Stresi x Cbiz - Feel good (Official Video 4K)

15 177 Shikime 1,6 mln
Argëtim

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6NyNeM6CAYDxKaXh49XEJA
iTunes: music.apple.com/us/album/feel-good-feat-cbiz-single/1564437732
Linkfire: AcromaxMedia.lnk.to/FeelGood/

Komente

 1. Ismet Cakerri
  Ismet Cakerri
  3 orë më parë

  PAH LIDHJE KENGA

 2. Ardit Uka
  Ardit Uka
  4 orë më parë

  T'a baft zoti hadha Arkimet djali bravo🌟

 3. alma kovaci
  alma kovaci
  5 orë më parë

  ju rujt zoti

 4. alma kovaci
  alma kovaci
  5 orë më parë

  like dhe koment kush mendon qe noizy do bej kenge

 5. T Sh
  T Sh
  14 orë më parë

  Vidoklipi i bukur dhe zezaku ja kishte iden rapit kurse strasi pa lidhje fare ✌🏻

 6. Ackount user Usera
  Ackount user Usera
  22 orë më parë

  0:46 🔥

 7. Bylis For ever
  Bylis For ever
  Ditë më parë

  Po si i bëni like këtije tru k.... që shanë shqipetaret sepse kanë bindje të ndryshme politike. Ky eshte nje tru Gomare

 8. Vraka Vraka
  Vraka Vraka
  Ditë më parë

  alfirst.info/load/poGLdX-5lZelnY0/video

 9. Nona Nona
  Nona Nona
  2 ditë më parë

  teksi më amator i bër ndonjeher stres shum dobët prisja shum më shum i ke zhgënjyer fansat shum 🤦

 10. petrit kurpali
  petrit kurpali
  3 ditë më parë

  O ti qifsha robt ty

 11. Renis Keci
  Renis Keci
  3 ditë më parë

  BB4LIFE ❤❤🔥🔥🔥

 12. Ditart
  Ditart
  4 ditë më parë

  Teksti i stresit nr 1

 13. Fatjon Aliu
  Fatjon Aliu
  5 ditë më parë

  stresi ka shum stres

 14. pro tv
  pro tv
  6 ditë më parë

  Stresi is dick

 15. Egzon Imeri
  Egzon Imeri
  6 ditë më parë

  👍👍👍👍

 16. Eri Qama
  Eri Qama
  6 ditë më parë

  Stresi fake

 17. Vin Van
  Vin Van
  7 ditë më parë

  Spo I merr 2 million klikime

 18. Vin Van
  Vin Van
  7 ditë më parë

  Super🥰

 19. djalingatropoja
  djalingatropoja
  8 ditë më parë

  Cheap Zezake Birminghami , car rentals edhe nje Xhamaikan . Njiefsha mire per ju , normal Ajo Pune, me G Class, votoni Tom Doshin.....

 20. Kristian Tuci
  Kristian Tuci
  8 ditë më parë

  Jam ktu per me ngju muziken sme plas fare per komentet hajt tung

 21. M4RKO
  M4RKO
  8 ditë më parë

  Teksti ?😂

 22. Removed from YouTube
  Removed from YouTube
  9 ditë më parë

  alfirst.info/load/oaVvh5-zas-HdKc/video

 23. TROPOJAN NT
  TROPOJAN NT
  9 ditë më parë

  💯

 24. Genève Suisse
  Genève Suisse
  9 ditë më parë

  *Hey Broo,you are number* 1️⃣👐🇦🇱

 25. Gzim Spj
  Gzim Spj
  9 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱

 26. Elvis Hidaj
  Elvis Hidaj
  10 ditë më parë

  Nga jugu ne veri 🇦🇱 Super Keng

 27. Skiner Elezi
  Skiner Elezi
  10 ditë më parë

  E psh gje gjuje edhe ike me vrap

 28. Aur la Pirate
  Aur la Pirate
  10 ditë më parë

  une dinguerie se son !!!!

 29. Aur la Pirate
  Aur la Pirate
  10 ditë më parë

  une dinguerie se son !!!!

 30. Skiner Elezi
  Skiner Elezi
  10 ditë më parë

  Kush me bo like i shalla gjeni dashnore

 31. Kled Aliaj
  Kled Aliaj
  10 ditë më parë

  Wallahi kong e pordht or shok

 32. Toni Kid
  Toni Kid
  10 ditë më parë

  Mirë klipi deri në 3:12.....po këta 4 gaxhgauna nga mbrapa dhe atë kacolen te shkallet ç'i keni a tqifja????

 33. FF SOKOL
  FF SOKOL
  10 ditë më parë

  KUSH E SHEH KET KOMENT IA BOFT ZOTI KABULL RAMAZANIN .

