Eni Çobani dhe Agron Llakaj : SHERR dhe Ofendime .....

1 728 Shikime 193 mijë
Argëtim

Komente

 1. Shaqe Hoxha
  Shaqe Hoxha
  3 ditë më parë

  Neka gjuh me banale qe perdor agroni per humor eshte ai vet .dhe aty vijne ata njers qe i perkasin asaj .humoristike keshtu qe agroni ushqehet .me ulje te inteligjences ..dhr ne nje far nrnyre digjenerim . Kurse eni eshte avukate qe po i vjen ne ndihme njerezeve qe ua ka nxir gjukata ose shteti .

 2. Flori Albi
  Flori Albi
  3 ditë më parë

  nje llapaqen qe perqesh te tjeret per te perfituar nje cop buke nga kazani plehrave flluuuuuck.

 3. abc
  abc
  4 ditë më parë

  Po ku ka si eni cobani asht vetem mbreteresh

 4. Haxhi Qoku
  Haxhi Qoku
  13 ditë më parë

  Llapa ti pi shurren e ti haje mutin zonjes me te nderuar

 5. Baci Sinaj
  Baci Sinaj
  14 ditë më parë

  eni shum debile je ndaj gjerat esht humor

 6. Roza Balaj
  Roza Balaj
  16 ditë më parë

  Enit Qoban Rrespekt 👌🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 7. Klark Rama
  Klark Rama
  19 ditë më parë

  Agron respekte . Eni cobani kam pas respekt per ty

 8. Diana Velo
  Diana Velo
  25 ditë më parë

  Une Po comentoj nga UAS dhe E kam ndjekur portokallin me perpara,por tani nuk ke cfar te shofish,Gjith kohen Agroni ben Rrolin e Gruas is not fony Any more ,nuk esht me per te Qesh kur e shef ,si Grua apo si plak ,Tani Eni Cobani Mir ka then ,nuk mund Te Qeshin Publiku me Personalitetin e asaj ,sepse nuk esht Zonj si te gjitha Zonjat Por Esht nje Zonj me Autoritet qe jep Drejtesi Dhe Ndimon Te Gjith njerzit ne nevoj Prandaj Kujdes me personalitetin e saj ,Te Imitosh Enin Duhet ta mendoje mir ket Akt ,Prandaj Esht shum Gabim Po Rin Gjith kohen Me Buzet me te kuq ,dhe me Geta veshur ,nuk shifet me Portokallia Sorry Goni 🇦🇱🇺🇸

 9. bruna diko
  bruna diko
  29 ditë më parë

  Iiiiiiikkkkk moj zhgaravine boll e rope kete popull te shkrete me genjeshtrat e tua ti i ben me te bukura skenaret se Agron llakaj e lajthirur per lek

 10. Vlonjati labëria
  Vlonjati labëria
  29 ditë më parë

  Po ikni o kara... ai Esthe një artist. K’tu të therët imitojn presidenta mbretëresha dhe nuk I thot gjë njeri.

 11. ot ot
  ot ot
  Muaj më parë

  Ti zonje qe po flet Agroni nuk eshte i njohur nga portokallia .Agroni eshte aktor i hershem

  1. Izaura
   Izaura
   6 ditë më parë

   Po pra!

 12. Adriatik Nallcia
  Adriatik Nallcia
  Muaj më parë

  PO PSE CKA KJO eni scobani PSE I DJEG HUMORI ESHTE UMOR APO KA PORDHA DHE NJE FAR NDERMIETESE E PA VLER QE PUNON NE NJE TV SIC ESHTE KLANI PO KLAN MO

 13. Arjan Rexhepi
  Arjan Rexhepi
  Muaj më parë

  🤣🤣😂😂😂😂

 14. Lulzim Sadiku
  Lulzim Sadiku
  Muaj më parë

  Me mire ti thoshte ha mut ketij katundari banal.

 15. Tessa Tessa
  Tessa Tessa
  Muaj më parë

  Xhelozije per xheni ca nuk Ben ajo esht njesh si dhe ardit xhebreja te dy Jan shum familjare dhe serjoze bravo per ta kam shum rrespekt edhe per Agron por ai Ska pse ti shaje keto. Po thuj se keto te dy Jan ne nevelin me te larte se agroni.

