DOPIO PITE - Episodi 5 | NGOP.TV

487 Shikime 49 mijë
Argëtim

Ky emision u mundesua nga :
Teoren : teoren.al/
Next : nextshpk.com/
Japan Auto Goni : japanautogoni.com/
Me mbeshtetjen e :
The Basement : thebasementpizza
Pularia Tirana : www.pulariatirana.com/
Muscle Gain : muscle_gain_albania
Mitsos, the Laughing Stock
Director: Omiros Efstratiadis
Writer: Giannis Sklavos
Stars: Sotiris Moustakas, Mimis Fotopoulos, Thanos Papadopoulos
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente

 1. Kledi Bregu
  Kledi Bregu
  5 ditë më parë

  Kjo e dokumenteve fiks realiteti shiptar..bravo cuna.

 2. YACHT
  YACHT
  5 ditë më parë

  Si mac i embel eshte ky Marsi😍😍😍

 3. Fier Fier
  Fier Fier
  7 ditë më parë

  Ore jeni qe jeni ju jepuni ne TV

 4. Eris Shkembi
  Eris Shkembi
  8 ditë më parë

  Ngop legjendat

 5. ALS》 Birbil《
  ALS》 Birbil《
  9 ditë më parë

  Fjalet e liga i degjojn hahaha

 6. Admir Mezini
  Admir Mezini
  9 ditë më parë

  E keni qare kete episod , ju lumte

 7. Juli Gjoka
  Juli Gjoka
  9 ditë më parë

  69 NICE

 8. Marcel Guri
  Marcel Guri
  9 ditë më parë

  Ju meritoni urime djema! Ju me të vërtetë bëni një punë të shkëlqyeshme dhe keni shumë humor!😂👏😂

 9. Eduart Cekani
  Eduart Cekani
  9 ditë më parë

  Ku ta di une sa vend me le Zylyfja...

 10. Nick Oxia
  Nick Oxia
  9 ditë më parë

  Prezakiiiiii

 11. BLEDAR SENKA
  BLEDAR SENKA
  9 ditë më parë

  Jam në llermi 🤓

 12. Eli Gjoni
  Eli Gjoni
  10 ditë më parë

  me te miret jeni😍😍

 13. Marko Mërkuri
  Marko Mërkuri
  10 ditë më parë

  "Nëma pak buzën. Jo! Se kamë ngrënë qep.."😂😂😂

 14. Ador Themeli
  Ador Themeli
  10 ditë më parë

  12:34

 15. Ana Ana
  Ana Ana
  10 ditë më parë

  Me te miret 😂😂😂

 16. Ana Ana
  Ana Ana
  10 ditë më parë

  🤣😂😂😂

 17. Ester Carkanji
  Ester Carkanji
  11 ditë më parë

  Pershembull me ke.ber mua te lumtur.. ✨TU BEFT VEREMI✨ 😂😂😂

 18. Lishen Shehu
  Lishen Shehu
  11 ditë më parë

  Ngop vetem tepelensit e din CA do thot ne gop I thon pickles gop hhahh keta Jan tipa fare

 19. Vilson Licaj
  Vilson Licaj
  11 ditë më parë

  Po karkiva ku ishte sot

 20. gesi gesi
  gesi gesi
  11 ditë më parë

  💪💪💪💪💪💪💪bravo cuna

 21. Kuj des
  Kuj des
  11 ditë më parë

  nje pyetje kam une per ju te dy prezantusit se rrini si per gjynah.. pse o vellezer ?

 22. Marçela shehu
  Marçela shehu
  11 ditë më parë

  "S'kishim kohe per debat me erdhi shapka kokes pa pritur une e di ca kam hequr ate nate"

 23. Marçela shehu
  Marçela shehu
  11 ditë më parë

  "Jam ne "Llermi" vij per pes min" ahahahhahahahahahajajaha

 24. Marçela shehu
  Marçela shehu
  11 ditë më parë

  ''Mbariiimeee,ti je moooj?"

  1. Ador Themeli
   Ador Themeli
   10 ditë më parë

   Dhe pastaj e mbylli

 25. Marçela shehu
  Marçela shehu
  11 ditë më parë

  "Kapu me kta, shih ça bejn, polizia!" Ahahhahahahah se ky qe me i ardhur vet.

 26. Omer Kodra
  Omer Kodra
  11 ditë më parë

  Reality

 27. Alfred Haskurti
  Alfred Haskurti
  11 ditë më parë

  legjenda te humorit jeni bisha fare

 28. FF GTA5 FRE FIRE
  FF GTA5 FRE FIRE
  11 ditë më parë

  Je I legjenda

 29. _ O̶P̶T̶I̶M̶U̶S̶ _
  _ O̶P̶T̶I̶M̶U̶S̶ _
  11 ditë më parë

  O Edi Rama i shikon keto ti vlla apo vk popull del ne 🤦🏻‍♂️😡

 30. HANA
  HANA
  11 ditë më parë

  Hahahaha 🤣🤣🤣

 31. adnant pali
  adnant pali
  11 ditë më parë

  Drejtori - jam ne llermi vi per 5 minuta lol 😂

 32. Ylli Xhaxhaj
  Ylli Xhaxhaj
  11 ditë më parë

  Shume bukur na shpoldheni me humor presim me shume ju pershendes.

