DOPIO PITE - Episodi 1 | NGOP.TV

968 Shikime 98 mijë
Argëtim

Ky emision u mundesua nga :
Teoren : teoren.al/
Next : nextshpk.com/
JapanAuto Goni : japanautogoni.com/
Me mbeshtetjen e :
The Basement : thebasementpizza
Pularia Tirana : www.pulariatirana.com/
Supreme : supreme_albania

Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#dopiopite #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente

 1. Arber Lleshi
  Arber Lleshi
  13 orë më parë

  1 kanatjere dhe 1 qime bythe 😂😂

 2. Xhevair Durresi
  Xhevair Durresi
  Ditë më parë

  Burr me namuz😂😂😂😂😂

 3. Xhevair Durresi
  Xhevair Durresi
  Ditë më parë

  😂😂😂😂😂

 4. Kristaq Bubeqi
  Kristaq Bubeqi
  Ditë më parë

  Bravo cunat e ngopit

 5. Ardit Shabani
  Ardit Shabani
  Ditë më parë

  Ma jipni pak ate kengen “nazif rmx “🥺

 6. Tafil Tafilaj
  Tafil Tafilaj
  2 ditë më parë

  Na helmuat me kto

 7. Devi Shani
  Devi Shani
  3 ditë më parë

  Të mëdhenj Çunat! Bravo e komplimente për punën. Ne që jemi jasht Shqipërisë, hapim nga kurioziteti dhe dashuria për vendin ALfirst-n tek portokallia, klanifornia, kjo tjetra që ka dal tani e jan të gjitha kopje. Të paktën ju të Ngopit nuk kopjoni dhe punoni me idetë tuaja. Vetëm lart çuna! 👏👏👏

 8. Mond Mondi
  Mond Mondi
  3 ditë më parë

  Atq

 9. Mond Mondi
  Mond Mondi
  3 ditë më parë

  Jemi gangsta apo jo

 10. Arlinda Naçi Lame
  Arlinda Naçi Lame
  4 ditë më parë

  Jeni më shumë se të paparë, sidomos me pjesën e dublimeme, të cilat duken aq reale dhe jo sikur është film, apo video tjetër....

 11. Antoneta Lamani
  Antoneta Lamani
  4 ditë më parë

  Vdiqa me loot 😂😂😂😂😂😂😂. Jeni te medhenj përfundimisht 😂😂😂👏👏👏👏

 12. Muzic for youuu
  Muzic for youuu
  4 ditë më parë

  o ju na shkruni tu qesh pz ju rujt i madho zot ♥️✌🏻

 13. Ervis Buziu
  Ervis Buziu
  4 ditë më parë

  19 00 Lot

 14. Algert Geri
  Algert Geri
  5 ditë më parë

  Do me sjellesh kanatjere dhe nji qime bythe ,😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 15. Matilda Gjika
  Matilda Gjika
  5 ditë më parë

  Suksese Cuna 👏👏👏

 16. Iwb somebody
  Iwb somebody
  5 ditë më parë

  Me kta qesh edhe esëll. Shumë të jashtëm jeni.

 17. Darlen Manellari
  Darlen Manellari
  5 ditë më parë

  Shumë bukur

 18. theSilentStalker
  theSilentStalker
  5 ditë më parë

  "haleja jonë diskografike." 🤣 Ja keni qr.

 19. Albi Saku
  Albi Saku
  6 ditë më parë

  Jeni super legjenda pz

 20. Ronald Biraci
  Ronald Biraci
  6 ditë më parë

  si e ka emrin ky film se kam 1 vit qe e kerkoj

  1. Xhelida Ridela
   Xhelida Ridela
   3 ditë më parë

   Μητσος ο ρεζιλης ( Micos rezili ) Σωτηρη Μουστακας ( Sotiri Mustakas)

 21. Irda Allushaj
  Irda Allushaj
  6 ditë më parë

  kush eshte klan tv top chanel apo kto tjere asnje ngopi 100000000000 ma mir

 22. Marçela shehu
  Marçela shehu
  6 ditë më parë

  Te djali me flokë të gjata që kërcen po vërej me kënaqësi që ka një mimike espresive, ka plastik, në fillim e kam kritikuar për nje recitimin, të ngurt. Me pëlqeu vërtet shumë. Vazhdo kështu vlla, je bravo.

