Situata e vitit 2021 e permendur ne Kur'an! Çfare po ndodh me njerzimin?

1 036 Shikime 104 mijë

Follow Elvis Naçi on...
• FB: smarturl.it/FBElvis
• IG: smarturl.it/IGElvis
•YT: smarturl.it/YTElvis
• Web: elvisnaci.al/
© & ℗ Elvis Naçi & IN Media. All Rights Reserved

Komente

 1. Ass Kicker
  Ass Kicker
  16 orë më parë

  Qysh po don po e interpreton. kto sene ndodhin gjith ama nejse qikjo video esht katastrof

 2. Noelia Lickollari
  Noelia Lickollari
  Ditë më parë

  🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 3. Besaa Keko
  Besaa Keko
  2 ditë më parë

  🙏🙏🙏🙏🙏

 4. Met Akhenaten
  Met Akhenaten
  2 ditë më parë

  I ngjan shum situates se coronavirusit. I permbledh te gjitha ne nje verset.

 5. Jeton
  Jeton
  3 ditë më parë

  shumica e kometimeve te ajeteve ne Kuran fisnik i beni ne menyre egzoterike, ja futni KOT, pandemi, uri, humbje pasuri ka pasur edhe ne kohen e shumices se Profeteve a.s sikur ne fillim te shfaqjes te COVID-19, na keni shurdhu duke e fajesuar Kinen shkaku i zullumit ndaj muslimaneve atje, kurse edhe muslimanet i preku, as ne Qabe nuk mundem me shku per haxh, prandaj mos komentoni ajete si vjersha, ALLAHU ESHTE ER RRAHMAN, gjitha zullumet qe na vijne, jane nga vet dorra e njeriut qelllimkeq.

 6. Tatjana hysenaj
  Tatjana hysenaj
  3 ditë më parë

  O zot mbro njerzit e varfer dhe te ndershem dhe mos e kalofshin testimin e zotit Saliu Edi, Luli likja dhe Mona qe i shikojm qe futen ne kultet fetare duke na i bere te pa kencme situatat atje.Zoti ju tregoft vendin sa me par dhe ua ktheft patkojt nga djelli🙏🙏🙏🙏🙏

 7. Bukurie Hafizi
  Bukurie Hafizi
  4 ditë më parë

  Zoti na e ka len token,por ne kemi haruar ta punojm ashtu sic duhet.

 8. Isa M.
  Isa M.
  4 ditë më parë

  Gjikabela

 9. Isa M.
  Isa M.
  4 ditë më parë

  Kurvavekurvarave

 10. Isa M.
  Isa M.
  4 ditë më parë

  Allazoti

 11. Isa M.
  Isa M.
  4 ditë më parë

  Pisethivit

 12. Isa M.
  Isa M.
  4 ditë më parë

  Muti

 13. Isa M.
  Isa M.
  4 ditë më parë

  Nisoj sithea

 14. Isa M.
  Isa M.
  4 ditë më parë

  Javnakuqa

 15. ferist tropoja ferist tropoja
  ferist tropoja ferist tropoja
  5 ditë më parë

  Zoti qoft me ne na falt çdo gabim na e largoft ket covit me te mira zoti i madh na misheroft me te mirat e veta🤲🙏

 16. Valbona Mitrovica
  Valbona Mitrovica
  6 ditë më parë

  O ALLAH na jep kurajo dhe durim 🙏

 17. Aida Vathi
  Aida Vathi
  6 ditë më parë

  Allahu ekber

 18. Shefqet Voca
  Shefqet Voca
  7 ditë më parë

  Krejt Njerzimi po e din,se po bahet rrokada në shkallt e SOJIT,kush po jet bujk dhe kush gomar,herën e fundit ka ndodhur pak para kohës së Faraonit,të lumt ata që punojn për me rrit SOJIN dhe jetojn me HALLALL,kjo ndodh shum rrallëherë, nuk asht von të VEHDISOHEMI për të ardhmen tonë

 19. MAKSI
  MAKSI
  7 ditë më parë

  Vetem Allahun kemi ☝🏻❤️

 20. Ruejda Raza
  Ruejda Raza
  7 ditë më parë

  Tefsirin e ajeteve e bejne dijetaret , dhe ketu nuk jepet asnje reference se nga eshte nxjere ky kuptim i ketij ajeti. Njerezimi ka kaluar neper sprova shekuj me radhe , por lidhur me ndodhite , urtesite dhe dobite dalin pasi ato te kene perfunduar , nderkohe aktualisht bota po perjeton e gjitha te njejten sprove qe u cfaq para nje vit e gjysem afersisht.

