mbajnn se skaa diqka tjeter ne kte mess 🥶🥶🙌🏻

 86. Lendita Da
  Lendita Da
  Muaj më parë

  Fatima je ylllllll😘😘😘😘😘😘

 87. Sona Lamce
  Sona Lamce
  Muaj më parë

  Irisa i kishte te gjitha embelsine stilin menyren e komunikimit..suksese te metejshme😍

 88. Kristina F
  Kristina F
  Muaj më parë

  Alda 😍

 89. Eridnkh Eridnkh
  Eridnkh Eridnkh
  Muaj më parë

  Shumica e gocave pa edukate arrogante edhe komplet pa stil shume vulgare Si e keni sjell ate italianin per te pare kto pacavure Turp !

 90. Enea Doci
  Enea Doci
  Muaj më parë

  Me duket duan te behen si perputhen

  1. Just Me
   Just Me
   Muaj më parë

   Fiks e ke gjet! Emision i deshtuar

 91. Lala D Lumturie
  Lala D Lumturie
  Muaj më parë

  aman kush eshte kjo qe perkthe, si te jete zgjuar nga gjumi letargjik

  1. Lp LP
   Lp LP
   27 ditë më parë

   E vertete

  2. learn more
   learn more
   Muaj më parë

   Loddddd e pra

 92. Gango Gango
  Gango Gango
  Muaj më parë

  Po kur u bene dhe shqiptaret te japin mendime per moden. Ajde suksese po me mir te mbushun njer barkun pastaj meruni me mode

  1. Anna Bejko
   Anna Bejko
   Muaj më parë

   😂😂😂😂😂😂😂😂

 93. Jona Manko
  Jona Manko
  Muaj më parë

  Kiara nje super yll mbrem ⭐️❤️

 94. Lilith 1
  Lilith 1
  Muaj më parë

  Do shume energji te mbash maçokun ne krahe?! 🤯

  1. Mimii Bonita
   Mimii Bonita
   Muaj më parë

   Dhe une ate po mendoja dje ne 3 te nates kur po e shikoja hahah

 95. A Demaj
  A Demaj
  Muaj më parë

  Idk po e pref ime ngelett DESPINAA

 96. A Demaj
  A Demaj
  Muaj më parë

  Despina meriton me shume :)

 97. neda caushllari
  neda caushllari
  Muaj më parë

  Show i vërtetë jeni shumë të mire🥰

 98. Kleopatra KL
  Kleopatra KL
  Muaj më parë

  Dhespina shumë e kulturuar😍

  1. A Demaj
   A Demaj
   Muaj më parë

   Poo💗

 99. Eni Dedej
  Eni Dedej
  Muaj më parë

  Sa toksike nje pjese e vajzave 😓 na bejne mos ta shohim emisionin fare

  1. Blerinatito Blerinatito
   Blerinatito Blerinatito
   29 ditë më parë

   Eni Dedej 👏👏👏👏 super bukur e ke thene 👌👌

  2. Eni Dedej
   Eni Dedej
   Muaj më parë

   @Bad bunny kam studiuar psikologji

  3. Bad bunny
   Bad bunny
   Muaj më parë

   @Eni Dedej termin “toksik” ta sugjeroj ti besh nji rikerekrim ne google 🙄

  4. Eni Dedej
   Eni Dedej
   Muaj më parë

   @Bad bunny termi "toksike" i referohet sjelljes, ku shfaq gjykim te ulet, kapesh ne menyre personale me dike (kur as nuk e njeh), kalon kufijte e etikes, eshte sjellje manipuluese dhe narcisiste. Une Boren se kam ndjekur, por besoj qe te dyja prezantueset jane te reja per te patur nje stil prezantimi personal te dallueshem. Prezantueset sic kane kuratore pamjeje, kane edhe trajnues per komunikimin dhe u caktohen objektiva per te arritur. Objektivat e ketyre te dyjave mund te jene te ngjashme, per pasoje stili mumd te duket i ngjashem. Per pjesen toksike, Kiara s'ka ofenduar njeri, s' ka mbajtur ane, ka qendruar profesionale dhe mua si shikuese kaq me intereson.

  5. Bad bunny
   Bad bunny
   Muaj më parë

   Me toksike esht kjo prezantusja q perpiqet t kopjoj boren kur flet 🙄

 100. Ioana Ioana
  Ioana Ioana
  Muaj më parë

  😂😂😂😂😂kjo Vjola gjoja ekishte babin bos 👎 e kte tu net te gabi me ore te tera per te kombinuar rrobat .

  1. Rakip Zani
   Rakip Zani
   10 orë më parë

   🤣🤣🤣

  2. Maj Maj
   Maj Maj
   Muaj më parë

   🤣🤣🤣🤣