Yll Limani - A ki me rrejt

17 009 Shikime 1,7 mln
Argëtim

​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: music.onima.co/AKiMeRrejt
@Yll Limani- A KI ME RREJT
Music: Rrzon, Pllum, Yll Limani
Lyrics: Yll Limani
Produced by: Rrzon & Pllum
Video by: Wonder
Directed by: Andi Gola & Yllka Mustafa

© 2021 ONIMA. All Rights Reserved.
YLLI on Instagram: ylllimani
#YllLimani #ONIMA #Akimerrejt

Komente

 1. Bleona.Elona Pajaziti
  Bleona.Elona Pajaziti
  Ditë më parë

  Suksese yll😊❤

 2. FF REDIONI
  FF REDIONI
  Ditë më parë

  Jam varikars

 3. Aida Durmishi
  Aida Durmishi
  2 ditë më parë

  👍👍👍

 4. Juljo Muka
  Juljo Muka
  4 ditë më parë

  Perher qe nxjerr kenge te re ylli them kjo eshte me e mira....

 5. Arnesa Gashi
  Arnesa Gashi
  5 ditë më parë

  Valla mor Yll je ni kongtar mai mir gjeth i qet kenget e mira 💚

 6. Biran Damla Yilmz Fans
  Biran Damla Yilmz Fans
  9 ditë më parë

  💖💖💖💖💖💖💖yll si gjithmone❤❤❤❤💙💙💙💙💖💖like kush mendon keshtu😊😊

 7. Lindia Lindia
  Lindia Lindia
  9 ditë më parë

  Bravo ylli kjo keng me pelqen me shum se te tjerat😍😘😘😘

 8. 〽INNA**D〽
  〽INNA**D〽
  9 ditë më parë

  Kon ki me thirr nese jo mu 🎶🎶💘😥😥

 9. Xhuljana Agalliu
  Xhuljana Agalliu
  11 ditë më parë

  Je artist i mencur jo si te tjeret sepse je ylli jon

 10. Yo Yo
  Yo Yo
  11 ditë më parë

  Ylli ja jep tregut shqiptar nje fryme te re, vetem vazhdo! ❤️🇦🇱

 11. Klaudia Dhuli
  Klaudia Dhuli
  11 ditë më parë

  Ek

 12. Klaudia Dhuli
  Klaudia Dhuli
  11 ditë më parë

  11 k

 13. Just Meri
  Just Meri
  11 ditë më parë

  Shkoni te kanali im dhe do te shikoni prapaskenat e kesaj kenge

 14. Xhevat Berisha
  Xhevat Berisha
  12 ditë më parë

  Super keng love

 15. Katerina Beqiri
  Katerina Beqiri
  12 ditë më parë

  Nuk krahasohesh me asnje🥰🥰

  1. Ajnure Jashanica
   Ajnure Jashanica
   Ditë më parë

   Krahasohet😊✌

 16. Katerina Beqiri
  Katerina Beqiri
  12 ditë më parë

  Si gjithmon me i miri

 17. Xhuljana Agalliu
  Xhuljana Agalliu
  14 ditë më parë

  Kurajo ylli mos umerzit .oylli sa do te doja te takoja .jam nje fansa jote me pelqrn shum nuj di cfar te them per ty.

 18. Fatime Matranxhi
  Fatime Matranxhi
  14 ditë më parë

  👌👌👌

 19. Ujala Latifi
  Ujala Latifi
  14 ditë më parë

  👑👑👑

 20. sokin jon
  sokin jon
  14 ditë më parë

  Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨

 21. Kristian Cela
  Kristian Cela
  14 ditë më parë

  Filma me titra shqip 👇 alfirst.info/nick/Hu46oBec5B4g0ulBWPUNkg

 22. Ada Satka
  Ada Satka
  15 ditë më parë

  beautiful as always

  1. *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›
   11 ditë më parë

   Me Ben s... Plliz

 23. Ina Yzeiraj
  Ina Yzeiraj
  15 ditë më parë

  Bravo ylli 👏👏😍

  1. sokin jon
   sokin jon
   14 ditë më parë

   Looks like Ylli boy is inspired by Selena Gomez new album.