 21. Ganimete Muaremi
  Ganimete Muaremi
  7 ditë më parë

  O allahu im,ti krijove shpirtin tim dhe ti me ben te vdes,ne doren tende eshte jeta dhe vdekja ime ,nese me jep jet me meshiro e nese me ben te vdes me fal mua,allahu allahu rabila ushriku bihi shej a,lusim allahun qe te na nxjerr nga kjo sprov,

 22. dashnia per Allahun video
  dashnia per Allahun video
  7 ditë më parë

  La haule ve la kuete ila bila SubhanAllah vebihamdike SubhanAllahil il adhim EstagfirAllah ve teube ilahi Amin ya Rabilalemin Allahu na rujt prej gjdo tkeqe InshaAllah Allahu na mbuloft me meshiren e tij e na mbrojt nga para mbrapa djathtas majtas posht nalt na ruajt Allahu te Mos na leshoj toka e na ruajt nga shejtani I mallkuar Amin ya Rabilalemin Elhamdulilah Allahu Ekber mashalla SubhanAllah EstagfirAllah

 23. Nit Kadrijaj
  Nit Kadrijaj
  7 ditë më parë

  Subdimi dhe Lavderimi i takon Allahut Ska ndryshim e as force perveq me lejen E Tij

 24. Nita YouTube
  Nita YouTube
  8 ditë më parë

  Kjo Video meriton me miliona leiks, Allahu na rujt te gjithve!!!

 25. DUKATE KURTALIJA
  DUKATE KURTALIJA
  8 ditë më parë

  BISMILAHI RAHMAN'S RAHIM. 0 Allah i MADHERISHEM te lutem mjau prit reziqet e belate 4 femijeve te mij.Jepju paqe shendet,begali e lumturi,bekoj me femije e familje te bekuar.AMIN ALLAH, FALENDERIMI TE TAKON TY ALLAH.🤲🤲🤲🤲

 26. Albaa Albaa
  Albaa Albaa
  8 ditë më parë

  ZOTI I MADH NA NDIHMO PER HIR TE FEMIJEVE NDIHMO GJITH NJERZIMIN TE PERULEMI OZOT I MADHERISHEM

 27. The Virus
  The Virus
  8 ditë më parë

  Kerkun nuk jeni me spjegimin e ktij ajeti sepse komenti i tij osht krejt ndryshe

 28. Elma. Sulejnani
  Elma. Sulejnani
  8 ditë më parë

  Allahu eshre nje

 29. Dorina Vokrri
  Dorina Vokrri
  8 ditë më parë

  Zoti na ndimofte,na ruajte tgjithve inshAllah,O Zot na fal na bej fat e rrisk 🤲

 30. Julia Alb
  Julia Alb
  9 ditë më parë

  Gjithmone kur ndodhe dicka thone Zoti na sprovon!!! Zoti nuk ja don t keqen njerzimit ai eshte gjithe dashuri po fetaret qorra e bajn edhe zotin kriminel !!

 31. Lorikoka Lorikoka
  Lorikoka Lorikoka
  9 ditë më parë

  Elhamdulilah

 32. Ali Samadraxha
  Ali Samadraxha
  9 ditë më parë

  amin

 33. Buqe Rama
  Buqe Rama
  10 ditë më parë

  Allah, pash kudretin tënd , pash rahmetin tënd, mos na ndaj nga rahmeti yt. Amin

 34. Buqe Rama
  Buqe Rama
  10 ditë më parë

  Allah, pash kudretin tënd , pash rahmetin tënd, mos na ndaj nga rahmeti yt. Amin

 35. ismail gurra
  ismail gurra
  10 ditë më parë

  SubhanAllah

 36. Marius Greca
  Marius Greca
  10 ditë më parë

  Lai la il ahlla muhamed resurmllah

 37. Mirela Lela
  Mirela Lela
  10 ditë më parë

  E zotit u beft i qofshim fale te larte madherishmit allah 🤲🤲🤲

 38. Lirie Hoxha
  Lirie Hoxha
  10 ditë më parë

  Allahu Ekber ☝☝☝☝☝

 39. LIL BEAST
  LIL BEAST
  10 ditë më parë

  Elhamdulilah prej Allahut,na dhente durim ne kete sprove dhe na largofte te keqen.

