RONY - 🇦🇱 SHQIPTAR 🇦🇱

5 112 Shikime 523 mijë
Muzikë

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗥𝗢𝗡𝗬 - 🇦🇱 𝗦𝗛𝗤𝗜𝗣𝗧𝗔𝗥 🇦🇱
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗥𝗢𝗡𝗬's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeRONY
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/RonyShqiptar
____________________________
🎵 Produced by: 𝗣𝗥𝗜𝗡𝗖𝟭 (𝗗𝗨𝗔 𝗛𝗜𝗧)
🎵 Beat/Instrumental by: 𝗨𝗡𝗜𝗞 𝗕𝗘𝗔𝗧𝗭
🎵 Lyrics by: 𝗥𝗢𝗡𝗬
🎥 Video by: 𝗠𝗔𝗫𝗜𝗠 𝗔𝗟𝗔𝗗𝗜𝗡𝗜
🎥 Photographer by: 𝗗𝗢𝗡𝗔𝗥𝗗 𝗞𝗢𝗖𝗜
📌 Një falenderim i veçantë shkon për 𝗔𝗧𝗗𝗛𝗘 𝗫𝗛𝗔𝗥𝗔𝗩𝗜𝗡𝗔 & 𝗟𝗨𝗟𝗭𝗜𝗠 𝗝𝗔𝗦𝗛𝗔𝗥𝗜 që u bën pjesë e këtij projekti.
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗥𝗢𝗡𝗬 :
Instagram ► rony__rag
🎵 Connect with 𝗣𝗥𝗜𝗡𝗖𝟭 (𝗗𝗨𝗔 𝗛𝗜𝗧) :
Instagram ► princ1_official
🎵 Connect with 𝗨𝗡𝗜𝗞 𝗕𝗘𝗔𝗧𝗭 :
Instagram ► unikbeatz
🎥 Connect with 𝗠𝗔𝗫𝗜𝗠 𝗔𝗟𝗔𝗗𝗜𝗡𝗜 :
Instagram ► aladini.maxim
🎥 Connect with 𝗗𝗢𝗡𝗔𝗥𝗗 𝗞𝗢𝗖𝗜 :
Instagram ► donardkoci
📌 Connect with 𝗔𝗧𝗗𝗛𝗘 𝗫𝗛𝗔𝗥𝗔𝗩𝗜𝗡𝗔 :
Instagram ► atdhe_xharavina
📌 Connect with 𝗟𝗨𝗟𝗭𝗜𝗠 𝗝𝗔𝗦𝗛𝗔𝗥𝗜 :
Instagram ► lulziimjashari
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
Teksti
P(1)
Un nuk e kuptoj
Qysh munesh ti me fol
Mu krahasu ti me mu
Ropt je i vol
Kshuqe
Lene pshurri nta
Muzika so per ty o la
Nese do me kcy ca ca
Ta bje rony rra ta ta
Se rony’n sun e kap ti
Munesh me kap vetem rakin
Kur je kon tu ngju ti zefin
Un kom ngju vetem 2pac-in
Se jom rrit old school
Edhe trunin old school
Hajde kur tdush me 200
Baben e ki tek pull (2x)
Refreni
Un jom shqiptar Un jom shqiptar
Kom qaq urrejtje per serbt
Du me i var (4x)
P(2)
Kallxom kush t’futi ty n’muzik
Kush t’ka rrejt qe talent ki
Po t’kish dal naj 2pac
Isha bo un fans i tij
Po qa me pa qa me ngju
Rapp-i rest in pace
Tu ngju lloj lloj bythqimi
Hip-hopit i kan vu viz
A ka ma t mir se na nuk ka
Keni me lyp po s’keni me pa
Jeni pesha t’lehta ju mo vlla
S’keni qa me bo qeshtu na ra
Jon 3 shkronja RAG
Shkurt e shqip ma t’mirt n’shipni
Band me burra jo me fmi
Se bojm per lek na e bojm free (2x)
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2zprlqS
► spoti.fi/350PuQo
____________________________

℗ & © RONY & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#Rony #Shqiptar #Folé

