Shyhrete Behluli - Zemra e Prindit (2021)

11 078 Shikime 1,1 mln
Argëtim

Follow VizioniLibonia on…
TikTok: www.tiktok.com/@vizionilibonia
FB: smarturl.it/VizioniLiboniaFB
IG: smarturl.it/VizioniLiboniaIG
Subscribe: smarturl.it/VizioniLiboniaSub
Muzika - Miti geci - ylber aliu
Orkestrimi -Miti Geci
Texti - Fatmir muja
© & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Komente

 1. Sovii Burnazi
  Sovii Burnazi
  Ditë më parë

  Na dogje zemren me kete kange moj Shyrete te lumte goja jet e shendet te dhante Zoti ty dhe gjithe prinderve ne te gjithe boten

 2. Zhaku_007
  Zhaku_007
  2 ditë më parë

  Kush jan kta 450 vet si se kan pelqy ket kang mund ta di arsyen pse?

 3. Aishe Ademi
  Aishe Ademi
  2 ditë më parë

  Hallall se ju jep ksaj rini me ditë se ca don me than fjala Nan e bab 😘😘😘

 4. Elmaz Bone
  Elmaz Bone
  2 ditë më parë

  (😣o

 5. Ramiz Hoti
  Ramiz Hoti
  3 ditë më parë

  Sado zemra me jetu Nuk e ndjen pa e provu Se çfarë halle kanë baba e nana Mora vesh kur prind u bana. Mfal o Zot që i kam ngushtu Çka s'kanë pas u kam kërku Oh ju kam kërku. Ndoshta zemra ju ka plas Shumë kanë dashtë po nuk kanë pas Oh po nuk kanë pas. Refreni: Veç dashnia osht ilaç Babë e nanë n'dynja me i knaq Eh kurrë jo mos me ju thanë Çka kanë pas për ty kanë dhanë. Ni ofshamë prej fmis me dal Zemra e prindit se bon ballë E jep shnetën, harron vetën Me ja u ba të lumtur jetën. T'kisha mujt me i përqafu Edhe falje me u kërku Falje me u kërku E çdo ditë me i puth në ballë Që m'kanë rrit me hallall M'kanë rrit me hallall. Refreni: Veç dashnia osht ilaç Babë e nanë n'dynja me i knaq Eh kurrë jo mos me ju thanë Çka kanë pas për ty kanë dhanë.

  1. miko foin
   miko foin
   10 orë më parë

   🕋🕋🤲🤲🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭♥️♥️♥️♥️😓😓😓😓😓🙏🙏🙏

 6. bowen voowy
  bowen voowy
  3 ditë më parë

  Nje kang e qelluar me plot kuptime.O zot ma kujton mua at koh.Jepja shnetin Priderve tan o zot🙏

 7. minij hooi
  minij hooi
  3 ditë më parë

  ne shoqeri je melhem me fjalet tua ne shoqerin tone shqiptare 🤲❤🌹

  1. Charming nowhere to hide
   Charming nowhere to hide
   2 ditë më parë

   rrnofsh 100 vjet

 8. AN HARDEST
  AN HARDEST
  4 ditë më parë

  Fatmir Muja tekstshkruesi me i mire i kesaj Epoke Allahu te bekoft e ti shtoft miresit se bashku me koleget qe te kane perkrah se ma shume tekstshkrues si ti duhet me u zhvillu ne shoqeri je melhem me fjalet tua ne shoqerin tone shqiptare 🤲❤🌹

  1. bodoti qwiu
   bodoti qwiu
   Ditë më parë

   FJAL TE VERTETA 😢😢😢😢😢SA HER E KAM DEGJU KET KANG .....FJAL TE SHPIRTIT 👌👌👌👌SA BUKUR KENDON O BILBIL I SHQIPTARISE 🇦🇱🇽🇰

 9. Lirie Hasani
  Lirie Hasani
  4 ditë më parë

  Kengetare si ti Ska ❤️❤️❤️ veq perpara ja din renin

  1. Zehra Mashollaj
   Zehra Mashollaj
   2 ditë më parë

   Dzarafina cefstergu52g

 10. Lorencgaxha Lorencgaxha
  Lorencgaxha Lorencgaxha
  4 ditë më parë

  Te lumt goja

  1. minij hooi
   minij hooi
   3 ditë më parë

   Oj shyhret me ket kenge na preke ne shpirt

 11. Ptao Tom
  Ptao Tom
  4 ditë më parë

  Shpirti tu knaqt o yll bote lum vajzat etegjith familjart qe te kan ugzofsh jetofsh 100 vjet gjithmon nzemer kime kan te gjdo njeri ❤❤❤❤❤

