Basha mbërrin në seli në mes të protestës për largimin e tij, mban telefonin për të shmangur,,,

374 Shikime 44 mijë
Argëtim

#faxweb #faxnews #zgjohu
Follow Fax News Albania
Subscribe To Fax News on ALfirst Channel HERE: alfirst.info/nick/XdFDrI4f3ToxD-YfdvJ0Hw
For more content from click HERE: www.faxweb.al/
Like Fax News on Facebook HERE: faxweb.al/
Follow Fax News on Instagram Here: faxnews.tv
Për më shumë na ndiqni në: www.faxweb.al

Komente

 1. Alex Xhaj
  Alex Xhaj
  10 ditë më parë

  Kur eshte ba i rendsishem edhe Basha, mos mbete kush ne bote pa u ba i rendesishem!!! Hahahahaha🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 2. VasDai
  VasDai
  10 ditë më parë

  As Enveri nuk zbriste me aqe "FODULLEK' nga makina....

 3. klotilda xhufi
  klotilda xhufi
  11 ditë më parë

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 4. giax giaxve
  giax giaxve
  11 ditë më parë

  Po ai ska më karakter burri munt ti thuash M... se sa burr, se po të ishte burrë do bënte doreqe

 5. Ramiz Cenaj
  Ramiz Cenaj
  12 ditë më parë

  Se mos boni gabim me i shtu koleksionit selis naj fiat ose pezho ekonomike

 6. Avni Shahini
  Avni Shahini
  12 ditë më parë

  Lul perpara nuk ka kthim pas

 7. Bled.S Oldschool
  Bled.S Oldschool
  12 ditë më parë

  Bota me rrota eee.nga rama ik u bone basha ik.hahahaha karma

 8. Rosana Roch
  Rosana Roch
  12 ditë më parë

  Qa meturine njeri i pa ftyre i pa turp

 9. Artur Luku
  Artur Luku
  12 ditë më parë

  Basha ik

 10. Sander Lilo
  Sander Lilo
  12 ditë më parë

  Truk i vjeter, ben sikur flet ne telefon! hahahaha

 11. Julian Jazaj
  Julian Jazaj
  12 ditë më parë

  Ky e 500 vjete te ri kryetar partie ska per te mare zgjedhja kush humbet iken si gjithe boten

 12. ela ela
  ela ela
  12 ditë më parë

  Si QEHNI me BISHT nder SHAL 🙈🙈🙈🙈💩💩💩💩💩🖕🖕🖕🖕RANDALE DESHE TE BEHJE LUFT POPULLIN TA VRISJE PER KARIGEN TENDE DEBIL TI DHE META SQUFRI,SOPATA

 13. ela ela
  ela ela
  12 ditë më parë

  👎👎👎👎🙋🙋🙋🙈🙈KRYETAR LESHI

 14. File file
  File file
  12 ditë më parë

  Jo.jo.nuk iken..se e ke armatosur likja gjer ne dhemb..me hanxhar dhe me cfurqe luft si ne kohen e ilirjanevet. U ngeli goja luft luft..henkcin .kakat.e.tyre....po kush kerkon...ti bej gropen tjetrit ..bie vet...

 15. Vlora Vlora
  Vlora Vlora
  12 ditë më parë

  O basha po ike je i share me cfare te permban fisi.ta bejn pd ne kuks tani.te ikin nga tirana

 16. Alfred Ndoi
  Alfred Ndoi
  12 ditë më parë

  Ik thyj qafen

 17. Idi Meci
  Idi Meci
  12 ditë më parë

  Eshte momenti per te kuptuar qe ketu I Ka njeri te gjitha dhe me ne bene cfar te doje basha p.o. lufton zgjedhjen jane vjedhur p.o. dhe te dhenat tona edi rama perdor cdo gje ai nuk punoj per ne p.o. per vete zgjohuni shikon ralitetin ne sy behuni bashke