 16. Roza Roza
  Roza Roza
  Muaj më parë

  Do nje sance gjyqi e bene falas Eni ????????

 17. Aida Sh
  Aida Sh
  Muaj më parë

  Cilado qe te jete ajo zonje ai s'ka te drejten e humorit banal dhe ofendimeve,por c'te thuash,caqet i kane humbur te gjithe ne shoqerine tone.Te gjithe bejne thua se jane zoter te gjithckaje duke mos respektuar te drejtat e tjetrit.

 18. Julio Espana
  Julio Espana
  Muaj më parë

  Agron llakajt si vjen ke themra kames kjo lopa si ne sken dhe si njeri esht i respektum njeri me norma esht ikona artistave qe kemi dhe qe na ka mbajt gjall me humorin e tij turp per ty te thuash per agronin qe e le me hang buk agroni ka hang me lug floriri si mot edhe sot Esht ikona shqiperis respekte agron llakaj ❤️

 19. Zyra Lapi
  Zyra Lapi
  Muaj më parë

  Me te vertet jan emisione si telebingo qe po e repin popullin e shkrete aro po lunn me popullin du ke ja marr lekt e bukes gojes zoti i vraft shteti ta kishte myll me koh se ai quhet bigjoz meten tuj na rru ne kater anet katilat

 20. Georgo Aleksandris
  Georgo Aleksandris
  Muaj më parë

  UNE E NDJEK EMISJONIN AL PAZAR DHE MENDOJ SE KA AKTORE TE TALENTUAR. IMITIMI I KOLEGEVE KA NJE KUFI SEPSE PO E BERE SI BAZE TE PUNES TENDE ATEHERE I NGJAN HIJENAVE. GJEJ FABULAT E TUA GJEJ PERSONAZHE POLITIKE ETJ POR IMITIMI I PROGRAMEVE TE KOLEGEVE DHE BANALIZIMI I TYRE NUK TE BEN NDER. NE GJYQ ME LIREN NJE HERE DY HERE OK POR KY E BASTARLLOI ME FJALE BANALE PA FUND. KESHTU BEJNE ME TE GJITHE PROGRAMET SI OPINION, E DJELA SHQIPTARE E ARDITIT, ME SONILA MECON, ME PERPUTHEN, ME LOVE STORI ETJ, KJO ESHTE SHTERPESI NEVKRIJIMTARI . AGRONI ESHTE HUMORIST I MIRE NDAJ I DUHET ME SHUME KOHE TE GJEJE MATERIALET E VETA JO TE KOPJOJE. BEJE NJE HERE NE MUAJ DHE MOS KOPJO. KA TE DREJTE ENI QOBANI. KY USHQEHET ME KRIJIMTARINE E TE TJEREVE SI HIJENAT.

 21. Arjan Kosturi
  Arjan Kosturi
  Muaj më parë

  Bravo Agron

 22. Vladmir Fisherman
  Vladmir Fisherman
  Muaj më parë

  Se shen televizori esht koh e humbur.

 23. Marjol Doksani
  Marjol Doksani
  Muaj më parë

  Bravo alketa !

 24. Renado Dauldzhiu
  Renado Dauldzhiu
  Muaj më parë

  Agroni eshte dhe do te jete humoristi Jones gjithmone ai vetem me nje te folur e mbyll kapitullin e Eni Çobanit sepse ska te beje buka apo leku i Eni Çobanit ketu , edhe eshte me se e vertet ate qe permendi me pare Agroni emision banal nga te gjith ata qe vijne ne pogram Respekte Agronit vazhdo punen tende ti gono mos u merr me kto se te jepkan buk kto ahahhahahahahah Eni dje doli ne skene Agroni u rrit ne skene sa do qesh po mos u trembni ju aahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahhahahahahah

 25. ernest Palushani
  ernest Palushani
  Muaj më parë

  Kjo esht puna e nje homoristit si Agron Llakes,je imadh Agron te lumte☝️...

