Zbatimi i kesaj fjale te lumturon jeten familjare!

1 638 Shikime 166 mijë

Follow Elvis Naçi on...
• FB: smarturl.it/FBElvis
• IG: smarturl.it/IGElvis
•YT: smarturl.it/YTElvis
• Web: elvisnaci.al/
© & ℗ Elvis Naçi & IN Media. All Rights Reserved

Komente

 1. Ismet Beadini
  Ismet Beadini
  14 orë më parë

  Sa zemer mir jemi aq te perçar jemi cop copa...shum popull i vuajtur paskemi qen! Ka i gjeten rruget armiku e na bon copa copa neper bot....pa ia dit vleren kombit e sot jemi ku jemi...ku ka ma zemer bardh se shqiptari por ilaçin nuk ia gjetem kurr perçarjes....33 vjet ne mergim fen kush nuk na mohoj kemi kisha e xhamija dhe ate ne gjuhen qe kemi...por fmija niprit nuk mesojn ne gjuhet e nenave qe kan te gjith mergimit....rezulltat i fes dhe kombit....nese boj gabim Puna e Zotit ai me denoft e jo turli pesimist e estremist...

 2. Aisheh Ismailaj
  Aisheh Ismailaj
  Ditë më parë

  🌹❤️❤️🌹

 3. Ionida Peza
  Ionida Peza
  Ditë më parë

  zoti ju ruajt jarabi🇦🇱🕋🕋🕋🤲🤲🤲💖💖💖🥰❤️🥰🥰🌹🌹🌹

 4. Ionida Peza
  Ionida Peza
  Ditë më parë

  zoti ju ruajt jarabi🇦🇱🕋🕋🕋🤲🤲🤲💖💖💖🥰❤️🥰🥰🌹🌹🌹

 5. Youtube Youtube
  Youtube Youtube
  2 ditë më parë

  Mashallah🤲♥️♥️🤲🌹🌹🤲💎💎🤲☀️☀️🤲🌟🌟🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲♥️🌹☝️🌹♥️🤲

 6. Youtube Youtube
  Youtube Youtube
  2 ditë më parë

  Oh Allah🤲♥️♥️Ruj breh këta Dy♥️♥️ZEMRA se shummmm jan Pershtat Amin jahrabih Allah🤲♥️♥️🤲☝️🤲☝️🤲☝️🤲🌹🌹🤲

 7. Sazan Coku
  Sazan Coku
  2 ditë më parë

  Marshalla

 8. Merte Merte
  Merte Merte
  2 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🙏

 9. Rovena Zacelli
  Rovena Zacelli
  3 ditë më parë

  Zoti ju dhente shendet familjarisht

 10. vs
  vs
  3 ditë më parë

  Allahu ka mallkuar atë që shkul vetullat dhe atë që e vepron këtë

 11. Mirjeta Bytyqi
  Mirjeta Bytyqi
  3 ditë më parë

  Keti mund ti thuash Hoxh e jo si disa Hoxhellar smund ti quaj as hoxhellar se ka shum me cek thon duhet me rra bashkeshorten sheno nese ashtu ne disa ajete kur thot rrahe gruen nese nuk te ndegjo disa mentalitete te flliqura tradita se jan duke i bart ne vendin ton nga shtetet ekstrimiste qe i kan bart tu e njollos fejen islame kam par shum duke mbuluar gruan vetes hoxhellar e naper npishina ndeti tu u zhvesh tu vizatu pejsen intime sa me ngusht vetes hoxhellar gruja duhet te duket si gruja e hoxhes nderuar e bukur e moralshme e respektushme e jo tu ik prej vllaut burrit mos mja jap doren jasht respektit traditav tona shqiptare mbaje fejen me respekt me tradit shqiptare me moral e jo gjeste arabve tzi 🔊

 12. enkeleda topi
  enkeleda topi
  4 ditë më parë

  🌹☝️🤲🤲👏👏

 13. Milazim Piliqi
  Milazim Piliqi
  4 ditë më parë

  Ju lumte! Per lakmi, keshtu eshte kure je njeri ja di vleren si burrit si gruas.

