DULLA - FAKTE (Official Video 4K)

13 000 Shikime 771 mijë

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip

Producer: EngliVersal
Mix \u0026 Master: WestPoint/Rvchet
Lyrics: Dulla
Video: MaxProduction

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6wKAlV...
iTunes: music.apple.com/es/album/fakt...
acromaxmedia.lnk.to/Fakte/

Komente

 1. Girl Official
  Girl Official
  Ditë më parë

  mu fiksua😫👑

 2. kleo shella
  kleo shella
  Ditë më parë

  Dulla Dulla Dullla bravo je super kengetar 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👏👏👏👑👑👑

 3. AL BANDITI
  AL BANDITI
  2 ditë më parë

  Shok shok ki kujdes ca po fol se po ngel në stol Nuk o futboll kjo loj o me fakte, Po po po jan fakte 97 ke lexu kët dat' ke qen' në bark o plak Duke prit për me dal kto jan fakte Fakte… Si baruti djeg kur futem n'flow Rrevole kauboj kush po don show Ej Dulla Dulla hyni n'loj, Sille kë tdush ta eliminoj, T'eger e kom tipin si tigrin Beatin e caj beatin boj hitin Kta e ndjejn rrezikin vec ikin, Cunat t'fikin si splifin, Cpate? Ti fol jerm n'kok tate Armata e madhe hyn n'valle OTR s'bojm hajgare -ca po thu palle kadale Hajd hajd se kur vini n tiron Mos thoni ca ju bom, Ju e dini c'keni thon ju e dini si e lam, Un' e kam 1 skorpion për ju të ton Un' e kam 1 skorpion Fakte… Skeni fakte… Po po jan'fakte, Kto që flas jan' fakte. Fakte… Skeni fakte… Po po jan'fakte, Kto që flas jan' fakte. Shok shok ki kujdes ca po fol se po ngel në stol Nuk o futboll kjo loj o me fakte, Po po po jan fakte 97 ke lexu kët dat' ke qen' në bark o plak Duke prit për me dal kto jan fakte Fakte… Asnjoni prej jush nuk vleni, Shoki juve ju iku treni, Dhe historit' që tregoni ju, As fmit nuk mund ti rreni Zin tereza plot shpresa, Mundsit jua dha me thesa, Mosmirnjohja juj? U largut ju ra debulesa, Ju jeni kurva pa besa, Ju hapem syt' dhe ju mushëm xhepat, Dhe nuk jeni ju për vëmëndje Ju meritoni vec cepat, Ju na vini rreth e rreth grupit, Si striptistja rreth e rreth tubit, Ne të presim jashta te klubi, Hekrin ngoj - ej ca po thu ti, Fakte… Skeni fakte… Po po jan'fakte, Kto që flas jan' fakte. Fakte… Skeni fakte… Po po jan'fakte, Kto që flas jan' fakte. Shok shok ki kujdes ca po fol se po ngel në stol Nuk o futboll kjo loj o me fakte, Po po po jan fakte 97 ke lexu kët dat' ke qen' në bark o plak Duke prit për me dal kto jan fakte Fakte… Shok shok ki kujdes ca po fol se po ngel në stol Nuk o futboll kjo loj o me fakte, Po po po jan fakte 97 ke lexu kët dat' ke qen' në bark o plak Duke prit për me dal kto jan fakte Fakte… Ju mora mar me i beat isha debit Me ja u kthy nket dit pa e prit Po ju pres për vizit n'ket rrug tu vozit Ti ske qen lazarat hej papi ti je shit Ej papi a je burr ça po bon tu u mburr Barin qe po pin ti dikush siper e ka pshurr Ta kam dhon dhe i like medemek je duk cool Por tani meriton kët shpull Notën dhe diten po ecni me frik Majtas e djathtas rruga panik Thirrem ti xhaxhi ose fmij i lig E baba që ke në shpi po t'duket armik Bukur po dukesh si kurv ti o buce Atletet ti dham tani shki vish papucet E leni ti pucet mas shpine po futesh Tirona e modhe po ti ku u zhduke

 4. Elbasan El
  Elbasan El
  2 ditë më parë

  O dulla zemera ime dufutem ke OTR

 5. Leta Turhani
  Leta Turhani
  2 ditë më parë

  S

 6. Klevio Buci
  Klevio Buci
  3 ditë më parë

  Si pidhsome me rb shpie

 7. Amarildo Sula
  Amarildo Sula
  3 ditë më parë

  Je me i miri

 8. Ergın Ergın12
  Ergın Ergın12
  3 ditë më parë

  Ronaldo

 9. Ergın Ergın12
  Ergın Ergın12
  3 ditë më parë

  Ka futboll të fut topin në thal

 10. Arlent Duka
  Arlent Duka
  3 ditë më parë

  Pse ke bo si gej nfillim??

