Klanifornia - Laçjani dashuron Kejvina Kthjellën

63 000 Shikime 804 mijë


Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALfirst for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 1. Larisa Rizvani
  Larisa Rizvani
  23 ditë më parë

  Ja si eshte tipi femeres meatreliste per lek e don mashkullin vk

 2. Elian Alia
  Elian Alia
  Muaj më parë

  Surratet tuaja si kaushë me fara aman sa lekë doni mos t'na dilni më përpara.

 3. Arber Pashaj
  Arber Pashaj
  Muaj më parë

  jeni fantastik

 4. pantera nera
  pantera nera
  Muaj më parë

  Skam pa aq gelozi femrat per femra sepse eshte e bukur edhe silikon te jet prap e bukur eshte por ni e keqe ne zemer ska silikon se ju merr per siper o graaaa pse ofendoni ni gje te bukur Apo .ca eshte e mir e boni te keqe .ca eshte e keqe ju e boni te Mir fiks ashtu eshte me ju

 5. pantera nera
  pantera nera
  Muaj më parë

  😂😂😂😂😂

 6. King Zeci
  King Zeci
  Muaj më parë

  Ca anije kjo

 7. Olti Vlora
  Olti Vlora
  2 muaj më parë

  😂😂😂😂😂

 8. Marco Baku
  Marco Baku
  2 muaj më parë

  Shpija shum e bukur

 9. Eris Syla
  Eris Syla
  2 muaj më parë

  E ropt e motres sa lepurushe asht ajo ropt

 10. Julian Zhupa
  Julian Zhupa
  2 muaj më parë

  Klanifornia

 11. Altin Riza
  Altin Riza
  2 muaj më parë

  Ktu je

 12. Denis Shena
  Denis Shena
  2 muaj më parë

  K Gucci Balenciaga k prap Dubai Nusret k prap shoping ju q n ati vendi

 13. franc
  franc
  2 muaj më parë

  Un nuk kuptoj pse kena fillu mu vesh si mexikan.

 14. Shaban Koqi
  Shaban Koqi
  2 muaj më parë

  Mashalla

 15. xhuljeta myftari
  xhuljeta myftari
  2 muaj më parë

  N vbbbbn X Y👮🦩🦔🎄🌬🍇🍉🍌🍒🥝🥬🥒🌶🌽🥭🥑🍇🍉🍏🍌🎂☕️🚗🌋🏤🌃📲🖼❤️💜🖤🧡🤍💛🤎💚🤎💚💔💙🔞💹🇿🇼🇾🇪

 16. Mirela So
  Mirela So
  2 muaj më parë

  Kejvina sikur ka ken mashkull e kthy ne femen duket🤨 silikon i gjall🤨

 17. Ujku Prrenjas
  Ujku Prrenjas
  2 muaj më parë

  NDIQNI DOKUMENTARIN PER 1997 TEK KANALI IM..kliko mbi kallash!....nice video bro!

 18. Drita Shpati
  Drita Shpati
  2 muaj më parë

  Mos e kruni me lacjanet

 19. Genti Genti
  Genti Genti
  2 muaj më parë

  Q

 20. Njetri 80
  Njetri 80
  2 muaj më parë

  Cuna keni qen shum te mir jeni ber sdi ca te them uju shikoj se me dilni para gabimisht.. e digjeneruat humurin fare munges fantazie.. sdi ku duhet te qeshja ketu jo vetem nuk qesha po shum e merzitshme..2 xl sa her e shikoja qeshja

 21. TheMyz
  TheMyz
  2 muaj më parë

  Mos i shkruani komente ktyne vrk se i jepni audienc me shum u dhjene ne kele me publicitete futjani adblock edhe nje short tja dhiem kompanin

 22. Huhuhu huhuhu Hihu
  Huhuhu huhuhu Hihu
  3 muaj më parë

  J

 23. Chloe Manchestor
  Chloe Manchestor
  3 muaj më parë

  💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 24. Marini Decolli
  Marini Decolli
  3 muaj më parë

  Hahahahahhhahah o Endro si e pranove nxirri pa brek tani e mrapa

 25. Lide Caca
  Lide Caca
  3 muaj më parë

  Me mir dubelksi qe e Benin ne moment pa pergatitje fare sa kshu

  1. TheMyz
   TheMyz
   2 muaj më parë

   po dubleksi

 26. COLOMBUS SUS AMOGUS Amogus
  COLOMBUS SUS AMOGUS Amogus
  3 muaj më parë

  2:00 Pablo Escobar😂😂😂😂😂🤣🤣

 27. Klodian Ferra
  Klodian Ferra
  3 muaj më parë

  Jaiyzh0f

 28. Tone Gjinaj
  Tone Gjinaj
  3 muaj më parë

  h

 29. Ald 1
  Ald 1
  3 muaj më parë

  Kejvina ska nevoj me aktru se i ka te perditshme ato situata

 30. burim bllaca
  burim bllaca
  3 muaj më parë

  ??

