"Nuk vlerësohem se jam gabel", Mandi Nishtulla: Nuk mora kokërr leku nga "të ka lali shpirt" #EXPULS

4 334 Shikime 453 mijë
Argëtim

#tekalalishpirt #expuls #mandinishtulla
#EXPULS - Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00 në ekranin gjeneralist të RTV Ora! Aspak i njejtë më të tjerët, aty ku ekskluzivet thuhen të parat, materiale që nuk i kishit menduar, debate dhe spektakël, gjithçka pa filtra!
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALfirst Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALfirst Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente

 1. Daniela Meta
  Daniela Meta
  Orë më parë

  Mandi ti je njeri star per shqiptaret vllai ta falte zoti zonin dhe shendetin zoti te rujt diet se ne shqiperi boen shume te pa drejta shqiptaret jon racista kurr nuk e mer ate gje qe ti emeriton se ne shqiperi ka korupsion te madh

 2. chelsea14274
  chelsea14274
  9 orë më parë

  Pall K...t

 3. Radoina Gjoka
  Radoina Gjoka
  14 orë më parë

  Mandii shum i prekur duket gjynah sa padrejtesi do i ken bere vetem ai e di.po habitem ce ju doli emri dy kengetareve ce i kisha shum qejf turp ce nk e vlersojne kolegun te pakten ti japin ate ce i tako jo me teper.e dim te gjithe shum mire se sa klikimet i kan marre ato dy kenge ce permeni turp silva dafi dhe flori e te gjith ato ce perbuzin per ngjyren e lekures.

 4. Noel Noel
  Noel Noel
  Ditë më parë

  Mandi Nishtulla gjiganti botëror nuk ben Nena me si mandi

 5. BESIM SHABANI-OFFICIAL
  BESIM SHABANI-OFFICIAL
  Ditë më parë

  Suksese rrespekte!

 6. Voka 1966
  Voka 1966
  Ditë më parë

  Bravo Mandi Nishtulla , një gjë të dish.... këngën të ka lali shpirt.... pikek e klikimet e kësaj kënge i mer vetëm më zërin tende, je njësh mos u merzit e thua se je gabel.... gabel janë ata që mbulohen me miliona nga zëri juaj e tu vij turp .... je lezeti i këngës vetëm ti ..... RESPEKT⭐ 🙏🙏

 7. H H
  H H
  Ditë më parë

  Rrespect nga New York.

 8. All colors with Maida
  All colors with Maida
  2 ditë më parë

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Mandi

 9. Anton Mirditori
  Anton Mirditori
  2 ditë më parë

  Haha, të dëgjova deri në fund... Ke botë brenda teje, të lumtë. Je i vogël dhe i madh njëkohësisht!

 10. erigent backa
  erigent backa
  2 ditë më parë

  Bravo mando te uroj shendet

 11. lu xdbd
  lu xdbd
  2 ditë më parë

  Robt atyre qe jan rracista je per gjith shqiptaret yll i estrades rrofsh vlla

 12. Nikolas Karaqi
  Nikolas Karaqi
  3 ditë më parë

  Mandi respekt per ty te uroj sukses pas suksesit 👑💙🍀🥂

 13. eticet Zyplie
  eticet Zyplie
  3 ditë më parë

  ✌🌼🍊🍑🍎

 14. eticet Zyplie
  eticet Zyplie
  3 ditë më parë

  Ti je: 🎩: Per mirnjohjen : E Abu Dhabi : :::ti je: : njeri Unik :

 15. Elisabeta S
  Elisabeta S
  3 ditë më parë

  Si ka mundesi gje e paragjykojn kur shumica degjojn vtm keng tallava te ktyre?☹️

 16. Kasem Cekrezi
  Kasem Cekrezi
  3 ditë më parë

  Mandi je talent i pa pare te respektoj shume

 17. Arber Meca
  Arber Meca
  3 ditë më parë

  Booo sa drru qeka

 18. Adam Arapi
  Adam Arapi
  3 ditë më parë

  Bravo Mandi mos e zhvlerso Talentino qe Ke Bota e jashme nuk te sheh se cafare je se je zezak apo je i Bardhe, Arti ,Muzika nuk ka rraze ka vetem Talent, Talenti eshte i preferuar i vlersuar nga publiku,ai talent jeni ju Mandi.numer 1 njesh.akoma nuk ka arrit njeri suksesin e kenges te la Lali shpirt,

