Në ‘territorin’ e Finem dhe Solos: Karriera, sherret e planet!

2 125 Shikime 219 mijë
Argëtim

Ndiqni PRIVE:

Web: prive.al/
FB: PriveTVShow
Twitter: PriveKlanKosova
Instagram: prive.al

Komente

 1. Instagram
  Instagram
  7 ditë më parë

  Vetem per B3s U futa per ta shikuar kte vidio.

 2. Z demaskusi bbz
  Z demaskusi bbz
  7 ditë më parë

  😍😍😍😍😍

 3. Finem
  Finem
  10 ditë më parë

  Duke sa I do fansat sa thot me plasi k*** per fansat

 4. FRANKLI KOKAINA
  FRANKLI KOKAINA
  12 ditë më parë

  Emri I finemit është kledjan

 5. Flavia Coku
  Flavia Coku
  23 ditë më parë

  Lagja Allias aty ku jan Finem dhe Solo kam qan shumë her

 6. Flavia Coku
  Flavia Coku
  23 ditë më parë

  Finem është këngtari im i preferu

 7. kevi sula
  kevi sula
  24 ditë më parë

  Mua me behet shum qefi nje keta te dy rrin bashk dmth 🧡💛nuk ndahen kurr sepse Jan si vellezer edhe beje shum kenga te bukura😋🥰 dhe shum hit. Un nuk besoj se do ndahen keta te dy sepse 💙💛pa njerin - tjetri nuk bejne🧡🧡💛💛❤️💛❤️. Un I adhuroj shum😇😇😇🥰🥰🥰😋😋😋😋 si kengetaret e mi te🌸🌸 peferume se un jam fansja e💚💚 tyre qe I ndjek ne cdo🖤🖤🖤🖤💯❤️ moment edhe ne cdo koncert qe ato shkojne. Besoj qe tju takon 💯😍😇😇🖤😇❤️😇❤️🌸🌸🌸🌸🍁🍁🍁🍁ne Tirane sepse e Di qe jetoni aty. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️💙💙💙

 8. vincenzo vincenzo
  vincenzo vincenzo
  25 ditë më parë

  jeni mo tmirit

 9. vincenzo vincenzo
  vincenzo vincenzo
  25 ditë më parë

  mos e vrit menjen o finen as ti o solo

 10. Gaz Pasha
  Gaz Pasha
  25 ditë më parë

  Si thot finemi kemi pak karrier thottt shumm keni ma tmir s e krejt jeni

 11. Aldo Damian
  Aldo Damian
  27 ditë më parë

  Qumshttoret e e tirones pa lidhje fare

 12. kevi sula
  kevi sula
  Muaj më parë

  Si keta te dyj nk 💛💛ka me te mir. Psepse keto 💋💋💋Jan rritur bashk edhe 🥰❤️bashk do vdesin. Per derisa per Sherrin ka te drejt finemi nk ishte nevoja qe te perhapej aq shum por njs shqiptaret icik duan per sherr edhe e bejen shum te madh. Kurse per selmon🖤🖤 eshte shum por🧡🧡 shum reper I🥰😍 mir edhe I bukur e dua shum shum keto te tre nk I ndaj kurr ne jeten time sepse Jan Dashuri jete edhe yje. I prsh shum po shum dhe I them qe keshtu vazhdoni sepse keni per tja a rritur aty ku ju doni. L lovu f💛i💚n💙e🖤m S💝o💗l♥️o. Do ju doja te takoja me ju por kjo pandemia na e ka prish si shum🧡🧡🧡🧡🧡🧡😒😭😭😭😭Sepse jam fansa me e zjarrt se te tjeret nk e Di as vet se si jam fiksu por un cmendem pas jush te treve🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

 13. Olsi Toçi
  Olsi Toçi
  Muaj më parë

  Djali i kujt je ti?

 14. Besnik Stema
  Besnik Stema
  Muaj më parë

  po

 15. Mistrec Berati
  Mistrec Berati
  Muaj më parë

  alfirst.info/load/nZyIkZrTqqeEa58/video

 16. Travis Stoaty
  Travis Stoaty
  Muaj më parë

  💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 17. Kacurri Linza
  Kacurri Linza
  Muaj më parë

  Bravo me nxorret mallin, e lagjes, 35 VJET pa e pa. PO ME DUKET SI ALLIAS

 18. lyrics tv
  lyrics tv
  Muaj më parë

  Sa dru pz 😂

 19. eri.pokeri Alb
  eri.pokeri Alb
  Muaj më parë

  Bobat e Tironë$ 🔥❤️

 20. KING MUSIC art
  KING MUSIC art
  Muaj më parë

  Eee po pse nuk martohen kta dy

 21. Krisi Saliaj
  Krisi Saliaj
  Muaj më parë

  po kari po

 22. DiEgO GaMiNg
  DiEgO GaMiNg
  Muaj më parë

  1:39 🤣

 23. Enea Kevin
  Enea Kevin
  Muaj më parë

  Its finem porosit e mi black john black😅😅

 24. Ledjan Rapanj
  Ledjan Rapanj
  Muaj më parë

  kur do dali kenga e ree???