 34. Cllevio
  Cllevio
  11 ditë më parë

  Ku je pra

 35. Engji Rmn
  Engji Rmn
  11 ditë më parë

  🤮🤮 rep ma palidhje nuk paskna degju kenge rrugeve kujdes fjalorin nuk do thot po kendoj vetem me flliq me goj 🤮

 36. Dodaj Robert
  Dodaj Robert
  11 ditë më parë

  Respekt keng shum e fort🤙🤙🙏

 37. Andy Hoda
  Andy Hoda
  12 ditë më parë

  You Re a legend Strsi both of you

 38. Xhevrie Buci
  Xhevrie Buci
  12 ditë më parë

  💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩🖕

  1. Vin Van
   Vin Van
   11 ditë më parë

   Ça ke

 39. Florian Sinani
  Florian Sinani
  12 ditë më parë

  O stres ke thy rregord me kete muzik shm bukur przt bravi bravo stres zoti te bekoft bro😀😀🤘🤘🙏

 40. Fier Fier
  Fier Fier
  12 ditë më parë

  Bos lali me shok

 41. Bad boy
  Bad boy
  12 ditë më parë

  BB4LIFE🤘❤

 42. Endrit Avdiu
  Endrit Avdiu
  12 ditë më parë

  Bolet e rona, s'po mi man dot 🤣🤣🤣

 43. Nakos Stefanakos
  Nakos Stefanakos
  12 ditë më parë

  Bravo stresi✌

 44. private g
  private g
  12 ditë më parë

  viewsat e cbiz mund te jen 1000-1500 te tjerat jan gjith shqipe ahahaahha

 45. Klajdi Daci
  Klajdi Daci
  12 ditë më parë

  🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑

 46. Ish 0115
  Ish 0115
  12 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥😎😎😎😎😎

 47. Vin Van
  Vin Van
  13 ditë më parë

  Pse se po o stres nje kenge per PD-ne✌✌✌✌😅😅

 48. LT Jacober
  LT Jacober
  13 ditë më parë

  Dat nigga aint talking bout shit..stressi u ok bro .. but what was that bout london to philly?

 49. Albbi GB
  Albbi GB
  13 ditë më parë

  keng barbonash

 50. Toni Gura
  Toni Gura
  14 ditë më parë

  Super kenge vec vazhdoni

 51. inax cr
  inax cr
  14 ditë më parë

  Amo bisha paske fillu me kopju noizyn se ithe ne kenge tu ukap me qdo lloj race kur boni bashkpunim me ate zezakun italian tani po I bon vet mos fol per tjeret mos ubo adoleshent👌

 52. Renato Canaj
  Renato Canaj
  14 ditë më parë

  Krejt po thon jam p.. Some e ke myt stres vec mos u nal bomb mas bombe

 53. tralala tralala
  tralala tralala
  14 ditë më parë

  Du er så fuckin smuk 👀

 54. this is fan page the best music song
  this is fan page the best music song
  14 ditë më parë

  Ça karin o kjo kong ropqime

 55. StrixxGaming
  StrixxGaming
  14 ditë më parë

  BadBoy4Life

 56. The Black Rat Inn
  The Black Rat Inn
  14 ditë më parë

  rrobqiri mutit me muzik evgjitesh

 57. Adrian Klos
  Adrian Klos
  15 ditë më parë

  Vari karsa

 58. riki pro
  riki pro
  15 ditë më parë

  O stresi edhe luli i prputhen ta kaloi me shikime 🤣🤣 ik mor ropqir i muti

 59. Stesi Kola
  Stesi Kola
  15 ditë më parë

  Tu Ba stresi si vinzi 🤦‍♀️

 60. FF BADBOY
  FF BADBOY
  15 ditë më parë

  Stresi❤️❤️❤️❤️❤️

 61. TheRealABD Scuza
  TheRealABD Scuza
  15 ditë më parë

  C BIZ good voice

 62. Christian Shatro
  Christian Shatro
  15 ditë më parë

  This is littt😜😜💥🔥

 63. stresi tayna stresi'tayna
  stresi tayna stresi'tayna
  15 ditë më parë

  1.1milion shikime🤑🤑🤑

 64. Mandi Mandi
  Mandi Mandi
  15 ditë më parë

  Ec bet boj

 65. Albaniaa Durrsi
  Albaniaa Durrsi
  16 ditë më parë

  Qr ky stresi kaq kohe artist , iken andej nga ishulli me mafioza per na i shpi bari, do me dal si escobar ne clip qe e ka ba cheap fare si dhe muziken. Ishalla po te hecin punet e tjera o stres, se shof qe je stresu pak.

