Klajdi Haruni ft. Flori - E para (Kenga Magjike 2021)

18 000 Shikime 2,3 mln

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream \u0026 Download: music.onima.co/EPara

Klajdi Haruni ft Flori - E para
Music by - Flori Mumajesi
Lyrics by - Flori Mumajesi
Produced by - Threedots

Connect with @KlajdiHaruniOfficial :
klajdiharuni

Connect with @FloriMumajesiOfficial :
iamflorimum...

S’ma pranove dashurinë
Dashuri për mua s’ka
Ti jetoje për një ditë
Dhe un me jetën që ta dhashë

Me m’shkatrru e me m’lëndu
Askush s’ka me ta kalu
Me m’shkatrru e me m’lëndu
Ti do jesh gjithmonë e para

Me m’shkatrru e me m’lëndu
Askush s’ka me ta kalu
Me m’shkatrru e me m’lëndu
Ti do jesh gjithmonë e para

Aaaa me momente
Aaaa a ia vlente

Aaaa me momente
Aaaa a ia vlente

S’di si pata un durim
As në ënderr se kam parë
Ti të shkelje në besim
Dhe t’më mendoje si të marë

Mësova nga ty se gabimi jam vet
Mësova nga ty të mos dua në jet
Mësova sesi mbytet nje dashuri
Mësova gjithçka që nuk duhej nga ti

Me m’shkatrru e me m’lëndu
Askush s’ka me ta kalu
Me m’shkatrru e me m’lëndu
Ti do jesh gjithmonë e para

Me m’shkatrru e me m’lëndu
Askush s’ka me ta kalu
Me m’shkatrru e me m’lëndu
Ti do jesh gjithmonë e para

Aaaa me momente
Aaaa a ia vlente

Aaaa me momente
Aaaa a ia vlenteKomente

 1. Erblina Baxhaku
  Erblina Baxhaku
  4 orë më parë

  Bon

 2. Adriano Berisha
  Adriano Berisha
  Ditë më parë

  🇦🇱#Flori👑

 3. Ildo Maqinaj
  Ildo Maqinaj
  2 ditë më parë

  Aaaaa sa e mira

 4. odina madalina
  odina madalina
  2 ditë më parë

  xhevahire yllka❤️ so che la senti A❤️

 5. Eglantina Muca
  Eglantina Muca
  3 ditë më parë

  Këndoi vetes Flori si ke dhe emrin!Suksesi jeton me Ty!

 6. hoiy vinosa
  hoiy vinosa
  4 ditë më parë

  Ëmbëlsira për në fund!

 7. Cat Noir Yt
  Cat Noir Yt
  5 ditë më parë

  Uaaa i njejti ze

 8. Adelina kuqi
  Adelina kuqi
  5 ditë më parë

  🎼👏

 9. Zoli Lakattoszoltan
  Zoli Lakattoszoltan
  5 ditë më parë

  Haruni haruni

 10. mmpj twod
  mmpj twod
  5 ditë më parë

  Kenge Magjike!!!! Te paarritshem te dy Klajd Haruni she Flori Mumajesi!!!!

  1. hoiy vinosa
   hoiy vinosa
   4 ditë më parë

   🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja. Tani Vetëm nga Jez

 11. Gezim Hazizaj
  Gezim Hazizaj
  5 ditë më parë

  O ka...