 26. Cin Tonej
  Cin Tonej
  Muaj më parë

  Jan tu u ba edhe artistat sikur politikanet (te keni turp ndaj shikuesit e teleshikuesit me leket e tyere jeni duke bere emissione

 27. Ladi Kulla
  Ladi Kulla
  Muaj më parë

  RESPEKTE DAJO RESPEKTE TE KAM NJESH

 28. Entela Shehu
  Entela Shehu
  Muaj më parë

  Goni ta kput mire e bo

 29. Roza Balaj
  Roza Balaj
  Muaj më parë

  Rrespekt Enit Qoban 😘😘💕🌟

 30. Andre TxT
  Andre TxT
  Muaj më parë

  futja kot, ai po te jep buke ty se te ka bere akoma me te famshme dhe ti i ke dhene nje rol atij. Te merzitesh per komedi eshte idiotllik Eni. Merre me sportivitet, nuk eshte personale, dmth qe ti ja dole ne publik te te imitojne.

 31. PANDELI DHARO
  PANDELI DHARO
  Muaj më parë

  Humorist dhe satira nuk kam kufi... Kjo tregon qe Eni eshte ajo cka tha me vend Agron Llaka Respekte!!!

 32. Majlinda Qoshku
  Majlinda Qoshku
  Muaj më parë

  Agroni respekt 🤩🤩🤩

 33. numer one
  numer one
  Muaj më parë

  E po te pershendes me kengen e Hajredin Gjetes te vendi i duhur do te ket TELEVIZOR

 34. numer one
  numer one
  Muaj më parë

  Madje e thot dhe kenga TE VENDI I DUHUR DO TE KESHE DHE TELEVIZOR

 35. numer one
  numer one
  Muaj më parë

  Do te thote shume per ate qe e kupton DREJTESIN qe ti vem gjerat ne vendin e duhur

 36. numer one
  numer one
  Muaj më parë

  Qe te gjith njerzimi perjetojn padrejtsira e nje juriste si ju me fame botrore ne te miren e tyre

 37. numer one
  numer one
  Muaj më parë

  Pshen nuke e ka gjetur STERJO SPASE e po e gjejm ne ty mundem te theme me plot gojen je juriste e te mirave te vendit tend

 38. numer one
  numer one
  Muaj më parë

  Qe gjerat te jen ne vendin e tyre

 39. numer one
  numer one
  Muaj më parë

  Me qetsi e dashuri gjerat shkojn ne vendin e tyre e kushe nuk e deshiron

 40. numer one
  numer one
  Muaj më parë

  Po e kewja ime esht se nuk di qe te emitoj askend

 41. numer one
  numer one
  Muaj më parë

  Dhe fillojn te emitojn edhe un endrroj we te jeme ne vendin te vetm 1 her te vetme

 42. numer one
  numer one
  Muaj më parë

  Pra ndaj ndodhe qudija sdin ndryshe se si ta shprehin ate qe kan deshir

 43. numer one
  numer one
  Muaj më parë

  Po drejtesi po zgjuarsin po ku ka me mir qe te adhurojn te gjithe njerzit eeeeesa kushe ka qef qe te hyn ne vendin tend

 44. numer one
  numer one
  Muaj më parë

  Qdo njeri do n qe te jete ne vendin tend moj hyneshe vetem ti i plotson te gjitha kushtet per te qen juriste pamjen