 11. Eli Gjoni
  Eli Gjoni
  4 ditë më parë

  ik or cerr bythe

 12. Diana Haskurti
  Diana Haskurti
  5 ditë më parë

  Pi

 13. Niku Skura
  Niku Skura
  5 ditë më parë

  Esht shum i eger dulla kari

 14. Marcelino Geshtenja
  Marcelino Geshtenja
  5 ditë më parë

  Super cute

 15. Klajdi Lile
  Klajdi Lile
  6 ditë më parë

  👑🥵

 16. FF DONALD
  FF DONALD
  6 ditë më parë

  Don xhoni left the kar

 17. aleksandra_s_
  aleksandra_s_
  6 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 18. Marsi Toti
  Marsi Toti
  6 ditë më parë

  E ke djeg vlla 😉

 19. Erdi Hoxhaj
  Erdi Hoxhaj
  7 ditë më parë

  MA I MIRI

 20. Erdi Hoxhaj
  Erdi Hoxhaj
  7 ditë më parë

  OTR👹👿👿👿👿

 21. Fakte Reale
  Fakte Reale
  7 ditë më parë

  Ja pra kjo eshte kenge jo BUJRUMI jot

 22. Kristi Kapa
  Kristi Kapa
  7 ditë më parë

  Finem left the chat

 23. L Z
  L Z
  7 ditë më parë

  Se bo i lek per rreper ky o plak. Ska lidhjeeeee fare osht shum dobt vk!!

 24. mateo tresa
  mateo tresa
  7 ditë më parë

  Po k po

 25. Albi Tafa
  Albi Tafa
  7 ditë më parë

  Rrikthimi i ri i dulles flakkk

 26. Albi Tafa
  Albi Tafa
  7 ditë më parë

  Otr sbejm hagare super dis + super keng

 27. Albi Tafa
  Albi Tafa
  7 ditë më parë

  Dulla varrosi noizy me te miret jeni

 28. Albi Tafa
  Albi Tafa
  7 ditë më parë

  Otr me e forta mbase vi nanjeher te zinsi bravo ju qoft

 29. Ina Gjana
  Ina Gjana
  7 ditë më parë

  Shpresoj te mos jem e vetmja qe mendoj qe ky Dulla sja ka haberin fr muzikes as rrepit

 30. Klajdi Lile
  Klajdi Lile
  7 ditë më parë

  🙌🏻👑

 31. Klajdi Lile
  Klajdi Lile
  7 ditë më parë

  🥵🙌🏻

 32. Klajdi Lile
  Klajdi Lile
  7 ditë më parë

  👑👑

 33. Klajdi Lile
  Klajdi Lile
  7 ditë më parë

  👑👑👑👑👑

 34. Klajdi Lile
  Klajdi Lile
  7 ditë më parë

  👑👑👑👑

 35. Klajdi Lile
  Klajdi Lile
  7 ditë më parë

  🥵🥵🙌🏻👑

 36. Klajdi Lile
  Klajdi Lile
  7 ditë më parë

  👑👑👑👑👑

 37. idj ene
  idj ene
  7 ditë më parë

  "Mundsit jua dha me thesa" esh thas nr shumes mor analfabet i karit

  1. • DEV1S •
   • DEV1S •
   4 ditë më parë

   Shiko çik se ti dole analfabet, në Shqipëri ka 2 dialekte, ti e thua kështu ai e thot ashtu, se tha "thesa" nuk domethënë që është analfabet

 38. idj ene
  idj ene
  7 ditë më parë

  Ky duket midis 15 dhe 40 vjec

 39. Albjan Shima
  Albjan Shima
  8 ditë më parë

  f otr palle

 40. Ɛʒɛvaʃrrɛmmzʕɛnunogfeoə Tʃaakatoɛtaallrɛfeə
  Ɛʒɛvaʃrrɛmmzʕɛnunogfeoə Tʃaakatoɛtaallrɛfeə
  8 ditë më parë

  Njeri huptë & humbtë, gjynäi & gunahi.

