Sërish tensione; Antonela largohet nga studio pas batutave nën zë të Blerimit- Përputhen, 4 Maj 2021

79 000 Shikime 1,1 mln

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALfirst Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente

 1. Lorenci Shkodra
  Lorenci Shkodra
  Muaj më parë

  Sara eshte e rrahur nga jeta duket se ka shume eksperience me djem ketu ka ardhur per fame dhe per te tallur b..me te gjithe

 2. petro mersinllari
  petro mersinllari
  Muaj më parë

  😥😥😥😥

 3. Leandra Malshi
  Leandra Malshi
  Muaj më parë

  Blerimi njeri shumë fake

 4. elite monster
  elite monster
  Muaj më parë

  nuk e imagjinoj dot sa i lumtur do jem kur te dali Antonela nga emisioni njeriu me i shpifur ne shpirt ofendon pa pik te drejte na ka shpif emisionin

 5. EVERYTHING FROM FOOTBALL
  EVERYTHING FROM FOOTBALL
  Muaj më parë

  17:40 Sajmiri duartrokisni mer se osht takimi jem 😂😂😂😂😂😂

 6. D L
  D L
  Muaj më parë

  eshte i vetmi emision qe sa her i shikoj vetem qesh edhe arjani qe ishte pak si serios tani me duket qesharak me keta hahahaha

 7. Arbelin Dauti
  Arbelin Dauti
  Muaj më parë

  Blerim humb kohen kot tu permend ate antonelen

 8. nieooj gotoy
  nieooj gotoy
  Muaj më parë

  Te gjithe ata Qe kanë agjeruar ALLAHU jau Pranofte amin

 9. whorebag000
  whorebag000
  Muaj më parë

  Bravo Boraaa ❤️ woman’s woman!

 10. Adriana Ganellari
  Adriana Ganellari
  Muaj më parë

  Edhe 💯 pranvera t'lumtura

 11. vbddfy euuyt
  vbddfy euuyt
  Muaj më parë

  Pershendes te gjith shqiptaret qe jan ne kurbet dhe qe shikojn perputhen larg familjes zoti ju dhent shendet dhe lumturi ne jet🙏

 12. edcvgftyu tgbhuji
  edcvgftyu tgbhuji
  Muaj më parë

  Accosted by Police Officers One day at noon in the summer of 2013, when I was ready to get off work and go home, three officers from the local police station rushed into my shop. The supervisor said viciously, “Somebody reported you for practicing Falun Dafa and spreading it to others. Are you still practicing Falun Dafa?” I replied firmly, “Since I read Dafa books, I have improved my temper and I have become healthier.” One of the young officers asked me to write it down. I said, “I won’t write any note. You three men shouldn’t force me, a woman, to do such a thing. I am good person and I have the right to speak in my shop. Your duty as a police officer is to catch and discipline bad guys.” They were shocked. They left and never came back to make trouble for me. I continued clarifying the truth in my barber shop. Although I have been clarifying the truth to people, I haven’t had much time for Fa study due to my busy work schedule. There is a big gap between diligent fellow Dafa practitioners and me. After I joined the newly formed Fa-study group in 2014, my cultivation state has greatly improved. With the help of fellow practitioners, I set up a material production site at my home to provide materials to fellow practitioners in my Fa study group.

  1. nieooj gotoy
   nieooj gotoy
   Muaj më parë

   Bravo Blerim je nje person i drejtperdrejt 🥰🥰

 13. Mirton Mirt
  Mirton Mirt
  Muaj më parë

  *****MEVLAN SHABA NJE NIVEL I ULET TURPERUES: "MARTOHET" PER LETRA NE GJERMANI, DHE E LE PASTAJ VAJZEN SAPO MERR LETRAT - A NUK ESHTE TALLJE KJO MER ZOTI SHAB********* Ky Mevlan Shaba, si Shabe qe osht, thote e deklaron se nuk eshte ne emision per tu tallur me vajzat e publikun. Po ate vajzen ne Gjermani qe e more dhe u "martove" per letra, pastaj pa pike morali e turpi e le (dmth e more ne qafe, i shkaterrove jeten) - a nuk eshte tallje me vajzat dhe jeten e tyre kjo (pavaresisht ne cfare pjese te planetit jane ato), o Shabe? Ky Shaba eshte nivel i ulet shume, me keta "perfaqesohemi" ne Gjermani ne ???!!!!! Ka ikur e ka ardhur nja pese here deri tani nga Gjermania, ndersa eshte ne kete program televiziv. Pse ka kete nevoje kaq te madhe ky per te shkuar kaq shpesh ne Gjermani, me nderprerje kaq te shumta nga ky programi "Perputhen"?!! Apo ka merak qe aferat e droges ne Gjermani mos i shkojne keq, apo ndoshta e therrasin boset e droges atje dhe duhet me doemos te zbatoje "urdher - paraqitjen" tek boset. --- Kavajsit e Gjermanise ---- Maj, 2021 =====================================================

