Albulena Ukaj ft. Muharrem Ahmeti - Smuna (Official Video 4K)

3 315 Shikime 345 mijë
Argëtim

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Muzika: Ardian Kastrati
Lyrics: MUMA
M.U.A.& hair: Arber Bytyqi
Styling: Pajtim Raci

Komente

 1. Florent Berisha
  Florent Berisha
  5 ditë më parë

  👌👌🔥🔥🔥♥️♥️🌺😘😘🌻🌻

 2. Aasar Lion
  Aasar Lion
  5 ditë më parë

  Muharem 101% 💥

 3. Oshri Desta
  Oshri Desta
  5 ditë më parë

  Muharrem ahmeti love you from israel

 4. Rebjona Rebi
  Rebjona Rebi
  6 ditë më parë

  👏👏👏👏

 5. gisi caca
  gisi caca
  6 ditë më parë

  🖐🖐❤❤

 6. Violeta Emini
  Violeta Emini
  6 ditë më parë

  Shum e bukur

 7. Bardha Tafa
  Bardha Tafa
  7 ditë më parë

  Shum keng e bukur e ndjeshme 👏👏

 8. Nikolin Bregu
  Nikolin Bregu
  7 ditë më parë

  Muharrem ti ke lind vetem me këndu .bravoo.e suksese ne jet e ne familje.bravoo bravoo

 9. Flora Zyberi
  Flora Zyberi
  7 ditë më parë

  Muharemi dihet qe esht mbret ne rrymen e vet ..Po dhe Albulena esht kengetare shum e mir pasi e njoh dhe e kam degjuar live 🌟🌟🌟🌟🌟👏👏👏BRAVO

 10. Asair Fishta
  Asair Fishta
  7 ditë më parë

  Super kang . Mvjen keq qe do shkurre kangtar marrin ma shum klikime se ti . Respekte legjenda e muziks Shqiptare 🇦🇱✅

 11. xhulja xhulja
  xhulja xhulja
  7 ditë më parë

  bravo legjenda muharrem ahmeti..😐👏👏👏😊

 12. Almir Mili
  Almir Mili
  7 ditë më parë

  Legjend je muharem ameti bravo shum kenga e mir.albulena me veshje katstrof provokuse

 13. Mergim Krasniqi
  Mergim Krasniqi
  8 ditë më parë

  Wallai king asht muharrem ahmeti kush ja ka inatin ❤️❤️❤️❤️❤️

 14. adiloviq Elisa
  adiloviq Elisa
  9 ditë më parë

  (4.05.2021) ......😞.... ......🥀.....

 15. Adela Rexhepi
  Adela Rexhepi
  9 ditë më parë

  Uffffff🥺🥺🥺🥺😭😭😭😭

 16. Qendrim Murseli
  Qendrim Murseli
  9 ditë më parë

  Mbreti 👑

 17. Bujar Cullhai
  Bujar Cullhai
  9 ditë më parë

  Brava Shqipe ❤🖤🇦🇱👌

 18. Marjo Qerimi
  Marjo Qerimi
  10 ditë më parë

  👑👑👑👑👑👑👑MUAREM AHMETI 👑👑👑👑👑

 19. Elvana Haliti
  Elvana Haliti
  10 ditë më parë

  ❤️❤️👌

 20. Albanian Toni
  Albanian Toni
  10 ditë më parë

  Super star albulena ⭐⭐⭐⭐ muharremi king 👑👑👑👑

 21. Fatmir Tahiri
  Fatmir Tahiri
  11 ditë më parë

  Sulsese🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱

 22. vali vali
  vali vali
  11 ditë më parë

  Epaskan pshur nta , ska faj corona ikap do njerz te pa fajshemm pokape ket vajz qka esht vdesh krejt

 23. Arian Bossi
  Arian Bossi
  11 ditë më parë

  Bravo Muharrem Ahmeti dhe Albulena

 24. Muhamer Isufi
  Muhamer Isufi
  11 ditë më parë

  Kjo Albulena me mire te kish këndi me mozik se sa me muharrem Ahmetin ma mir i kish dal një këngë seksi me mozik nozy o me ndo një kngtar

 25. Anjeza Anjea
  Anjeza Anjea
  11 ditë më parë

  Shum keng e bukur

 26. egzon krasniq
  egzon krasniq
  11 ditë më parë

  The Goat per Musike .. !