 23. KLAJDI
  KLAJDI
  6 ditë më parë

  hahahahaahhah lart fare

 24. Sam Store
  Sam Store
  6 ditë më parë

  Jeni te pa par njesha jeni👍👍👍

 25. Mond Mondi
  Mond Mondi
  6 ditë më parë

  Sa t fikson ajo qe ja ben mmmm

 26. Mond Mondi
  Mond Mondi
  6 ditë më parë

  O me rop shpie ca jan keta t ngopittt .... per Hollywood

 27. Edi Vlore
  Edi Vlore
  6 ditë më parë

  At kengn e keni qar 🤣🤣🤣🤣🤣

 28. Denis Trimi
  Denis Trimi
  6 ditë më parë

  bukur,por pse dubloni vetm filma grek

 29. Kristina Bejaj
  Kristina Bejaj
  6 ditë më parë

  Ghahhahahahahah dhe Nazifi në sfond 👊👑👑super fare ❤

 30. Arber Rustemi
  Arber Rustemi
  6 ditë më parë

  Ajo ecja me biciklete nuk ka me perl qe e konkuron

 31. klaurel cobanaj
  klaurel cobanaj
  6 ditë më parë

  Bravi 👏🌹

 32. The Virtuoso
  The Virtuoso
  6 ditë më parë

  27:37 si e ka emrin kenga?

  1. The Virtuoso
   The Virtuoso
   Ditë më parë

   @Xhelida Ridela faleminderit

 33. Law TheKidtv
  Law TheKidtv
  6 ditë më parë

  Ngop legjenda 🔥🔥🔥❤️

 34. erlind elezaj
  erlind elezaj
  6 ditë më parë

  Cuna ne cfar episodi vdiq maci !

 35. POHENIX X7
  POHENIX X7
  6 ditë më parë

  ngop mbreti i humorit ne shqipri 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️

 36. KlausModzz
  KlausModzz
  6 ditë më parë

  Kush erdhi per selon?

 37. FILAN FISTEKU 2020
  FILAN FISTEKU 2020
  6 ditë më parë

  12:02

 38. FRENSI MUSTA
  FRENSI MUSTA
  6 ditë më parë

  Me kengen kam qesh me lot 😂😂😂😂

 39. Marko Mërkuri
  Marko Mërkuri
  6 ditë më parë

  "Ua Zenepe,lëshoje freksionin se e dogje"🤣🤣🤣

 40. HildaTo0327D
  HildaTo0327D
  6 ditë më parë

  e dote kap pa mendje e do te q dua hahahahahahaha

 41. Vjoli Mici
  Vjoli Mici
  6 ditë më parë

  Sa te duash sa te duash. Bej qijmijlek 😂😂

 42. Sotiris Mitros
  Sotiris Mitros
  6 ditë më parë

  Hapja behet me zotin "Mistoklas"😁😁

 43. Marçela shehu
  Marçela shehu
  6 ditë më parë

  " me ke hedh në story???? Dil na makina shpejt, shpejt, do me besh bolori mua ti e sdo me japësh dhe parat" 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 44. Martin Cupi
  Martin Cupi
  6 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣👌👌👌

 45. NICK
  NICK
  6 ditë më parë

  bo nji me Crypto do dali e papame

 46. julian cekani
  julian cekani
  7 ditë më parë

  Si e ka titullin kjo kenga taman ?