  1. vbddfy euuyt
   vbddfy euuyt
   Muaj më parë

   O Blerim mos humb koh me ate Lopen e malsis se eshte bugiarda falsa e ma fallco Bora me Arjani

 14. Dhurata Zeneli
  Dhurata Zeneli
  Muaj më parë

  Po ti moj idjote kerkon burre e i therret "Vella sa injorante je moj dhembcakalle....🤣🤣

 15. Dhurata Zeneli
  Dhurata Zeneli
  Muaj më parë

  Antonela kungull eshte e kunguj di te thote , o Zot asnji sja ka vjedhur zemren ,spo ja var njeri te shkretes 🤣🤣🤣🤣

 16. Terramare
  Terramare
  Muaj më parë

  na plasi trapi

 17. Vaso Zeppelli
  Vaso Zeppelli
  Muaj më parë

  Antonela e do blerimin. Po sja var fare blerimi 🤣🤣🤣

 18. Abdyl Isufi
  Abdyl Isufi
  Muaj më parë

  bravo antonela po tallesh me djem e vajza dhe me produksjonin dhe me arjanin

 19. sehhi vooty
  sehhi vooty
  Muaj më parë

  Shkofsh e mos u kthefsh moj Antonela, se na myte duke u munduar te behesh interesante.

 20. Ermela Luti
  Ermela Luti
  Muaj më parë

  Antonela super genjeshtare, ka dal 100her qe genjen. Qe esht gjeja me e ulet. Genje sy per sy. Bo te kesh ne shpi nje si puna asaj te fut ngrop familjarisht. Zoti na rujt nga kto njerez

 21. Arta Koschel
  Arta Koschel
  Muaj më parë

  Po si mor mevlan a thuhet kam qene i martuar pa letra ....po si nuk ju vje turp thu kam qene i martu per letra a nuk e di qe eshte e paligjshme

 22. petro mersinllari
  petro mersinllari
  Muaj më parë

  Vetem mevlani eshte i mire

  1. sehhi vooty
   sehhi vooty
   Muaj më parë

   Mendoj qe nuk quhet takim kur e le si qen djalin dhe ajo shkon trajtohet,o Saimir pse behesh kaq i trashe more djale?Aristela dhe Sara kane shume te drejte.

 23. niki
  niki
  Muaj më parë

  Un se kuptoj sindi e juli qa po presin per te dalur as me skenar spo i bejne cift😀😀

 24. Eda Hushi
  Eda Hushi
  Muaj më parë

  29:33 kur Blerimi i thot Antonelës:Mbylle gojën a po nin mbylle gojen 😅😅😅😅çfar ftyre bën Antonela😂😂

 25. ERJON
  ERJON
  Muaj më parë

  😂😂😂😂JULI: pu to kseris ti ime ego 😂😂

 26. Shpresa Syla
  Shpresa Syla
  Muaj më parë

  Bravo Blerim je nje person i drejtperdrejt 🥰🥰

 27. Mehmet Muhadri
  Mehmet Muhadri
  Muaj më parë

  Atdhev asht King👍👍👍👍👍👍👍👍👍

 28. Sejdia Toni
  Sejdia Toni
  Muaj më parë

  Kot jeni te gjith

 29. Nikita Cara
  Nikita Cara
  Muaj më parë

  O Blerim mos humb koh me ate Lopen e malsis se eshte bugiarda falsa e ma fallco Bora me Arjani

 30. Nikita Cara
  Nikita Cara
  Muaj më parë

  Le nam o Bora tu mbroj Antonelen ti dhe Arjani,per Sindin nk ben kshtu ti Bora lat nam ajo smerzitet ja ka ber mir Blerimi respekte

 31. Madridista Real C. F.
  Madridista Real C. F.
  Muaj më parë

  10:30 Sindi: e respektoj shum mendimin tend😂

 32. Klodiana Arapi
  Klodiana Arapi
  Muaj më parë

  O blerim o bobe i plasjes te vertetes ne fytyre 💪 bravo , sa mire ja ben asaj zhgarravines Antoneles sa me lehteson ate mllefin qe kam sa her e shikoj , ato ca dua tja plas une Dhe shume te tjer ne fytyre asaj 1 lekshit ja plas ti Dhe mbeso e di sa relaksohem kur ti i flet asaj 😂. Sa per ty o Sajmir djali je I vogel akoma per tu fut ne ate emisjon shoku , sje per ate turm aty ti , se ty te han Dhe ti sje ndjen prape se prape 🤚

