Daim Lala - Era e nanës është ilaç (official video 6k)

9 612 Shikime 987 mijë
Argëtim

Muzika : Rrahman Kryeziu
Texti : Abaz Selmani
Klarinet / Violin: Adi Malaj
Aktoret : Myrvete Kurtishi,
Kenan Gergurovci ,
Rrezarta Ademi ,
Lias Aliu


Video : VIZION MEDIA

Direktor : Shqipdon Rexhepi

Kamera : Arianit Sopa
Ndriqimi : Bleron Sopa
Montazha : Jimmy 9ine4our & Arianit Sopa
Ngjyrat : Arianit Sopa
Follow VizioniLibonia on…
TikTok: www.tiktok.com/@vizionilibonia
FB: smarturl.it/VizioniLiboniaFB
IG: smarturl.it/VizioniLiboniaIG
Subscribe: smarturl.it/VizioniLiboniaSub
© & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Komente

 1. Зои Тенгелиду
  Зои Тенгелиду
  13 orë më parë

  ❤🧡💗💓💞💕❣❣💗❤🧡💛💚💙💜

 2. medi Amelsas
  medi Amelsas
  Ditë më parë

  Kann das bitte jemand übersetzen

 3. Reshadije Gjugjaku
  Reshadije Gjugjaku
  Ditë më parë

  Bravo respect per ty mbreti I muzikes shipe

 4. Berisha Benet
  Berisha Benet
  Ditë më parë

  Tlum goja e trujt zoti molle

 5. NEAT Neato SINAN
  NEAT Neato SINAN
  2 ditë më parë

  Halal tkoft kong shum e mir te kendoft zemra

 6. Bilal Zaganjori
  Bilal Zaganjori
  3 ditë më parë

  🤲🤲🤲❤❤❤❤❣❣🥰🥰

 7. Nurie Kryeziu
  Nurie Kryeziu
  3 ditë më parë

  alfirst.info/load/lWV5k33HnLdhiWg/video

 8. Eristina Begu
  Eristina Begu
  4 ditë më parë

  \b?bo

 9. Sanija Gjukatani
  Sanija Gjukatani
  4 ditë më parë

  Tankers

 10. aola wili
  aola wili
  4 ditë më parë

  Super kenge, zoti i rujte te gjitha nenat dhe i bekofte femijet e tyre kudo ndodhen. Suksese dhe vetem suksese

 11. Verore Tsouko
  Verore Tsouko
  5 ditë më parë

  Po e vertet super kenge

 12. doliio volay
  doliio volay
  5 ditë më parë

  🤲....RESPEKT PER KET KANG KAQ ME VLERË🙏🙏🙏

 13. Turkijan Rama
  Turkijan Rama
  5 ditë më parë

  Episode oe% oddfifjd

 14. Bajram Humaj
  Bajram Humaj
  5 ditë më parë

  hahahahahahahaha

  1. aola wili
   aola wili
   4 ditë më parë

   KUSH BAN DISLIKE DORHA JHUTAVT

 15. Halime Hoti
  Halime Hoti
  5 ditë më parë

  VALLA PO NONA OSHT SHEQERN VLLA 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭☝☝ALLAUH TE RUAR VLA

 16. Muharrem Govedari
  Muharrem Govedari
  6 ditë më parë

  Urime

  1. doliio volay
   doliio volay
   5 ditë më parë

   o i Madhi Allah bekuar qofshin nenat ane e mbane botes Allahu i bekofte Amin☝☝☝

 17. wnnalis cioov
  wnnalis cioov
  6 ditë më parë

  Kurr prinderve smujna mi dal hak sidomos nanes ❤️ zdo lodhje e mundim per neve ju boft shkak per pranim te xhenetit amin 🌸 Shum Keng e Mir. Bravo 👏

 18. alida flus
  alida flus
  7 ditë më parë

  Kurr prinderve smujna mi dal hak sidomos nanes ❤️ zdo lodhje e mundim per neve ju boft shkak per pranim te xhenetit amin 🌸 Shum Keng e Mir. Bravo 👏