 31. Sulo Pavlo
  Sulo Pavlo
  3 muaj më parë

  Kejviana eshte vegjitarjane

 32. Albina Prifti
  Albina Prifti
  3 muaj më parë

  0 laco nuk e ke me ciden

 33. Ledjaballa Ledja
  Ledjaballa Ledja
  3 muaj më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 34. Lady Mindkoff
  Lady Mindkoff
  3 muaj më parë

  💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 35. Lenc Cali
  Lenc Cali
  3 muaj më parë

  hjhh

 36. Besnik Oboc
  Besnik Oboc
  3 muaj më parë

  Te shkretet kameraman ca kan pare😂😂

 37. Majlinda Mucaj
  Majlinda Mucaj
  3 muaj më parë

  Apartamenti 2xl eshte nona

 38. Muhamed Balaj
  Muhamed Balaj
  3 muaj më parë

  a i bone noj gjo posht apo vetem fjal po shkep per me na ba kurioz??😂

 39. Mond Toma
  Mond Toma
  3 muaj më parë

  😘😘😘😘

 40. Agim Dervishi
  Agim Dervishi
  3 muaj më parë

  9

 41. mirjana Kaja
  mirjana Kaja
  3 muaj më parë

  Shum humor i bukur 10or me te qeshr

 42. good shit
  good shit
  3 muaj më parë

  Apartamenti 2xl ka qen fantastik

 43. kevin trampa
  kevin trampa
  3 muaj më parë

  Nuk e di kush qesh me ju

 44. Manushaqe Baci
  Manushaqe Baci
  3 muaj më parë

  Gc wo

 45. Ili Mustafaj
  Ili Mustafaj
  3 muaj më parë

  Pse su qit

 46. yugioh yuri
  yugioh yuri
  3 muaj më parë

  😂😂😂

 47. torestudio1997
  torestudio1997
  3 muaj më parë

  keta i kane rene ne qaf HUMORIT .

 48. qen ne shitje qen ne shitje
  qen ne shitje qen ne shitje
  3 muaj më parë

  shumë pjesë koti vete ajo me profesorin eshte e bukur

  1. qen ne shitje qen ne shitje
   qen ne shitje qen ne shitje
   3 muaj më parë

   😠😠

 49. Djana Xhafa
  Djana Xhafa
  3 muaj më parë

  Ffcvcb

 50. Fjorida Hasani
  Fjorida Hasani
  3 muaj më parë

  Pjesa e dy

 51. Liridon Mehmeti
  Liridon Mehmeti
  3 muaj më parë

  👍

 52. Albania Game
  Albania Game
  3 muaj më parë

  Ky esht I mash fare po si I jep kong qingji hahahahahaha👋😂😂😂😂

 53. yugioh yuri
  yugioh yuri
  3 muaj më parë

  HaHaHaHaHaHaHaHa

 54. yugioh yuri
  yugioh yuri
  3 muaj më parë

  FRANC BOSSI AND PABLO ESCOBARO

 55. Sheila Tare
  Sheila Tare
  3 muaj më parë

  Ik moj Kjevana se ti e dashke vetem per monedhat e arit ti I do vetem per dollaret 💵💵💵💴

 56. ermand mece
  ermand mece
  3 muaj më parë

  Humor vk

 57. ShqiponjaGames
  ShqiponjaGames
  3 muaj më parë

  Me mungon 2xl

 58. dash veliu
  dash veliu
  3 muaj më parë

  Ahahahah minchiaaaaaaa piciot

 59. Drion YT
  Drion YT
  3 muaj më parë

  Apartamenti 2xl asht humor tamani

 60. Drion YT
  Drion YT
  3 muaj më parë

  Sa kot pa lidhje bajn humorin keta

 61. uran nura
  uran nura
  3 muaj më parë

  Saliberisha

 62. Alket Ago
  Alket Ago
  3 muaj më parë

  Humour me te keq nuk kam pare vetem artista nuk quhen keta

 63. Granit Grand
  Granit Grand
  3 muaj më parë

  Lesh humor

 64. Denis Daullja
  Denis Daullja
  3 muaj më parë

  dguerrwj🥔🤗🌭🍶❤💗🍙🍵🍆🌶

 65. Adres Ere
  Adres Ere
  3 muaj më parë

  Se ke shum para 😂😂😂😂

  1. bwsnik bwsnik
   bwsnik bwsnik
   3 muaj më parë

   poiutrewwqlkjhfdssbnnxzMv.jsa fjlllkgmnxxzzzixzzcbmyrejufd

 66. Albanian UK
  Albanian UK
  3 muaj më parë

  Ket kejvinen e kisha q* deri n at mas sa syt nga jeshil me ja ba t kuq edhe me hec shtremt nja 2 jave.