 24. Eni Eni
  Eni Eni
  15 ditë më parë

  Ke ki me dasht nese jo mu ? Mamin , babin

  1. number one1
   number one1
   9 ditë më parë

   😂🤣🤣lott

 25. Elisa Cenokaci
  Elisa Cenokaci
  15 ditë më parë

  8

 26. Elisa Cenokaci
  Elisa Cenokaci
  15 ditë më parë

  77

 27. doire aintu
  doire aintu
  16 ditë më parë

  🥰❤❤🌹💋💋💋💋😊😊😊😊

  1. seiom jvony
   seiom jvony
   15 ditë më parë

   SKm fjal me tpershkru o yll dashni jeeee

 28. Jella Ensar
  Jella Ensar
  16 ditë më parë

  Coming soon Yll Limani ft. Butrint Imeri 🔥🔥 Kush pe don ni bashkpunim🔥🔥💙🌍 Love you star edhe nsq e dëgjoj qiket kang tan diten nk merzitem o yll 💙🌍🔥🔥🔥💫💫👑😇🤞❤🥰❤❤🌹💋💋💋💋😊😊😊😊

  1. seiom jvony
   seiom jvony
   15 ditë më parë

   Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻

 29. Rovi Osmani
  Rovi Osmani
  16 ditë më parë

  Eshte shumë e bukur s kam ca te them 🥺

  1. *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›
   11 ditë më parë

   Me Ben s....

 30. Nurie Muça
  Nurie Muça
  16 ditë më parë

  Kur ty te degjoj te gjitha i harroj😇🍯

  1. doire aintu
   doire aintu
   16 ditë më parë

   Po sje bre veq ty🤔

 31. Nurie Muça
  Nurie Muça
  16 ditë më parë

  Zeri yt i embel,si qershi Me ben te ndihem me mire😘💖💜 YLLI THE BEST 😙🎶

 32. mikea hiooi
  mikea hiooi
  16 ditë më parë

  O ylllll kur do besh nje kenge happy mor djal se ngele vtm me kenge qe trg vuajtjen e dashnis 😀💞👏👏👏

  1. *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›
   11 ditë më parë

   Me Ben s... Plliz☺

 33. Xhuljana Agalliu
  Xhuljana Agalliu
  18 ditë më parë

  Te them te verteten per ty o ylli nuk fo genjeja kurr .Un quhem klaudja jam nje fansa jote e marr e ke iden qe jam zen me kushutinjte per ty por ja vlen.te

 34. blerim bardhi
  blerim bardhi
  18 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 35. Enid Xhaferi
  Enid Xhaferi
  18 ditë më parë

  Une e di çfare Yll Limani ka shtu...disa kile 😁

 36. Ester Xhoel
  Ester Xhoel
  18 ditë më parë

  💜💜🌸🌸

 37. seiom jvony
  seiom jvony
  18 ditë më parë

  Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨

  1. ilda cangu
   ilda cangu
   18 ditë më parë

   I am sorry why did you copy my comment

 38. cutE &cutE
  cutE &cutE
  19 ditë më parë

  Looks like Ylli boy is inspired by Selena Gomez new album.

  1. yuoop noke
   yuoop noke
   18 ditë më parë

   O sa e bkr kenga yll je

 39. hoiy vinosa
  hoiy vinosa
  19 ditë më parë

  Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻

  1. yuoop noke
   yuoop noke
   18 ditë më parë

   Super 😍😍😍😍😍💖💖💖💖💖

 40. yuoop noke
  yuoop noke
  20 ditë më parë

  Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨

  1. ilda cangu
   ilda cangu
   18 ditë më parë

   I am sorry why did you copy my comment?

 41. Fatos Sulo
  Fatos Sulo
  20 ditë më parë

  Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻

  1. Bukurije Burjani
   Bukurije Burjani
   2 ditë më parë

   @seiom jvony ¹½¹wwqwqwwwqwwwwwwwww¹wwq4qwrqwrqwqwwrqwwrqwrqqwqrwrqqwqrwqwrqqwrwrqwrqwqqwrqwrqwwrqwqwqqqwrqwrqwrqqrqrwwwwrqr

  2. seiom jvony
   seiom jvony
   18 ditë më parë

   🙈🙈🙈🙈🙈

 42. Elio ambra
  Elio ambra
  20 ditë më parë

  SKm fjal me tpershkru o yll dashni jeeee

  1. hoiy vinosa
   hoiy vinosa
   19 ditë më parë

   😘😘😘😚😚

 43. blerim bardhi
  blerim bardhi
  20 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 44. Algira Hajrulla
  Algira Hajrulla
  20 ditë më parë

  Ylli qe qkelqen me shum ne qiell 🤩🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 45. Imrane Rrustemi
  Imrane Rrustemi
  21 ditë më parë

  Po sje bre veq ty🤔

 46. kirsheta kirsheta
  kirsheta kirsheta
  21 ditë më parë

  Love it ❤️

 47. J-kup
  J-kup
  21 ditë më parë

  nice

 48. Amanda Jushi
  Amanda Jushi
  21 ditë më parë

  O jet ti

 49. ꧂ Rovena ꧁
  ꧂ Rovena ꧁
  21 ditë më parë

  Kur të pyesin për mu 😌 Ça ki me hek ça ki me shtu? 🤔 A ki me rrejt? 😛 Ti ti ki me rrejt 😤