 25. anonimous really
  anonimous really
  Muaj më parë

  Ikni ne shkolle se va qiva nanen shpulla klysha kari shkoll Barbona se jeni bo si kara krejt ju qifsha rracen

  1. bb4live inter
   bb4live inter
   Muaj më parë

   Sa mir ju the..bajn si karderra gjoja phu klyshat e kurvave..magjyp tirane

 26. Zhuljeta Islami
  Zhuljeta Islami
  Muaj më parë

  😍😍😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩💙💙💜💜❤❤🖤🖤

 27. Lulzim Tafani
  Lulzim Tafani
  Muaj më parë

  Don xhoni ja u ka fut karin te gjithve rreperave te shqiperis ju jeni pidha ropsh

 28. Otto Otto
  Otto Otto
  Muaj më parë

  Don Xhonit ju ja rruni karin ju qin nboth don xhoni juve 0 jeni ju per te lidhje me hip hop nuk keni fucking pussysss.

  1. Erdi Tirona
   Erdi Tirona
   Muaj më parë

   😂

 29. Dori
  Dori
  Muaj më parë

  #kpt❤

 30. piks2h- PUBGmobile
  piks2h- PUBGmobile
  Muaj më parë

  Shyqyr o finem dy fjal di me i lidh se sdin me fol para kamere si i pa dal

 31. tironsi 1
  tironsi 1
  Muaj më parë

  Pkp

 32. Manuela Pashaj
  Manuela Pashaj
  Muaj më parë

  Soloo

 33. Manuela Pashaj
  Manuela Pashaj
  Muaj më parë

  Fi nemmm

 34. Anxhela Manga
  Anxhela Manga
  Muaj më parë

  Shumë mire

 35. Fier
  Fier
  Muaj më parë

  Solo ose sa eshte zgjuar nga ngjumi ose sa ka fik dyshin 😂

 36. no name
  no name
  Muaj më parë

  😅

 37. Vullnet Redzepi
  Vullnet Redzepi
  Muaj më parë

  GREKT E VOGEL U BANEN KISHE UNE DICKA

 38. Tironsi C'era una volta
  Tironsi C'era una volta
  Muaj më parë

  A pidhi somes ca bohet ahahhaha

 39. Esmeralda Doçi
  Esmeralda Doçi
  Muaj më parë

  KPT 💓💓🌍

 40. Klarisa Klarisa
  Klarisa Klarisa
  Muaj më parë

  Jeni reperat me te mire 😎😎😎

 41. Eglis Zenelhasani
  Eglis Zenelhasani
  Muaj më parë

  2 shja fantastike

 42. Arjan Bosi
  Arjan Bosi
  Muaj më parë

  Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa vk

 43. Erisa Keqi
  Erisa Keqi
  Muaj më parë

  😘😘❤❤❤💗💗💕💕💓💓2 mbreta

 44. Emanuela Tabaku
  Emanuela Tabaku
  Muaj më parë

  finemo je rreperi me i mire ne bote love you

 45. Fi Mea
  Fi Mea
  Muaj më parë

  Solo doket kishe planet tjeter asht nuk prek kerkun ntok 🤣

 46. OG DBush
  OG DBush
  Muaj më parë

  187 frost ne sfond. O laca.jeni fmij akoma. Lexoni ndo1 liber t mesoni me shume.

 47. Halim Bytyqi
  Halim Bytyqi
  Muaj më parë

  Qet A reperat eri sikuptoj mos te them meshum se 90% folin keq per noizyn e munohen me dise e ne anen tjeter ekopjojn me.frizura e veshje