 19. Gon Goni
  Gon Goni
  3 ditë më parë

  Kto me pru ne kosove bohet fill profesor i gjuhes shqipe

 20. A H
  A H
  3 ditë më parë

  Shpirt i mir je dhe i drejt .ALLAHU te ruajt o Mandi 💖🍀

 21. Cetaj Besnik
  Cetaj Besnik
  4 ditë më parë

  Hajde bac nKosov muziken e ki perfekt ti sdin me knu keq veq vazhdo

 22. Kallaqis Micaqis
  Kallaqis Micaqis
  4 ditë më parë

  Nji shqiptar qe ban dallime gabel, shqiptar etj. mos e past jeten e gjat. Ti je mbret, krijes e Allahut me zemer te bardh, jo ne qent dijm se kush prej njezve ka vler e kush jo por Zoti i plotfuqishem.

 23. MrGhostmafia
  MrGhostmafia
  4 ditë më parë

  Maqedonsit robt ty

 24. MrGhostmafia
  MrGhostmafia
  4 ditë më parë

  Mandi choupo moting

 25. Elvis Visi
  Elvis Visi
  4 ditë më parë

  Njeriu duhet vlersuar nga puna qe ben dhe produktiviteti qe ka dhe jo nga rraca apo etinia. Mandi esht nje nga kengetaret me te mir ne Ballkan. Dhe gjithmon do mbetet Mbreti🎤🎤🎤

 26. brave forever
  brave forever
  4 ditë më parë

  Kengetar fantastic ✊✊

 27. Dashamir Shllaku
  Dashamir Shllaku
  4 ditë më parë

  Mos e ban vedin politikan se ti the mir gabel jam jeni te mir me kendu

 28. V.M
  V.M
  4 ditë më parë

  Mandi shumm talent je hallall ska ne muzik enjet jo shiptar magjup moslem katolik njeri keq asht ikeq .

 29. ghaliti
  ghaliti
  4 ditë më parë

  Me ket video respekting e ka ky te madh nga un je talent I madh vazhdo me muziken tende dhe te gjith jem mbrapa teje vlla

 30. danqi Luan
  danqi Luan
  4 ditë më parë

  OO MANDI JE LEGENT RESPEKT PER MANDIN

 31. Burim Hyseni
  Burim Hyseni
  5 ditë më parë

  te lumt mandi je i mrekullushem

 32. Manjola Struga
  Manjola Struga
  5 ditë më parë

  Respekte per ty Mandi je nje kengetar me super talent dhe me zmr te madhe.😍😍😍😍😍.

 33. Martin Martin
  Martin Martin
  5 ditë më parë

  Silva te ta dije per nder ty se i dhe gjithe ate fame ordineres.Dhe kenga ka shitur dhe ka ecur vetem prej teje.

 34. Florenc Merdita
  Florenc Merdita
  5 ditë më parë

  Mandi Nishtulla te njoh shume mire, e di shume mire sesi je rritur ne muzike dhe bravo te qofte,por kur te flasesh per Muharrem Ahmetin shpelaje gojen mire dhe perulu para tij,sepse Muharrem Ahmeti te ka "rritur" ty bashke me shume shoke te tu. Muharrem Ahmeti ka ndryshuar menyren e konceptit te muzikes qe shumica kengetareve mundohen ta imitojne

 35. Hajrulla Skuroshi
  Hajrulla Skuroshi
  5 ditë më parë

  SKOM BESU QE ESHT KY NJERI KAQ I DREJT E MIR

 36. Angel Angel
  Angel Angel
  5 ditë më parë

  Bravo te qoft shum i edukuar

 37. Bejtulla Metushi
  Bejtulla Metushi
  5 ditë më parë

  Sukses dhe shëndet se dikush qka paragjykon dike spari duhet të parashikojë vetveten

 38. Vagabond Masllani
  Vagabond Masllani
  5 ditë më parë

  T RUJT ZOTI O MAND DJALI

 39. Miribane Zekiri
  Miribane Zekiri
  5 ditë më parë

  Mandi je ⭐⭐⭐

 40. OLY OLYMPOS
  OLY OLYMPOS
  5 ditë më parë

  Ky gazetari perse flet keshtu?? I paska ikur gjuha nga te ber goliore..