 27. Elda Begaj
  Elda Begaj
  11 ditë më parë

  Qetsi shpirti🥺🥺🥺🥺

 28. Loris Anika
  Loris Anika
  11 ditë më parë

  Jam e quditur🤔🤔 me Albulenen me tregu drejt ne kete keng me ka pelqyer zeri🎶🎶 i saj po te shkojka zeri per balada. Perfekt.

 29. Danissa Sochor
  Danissa Sochor
  11 ditë më parë

  Muharem your voice is amazing❤️ this perfect duet with this 👸🏼 bring me to my remembers🙏🏻.....faleminderit 😘🌷💝

 30. marius valentin
  marius valentin
  11 ditë më parë

  Muharrem..... his voice is perfect.

 31. Aferdita **
  Aferdita **
  11 ditë më parë

  E paska hijdis Muharrem Ahmeti🎤🎵⭐👌👌👌

 32. Egzona Gurguri
  Egzona Gurguri
  11 ditë më parë

  Wow super bashkëpunim,ju lumtë ✨✨✨✨✨

 33. Arlind Bajra
  Arlind Bajra
  11 ditë më parë

  I pavdekshem jeh mbreti

 34. Vjollca Ahmeti
  Vjollca Ahmeti
  11 ditë më parë

  Ahmeti 🤴🤴🤴🤴🤴🤴

 35. Vjollca Ahmeti
  Vjollca Ahmeti
  11 ditë më parë

  Kallkeeeeee😎😎😎

 36. Vjollca Ahmeti
  Vjollca Ahmeti
  11 ditë më parë

  Bravo 😎😎😎😎

 37. Adela Arjan
  Adela Arjan
  11 ditë më parë

  Muharrem. Je. Mbreti👑 i muzikes 🤍🤍💎

 38. Bahrije Bytyqi
  Bahrije Bytyqi
  11 ditë më parë

  Wooiw, qfar kenge respekt

 39. Shpresa Bytyci
  Shpresa Bytyci
  11 ditë më parë

  Me.ket veshje katastrof kjo shumm provokuse

 40. Romeo Myzyraj
  Romeo Myzyraj
  11 ditë më parë

  Gjigandet e muzikes bravo

 41. AlskedRrenjaMusic
  AlskedRrenjaMusic
  11 ditë më parë

  Muharrem Ahmeti kengetar i vertet artist Shqiperia krenohet me ty Muma Texet me te bukra

 42. Nikos Vata
  Nikos Vata
  11 ditë më parë

  super Rrem

 43. Sonila Voka
  Sonila Voka
  11 ditë më parë

  Muharem Ahmeti legjend ngelesh gjithmone !! Zoti te rujt 💙

 44. Arian N.
  Arian N.
  11 ditë më parë

  Muharremi shum i fort 👌🏽🔥

 45. Arlinda Rexhepi
  Arlinda Rexhepi
  12 ditë më parë

  &🤗🤗

 46. Buqe cami
  Buqe cami
  12 ditë më parë

  Bravoo muharem ahmeti je shum i mir keng shum e mire normalisht shum e dashur js legjend

 47. fıgaro fıgar
  fıgaro fıgar
  12 ditë më parë

  Like nga Wiena

 48. Teuta Mustafa
  Teuta Mustafa
  12 ditë më parë

  Rema mir ë ka kendu, por original esht kenga edhe ma e mirë... Oksana Sers 😍

 49. Be Sa
  Be Sa
  12 ditë më parë

  Smuna pa t'pa shpirt un ty, smunem per kta dy sy, nuk mundem pa ty besom, kjo zemer prap te don ❤️🔥🔥🔥