 48. Geri Geri
  Geri Geri
  Muaj më parë

  Shum mendjemadh solo kari phuuuuu me ndryshe finem me i mir

 49. Lac Lac
  Lac Lac
  Muaj më parë

  Qija nanen territorin ...thu se jan eskobar me el chapo jo dy 20 vjeqar

 50. Pateriot Kasemi
  Pateriot Kasemi
  Muaj më parë

  Love

 51. Meek Meek
  Meek Meek
  Muaj më parë

  FINEM K.P.T 🦁👑

 52. Llajfet e shqiptarve
  Llajfet e shqiptarve
  Muaj më parë

  Bravo se flisni real tamem si cuna qe jeni n ket mosh

 53. Artnck 12
  Artnck 12
  Muaj më parë

  alfirst.info/load/a42geK2ra9qDnXU/video

 54. Atom ATOM
  Atom ATOM
  Muaj më parë

  T 4 re jo t 5

  1. ff mikel ff mikel
   ff mikel ff mikel
   Muaj më parë

   Ca re😂

 55. BROOKLYN_BB4LIFE BOY
  BROOKLYN_BB4LIFE BOY
  Muaj më parë

  Gjithsesi projektet e tyre te jen zjarr se na lan me kto tjeret ti bejne sa me shpejt

 56. BROOKLYN_BB4LIFE BOY
  BROOKLYN_BB4LIFE BOY
  Muaj më parë

  Kur te maroj pandemia se ti do 4 5 3 muj te nxjerresh edhe me ardian bujupin kushedi kur e ban e kpt 2

 57. Jeton Avdulli
  Jeton Avdulli
  Muaj më parë

  Ky solo esht si po doket si diller

 58. Jeton Avdulli
  Jeton Avdulli
  Muaj më parë

  Jeni munu me marr vemende kishe ekena rre don xhoni po dulen te vertea

 59. Filan Fisteku
  Filan Fisteku
  Muaj më parë

  I kena pa kta live te gjoniblack hahahhaha gjyna mos me kan producenti i taynes kta kishin punu ne qadra durres

 60. Ermal Kalia
  Ermal Kalia
  Muaj më parë

  Solo Dhe Selmo Ja vlen t'ndegjohen me dhum se 1 her n dit Sa per finem skam mendim se duket sikur esht justifikim n mes Se sban rep

 61. Arianit Qirezi
  Arianit Qirezi
  Muaj më parë

  ferrk me repera qe po ma knojn jeten .... djemt e mamit gangsta para kameres

 62. K D
  K D
  Muaj më parë

  Te katrori kan dal tfort Kizi pazarit dhe nji mashtrus e hajdut pulash

 63. Astrit Hoshi
  Astrit Hoshi
  Muaj më parë

  Un nuk i njof kta

  1. Fifa mobile 20
   Fifa mobile 20
   Muaj më parë

   I njofim ne, ti mos shiko kush njef keta😉 po shiko kush tnjef ty

 64. Big Albania
  Big Albania
  Muaj më parë

  kto pz do i bojn diss stresit por do e keni keq me ate hahaha

  1. Z demaskusi bbz
   Z demaskusi bbz
   Muaj më parë

   @Big Albania jo se besoj

  2. Big Albania
   Big Albania
   Muaj më parë

   @Z demaskusi bbz i kan prish mardhenjet ......dhe leje se ca thon do cojn fjal me spec kto

  3. Z demaskusi bbz
   Z demaskusi bbz
   Muaj më parë

   me stresin ken raporte te mira dhe nese e keni ndjekur intervistën thn nk bejm disse

 65. ALBERT
  ALBERT
  Muaj më parë

  A TU SE THA SDO N DAHEMI SI DO REPERA E PAT PER MOZZIK DHE LOREDANA 😂😂

  1. Z demaskusi bbz
   Z demaskusi bbz
   Muaj më parë

   jo ska lidhje ajo ishte ne form batute...se kpt si gjithmonë i keqkuptoni gjerat

 66. ALBOS 04
  ALBOS 04
  Muaj më parë

  Mos boni sherre, hani molla😂

 67. Joli Rina
  Joli Rina
  Muaj më parë

  Te them te drejtn me i mir finem dhe solo sesa noyzi edhe pse nouzi eshte me i famshem prap me pelqen finem

 68. Joli Rina
  Joli Rina
  Muaj më parë

  Me Kiden bre 1 bashkpunim plissssss😞

  1. Z demaskusi bbz
   Z demaskusi bbz
   Muaj më parë

   ishalla👍

 69. Qamil Lika
  Qamil Lika
  Muaj më parë

  e na rrufshi rakun te dy ju sidomos solo

 70. Besir Karemani
  Besir Karemani
  Muaj më parë

  Dy Reperat Ma Dobt ne hip hop Ky Finemi ne Freestyle Te gjoni black zanin si me hi nburre, Kurse nmuzik krejt zanin ja ndreqi