 47. Latini 95
  Latini 95
  7 ditë më parë

  Cuna jeni t pa arritshem 👑❤️❤️❤️❤️❤️

 48. ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅ
  7 ditë më parë

  E keni qri ne byth me karkiven superrrrr

 49. ៚SnoW WhiTe
  ៚SnoW WhiTe
  7 ditë më parë

  Al pazar e klaniforni..bajat komplet me gjith porto...humor te vdekurish...bravoo ngopp

 50. gesi gesi
  gesi gesi
  7 ditë më parë

  Super 👍👍👍☕☕

 51. nikopano1
  nikopano1
  7 ditë më parë

  Bravo cuna 👍🏻

 52. Tila Geni
  Tila Geni
  7 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣

 53. Dark Side Official
  Dark Side Official
  7 ditë më parë

  Mami ca ke? Hic, po vdes! 😂😂😂

 54. ADI TRASHANI
  ADI TRASHANI
  7 ditë më parë

  Hahahahaha do me sjedhesh një kanatjere e nje qime bythe hahahaha sa të medhej jeni ju të mgopit

 55. vlora turistike
  vlora turistike
  7 ditë më parë

  jeni super pershendetje na vlora jeni te medhenj fare

 56. Jorgo Graci
  Jorgo Graci
  7 ditë më parë

  Do te kap une pa mendje edhe do te qdua 😂😂😂

 57. AS 12
  AS 12
  7 ditë më parë

  Pjesen e dyt

 58. Plateo MeLLo
  Plateo MeLLo
  7 ditë më parë

  O ngopi hidheni kete beatin e ke kenges balluket e ballit 🙏🙏🙏🙏

 59. Dario Hosaj
  Dario Hosaj
  7 ditë më parë

  Karkiva 😘🤣🤣🤣

 60. Fatbardh Pikaloshi
  Fatbardh Pikaloshi
  7 ditë më parë

  Karkivashqip 😂😂😂😂😂 fiks kar-kiva.

  1. Fatbardh Pikaloshi
   Fatbardh Pikaloshi
   6 ditë më parë

   @Marçela shehu a te enksha syne mooooj ❤

  2. Marçela shehu
   Marçela shehu
   6 ditë më parë

   @Fatbardh Pikaloshi ja të heqim gjellën na zjarri e na sheh e ëm e Selos.

  3. Fatbardh Pikaloshi
   Fatbardh Pikaloshi
   6 ditë më parë

   @Marçela shehu epo kur de he 🍕

  4. Marçela shehu
   Marçela shehu
   6 ditë më parë

   @Fatbardh Pikaloshi tamam moj korbe ☕☕

  5. Fatbardh Pikaloshi
   Fatbardh Pikaloshi
   6 ditë më parë

   @Marçela shehu ate thuaj moj korbe ❤

 61. Eduart Miçani
  Eduart Miçani
  7 ditë më parë

  Rip Maçi!

 62. A G
  A G
  7 ditë më parë

  Bravo 👏👏👏👏

 63. DEJV G
  DEJV G
  7 ditë më parë

  Na knaqet🔥🔥🔥

 64. ndricim zharri
  ndricim zharri
  7 ditë më parë

  Si eka emrin kenga kur kercen selua????

 65. Osmon Kasa
  Osmon Kasa
  7 ditë më parë

  Jeni gjiganda jeni me te miret 😂 me lot

 66. Llazar Brisku
  Llazar Brisku
  7 ditë më parë

  😂😂😂😂

 67. Llazar Brisku
  Llazar Brisku
  7 ditë më parë

  21:36 mami ca po bën Ic po vdes

 68. FATMIR SKËNDAJ.
  FATMIR SKËNDAJ.
  7 ditë më parë

  Mamaja e këtij Selos eshte Presor Seloua

 69. Nam Tab
  Nam Tab
  7 ditë më parë

  Humori shqipta❤

 70. Viktor Isaraj
  Viktor Isaraj
  7 ditë më parë

  super fare

 71. NIKO DANI
  NIKO DANI
  7 ditë më parë

  Te pa arritshëm rrespekte😂😂

 72. Esi Metalla
  Esi Metalla
  7 ditë më parë

  😂😂😂 Jeni fantastik. Bravo👏👏👏

 73. Toni Da
  Toni Da
  7 ditë më parë

  Do me sjellesh kanatjeren dhe nje qime bythe 😂😂😂😂😂😂😂😂

 74. Eduart Sejko
  Eduart Sejko
  7 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 75. SASUKE FF
  SASUKE FF
  7 ditë më parë

