Ronela Hajati - Prologue

4 775 Shikime 499 mijë
Argëtim

@ONIMA- smarturl.it/ONIMA
@Ronela Hajati- Prologue
Video : @moneymusic.ent
Melody and lyrics : Ronela Hajati
Music and arrangement: Tull Production

#Onima #Ronela #Prologue

Komente

 1. ema elena
  ema elena
  2 ditë më parë

  BIG LOVE📍🇦🇱🇽🇰

 2. Igli Krasniqi
  Igli Krasniqi
  3 ditë më parë

  Ky me duket si dedikim dhe nje thank u next por next jan gjerat qe ajo ben me forcat e veta. Ndoshta nje tradheti ??

 3. AM13 AM13
  AM13 AM13
  5 ditë më parë

  >>>>>>>>>>>>>>>prej krejtve 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

 4. Mehmet Hassani
  Mehmet Hassani
  9 ditë më parë

  jzpz mkxvj hzp jspapz

  1. Mehmet Hassani
   Mehmet Hassani
   9 ditë më parë

   lllllllllllllllllll

  2. Mehmet Hassani
   Mehmet Hassani
   9 ditë më parë

   Mkxjoanl

 5. Pllumi Pllumi
  Pllumi Pllumi
  10 ditë më parë

  Ronela next level

 6. Arber sejdiu
  Arber sejdiu
  12 ditë më parë

  mëkat kur pi shoh do kongtare me miljona klikime e as ni rresht art ne konget e tyre nuk i gjen ronela njona prej kontareve mat mira qe e kem

  1. Juni Kulu
   Juni Kulu
   8 ditë më parë

   Ato i blejn klikimet

 7. Elda Brahollari
  Elda Brahollari
  14 ditë më parë

  im ronelaxs Ron hahahahahahahh😂😂❤️❤️

 8. Elda Brahollari
  Elda Brahollari
  14 ditë më parë

  i love so much this song😍❤️

 9. Elda Brahollari
  Elda Brahollari
  14 ditë më parë

  can’t wait for another songs😍! especially for AVENTURA❤️; love you RRON

 10. Elda Brahollari
  Elda Brahollari
  14 ditë më parë

  Best song❤️

 11. Mirela Troshku
  Mirela Troshku
  14 ditë më parë

  O eldaaaa🤣🤣🤣

  1. Elda Brahollari
   Elda Brahollari
   14 ditë më parë

   @Mirela Troshku hahahahahahhahahhhh❤️❤️

  2. Mirela Troshku
   Mirela Troshku
   14 ditë më parë

   @Elda Brahollari ato qe do lexojn komentet do menojn qe jemi cmen po asnji se di qe ne jemi shoqe te ngushta dhe ti je fansja numer 1 e Roneles🥰😌

  3. Elda Brahollari
   Elda Brahollari
   14 ditë më parë

   @Mirela Troshku hahahahahh se di🥺🥺❤️😂

  4. Mirela Troshku
   Mirela Troshku
   14 ditë më parë

   O elda flasim edhe whatssApp

  5. Mirela Troshku
   Mirela Troshku
   14 ditë më parë

   @Elda Brahollari po ti je fansja nr1 mi goc nga mos ta di ajo qe ti vdes per te 🤣🤣🥰

 12. Vera Imka
  Vera Imka
  16 ditë më parë

  Je Unike Ronela ...ti guxon dhe e bon....😘

 13. Denisa Hoxha
  Denisa Hoxha
  18 ditë më parë

  The queen 🌟

 14. Albania Show
  Albania Show
  18 ditë më parë

  Me rop shpije kjo asht super kang po shum njerz nuk din se qa asht muzika ❤

 15. Stesi Daci
  Stesi Daci
  19 ditë më parë

  😍😍

 16. nikolina simani
  nikolina simani
  19 ditë më parë

  🤍🤍🤍

 17. Para Laçi
  Para Laçi
  20 ditë më parë

  Ke falimentu ska gja me qan shnosh ja ba zoti mir

 18. Kosov Ks
  Kosov Ks
  21 ditë më parë

  👏👏👏

 19. lule lulee
  lule lulee
  21 ditë më parë

  Nje soj te tera kenget i ben kjo 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤡

 20. Un Eti
  Un Eti
  21 ditë më parë

  Dafina te paska inspiru me Rreina!

 21. Joana Haxhiu
  Joana Haxhiu
  22 ditë më parë

  Pse kaq e mbulume . Se le burri😂

 22. Din Sulejmanasi
  Din Sulejmanasi
  22 ditë më parë

  Si sberi nje keng te hajrit kjo lloj kengetare 👎👎👎

 23. Alesia Dani
  Alesia Dani
  22 ditë më parë

  DafinaZ.'s vibe but far from her...

 24. danoTAROT
  danoTAROT
  22 ditë më parë

  U kthyer mbreteresha ime muzikes shqipe ♥️🙏🏻

 25. Living Albania
  Living Albania
  23 ditë më parë

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 26. kida ndoca
  kida ndoca
  23 ditë më parë

  PERLË!