 14. ZARIF BAJRAMI
  ZARIF BAJRAMI
  4 ditë më parë

  pershendetje dhe respekt z elvis

 15. rumadin
  rumadin
  4 ditë më parë

  Te mahesh muslmiman a jaja gruhen kit me shminka e kie edhe neve nuk na istereson se te mer 5 mij euro edhe ato 5000 euro nuk i meriton se shom mahesh

 16. Valbone Shkodra
  Valbone Shkodra
  4 ditë më parë

  💙❤️🙏🙏🙏🙏

 17. Alisa Coka
  Alisa Coka
  4 ditë më parë

  She is so beautiful women 🥰

 18. smile foryou
  smile foryou
  5 ditë më parë

  Ish kan ide e mir me fol Hoxhe per Perputhen e Big borther e Love Story qfar mendimi ke qe po degjenerojn rinin

 19. Lutfije Gjyshinca
  Lutfije Gjyshinca
  5 ditë më parë

  Respekt

 20. smile foryou
  smile foryou
  5 ditë më parë

  IMAM Elvis Naci tpershendes perzemersisht nga Kosova je njesh i pashem i sinqert dijetar i shkolluar pozitiv poashtu dhe Gruaja dhe familja juaj jan njejt edukata ju veqon dhe keshillat tua shkencofe islamile edukative jan shum te nevijshme Allahu te shperbleft jemi me fat qe te kemi ty.Zoti te bekoft

 21. Qqqq 1234
  Qqqq 1234
  5 ditë më parë

  🙏🙏ERVIS KU DO TE JESHE TE NDIMOFTE ZOTY DHE ME FAMILJE KU JENI RRESPEKTE TE KEMI PAQ DASHURI PER NJERI TJETRIN DHE LUTURI KU DO QE JEMI TE GJITHE POPULLI SHQIPTAR 🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 22. Zejnije Hajdafkch
  Zejnije Hajdafkch
  5 ditë më parë

  Inderuari E.Naci zoti ju shperbleft.

 23. Lucy Pashai
  Lucy Pashai
  5 ditë më parë

  Pse duhet të mar shëmbull tek këta unë shëmbullin e merja tek prindrit e mi

 24. Elisa Vlorë
  Elisa Vlorë
  5 ditë më parë

  Fatma dukesh si sulltanesh 🤩💜Zoti e rujt familjen tuaj.

 25. Rezi Malaj
  Rezi Malaj
  5 ditë më parë

  Me te miret..

 26. Dafina Malaj
  Dafina Malaj
  5 ditë më parë

  Elvis Naci u ruajt i madhi zot shembull i mire per te gjithe 🌟🌟🙏🌏💯💯

 27. Edona Gashi
  Edona Gashi
  6 ditë më parë

  Sa mire po jeni bashké me tu ty ju dua shume juve💋💋💋💋💋😍😘

 28. Rudi Rudi
  Rudi Rudi
  6 ditë më parë

  Grun per vete e ke o Hoxhe Apo per tna bo neps ne Te tjerve?? 😅😅

  1. Rudi Rudi
   Rudi Rudi
   4 ditë më parë

   @Viollca Rovi Dil dhe ti Te shofim I her ca malli je Se Fatmen e Pam te lyme Te pispillosme Gruja Hoxhes demek Hoxhe Ky Kastraveci pa fare 😂😂😂. Ky Visi osht 1 koqe kanari qe Se ka shokun dhe gruja do i vij mas avazit

  2. Viollca Rovi
   Viollca Rovi
   4 ditë më parë

   O zot pa fund dashuria juajmmiresia e zermes kudo qe te ini

 29. F K
  F K
  6 ditë më parë

  Grune ku ta ngoje e ngoje Dreqin kurre bre

 30. Selhane Terzia
  Selhane Terzia
  6 ditë më parë

  Mashalla zoti ju rujte juve qofshi XHITHMONE te lumture shembulli shume I mire 🤲🤲🤲☝️🤲🤲

 31. Noeli Ileon
  Noeli Ileon
  6 ditë më parë

  Mashalla 💖 💖

 32. Ermonela Rafti
  Ermonela Rafti
  6 ditë më parë

  Besoj se te gjitha bashkeshortet do deshironin miresine e nje burri! Dashurine dhe rrespektin e tij! 😔

 33. Leunora Mehja
  Leunora Mehja
  6 ditë më parë

  Dy yje mashallah ⭐️⭐️

 34. Mona Kujaj
  Mona Kujaj
  6 ditë më parë

  💕💕💕💕💕💕👍

 35. Lumnije Shala
  Lumnije Shala
  6 ditë më parë

  🧿🧿 Mashalla sa te mir jeni ..🙏🙏🕋

 36. Luli Veizaj
  Luli Veizaj
  6 ditë më parë

  Zoti ju rujt dhe ju dhent me shum lumturi je Hoxha me i mir dhe i sinqert ne gjith shqiptarin 1bravo te fort per ty dhe familjes tënde.

