Profesori - Episodi 3 | NGOP.TV

2 192 Shikime 222 mijë
Argëtim

O roz gatos (1986)
Director: Yiannis Hartomatzidis
Writer: Nasos Grimanis
Stars: Sotiris Moustakas, Panos Mihalopoulos, Efi Pikoula
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente

 1. Omer Kodra
  Omer Kodra
  8 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂 selami kolonja

 2. Ravi Balla
  Ravi Balla
  11 ditë më parë

  E keno qa

 3. Muli Ttafa
  Muli Ttafa
  15 ditë më parë

  Fmft

 4. xristos keramitzis
  xristos keramitzis
  18 ditë më parë

  Jasu re sulooooo.

 5. JOKER_M M
  JOKER_M M
  19 ditë më parë

  Po manoli si tha ta niq jeten ta kaloj apo ta niqi e te na kaloj

 6. Redion Zeneli
  Redion Zeneli
  19 ditë më parë

  Hera par qe po i shoh po mshem barku nga e qeshura se kisha koh te gjat pa qeshur

 7. Julian Tusha
  Julian Tusha
  20 ditë më parë

  Ahahhahahahahabahahahahahhahahahhha

 8. Andi valona
  Andi valona
  20 ditë më parë

  😂😂😂😂😂

 9. Roniold Shena
  Roniold Shena
  23 ditë më parë

  Episodin e dyte te profesorit se keni nxjer nga i pari te i treti 😄 s'ua mer te dytin

 10. A 007
  A 007
  23 ditë më parë

  😂😂😂😂lot prof 😂😂😂

 11. Aldion Azizaj
  Aldion Azizaj
  24 ditë më parë

  😆😆😆😆😆

 12. Roni Xhafaj
  Roni Xhafaj
  25 ditë më parë

  😁😁😂😂😁😁😂 jeni me te miret

 13. FF. COBRA
  FF. COBRA
  26 ditë më parë

  A do dali episodi 5 apo vk

 14. Awesomaxel Playz
  Awesomaxel Playz
  26 ditë më parë

  Nxjerreni tjetren o byrazer pash zotin

 15. Gerald Leka
  Gerald Leka
  27 ditë më parë

  Ore kur do dal pjesa tjeter ? Se jeni vonuar shume .

 16. Joel Lila
  Joel Lila
  29 ditë më parë

  Do ta nxirni episodin tjeter se dit per dite po kontrolloj

 17. Fatmir Kolndreu
  Fatmir Kolndreu
  29 ditë më parë

  KUr do e hidheni pjesen e 4

 18. ff mafia
  ff mafia
  29 ditë më parë

  Po do ta hidhni ate pjesen 4

 19. FF BANDITI
  FF BANDITI
  Muaj më parë

  Na keni ca koken me kto reklamat

 20. Andi Mucka
  Andi Mucka
  Muaj më parë

  Na cat karin nxireni ep 4

 21. Orest Jahaj
  Orest Jahaj
  Muaj më parë

  EPISODI 4 KUR DO DALI

 22. Diti B
  Diti B
  Muaj më parë

  Ku eshte episodi 2

 23. Vlora Vlora
  Vlora Vlora
  Muaj më parë

  Na dergoni tjetr vidjo

 24. gamen tv
  gamen tv
  Muaj më parë

  4 plizz

 25. Leonardo Caccia
  Leonardo Caccia
  Muaj më parë

  😂😂

 26. El Capedan
  El Capedan
  Muaj më parë

  Do doja vazhdimin e profesorit ose te ngjajshem si kjo video

 27. M82B
  M82B
  Muaj më parë

  1:41 😂😂😂

 28. Γκαμπριελ Λιλα
  Γκαμπριελ Λιλα
  Muaj më parë

  Filma qreke ne translate shqiptare qenkan me te bukra haha

 29. Griseld Derstilagriseld
  Griseld Derstilagriseld
  Muaj më parë

  Kush je ti more bir kurve

 30. Griseld Derstilagriseld
  Griseld Derstilagriseld
  Muaj më parë

  Plak plak po e ka flak

 31. Gimi Mbrice
  Gimi Mbrice
  Muaj më parë

  Pse spo hidhni me pjes

 32. Genti Pro
  Genti Pro
  Muaj më parë

  Ju lutem pjesen 4 jeni njisha

 33. Islam Lloga
  Islam Lloga
  Muaj më parë

  Ju lutem kur del episodi 4 ju lutem

 34. Dyrrah Dyrrah
  Dyrrah Dyrrah
  Muaj më parë

  He kur do dali episodi 4

 35. Florin Ferollari
  Florin Ferollari
  Muaj më parë

  4 kur del

 36. Olivjo Cocka
  Olivjo Cocka
  Muaj më parë

  Ajo gruaja i ngjitet si morr burrit

 37. adi kolaveri
  adi kolaveri
  Muaj më parë

  o bobe nxjerre pra 4tren

 38. Andre Sand
  Andre Sand
  Muaj më parë

  Kur del 4?