  1. Adi Metohu
   Adi Metohu
   3 muaj më parë

   Po po 😏 do çaloj gomari nga veshet

 67. Tirane Tr
  Tirane Tr
  3 muaj më parë

  3rtfttti7666

 68. ff fre fire
  ff fre fire
  3 muaj më parë

  Me keq ardhe te madhe

 69. Nikola Deda
  Nikola Deda
  3 muaj më parë

  🤢🤮 humor burgu me mire mos beni fare

 70. Darlin Rusi
  Darlin Rusi
  3 muaj më parë

  Llqlpnxms

 71. erald punavija
  erald punavija
  3 muaj më parë

  Vk

 72. Toni Sei
  Toni Sei
  3 muaj më parë

  Vk vk vk vk vk vk vkvkvk vk

 73. Fergus McCarthy
  Fergus McCarthy
  3 muaj më parë

  I ndrroj rrobat pa u lare

 74. Nik Niku
  Nik Niku
  3 muaj më parë

  Eskort si ne humor edhe ne jeten reale 🤣

 75. Ger Beno
  Ger Beno
  3 muaj më parë

  Jeni shum vk.

 76. jehon bravo
  jehon bravo
  3 muaj më parë

  Pse e kan Zerin me te trashe se nje zdap mashkull keto femrat post viteve 2000

  1. BRUCE LEE
   BRUCE LEE
   3 muaj më parë

   @Adi Metohu kane bere gojore dhe i jane zgjeruar kordat zanore

  2. Adi Metohu
   Adi Metohu
   3 muaj më parë

   @jehon bravo ore keto duan burr qe 12 vjece ti thua cigarja 🤣

  3. jehon bravo
   jehon bravo
   3 muaj më parë

   @Adi Metohu jo cigarja

  4. Adi Metohu
   Adi Metohu
   3 muaj më parë

   Hormonet ne ushqime 🤣

 77. Cel Line
  Cel Line
  3 muaj më parë

  Mos e lui❤❤ duje

 78. Fatos Lanaj
  Fatos Lanaj
  3 muaj më parë

  Ky aktor ose humorit , simbase meje i shkone te bei rolin e hitlerit , ose dhe te hamet zogut ,

 79. Peshkimi dhe Natyra
  Peshkimi dhe Natyra
  3 muaj më parë

  Jan perzi aktrimi me byth ,😷

 80. Andi 82
  Andi 82
  3 muaj më parë

  Albano e pse je bere si maç? te keqen vllai.

  1. Adriana Simoni
   Adriana Simoni
   Muaj më parë

   Kam qeshe me shume me komentin tend se me kto😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  2. Vivai Hysenaj
   Vivai Hysenaj
   3 muaj më parë

   Me lot per zotin kam qesh me shume me batuten tate se me keta 🤣🤣🤣

 81. Kulture Vulture
  Kulture Vulture
  3 muaj më parë

  Koker kucke

 82. Ardjan Mbrrice
  Ardjan Mbrrice
  3 muaj më parë

  Humor leshi

 83. ENOSUPER PRO PRO
  ENOSUPER PRO PRO
  3 muaj më parë

  ahahahahahahhahaha ik o deputa

 84. ENOSUPER PRO PRO
  ENOSUPER PRO PRO
  3 muaj më parë

  das

 85. ENOSUPER PRO PRO
  ENOSUPER PRO PRO
  3 muaj më parë

  ahahahhahaha

 86. Hasanpapaj Albana
  Hasanpapaj Albana
  3 muaj më parë

  Bossi nga Laci asht i papam

 87. Artnck 12
  Artnck 12
  3 muaj më parë

  mos e humbisni alfirst.info/load/a42geK2ra9qDnXU/video

 88. Ervin AG
  Ervin AG
  3 muaj më parë

  Qija ropt kan mar fame kto kurvat qe qihen me lek se kjo dy fjali sdi ti lidhi bashke.

 89. Dance Marin
  Dance Marin
  3 muaj më parë

  Te isha une kameraman me kishte petll0a

 90. Klodi Dina
  Klodi Dina
  3 muaj më parë

  CER HUMORI ENE NE HALE Nuk Shifet ktheje APARTAMENTIN o TURO.

 91. Julian Fier
  Julian Fier
  3 muaj më parë

  Po se engre ha te tenden pastaj mir moj budalle 🤣🤣🤣🤣😱

 92. Leshe Preshe
  Leshe Preshe
  3 muaj më parë

  O franci nuk ecet me makin tu fol ne telefon. Ketu vetem humor ska. Me mir vendoseni +18

 93. london boy
  london boy
  3 muaj më parë

  Po kejvina po thote te verteten se ktiminelat ka pas dashnore 😂

 94. Ent Bard
  Ent Bard
  3 muaj më parë

  Katastrof. Ngritje nervash, jo humor.

 95. Servete Xhaferri
  Servete Xhaferri
  3 muaj më parë

  Do me vdek me shpejt

 96. Marjeta Popa
  Marjeta Popa
  3 muaj më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❤️❣️❤️❣️❤️❣️❤️❣️❤️❣️🤩

 97. Marjeta Popa
  Marjeta Popa
  3 muaj më parë

  ❤️❤️

 98. why not
  why not
  3 muaj më parë

  Ku eshte humori??

 99. Labi Mena
  Labi Mena
  3 muaj më parë

  Oreeee lepurush

 100. 19 98
  19 98
  3 muaj më parë

  🔥🔥Kejvina 🔥🔥 Flak Je🔥🔥