 41. Puro Shqipe Shqiptar
  Puro Shqipe Shqiptar
  5 ditë më parë

  Edi Rama nuk asht noizi dhe stresi ooooo clllufa c...... po aq shkolle keni dhe flitni ky sdi me fol

 42. Denis Mehmeti
  Denis Mehmeti
  6 ditë më parë

  Mandi nishtulla 👑je edhe 👑do jesh gjithmon

 43. Xhoana Kamberi
  Xhoana Kamberi
  6 ditë më parë

  Mandi esht vertet per tu vleresuar po me vjen keq se ndodhemi ne nje vend ku jemi racista dhe nuk vlersojm mendjen , talentin po vlersojm ngjyren lekun bukurin dhe esht vertet per te ardhur keq se si nje kengetar kaq i talentuar nuk shperblehet me ate qe e meriton vertet edhe dicka te fundit mandi mos u dorezo vazhdo te kendosh se ne te gjith ta dim vleren kemi nevoj per muziken tende je super talent suksese ✌🏻

 44. Mimosa Hassani
  Mimosa Hassani
  6 ditë më parë

  Me politik mos u merr, zerin e ke te mbrekullueshem 👏🏻👏🏻👏🏻

 45. EMANUELE cela
  EMANUELE cela
  6 ditë më parë

  Nje ze i mrekullueshm respekte ,te uroj fat dhe suksese.

 46. Albania Albania
  Albania Albania
  6 ditë më parë

  🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭

 47. Laura Docherty
  Laura Docherty
  6 ditë më parë

  Miellosh analfabet..

 48. Edi Rruga
  Edi Rruga
  6 ditë më parë

  Brravo Mandi rrespekt per fjalet e sinqerta qe flet je i papame .

 49. LAC Vegas
  LAC Vegas
  6 ditë më parë

  Muharrem Ahmeti asht kokrra e mutit para teje

 50. Faik Veseli
  Faik Veseli
  6 ditë më parë

  Ooo mandi je shum imr ber bes te uroj gjdo tmira ne jet

 51. fimi mustafaj
  fimi mustafaj
  6 ditë më parë

  ky eshte i madh sa drru qe eshte ber hahahah

 52. ipe jase
  ipe jase
  6 ditë më parë

  SILVA VEQ TE KA BE FAM,EDHE MASHUM, KURSE AJO LET BEN HITE TANI ....KURSE TI JE GJIGANT

 53. Shpendi tufa
  Shpendi tufa
  7 ditë më parë

  Je me i madhi

 54. Shqip Day
  Shqip Day
  7 ditë më parë

  Qysh bre gjith ato shikime nuk more lek, bile diku 10mije euro te ajo keng i ke meritu.

 55. suzana Rustemi
  suzana Rustemi
  7 ditë më parë

  Hidhe ne gjyq kengetaren e nenokes🤮🤮🤮🤮

 56. giannis kriavrisi
  giannis kriavrisi
  7 ditë më parë

  mandi bravooooo

 57. amarildo amarildo
  amarildo amarildo
  7 ditë më parë

  Mandi dhe muharremi jan gjigandet e tallavas, ne gjith ballkanin

 58. Baubau Baubau
  Baubau Baubau
  7 ditë më parë

  Mandi edhe se ske marr leket per kengen te ka lali shpirt ska problem njeriu l'indirizzo mut nuk bahet dhe kshu dhe ato si nul te kan dhan lek kshu jan se nuk ka shqiptar ose dikush u huj qe njef kengen krenohet prandaj para nish mos u ndalo

 59. Keep Calm
  Keep Calm
  7 ditë më parë

  Na qajn bythen mener😅😅😅a tlumt goja

 60. Rei Karapici
  Rei Karapici
  7 ditë më parë

  😂😂😂❤️❤️❤️

 61. Diana Naikolli
  Diana Naikolli
  7 ditë më parë

  Po lezeti i kenges je ti Mandi jo ajo

 62. doktorr strange
  doktorr strange
  7 ditë më parë

  Je njish o gjigand florin salami me rumunet e tjer t vin anash

 63. One Dollar
  One Dollar
  7 ditë më parë

  3:20

 64. Gjeorgjina Dervishi
  Gjeorgjina Dervishi
  8 ditë më parë

  👑👏👏

 65. mimi I kiki siljanoski
  mimi I kiki siljanoski
  8 ditë më parë

  Mandi i pa zevensushem 💎🙏

 66. Landi Deda
  Landi Deda
  8 ditë më parë

  Ne shqiperi ka recizem edhe vjedhje hapur sa ky vend sdo behet kurr 🙄 Por sado kto kurvat qe nxjerrin bythet shalet gjoks e kto tjera e thojn behen vipa si n vidio porno ta harrojn, Mandi eshte mandi dhe nuk munden t krahasohen as kto vipa qe e kan vjedhur hapur apo e kan konsideru gabel sepse talentin ja ka dhuru zoti Edhe po zoti do e ndihmoje t ece para edhe pse n vendin tone t qelbur me shtet nuk do e kete t leht aspak...