 39. Show bizz ALB
  Show bizz ALB
  Muaj më parë

  ahhahahaha

 40. Saimir Muhaxhiri
  Saimir Muhaxhiri
  Muaj më parë

  Komedi greke... 😛😛😛. Me sotirin

 41. Ana Shehu
  Ana Shehu
  Muaj më parë

  Loottt kur nxori tufen me lek ,🤣🤣🤣🤣jeni te papar

  1. Feliks Pazi
   Feliks Pazi
   25 ditë më parë

   🤣🤣🤣🤣

 42. Free Copies
  Free Copies
  Muaj më parë

  Nxirrni te pakten 2 episode ne jav se vdiqem

 43. Visi Tirona
  Visi Tirona
  Muaj më parë

  Boni shum video me ket profesorin eshte gallat

 44. Beast X
  Beast X
  Muaj më parë

  7:12 Nusja Lavdoshit

  1. Beast X
   Beast X
   Muaj më parë

   @Lavdosh hoxha Lavdosh hoxha 😆

  2. Lavdosh hoxha Lavdosh hoxha
   Lavdosh hoxha Lavdosh hoxha
   Muaj më parë

   Kush me thiri mua

 45. simona Ote
  simona Ote
  Muaj më parë

  Sa bukur 😙😙😙😙😙😙

 46. Kristaq Nushi
  Kristaq Nushi
  Muaj më parë

  Po pres të shoh Sorajën herës tjetër! Kur do t'a postoni?

 47. Viktor Valdes
  Viktor Valdes
  Muaj më parë

  Hahaahah oooo seloooooo

 48. Syl Llugaliu
  Syl Llugaliu
  Muaj më parë

  Hej qitene apet nje epizod te njojt si kjo

 49. Ronaldo Zogu
  Ronaldo Zogu
  Muaj më parë

  😂😂😂😂😂

 50. Komentatori Unik
  Komentatori Unik
  Muaj më parë

  Q**je ne plazh 🤣🤣🤣🤣🤣

 51. Komentatori Unik
  Komentatori Unik
  Muaj më parë

  Ilac kundra stresit jeni ngopi

 52. Mr. Lyrics 》
  Mr. Lyrics 》
  Muaj më parë

  HIDHENI PJESEN E 4

 53. Artur Gaxha
  Artur Gaxha
  Muaj më parë

  Edhe nje LLapim 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂

 54. Life is The Beach
  Life is The Beach
  Muaj më parë

  Selami kolonja i pa pare

 55. Life is The Beach
  Life is The Beach
  Muaj më parë

  1 20ce boll e ke

 56. Life is The Beach
  Life is The Beach
  Muaj më parë

  Na eshte bere si telenovele kjo shtojeni serite 3seri ne jave Ngop jeni me te miret Humor tamam

 57. Juli Juli
  Juli Juli
  Muaj më parë

  na lodhet po dubloni me shum selon ca ju kushton ba ba ba

 58. Football itzSpH
  Football itzSpH
  Muaj më parë

  9:10 ahahhahahahaha lottttt 😂😂😂😂

 59. Ê Ŕ Ğ Į
  Ê Ŕ Ğ Į
  Muaj më parë

  Qiteni sa ma shpejt episodin tjeter

 60. FF ANI
  FF ANI
  Muaj më parë

  sot ne dark part 4

 61. cimi mehaj
  cimi mehaj
  Muaj më parë

  si e ka titullin ky filmi dhe ku mu d ta gjem dhe emri i aktorit ?

  1. Arjan Sherifaj
   Arjan Sherifaj
   Muaj më parë

   Sotiris mustakas

 62. the daltons Brothers
  the daltons Brothers
  Muaj më parë

  Kush je ti o bir kurve Jam manoli Axaxaxa me lot 🤣🤣🤣🤣

 63. ST PRESORI
  ST PRESORI
  Muaj më parë

  Pjesen tjeterr duam nr

 64. Sara Duci
  Sara Duci
  Muaj më parë

  Sa lajk per ngopin

 65. Mimoza Marku
  Mimoza Marku
  Muaj më parë

  Hahahahahahahaha

 66. The World
  The World
  Muaj më parë

  i befsha naften 🤣🤣🤣🤣

 67. BM FARAON
  BM FARAON
  Muaj më parë

  😂😂😂lot I beni keto gjera ep 4 po doli flak fare😂😂😂

 68. Kristi
  Kristi
  Muaj më parë

  plak plak po e ka flak 😂😂😂🤣🤣

 69. Klaudio Bossi
  Klaudio Bossi
  Muaj më parë

  Lottttttt🤣🤣🤣🤣

 70. Orsida Veseli
  Orsida Veseli
  Muaj më parë

  Oh ta ngroh.. ta ngroh dhe ty 😂

 71. Marçela shehu
  Marçela shehu
  Muaj më parë

  "aman te keqen semos na e sjell ketu se eshte tavolina tër bar" 😁

 72. Alban fier
  Alban fier
  Muaj më parë

  Bjer lekt e parafangos mos m ca shum trapin 😂😂🤣

 73. Alban fier
  Alban fier
  Muaj më parë

  Hahahahaha jeni me t miret

 74. ballist ballist
  ballist ballist
  Muaj më parë

  Ngop osht me gallat lot 😂😂😂

 75. house game
  house game
  Muaj më parë

  7:26 Tek filmi i vertet thot "Mos ma drejto mua gishtin se di te te them ku ta fushes".Ta kishit rregulluar me mire kte.