 12. Niki
  Niki
  6 ditë më parë

  🥰🍷🎤

 13. Donika Paco
  Donika Paco
  7 ditë më parë

  ❤️❤️💓

 14. abbsnn cose
  abbsnn cose
  7 ditë më parë

  Keni qelluar ne shenje ☺️ Mos lendoni me femrat keshtu ,se do presin damaret 😔😔😭

  1. mmpj twod
   mmpj twod
   5 ditë më parë

   Sa emocionues zeri i te dyve.Jeni fantastik , komplimenti

 15. Jaana Alho
  Jaana Alho
  8 ditë më parë

  😍❤

 16. doliio volay
  doliio volay
  8 ditë më parë

  Don‘t know what he‘s singing about but it‘s sooooo beautiful

  1. Olsi Njolsel
   Olsi Njolsel
   8 ditë më parë

   If you want to now he sings this song for his mom that died 😢

 17. Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱
  8 ditë më parë

  Super...👏👏👏

  1. abbsnn cose
   abbsnn cose
   7 ditë më parë

   Bravo super kenge 👏👏👏

 18. Roza Vane
  Roza Vane
  9 ditë më parë

  Na kenaqeni me kete kengeme zera shum te kenaqeshem

 19. yuoop noke
  yuoop noke
  9 ditë më parë

  Keni qelluar ne shenje ☺️ Mos lendoni me femrat keshtu ,se do presin damaret 😔😔😭

  1. abbsnn cose
   abbsnn cose
   5 ditë më parë

   O zot o zot cfare perle 😍😍😍suksese Flori Mumajesi dhe Klajdi Haruni....jeni te paarritshem 👏👏👏

 20. bruna diko
  bruna diko
  9 ditë më parë

  mu kenaq shçirti me kete keng super te dy cunat bravo

  1. doliio volay
   doliio volay
   8 ditë më parë

   Kjo kenge ja vlente te fitonte po komisioni nuk kupton nga kenget Flor Mumajefsi Jen jesh shqiperia krenohet me ty

 21. Merita Xhaferaj
  Merita Xhaferaj
  9 ditë më parë

  Artistet shqiptare😍😍

 22. Bona Hysko
  Bona Hysko
  10 ditë më parë

  Ju flisni ne shpirt me kete kenge 😥😥😥

 23. gioyu comi
  gioyu comi
  10 ditë më parë

  Perl si gjithmone!😍🥰

  1. yuoop noke
   yuoop noke
   9 ditë më parë

   Super

 24. Nardi Gjika
  Nardi Gjika
  10 ditë më parë

  🌈uau vertet super

 25. Briktu Lucy
  Briktu Lucy
  10 ditë më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 26. MiMi Blue Moon
  MiMi Blue Moon
  11 ditë më parë

  💫💫

  1. gioyu comi
   gioyu comi
   10 ditë më parë

   Un thjesht ju dua pafund 😍🇦🇱jeni tè veçant🙏👏👏

 27. sokin jon
  sokin jon
  11 ditë më parë

  Zerat me melodioz qe egzistojen ne showbizing shqiptar per momentin!!!!

 28. Olimbi Shehu
  Olimbi Shehu
  11 ditë më parë

  Sa emocionues zeri i te dyve.Jeni fantastik , komplimenti

 29. Ilira Rraci
  Ilira Rraci
  12 ditë më parë

  EB if

 30. aola wili
  aola wili
  12 ditë më parë

  Albania next year once life goes back to normal and flights are allowed.

 31. Sonia Solomon
  Sonia Solomon
  13 ditë më parë

  Perfect 🤩

  1. sokin jon
   sokin jon
   11 ditë më parë

   Flori Klajdi Bruno edhe Fifi jeni perla te vertete ju uroj te ngjiteni sa me lart jeni artista bio

 32. Alesia Isollari
  Alesia Isollari
  13 ditë më parë

  Bravo super kenge 👏👏👏

 33. elena leba
  elena leba
  13 ditë më parë

  Te dy jeni te mbrekullushem

 34. elena leba
  elena leba
  13 ditë më parë

  Kjo kenge ja vlente te fitonte po komisioni nuk kupton nga kenget Flor Mumajefsi Jen jesh shqiperia krenohet me ty

  1. aola wili
   aola wili
   12 ditë më parë

   super me je ze te mreklushem te 2 bravi

 35. Silvana Saliaj
  Silvana Saliaj
  13 ditë më parë

  ❤❤

 36. niddg viiut
  niddg viiut
  13 ditë më parë

  Waw cfare zeri mu be mishi kokra kokra nga ky ze kaq melodioz 🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤🙏🙏😘😇😇😘😇😘😘