  1. bodoti qwiu
   bodoti qwiu
   Ditë më parë

   kurr skem me mujt mi dal hakesh Babës e Nanes 😥🤲

 12. bodoti qwiu
  bodoti qwiu
  4 ditë më parë

  O shpirti tu knaqt se po na knaq me kenget e tua te uroj shendet ❤

 13. 11 11
  11 11
  5 ditë më parë

  ⭐⭐⭐

 14. Minire Berisha
  Minire Berisha
  5 ditë më parë

  Te lumt zonja Shyhrete per Gegen e mrekullushme 🤗♥️

  1. Ptao Tom
   Ptao Tom
   4 ditë më parë

   Pse be kaq dramatik shiptart wowwwww hahahahah deka

 15. Tila Lami
  Tila Lami
  5 ditë më parë

  🥰😍💕💖💝❤

 16. Ahahaha Ahahahah
  Ahahaha Ahahahah
  5 ditë më parë

  Shpirti tu knaqt o yll bote lum vajzat etegjith familjart qe te kan ugzofsh jetofsh 100 vjet gjithmon nzemer kime kan te gjdo njeri ❤❤❤❤❤

  1. bodoti qwiu
   bodoti qwiu
   4 ditë më parë

   Te lumte goja oj embelsir Shyhrete Beluli❤💋

 17. Serafin Gjokaj
  Serafin Gjokaj
  6 ditë më parë

  Te knoft zemra ❤❤❤❤❤❤😘

 18. Naxhije Zivoli
  Naxhije Zivoli
  6 ditë më parë

  Viola nga zemra tknaq mashallah

 19. Fidaija Mujaj
  Fidaija Mujaj
  6 ditë më parë

  🕋🕋🤲🤲🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭♥️♥️♥️♥️😓😓😓😓😓🙏🙏🙏

 20. mikin lirou
  mikin lirou
  6 ditë më parë

  Nje kang e qelluar me plot kuptime.O zot ma kujton mua at koh.Jepja shnetin Priderve tan o zot🙏

 21. Bere KSMS
  Bere KSMS
  7 ditë më parë

  Askund je Adelina Ermali Zafina Big mama dil Te dera coco vajtoshi tan jeten 😄

 22. Bleona Rexha
  Bleona Rexha
  7 ditë më parë

  rrnofsh 100 vjet

 23. Hazbije Salihi
  Hazbije Salihi
  7 ditë më parë

  Prindrit Mih Pass 😭

 24. Hazbije Salihi
  Hazbije Salihi
  7 ditë më parë

  Veq dashbija esht ilaq. BAB h Nana mih Pas

  1. mikin lirou
   mikin lirou
   6 ditë më parë

   🥺🥺🥺🥺

 25. bofooit gojo
  bofooit gojo
  7 ditë më parë

  Oj shyhret me ket kenge na preke ne shpirt

 26. Luani Luani
  Luani Luani
  7 ditë më parë

  Zoti te rujit, Artiste e pa vdekshme, zemra te kendofte, vetem kurbahemi prinder , vete munta dime se cfare dote thote , Nana e Baba, 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  1. mikin lirou
   mikin lirou
   5 ditë më parë

   Kang e perkryer oj shyhret se veq ti din me na knaq me ksi kang te mira hallall te qoft.

 27. Marjeta Koni
  Marjeta Koni
  8 ditë më parë

  Bravo shyrete shum keng bukur

 28. Labinora Jefkaj
  Labinora Jefkaj
  8 ditë më parë

  Ufff sa e mir ♥️😢😢

  1. bofooit gojo
   bofooit gojo
   7 ditë më parë

   E nderuara shyrete zekstin shum te qelluar, por melodia e kombinuar tyrqisht, arabisht...por kemujt veq Shqip. Mendimi im.

 29. Kendro Presley
  Kendro Presley
  8 ditë më parë

  Pse be kaq dramatik shiptart wowwwww hahahahah deka

  1. Kendro Presley
   Kendro Presley
   5 ditë më parë

   @Lea Q faleminderit :)

  2. Lea Q
   Lea Q
   5 ditë më parë

   Se ti je idiot,e se kupton se dashnia e prinderve eshte gjeja ma e madhe qe mundet me egzistu.