 18. Luisa Luisa
  Luisa Luisa
  13 ditë më parë

  Se ka fajin luli jo ,Rama fitoj se e meritoj.Ska bere nei vaki ne 30 vjet te mari nje kryeminister mandatin e 3 .Ja qe Rama e mori dhe ja dha populli me shume vota para pd-se se po te ishte me pak vota ja jepte Bota Pd-se po dukeqene se Rama ishte me vota shum me shum para ,si manipulon dot zgjedhjet dhe noramlae qe e meritoi dhe e fitoi Rama.Tani ket se kuptoj pse sjwp doreheqje 🤦‍♀️🤦‍♀️.Mos ke shpresa se do marresh pas 4 vitesh ,o bash kur sja more dot mandatine 3 rames te katertin ta harrosh qe do emaresh.Se populli per 8 vjet dhe i dha besimin rames tani per 12 normale qe ka per te bere me shum dhe me shume njerez do ti besojne .

 19. GD Kaci
  GD Kaci
  13 ditë më parë

  Rri Lul,rri se i duhesh Ramës për zgjedhjet e tjera. Mos dëgjo legenat. 4 vjet kalojnë shumë shpejt.

 20. Valentina Zoto
  Valentina Zoto
  13 ditë më parë

  Puna ebashes qe ka bere keto vite do ndryshoj mendimin e shqiptarve si duhet te votohet dhe deri tani ne nje mase te konsiderushme ka bere nje pune shume te madhe keta lider ju duhen popujve sidomos popujve te dale nga diktatura

 21. Sotiri Gkika
  Sotiri Gkika
  13 ditë më parë

  Beri fushate te mire .Premtoj shume dhe e morri lumi. Me vjen keq per Salen qe se pa k.minister,se mosha ben te sajen.

 22. Lati Prezja
  Lati Prezja
  13 ditë më parë

  Ic mos jep dorheqje lulo.plasi ashu le te lefin

 23. rodla Aldor
  rodla Aldor
  13 ditë më parë

  Po ik o spiun boll ndenje ca ben si njesh barbon

 24. Max Muster
  Max Muster
  13 ditë më parë

  Behu njeher burr dreqi ta mari lerja vendin me te zotit

 25. Ma T
  Ma T
  13 ditë më parë

  Beri fushate tamam si padhosh 🐔🐔

 26. aqif copertoni
  aqif copertoni
  13 ditë më parë

  Basha I pa afte per kryetar pd , ngri bishtin sa pa ta futur gishtin , largoju matrapas pazaresh

 27. Yuri Yuri
  Yuri Yuri
  13 ditë më parë

  😡😡😡Kapeni zvarr legenin kokrra mashtrusit qe genjeu nje Popull plera i beri te besojn tek ky Funderrin e njollosi dhe aq dinjitet qe i kishte mbet Emri Demokrazi 😡😡😡😡Respekte per Ju o Popull Demokrat 🙏🙏🙏Humbet kohen tuaj duke i besuar ketij Mashtrusi tani besoj se e kuptuat qe Ska me vend tek kjo Seli as te Dal Perball Jush me vje keq 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 28. VasDai
  VasDai
  13 ditë më parë

  Ben sikur flet ne celular......sa fallco !!!!

  1. Sotiri Gkika
   Sotiri Gkika
   13 ditë më parë

   Me morre mendimin.Orgjinal.

 29. Vis Bsss
  Vis Bsss
  13 ditë më parë

  Ncncnc ca filmash qe bojn kto politikanet tone

 30. Sali Hysenlika
  Sali Hysenlika
  13 ditë më parë

  Le te rri luli,,una nuk e votoj ma ate injorant,e shkatrroi pd me dhemb shpirti per partin demokrate

 31. Agim Brahimi
  Agim Brahimi
  13 ditë më parë

  I bëjnë qejfin hamsve të ps..

 32. ALBANIA GV
  ALBANIA GV
  13 ditë më parë

  Basha ik

 33. TIRONSI !
  TIRONSI !
  13 ditë më parë

  Ecen dhe si kabadai, gjith pordh, pale te kishte fitu, do ju grisnin breket nga pordhet... Yyyyyy karagjoz prej teje ska per te fitu noj her pd

  1. Sotiri Gkika
   Sotiri Gkika
   13 ditë më parë

   E vertete.

 34. rage mp3
  rage mp3
  13 ditë më parë

  Basha po flet me vete në telefon....