 71. Busy Boy
  Busy Boy
  Muaj më parë

  Kur bani ju si te fort me lekt e babit o vk

  1. Llajfet e shqiptarve
   Llajfet e shqiptarve
   Muaj më parë

   Spo hapen per lek po vertet kan talent

 72. Łøŕî Ťúfãłłàřî
  Łøŕî Ťúfãłłàřî
  Muaj më parë

  Finem & Solo you are the best 👑👑

 73. alban krasniqi
  alban krasniqi
  Muaj më parë

  O bisha o finem solo 😍😍😍😍😍🤪🤪🤪🤪🤪

 74. Elfons elfons
  Elfons elfons
  Muaj më parë

  Solo esht me i mir se finem ka zë te mir

 75. Olgerta Hoxhaj
  Olgerta Hoxhaj
  Muaj më parë

  KPT përgjithmon 👑👑 Finem&Solo

 76. Bisha Athine
  Bisha Athine
  Muaj më parë

  Respekteee💪💪😎😎🔥🔥🔥

 77. ff Nelson ff
  ff Nelson ff
  Muaj më parë

  Bravoo 👏👏👏 finem dhe solo kur te rritem si ju do behem

 78. Enea Kevin
  Enea Kevin
  Muaj më parë

  K.P.T (2)

 79. Cr7 Info
  Cr7 Info
  Muaj më parë

  SOLO 😎

 80. Futo Escobar
  Futo Escobar
  Muaj më parë

  Kush jan keta pabuksa

 81. OZZY OG
  OZZY OG
  Muaj më parë

  Si bejn kot kta si karderra ahahaha

 82. Ilir Rama
  Ilir Rama
  Muaj më parë

  Qia more nanen ca jane kta repera qoftesh ca sherresh bojn kta mer abababa kta akoma veshin pelena wtf dhe ju me ke mereni

 83. Don tom Travels
  Don tom Travels
  Muaj më parë

  Kujdesi ndaj kafsheve..largues stresi alfirst.info/load/nmaxh6LNgpKlp2Q/video

 84. arton arton
  arton arton
  Muaj më parë

  qr ta merr mmenja se i kan ka 60 vjet sherre e lesha hahahaha ik ore laqo se zbon gengsta mu shit kur ski vjet se hala se keni kerku jeten mmir gg

 85. Ibrahim Shabani
  Ibrahim Shabani
  Muaj më parë

  solo ma p9

 86. Insomnia TIA
  Insomnia TIA
  Muaj më parë

  Dy vk me sh qe marrin fame kot

 87. L'lindi
  L'lindi
  Muaj më parë

  Prita qe po folin najsen meqem

 88. Hellboyz 666
  Hellboyz 666
  Muaj më parë

  Jeni shum lart djem ❤️

 89. Sali Toska
  Sali Toska
  Muaj më parë

  Dhe b3s o super

 90. slightly. 00
  slightly. 00
  Muaj më parë

  Solo flet me mir artikulon me mir se finemi

  1. Joli Rina
   Joli Rina
   Muaj më parë

   Te dy

 91. FINEM FANS *_*
  FINEM FANS *_*
  Muaj më parë

  5:57 hajt se ke rraf njonin 😉😂

  1. alban krasniqi
   alban krasniqi
   Muaj më parë

   Hahhahahaahahah

 92. Silvana Hyka
  Silvana Hyka
  Muaj më parë

  😘🤩🤩🤩🤩😘🤩😘🤩🤩🤩😍😍😍😍💋💋♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 93. SOKOLOF
  SOKOLOF
  Muaj më parë

  IK SE TQIVAAAAAAAAAAAA ROOOOOOOOOOPTTTTTTTTTTTTT

  1. SOKOLOF
   SOKOLOF
   Muaj më parë

   @Mentor Halili hahahahhaa je njish. 😂😂😂😂😂

  2. Mentor Halili
   Mentor Halili
   Muaj më parë

   @SOKOLOF 😄😄😄 mua mos mi shaj

  3. SOKOLOF
   SOKOLOF
   Muaj më parë

   @Reale Gjithmon ik se tqivaaaaaaa roooooooooptttttttt dhe ty

 94. Un Jom
  Un Jom
  Muaj më parë

  Jemi mundu me bo vetem hip hop tha😂 a kur ndegjon kta e sidomos finemin me shum duket se po ndegjon tallava, vetem hip hop nuk beni ju😂

 95. Gango Chanel
  Gango Chanel
  Muaj më parë

  TIRONA💙

 96. Qnhh Hhhh
  Qnhh Hhhh
  Muaj më parë

  le t prekin pak n tok ropqimat se na lodhen

 97. Solotors Family
  Solotors Family
  Muaj më parë

  Kingattt😛👑💪

 98. FF FENIX
  FF FENIX
  Muaj më parë

  💕

 99. Melisa Murataj
  Melisa Murataj
  Muaj më parë

  🌎❤K.P.T.

 100. Klajdi klajdi
  Klajdi klajdi
  Muaj më parë

  B3S 👍👍👍