 37. Atixhe Murati
  Atixhe Murati
  6 ditë më parë

  MASHA ALLA ZOTI U RUAJT NGA ÇDO E KEQE .

 38. Indrit Cara
  Indrit Cara
  6 ditë më parë

  🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🕌🕋☝🏻🌟

 39. Indrit Cara
  Indrit Cara
  6 ditë më parë

  🤲🤲🤲🤲🤲🤲🕋🕌☝🏻🌟

 40. Turk Sherif fr dr e
  Turk Sherif fr dr e
  6 ditë më parë

  !

 41. Mira
  Mira
  6 ditë më parë

  ❤❤🤲🙏

 42. Mimoza Veseli
  Mimoza Veseli
  6 ditë më parë

  Marshalla. Jete te lumtur bashke. Zoti te shperblefte hoxhe I nderuar, bashke me familjen tende te mrekullueshme

 43. Alberta Alameti
  Alberta Alameti
  7 ditë më parë

  Bukur marshllha !!!!❤️

 44. Neta Ndou
  Neta Ndou
  7 ditë më parë

  Zoti ju rujt

 45. Alt Gaming
  Alt Gaming
  7 ditë më parë

  Elhamdulilah nje shembull i shkelqyer sidomos per kohen esodit qe shum pak kaqifte te lumtura meate qejukadhan Zoti . Lum femiet ejuaj sijukan

 46. j s
  j s
  7 ditë më parë

  Allahi jashtoft muhabetin

 47. Sife Sife
  Sife Sife
  7 ditë më parë

  Zoti ju bekoftë

 48. Nebije A.
  Nebije A.
  7 ditë më parë

  Jeni per Mashalla te dy. Çift shum ibukur,qofshi tlumtur gjithmon

 49. Ledjana Prenga
  Ledjana Prenga
  7 ditë më parë

  Ju përgëzoj Elvis për gjithë këtë punë kolosale që po bëni,urime dhe suksese në ç'do fushë të jetës...

 50. Muarem Iseni
  Muarem Iseni
  7 ditë më parë

  Mashallah Allahu ju rujt Allahu ju kenaqte edhe ne ket bote edhe ne tjetren bashke ,qofshit gjithmon

 51. Mire Shahinaj
  Mire Shahinaj
  7 ditë më parë

  MShallah ju qoft ju dhasht zoti qdo temir ne jet jeni dy yje ze bukur👍👍🤲

 52. Melek Ljimoni
  Melek Ljimoni
  7 ditë më parë

  Mashallah Allahu ju ruajt inshallah shembull per burat Shqiptar per do e do qysh e respekton gruan e vet me ket synqeritet dhe me keto fjal te qeta vallahi shum pak ka qifte te lumtura Allahu na mundesoft te jena shembull i tyre ❤💙🤲🤲🤲

 53. linda linda
  linda linda
  7 ditë më parë

  Jeni qift te mrekullushem dhe shembullor. ALLAHU VU RUAJT

 54. Rudina Gjine
  Rudina Gjine
  7 ditë më parë

  Jeni shum te mir zoti madh ju rujte

 55. Edona Gashi
  Edona Gashi
  7 ditë më parë

  Sa mire ju jeni 💋💞💞💞💞

 56. Ramije Etemi
  Ramije Etemi
  7 ditë më parë

  👍👏

 57. Berra Haliti
  Berra Haliti
  7 ditë më parë

  MashAllah nese mundet subcribe edhe ju qe e shikoni sms

 58. Miranda Alb
  Miranda Alb
  7 ditë më parë

  Zoti u bekofte

 59. Matilda Xhufka
  Matilda Xhufka
  7 ditë më parë

  Zoti ju bekofte hoxhe Elvis.