  1. Xhelida Ridela
   Xhelida Ridela
   Muaj më parë

   @AVZI Ο ροζ γατοσ Macja roze

  2. AVZI
   AVZI
   Muaj më parë

   A edin si quhet filmi

 76. Social Girls
  Social Girls
  Muaj më parë

  Murgu me pelqeu shume. Por edhe Profesori duket shume mire. Me besoni apo jo, mezi pres serine e rradhes. Mire kjo, po e late aty ku do kthehej ne shkolle. Çfare do i thone nxenesit? Çfare do i thote drejtori 😂. Ky me duket vuan nga sindrona e 2 personaliteteve dhe cfare ka bere naten nuk mban mend asgje.

 77. xbeci169 beci
  xbeci169 beci
  Muaj më parë

  Shum te fort jeni

 78. Petrit Pali
  Petrit Pali
  Muaj më parë

  Jeni te pa pare sa me shum vidio me keto plz

 79. Armando Vebiu
  Armando Vebiu
  Muaj më parë

  Selami Kolonja 🤣🤣🤣

  1. Ardit Çika
   Ardit Çika
   Muaj më parë

   o ta ngro ta ngro dhe ty ahahahah sa lot

 80. Arjan Hysa
  Arjan Hysa
  Muaj më parë

  Shpejt nxirrni dhe pjesn e katert

 81. Florjon Ormenaj
  Florjon Ormenaj
  Muaj më parë

  Ahahahahahah lot

 82. alby boy
  alby boy
  Muaj më parë

  😂😂😂😂😂

 83. GENA
  GENA
  Muaj më parë

  jeni me te miret o vllezer.

 84. Σigma
  Σigma
  Muaj më parë

  0:24 Si titullohet muzika?

  1. Σigma
   Σigma
   Muaj më parë

   Kane kaluar 24 vite nga '97, te paska mbetur ora shume mbrapa.

  2. LoLeander
   LoLeander
   Muaj më parë

   Darude - Sandstorm

 85. Samuel Plaku
  Samuel Plaku
  Muaj më parë

  Mos harro te besh like & subskrajt

 86. Agron SH
  Agron SH
  Muaj më parë

  super eshte kur do nxirret episodi i 4

 87. Algert Avdo
  Algert Avdo
  Muaj më parë

  Jeni me te miret.. hallall

 88. Lucky You
  Lucky You
  Muaj më parë

  Po e presim si serialet turke 😂😂 syt notification po na rrin 😂😂 NUMBER ONE NGOP TV 🤘

 89. Ronaldo Kuci
  Ronaldo Kuci
  Muaj më parë

  Episidin 4 te selos do jet me I bukur me zi pres kur te dal jeni te madh Ngop tv

 90. Santos Aleksandros
  Santos Aleksandros
  Muaj më parë

  Si e ka emrin ky serjali?

  1. PUBG ALBANIA 24 7
   PUBG ALBANIA 24 7
   Muaj më parë

   Me beje subscribe. Ju nuk me doni fare .

 91. Borana Jaçaj
  Borana Jaçaj
  Muaj më parë

  NGOP jeni kryevepër. Ju duaa.

 92. Devi Hoxhaj
  Devi Hoxhaj
  Muaj më parë

  ore ky presor selua paska qen karderr i madh

 93. Santos Aleksandros
  Santos Aleksandros
  Muaj më parë

  Legjenda jeni🤣🤣🤣

 94. Exclusive
  Exclusive
  Muaj më parë

  Qirje ne plazh full opsion 😂😂😂😂

 95. Anon Nymus
  Anon Nymus
  Muaj më parë

  Kto me profesorin po thyejn rekord per lodd beni sa me shum 😂😂😂

 96. Vlora Vlora
  Vlora Vlora
  Muaj më parë

  Hahaha 😂😄 Shum papar dergo ndonje tjetr

 97. DAJA 22
  DAJA 22
  Muaj më parë

  Me zi po pres pjesen tjt

 98. Intro Tv
  Intro Tv
  Muaj më parë

  Nxirri i cik mo shpejt pjesen pla

 99. F4L LYXX S5 YT
  F4L LYXX S5 YT
  Muaj më parë

  Aman vazhdo ma gjat tlutem se asht shum gjigand tlutemmmmmmmm

 100. Dashamir Selmani
  Dashamir Selmani
  Muaj më parë

  Oo ta ngroh..ta ngroh dhe ty 🤣🤣 qr