 33. Illegal Illegal
  Illegal Illegal
  11 ditë më parë

  Te lumte gopja 😂😂😂😂

 34. Klinton Hamati
  Klinton Hamati
  11 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂

 35. AkatsukiMc1_Felo
  AkatsukiMc1_Felo
  11 ditë më parë

  A tqivsha portokallin me kosheren klanifornian alpazarin dhe ca jan kta kurvat e ktyre televizioneve se dopio piteja i qin nenen i con npidh tarusesh

 36. Unknownillyrian
  Unknownillyrian
  11 ditë më parë

  Jeni t papar

 37. Mimoza Ahmeti
  Mimoza Ahmeti
  11 ditë më parë

  Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

 38. v.
  v.
  11 ditë më parë

  25:36 Selo = Anxhela Trans?

 39. SlimKing
  SlimKing
  12 ditë më parë

  9:38 sa larg ka shku teknollogjia, vllai tu loz CS ne youtube

 40. bmw M
  bmw M
  12 ditë më parë

  Rakun bobe 🤣🤣🤣🤣

 41. Enox Pubg
  Enox Pubg
  12 ditë më parë

  😅😂😂

 42. Aleksjo Lici
  Aleksjo Lici
  12 ditë më parë

  Po karkiva??

 43. Eglantina Toku
  Eglantina Toku
  12 ditë më parë

  Hahahahahahahaha mose vdekshite kur kjo me firmene eshte e pa pare

 44. sergej qama
  sergej qama
  12 ditë më parë

  Tokat un i kam nkucov si kam n kin🤣

  1. sergej qama
   sergej qama
   11 ditë më parë

   @Mary brs ee na kucova je dhe ti mbq vlla un jam na lagja 1 maj

  2. Mary brs
   Mary brs
   11 ditë më parë

   @sergej qama un jam te lagjja 11 janari po ti

  3. sergej qama
   sergej qama
   11 ditë më parë

   @Mary brs po vlla

  4. Mary brs
   Mary brs
   11 ditë më parë

   Nga kucova je ti vlla

 45. Viktor Isaraj
  Viktor Isaraj
  12 ditë më parë

  duam filmin te plot se na lodhet pjesh pjesh ...😡

 46. jeton tba
  jeton tba
  12 ditë më parë

  Jeni 1sha

 47. mushu boyz
  mushu boyz
  12 ditë më parë

  Ju lutem mqafshi subsbrice faqes fre fire mushu boyz eshte nje djale i vogel

 48. F A
  F A
  12 ditë më parë

  Këzëazë 69, lot 😂😂

 49. Travel with Ajdi
  Travel with Ajdi
  12 ditë më parë

  Super ide realizimi 🔥

 50. ny london
  ny london
  12 ditë më parë

  shum kinge kjo vajza

  1. ny london
   ny london
   9 ditë më parë

   @Marjola File po

  2. Marjola File
   Marjola File
   9 ditë më parë

   Per xhoana karaj po thua?

 51. Daniel Alushaj
  Daniel Alushaj
  12 ditë më parë

  çuna mundohuni ta mbushni më shum programin me dublime jeni të papar

 52. Blerim Lico
  Blerim Lico
  12 ditë më parë

  Jeni fantastik!Respekte!

 53. GD Kaci
  GD Kaci
  12 ditë më parë

  Pica Karpiçoza...hahaaaa

 54. Izabel Inna
  Izabel Inna
  12 ditë më parë

  Une mezi ju pres ..na kenaqet jeni me te miret ❤❤❤❤

 55. gaming with Albania
  gaming with Albania
  12 ditë më parë

  O ngopi bejeni perseri ate me ata te rtshes super fare 😂😂😂😂

 56. Puffi_ _Official
  Puffi_ _Official
  12 ditë më parë

  I shkreti selo 😂

 57. Esra Bilgic & Murat Yildirim
  Esra Bilgic & Murat Yildirim
  12 ditë më parë

  Realiteti i sotem shqiptar ne disa skece

 58. Donaldi Ahmetlli
  Donaldi Ahmetlli
  12 ditë më parë

  Bravo jeni te paret

 59. plaku i rilindjes dhe nipcja
  plaku i rilindjes dhe nipcja
  12 ditë më parë

  Jeni kampiona 👑👑

 60. Mazhar Sevaster
  Mazhar Sevaster
  12 ditë më parë

  Oooooouuuuu po ca ka kjo

 61. Luan O.T.R NOIZY
  Luan O.T.R NOIZY
  12 ditë më parë

  Sikur ta di do te jete looot😂😂

 62. Sefo Ibrahimi
  Sefo Ibrahimi
  12 ditë më parë

  Petrit sypetriti cfar kenge do kendoj

  1. Luan O.T.R NOIZY
   Luan O.T.R NOIZY
   12 ditë më parë

   Nuk kendovi sot

  2. Esra Bilgic & Murat Yildirim
   Esra Bilgic & Murat Yildirim
   12 ditë më parë

   KARKIVA SHQIP left the chat

  3. Luan O.T.R NOIZY
   Luan O.T.R NOIZY
   12 ditë më parë

   Ahhhaha lot

 63. Explore Albanian
  Explore Albanian
  12 ditë më parë

  Ngop Legjenda 😍 gjigandët e humorit 💓