 30. Riema last
  Riema last
  8 ditë më parë

  Te lumte goja oj embelsir Shyhrete Beluli❤💋

 31. Fehime Tahiri
  Fehime Tahiri
  8 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 32. Zejd Osmani
  Zejd Osmani
  9 ditë më parë

  Haha

 33. geni ineg
  geni ineg
  9 ditë më parë

  😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 34. adn bra
  adn bra
  10 ditë më parë

  Krejt bizness edhe marketing krejt jan njejt

 35. Tik tok Quotes🔥🤞🏻
  Tik tok Quotes🔥🤞🏻
  10 ditë më parë

  Oj shyhret me ket kenge na preke ne shpirt

 36. Rasema Maljoki
  Rasema Maljoki
  10 ditë më parë

  Evo je lepota moja mora da Ide na evroviziju I pobjeda je ova lepota I ova pjesma.

  1. Rasema Maljoki
   Rasema Maljoki
   10 ditë më parë

   Mora da ostati eurovizija na albanskom jeziku I bice akobogda.

 37. Ibadete zalam
  Ibadete zalam
  11 ditë më parë

  me mugon baba shum shum 😭😭😭😭

 38. Emi Sava
  Emi Sava
  11 ditë më parë

  🥺🥺🥺🥺

 39. Selvane Kryeziu
  Selvane Kryeziu
  12 ditë më parë

  😓😓😓😓😓😓😓😓😓😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 40. Selvane Kryeziu
  Selvane Kryeziu
  12 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 41. ADELINA HOXHA
  ADELINA HOXHA
  12 ditë më parë

  O zot mi ruaj prinderit e mi , dashuria e tyre eshte ilac . Ju duam shum 😘😘❤❤💯💯

 42. Mimoza Gjediku
  Mimoza Gjediku
  12 ditë më parë

  Shpirti mdhem per nane e babe qe kam shum vjet pa i pa e perqafu eh lum kush i ka gjalle jan gjeja me shtrejt

 43. Avni Krasniqi
  Avni Krasniqi
  12 ditë më parë

  E nderuara shyrete zekstin shum te qelluar, por melodia e kombinuar tyrqisht, arabisht...por kemujt veq Shqip. Mendimi im.

 44. Paul Mccartney
  Paul Mccartney
  12 ditë më parë

  Ne qoftese ka kun shtet ne kosov dhe shqipni kjo kangetare meriton titullin ARTISTJA E POPULLIT.

 45. cavidan vatansever
  cavidan vatansever
  12 ditë më parë

  Ne kadar guzel yorum 👍

 46. Arsim Balaj
  Arsim Balaj
  12 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏👏🎖🎖🎖🎖🎖🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱✈️✈️✈️✈️✈️🤲

 47. Azemine kozhani
  Azemine kozhani
  12 ditë më parë

  Shum tekst preks 🥲😢😭😭😭

 48. Aslan sali
  Aslan sali
  12 ditë më parë

  Kjo keng e thot verteten te lumt goja motra jem shyrete🇦🇱🇦🇱

 49. Dion Kurti
  Dion Kurti
  13 ditë më parë

  Oh oh madhethtija të pret!

 50. Mubera Abduloska
  Mubera Abduloska
  13 ditë më parë

  😔😢😪😭

 51. Mubera Abduloska
  Mubera Abduloska
  13 ditë më parë

  Bravo 👏🎤🎼

 52. hajrie Kelmendi
  hajrie Kelmendi
  13 ditë më parë

  Te Kendoft Zemra gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 53. Hajrie Kelmendi
  Hajrie Kelmendi
  13 ditë më parë

  Te Kendoft Zemra gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 54. Arta Prendi
  Arta Prendi
  13 ditë më parë

  👏👏🙏🙏💫💫💥💥

 55. Ardiana Krasniqi
  Ardiana Krasniqi
  13 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤🤲

 56. Lule Zefi
  Lule Zefi
  13 ditë më parë

  Bravo 👏❤️

 57. Adisa Bytyqi
  Adisa Bytyqi
  13 ditë më parë

  Te lumt , keng qe ta prek Zemren.

 58. Davida Qarku
  Davida Qarku
  13 ditë më parë

  O ty te kendoft zemra gjith jeten o princesha e kosoves

 59. Xhuli Topalli
  Xhuli Topalli
  13 ditë më parë

  😢😢💖

 60. Mehmed Boss
  Mehmed Boss
  13 ditë më parë

  Tlumt me ket keng po na knaqe prsh nga zvicrre 👍👍👍

 61. Ilkaa's world
  Ilkaa's world
  13 ditë më parë

  *respekte per ju,ju lutem clikko ne chanelin tim dhe shiko**#peaceofmysoul*

 62. Riku Kokoneshi
  Riku Kokoneshi
  13 ditë më parë

  Lum ata we prindet i kan akoma ne kte jete,,,,, Jan te pa zevendesueshem ❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘I Kam larg,,,, e u them qe I dua shumeeeee