 19. Margherita Xibraku
  Margherita Xibraku
  7 ditë më parë

  🤲🤲🤲🤲

 20. blerina duraj
  blerina duraj
  8 ditë më parë

  Sa e vertet vec kur behesh nen e kupton cfar thot kjo fjal😊😊😊

 21. Semsun Galaxi
  Semsun Galaxi
  8 ditë më parë

  😢😢

 22. Susana Gashi
  Susana Gashi
  8 ditë më parë

  Hallo

 23. Mandeta Shengjergji
  Mandeta Shengjergji
  9 ditë më parë

  Te lumte goja e te kendofte shpirti more bir Aroma e Nenes eshte parfum i pa çmuar, lume kush i ka NENAT jane Princeshat e shpirtit se me mungon shume aroma e saj Majko moja Lepa moja e imja❤💔😭😭😭🤲🤲 Na perlote me kete kenge Qofsh i bekuar!!

 24. Merita Hasa
  Merita Hasa
  9 ditë më parë

  Hi.Te lumte goja,është shume e vertete,me mungon shume nena ime,❤️,zoti i ruajt gjithe nenat e botes🙏🙏,...20/2/2921.

  1. pida siouy
   pida siouy
   8 ditë më parë

   Oh hallall te koft , Respekt !!!👌

 25. Rejan Demaj
  Rejan Demaj
  9 ditë më parë

  te lumt nuk ka si nena esht e shejt 🙏♥️

  1. pida siouy
   pida siouy
   8 ditë më parë

   🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲💎💎💎💎💎💎🤗🤗🤗🤗🤗🤗

 26. mikea hiooi
  mikea hiooi
  10 ditë më parë

  E ty te kendoft zemra sat jesh gjall sukses bravo te kendoft zemra sat jesh gjall sukses urime

 27. Valton Vrankaj
  Valton Vrankaj
  10 ditë më parë

  Hallal ju koft per ket kang mkeni bo me lot😥

 28. danqi Luan
  danqi Luan
  10 ditë më parë

  KUSH BAN DISLIKE DORHA JHUTAVT

 29. Agron Krasnqi
  Agron Krasnqi
  10 ditë më parë

  😪😪😭😭😭😭

 30. Klajdi Zeneli
  Klajdi Zeneli
  10 ditë më parë

  o i Madhi Allah bekuar qofshin nenat ane e mbane botes Allahu i bekofte Amin☝☝☝

  1. mikea hiooi
   mikea hiooi
   10 ditë më parë

   👍veq qet kenget engova perqet keng tlumt goj. Setjar spelqejn

 31. Edo Zemra
  Edo Zemra
  10 ditë më parë

  Tlumte ajo goj Mjalt 🌷Dajim, 💥Diell e Drit tka fal 😘Zoti,Lumja 🌹Nana qetka, Kenga ma kuptim plot ska tjeter ,as dotket ne ket Bote, 💕Nana eshte gjeja mae Shtrejte ne jete ton,jemi Gjaku mishi fryma gjdo gja e Nanes,👐

  1. Senade Zllanoga
   Senade Zllanoga
   8 ditë më parë

   🎂💖💍🎄🎁🎉💝

 32. yuoop noke
  yuoop noke
  10 ditë më parë

  O zot ruj nenat ton ❤️❤️❤️❤️❤️

 33. Lulja 20
  Lulja 20
  11 ditë më parë

  Dhuroni nenes dashuri te pafund sa te kini gjall se kur ka me ju mungu ndryshe edhe jeta ju doket

 34. valton trolli
  valton trolli
  11 ditë më parë

  Shum kang e mir respekt daim👏👏👏👏👏 nana meriton dashnin mat madhe se gjitha respekt ❤🇽🇰🇦🇱🙏