 60. Zyhrije Tairi
  Zyhrije Tairi
  7 ditë më parë

  Marshalla zoti ju rujt 🙏 jeni shembulle per gjithe hoxhallaret ne gjithe rethin ne ballkan ju ndegjoj ne youtube kshillat e juaja ma qetsojn shpirtin zoti ju dhasht gjitha te mirat e botes amin🙏🙏

 61. mxc vargas
  mxc vargas
  7 ditë më parë

  Me te bukurit💕 me te nderuarit

 62. refet mamuti
  refet mamuti
  7 ditë më parë

  selamun alejkum kur fillon programi shipteret per shiptaret mezi e presim

 63. Feime Isufi
  Feime Isufi
  7 ditë më parë

  Ju ruajt Allahu i madh gjith jeten e kalofshi ne harmoni me njeri tjetrin🤲

 64. Alvin Shala
  Alvin Shala
  7 ditë më parë

  Mashalla, Ju Rujt Zoti inshalla,,,,

 65. Trg Play
  Trg Play
  7 ditë më parë

  Zoti u ruajt kofshi gjithmon te lumtur

 66. mimoza lika
  mimoza lika
  7 ditë më parë

  MashaAllah sa te bukur qe jeni

 67. Arjan Gruti
  Arjan Gruti
  7 ditë më parë

  .Mashalla i Bekofte Allahu familjen e tij

 68. Linda Linda
  Linda Linda
  7 ditë më parë

  Mashallah Allahi juka beku inshallah dajm qofshi me gzime

 69. Mimosetta Mommy
  Mimosetta Mommy
  7 ditë më parë

  Jeni me te bukurit e botes ,nga shpirti zemra qe keni !Jeni per tu admiruar Zoti ju bekofte dhe u mbrofte nga cdo gje e keqe🙏🙏❤️❤️

 70. ekrem ekremi
  ekrem ekremi
  7 ditë më parë

  In sha Allah.

 71. nusha gjoka
  nusha gjoka
  7 ditë më parë

  Siete bellissimi ❤❤🦋🦋👑👑

 72. Fahrie Thaqi
  Fahrie Thaqi
  7 ditë më parë

  Mashallah ALLAHU ju rujt Shenbull për te gjith 🤲🤲🤲

 73. eligertadoci eligesti
  eligertadoci eligesti
  7 ditë më parë

  MashAllah

 74. Bessy Bessy
  Bessy Bessy
  7 ditë më parë

  Allahu ju mbrofte nga xhdo e keqe

 75. 100% Glamour
  100% Glamour
  7 ditë më parë

  MashAllah., më bëtë të çaj. Allahu ju rujt❤️

 76. HAMZA
  HAMZA
  7 ditë më parë

  O Zot, lavdërimi qoftë për ty .. Zot, O Zot, mbro popullin e mirëfilltë Mysliman të Shqipërisë nga çdo e keqe dhe bekoji ata Dhe ai hapi dyert e të gjitha të mirave për ta🌼🌼🌼🌼🌼🌼🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 77. Lut Luti
  Lut Luti
  7 ditë më parë

  Marashall ju rujt allahu jeni. Qofshit gjithmon te lumtur

  1. Nihan Xhaferi
   Nihan Xhaferi
   8 orë më parë

   Gabim e thoni MashaAllah.

 78. Nero
  Nero
  7 ditë më parë

  Allahu ju rujt, paqi gjith harmoni ne jet ,familja e juaj shkelqeft gjith met mira. Ama ti vlla Elvis e din mir qe Gruaja me islam zduhet te reklamohet sidomos ne rrjete socjale. Allahu mas pari me falt mua3taj gjith Muslimant ya Rabb.

 79. sarah abc
  sarah abc
  7 ditë më parë

  MashaAllah ❤❤❤❤❤❤

 80. 66
  66
  7 ditë më parë

  Allahu ju shpërbleftë me Xhenet, jeni shembull për të gjithë ne. Mashallah

 81. Nerxhivane Osmani
  Nerxhivane Osmani
  7 ditë më parë

  Mashallah 🥰 ju rujt Allahu gjithmon qofshit te lumtur inshallah ☝️🤲🤲

 82. Edona Veliq-Sallahu
  Edona Veliq-Sallahu
  8 ditë më parë

  MashAllah....Shembulli maj mir ne Vitet e Ditet e sotme qe duhet ta ket qdo Musliman e Muslimane.... Allahu ju rujt juve edh Gjith Ata qe ikan Kto Vlera ne Familjen e tyre Amin 🤲☝️

  1. Hajri Kurtishi
   Hajri Kurtishi
   7 ditë më parë

   Mashall saçifti mrekullushm zoti udhasht jet tgjot

 83. Luljeta Zeqiri
  Luljeta Zeqiri
  8 ditë më parë

  Ju pershendes perzemersisht paqi gjithmon lumturi e harmoni ne zemrat e juaja ashtu siq jeni sot si princi me nje princes.