 50. Irida Amedov
  Irida Amedov
  12 ditë më parë

  🤍🤍🤍🤍

 51. Gentjan Cerma
  Gentjan Cerma
  12 ditë më parë

  Rrema mreti i pavdekshmi

 52. Ali Gashi
  Ali Gashi
  12 ditë më parë

  qekjo albulen ma mir mu ndesh krejt zulak sa me qit gjys trupit

 53. Արմ ջան
  Արմ ջան
  12 ditë më parë

  🇦🇲musik Armenia🇦🇲 Oksana Sers mexkem hamarelu

 54. Benita Duci
  Benita Duci
  12 ditë më parë

  🙄❤❤❤

 55. Diar
  Diar
  12 ditë më parë

  👑👑👑👑👑👑Muharrem Ahmeti 👑👑👑👑

 56. Dardan Aliu official
  Dardan Aliu official
  12 ditë më parë

  Weee extra❤❤

 57. Il3gal Burnout
  Il3gal Burnout
  12 ditë më parë

  Albulen 🔥 🍒 👌

 58. Rovena Kallmacaku
  Rovena Kallmacaku
  12 ditë më parë

  Shum bukur 👏👏🌟 Suksese te metejshme ✋

 59. Bayram Kastrati
  Bayram Kastrati
  12 ditë më parë

  Muharrem ahmeti king 👑

 60. beny.kings. rexhepi.
  beny.kings. rexhepi.
  12 ditë më parë

  Nitro njeri po me zo osht. Ma imadhi..Respekt remoo

 61. Elton athina
  Elton athina
  12 ditë më parë

  Super konga suksese marshallah

 62. ناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابد
  ناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابد
  12 ditë më parë

  في حوزتهم ضل رابع البيت المعمور

 63. Vjosa Krasniqi
  Vjosa Krasniqi
  12 ditë më parë

  😍

 64. ناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابد
  ناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابد
  12 ditë më parë

  انا ضفر بنان تحت ذي طول لماذا اختار المكساج ضفر شعركي اوامر ضدنا ني غيب اعلمنا اغاني

 65. Valentina Krasniqi
  Valentina Krasniqi
  12 ditë më parë

  😘😘😘😘😘😘😘😘😘

 66. ناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابد
  ناراكاونافا علي اخمت جشد ناحي خابد
  12 ditë më parë

  في كل طاوله جديده وقديمه قزمين اسنان طوليه في الميموري انتم تلك النحاس الطولي في اعلى رئس الميموري هو رئسي اعرف اين دونالد ترامب لانزل الى الميموري النحاس مدخل تعبئه الميموري اغاني انتم اندر ميموري

 67. Ergys Tironci Official
  Ergys Tironci Official
  12 ditë më parë

  M%H Nr 1☹ Krenar jemi te gjith romet me ty☝️

 68. Arsi Cena
  Arsi Cena
  12 ditë më parë

  JU LUMTE GOJA QE TE DY BRAVO SUKSESE MUHARREM 🔥🔥🔥💥💥💥 RREMA🔥🔥🔥🔥🔥🔥💥💥💥 👇 TEKSTI SMUNA💔 ALBULENA UKAJ KETE GOTE PO E PI PER TY DASHNI PER KREJT GENJESHTRAT QE DIKUR MI THOJE TI CDO MERZI PO E MBYS O ME RAKI ASNJIHER NUK MENDOVE LOTET E MI MUHARREM AHMETI JA ME FAL A ME FAL EDI TY T'KAM VRA NUK JAM MIRE SE SHUM MALLI M'KA MARR REFRENI MUHARREMI DHE ALBULENA SMUNA PA T'PA SHPIRT UN TY SMUNA PER KETA DY SY NUK MUNDEM PA TY BESOM KJO ZEMER PRAP T'DON . NESE TI SHKON KADAL DAL KAM ME VDEK DO BEHEM VERE NE BEHAR TE PERKDHEL . SMUNA PA T'PA SHPIRT UN TY SMUNA PER KETA DY SY NUK MUNDEM PA TY BESOM SOT KJO ZEMER PRAP T'DON. NESE TI SHKON KADAL DAL KAM ME VDEK DO BEHEM VERE NE BEHAR TE PERKDHEL TEKSTI DY MUHARREM AHMETI KETE GOTE PO E PI O ME SHOQRIN PO JU TREGON SE I POSHTER JAM ME TY S'KAM NDER QE SHAJ A SA GABIM SE T'HUMBA UN TANI E NUK KA ME KTHMI ALBULENA UKAJ NUK TA FAL NUK TA FAL SE TI M'KE VRA NUK JAM MIRE SE SHUM MALLI M'KA MARR REFRENI DY MUHARREMI DHE ALBULENA SMUNA PA T'PA SHPIRT UN TY SMUNA PER KETA DY SY NUK MUNDEM PA TY BESOM KJO ZEMER PRAP T'DON. NESE TI SHKON KADAL DAL KAM VDEK DO BEHEM VERE NE BEHAR TE PERKDHEL . SMUNA PA T'PA MIR UN NE KRY SMUNA PA PER KETA DY SY NUK MUNDEM PA T'PA TY DHE SOT KJO ZEMER PRAP T'DON. NESE TI SHKON KADAL DAL KAM VDEK DO BEHEM VERE NE BEHAR TE PERKDHEL