  1. Brunilda Deliallisi
   Brunilda Deliallisi
   9 ditë më parë

   O zot na ndihmo

 40. Flutura Selimi
  Flutura Selimi
  10 ditë më parë

  O zot mbroi njerzit e varfer !

 41. Irena Rama
  Irena Rama
  10 ditë më parë

  Amin inshallah 🤲 shpresat vetem tek ty i kam o Allahu i madh

 42. Enkelejda Byku
  Enkelejda Byku
  10 ditë më parë

  Ellhamdullilah 🤲 Allahu Ekber 🤲

 43. BabaJaro K
  BabaJaro K
  10 ditë më parë

  Uria ka qen gjithmon dhe do jet pjes e botes ska te bej asgje me uri dhe pandemi zoti i madherishem ka kriju 7 shkall Gjithesi mendoni ju se aj eshte aq i lig sa te Testoj nje rob te dobet qe eka krijuar vet sesht kriju bota para 2000 vjete por me shekuj e shekuj kshtu qe mos postoni vetem me te ndegjuar sepse gjynafet i merni vet Skapen kto gjera skam nevoj per replik

  1. MiRi23
   MiRi23
   4 ditë më parë

   @BabaJaro K Normal qe e di.

  2. BabaJaro K
   BabaJaro K
   4 ditë më parë

   @MiRi23 shum logjike eshte aj ka kriju gjith kit univers dhe ti mendon se para se te lind robi tij aj se di se si sillet aj apo qfar kame ndodh a ? Pff

  3. MiRi23
   MiRi23
   4 ditë më parë

   Si mendon Zoti se sprovon askend?

 44. Skender Nela
  Skender Nela
  10 ditë më parë

  Namazi im kurbani im jeta im per ty o ZOT .

 45. Gezim Allaraj
  Gezim Allaraj
  10 ditë më parë

  COVID> CO-VIA-D , grupi i ndjekesve te rruges se Darvinit ,imuniteti i tufes ,lufta per egzistence e gjallesave( njerezve),seleksionimi i me te dobeve a nuk ka dicka nga ateistet ?

 46. Lut Luti
  Lut Luti
  10 ditë më parë

  O allah na rujt femit e nip e mbesa e dhon pak lumturi se ne e kalum pak mosh si mos mo keq dhe ne koh ton me rraxion e kena hoger buken dhe that po tani vershtir te rit ne jemi te mjaftushem amin

 47. Zeli K
  Zeli K
  10 ditë më parë

  🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 48. Zirifa Haradini
  Zirifa Haradini
  11 ditë më parë

  Alles Ist Vie es ist?

 49. Shukri Elezi 2021
  Shukri Elezi 2021
  11 ditë më parë

  SubhanAllah

 50. ZARIF BAJRAMI
  ZARIF BAJRAMI
  11 ditë më parë

  MASEVERTE

 51. Zirifa Haradini
  Zirifa Haradini
  11 ditë më parë

  Nur Ver erlebt?hat kan?Alles?

 52. Zirifa Haradini
  Zirifa Haradini
  11 ditë më parë

  Narbeit?

 53. Zirifa Haradini
  Zirifa Haradini
  11 ditë më parë

  Aba ver glaubt?

 54. Zirifa Haradini
  Zirifa Haradini
  11 ditë më parë

  Alles ?

 55. Zirifa Haradini
  Zirifa Haradini
  11 ditë më parë

  Ja das kan er?

 56. derotif nomtrah
  derotif nomtrah
  11 ditë më parë

  ajet =alien jashte toksor hhahaahahahah thoti ai ishte ne shqip zoti thot ,thoti ai qe thot hahahahaah shqip po kurani KUR? + ANI PERGJIGJE SHQIP A PO JO TESTOJME FILLOZOFI HAHAHHAAHAH MOR ELVIS A KE EMRIN MUSLIMANT TI ? JO

  1. Rexha Drita
   Rexha Drita
   9 ditë më parë

   @Arben Lutfiu Drejt shkrimi im është besimi ne te madhin Zot, qe është nji 1 dhe i vetem, Ai është me i larti me i madhi Allahu Ekber

  2. Rexha Drita
   Rexha Drita
   9 ditë më parë

   @Arben Lutfiu ok ok ne rregull

  3. Arben Lutfiu
   Arben Lutfiu
   9 ditë më parë

   @Rexha DritaQë ta kuptosh një shkrim e nderuar, duhet të jetë e mirëshkruar. Në të kundërtën s'kuptohet 😊

  4. Rexha Drita
   Rexha Drita
   9 ditë më parë

   @Arben Lutfiu Nuk ka rendesi drejt shkrimi i nderuar Arben! E rendesishme eshte ta kuptosh!