 35. Barut Flaka
  Barut Flaka
  13 ditë më parë

  O lulush ka filluar vapa shko futja gjumit

 36. luiza cani
  luiza cani
  13 ditë më parë

  Pse duhet te iki. Te iki rama. Rama eka shkatrru ket ven

 37. Enrik Rushan
  Enrik Rushan
  13 ditë më parë

  Po kjo eshte normale kush nuk fiton largohet pik

 38. Durim Ismaili
  Durim Ismaili
  13 ditë më parë

  Kur nuk largohet Basha, Rama knaqet krejt.

  1. Ze Ver
   Ze Ver
   12 ditë më parë

   Jane te DY ,PJESE TE NJE SKUADRE -PARAJA DHE MA IPULIMI

 39. Yllka Malo
  Yllka Malo
  13 ditë më parë

  Kush do HEDHI KARTAT E DJEGURA

 40. i cekan
  i cekan
  13 ditë më parë

  Basha ik

 41. Festim Kertusha
  Festim Kertusha
  13 ditë më parë

  Basha. donte. Ta. Kthente. Partin e. ajduteve. injoranteve. ne. Parti. me. vlera. Demokratike. jo. si. Psikopatet. neper. Ruge Edi. Fitoj. Se. Punoj. Nuk. e. Ka. Fain. LULI ISHTE. BANDE. AJDUTE. PD PD. KA. MBARUAR. VETEM. LULI. BEN. NJE. PARTI TE. TJERET. PER. CAZON🇦🇱🇺🇸🇹🇷

 42. Aida Vathi
  Aida Vathi
  13 ditë më parë

  Basha esht mbret po juve sjua mban b me ramen e i versuli bashes tju vi turp akullor lepirsat e rames🍦🍦🍦🍦🍦🍦

 43. Foti Sula
  Foti Sula
  13 ditë më parë

  si gjidhmone e more prasin ne bythe

 44. tit kulla
  tit kulla
  13 ditë më parë

  basha ikuuuuu

 45. Avni Beqiri
  Avni Beqiri
  13 ditë më parë

  Ringjalljen e PD vetem kultura e Bashes e beri , askush tjeter nuk e bente dot . Deri tash beri ndryshim psikologjik te njeriut qe pushteti fitohet vetem me vote dhe jo dhune . Kush ka sy e vesh , shikon , degjon dhe mendon .

  1. Leonora Perzhilla
   Leonora Perzhilla
   13 ditë më parë

   Bravo basha je njeri me kultur e dinjitet nuk je hajdut

 46. Tina Pacani
  Tina Pacani
  13 ditë më parë

  Hahaha basha ik

 47. Zef Dakaj
  Zef Dakaj
  13 ditë më parë

  habitem.meketalloj.njerzish.pumbyll.procesti.ivotimit.kerkojn.dorheqjen.ebashes.porjan.njetuf.rrugaces.tebujaj.prishanit.tepanj.ftyr.qelburit

 48. Silvia Bushi
  Silvia Bushi
  13 ditë më parë

  ,Basha sja ber azgje te keqe. Basha beri fushat me shpirt e me zemer, po' pse spagoi lek per bandat per te fituar, nuk do te thot qe te largohet, Basha dhe pse nuk fitoi prap esht krenar, se ka kultur ka edukat la sjellje njerzore.

  1. EMIL Zhiba
   EMIL Zhiba
   13 ditë më parë

   Kujt ja thua..kta duan ndonji rrugac si rama ..epame fushaten qe beri ..dhe ishte 100% e sigurte nga pakenaqesia e popullit do fitonim..po hajduti nuk mbahet..ai helmoi gjith popullin kur ngriheshin ne proteste..diktator

  2. Avni Beqiri
   Avni Beqiri
   13 ditë më parë

   Kjo eshte e vertete .

 49. Erion Ska
  Erion Ska
  13 ditë më parë

  Vec ky Nuke duhet te paragjykohet ky i shkreti bene cfare i thon asegje me shum

 50. Afrimi 123
  Afrimi 123
  13 ditë më parë

  Eshte loja e gjysh berishes.