 67. G Music
  G Music
  8 ditë më parë

  Ndaj shqiperija ska per tu ber kurr me shqiptar se kemi ne gen rracizmin,falcitetin,egoizmin,bullizmin,hipokrizin

 68. G Music
  G Music
  8 ditë më parë

  Po ky rracizmi I shqiptareve I ka len prap a nuk e din qe maloket qiheshin si derri night club se kur JAN jasht shteti na bejn si Patriota hipokrit

 69. ionela774
  ionela774
  8 ditë më parë

  Luois Vuitton nuk eksikston ajo bluze eshte luois Vuitton TURKISH

 70. Mimo Milano
  Mimo Milano
  8 ditë më parë

  O mand PSE I vje emisjon ktij pederasti

 71. Arber M
  Arber M
  8 ditë më parë

  O.mandi po pse o vlla na thua maqedonca neve Shqiptarve tmaqedonis.. ne jemi Shqiptar me shum se do shqipoflsa ne mèmèn Shqipëri.. ne e duam Shqipërin me shum se ju qe jetoni ne at vend.

 72. Saimir Kraja
  Saimir Kraja
  8 ditë më parë

  Zoti te sjedht ate qe meriton 🙏🙏

 73. Bylis For ever
  Bylis For ever
  8 ditë më parë

  99% e Jevgjëve, Gabelëve, Harixhinjeve ne luften e Kosovës ishin Sphihuna e Serbit, kete e dijne te gjithe Po ti lëre politiken e merru me muzikë. Tani ju e kini si rrace qe ankoheni e qaheni shpeshe. Mu Nuk me pls Sh. Per ju se jini komunitet i piste, hajdute, mashtruesa

 74. Arben Haliti
  Arben Haliti
  8 ditë më parë

  Po gabeli eshte Gabel dhe do të jetë gjithémon Gabel rac e flliqur

 75. William Hysa
  William Hysa
  8 ditë më parë

  wait wait , he got a point!

 76. Sokol Bilbili
  Sokol Bilbili
  8 ditë më parë

  1 trefletsh para intervistes dhe e ka len drejtusin e emisjonit shushat, hahaha, Mandi respekt je njesh

 77. Behar Jetishi
  Behar Jetishi
  8 ditë më parë

  edhe ne te maqedonis jemi SHQIPTAR jo maqedonas po SHQIPETAR

 78. Fatton Alili
  Fatton Alili
  8 ditë më parë

  Ai qe lind dhe rritet ne mesin ton me gjuhen ton me kulturen ton, pa dyshim qe eshte Shqiptar 100%

 79. Telegraf
  Telegraf
  8 ditë më parë

  Ne afganistan gjat punes kam degju kenget e tij ,ne dubaj e turki gjynaf qe ky nuk vlersohet .

 80. Bozart
  Bozart
  8 ditë më parë

  Jepini mer pisa lekt qe ka meritu. Kur doli ky me pajtu noizyn me stresin, u tregu cka bobi asht. Jepini mar se ma kengtar tpaster e tdasht se Mandi keni per tlyp e skini per tgjet. Kaq ju thom, ju vazhdoni avazin

 81. Anton Jaha
  Anton Jaha
  8 ditë më parë

  Lelleelemelellle kaq din ky indian

  1. Anton Jaha
   Anton Jaha
   6 ditë më parë

   @Bledar Ymeri suksese ne jet

  2. Bledar Ymeri
   Bledar Ymeri
   6 ditë më parë

   @Anton Jaha agron dalipaj, sado qe askush nga istituzionet nuk e mbeshtet, ai vazhon te spjegojë jo vetem shqiptareve se sa e bukur dhe e forte eshte nëna e te gjitha gjuheve SHQIPJA

  3. Bledar Ymeri
   Bledar Ymeri
   6 ditë më parë

   @Anton Jaha vertet popull i varfer...por gjuha shqipe, eshte ajo qe e gjitha bota po e kupton te verrete! Atehere nuk ka rrezikshmeri, spese njerezia nuk eshte më symbyllur

  4. Anton Jaha
   Anton Jaha
   6 ditë më parë

   @Bledar Ymeri historia eshte e rrezikshme per ne arsya jemi popull i varfur

  5. Bledar Ymeri
   Bledar Ymeri
   6 ditë më parë

   @Anton Jaha nuk jam fort njohes i historise por jam kureshtar per te njohur

 82. Sami Sali
  Sami Sali
  8 ditë më parë

  O la ndi je mbret mos ja ven vesh in atyre shkrdhatave ty te don e gjith shiptaria. Prshendetje nga Shkupi

 83. Daniel D
  Daniel D
  8 ditë më parë

  Mandi nuk duhet te kete vend per racizem ne Shqiperi. E the shume mire flet shqip dhe je shqiptarë e pa pranushme te trajtohesh ndryshe nga te tjeret sidomos kur ke kontribuar ne shoqerine shqiptare me muziken tende. Nje gje sjam dakort me ty per beshtetjen e PDs :)

 84. ICED SKY
  ICED SKY
  8 ditë më parë

  Keshtu eshte kur intervistuesi i perket komunitetit gay dhe eksitohet....Vetem mustaqet s'e kuptoj pse i mban.