 37. Andrea Anastasi
  Andrea Anastasi
  13 ditë më parë

  Super

 38. Fato Veliu
  Fato Veliu
  14 ditë më parë

  Jeni te papare

 39. miko foin
  miko foin
  14 ditë më parë

  Best Duo 🙏❤️❤️

 40. Ermina
  Ermina
  14 ditë më parë

  Perl

  1. niddg viiut
   niddg viiut
   13 ditë më parë

   Waw cfare zeri mu be mishi kokra kokra nga ky ze kaq melodioz 🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤🙏🙏😘😇😇😘😇😘😘

 41. Dori Sulovari
  Dori Sulovari
  14 ditë më parë

  Un thjesht ju dua pafund 😍🇦🇱jeni tè veçant🙏👏👏

 42. Mirjeta Fazliu
  Mirjeta Fazliu
  14 ditë më parë

  👏🏽👏🏽👍

 43. Haxhi Hajdari
  Haxhi Hajdari
  15 ditë më parë

  Flori si gjithmon me i miri 👌👌👌👌👌

  1. Haxhi Hajdari
   Haxhi Hajdari
   14 ditë më parë

   @miko foin flori muzikanti dhe kengetari me i mir i gjith shqiptaris

  2. miko foin
   miko foin
   14 ditë më parë

   🇦🇱🇦🇱🇦🇱🦅🦅🦅

 44. mikea hiooi
  mikea hiooi
  15 ditë më parë

  Waw cfare zeri mu be mishi kokra kokra nga ky ze kaq melodioz 🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤🙏🙏😘😇😇😘😇😘😘

 45. Roza Stoceni
  Roza Stoceni
  15 ditë më parë

  Flori Klajdi Bruno edhe Fifi jeni perla te vertete ju uroj te ngjiteni sa me lart jeni artista bio

 46. Artan Rushiti
  Artan Rushiti
  15 ditë më parë

  Nona esht vetem nje nuk e ndrron me asnji esht githmon e para... me mungon shum

 47. Xheni Kraja
  Xheni Kraja
  15 ditë më parë

  Melodia super ❤️❤️

  1. mikea hiooi
   mikea hiooi
   15 ditë më parë

   Ritem ritem se boll melankoni eshte kjo jet

 48. florenc katorri
  florenc katorri
  16 ditë më parë

  super me je ze te mreklushem te 2 bravi

 49. Teo Her
  Teo Her
  16 ditë më parë

  Duet Fantastik...po ti degjosh ne radjo..nuk i dallon cili o Flori e cili Klajdi...Unik ...🏆

 50. P K
  P K
  16 ditë më parë

  From mamica to e para real quick

 51. robbi
  robbi
  16 ditë më parë

  Boring dhe shume muzike banale.

 52. robbi
  robbi
  16 ditë më parë

  Haha

 53. KOKOBE -Për fëmijët
  KOKOBE -Për fëmijët
  16 ditë më parë

  Të mrekullueshëm të dy.Bravo

 54. bilishu aliss
  bilishu aliss
  16 ditë më parë

  Waw cfare zeri mu be mishi kokra kokra nga ky ze kaq melodioz 🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤🙏🙏😘😇😇😘😇😘😘

 55. Orgeta Muzhaqi
  Orgeta Muzhaqi
  16 ditë më parë

  Nuk ka ze me fantastik se kto te dy , jeni yje ⭐️⭐️

 56. J W
  J W
  16 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 57. J W
  J W
  16 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🦅🦅🦅

 58. Mikea Miki
  Mikea Miki
  16 ditë më parë

  I kan zerat shume njesoj . Shume te bukur💛💛

  1. bilishu aliss
   bilishu aliss
   16 ditë më parë

   Dy zera brilant super kenge

 59. Luljeta Xhafa
  Luljeta Xhafa
  16 ditë më parë

  o flor je modh o bir je 1 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼

 60. Valbone Shimaj
  Valbone Shimaj
  16 ditë më parë

  Per mu kjo kenge ishte me e bukura ,per te fituar

 61. Majlinda Dermyshi
  Majlinda Dermyshi
  16 ditë më parë

  Sa me shpirt kemdoni Flori & Klajdi !!