 69. Jemi Kosovar
  Jemi Kosovar
  12 ditë më parë

  👍

 70. Beba Jote
  Beba Jote
  12 ditë më parë

  Ufff 😢😢😢

 71. Y.M Beatss 2
  Y.M Beatss 2
  12 ditë më parë

  😢😕💗

 72. Y.M Beatss 2
  Y.M Beatss 2
  12 ditë më parë

  💗💗💗

 73. Aj baba
  Aj baba
  12 ditë më parë

  Super Text 😘😘

 74. Edmond Lulo
  Edmond Lulo
  12 ditë më parë

  shun bukur !!! mashallah!!!

 75. Genta zh,itali
  Genta zh,itali
  12 ditë më parë

  Yll

 76. Ale Alesja
  Ale Alesja
  12 ditë më parë

  super bashkunim🤩🤩🤩🤩jeni yjee

 77. Nafa Nafa
  Nafa Nafa
  12 ditë më parë

  ZOTI tmarroft 🤮🤮🤮🤮

 78. Veronika Mitkova
  Veronika Mitkova
  12 ditë më parë

  Bravo Muharem kakto vinagi top 💯

 79. mitch d
  mitch d
  12 ditë më parë

  Who wants milk and cookies

 80. Avdull Osmani
  Avdull Osmani
  12 ditë më parë

  King je nummer 1

 81. Emanuela Brolli
  Emanuela Brolli
  12 ditë më parë

  Z ?

 82. Alika Maisuradze
  Alika Maisuradze
  12 ditë më parë

  👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍💖💖💖💖💖💖💖💘💘💘💘💘💘💘💘💘💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

 83. ԴԱՎԹՅԱՆ_
  ԴԱՎԹՅԱՆ_
  12 ditë më parë

  Oksy Avdalyan - Sers Mexq Em Hamarelu)))

 84. F M
  F M
  12 ditë më parë

  Ti muharrem Kishe ne rrugen e Zotit e jo ma me ksin kuqka Hallall super musliman je ti

 85. Ersen Demiri
  Ersen Demiri
  12 ditë më parë

  O rremo e paske kall krejt rrespekt je nje kengetar i madh legjend e gjallë

 86. Janina -Sh
  Janina -Sh
  12 ditë më parë

  Superr tekst 💖💖💖

  1. Mourad Khouya
   Mourad Khouya
   11 ditë më parë

   yes

 87. arti rrusta
  arti rrusta
  12 ditë më parë

  Ihaa e paske djeg krejt a

 88. Mirsat Salihi
  Mirsat Salihi
  12 ditë më parë

  ❤️❤️❤️

 89. love
  love
  12 ditë më parë

  Bravoooo❤❤❤❤❤🤩🤩😘😘😍😍😍❤❤🤩🤩😘🤗🤗🤗🤗😍😍😍❤🤩😘😘😘😘😘🤩🤩🤩🤩❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘🤩🤩🤩❤❤❤😍😍😍😍😍😍😘😘🤩🤩😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘🤩🤩🤩🤩🤩🤩😍😍😍😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤩🤩🤩🤩🤗🤗🤗🤗🤩🤩❤❤❤❤💛💔💔💔💔💔❤❤💔💔💔💔💔💔❤❤❤❤❤❤❤❤💔💔💔💔💔💔❤❤💔💔❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💔💔❤❤❤❤❤💔💔💔💔💔❤❤❤❤

 90. Angela Nela Trifan
  Angela Nela Trifan
  12 ditë më parë

  Very nice 👏👏😘

 91. Fun Travel
  Fun Travel
  12 ditë më parë

  Who else found ArkivaShqip by coincidence and now addicted to watching it like me ?

 92. Florjan Official
  Florjan Official
  12 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥

 93. Fida Mustafa
  Fida Mustafa
  12 ditë më parë

  Ckdjď5s .f

 94. albo
  albo
  12 ditë më parë

  My Instagram @albo03nbg follow me une jam shqiptar 🇽🇰🇽🇰🇦🇱 @albo03nbg

 95. AM13 AM13
  AM13 AM13
  12 ditë më parë

  Albulena Ukaj💙💙 Super kengetare 👇