 35. Vera Doci
  Vera Doci
  11 ditë më parë

  Te lumt goja

 36. Altone Spasolli
  Altone Spasolli
  11 ditë më parë

  Bravo daim

  1. yuoop noke
   yuoop noke
   10 ditë më parë

   Te lumte goja

 37. abbsnn cose
  abbsnn cose
  11 ditë më parë

  Mu knaq zemra me kengen tende daim🤲🏻

 38. Dizene Keraj
  Dizene Keraj
  11 ditë më parë

  🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲💎💎💎💎💎💎🤗🤗🤗🤗🤗🤗

 39. pida siouy
  pida siouy
  12 ditë më parë

  Oh hallall te koft , Respekt !!!👌

 40. Merita Veteriku
  Merita Veteriku
  12 ditë më parë

  👏👏👏❤️❤️❤️🙏🙏🙏👍👍👍

 41. Arjan Rexhepi
  Arjan Rexhepi
  12 ditë më parë

  🥲🥲🥲🇦🇱🇦🇱❤️❤️🌹🌹💋💋🙏🏻👍

  1. abbsnn cose
   abbsnn cose
   11 ditë më parë

   Eh tè knoft zemra sa t’jet jeta e ke qar

 42. Fun For Kids
  Fun For Kids
  12 ditë më parë

  Bravo Daim! Shikoni edhe videot tona Flm alfirst.info/load/eISddKnJrrepc2w/video

 43. me dorë në zemër
  me dorë në zemër
  13 ditë më parë

  respekt tmadh per nanat tona shqiptare, like kush mendon kshtu😍

  1. me dorë në zemër
   me dorë në zemër
   10 ditë më parë

   @Ashkaniden die Balkan Perser sepse jemi shqiptar dhe respekt per nanat shqiptare se konga osht shqip,por gjithsesi normal respekt duhet tkemi per gjith nanat nbot kudo qe jan sepse e meritojn me sshumti nbot respektin mat madh....

  2. Ashkaniden die Balkan Perser
   Ashkaniden die Balkan Perser
   12 ditë më parë

   @me dore ne zemer : pse po u shkruani nenave shqiptare pse, kombet e tjera nuk kane nena. mund të kishe shkruar (respekt për të gjitha nënat) për informacion që këngëtarja nuk është shqiptare.

  3. pida siouy
   pida siouy
   12 ditë më parë

   Hi i get 4k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

 44. Erion Rasim
  Erion Rasim
  13 ditë më parë

  👍veq qet kenget engova perqet keng tlumt goj. Setjar spelqejn

 45. Fatjon Tasi
  Fatjon Tasi
  13 ditë më parë

  2021 ALBANIA 🇪🇺🇦🇱

 46. Beni Ali
  Beni Ali
  13 ditë më parë

  F4 rfio⅝back bmcc

 47. Erin Erdi
  Erin Erdi
  13 ditë më parë

  Bravo

 48. Flora Kovaci
  Flora Kovaci
  13 ditë më parë

  Ska ne bot si nona ...

 49. ensar kelmendi
  ensar kelmendi
  14 ditë më parë

  Eh more zot

 50. Resmi Shpata
  Resmi Shpata
  14 ditë më parë

  Te lumte goja

 51. Zemra Pejes
  Zemra Pejes
  14 ditë më parë

  Melodie gefällt mir nicht

  1. Ashkaniden die Balkan Perser
   Ashkaniden die Balkan Perser
   12 ditë më parë

   @minij hooi Amin

  2. minij hooi
   minij hooi
   13 ditë më parë

   Bravo vllaqko daim gjakova rrespekt per nanat tona inshalla kan shendet gjithmon

 52. fouoii gyhh
  fouoii gyhh
  14 ditë më parë

  🤲....RESPEKT PER KET KANG KAQ ME VLERË🙏🙏🙏

  1. minij hooi
   minij hooi
   13 ditë më parë

   RESPEKT

 53. Mirsie Xhemajli
  Mirsie Xhemajli
  15 ditë më parë

  Shume kenge e mire .Suksese

 54. Myzafer Xhepmeta
  Myzafer Xhepmeta
  15 ditë më parë

  Eh tè knoft zemra sa t’jet jeta e ke qar

 55. Inar Islami
  Inar Islami
  15 ditë më parë

  Gngu yfgcj

 56. Spencer Hurst
  Spencer Hurst
  15 ditë më parë

  Hi i get 4k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

  1. fouoii gyhh
   fouoii gyhh
   14 ditë më parë

   🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏❤❤❤😭😭😭😭

 57. Sophie Southee
  Sophie Southee
  15 ditë më parë

  Wow i get 2k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

 58. Vali Sula
  Vali Sula
  15 ditë më parë

  Ah te lumt goja

 59. Abu A
  Abu A
  15 ditë më parë

  Haram!!!