  1. *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›
   11 ditë më parë

   @yuoop noke me Ben s....pllizz

  2. ꧂ Rovena ꧁
   ꧂ Rovena ꧁
   19 ditë më parë

   @yuoop noke E vërtet 🙂

  3. yuoop noke
   yuoop noke
   20 ditë më parë

   Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻

 50. Ergisa Elezi
  Ergisa Elezi
  21 ditë më parë

  😍❤️

 51. Xhulo Bera
  Xhulo Bera
  21 ditë më parë

  Super 😍😍😍😍😍💖💖💖💖💖

 52. Florjan Pata
  Florjan Pata
  22 ditë më parë

  O sa e bkr kenga yll je

 53. Eri Velia
  Eri Velia
  22 ditë më parë

  o yll je yll fare kush mendo kshu hit kenget e tua bravoo

  1. *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›
   11 ditë më parë

   Mr Ben s....plliz

 54. lule lulee
  lule lulee
  22 ditë më parë

  Ma vdiqet me kto keng

  1. *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›
   11 ditë më parë

   Me Ben s.....plliz

 55. lule lulee
  lule lulee
  22 ditë më parë

  🙈🙈🙈🙈🙈

 56. elizabeta thaqi
  elizabeta thaqi
  22 ditë më parë

  😘😘😘😚😚

 57. elizabeta thaqi
  elizabeta thaqi
  22 ditë më parë

  Yll limani shum të dua

 58. Erjola Ibi
  Erjola Ibi
  22 ditë më parë

  Bravo je yll i vërtet 😍😍

 59. miri miri
  miri miri
  23 ditë më parë

  🌹🌹. 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹Armida 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹. Vllaca 🌹🌹.🌹🌹🌹🌹🌹🌹 Kur te pyesin per mu qa ki me hek qa ki me shtu a ki me rrejjjt

 60. Fjona Shaho
  Fjona Shaho
  23 ditë më parë

  Vidioklipi shum nice .

 61. M. Morina
  M. Morina
  23 ditë më parë

  Krejt do qesi kanga te lodhta i qete KY!

 62. Jona Jonajona
  Jona Jonajona
  23 ditë më parë

  😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🤩😘🤩😘😘😘😘😘😘😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😘😘😘😘😘😘😘love yll linani e ke zonin sum te bukur🤩🤩

 63. abbsnn cose
  abbsnn cose
  23 ditë më parë

  Bravo yll Je një artist i mrekullueshëm Ky do të jetë hiti jot i rradhes

 64. Bensu Soral
  Bensu Soral
  23 ditë më parë

  Sa i vecante eshte Yll_Limani shume pak kengetare dhe shume pak kenge kane origjinalitet! Te gjithe ata qe vuajne nga dashnia e kuptojne. Yll suksese zmr!

 65. Klea
  Klea
  23 ditë më parë

  Kur t pyesin per mu Ca ki me hek ca ki me shtu❤💙

 66. Elis Coku
  Elis Coku
  23 ditë më parë

  Yll ke emrin yllje vete🥰🥰

 67. babygirl 2021
  babygirl 2021
  23 ditë më parë

  Kjo kenge me jep Argjentina ramosaj vibe do ishte bukur te kishin nje bashkpunim bashk❤❤❤🔥🔥🔥

 68. Bleta TV
  Bleta TV
  24 ditë më parë

  Ylli nuk zhgënjen asnjeher! Bravo👏👏👏

  1. *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›
   11 ditë më parë

   Me Ben s.....plliz

 69. Petrit Petrit
  Petrit Petrit
  24 ditë më parë

  Mimiri ylli liman

 70. B A
  B A
  24 ditë më parë

  0:51kon ki me thirr nëse jo mu kon ki me dashtë nëse jo mu 😍

 71. Raima Ismaili
  Raima Ismaili
  24 ditë më parë

  😍😍😍😍😍

 72. Giulia giuliana
  Giulia giuliana
  24 ditë më parë

  Brvvvvvv ky versjon është përfekt duhesh ky ndryshim 🤩🤩🤩

  1. *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›
   11 ditë më parë

   Me Ben s....plliz

 73. Ilire Demaj
  Ilire Demaj
  24 ditë më parë

  Kenget te cilat po i kendon edhe kjo e te tjerat jane te mrekullueshme.Jeni nje kengetare i papare qe sot ne muziken soul eshte veshtire te gjindet sepse te tjeret kendojne per komercializem.Te te rrosh njeqinde vite.❤️

 74. REXHEPAJ FLAMUR
  REXHEPAJ FLAMUR
  24 ditë më parë

  👍👍

 75. Sara Moccia
  Sara Moccia
  24 ditë më parë

  Vabbè grande cambia grande

 76. Sara Moccia
  Sara Moccia
  24 ditë më parë

  La tua mamma dal medico cambiate Adda No io questo perché sorridi la vita Un amico così mi hai trovato tanti amici di tutti Non ci dicono male tu no sono sicura di questo periodo lettura di non è vero