Komente

 1. RONY OFFICIAL
  RONY OFFICIAL
  15 ditë më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗥𝗢𝗡𝗬's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeRONY 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/RonyShqiptar

  1. Mira Gashi
   Mira Gashi
   Ditë më parë

   Je super shqipta sa vlejn ato gocat

  2. Aldi Bardhi
   Aldi Bardhi
   3 ditë më parë

   Sa kar me syze je

  3. Gjelina Gjelaj
   Gjelina Gjelaj
   3 ditë më parë

   Hej sa bani roni ship jam ela😘😘😘

  4. Samira Beca1
   Samira Beca1
   5 ditë më parë

   Jjjjj jjjjjjji. JjjjI I.

  5. Shyqyri Hodo
   Shyqyri Hodo
   7 ditë më parë

   ROBI

 2. Vlash Perkeqi
  Vlash Perkeqi
  2 orë më parë

  Like kush menon se ky ja u kalon te tanve rrespekte per tan kuksjant forca roni🤩😍🤩😍🤩😍🤩😍🤩😍🤩😍🤩😍🤩😍

 3. Mihrije Shaqiri
  Mihrije Shaqiri
  6 orë më parë

  Like kush e don atdheun dhe lulzimin

 4. FREE FIRE
  FREE FIRE
  8 orë më parë

  O atdhe

 5. Ismet Kaza
  Ismet Kaza
  11 orë më parë

  O bossssss

 6. Pingüíni Com
  Pingüíni Com
  11 orë më parë

  UN JAM SHQIPTAr

 7. Pingüíni Com
  Pingüíni Com
  11 orë më parë

  Like

 8. THE_K1NG
  THE_K1NG
  12 orë më parë

  Krejt bojn komente per like...Sa vk Pershendes gjith shqiptaret kudo qe jane neper bote.Konga e bukur

 9. Pingüíni Com
  Pingüíni Com
  12 orë më parë

  Likes

 10. BABA__KTUU BaBaGjYsHi
  BABA__KTUU BaBaGjYsHi
  16 orë më parë

  Hallall

 11. Arjanita berisha
  Arjanita berisha
  Ditë më parë

  like rony ❤💘✌😘

 12. FF MASAKRA
  FF MASAKRA
  Ditë më parë

  Nese Ronny esht 👑 👇🏻

 13. Ledi Marku
  Ledi Marku
  Ditë më parë

  RoNI SHQIPTAR

 14. Sara Duci
  Sara Duci
  Ditë më parë

  Like per shiptart

 15. Captain gamer
  Captain gamer
  2 ditë më parë

  Like kush esht 👇"shqiptar"

  1. THE_K1NG
   THE_K1NG
   12 orë më parë

   Te gjith jemi

 16. Gerald nogu
  Gerald nogu
  2 ditë më parë

  Rony❤️❤️

 17. Meloscifra Morina
  Meloscifra Morina
  2 ditë më parë

  Selam nga Kosova e Shqiperis respekt per muziken qe bene ti

 18. SAIMIR
  SAIMIR
  2 ditë më parë

  Shqipe🇦🇱🇽🇰❤️

 19. Shkoder Shkod
  Shkoder Shkod
  2 ditë më parë

  Çete dhe një kangë tjeter me atdheun💖💖💖

 20. Billie
  Billie
  2 ditë më parë

  Like kush eshte nga kuksi

  1. Billie
   Billie
   2 ditë më parë

   Atdhe Xharavina

 21. Shkoder Shkod
  Shkoder Shkod
  2 ditë më parë

  O bossi😃😃

 22. Ema Shahaj
  Ema Shahaj
  2 ditë më parë

  Ky nona😘😈👊 njësh🎖🎖🏆🏆🏅🏅🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇

 23. Gregor z
  Gregor z
  2 ditë më parë

  I had 5 years a friend from albania shqipëria kosova im half german half romanian living in germany but my heart belongs to balkan