 45. Alban Troci
  Alban Troci
  Muaj më parë

  Vetem ktu mka pelqy ky llakaj bravo

 46. Emma M
  Emma M
  Muaj më parë

  Shume drejt e ka Agroni Llakaj, programi i Enit eshte shume banal

 47. H H
  H H
  Muaj më parë

  PO PSE MOJ Z.ENI ÇOBANI MERZITESH ? PER ÇFAR ARSYE TE KA BERE TE MERRNI ME Z.AGRON LLAKAJ? ZONJE , KETU NE AMERIK , SHIH PAK ME SY HAPUR, SE SI HEMITIMET , JANE NE RANK PRESIDENTI ? APO NJERES ME POTENCIAL TË LARTË? DHE TY TE BIE ",NURI " ? PO KUSH JE TI ,KAQ E VEÇANTA E KËTIJ VENDI? PO NJE COPE JURISTE , MER PARANE , NE SITUATEN ME TE KEQE ,SEPSE , SHOQERIA JUA AVUKAT ,JURIST , GJYKATA, DHE E STER PROKUROR, , JU KINI NGRITUR KETE SITUAT TE RENDE KRIMINALITETI ?? MASHRIMI ,DHE HETJA E $$$ ML ? DHE KY POPULLI PO VJEN VËRDALLË SI KALI NE VRA , NEPER "LIVADHET E KRIMIT " ? DHE I KANE RJEPUR TE GJALLE ,NGA PARAT ,DHE DOBIÇLLEKET E JURISTËVE AVUKATVE , DHE TI "LEBETITESH ." KUR NJE ZOTRI APO ZONJE ZE NE GOJE KOLEGET TEND ? PO DIL E FOLE NJE HERE , TE NGRESH ZERIN , QE ÇPO NDODH ME KETE POPULLSI? PSE NUK I DREJTOHESH MINISTRE TE DREJTESIS? HE DIL PRA NE SKENE , PO FSHIHESH ,MBRAPA KURIZIT TE ARDIT GJEBREA ?AI QE DUKET SIKUR PO E MBAN KETE POPULLSI NE KURIS , NJE NJERI QE I JEP VETES SHUME PESHE, , AI DO QE TI THONE FALEMINDERIT , PA I BERE PUNEN , VETËM ORKESTRADA ? DEGJONI O MILET , SE NA QENKA NJE ENI DHE GJEBREJA , SIKUR KANE ÇLIRUAR SHQIPTARET?. PRANDAJ , MOS TE TE RITET MENDJA , SE NUK JA VLEN . Z.AGRON LLAKAJ, JU E KINI PUNE TE TILLE, DHE KY EMISJON , NUK KA VEND PËR AMBICIE , POPULLI DO HUMOR SHQIP FILMA DOKUMENTAR SHQIP, KESHTU QE NUK KA VEND PËR KEQKUPTIM , PUBLIKUN SHQIPTAR ESHTE SHUM AFER ME JU , QE PO E SHOHIN SOT NE EKRAN TONA , PA ENI ÇOBAN, LE TE MBAJE KARIKEN , BASHKE ME ARDID GJEBRENE , DHE TE MOS NGRERE AKUZA PËR TU BËRË PJESË E THASHETHEMEVE ? SE NUK TE KA HIJE. LERE POPULLIN TE ARGETOHET , SE VETEM KAQ PO SHIJON JETËN? TI PO "LUNDRON NE $$$$ML " DHE BEN NGA QEFI , SI ITHONE NJE FJALE , "TE ÇPON ELBI ÇIBANET " DHE VJELL VRER . JE NE RANK "BORGJEZIE " DONI QE TE MOS JU PERDORE EMRI , APO ZANATI . PO ME FAL SE NE KETE KOHE KRIZE "NUK PJERDH NJERI " NUK DO ME DIT SE KUSH ESHTE FILANI APO ZYLALI .

 48. Turi Selmani
  Turi Selmani
  Muaj më parë

  Na pla...by....I lumte Agronit

 49. Bali Omuri
  Bali Omuri
  Muaj më parë

  Po leket ja u merr te gjidhve

  1. aladin
   aladin
   Muaj më parë

   e vertet qe mileti e paguajne Enin? Dhe nese po sa e ka kaparin zonja?

 50. numer one
  numer one
  Muaj më parë

  Keshtu ky stan kete bylmet ka

 51. numer one
  numer one
  Muaj më parë

  Per njeriun

 52. numer one
  numer one
  Muaj më parë

  Qe ti beshe njerzit te weshin esht gjeja me humane

 53. numer one
  numer one
  Muaj më parë

  Kjo tregon se Eni nuk qenka e pjekur awe sa duhet

 54. numer one
  numer one
  Muaj më parë

  Athere do shkojn cdo gje mire

 55. numer one
  numer one
  Muaj më parë

  Ajo ka nisur njikosist humori per te gjithe ne qe e shiqojm perdit mose i mere gjerat ne mnyren e gabuar ase njeri nga ne

 56. numer one
  numer one
  Muaj më parë

  Dhe deshira e madhe qe ai ose ajo te jet ne vendin e punes se jaj qe ta dritoj ate emisjon qe

 57. numer one
  numer one
  Muaj më parë

  Une si person do te them se esht art ne vet ajo gje nuke ka negtivitet po adhurim te njej personi