 84. Mandeta Shengjergji
  Mandeta Shengjergji
  8 ditë më parë

  ZOTI JU BEKOFTE DHE JENI SHEMBULL PER TE GJITHE ÇIFTET DHE SHEMBULL PER TE GJITHE RININE SHQIPTARE QE E KANE LENE UDHEN E ZOTIT MARSHALLA SI DY PELLUMBA 🕊🕊QE JEPNI VETEM PAQE NE ZEMRAT TONA ESHTE NJE FJALE TURKE ,,,,ALLAH NAZAR DEYMESI ,,QE DO THOTE,,,O ZOT SYRI KEQ MOS JU PAFTE 👀👀🤲🤲❤❤ME GEZON SHPIRTI DHE ZEMRA KUR JU SHOH TE DY PELLUMBA PAQEJE ELVIS❤FATMA ❤QOFSHIT TE BEKUAR JU PERSHENDES NGA ITALIA 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 85. Loreta Lori
  Loreta Lori
  8 ditë më parë

  🤗🤗🤗

 86. Shqipe Maloku
  Shqipe Maloku
  8 ditë më parë

  Vetëm Allahu që ka ditë me ju bë për njëri tjetrin🤲! Bashkshortja e juaj, ka një stil dhe garderob për lakmi, shumë më pëlqen 🤗. Jeni qiftë për tu marr shembull, Allahu ju rujt.

 87. Dashmir Ramadani
  Dashmir Ramadani
  8 ditë më parë

  Ma shaa Allah, Zoti ju rujt

 88. Naide Bellagoshi
  Naide Bellagoshi
  8 ditë më parë

  Allahi ju dhasht gjith lumturi.

 89. Abdelkader Benmertaza
  Abdelkader Benmertaza
  8 ditë më parë

  Mashalla allahu ju rujt amin

 90. ela Ahmeti
  ela Ahmeti
  8 ditë më parë

  Mashallah mashallah

 91. Rabie Ivziku
  Rabie Ivziku
  8 ditë më parë

  Marshalla te dy 👌👌si mis edhe me mbulese 👑👑

 92. Fuat Atipi
  Fuat Atipi
  8 ditë më parë

  Zoti tu jape ni jet te gjate

 93. Vangel Kondraliu
  Vangel Kondraliu
  8 ditë më parë

  Marshallah🤲🤲🤲

 94. Vangel Kondraliu
  Vangel Kondraliu
  8 ditë më parë

  Marshalli🤲🤲

 95. Erinda Ujka
  Erinda Ujka
  8 ditë më parë

  Marshallah lakuvete labilah zoti u ruajt

 96. Pran Vera
  Pran Vera
  8 ditë më parë

  Mashallah 🥰❤️😍

 97. Lola Kreka
  Lola Kreka
  8 ditë më parë

  si 🧚‍♂️🧚‍♀️jeni 🌹🌷🌺🥀

 98. Tuana Gashi
  Tuana Gashi
  8 ditë më parë

  Marshallah me te vertet jeni Mir qift shum i mrekullueshem per thu lakmu e per tju patur zili shembull qe gjdo burr shqiptar duhet ta marr nga elvisi po se u sjell burri mir me gruen e to padyshim se gruja do te sillet shum shum ma mir me burrin e vet e kjo asht edukata qe e ka elvisi e sot jan ktu ku jan. E ju kisha than shum qikave le te shikojn Mir qka po marrin per burr se ne dit te sodit shum ma mir me pas nje burr musliman kshtu si vllau jon elvisi per me qen te lumtura se i din senet ma mir allahu ju ruajt

 99. Zhaneta Dervishi
  Zhaneta Dervishi
  8 ditë më parë

  Allahu u rujt ☝️🤲

 100. Suzana suzana
  Suzana suzana
  8 ditë më parë

  MashaAllah

  1. Safet Dedja
   Safet Dedja
   8 ditë më parë

   Safeti paci jete e shendet

  2. Dulije Capric
   Dulije Capric
   8 ditë më parë

   Eselamu Alejkum Ve Rahmetullahi Ve Berekatuhu Mashallah Mashallah Allahu Xh Sh Ju shperblefet Me te gjitha Te mirat Familjarishet Amin.😅🌹🌹🤲🤲