 33. internet daja
  internet daja
  Muaj më parë

  OOOOOOOO Produsion pse talleni me shikuesit se keni thene ka penalizimi per ato qe ikin ne mes te emisionit apo asht skenar i juaj per shikushmeri shume bajate kjo gje

 34. Amor Amor
  Amor Amor
  Muaj më parë

  Antonela 🤮🤮🤮🤮🤮 mbeturin je . Na e shpife me ate surratin

 35. Genève Suisse
  Genève Suisse
  Muaj më parë

  Blerim je shume inteligjent,me edukate,me moral !Histerikja Antonel u cmend se nuk i ecen loja e saj e piset e shume e ulet me ty Blerim djali,bravo!

 36. Kliton Bylyku
  Kliton Bylyku
  Muaj më parë

  ky qenka vk ...sidomos me i puth doren 🤮

 37. Genève Suisse
  Genève Suisse
  Muaj më parë

  *Mendoj qe nuk quhet takim kur e le si qen djalin dhe ajo shkon trajtohet,o Saimir pse behesh kaq i trashe more djale?Aristela dhe Sara kane shume te drejte.*

 38. kevin reno
  kevin reno
  Muaj më parë

  Blerimo je cun kampion, mire ja ben bundrave qe shtiren ,je njish 👍

 39. Muhamed Albania
  Muhamed Albania
  Muaj më parë

  Hekne ket antonelen nga programi

 40. Muhamed Albania
  Muhamed Albania
  Muaj më parë

  Blerim hallall 🔥

 41. Mirela Tafa
  Mirela Tafa
  Muaj më parë

  Hahahahahaha sa e foret ajo qe tha Sara kur te dali Sajmiri me nje femer do i thuaj do iki un nje dy ore dhe ti me prit ketu se do vi o Sajmir ktheu realitetit se Sara nuk e pati me te keq per te miren tende e pati 😂😂😂😂😂😂.

 42. erion leo
  erion leo
  Muaj më parë

  Aman kjo Antonela me kete ndoshta ndoshta po prgj njier po-jo!

 43. nex toro
  nex toro
  Muaj më parë

  o qimi po a buhet burri gomar ore po mos or burr mo bjer kaq posht

 44. Nermin Zekiri
  Nermin Zekiri
  Muaj më parë

  Unë po të them turp të qoft Arian konomi që mbron Antonelën e shqipen e nxorret për të njejtën arsye

 45. Unknown Disaster
  Unknown Disaster
  Muaj më parë

  Ska faj Blerimi se Antoneles i ka hyre vetja ne qejf por e gjora si duket nuk e di se eshte si nje 40 vjeqe mendoj se do tpershtatej me shum me “burrat e perputhen 40” 😂😂😂🤡🤡

 46. Donissb Shemshovassb
  Donissb Shemshovassb
  Muaj më parë

  KUSH E SHIKON PRPUTHEN VEÇ PER BOREN like

 47. S P
  S P
  Muaj më parë

  O arian blerimi ka drejten e k... as nje te drejt nuk ka se e njooh nga afer at mut po nje gja mund ta them aj ka ardh aty veq fam me marr as nje gja tjeter....

 48. Hysi Tropoja
  Hysi Tropoja
  Muaj më parë

  Po ca shko mas asaj kares o sajmo qr me mir puth i lyps nrrug se doren e antonels

 49. Ledjana Prenga Official
  Ledjana Prenga Official
  Muaj më parë

  alfirst.info/load/bKuYqYLdeJeiinU/video

 50. ali loki
  ali loki
  Muaj më parë

  ky blerimi duhet te largohet nga programi

 51. Mery Sallaku
  Mery Sallaku
  Muaj më parë

  Juli😂😂😂♥️

 52. Noizy Fans
  Noizy Fans
  Muaj më parë

  Kjo Antonela Shikon Veq Me U Perla Me Blerimin Po Blerimi Nuk Dorzohet Shpresoj Prej Ksaj Antoneles Mos T Ishte Antonela Ne Perputhen Per Bes Emisooni Ish Pelqy Me shum

 53. Isra Fejzi
  Isra Fejzi
  Muaj më parë

  Oj Antonela na ke bezdis edhe bolet , ti je njejt si Linda Morina, ajo Brune ti Bionde

 54. Anna
  Anna
  Muaj më parë

  hHaha binjaket keshtu binjaket ashtu eh cja bere mire. por kjo gjynah per moshen qe ka antonela se duhet si grua 50 vjece qe merret me llafe dhe si mbyllet njer goja

 55. Illyrian Blood
  Illyrian Blood
  Muaj më parë

  Ma shpifen me kto rreklama gjdo 5minuta

 56. I.M.E Z
  I.M.E Z
  Muaj më parë

  Per letra nuk besoj qe eshte martuar mevlani sepse. Me letra te italis ketu bohen edhe letrat e Gjermanis po thuj o mevlan qe je ke qen I martuar shkurt.