 58. numer one
  numer one
  Muaj më parë

  E pashe e degjva dhe nuke u habita emitimi i njeriut ne menyrat te ndryshme e njeriut

 59. Nimet Beqo
  Nimet Beqo
  Muaj më parë

  DEMOKRACIA VETËM SËMUNDJE S'MUND TË JETË PËR MOMENTIN DY FJALË DO THOM GRIPËRA JANË ! DO KALOJNË ... U QË THOI JETOJ KËTU KU LINDI... QË BANALITETE TË MOS KETË LIGJIT PO JA LË FJALËN SUNDOFTË PËR JETË ! FUKARALLËK MOS QOFSHIN FJALËT QË THASHË

 60. Alba Krifa
  Alba Krifa
  Muaj më parë

  Eni cobani eshte nje nder te paktat gra te umiacipuar ne shqiperi dhe me sa shoh une eshte ne lartese fale inteligenzes se saj.dho jo te pr tw ber oer te qeshur me gomarlliqe ..ne ekran....si ndonji tjeter...pershendetje nga londra zonja cobani..ju ndek sempre ne jutub..lart figura e gruas ne shqiperi..

  1. M M
   M M
   13 ditë më parë

   Se di sa e ke njekur ket femer te degjeneruar shkoj gruaja te kerkonte te drejtat sepse i besoj ksaj femres qe ti e quan mreteresh dhe i shoqi pagoi te mbante femin dhe nga ajo qe kishte then pak perpara qe gruaja kishte te drejt hengri fjalt e saja qe e ndjek nje publik i ter dhe i dha te drejt nje krimineli gruja kuptoj qe po luhej me jeten e te birit dhe dinjitetin e saj dhe e denancoj ndersa kjo gati sa nuk e çoj ne burg sepse lot me jet njerzish fatkeq ksaj i thot bukuri hyjnore nga jash dhe kalbezim njenjash nga brenda lot bukur me fatzit çoban shum inteligjente dhe humoristin i thot qe punon per buk humoristi tregon ne detaje realitetin qe jetohet ndersa avokatja vjedh ne drit te diellin fatkeqet ti qe jeton ne europ duhet kesh degjuar kush jan avokatet njerzit ma te degjeneruar qe ekzistojn ka shum persona qe diplomohen ne giuriprudenc dhe preferojn notarin dhe jo avokatin sepse duhet te dish te genjesh bukur si zonjai!!!

  2. Roza Roza
   Roza Roza
   Muaj më parë

   @Tani Tani 👍

  3. Tani Tani
   Tani Tani
   Muaj më parë

   Nuk jan njerzit ashtu si i paraqet televizori. Prandaj qe mos u genje kaq kollaj mos i beso ato qe paraqet televizori si njerez te mrekullushem. Se ne te vertet ndodh e kunderta 😉👋

 61. samuel lolol
  samuel lolol
  Muaj më parë

  Aman se le nam kjo (bullafiçja) Çobani.Po Agron Llakaj ka emituar edhe Sali Berishën dhe shumë të tjerë dhe asgjë ska ndodhur,dhe nuk e kan akuzuar.Agron vazhdo se je shumë i mir,por këtu me këta flokë më ngjave me Rrezin e portokallis ku luan te Kush Luan tek Luana😂😂😂😂😂

  1. Turi Murra
   Turi Murra
   Muaj më parë

   Por ama Gjinin Bes Llakun e rrahën vence ata të Salës. Një qytetare e Eni Çobani iaka e zili dhe juristat nderk për aftësinë e saj profesionale dhe seeriozitetin e sinqeritetin Agron mos ta humbin si Meta bëj.humor pa lënduar personalit3te. Një qytetare

  2. Georgo Aleksandris
   Georgo Aleksandris
   Muaj më parë

   POLITIKANET PRANOHET SE KANE TE BEJNE ME FINDET PUBLIKE PRA JANE PERSONA QE DUHEN MBAJTUR NEN VEZHGIM POR TE BESH ME SHUME SE GJYSMEN E PROGRAMIT TEND DUKE PERSERITUR NE MENYREN ME BANALE PROGRAMET DHE KRIJIMTARINE E TE TJEREVE, ME E PAKTA QE MUND TE THUHET ESHTE TURP TE KESH. ME TEJ PASTAJ I THUHET HIJENE QE KAFSHON “PREHEN” E TE TJEREVE SE VETE NUK KAP DOT TEMA MJFTUESHEM PER TE QENDRUAR CDO JAVE NE TREG. HUMORIST? I MRE. PER KETE RAST? LEGEN.

