Aventurat e Julit - Episodi 2 | NGOP.TV

2 115 Shikime 216 mijë
Argëtim

Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Kanali i Julit :alfirst.info/nick/v3qJKESIoP8Hz_cBNn0spA
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente

 1. Aventurat e Julit
  Aventurat e Julit
  23 ditë më parë

  Jeni të paparë 🙌🏻

  1. Thodhori Neço
   Thodhori Neço
   2 ditë më parë

   O julo je kot fare

  2. Dea Garunja
   Dea Garunja
   3 ditë më parë

   🤣🤣I madh je

  3. ardjan Hasanpapaj
   ardjan Hasanpapaj
   6 ditë më parë

   O juli je si lili put

  4. Mondi shk
   Mondi shk
   8 ditë më parë

   Juli je i madh 🔥 edhe cunat t papar 👌🏻😂 🔥

  5. Stiljan Brahja
   Stiljan Brahja
   9 ditë më parë

   😅😅

 2. Klejdi Shehu
  Klejdi Shehu
  2 orë më parë

  😂😂😂

 3. FF FOREVER
  FF FOREVER
  Ditë më parë

  Heq se na hengri neperka ne ....

 4. Nida Malaj
  Nida Malaj
  Ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😃😃😃

 5. FF KEVIN KEVIN
  FF KEVIN KEVIN
  Ditë më parë

  Kasolle liliputi ahahhahaahah

 6. Giannis Gewrgiou
  Giannis Gewrgiou
  Ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣😄😄😄😄😄🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 7. Tristan Gerven
  Tristan Gerven
  2 ditë më parë

  Hahahha

 8. Kledis Lushi
  Kledis Lushi
  2 ditë më parë

  👌👌👌👌🤣🤣🤣 pa lek pa brek🤣🤣

 9. Dea Garunja
  Dea Garunja
  3 ditë më parë

  Lottt jenii

 10. Nardi Mitro
  Nardi Mitro
  3 ditë më parë

  Nadadvonoesheshum🤩🤩🤩🤩🤩

 11. Alban Zeka
  Alban Zeka
  3 ditë më parë

  Follow me heh😂😂😂😂😂😂😂

 12. Limoz Hoxha
  Limoz Hoxha
  3 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅😂

 13. Zajaku Erson
  Zajaku Erson
  3 ditë më parë

  😂😂😂😂

 14. Ina Eisi {ITF}
  Ina Eisi {ITF}
  3 ditë më parë

  Aftostop!😂

 15. Eduart SHALA
  Eduart SHALA
  5 ditë më parë

  Ajajajajajaj

 16. Eva Evisa
  Eva Evisa
  6 ditë më parë

  Ky s'është mirë na mendja haaaaaaa🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 17. ardjan Hasanpapaj
  ardjan Hasanpapaj
  6 ditë më parë

  😂😂🤣🤣

 18. HECTOMEN. PRAJM.
  HECTOMEN. PRAJM.
  6 ditë më parë

  😂😂😂😂😂

 19. kristjan Truja
  kristjan Truja
  6 ditë më parë

  Jeni te papare Juli te lumte qe erdhe ne per💋 mund te qendresh te per💋 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

 20. Dyrrah Dyrrah
  Dyrrah Dyrrah
  6 ditë më parë

  Haahahahahahahaha

 21. Curraj Eperm
  Curraj Eperm
  7 ditë më parë

  Ec julo mos ndalo do jeshe vetja mos ndalo te lumte

 22. Ergi Bogdani
  Ergi Bogdani
  7 ditë më parë

  Hahaha

 23. bora _ bora
  bora _ bora
  8 ditë më parë

  🤣🤣🤣

 24. anxhela ago
  anxhela ago
  8 ditë më parë

  Juli e ka kuptuar sencin e jetes , dhe ju si shumica e shqiptare qe jetojne nen presjonin per tu dukur mir ne sy te te tjerve .Si Juli duhet te jemi te gjithe , dhe kaq te pallogjikshem qe merren me gjeta te ulta .Te vetmen gje qe ju quani qef eshte te hani sa me shume buke sidomos mish .