 57. Shqipe Berisha
  Shqipe Berisha
  Muaj më parë

  Pse shqipja spo nihet gjall mo me dissa me spijunime

 58. kristian ndoka
  kristian ndoka
  Muaj më parë

  Aristela e shef veten me princin si e ka 7 vjet mrapa 😂😂

 59. apollo news
  apollo news
  Muaj më parë

  Shqipëria me aq sa kan ngel është kthyer një fshat i vogël ku qarkullon gjithçka brenda një dite me mediat si lokalet e vogla të fshatrave që me një kafe i mer vesh të gjitha nga politika mbaron te përputhen edhe nga darka futja gjumit se i njëjti degradim është edhe të nesërmen

 60. Ester Carkanji
  Ester Carkanji
  Muaj më parë

  O njerez po ky Riniani ku iku?😐

 61. Durim Morina
  Durim Morina
  Muaj më parë

  Për ket qëllim Sara është deklaruar për ty o gelian jom I bindur 100% edhe pse von do ta kuptosh

 62. Ersila Myrtaj
  Ersila Myrtaj
  Muaj më parë

  Sajmiri "duartrokisni mo se eshte takimi im "🤪🤪🙄🙄

 63. Xhulio Fier
  Xhulio Fier
  Muaj më parë

  A mor shok ti sikur ke ngel ne der cne ti takim me antonelen ajo esh tu tall trapin me ty qenke shum idobet me femrat po aty duhet Fation Kuqari qe nje god uji ikerkoi ajo tietra itha s'jam lepurush kurse ti puthe doren ksaj shko puthja nenes obobe jo ksaj zhulaqes ✌️✌️✌️✌️@Fation Kuqari

 64. Suzana Allmuca
  Suzana Allmuca
  Muaj më parë

  Arjan eproduksioni qite nga emisioni Anto......se po bo corap cunat Blerimi eshte djale i mire e nuk bje ne kurfhin e gocave.Bravoooooo Blerim keshtu vepro

 65. Mustaf Beqiri
  Mustaf Beqiri
  Muaj më parë

  Femen ma pa karakter se Antonela nuk ka ne kerkun ne shqiptare epa ftyr epa moralshme

 66. Berat Ramadani
  Berat Ramadani
  Muaj më parë

  Antonela modeli me i keq i femres shqiptare femer degjeneruse..

 67. Gentjana Kaja
  Gentjana Kaja
  Muaj më parë

  O pika o Mevlan per famen tende dhe tè tjereve aty. 😂😂😂

 68. Bajram Musaj
  Bajram Musaj
  Muaj më parë

  Edhe po tishte femra e vetme shiptare kurr skisha pranu me dal me ta kjo nuk ka karakter apsulut e pa fytyr asht

 69. Mboon Risa
  Mboon Risa
  Muaj më parë

  Nje gje nuk e kuptoj Mevlani me trup rojen perse nuk ikin cfare presin? Per te mbushur moshen per pension?

 70. TIDA Official
  TIDA Official
  Muaj më parë

  Se nuk me rrihej pa e e then.amon hiqmani sajmirin buz shtremtin .se me acaroj kur flet .nje buz lart nje buz posht .vetem per faktin qe flet ashtu e urrej

 71. Silvia Konti
  Silvia Konti
  Muaj më parë

  Kan ber sex qe cke me te 100%....antonela me atdheun

 72. Manou Firmo
  Manou Firmo
  Muaj më parë

  Sa e Shp8fur Ledjana si grua 45 vjece me kater femije

 73. eni tpz
  eni tpz
  Muaj më parë

  As nji vit emisjon ene eshte ber banale fare.. Pa interest serjoz. Vetem skena fallco.. Vk..