 41. Dritan Kurtdeda
  Dritan Kurtdeda
  8 ditë më parë

  Hellbanianz 🤘🤘

 42. KUKSJANI
  KUKSJANI
  8 ditë më parë

  DON XHONI = PËR LESH BABO DULLA =IS A VERY STRONG

 43. Ermal
  Ermal
  8 ditë më parë

  Et kar me syze bee

 44. og R3odeo 666
  og R3odeo 666
  9 ditë më parë

  finemi left the chat

 45. LEART444
  LEART444
  9 ditë më parë

  Ropt super keng vl

 46. Gashi Qendrim
  Gashi Qendrim
  9 ditë më parë

  se do kamera ket. dullen 🤷🏻‍♂️

 47. klara mucaj
  klara mucaj
  10 ditë më parë

  Boj noj tjeter 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 48. Eltoni Halilaj
  Eltoni Halilaj
  10 ditë më parë

  He se edhe ti do dalshe siq dole ata te tjer po mos u bo pishman

 49. Karlluqet e Perputhen
  Karlluqet e Perputhen
  11 ditë më parë

  Super talent pidhi somes 😍

 50. Master Mobile
  Master Mobile
  11 ditë më parë

  Ana leshi left the chat😂

 51. Esekel Ibi
  Esekel Ibi
  11 ditë më parë

  Matolale left the chat. 🤣🤣🤣

 52. Elisa Ademi
  Elisa Ademi
  12 ditë më parë

  Super 👌👌👌👌👌👌👌👌

 53. Toni_ gaming
  Toni_ gaming
  12 ditë më parë

  RRESPECT FROM BATHORJA

 54. Gang Gang
  Gang Gang
  12 ditë më parë

  Çka rakin i ben ato shenja me dore kur nuk dine as çka dot thotë apo mendim kanë. Kastravec, shumë je duke e shikuar Chicago ( Chiraq ) .E krijove filmin ne koke se je gang . Dulla, emër i shkavellav! Merru me kete emer e ndërrojë sa me shpejt . FAKE ASS WANNABE GANG . GTFOH

  1. • DEV1S •
   • DEV1S •
   4 ditë më parë

   Boll ja fute kot se s'bëri asnjë shenjë Crips - Bloods....Dhe qe ta dish Dulla bënte Rap me Noizyn që nga 2009 dhe është pjesë e OTR

 55. Sekretet E Rrobaqepsise
  Sekretet E Rrobaqepsise
  12 ditë më parë

  1:49 kozaku n krah t djatht 😐

 56. Leorent Neziraj
  Leorent Neziraj
  12 ditë më parë

  ABRACADABRA SPIN THIS COUPE --- COPY/PASTE

 57. Klajdi Lile
  Klajdi Lile
  12 ditë më parë

  Ja ke qr

 58. ERALDI
  ERALDI
  12 ditë më parë

  OTR 🦁👿😈😈👿👿👿👿♣️♣️♣️

 59. ERALDI
  ERALDI
  12 ditë më parë

  odull ca bone

 60. Ibraliu Cristian
  Ibraliu Cristian
  13 ditë më parë

  Dulla do bojm nje bashpkunm

 61. FUTJA VËNÇE
  FUTJA VËNÇE
  13 ditë më parë

  Zin teresa plot shpresa mundsit ua dha me thesa

 62. danjel zerollari
  danjel zerollari
  13 ditë më parë

  👿💀☠👌

 63. Ff kd Ff kd
  Ff kd Ff kd
  13 ditë më parë

  Dulla dulla 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 64. ff-oktapodi
  ff-oktapodi
  13 ditë më parë

  Ke qen bark o plak duke prit per me dal🤫😂😂😂😂

 65. Kujtim Lleshaj
  Kujtim Lleshaj
  13 ditë më parë

  FINEM LEFT THE CHAT

 66. deg
  deg
  13 ditë më parë

  TQIF. SHA. ROPT. OKURV. PR XHA ESHA.N OTR. TQIFSHA RO. PT🖕🖕🖕

 67. Aerdio Ajdini
  Aerdio Ajdini
  13 ditë më parë

  MaMiN n StIl ⁶⁹🥀 TeZeN n GeRrMaZ t PiDhIt🌋 HaLlEn N kReVaT dOpJo❤ MoTrReN n CiC ⁴⁴⁹ gRaD💔 KuShUrIrAt N aJeR💀 FaReN e FiZ

 68. Aerdio Ajdini
  Aerdio Ajdini
  13 ditë më parë

  MaMiN n StIl ⁶⁹🥀 TeZeN n GeRrMaZ t PiDhIt🌋 HaLlEn N kReVaT dOpJo❤ MoTrReN n CiC ⁴⁴⁹ gRaD💔 KuShUrIrAt N aJeR💀 FaReN e FiZ

 69. Aerdio Ajdini
  Aerdio Ajdini
  13 ditë më parë

  Kjo per dullen MaMiN n StIl ⁶⁹🥀 TeZeN n GeRrMaZ t PiDhIt🌋 HaLlEn N kReVaT dOpJo❤ MoTrReN n CiC ⁴⁴⁹ gRaD💔 KuShUrIrAt N aJeR💀 FaReN e FiZ