 62. Fiore Fiore
  Fiore Fiore
  17 ditë më parë

  Ritem ritem se boll melankoni eshte kjo jet

 63. Petrit Shurdhi
  Petrit Shurdhi
  17 ditë më parë

  Ju lumte. Ahahaha.here tjeter dum konge me dhemka me maja thike e sopata, hanxhar se ndihet me bukur dashuria.

 64. Kosova is Albania
  Kosova is Albania
  17 ditë më parë

  O Flor ndrroje stilin nga njer.

 65. Eliverta Barjami
  Eliverta Barjami
  17 ditë më parë

  Njesoj e kane zerin😍

 66. Valmira Daci
  Valmira Daci
  17 ditë më parë

  Flori kengetari me I talentuar

 67. Alda Alda
  Alda Alda
  17 ditë më parë

  V

  1. Alda Alda
   Alda Alda
   17 ditë më parë

   Shum bukur

  2. Alda Alda
   Alda Alda
   17 ditë më parë

   Vallahi shum ebukur kenga urime

 68. Veko Barjamaj
  Veko Barjamaj
  17 ditë më parë

  Dhimbja e nenes.....,oh ska kufi, ska sherim ,te dhemb zemra ,te mbahet fryma, smer dot fryme.....Nena te mungon, ta kerkon zemra ,syri, veshi gjithmone.❤❤❤❤❤❤❤

 69. Fato Veliu
  Fato Veliu
  17 ditë më parë

  Shum bukur te dy

 70. Suzana Vangjeli
  Suzana Vangjeli
  18 ditë më parë

  Pershendetje nga Amerika Flori & Klajdi! Shume Faleminderit Per Mesazhet Qe Percillni Nepermjet Zerave Tuaj Te Mbrekullueshem! Jete & Shendet! 🙏❤️🙏❤️

 71. Ergi Prifti
  Ergi Prifti
  18 ditë më parë

  O zot sa bukur nje ze unik sikur po kendon vetem Flori nje BRAVO e MADHE👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

 72. Julia Dra
  Julia Dra
  18 ditë më parë

  Dy zera brilant super kenge

 73. bowen voowy
  bowen voowy
  18 ditë më parë

  Shum yll kenga emozion i gjall jeni te mrekullushem... Tamam 'Zemren ne piat' uroj te fitoni 🙏

 74. B K
  B K
  18 ditë më parë

  Te paret si gjithmone❤️😍

 75. Lindita Caushaj
  Lindita Caushaj
  18 ditë më parë

  Keto kane nje ze hajde merri vesh kush eshte flori opa klajdi te dy nje mrekulli

 76. Veka Veka
  Veka Veka
  18 ditë më parë

  Nje ze perl magjik te dy njesoj brravo 👏👏👏

 77. Aleksandra Likaj
  Aleksandra Likaj
  18 ditë më parë

  Perle❤️

  1. bowen voowy
   bowen voowy
   18 ditë më parë

   Respect from 🇬🇧 flori o njesh siç ke emrin je dhe vet

 78. Besiana Qose
  Besiana Qose
  18 ditë më parë

  Jeni cuna superrrr me super zë dhe interpretim. ❤❤❤❤❤

 79. Maggie Trupido
  Maggie Trupido
  18 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 80. DefectiontzZ (GhostWolf)
  DefectiontzZ (GhostWolf)
  18 ditë më parë

  Shume kenge e bukur 👌

 81. Tulla Durri
  Tulla Durri
  18 ditë më parë

  Flori kengetar sh i mire se bashku me klajdin kenduat nje kenge qe per mua ishte me e bukur e kenges magjike ,Urime dhe Suksese,💥😍

