Al Pazar - 10 Prill 2021 - Show Humori - Vizion Plus

1 758 Shikime 193 mijë
Argëtim

www.vizionplus.tv
albanianpazar
alpazarvizionplus
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.

Komente

 1. Maria Papa
  Maria Papa
  17 ditë më parë

  Visho ja bere mire pse padhe je ti mooo...i papare

 2. Ylli Tajari
  Ylli Tajari
  19 ditë më parë

  nxenesit te papare super tajson nr 1

 3. Castriot1
  Castriot1
  19 ditë më parë

  Gon Llaka&Xhefri Ikona

 4. Castriot1
  Castriot1
  20 ditë më parë

  KryeVeper. Xhefri Shkelqen o zot cfare mrekullie.

 5. Ervis Tola
  Ervis Tola
  21 ditë më parë

  Shkriva se qeshuri me emisioin perpuqen me vishon dhe mos e hiqni .Ju kerkoj te fusni fiqon e xonin.

 6. Benildo Toçi
  Benildo Toçi
  21 ditë më parë

  Pa thethen ska lezet al pazar

 7. Castriot1
  Castriot1
  21 ditë më parë

  Mos Vdekshi Kurreeee Kisha kohe pa qeshur. Goni Ikone.

 8. Castriot1
  Castriot1
  21 ditë më parë

  Xhefri Te Hongsha Zemren.

 9. Castriot1
  Castriot1
  21 ditë më parë

  Te Mrekullushem. Show me i Shkelqyer

 10. Besnik Fejzo
  Besnik Fejzo
  21 ditë më parë

  Na kenaqet jeni yje agron dhe xhevair na kenaqet ju lumte

 11. ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅ
  22 ditë më parë

  Xheni je me e mira nga gjith al pazari

 12. ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅ
  22 ditë më parë

  Bjanka quajn macin tim pz nuk tallem

 13. Shelby Alimerko
  Shelby Alimerko
  23 ditë më parë

  Ec ane

 14. Liona plaku
  Liona plaku
  23 ditë më parë

  byyg cuy. l

 15. Vasilika Ffbdd
  Vasilika Ffbdd
  24 ditë më parë

  Respekt per te gjithe shum bukur na mbani gjalle. ♥️❤️❤️♥️❤️

 16. Genci Vlore
  Genci Vlore
  25 ditë më parë

  Gone je i pa-aritshem te lumte .

 17. Zamira Hysa
  Zamira Hysa
  25 ditë më parë

  Çok gyzal

 18. teuta shestani
  teuta shestani
  26 ditë më parë

  edhe korçari me mesuesen super

 19. teuta shestani
  teuta shestani
  26 ditë më parë

  thethe dhe kinezi yll. Ane bej ndonje film me kete personazh se je shume simpatike. Vajza qe punon per Anene ka nje dialekt super. bravissimi te gjithe

 20. xhelil ferati
  xhelil ferati
  26 ditë më parë

  Makes self-taught TV

 21. ilirjana sefa
  ilirjana sefa
  26 ditë më parë

  Jeni artistë të vërtetë.. Suksese e vetëm suksese... Ju presim me pa durim çdo spektakël...

 22. Vathe Gunga
  Vathe Gunga
  26 ditë më parë

  Jeni te gjithë Artista te zgjedhur na kënaqet me humorin tuaj të bukur çdo të shtunë. Bravo Artist i Madh Agron Llaka.Zeneli Prodani. .

 23. Vathe Gunga
  Vathe Gunga
  26 ditë më parë

  Jeni te gjithë te mrekullueshëm. . Durrësi shumë bukur e luan rolin e pijanecit.

 24. Angjela One
  Angjela One
  26 ditë më parë

  I thote qenit bir i mamit...qen ne pallat.. I thote fshatiare vjerres...po eshte e vertete qe fshatarkat marrin qen ne shtepi brenda.. Nga shtepia ik, se nuk rrihet me nje dhome.

 25. Eda
  Eda
  26 ditë më parë

  Komentet, edhe fjalet me te bukura ju dergojne,.Por me e bukur edhe e gjigande eshte humouri juaj, qe mbetet brenda shpirtit tone, na mbushni me fryme, e na shplodhni nga stresi i diteve.Nje Duartrokitje shume e madhe per Aktoret tane SHQIPETAR,...👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱...JU UROJME SUKSESE GJITHMON.