  5. Arben Lutfiu
   Arben Lutfiu
   9 ditë më parë

   se pari meso drejtshkrimin se skuptohesh fare ☺

 57. Besnik Sinanaj
  Besnik Sinanaj
  11 ditë më parë

  Kush nuk e pranon ket do te deshperohet por ai qe nuk e din ket do te deshperohet edhe per shum sende tjera sepse ai Kur'an nuk lexon i cili jep përgjigje edhe per ceshtje te tjera te tij

 58. Zhaneta Dervishi
  Zhaneta Dervishi
  11 ditë më parë

  O Allah mbeshtetemi te ti ☝️☝️☝️🤲🤲🤲

 59. Almi Almi
  Almi Almi
  11 ditë më parë

  RAMAZANI FILLON ME 13 PRILL INSHALLAH E PRESIM LA ILAHE ILALLAH ALLAHU AKBER ☝️📿🤲🕋🕌🕌

 60. Almi Almi
  Almi Almi
  11 ditë më parë

  THUAJ 15 HERË DHE GJITH DITEN VELLA DHE MOTER JU BEGATOFT I LUMI ALLAH SUBHANALLAH ESTAGFURILLAH ISTIGFAR ELHAMDULILAH LA ILAHE ILALLAH ALLAHU AKBER ALLAH PER TY SHUM SHYQYR SA LALLAHU ALEHJLI SELAM ALLAHUME SALLI ALA MUHAMMEDIN SUBHANALLAH VA BIHAMDI SUBHANALLAH EL-ADHIM 🕌📿🤲🕋☝️☝️

 61. Almi Almi
  Almi Almi
  11 ditë më parë

  PA ASNJE DYSHIM SE ALLAHU ESHTE NJE DHE I VETMI I PLOTFUQISHEM I PLOTPUSHTETSHEM I PLOTMESHIRSHEM FAL I QOFSHIM TLUMIT TLARTMADHERUARIT ALLAH 🕌📿☝️🕋🤲

 62. Ola Ola
  Ola Ola
  11 ditë më parë

  Allah na mbro na jep durim qetesi te jemi te forte 🤲

 63. Artida Sala
  Artida Sala
  11 ditë më parë

  🤲🤲🤲🤲

 64. Davi Sebi
  Davi Sebi
  11 ditë më parë

  Amin

 65. Hans Shqipe
  Hans Shqipe
  11 ditë më parë

  Zoti na ka te xhithve ne duar respekt i madhi Elvis

 66. Feride Cukovci
  Feride Cukovci
  11 ditë më parë

  Elhamdulilah

 67. Sevdail Bajra
  Sevdail Bajra
  11 ditë më parë

  ELHAMDULILAH ALLAHU JU SHPERBLEFT

 68. Kujtim Bushati
  Kujtim Bushati
  11 ditë më parë

  Elhamdulilah Allahu na meshiroft me sprova te lehta Amin

 69. Darker Than Black
  Darker Than Black
  11 ditë më parë

  Alhamdulillah

 70. Besmir Koçia
  Besmir Koçia
  11 ditë më parë

  Vallë, a nuk shohin ata se çdo vit, një herë ose dy herë vihen në sprovë, e megjithatë, përsëri, as nuk pendohen as nuk këshillohen. ( 9:126)

  1. Lavdosh hoxha Lavdosh hoxha
   Lavdosh hoxha Lavdosh hoxha
   3 ditë më parë

   Po e drejte madje 70% e popullsisë nuk besojnë as ne djall as ne Allah as ne xhinse asgje

 71. hevzi rustemi
  hevzi rustemi
  11 ditë më parë

  ALLAHU EKBER 🕋🕋

 72. Mereme Terziu
  Mereme Terziu
  11 ditë më parë

  ELHAMNËRLA O ZOT TE TY KEMI SHPRES DHE TE QOFSHIM FAL AMIN

  1. Lisa Müller
   Lisa Müller
   9 ditë më parë

   Elhamdulilah moter

 73. Shërbëtori Mëshirëplotit
  Shërbëtori Mëshirëplotit
  11 ditë më parë

  Kini durim, Allahu është me durimtarët, Ai i do durimtarët dhe i përkrah.