  1. Fakte Reale
   Fakte Reale
   Ditë më parë

   @Aerdio Ajdini Dhe m'fallll N-q-s te ofendova Se qe robi s'shahet kot Per pak sa se harrova ❤️👍

  2. Fakte Reale
   Fakte Reale
   Ditë më parë

   @Aerdio Ajdini edhe mos te zihemi kot se gjithsesi jemi ne te njejten ane❤️👍

  3. Fakte Reale
   Fakte Reale
   Ditë më parë

   @Aerdio Ajdini jo per gje po diss pa rima nuk ka

  4. Fakte Reale
   Fakte Reale
   Ditë më parë

   @Aerdio Ajdini😂😂😂😂 vl se jam i lodhur plak se jam cuar qe ne 6 po ta tregoja une ty ca eshte disi

  5. Aerdio Ajdini
   Aerdio Ajdini
   Ditë më parë

   @Fakte Reale kur kame lind une ti lali se dishe ca ishe disi kshu qe mos fol parakohe kur nuk me njef

 70. ANTIDROGA JR
  ANTIDROGA JR
  13 ditë më parë

  dulla kopjon cllevio serbiano DULLA : HEY CA PO THU TI CLLEVIO SERBIANO : CA PO THU TI PRA ËËË

 71. hedllo hellow
  hedllo hellow
  13 ditë më parë

  Dulla like Don xhoni comment

 72. Silverz B
  Silverz B
  13 ditë më parë

  ca bertet si zorre mer kar

 73. Its Drakler
  Its Drakler
  14 ditë më parë

  ja ke qi gopt don xhonit edhe matolales otr is the best and kpt

 74. movies for children
  movies for children
  14 ditë më parë

  T qifsha kengen

 75. sarand yt
  sarand yt
  14 ditë më parë

  finem left the chat

 76. :(
  :(
  14 ditë më parë

  DON XHONI IKU

 77. nado trapi
  nado trapi
  14 ditë më parë

  Arsyeja pse u kriju preservativi eshte qe te mos lindit tipa si kta 😁😊 me mir shtini ne ajer se ne shenj

 78. Serena
  Serena
  14 ditë më parë

  ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

 79. Anais Fortuzi
  Anais Fortuzi
  14 ditë më parë

  Truri left the chat 😂

 80. Lideri FF
  Lideri FF
  14 ditë më parë

  SPr keng dulla 👑 otr👌Per Dibrant si un ❤️

 81. Haki Lala
  Haki Lala
  15 ditë më parë

  Brv spr muzik🤘👌

 82. Alb LoNdoN
  Alb LoNdoN
  15 ditë më parë

  HArrd

 83. xhekson Video :D
  xhekson Video :D
  15 ditë më parë

  don xhon and matolale left the chat 🥲

 84. Serena
  Serena
  15 ditë më parë

  ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

 85. Denver Lacasadepapel
  Denver Lacasadepapel
  15 ditë më parë

  o vllai a ke bo kong apo do muhabet vetem kong sesht kjo mos ja qi robt o grupi

 86. Nini Shaipi
  Nini Shaipi
  15 ditë më parë

  🤣🤫

 87. حياتك أحلي مع ولادك
  حياتك أحلي مع ولادك
  15 ditë më parë

  بالتوفيق والنجاح

 88. Art Morina
  Art Morina
  15 ditë më parë

  Doni esht baba jo jeni te vogel per ta o djem

 89. Hajdari AL
  Hajdari AL
  15 ditë më parë

  Kush karin i tha ktijt se esh i talentum.

 90. Alesio Kociu
  Alesio Kociu
  15 ditë më parë

  Na ga Lazarati jam☘️

 91. Helios Ramaj
  Helios Ramaj
  16 ditë më parë

  Nuk can bitin po karin

 92. danjel zerollari
  danjel zerollari
  16 ditë më parë

  OTR

 93. I LL Y R I A N
  I LL Y R I A N
  16 ditë më parë

  Lidhje me Rep nuk ke 👎

 94. Xhulio Kola
  Xhulio Kola
  16 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥 bomba 2021

 95. Eni Tola
  Eni Tola
  16 ditë më parë

  Biti me i mir me zor po pres tjetrin OTR👌👌👌👌

 96. Pogradec Gaming
  Pogradec Gaming
  16 ditë më parë

  tine tja ash karin don xhon

 97. qirsi xd
  qirsi xd
  16 ditë më parë

  finemi left the chat

 98. Antonio Moreno
  Antonio Moreno
  16 ditë më parë

  Shkore kopjac 😂😂😂 ke kopju abra

 99. Sardi Majsa
  Sardi Majsa
  16 ditë më parë

  Mattolale don xhon big kik left the chat

 100. Irma Hajdaraj
  Irma Hajdaraj
  17 ditë më parë

  🔥🔥🔥