 26. Daniela Irimpozi
  Daniela Irimpozi
  26 ditë më parë

  Xaxa qe te lajn njerzit pjesen e Tyre verilindore 😂😂😂😂😂😂je I madh Aleko Prodani

 27. Lorena Hamolli
  Lorena Hamolli
  26 ditë më parë

  Hahahahahha❤❤😄😄😀😀😀😍😍😍😍😍🥳🥳😙🥳🥳🥳🤩🤩🤩😂😂😂😂😂😂😂😂😂🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤩🤩🤩

 28. orhan lula
  orhan lula
  26 ditë më parë

  i iqni. keta shetira te alpazarit pleq dhe kete mazhurance te plakur keta njorant te mbaruare pa shkollim. artistik pore mer nga ruga co ne alpazar. mb

 29. Edison Nothorius
  Edison Nothorius
  26 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🌟🌟🌟🌟🇦🇱🏡

 30. Mira
  Mira
  26 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂👌 Jeni te medhej AGRON LLAKAJ E XHEVAHIR ZENELI ARTIST ME VLERA

 31. Naim Avdimetaj
  Naim Avdimetaj
  27 ditë më parë

  Jeni te mrekullueshem te gjithe ju kisha lut ta ftoni Behar Meren dhe Klodiana Vaten.

 32. Tane Valisi
  Tane Valisi
  27 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏👏👌👌👌🙏

 33. Mirela Çelaj
  Mirela Çelaj
  27 ditë më parë

  Po perse kjo te lan ty haaaAaaa e pe e lante e shplante Xhevoicen haàaaa 😀👏👏👏👏👏

 34. Mirela Çelaj
  Mirela Çelaj
  27 ditë më parë

  Xhevoica eshte bere bionde haàaaa fantastike 😀😀😀😀 jeni te medhenj Agroni dhe Xhevairi resp ciao italia 😀🤷‍♀️

 35. Eli Laç
  Eli Laç
  27 ditë më parë

  Rolin e pienacit e luante rolin mese miri Behar Mera 😂😂😂😂😂😂me vjen keq qer iku nga Al Pazar 🙄😋😔 😔 na mungon shume Behari 😔

  1. Eli Laç
   Eli Laç
   24 ditë më parë

   @Leone Letè verteten e din vetem ata tè dy Goni me Beharin 😉 Un nuk kam degjuar ndonje intervist tè tyren , qe kan pasur hater mbetje apo diqka tjeter .... E dyta mos krahasoni Al Pazar me programe femijesh tè sapo lindur 🤣🤣🤣🤣 Agron Llaka Legjenda Humorit 👌Al Pazar ndjeket né gjithe boten edhe né Australin e larget ku jam 😁 Dhe mbi tè gjitha eshte i njohur shume né shqipri Al Pazar dhe nje nder programet me tè ndjekura né shpipri dhe né diasfore 😉 Persa i perket Behar Meres mbetet Legjenda Humorit dhe Artist i madh 👌 Goni eshte diqka tjeter nuk ka tè krahasuar jo vetem né fushen e Humorit , ai eshte Personalitet 👌

  2. Leone Le
   Leone Le
   24 ditë më parë

   Nuk iku i madhi BEHAR MERA ! Por e larguan konjukturalët dhe më konkretisht Agron Llakaj,siç bëri dhe me të tjerët. Dhe mori ca shalgjata me zërin si picingonë. Beharit i bëri nder,se direkt e mori *KLANIFORNIA* ku al pazari është një liliput përballë *KLANIFORNIA*-s👍👍👍

 36. Jeta Cilia
  Jeta Cilia
  27 ditë më parë

  Aneja ne minutin e 50,per kureshtaret

 37. Regalo Kinez
  Regalo Kinez
  27 ditë më parë

  Wwwwaaaauuuu fortissimi

 38. Vjollca Rushani
  Vjollca Rushani
  27 ditë më parë

  Jeni te gjithe te mrekullueshem me ne krye Agron Llakaj komplimente 🌹💐🌹💐🌹💐🌹💐🌹💐

 39. Luljeta Luli
  Luljeta Luli
  27 ditë më parë

  Shum bukur je I pa par kam shum rrespekt per ty

 40. Franga Peraj
  Franga Peraj
  27 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣sh bukur,na kenaqet,po kur shoh Anen e Xhevoicen e qeshura ska kufi! I dua sh te dyja!🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤❤

 41. Artenis Hysenbelli
  Artenis Hysenbelli
  27 ditë më parë

  Aneja eshte super po une si gjiton I korces ate korcarken e vogel kam fixim

 42. layy yyy
  layy yyy
  27 ditë më parë

  Visho 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👌👌👌👌👌👌👌

 43. Ed L
  Ed L
  27 ditë më parë

  Apo skandal kjo actorja me kte birren

 44. Fatmir Beu
  Fatmir Beu
  27 ditë më parë

  O agron llaka po ku e ke edukimin ,dhe cfare mund te mesoje rinia shqiptare po ty dhe gjithe aktoreve te tu ju ka mbetur seksi ne balle muti ne goje dhe halet ne mendje,ju s,mbani dote familjet tuaja,ku bashkejetoni,ose nje pjese jane te ndare,jeni te gjithe aktore te degjeneruar,jeni pisat e tiranes,emision kurvash qe ne hapje,,

 45. ela ela
  ela ela
  27 ditë më parë

  SIBJA ME ADEMIN KU JANE?????

 46. Maria Vasili
  Maria Vasili
  27 ditë më parë

  Hahahaha 😂😂😂 Xhevoica qe ka bo kukull po ti Ane nuk do ndryshosh luk 😝Gono je talent 🌟🌟🌟👏👏❤️

 47. ela ela
  ela ela
  27 ditë më parë

  Thethe 😂🤣❤️❤️❤️❤️❤️👍👍👍👍💞💞💞💞

 48. ela ela
  ela ela
  27 ditë më parë

  ANEJA 👏👏👏👏ME GJITHE GRUPIN👌👌👌👌👌👌👌

 49. Gilbert Kasnija
  Gilbert Kasnija
  27 ditë më parë

  Me.kete humor kot e me kto shtremberime gjuhsore,keta actorsa smerren vesh se cfare jane: as shqiptare e as kineze as boshnjake e as dreqi me te birin😛

  1. Gilbert Kasnija
   Gilbert Kasnija
   26 ditë më parë

   @KKK po mer dalip po

  2. KKK
   KKK
   26 ditë më parë

   @Gilbert Kasnija po kari po

  3. KKK
   KKK
   27 ditë më parë

   Gilbert besoj se eshte emer 100% shqipetar apo jo !?

 50. iside musaraj
  iside musaraj
  27 ditë më parë

  Llakaj, Zeneli, Prodani, Perfekt dhe Aktor ashtu siç duhet por edhe të tjerët si Fama edhe gocat jan bravo të paktën mundohen duke u punuar për tu bër të till🌹 flm

  1. Mimoza Qafko
   Mimoza Qafko
   22 ditë më parë

   Top juz lajw

 51. Vageliw V
  Vageliw V
  27 ditë më parë

  Αgron jeni i mrekullushme skecin e anes e ben te perkryer rrofsh!!!!

 52. A V
  A V
  27 ditë më parë

  😂😂😂o visho je i forte.

  1. roza luku
   roza luku
   23 ditë më parë

   A

 53. Sulejman Arifaj
  Sulejman Arifaj
  27 ditë më parë

  Jeni të mrekullueshëm ju na ihiqni stresin bëni gallat të kohës urime

 54. LivingLifeWithSelda
  LivingLifeWithSelda
  27 ditë më parë

  Aman mo sa na cavet veshet vetem politik edhe ne humor. Si Al pazar, si Portokalli, si Klanifornia. Vetem politik. Kjo tregon qe nuk dini te beni humor.

  1. adrian buci
   adrian buci
   27 ditë më parë

   F

 55. ela ela
  ela ela
  27 ditë më parë

  Klasa SA TE mire jeni.

 56. Donika Peccallari
  Donika Peccallari
  27 ditë më parë

  Agron Llakaj artist ne vlera , ilac per te semure ne keto kohe te veshtira pandemie.Te gjithe artistet te zgjedhur se vetem Agroni di te gershetoje humorin me ,artistin qe i perket..Bravo bravo.Faleminderit qe jeni bere pjese e jetes tone me humorin tuaj na kini larguar stresin..Zoti ju bekofte artist i madh Agron llakaj.

 57. Shshhs Sbbsjsjs
  Shshhs Sbbsjsjs
  27 ditë më parë

  Po edhe mu shum me pelqen shum asht i mir ne kit rol asht artist i mrekullushem

 58. Taulant Hoxh
  Taulant Hoxh
  27 ditë më parë

  Vetem prej anese e shoh alpazar

  1. Shpresa Ruko
   Shpresa Ruko
   26 ditë më parë

   Edhe neve . Pershendetje nga London

 59. Eva Novaku
  Eva Novaku
  27 ditë më parë

  Te gjitha rolet e bukura po un per kte rolin Anes me vdes😊😊😊