  3. Turi Murra
   Turi Murra
   Muaj më parë

   Po e ka imituar,por i ka ngrënë si Bes Sallaku dikur dhe ky i portokallise ka dhe hendek av po kryen detyren si qytetare në punë nuk mund të imitohet një çfarëdo personi më reputacion të mirë qytetarja

 62. shyrete kabashi
  shyrete kabashi
  Muaj më parë

  Kjo eshte me e koouruptuar si petagoge qe per nje note kerkon .....EURO dhe per ish nderhyrje procesesh mijra.......

  1. Turi Murra
   Turi Murra
   Muaj më parë

   Por ama ka një nivel profesional shkurt e njeh shumë mirë profesionin dhe humane në vendim qytetarja

 63. Vasili Metaj
  Vasili Metaj
  Muaj më parë

  E cfare te keqe ka? Humor eshte Nuk thua shyqyr te qeshim!!!!

 64. Alfred Lala
  Alfred Lala
  Muaj më parë

  Shyqyr që se emitoi xhefri se ku do futesh lumadhi bëji shaka si Agroni edhe Eni çobani janë të brekullushm në fushën e tyre

 65. bert latifi
  bert latifi
  Muaj më parë

  mesa di jo vetem eni cobani eshte bere per gallate ..... po pse rama berisha ....meta .... ...epo dikush duhet me ia terheq vemendjen ....po se kuptoi eni se eshte bere si ahengciet te filmi koncert ne vitin 36 ....

 66. Roza Roza
  Roza Roza
  Muaj më parë

  Nga merzitja Eni Cobani u dobesua shume

 67. Leo Leo
  Leo Leo
  Muaj më parë

  Eni je ma emir femer ne 🇦🇱

 68. Arta Prendi
  Arta Prendi
  Muaj më parë

  ❤❤💙💜💝💖💞💗💕💓💟💚🧡⚘🌹😍🥰🤗💫💛

 69. lulja
  lulja
  Muaj më parë

  j

  1. Jusuf Nasif
   Jusuf Nasif
   Muaj më parë

   Ta bien raison on c blc de eni cobani on aime le humeur nous

 70. Dafina Malaj
  Dafina Malaj
  Muaj më parë

  Eni Cobani 🌟🌟🌟me xixa

 71. Fatos Lanaj
  Fatos Lanaj
  Muaj më parë

  Eni. Mos ta ka qefi me Gonin. ,

  1. Georgo Aleksandris
   Georgo Aleksandris
   Muaj më parë

   Aaaa HUMOR VJETNAMEZ🤮🤮🤮

 72. Edi Sina
  Edi Sina
  Muaj më parë

  ca e mbroni ket avokaten,a e dini ju se te gjithe te ftuarit ajo i ka kliente dhe fiton para shume para

  1. Esma Jaubelli
   Esma Jaubelli
   Muaj më parë

   Ne asnje vend te botes avokatet nuk punojn falas

  2. Turi Murra
   Turi Murra
   Muaj më parë

   Megjithatë eshte kopetente shumë mirë profesionin një qytetare

 73. Arlinda Avdiu
  Arlinda Avdiu
  Muaj më parë

  Fyerje

 74. Brux Belge
  Brux Belge
  Muaj më parë

  Vetem per te takuar eni çobanin kerkon 50 €imagjino te veshe tek emisjoni i saj

  1. Mevlude Kurtishi
   Mevlude Kurtishi
   Muaj më parë

   Ne nè gjermani i japim 500euro vetem perte takuar nje Anvallte si zoja Eni Cobani dhe rrespekt per Zojen.ska Anvallte qe punon falas ku jetoni ju ne qfar shekulli jetoni..