 74. Altin Senica
  Altin Senica
  11 ditë më parë

  O allah na ndihmo te lutemi

 75. Andi Shehu
  Andi Shehu
  11 ditë më parë

  🤲La ilahe il All'Llah🤲 Zoti im i fuqi-plote te lutem na bej nga durimtaret, te lutem na bej nga ata te cilet i udhezon ne rrugen e drejte dhe te ndriçuar, te lutem Zot na fal dhe na bej nga njerezit qe i begaton ne kete dynja dhe ne tjetren, Zoti im te lutem fali familjet tona dhe njezit tan te dashur dhe na bej nga banoret e xhenentit amiin🤲🙏

 76. Genève Suisse
  Genève Suisse
  11 ditë më parë

  Zoti eshte i gjithemeshirshem,fuqiplote nje dhe nje i vetmi,i pafundmi!Nuk mendoj qe korona virus eshte sprove e Zotit por e hedhur nga njeriu,sepse njeriu te ben keq e te ben te vuash, por zoti nuk te ben keq kurre.Te qofshim fale o Allahu jone!

  1. Sunflower 15
   Sunflower 15
   10 ditë më parë

   @Adea Mehmeti fiks .....

  2. Adea Mehmeti
   Adea Mehmeti
   11 ditë më parë

   Por pa lejen e Zotit asgje nuk ndodhe ne kete bote!!

 77. Ana Ana
  Ana Ana
  11 ditë më parë

  Elhamdulilah falemderimi i takon All-llahut per secilen ceshtje

 78. A I
  A I
  11 ditë më parë

  O Zot na jep durim ne sprove Allahu eshte me durimtaret Zoti ju shperblefte inshallah ❤️

 79. Mirela Reka
  Mirela Reka
  11 ditë më parë

  Elhamdulilah ☝🏻 Allahu i di ma mir punt e veta 🕌💓

 80. sara samadraxha
  sara samadraxha
  11 ditë më parë

  Inshaalla me durim doekalojm me mbrojtjen e zotit

 81. itali italia
  itali italia
  11 ditë më parë

  ELHAMDULILA JARABILALEMIN AMIN 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 82. fatjon januzi
  fatjon januzi
  11 ditë më parë

  O Allah na na hedh aq sa te bajme

 83. Kristina Mustafaj
  Kristina Mustafaj
  11 ditë më parë

  Allahu Ekber

 84. Mir Selmanaj
  Mir Selmanaj
  12 ditë më parë

  o allah na jep kurajo e durim

  1. Hatixhe Nexhipi
   Hatixhe Nexhipi
   11 ditë më parë

   Elhamdulilah fuqija e atij qofte mos na dhente sa ka se si mbajme dot Amin

 85. ĎÊŇΊÂ
  ĎÊŇΊÂ
  12 ditë më parë

  Subhanallah Allahu eshte 1☝❤

 86. koli rapaj
  koli rapaj
  12 ditë më parë

  Elhamdulilah o Allah fuqi plote na ruaj o Allah Allahu Ekber ❤

 87. A B
  A B
  12 ditë më parë

  Inshaallah,edhe kete sprove te covid-19 e kalojme dhe i kthehemi jetes sone qe kishim me leje e allahut inshaallah, AMIN!

  1. MiRi23
   MiRi23
   2 ditë më parë

   @PM PM Po Po shtrohet pyetja a do mbaroje ndonjehere

  2. PM PM
   PM PM
   2 ditë më parë

   @MiRi23 eshte axhenda 2020 - 2030 ky eshte vetem fillimi ne 2025 do dale nje virus i ri i quajtur SPARS i cili do zgjase deri ne 2028 sic e shikon eshte i gjithi plan per reduktimin e popullsise boterore po njerezit jane ne gjume dhe se dine kete fakt

  3. BRANDON LEE
   BRANDON LEE
   2 ditë më parë

   @MiRi23 eshte axhenda 2020 - 2030

  4. MiRi23
   MiRi23
   4 ditë më parë

   @1.618 Nuk e di askusb sa do zgjase!

  5. 1.618
   1.618
   11 ditë më parë

   Nuk do të kthehet ajo që ishte. Prova, testi vazhdon deri në 2030. Na ndiqni! Paqe

 88. Selime Bylyku
  Selime Bylyku
  12 ditë më parë

  O ZOT MBESHTETEM TE TY MESHIRA E ZOTIT QOFTE ME NE NA BEJ NGA NJEREZIT QE FALIN NAMAZIN QE TE JEMI TE XHENETIT

  1. bahtir gashi
   bahtir gashi
   18 orë më parë

   @American Hp hungry engine o vlla qka m vete bash mu nuk e di qe na ka fal allahi tjeter sen se di

  2. American Hp hungry engine
   American Hp hungry engine
   19 orë më parë

   @bahtir gashi pse ne kur lindim diten e par t jetes sone a kuptojm qe jemi lindur ?