 60. minij hooi
  minij hooi
  15 ditë më parë

  Shume kenge e bukur. 👍 Nenat tona jan ❤❤❤❤❤❤❤❤

 61. Flora Temou
  Flora Temou
  16 ditë më parë

  Bukur shummm!!na emocionuat!!👏👏👏😘🥰🥰🥰💯

 62. Saba Rossi
  Saba Rossi
  16 ditë më parë

  Ty te rujt zoti more bir te knoft zemra.tan jeten

 63. Ptao Tom
  Ptao Tom
  16 ditë më parë

  Dashnija nanes nuk njeh kuffiiiii... Bravo Daim shum keng e qelluar ❤❤

 64. danqi Luan
  danqi Luan
  16 ditë më parë

  SHUM EFERTE TE ZOTI I RJJT TH GJIT NONAT 💔💔💔💔💔💔

  1. minij hooi
   minij hooi
   15 ditë më parë

   Ajo qajti kur u isha i zhgenjyer, Ajo qajti kur i merzitur ajo qajti kur u gezova , Nena.

 65. Adrian Kurtaj
  Adrian Kurtaj
  16 ditë më parë

  RESPEKT

 66. Shkelqim Fetiu
  Shkelqim Fetiu
  16 ditë më parë

  Bravo vllaqko daim gjakova rrespekt per nanat tona inshalla kan shendet gjithmon

 67. Besart Gashi
  Besart Gashi
  16 ditë më parë

  👏👏

  1. Ptao Tom
   Ptao Tom
   16 ditë më parë

   Shum kenga bukur dhe ritmi muzikes shum i mir

 68. mimoza gjermani
  mimoza gjermani
  16 ditë më parë

  Ahhh zemra te kendoft o zot se Kang me vend ke kendu daim lala zoti te ruft 🌟👏👏👏

 69. Ylber Krasniqi
  Ylber Krasniqi
  17 ditë më parë

  O sa ma ka mar malli me thirr oj nan

 70. Ekrem Hajrula
  Ekrem Hajrula
  17 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏❤❤❤😭😭😭😭

 71. drttyu liqm
  drttyu liqm
  17 ditë më parë

  Super kenge,bravo Daim Lala!

 72. besijan besi
  besijan besi
  17 ditë më parë

  🥰👍❤🤩

 73. Tefta Kolici
  Tefta Kolici
  17 ditë më parë

  Sh bukur nena eshte gjeja me e cmuar e respektuar dhe e vlersuar bravo dhe te lumte goja

 74. adiloviq Elisa
  adiloviq Elisa
  17 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤ Shumm.....👆🙏 shumm ......❤ mir daim Bravo ....😘 ❤❤❤❤❤❤❤

  1. drttyu liqm
   drttyu liqm
   17 ditë më parë

   xx

 75. Bajram Azemi
  Bajram Azemi
  17 ditë më parë

  Te lumt

 76. Bajram Azemi
  Bajram Azemi
  17 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏

 77. Ermira Kashari
  Ermira Kashari
  17 ditë më parë

  Sinan vasallii

 78. nik nikuu
  nik nikuu
  17 ditë më parë

  Ajo qajti kur u isha i zhgenjyer, Ajo qajti kur i merzitur ajo qajti kur u gezova , Nena.

 79. Djeron Berisha
  Djeron Berisha
  17 ditë më parë

  🍰👍👍👍❤

 80. Merite Toskaa
  Merite Toskaa
  17 ditë më parë

  👍👍👍💪💪👈🍀🍀😎😍

 81. Sh Sh
  Sh Sh
  17 ditë më parë

  Shum kenga bukur dhe ritmi muzikes shum i mir

 82. Raimonta Ntomprenia
  Raimonta Ntomprenia
  18 ditë më parë

  Nje keng shum e bukur Bravo 👏 👏👏

 83. Regdu Geht
  Regdu Geht
  18 ditë më parë

  Zoti mal Allahu Nanat naj ruajt inshallah 🙏🥰🙏 Te lumt goja mbreti Kosovar Daim Lala 😍