 75. Dhurata Hoxha
  Dhurata Hoxha
  Muaj më parë

  Je nje zonje e nderuar ,meriton respekt .Njerez si ty i duhen vendit por qe jan te pakte.🤗🤗

  1. Liliana Cardaku
   Liliana Cardaku
   Muaj më parë

   Eni cobani eshte femer nobel

  2. Liliana Cardaku
   Liliana Cardaku
   Muaj më parë

   Agron e tregove veten qe je provincial

 76. Kara Lint
  Kara Lint
  Muaj më parë

  Respekte Zonja Eni

 77. Arben Myrtaj
  Arben Myrtaj
  Muaj më parë

  Agron Llakaj eshte njeri karagjoz Njeri qe ka qene coban me dhi

  1. Shpetim Muci
   Shpetim Muci
   Muaj më parë

   @Helloou Bitch ci kini këto qe shkruan ky para teje Këtu Agron LLAKAJ bën për të qeshur publikun. Dhe ko me të ziresh. Sepse emitoj Agron LLAKAJ Eni Çobani. Gjithë bota kështu bëjnë humor sa për të kaluar një bremje publiku me të qeshur. PO SALI BERISHËN EDI RAMA SA EMITOJNE KËTA DY PERSONA TË ZIREN KËTA. E PËRSE KOT

  2. Shpetim Muci
   Shpetim Muci
   Muaj më parë

   @Helloou Bitch ci kini këto qe shkruan ky para teje Këtu Agron LLAKAJ bën për të qeshur publikun. Dhe ko me të ziresh. Sepse emitoj Agron LLAKAJ Eni Çobani. Gjithë bota kështu bëjnë humor sa për të kaluar një bremje publiku me të qeshur. PO SALI BERISHËN EDI RAMA SA EMITOJNE KËTA DY PERSONA TË ZIREN KËTA. E PËRSE KOT

  3. Helloou Bitch
   Helloou Bitch
   Muaj më parë

   dhe po pastaj se ka qen coban m dhi cdo t thot .....apo e tregoni veten qe jeni injorant dhe invidioz per agronin sju vjen turp qe flisni keshtu neper komente ....agron llaka esht njeri me vlera qe me aktrimin e tij i ka dhen popullit kenaqsi ...respekte pr agron llaka

 78. john kallimanis
  john kallimanis
  Muaj më parë

  ENI COBANi JE Nje YLL LIBEHOVITE VAZHDO TE NDIHMOSH NJERZIT QE kERKOJNE NDIHMEN TUAJ

 79. Leonard Leo
  Leonard Leo
  Muaj më parë

  zonja Eni Cobani eshte nje zonje e respektuar dhe nuk mund te vihet nga askush per imitim dhe per humor

 80. Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj
  Muaj më parë

  Nuk ke nivel haha e hihi ...eni esht e mrekullushme me vjen shum keq me par ke.ber umor per popullin tani ben per veten tende

 81. Kastriot Katsi
  Kastriot Katsi
  Muaj më parë

  Ku niveli i Enit dje ku icobanit te Tepelenes.

  1. Ermelinda Hair
   Ermelinda Hair
   Muaj më parë

   Po kur shan ata te fes njerezit me te edukuar..e te sjellshem

  2. Bahrije Azmani
   Bahrije Azmani
   Muaj më parë

   Rrnofsh oj Eni

  3. Bahrije Azmani
   Bahrije Azmani
   Muaj më parë

   Se si ka hije as pak atij Jon ba Burrat shum pa lidhe ne do role

  4. Bahrije Azmani
   Bahrije Azmani
   Muaj më parë

   Gabim e ka aj Se ska me Eni Qobanin Hall i qoft E Allahu e rujt prej Njerzve te kqij

  5. Lili Adamo
   Lili Adamo
   Muaj më parë

   Me falni zoteri Jo Cobani itepelenes por nje gomar qe pellet neper nje studjo me pelat

 82. Rhjejek Jsjsjsjjajsj
  Rhjejek Jsjsjsjjajsj
  Muaj më parë

  Agron vertet pak e ke tepru..kshtu nuk fiton pik....a mos e ke nga pleqria ....njeriu dy her behet fmij ne jet....!✋te pershendes po ndryshe ne sken..

 83. Sofika Koka Memushaj
  Sofika Koka Memushaj
  Muaj më parë

  Agronit I ka hyp vetja n'qef. Eshte BAJAT mavriu

 84. Shqiponja Shqiponja
  Shqiponja Shqiponja
  Muaj më parë

  🖕🏼👹👺👎🏼