 74. Αλμπι κοτσι FILE TEMA
  Αλμπι κοτσι FILE TEMA
  Muaj më parë

  Hhahaha juli pu tokseris ime ego

 75. Genc Tahiri
  Genc Tahiri
  Muaj më parë

  Dhasht Perendija keni jet te lumtur Lediana-Mevlani se sa per kercim jeni mos vet 🤗

 76. Marciela Toledo
  Marciela Toledo
  Muaj më parë

  O Saimir të lumtë goja për replikën ndaj Sarës, që i lejon vetes të ofendojë të tjerët në takimin e tyre

 77. Gucci Mane
  Gucci Mane
  Muaj më parë

  Mevlani esht njeriu me i qelbur aty brenda

 78. Mihane Ukshini
  Mihane Ukshini
  Muaj më parë

  Bravo mevlan Ledijana jeni met mirt

 79. snowflake
  snowflake
  Muaj më parë

  Sa vjec esht kjo antonela?

 80. Jaja Axhami
  Jaja Axhami
  Muaj më parë

  Julin per auto stop tash e ka ma.mir se e njofin e morin ma kollaj

 81. niki
  niki
  Muaj më parë

  Skenare pa lidhje beni per te fituar ca lek duke genjyer popullin 😀🤧

 82. Jaja Axhami
  Jaja Axhami
  Muaj më parë

  Nermal qe nuk ka coment pozitiv per ket Lop

 83. i cekan
  i cekan
  Muaj më parë

  Jena gjenerata me e degjeneruar e antivlerave!

 84. Aida Selimi
  Aida Selimi
  Muaj më parë

  Shum ke te drejt blerim

 85. Opps Yas
  Opps Yas
  Muaj më parë

  Mevlani ledijana ju dua shum super cifit i perputhen ju dua shum❤❤❤❤

 86. Deni Deni
  Deni Deni
  Muaj më parë

  giljani fallco komplet

 87. Ergysi Gysi
  Ergysi Gysi
  Muaj më parë

  Sajmiri smer vesh qa fol ma vk osht qaty

 88. shqipet e drenices shqipet
  shqipet e drenices shqipet
  Muaj më parë

  apo Antunelen e kisha rra me letar te lagur sepse osht shum e pist turp i qoft

 89. Anila Cani
  Anila Cani
  Muaj më parë

  Sa më shumë unlike këtij emisioni njerëz se na e shpifën me fallcitete

 90. Fatbardha shijaku
  Fatbardha shijaku
  Muaj më parë

  Antonela largou nga perputhen se askush ste don mre ty 🤢🤮

 91. Aliasi Opaj
  Aliasi Opaj
  Muaj më parë

  Bora sot si e pergjumur se kapte situaten dot poashtu edhe Antonela sikur ishin çkordinuar athu ta kene nga 🧿

 92. kingi king 2020
  kingi king 2020
  Muaj më parë

  O PRODUKSION ZGJOHUNI NGA GJUMI QKA LESHI E MBANI ANTONELEN ATY , NUK MUNDEMI TA DUROJM AT FEMER FALLCO ...

 93. Fabiola Live
  Fabiola Live
  Muaj më parë

  Antonela.... manipulatore, e pafytyre, asgje natyrale e gjitha e bere, fallco,e keqe me gjithe kuptimin e fjales etj,etj. Cuna ju lutem evitoni femra si kjo se i be i nder famijles dhe mbi te gjitha vetes tuaj.🤨

 94. AsEll Yaha
  AsEll Yaha
  Muaj më parë

  Ne te ardhmen Bora do jet Opioniste 🙄

 95. Era Alda
  Era Alda
  Muaj më parë

  Takimi I Bukur🤗🤗 Bravo Sajmir E sigurt Qe Antonela ka Lidhje Jasht Me Blerimin

 96. Nadire Broli
  Nadire Broli
  Muaj më parë

  po je shkonizuar o menlan sa e vertet duhet me u pa kjo gjo se ke bo kuror ne gjermani

 97. Pana Bee
  Pana Bee
  Muaj më parë

  O arjan mjaft mor burr i dheut me kte antonelen sikur ta ka bo mama e mbron

 98. Flavio Sina
  Flavio Sina
  Muaj më parë

  Arjani : julit prej fames i vjen turp te beje autostop tani Juli: kohe te vjetra ato o arjan , se marr 6ooo evro per 1 reklame , kam blere makinen time tani.

 99. Nadire Broli
  Nadire Broli
  Muaj më parë

  o blerim bravo te qoft inshalla pac fat ne jet nuk je pr ate emisjon ti or djal se aty jon fyt per lek ti je me karakter ndryshe ledjana ishte per ty qe ka karakter te fort mir ja bone ti assaj i vjen hakut allall re qoft jo si mevlani qe nuk ka burrni tani ne fund po i vjen bezesheshja me antonelen me kto levizjet qe po ben

 100. Marisja Marra
  Marisja Marra
  Muaj më parë

  Sa e urrej kte antonelen