 27. Ibrahim Ibrahim.hoxha
  Ibrahim Ibrahim.hoxha
  23 ditë më parë

  😰

 28. Billie Elish
  Billie Elish
  23 ditë më parë

  ckm.ronela

 29. aida hasani
  aida hasani
  23 ditë më parë

  She has that kind of style that 💣💣💣 daaammmnn

 30. Endi Gjyla
  Endi Gjyla
  23 ditë më parë

  Kjo kenge eshte super 🔥🔥🔥🔥

 31. Polixeny Z
  Polixeny Z
  23 ditë më parë

  alfirst.info/load/a42geK2ra9qDnXU/video

 32. MM Di
  MM Di
  23 ditë më parë

  Femer kafsh je

 33. Song Tv
  Song Tv
  23 ditë më parë

  Are you in some type of cult darling

 34. Milica Stanković
  Milica Stanković
  23 ditë më parë

  Translation pls 😭😭

 35. 0.Mazreku
  0.Mazreku
  23 ditë më parë

  finally 😍🔥🔥🔥

 36. ledion shehu
  ledion shehu
  23 ditë më parë

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle skedit se s4mm obaba tije lop etremt

 37. ledion shehu
  ledion shehu
  23 ditë më parë

  Lop

 38. ledion shehu
  ledion shehu
  23 ditë më parë

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle skedit se s4mm obaba tije lop etremt

 39. ledion shehu
  ledion shehu
  23 ditë më parë

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle skedit se s4mm obaba tije lop etremt

 40. ledion shehu
  ledion shehu
  23 ditë më parë

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle skedit se s4mm obaba tije lop etremt

 41. ledion shehu
  ledion shehu
  23 ditë më parë

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle

 42. ledion shehu
  ledion shehu
  23 ditë më parë

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle

 43. ledion shehu
  ledion shehu
  23 ditë më parë

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle

 44. ledion shehu
  ledion shehu
  23 ditë më parë

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle

 45. ledion shehu
  ledion shehu
  23 ditë më parë

  Budall

 46. ledion shehu
  ledion shehu
  23 ditë më parë

  Ojloooopo

 47. ledion shehu
  ledion shehu
  23 ditë më parë

  Ojlop eke hup s4mm ojbudalle

 48. ledion shehu
  ledion shehu
  23 ditë më parë

  Ojloppp

 49. ledion shehu
  ledion shehu
  23 ditë më parë

  Lopagjall

 50. makaveli 10
  makaveli 10
  24 ditë më parë

  Ok boll kopjuat stilin e dafina zeqirit

 51. Aleksandra Resuli
  Aleksandra Resuli
  24 ditë më parë

  🤮🤮🤮🤮🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 52. Univers Unik
  Univers Unik
  24 ditë më parë

  Nuk ke lidhje me muzik

 53. 邱南妮
  邱南妮
  24 ditë më parë

  - Sa gjuhe? - ¿Cuántos idiomas? - How many languages? Ronela: YASSSSS

 54. TikTok Shorts
  TikTok Shorts
  24 ditë më parë

  THE QUEEN IS BACK

 55. Leo Goga
  Leo Goga
  24 ditë më parë

  mos bli shikime

  1. Leo Goga
   Leo Goga
   24 ditë më parë

   @GD Kaci po shikoja nje film dhe desha me e ndalu dhe me coi ktu

  2. GD Kaci
   GD Kaci
   24 ditë më parë

   142 k shikime në 3 ditë. Ku i pe klikimet e bleme ti,mer qorr?

 56. Money Music Entertainment
  Money Music Entertainment
  24 ditë më parë

  💖💓💗💙💚

 57. Reisul Prenga
  Reisul Prenga
  24 ditë më parë

  U fiksova 🎊🎊🎊🎊

 58. Kamela Ranxha
  Kamela Ranxha
  24 ditë më parë

  Je me e mira mos na zhgenje😉🔥🔥🙈🙈😍😍😍

 59. Sara Dyrmishi
  Sara Dyrmishi
  24 ditë më parë

  Welcome 💕. Ronela

 60. spain spain
  spain spain
  25 ditë më parë

  Me encanta cuando hablas español guapetona! Ronela mezi po e prisja nje kenge nga ty

 61. A
  A
  25 ditë më parë

  Jes biçis shiz bek 🤟🏻🤣🔥

 62. Jeta 1
  Jeta 1
  25 ditë më parë

  Ti je kengtarja ime e preferuar dhe gjitha kenget e tua me pelqejne,por me kete kenge ja paske fute kote,sidomos klipi nuk me pelqeu fare! Prap se prap te dua Roni!💓

 63. Rejdi Gjergji
  Rejdi Gjergji
  25 ditë më parë

  The queen is back ❤😍😘

 64. Ledina S
  Ledina S
  25 ditë më parë

  Shyqyr u ktheve😭

 65. Entela Shehu
  Entela Shehu
  25 ditë më parë

  Sa bukur paska bo dhe ket si perher

 66. Elsa
  Elsa
  25 ditë më parë

  Per Zerken esht kjo kenge 😋? Gjithsesi Congratulations!