 82. signorina ciao ciao
  signorina ciao ciao
  18 ditë më parë

  👍

 83. Keti Kolliqi
  Keti Kolliqi
  18 ditë më parë

  Esht nje tekst sikur ta kisha porositur tamam un per veten time per te gjith kete qe po jetoj 🥺😭

 84. Lori Hysen
  Lori Hysen
  18 ditë më parë

  Bravo Bravo jeni yej

 85. Εμμανουέλα Αβραμιδου
  Εμμανουέλα Αβραμιδου
  18 ditë më parë

  Keta duhet ta kishin mare shum keng e bukur dhe zera te mrekullushem Bravo cuna 👏👏👏👏👏

 86. Toni Bisha
  Toni Bisha
  18 ditë më parë

  Bravo kjo po qe eshte kenge e bere nga muzikant prefesionist jo si keto te rinjt kot pa lidhje ne hava

 87. Aferdita Demiri
  Aferdita Demiri
  19 ditë më parë

  Këngtar dalin Këndojn dhe thojn flm po ne duhet juve tju jem faliminderus te pa fund qe qdo her këng te bukra sjellni 😃😚

 88. Linda Linda
  Linda Linda
  19 ditë më parë

  shum komg e bukur shum ndjerese Bravo cuna

 89. Flora flora
  Flora flora
  19 ditë më parë

  Flori gjithmone me keto balada sikur kendon ninullat ne gjume ndrysho ritmin pak o Flori behu pak me i gjalle ok 😂

 90. Gentjan Ahmetaj
  Gentjan Ahmetaj
  19 ditë më parë

  Jeni briland ne cdo kenge e interpertim bravo

 91. Anon Unknown
  Anon Unknown
  19 ditë më parë

  Respect from 🇬🇧 flori o njesh siç ke emrin je dhe vet

 92. Lica Merkaj
  Lica Merkaj
  19 ditë më parë

  Jeni Te paaritshem bravo 👏👏👏🙏🙏

 93. Zinete Selimja
  Zinete Selimja
  19 ditë më parë

  Dy cuna fantastik. 👏👏👌Pa Florin ska kuptim Kenga Magjike .je yll.🌟

 94. Vasili 123
  Vasili 123
  19 ditë më parë

  Shume kenge e bukur .brilante.

 95. Ptao Tom
  Ptao Tom
  19 ditë më parë

  Wow their voices are almost the same😳😳😳😳😍😍😍🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 96. Anila A.
  Anila A.
  19 ditë më parë

  Jurise si shperblim eshte ti vesh ta degjojne Thikat e mia ne replay 24/7 me kufje pa pushim fare.

 97. Ken Nechee
  Ken Nechee
  19 ditë më parë

  💮💗🎋🎄✨♒✨🎋🎄🌙🌠 *Dio ha dimostrato il suo amore per noi mandando suo Figlio Gesù Cristo, morto e risorto dai morti per darci la vita eterna.* *Egli ha anche promesso di guarire il tuo corpo.* *Se confessi con la tua bocca il Signore Gesù e credi nel tuo cuore che Dio lo ha risuscitato dai morti* *Ti darà la vita eterna* *(alza gli occhi e chiediglielo)*

 98. V L
  V L
  19 ditë më parë

  Hope my ex listens to this 👍🏼

  1. Ptao Tom
   Ptao Tom
   19 ditë më parë

   Yll kenga si Flori

 99. Aishe Aishe Ceka
  Aishe Aishe Ceka
  19 ditë më parë

  Jane te dy te mrekullueshem bravo cuna👍❤️❤️

 100. Ella Al
  Ella Al
  19 ditë më parë

  Më fal dashuria ime e madhe edhe e vetme..."J"... Sa do doja të ktheja kohën pas. Sa do doja të kisha marrë çdo mërzi e lëndim që të shkaktova mbi veten. Too late too apologize..