  1. Ashkaniden die Balkan Perser
   Ashkaniden die Balkan Perser
   12 ditë më parë

   Amin

 84. Taze Zefi
  Taze Zefi
  18 ditë më parë

  Bravo ,te gjitha fjalet e kenkes janë te verteta. Komplimenti

  1. Regdu Geht
   Regdu Geht
   17 ditë më parë

   ♥️♥️

 85. Nikolas Karaqi
  Nikolas Karaqi
  18 ditë më parë

  O zoti te ruajt shum fjal te verteta se nuka gja mate shtrejt se fjala NaN o zot rueji gjith nanat te ken shendet e jet te gjat ka ni 21 qe e deshroj e nuk mun ta takon 💖👑nana asht ylli shtepis

  1. Regdu Geht
   Regdu Geht
   17 ditë më parë

   🎈

 86. Blerta Ajdini
  Blerta Ajdini
  18 ditë më parë

  🤣❤👏

  1. Regdu Geht
   Regdu Geht
   18 ditë më parë

   Super kenge,bravo Daim Lala!

 87. jeta hoxha
  jeta hoxha
  18 ditë më parë

  valla po lypi po nuk po gjaj mo me ka dek nana qe 13 vite me mungon shum😭😭

 88. Live Shqip Music
  Live Shqip Music
  18 ditë më parë

  SA LIKE BEHEN PER NENAT TONA MBRETERESHA?? 👇

 89. Sadete Shefiku
  Sadete Shefiku
  18 ditë më parë

  xx

 90. Dhurata Smoqi
  Dhurata Smoqi
  18 ditë më parë

  Daim te lumte goja ke nxjerr nje keng te vertet nenat nuk kan kufi zoti te ruajt dhe zemra te kendofte gjithmon🤲

 91. F
  F
  18 ditë më parë

  Ah sa here i kemi ber me lot ne sy neant tona zoti na e falte mekatin amin

 92. Hamit Gjuci
  Hamit Gjuci
  18 ditë më parë

  Hamit0682927879

 93. Drita Imdulini
  Drita Imdulini
  18 ditë më parë

  Kenga ma e bukur qe e kam degjuar ne keto vitet e fundit ....lumi AI qe ja din Randsin e NANES edhe ZOTI ka me rujt e me ja plotsu te gjitha deshirat ne JETË....🤲🤲🤲....RESPEKT PER KET KANG KAQ ME VLERË🙏🙏🙏

 94. 1 12
  1 12
  18 ditë më parë

  Bravo daim evertet❤❤❤

  1. cqvio doli
   cqvio doli
   18 ditë më parë

   Mu knaq zemra me kengen tende daim🤲🏻

 95. Asieh Avdiu
  Asieh Avdiu
  18 ditë më parë

  Qw

 96. R. M.
  R. M.
  18 ditë më parë

  Ishte ilaçi, por e kanë bërën këngë.Shum tekst i mirë e me kuptim edukativ.Edhe këngëtari shumë mirë po e këndon.Zemrat e të gjitha nënave digjen për fëmijët e tyre ,tërë jetën ,dhe kurrë shuhet ai zjarr , deri në fund të jetës .Nëna do ta dhuronte jetën ,zemrën e gjithçka ,për fëmijët e vet.I dua shumë fëmijët e mi.Tëgjitha nënat i duan fëmijët e vet pakufi.SUKSESE

  1. R. M.
   R. M.
   18 ditë më parë

   Vazhdoni të këndoni këso këngë të mrekullueshme me përmbajtje të mirë ,për të gjithë.Më intereson për tekstin kush e ka bërë.TEKSTI ËSHTË I SHKËLQYESHËM.

 97. Mimoza Schlieben
  Mimoza Schlieben
  18 ditë më parë

  Të kumt goja Daim shum shum mir eki 👍

  1. cqvio doli
   cqvio doli
   18 ditë më parë

   O Zot këndofsh gjithmon po keng me plot fjal te gjdo nanes 🙏🙏

 98. Lirim Paqarizi
  Lirim Paqarizi
  18 ditë më parë

  Halla te qot muni nanes tane se shum kang e qellune po kush nuk ka nan ku muptet dain veq zotn ekan pran

 99. Ekuran Chupi
  Ekuran Chupi
  18 ditë më parë

  🎈

 100. Ekuran Chupi
  Ekuran Chupi
  18 ditë më parë

  ♥️♥️