 24. ff Marsel
  ff Marsel
  3 ditë më parë

  Po atdhe oty qdo uuuuuuu

 25. Adriatik Adriatik
  Adriatik Adriatik
  3 ditë më parë

  o shqipe

 26. Klevis Buci
  Klevis Buci
  3 ditë më parë

  O budall

 27. jorgi vandam
  jorgi vandam
  3 ditë më parë

  Je super kengetar

 28. Paulina Pashai
  Paulina Pashai
  3 ditë më parë

  M shum kapi kamera atdheun sesa rony-in gjithsesi love it.Suksese

 29. FF KANIBALI KANIBAL
  FF KANIBALI KANIBAL
  3 ditë më parë

  talent lind po nk besh bravo ky esht hiti me i🔥🔥

 30. Mario Marjus
  Mario Marjus
  3 ditë më parë

  Like kush e pa atdheun👍👍

 31. klejdi officel
  klejdi officel
  3 ditë më parë

  Une jam shqiptar kam kaq urretje per serb du mi i var

 32. FF TROPOJANI FF BLOODY
  FF TROPOJANI FF BLOODY
  4 ditë më parë

  Sa like shkojn per shqiptaret 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 33. Fatlum Preldakaj
  Fatlum Preldakaj
  4 ditë më parë

  TELUMT PE KAKN 👍👍👍👍👍👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 34. Fatlum Preldakaj
  Fatlum Preldakaj
  4 ditë më parë

  TELUMT

 35. Fatlum Preldakaj
  Fatlum Preldakaj
  4 ditë më parë

  👍👍👌

 36. Aleksander Ndojaj
  Aleksander Ndojaj
  4 ditë më parë

  Ti ske lidhje me hip hop o vlla shko e ba nej Kang me zefin

 37. Samuel Bytyci
  Samuel Bytyci
  4 ditë më parë

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 38. No1 Some1
  No1 Some1
  4 ditë më parë

  I'm here only because of Atdhe ❤️ the most beautiful guy I've ever seen.

 39. servis fredi
  servis fredi
  4 ditë më parë

  Je bos

 40. CNEG IHZAREGORD
  CNEG IHZAREGORD
  4 ditë më parë

  Me I var ishin gzu shkijet dut me jau da copat kadal kadal prej trupit veq kocit mja lan

 41. Pingüíni Com
  Pingüíni Com
  4 ditë më parë

  Kaka

 42. Pingüíni Com
  Pingüíni Com
  4 ditë më parë

  Tiny

 43. Orgito Saraci
  Orgito Saraci
  4 ditë më parë

  Pooòoooooooooo❤❤

 44. E B
  E B
  4 ditë më parë

  Ajo bluzja lulzimit skandal

 45. MM Di
  MM Di
  4 ditë më parë

  Jasha atdheu

 46. Remzi Ukzmail
  Remzi Ukzmail
  5 ditë më parë

  Shummm e vertet

 47. Klevi Pergjegji
  Klevi Pergjegji
  5 ditë më parë

  Rony rrespekte nga divra

 48. Lerter misliu
  Lerter misliu
  5 ditë më parë

  Bravo njesh je

 49. Klevis Buci
  Klevis Buci
  5 ditë më parë

  O Ron edhe un dua ti vera Serbt

 50. Rakip Islamaj
  Rakip Islamaj
  5 ditë më parë

  Mreokmniaq🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌍🌍🌍🌍

 51. Rakip Islamaj
  Rakip Islamaj
  5 ditë më parë

  😎🇦🇱🇦🇱🍺🍺🍺🥰🥰🥰🍾🍾🍾🍾

 52. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  5 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱

 53. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  5 ditë më parë

  ❤❤

 54. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  5 ditë më parë

  🔥🔥

 55. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  5 ditë më parë

  💣💣

 56. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  5 ditë më parë

  🔥🔥

 57. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  5 ditë më parë

  💣💣

 58. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  5 ditë më parë

  ❤❤

 59. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  5 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱

 60. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  5 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱

 61. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  5 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱

 62. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  5 ditë më parë

  Serbt🖕

 63. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  5 ditë më parë

  💣💣💣

 64. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  5 ditë më parë

  ❤🇦🇱❤

 65. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  5 ditë më parë

  Rony🔥🔥

 66. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  5 ditë më parë

  Super🔥

 67. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  5 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 68. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  5 ditë më parë