  3. Katerina Bica
   Katerina Bica
   2 ditë më parë

   Amin🙏🙏

  4. derotif nomtrah
   derotif nomtrah
   9 ditë më parë

   e sa vete tu kthun ty prej xheneti e te thane se jane ne xhenet

  5. bahtir gashi
   bahtir gashi
   9 ditë më parë

   Amin

 89. Albanian Bass
  Albanian Bass
  12 ditë më parë

  Univerziteti i Testimeve Jetesore: Njeriu i Pare nuke e ka kaluare Testine ne Univerzitetin e Xhenetit Femra e pare nuke i ka ndihmuare Partnerit te vete nuke e ka kaluare Testin Femit e Pare gjithashtu nuke e kane kaluare Testin Pasardhesite Tyre nuke e kane kaluare Testin Disa nga Profetet nuke e kane kaluare Testin Miliona njerez nuke do ta kalojne Testin Shejtani e ka kalle Testin Kafshet nuke kane Test Pra jane shume pake nga Krijesat e Zotit qe e kalojne Testine e drejtohen ne Xhenet Kena njerez qe nuke dojne te bejn Test Po e pyese une Veteveten a do ta Kaloje une Testin dhe ne Fund Zoti i Madheruare do te na i ndane Notat e Testit ne Ahiret.

  1. MiRi23
   MiRi23
   4 ditë më parë

   @BabaJaro K Atij qe SI ka arrit Islami ata do ti gjykon Zoti ashtu si do ai vetë.

  2. Sunflower 15
   Sunflower 15
   10 ditë më parë

   @BabaJaro K un mendoj se po te keshe zotin perpara cdo gjo kapercehet ,edhe 2000vjet perpara qe thote zonja .....eshte nji force e pa' imagjinushme ,🙏🙏🙏

  3. BabaJaro K
   BabaJaro K
   10 ditë më parë

   Testi yt n varet nga zemra qe ke nga Asgje tjeter para 2000 vitev kan egzistu njerzt por jo namazet dmth zoti qenka i dobt per mi mbush me dituri roberit e vet qysh ather Sipas jush ? Dhe gjith ata njerz para 2000 vjet paskan xhehnemin sepse zoti sju ka dhan dije ta njofin allahun a aq te dober e paraqitni ju ate ?

 90. Marsela Shoti
  Marsela Shoti
  12 ditë më parë

  La ilahe il Allah,O Allah forcoi zemrat tona ne fene tende 🤲🤲♥️♥️

  1. Katerina Bica
   Katerina Bica
   2 ditë më parë

   Amin 🙏🙏🙏🙏🙏

  2. Nafa Nafa
   Nafa Nafa
   7 ditë më parë

   AMIN INSHALLAH

  3. Rexha Drita
   Rexha Drita
   9 ditë më parë

   Amin 🤲

  4. Mira Mira
   Mira Mira
   9 ditë më parë

   AMIN INSHAALLAH ☝️🤲

  5. Ana Ana
   Ana Ana
   11 ditë më parë

   All-llahumme Amin Ja Rabbijj

 91. Desi Myrteza
  Desi Myrteza
  12 ditë më parë

  Allahu Ekber

 92. shake Kuqi
  shake Kuqi
  12 ditë më parë

  Oallah mos largo nga mshira jote

 93. mahmudie pupa
  mahmudie pupa
  12 ditë më parë

  Zot na jep kurajo😞

 94. alesja sallaku
  alesja sallaku
  12 ditë më parë

 95. Armando Veli
  Armando Veli
  12 ditë më parë

  Elhamdulilah per cdo gje Allahut.. Kjo dynja per tu sprovuar eshte Allahu na forcofte ne sprovat tona dhe ma befte prej banorve te Xhenetit

  1. Artenisa Dedja
   Artenisa Dedja
   11 ditë më parë

   Amin amin

  2. Aral Tosku
   Aral Tosku
   11 ditë më parë

   Amin inshalla

 96. Sara Zela
  Sara Zela
  12 ditë më parë

  Allahu eshte i madhe

 97. Islam-Peace
  Islam-Peace
  12 ditë më parë

  Allahu Ekber