 63. Bukurije Memedi
  Bukurije Memedi
  13 ditë më parë

  Mke bo me qaj 100 her e ndegjoj kengen se si kam te dy prind tu lumt zoti te bekoft me gjitha tmirat👍👍👍👍💎💎💎⭐⭐⭐⭐🍯🍯🍯🤲🤲🤲💝💝💝👌👌👌👑👑👑👑🌹🌹🌹

 64. Bukurije Memedi
  Bukurije Memedi
  13 ditë më parë

  Njish je lum nena qe tka bo🌹👑👌♥️🥰🤲🍯💝🌍⭐💎👍

 65. Gen ny
  Gen ny
  13 ditë më parë

  17 vite pa i takuar prind e mije edhe se dije edhe vite te tjera do kalojne😞🙏

  1. Gen ny
   Gen ny
   Ditë më parë

   @Dona Dona jam pa letra

  2. Dona Dona
   Dona Dona
   9 ditë më parë

   Pse qka ka ndodhe kaq shum vite un qe 4 vite si kam pa sivjet i kom fitu letrat

 66. Happy ila
  Happy ila
  13 ditë më parë

  Ku ponaj gjeni pikat e dobeta me keto keng bre ..... Mazi se Covid 19 jeni kanaj boni 😜

 67. Joanna
  Joanna
  14 ditë më parë

  Te knoft zemra o zot se na knaqe. Bravo ❤❤

 68. Anita Seciri
  Anita Seciri
  14 ditë më parë

  alfirst.info/load/ZoeqmGzeoZ1pe3U/video

 69. Anita Seciri
  Anita Seciri
  14 ditë më parë

  Helooo

 70. Eriona Hoxha
  Eriona Hoxha
  14 ditë më parë

  Kengetarja me e mire dhe me e dashur nga publiku te ven ne gjum me kenget qe kendon

 71. genti genti
  genti genti
  14 ditë më parë

  Te lumt goja

  1. Joanna
   Joanna
   14 ditë më parë

   O te kendoft zemra se bukur i paske rreshtu ato fjal mretnesha e krejt shqiptaris se babes as nane st bahet kush falenderoj zotin qi i kam 🙏💙❤

 72. Gjakova 20
  Gjakova 20
  14 ditë më parë

  Ska si prindi veq aj qe seshte prind se kupton se ska zemer me te meshirshme se nene e baba o zot ruja qdo kujt edhe mu 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🇨🇭🇽🇰🇦🇱

 73. Hane Gjoka
  Hane Gjoka
  14 ditë më parë

  O te bekoft zoti o kanarina e kosoves dhe e shqipnis

 74. Miriana Kraja
  Miriana Kraja
  14 ditë më parë

  Te lumte ,shume kenge e bukur 🇦🇱

 75. Christi Ortega
  Christi Ortega
  14 ditë më parë

  1:05 i want to date too Click Here 》》 cutt.ly/datemenow 《《 💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢 燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候

 76. Gentonis Ukaj
  Gentonis Ukaj
  14 ditë më parë

  Amin

 77. Hasime Ahmeti
  Hasime Ahmeti
  14 ditë më parë

  suksese ju dua

 78. Nurije Baftiji
  Nurije Baftiji
  14 ditë më parë

  Te lumt shyhrete Ashtu asht te lumt 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 79. shkelzen guraziu
  shkelzen guraziu
  14 ditë më parë

  Tlumt me kengen ma tmir per momentin

 80. Enver Imeri
  Enver Imeri
  14 ditë më parë

  Ooo Zot imadh më dhem zemra për prindet emi që si kam ska matë shtrejt se prind 🤲🤲🤲☝️☝️☝️😭😭😭😭😭😭😭

  1. Arberita Spahiu
   Arberita Spahiu
   7 ditë më parë

   Dkdndjd

  2. Syzana Berisha
   Syzana Berisha
   8 ditë më parë

   😭😭😭😭😭😭🤲

 81. tyuhf sdftvhu
  tyuhf sdftvhu
  14 ditë më parë

  Falun Dafa practitioners held a peaceful protest in front of the Chinese Embassy in Bucharest, Romania on April 24 and 25, 2021, to commemorate the April 25th Appeal. They protested the Chinese Communist Party’s (CCP) 22-year-long persecution of the spiritual practice in China and called for an end to the brutality. Practitioners protest in front of the Chinese Embassy in Bucharest, Romania on April 24 and 25, 2021. Practitioners demonstrate the exercises. Practitioners hung large banners across from the embassy, and some practitioners demonstrated the exercises. Others distributed fliers and told people about the CCP’s persecution. Some passers-by asked what was going on. Practitioners explained about the CCP’s persecution and state-sanctioned organ harvesting from living practitioners practitioners for profit. Many said the persecution must be stopped.