  ❤🇦🇱

 69. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  5 ditë më parë

  💣💣

 70. Tekst Shqip
  Tekst Shqip
  5 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 71. NEWSFOR24 TV
  NEWSFOR24 TV
  5 ditë më parë

  Like kush ka respekt per shqipet e Tetoves 🤝❤️❤️

 72. Peko Peko
  Peko Peko
  5 ditë më parë

  Ti je kar se vec cto fjal ke ke tgjitha kangt

 73. Dyshe Leka
  Dyshe Leka
  5 ditë më parë

  Rony je ma i miri

 74. Lis Emini
  Lis Emini
  5 ditë më parë

  Edhe 2022 ka mu ngu 💪💪💪💪💪👊🧨🧨🧨

 75. Anonymous
  Anonymous
  6 ditë më parë

  Mendoj qe ka ardh koha me pa perpara , dhe jo me nxite urrejtje ma ..

 76. Moza Cenaj
  Moza Cenaj
  6 ditë më parë

  rony po ett aia s

 77. CT panda
  CT panda
  6 ditë më parë

  Like kejtve per shiqptart

 78. Sara Lala
  Sara Lala
  6 ditë më parë

  Une pashe Atdheun aty dhe hapa videon direkt😂

 79. Nio rff
  Nio rff
  6 ditë më parë

  E paharrueshme qoftë kjo kënga 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 80. elton koloshi
  elton koloshi
  6 ditë më parë

  RONI

 81. elton koloshi
  elton koloshi
  6 ditë më parë

  Z

 82. Marigona M
  Marigona M
  6 ditë më parë

  Krejt shikimet besoj qe kjo keng i ka nga Atdheu, se per ndryshe 🤢, mvjen keq ATDHEU 💣🕷🌑🌪i shkon shum ky stil😍

 83. BatBoiBoxer 3D
  BatBoiBoxer 3D
  6 ditë më parë

  po atdheu

 84. Fidaije Kordhaku
  Fidaije Kordhaku
  6 ditë më parë

  Sa like shkojn per atdheun

 85. El Ajs Gaming Yt
  El Ajs Gaming Yt
  6 ditë më parë

  Kush ma ben subscribe Zoti e rujt

 86. Rexhep Rexhmati
  Rexhep Rexhmati
  6 ditë më parë

  U n e kam kusher 3000000

 87. Mateo BoSi
  Mateo BoSi
  6 ditë më parë

  Bossi0

 88. Solid ArDJ
  Solid ArDJ
  6 ditë më parë

  Respekt nga Shkupi ku jan shqipet na rujt zoti ☝🏻☝🏻🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍

 89. xhuljano shqipe
  xhuljano shqipe
  6 ditë më parë

  🇦🇱❤️

 90. Orgito Saraci
  Orgito Saraci
  6 ditë më parë

  Sa e bukur🥰🥰🥰🥰🥰❤❤💪

 91. Bruno Tusha
  Bruno Tusha
  6 ditë më parë

  Super💪💪😎😎😎

 92. QT GAMERS
  QT GAMERS
  6 ditë më parë

  Super kenggg GG

 93. FF Xhesi
  FF Xhesi
  6 ditë më parë

  Super😈😈

 94. New york Kuq e zi
  New york Kuq e zi
  6 ditë më parë

  Lulzim Muti

 95. NMA n
  NMA n
  6 ditë më parë

  ik more qfar reperi i lodht hahahah mlujti

 96. Secondo ME
  Secondo ME
  7 ditë më parë

  Bravo shqipe 👍👍

 97. antonela shera
  antonela shera
  7 ditë më parë

  bukur qe je shqiptar po urretja ska vlere ne jemi me te zote se sa nje urrejtje per te hec para... shpresoj kuptuat

 98. Lindi Tr
  Lindi Tr
  7 ditë më parë

  Bejn keng per vemendje duke then urrej serbet ..vk

 99. Albanian Eagle
  Albanian Eagle
  7 ditë më parë

  Myte shqipe

 100. Lenci Iliri
  Lenci Iliri
  7 ditë më parë

  Dhe benja nje muzik atdheut dhe sares ju lutem