 85. Hobi is my SUNSHINE
  Hobi is my SUNSHINE
  9 ditë më parë

  Vazhdo të kendosh Mandi ke shumë talent të ajo këngë gjithë meritat janë të tuat zëri jot e bën ndryshimin këndo vetëm mos beso të tjerë dhe do maresh ato që meriton respekt për ty

 86. Abi Abibos
  Abi Abibos
  9 ditë më parë

  Shum shum Respekt prej ni shqiptari prej drenice 🇽🇰🤝🇦🇱

 87. Labinot Demiri
  Labinot Demiri
  9 ditë më parë

  Hallall te qoft bruda je i madh

 88. D29
  D29
  9 ditë më parë

  Boj valixhet gati daku se RAMA DO JET KRYEMINISTRI I SHQIPRISE

 89. Marselina
  Marselina
  9 ditë më parë

  Nje interviste,ku permenden shume tema, brrylat, miku ne shqiperi,rracizmi,politika, etj etj Bravo e madhe per Mandin i cili preku shume tema,jo si disa qe nuk kane ze per te kenduar dhe kane pasur perfitime ekonomike,pa dallim feje ,krahine apo ngjyre me kenget e tua ben te kerceje dhe te cohet ne kembe nje popull.Te kendofte zemra .

 90. Lindita Se
  Lindita Se
  9 ditë më parë

  Më le pa fjalë , sa djalë i zgjuar , kam patur simpati , por tani po të admiroj jashtë mase .Kokën lart , e drejta vonon por nuk harron , zoti të ka bekuar me zërin tënd magjik . 💯 % Talent .👌👌👌

 91. Ema Ema
  Ema Ema
  9 ditë më parë

  Sa per Silva Gunbardhin e njohim kush ka qene ketu ne Vlore dhe gjynah ai burre qe e ka ne krahe ate injorante ate mendjemadhe

 92. Ema Ema
  Ema Ema
  9 ditë më parë

  Mandi gabel te ben goja jo lekura dhe te bardhet qe e quajne veten dore te bardhe jane imoral jane kusare jane te degjeneruar. 1001 te zezat kane te bardhet Po ji krenar se gjaku eshte i njejte si i bardhi dhe i ziu nje gjak kane nje ngjyre ndryshon grupi

 93. Leonida Teodoris
  Leonida Teodoris
  9 ditë më parë

  Njeri gabel e tjetri pusht

 94. Luis Bajramaj
  Luis Bajramaj
  9 ditë më parë

  Mandi Mos u bo Merak se ne Shqiptaret jemi ma Gale se ti. Respekt per ty. Te them drejt edhe qe nuk e degjoi edhe shum Musik shqip. Ajo kenga me Silva me ka mbet ne mendje. Pejé Kosov me banim ne Gjermani.

 95. Zylfi Shala
  Zylfi Shala
  9 ditë më parë

  Pershendetje KINGU i Shqiptaris mos e rruj o lal per dekorimin e rames o burr veq suksese nga ♥️♥️❤️❤️

 96. Gabriel Kalaj
  Gabriel Kalaj
  9 ditë më parë

  Shko mor rrot k..i tu rrit menja ty brekshkym

 97. Durim Hasani
  Durim Hasani
  9 ditë më parë

  😘😘😘mandii🔥🔥🔥🔥🔥

 98. maik. tirona
  maik. tirona
  9 ditë më parë

  Po mbas 10 vjetesh te ra ne mend dhe e more vesh qe nuk merrje leke pare pse nuk fole dhe nuk tregove me perpara dicka esht ne kte gje qe nuk shkon???????????????

 99. Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli
  9 ditë më parë

  RANSI KA SEJE IMIR VUAN POR NUK HUMB RRESPEK DJAL PUNTE MAR

 100. Eri Er
  Eri Er
  9 ditë më parë

  O Mand bej muzik mos bej politik se le nam gabel dreqi