 66. AJ Lala
  AJ Lala
  16 ditë më parë

  Ke hum si lul basha

 67. Ballaban Koka
  Ballaban Koka
  16 ditë më parë

  Bravo. Te. Lumte

  1. Ballaban Koka
   Ballaban Koka
   16 ditë më parë

   Eshte. Kar ai. Tjetri

 68. Ballaban Koka
  Ballaban Koka
  16 ditë më parë

  O. Bosi. Si. Kar. Je

 69. Ballaban Koka
  Ballaban Koka
  16 ditë më parë

  Stresi. Ka. Kenuar. Me mire. Se. Ti. Huaji

  1. Ballaban Koka
   Ballaban Koka
   16 ditë më parë

   Bravo. Ja. Ke. Qire. Nenen. Stres. Ati. Te. Huajt

 70. Ballaban Koka
  Ballaban Koka
  16 ditë më parë

  Apo. Kishe. Turpe. Eeeeeee

 71. Ballaban Koka
  Ballaban Koka
  16 ditë më parë

  Fareeeeee

 72. Ballaban Koka
  Ballaban Koka
  16 ditë më parë

  Pse nuk. I. Xhvesheeee

 73. Ballaban Koka
  Ballaban Koka
  16 ditë më parë

  Me. Burr. Ti. Je.

 74. Ballaban Koka
  Ballaban Koka
  16 ditë më parë

  Te. Lumte

 75. Ballaban Koka
  Ballaban Koka
  16 ditë më parë

  Te. Bukra. Nga. Bythet. Te. Mdhja. Dhe. Sist. E. Mdhjaja. Si. Bole. Te. Rena

 76. Ballaban Koka
  Ballaban Koka
  16 ditë më parë

  E. Ke. Qar. O. Kare. Fare. Me. Gjithe. Me. Ato. Kurva

 77. Ballaban Koka
  Ballaban Koka
  16 ditë më parë

  Bravo. Kar

 78. ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅ
  16 ditë më parë

  Bashkohu ti dhe noizy dhe qiani nenen te gjithve qe ju bejn dissa 2 legjendave

 79. GRE
  GRE
  16 ditë më parë

  Cbiz is a cokehead so this kinda sound fits him perfectly

 80. Best Things
  Best Things
  16 ditë më parë

  Shiitt 🤮

 81. Best Things
  Best Things
  16 ditë më parë

  He Mo refugjat anglie Ku je ?? Se spo te shoh? 😂 barbon .. yttt ropqir

 82. yutube 2021
  yutube 2021
  16 ditë më parë

  Eeee stresiiiiiii bosiiiii je I madh king

 83. Fation Omeri
  Fation Omeri
  16 ditë më parë

  Super keng bro

 84. Kacurri Linza
  Kacurri Linza
  16 ditë më parë

  DIASPORA U INJORUA PRAPE ASNJE EURO PER PER SHQIPERINE DERI SA TE MARRIN TE DREJTEN E VOTES

 85. Bani 86
  Bani 86
  16 ditë më parë

  🔥🔥👍🏼

 86. LORD OfWar
  LORD OfWar
  16 ditë më parë

  101% FAKE music..

 87. Kazaz Kavaja
  Kazaz Kavaja
  17 ditë më parë

  Presim vish Shiperi tja Qim ropt ed rames me kallash 💪

 88. e.b e.b
  e.b e.b
  17 ditë më parë

  Dobet ska lidh trap drill futja gjum stresi

 89. Coming Soon
  Coming Soon
  17 ditë më parë

  Ik mor rrobqira ben keng akoma ky pallosh muti..

 90. Pineal Gland
  Pineal Gland
  17 ditë më parë

  C B I Z 💥🚀

 91. Benita Cotterill
  Benita Cotterill
  17 ditë më parë

  🥰💞🔥🔥

 92. anxhela malaj
  anxhela malaj
  17 ditë më parë

  Hajt krejt demokratet te bejn like ktu

 93. Juli Zagradi
  Juli Zagradi
  17 ditë më parë

  Kot fare cesht mor kjo kenge,??????????

 94. Xhemal Dumi
  Xhemal Dumi
  17 ditë më parë

  Rama ki

 95. e. guberja
  e. guberja
  17 ditë më parë

  Ik re kalama ban tfortin kot kur ke zemren e leprit

 96. MP Power
  MP Power
  17 ditë më parë

  All those girls are not in shape that’s so weird 🙈🤷🏻‍♂️

 97. Durim Rexhepi
  Durim Rexhepi
  17 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 98. Nuriet Isufaj
  Nuriet Isufaj
  18 ditë më parë

  Nahengsh rakun

 99. You You
  You You
  18 ditë më parë

  o stresssss i ke ra ne qaf kot kti zanati o broo prz sje me kndu ske za ske asigja me rrecitu pa lidhje di edhe vet

 100. ST BRUDA
  ST BRUDA
  18 ditë më parë

  1 milly ✌️✌️✌️✌️✌️