 82. Endi Sllamniku
  Endi Sllamniku
  15 ditë më parë

  Ju lumt shum keng e bukur dhe emocionuse. Suksese ikona e kanges shqipe Muzika : Ylber Aliu Orkestrimi : Miti Geci Teksti : Fatmir Muja Interpretimi : Shyhrete Behluli Teksti i shkruajtur nga Fatmir Muja , si. Gjithmon ka thenje te mira dhe tekste po ashtu ❤️❤️👍🤲

 83. Lerdona Krasniqi
  Lerdona Krasniqi
  15 ditë më parë

  Te lumt ylli I muzikes

 84. Marjeta Delijaj
  Marjeta Delijaj
  15 ditë më parë

  O te kendoft zemra se bukur i paske rreshtu ato fjal mretnesha e krejt shqiptaris se babes as nane st bahet kush falenderoj zotin qi i kam 🙏💙❤

 85. Shqipe Abdullahu
  Shqipe Abdullahu
  15 ditë më parë

  Te lumte goja shume kenge e bukur Shyhrete Behluli 🤩💫

 86. Deliza Rukolli
  Deliza Rukolli
  15 ditë më parë

  Shum kenge ebukur ushte shum evertet ,po prape se prap jan prideit te cilet jepin ate qe kan edhe sa kan mundesi

 87. R R
  R R
  15 ditë më parë

  Je ba bajat dil penxijon te lutem ...ti me familje

 88. nijuo joing
  nijuo joing
  15 ditë më parë

  femijet-e kur mos te jen ma kurgja seshte e njejte .Allahu I bekofte qdo prind nket jet e ne boten tjeter I shperblefte me xhehnet🤲🤲

 89. ar ujkaj
  ar ujkaj
  15 ditë më parë

  O Zot na ban hallall...se kurr su dalim hakut...pasunia ma e madhe qe na nep i madhi Zot...PRINDERIT♥️♥️🤲🏻🤲🏻

 90. Martine Kola
  Martine Kola
  16 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 91. Erena Nezaj
  Erena Nezaj
  16 ditë më parë

  ❤❤❤❤

 92. Merem Shabani
  Merem Shabani
  16 ditë më parë

  Telum goja oj shyret se na knaq me ket za te eambel kenga shum emir suksese se prinderit spaguhen me kurgja aq te shtrejt jan ishalla naj kan ba hallall e ishalla jan banor te gjenetit🤲☝️

  1. nijuo joing
   nijuo joing
   15 ditë më parë

   Krejt bajat, bajst u bo, vetem kenga e gjyshes, gjyshit ka met

 93. Ardian Mustali
  Ardian Mustali
  16 ditë më parë

  O Zot të knoft Zemra se Prindrit jan te pa xevendesushm sa fjal te bukura sa kam qajt tu e nigjua

 94. iam_lina_93
  iam_lina_93
  16 ditë më parë

  Ja ke qellu me kte keng qdo fjale qe ke then eshte e vertet ste do askushe me shum se prindi jote ato japin jeten per me por dhe ne duhet ta japim per ta kushe eshte ber prind e kupton por me vones prindi eshte jeta per ne duhet ti duam dhe respektojm 🤲🤲❤️🙏🥰🥰🥰

 95. Elisa Shabani
  Elisa Shabani
  16 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️

 96. Vera Uka
  Vera Uka
  16 ditë më parë

  Zot te lutem mi le sa me gjat print e mi ne kete jet ,je 👑 e muzikes,te uroj gjitha te mirat .♥️

  1. mikin lirou
   mikin lirou
   5 ditë më parë

   Shpirti mdhem per nane e babe qe kam shum vjet pa i pa e perqafu eh lum kush i ka gjalle jan gjeja me shtrejt

 97. senni bgon
  senni bgon
  16 ditë më parë

  Te lumt goja suksese ska me mire kto fjal per nana e baba zoti te rujt paq shende Shyrete ylli i muzikes diva 🙏🙏🙏🥰

 98. Jaku Azem
  Jaku Azem
  16 ditë më parë

  Allahi mi rujt prindit e mi 🌎🌎ELHAMDULILAH

 99. Ğ Ę Ń Ț Ï J Ø Ņ
  Ğ Ę Ń Ț Ï J Ø Ņ
  16 ditë më parë

  Zot fal një me madhe

 100. Valentina Caka
  Valentina Caka
  16 ditë më parë

  😢

  1. senni bgon
   senni bgon
   16 ditë më parë

   ☝️☝️☝️🥰😍