 77. Esmeralda Kaci
  Esmeralda Kaci
  25 ditë më parë

  Hajd shko pra gjej ma mire 👋

 78. Bora Ahmet
  Bora Ahmet
  25 ditë më parë

  ⭐️⭐️⭐️⭐️

 79. Jella Ensar
  Jella Ensar
  25 ditë më parë

  Kur me pyesin per ty u them se je ma i miri a e kuptove tani💙👑

 80. Era Cuka
  Era Cuka
  25 ditë më parë

  Super 😍😍😍❤💓😙😙🌟

 81. Anita Cela
  Anita Cela
  25 ditë më parë

  Super 👏👏

 82. Seveljana Mushi
  Seveljana Mushi
  25 ditë më parë

  Super super keng , bravo ylli vazhdo keshtu...

 83. AJLA AKI
  AJLA AKI
  25 ditë më parë

  Te dua shumë 💗✌️

 84. Endi
  Endi
  25 ditë më parë

  Kryevepra te vuajtjes ben ti o vlla kengetar si ti u shtofshin o zoot artist si ti I duhen vendit

  1. *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›
   11 ditë më parë

   Me Ben s.... Plliz

 85. Lene Stenaj
  Lene Stenaj
  25 ditë më parë

  Super keng bossi e super kengetar asht nish 💞💞💞💞❤❤❤❤❤😍😍😍🤩🤩🤩😘😘

  1. *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›
   11 ditë më parë

   Me Ben s.... Plliz

 86. Tatlim_0
  Tatlim_0
  25 ditë më parë

  Mer zot cjan kta rob kshu kopjac fare 😏😏😏😏😏 Bon butrinti nji kong m'ke rrejt shko kopjon ky a mke rrejt😒KOPJAC😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏

 87. Ylli Ramadani
  Ylli Ramadani
  25 ditë më parë

  O zot,shpirt😘😘❤🎼🎼🤗🤗🥰😘😘

  1. Ylli Ramadani
   Ylli Ramadani
   22 ditë më parë

   @Yllza Ramadani Jo jo mos u tut ti.😜🤪🤪

  2. Yllza Ramadani
   Yllza Ramadani
   23 ditë më parë

   Cka ki ??Mos vdiqe😂😂

 88. Sindi Xhelilaj
  Sindi Xhelilaj
  25 ditë më parë

  😍😍😍

 89. Gruddy
  Gruddy
  26 ditë më parë

  Ay theweeknd wanna be 💀

 90. Arnesa Gashi
  Arnesa Gashi
  26 ditë më parë

  ❤️❤️

 91. Klea Hoxhaj
  Klea Hoxhaj
  26 ditë më parë

  Je i mrekullueshem.❤❤❤❤

 92. Elton Burgu
  Elton Burgu
  26 ditë më parë

  Bukur.

  1. Elton Burgu
   Elton Burgu
   26 ditë më parë

   MELISA.

 93. Val hurricane
  Val hurricane
  26 ditë më parë

  Si text femiesh ne clas te pare🤣🤣🤣🤣

 94. Florind Berisha
  Florind Berisha
  26 ditë më parë

  shum e bukur👏👌❤️

 95. Tuana Maxhuni
  Tuana Maxhuni
  26 ditë më parë

  🤙😍

 96. The Last Lyrics
  The Last Lyrics
  26 ditë më parë

  Ramadan Mubarak yll limani 🤗🥰

  1. *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›
   11 ditë më parë

   Me Ben s..... Plliz

 97. Armjona Tashi
  Armjona Tashi
  26 ditë më parë

  Super kenge sic ka emrin eshte ⭐⭐

 98. Blerand Qamili
  Blerand Qamili
  26 ditë më parë

  Kejt mut e ke bo me qato voice efekt a qa jan 🤷‍♂️ zanin e ki perfect me zor e prish 🤷‍♂️❤🔥

 99. Ola Lamajj
  Ola Lamajj
  26 ditë më parë

  Aww🥰😍😍

  1. *R.M*‹günesin güzelling›
   *R.M*‹günesin güzelling›
   11 ditë më parë

   Me Ben s...plliz

 100. Qendresa Braha
  Qendresa Braha
  26 ditë më parë

  Krejt Po rrejn kapak 🤷🏻‍♀️

  1. Qendresa Braha
   Qendresa Braha
   24 ditë më parë

   @Skenda 1234 eh jeta :)

  2. Skenda 1234
   Skenda 1234
   25 ditë më parë

   DIKUSH KAPAK DiKUSH TENGJERE UNË JO