 67. My files
  My files
  25 ditë më parë

  Jane bere te gjitha njesoj, si ne pamje dhe ne muziken qe bejne. Zero Origjinalitet!!!

 68. Luka
  Luka
  25 ditë më parë

  When you order "Lady Gaga - 911" from Wish 😭😭

 69. Sir Me
  Sir Me
  25 ditë më parë

  RONELA HAJATI A PRANON I BASHKPUNIM ?? PER TESKT SUPER TFORT

 70. maimadhikingvend Mataraj
  maimadhikingvend Mataraj
  25 ditë më parë

  Urime kanga e re shum emir jam endrit kurti nga rugova fans i yti respekt👑👑👑🔥🔥🔥🔥💚💚💚👑👑💚

 71. Zana Dauti
  Zana Dauti
  25 ditë më parë

  Shoqe, te dy te njejt i keni mos u merakosni, ngushelloni veten me njera tjetren 😂 Shume art Ronela, Varet kush e kupton kengen, plus qe s'mund te mungonte teksti ne spanjisht 👍❤

 72. ELONA HOXHA
  ELONA HOXHA
  26 ditë më parë

  Pa lidhje🤐

 73. Amy Ha
  Amy Ha
  26 ditë më parë

  GIIIIIRL YOU HIT SO HARDDDDDD 🥰🥰🥰❤🔴NA JENA MA MIR QUANDO SE PAGA

 74. Kevin Alarcón nieto
  Kevin Alarcón nieto
  26 ditë më parë

  Llegó la doña uff respect from 🇪🇦

 75. Rudina Agolli
  Rudina Agolli
  26 ditë më parë

  Perrle

 76. Anxhela Meta
  Anxhela Meta
  26 ditë më parë

  The best 🥇🥇🏅🏅🤩

 77. Edenisa Pulaci
  Edenisa Pulaci
  26 ditë më parë

  E pasken myt me komente 😂

 78. petada illovah
  petada illovah
  26 ditë më parë

  Ronela the star ⭐️

 79. hanife duraku
  hanife duraku
  26 ditë më parë

  Je me e mira #Rron ❤️

 80. Gisi Sulejmani
  Gisi Sulejmani
  26 ditë më parë

  Nxire sa me shume vido te tjera je ylle

 81. Louis L
  Louis L
  26 ditë më parë

  Skena e kafesë = ART

 82. din h
  din h
  26 ditë më parë

  Mua mu doket sikur kendon Dafina Zeqiri .Kush mendon keshtu si une..!

 83. Ana Kacinari
  Ana Kacinari
  26 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 84. •FATIME_*_BASHA•
  •FATIME_*_BASHA•
  26 ditë më parë

  SUPER MUZIKË 😁😍🤩BRAVO

 85. Roberta Gjugjaj
  Roberta Gjugjaj
  26 ditë më parë

 86. Katil Bey
  Katil Bey
  26 ditë më parë

  Copy: LOREDANA x DELARA - CHECKA (prod. Sondre)

 87. uauaua ajhahaja
  uauaua ajhahaja
  26 ditë më parë

 88. Chloe Manchestor
  Chloe Manchestor
  26 ditë më parë

  💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 89. Pamela Leka
  Pamela Leka
  26 ditë më parë

  Po ata njerez qe nuk e kuptojn kete gjuhen si italiane a cfare eshte ?

  1. Matilde Mara
   Matilde Mara
   26 ditë më parë

   Eshte spanjole

 90. krisitna caca
  krisitna caca
  26 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️

 91. loredana ogici
  loredana ogici
  26 ditë më parë

  O e cmendur super 👏👏👏complimenti suksese te metejshme 🤗🤗🤗🤗

 92. Valdete Abazi
  Valdete Abazi
  26 ditë më parë

  The queen is back 👑👑

 93. Greta
  Greta
  26 ditë më parë

  Thoni cte doni eshtee shum e bukur😍

 94. Juni Kulu
  Juni Kulu
  26 ditë më parë

  Bravo ronela q sblen klikime si kurvat e kosoves q arrijn 1 milion x nje dite.

 95. Marsin Niça
  Marsin Niça
  26 ditë më parë

  Amazing Song. Go girlll

 96. Yo Yo
  Yo Yo
  26 ditë më parë

  Gucci, Prada, Balenciaga? 🤦🏼‍♀️

 97. klaudio ejlli
  klaudio ejlli
  26 ditë më parë

  my favorite singer alive is back 😍😍😍😍😍

 98. Fatos Sulo
  Fatos Sulo
  26 ditë më parë

  Me duket se kjo menyre e te kenduarit i shkon me shume Dafines. Duam Ronelen e vertete !!!

 99. panda __1
  panda __1
  26 ditë më parë

  Ronela krejt i len veq ty me t'pa 👀

 100. Artush Djartush
  Artush Djartush
  26 ditë më parë

  A beautiful song. Congratulations Ronela.