  Beni me dublim dragon ball super plss

 76. Emiliano Brojaj
  Emiliano Brojaj
  7 ditë më parë

  vec nji fjale kam jan ma te miret ne shqipri

 77. Anonimi Jugu
  Anonimi Jugu
  7 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣 GJIGANDA JENI 👏👏👏👏

 78. Albanno Tosska
  Albanno Tosska
  7 ditë më parë

  Maci ne fund ❤

 79. Ermira Kacupi
  Ermira Kacupi
  7 ditë më parë

  Maci ne fund 😭😭😭

 80. Kreshnik Marke
  Kreshnik Marke
  7 ditë më parë

  Ahahahaha muzika 😂

 81. Alex Osme
  Alex Osme
  7 ditë më parë

  Do te vi ne mes te nates hahaha

 82. Mateo Jashallari
  Mateo Jashallari
  7 ditë më parë

  super emision ju lumte @ngop

 83. Andrew ALB
  Andrew ALB
  7 ditë më parë

  Great job guys

 84. HOLIGAN GAMING
  HOLIGAN GAMING
  7 ditë më parë

  baluket e ballit mooj 😂😂🤣🤣🤣🤣super bit kjo o sallam 🤣🤣e keni perdor dhe me babon dhe nipcen ate krngrn me duket 🤣🤣🤣😂😂😂🤣🤣🤣 jeni me te miret ❤️

 85. enerik sulcaj
  enerik sulcaj
  7 ditë më parë

  Suksese cuna jeni legjenda 🤝

 86. Rreth botes
  Rreth botes
  7 ditë më parë

  Bojeni ate servajverin e greqis 🙏❤ se e di qe da qani ❤

 87. Çuli Sallohonës
  Çuli Sallohonës
  7 ditë më parë

  Maciii iss baaaaack😭

 88. first one
  first one
  7 ditë më parë

  Ate muziqin e bukur hidheni vec😂😂

 89. Eriet 1234
  Eriet 1234
  7 ditë më parë

  Ngop ju lutem me shume video me Selon ❤️

 90. Armando Gjata10
  Armando Gjata10
  7 ditë më parë

  🤩🤩🤩🤩

 91. Ardit xh
  Ardit xh
  7 ditë më parë

  ma imiri

 92. KLEJDIS Shehu
  KLEJDIS Shehu
  7 ditë më parë

  Ku mund te porosis nje bluze me maçin me pelqejn shum

 93. Omeld Duzha
  Omeld Duzha
  7 ditë më parë

  HahahhahahahahahahahahahahahahahhahahahHahahahhahahahaha me lot kam qesh me at kengen jeni numer 1

 94. R.kenaci ALB
  R.kenaci ALB
  7 ditë më parë

  Duam « Aventurat e Julit »

 95. EZ.c e_z.official
  EZ.c e_z.official
  7 ditë më parë

  Jeni legjenda hallall pz

 96. Mirjan Perisnaka
  Mirjan Perisnaka
  7 ditë më parë

  😂😂😂😂 jo kërcimi fortnite kërcimu valle.😂😂😂

 97. Suada Azizi
  Suada Azizi
  7 ditë më parë

  Jua thate qe Mac I kishte infrakte ne zemer si ka mundesi qe eshte gjalle

  1. Eljos Kolici
   Eljos Kolici
   6 ditë më parë

   Po eshte video e vjeter, apo eshte e pamundur?

 98. Ana Ana
  Ana Ana
  7 ditë më parë

  Suksese! Jeni me te miret 👏👏

 99. The_Black_Hoodie_Guy
  The_Black_Hoodie_Guy
  7 ditë më parë

  kur shef dopio pite tu hanger pite

 100. Alban fier
  Alban fier
  7 ditë më parë

  Hahahahahhaha jeni gjigender