 25. Egentjan Braha
  Egentjan Braha
  8 ditë më parë

  😅😂

 26. Dario Pasha
  Dario Pasha
  8 ditë më parë

  Ik vishi në hale

 27. Liz Liz
  Liz Liz
  9 ditë më parë

  Flit siq flisje Mos e ndrysho zerin Juli se ti flet shum bukur

 28. Wilde wilde
  Wilde wilde
  9 ditë më parë

  AftoStop ahahaha

 29. Dario Pasha
  Dario Pasha
  9 ditë më parë

  ec ore se na hengri neperka ne pie uji me vitamina

 30. Mazza One
  Mazza One
  9 ditë më parë

  ✨Aftostop✨ Legend

  1. Kledis Lushi
   Kledis Lushi
   2 ditë më parë

   O shoku o budall

 31. vincenzo fre fire granmaster
  vincenzo fre fire granmaster
  9 ditë më parë

  Ahhahahhaha super

 32. Klario Basha
  Klario Basha
  9 ditë më parë

  Hahahahaha

 33. devilish
  devilish
  10 ditë më parë

  Ne fund te fundit, Julit sja hengri kari kurre

 34. DontLookAtMyName
  DontLookAtMyName
  10 ditë më parë

  The best . Artist me vlera

 35. Heri Zhiti
  Heri Zhiti
  10 ditë më parë

  Kasolle liliputi😂😂😂😂

 36. Heri Zhiti
  Heri Zhiti
  10 ditë më parë

  Ne fund te detit 😂😂😂

 37. Orges Pjetri
  Orges Pjetri
  10 ditë më parë

  O julian

 38. ___ xhovanna
  ___ xhovanna
  10 ditë më parë

  te cilet lloje t njerzeve hyn ky juli

 39. BB4LIFE
  BB4LIFE
  10 ditë më parë

  Ngopi do te degjohet deri ne 2072

 40. BB4LIFE
  BB4LIFE
  10 ditë më parë

  Sa te papare

 41. Arban Peposhi
  Arban Peposhi
  11 ditë më parë

  Kur do besh ate udhetimin 6 mujoresh be bote ?

 42. Refs Tv
  Refs Tv
  11 ditë më parë

  hahahhahahahahhahahahah vertet ky eshte

 43. DrxYoungG
  DrxYoungG
  11 ditë më parë

  1:31 lottt🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 44. Afrim Imeri
  Afrim Imeri
  11 ditë më parë

  Por si dele rude ka dale😂😂😂

 45. Ff Mreti
  Ff Mreti
  11 ditë më parë

  Hahaha🤣🤣🤣

 46. Didge X5
  Didge X5
  11 ditë më parë

  Juli.hajde.me.shkoder.do.kenaqesb.

 47. Xhordi Ndoj
  Xhordi Ndoj
  12 ditë më parë

  PA LEKË PA BREKE🤣🤣🤣

 48. lalo 54
  lalo 54
  12 ditë më parë

  Ha ha ha

 49. Natasha Cela
  Natasha Cela
  12 ditë më parë

  😂🤣😂🤣😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣

 50. SNAKE EYE
  SNAKE EYE
  13 ditë më parë

  Iku ke perputhen lumadhi

 51. Alket Veliu
  Alket Veliu
  13 ditë më parë

  Quen fiq jo kerqulla

 52. Plisi Bardh
  Plisi Bardh
  13 ditë më parë

  Juli po kam deshir shum te shikoj por nuk pe kuptoj pse nuk fol me zë origjinal por behesh disi si i quditshem dhe me ket Zerin qe ben mduket poi prish pak Videot.

  1. Nertila K
   Nertila K
   13 ditë më parë

   Kët video e kan bër për tê qesh, nuk e ka postu Juli. Kërko “ Aventurat e Julit “ aty do gjesh të gjith videot e Julit

 53. Perputhen time
  Perputhen time
  13 ditë më parë

  7:27 ua arushi i jasemines Nga juli e paska mar erlindi 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 54. Fitim Neza
  Fitim Neza
  14 ditë më parë

  Po ti po mashtron populli per arsy perfituse po kush at solli pershqirin aty ty apo jot tem zhduku

  1. Eva Evisa
   Eva Evisa
   6 ditë më parë

   Haaha o fitim ja ka lënë peshkaqeni atë peshqirin aty o vlla

  2. Erlind Elezaj
   Erlind Elezaj
   12 ditë më parë

   🤣🤣😂🤣🤣😂😂 e ben dot ti kete lesht te vesh jasht shtetit me 50 euro vete dot lesht

  3. Erlind Elezaj
   Erlind Elezaj
   12 ditë më parë

   Ti me i mir se ai te jesh

 55. Thodhori Neço
  Thodhori Neço
  14 ditë më parë

  Sdini e cfare beni

 56. Thodhori Neço
  Thodhori Neço
  14 ditë më parë

  Jeni te shemtuar

 57. Thodhori Neço
  Thodhori Neço
  14 ditë më parë

  Kjo videjoja eshte kot te can koken

 58. Aras Bulut Iynemli And Hazal Kaya
  Aras Bulut Iynemli And Hazal Kaya
  14 ditë më parë

  Juli dhe ne Perputhen ❤️

  1. Kol Rrethi
   Kol Rrethi
   12 ditë më parë

   po

  2. Klidion Fieri
   Klidion Fieri
   14 ditë më parë

   Po 😅😅

 59. Olsi El
  Olsi El
  16 ditë më parë

  👻😈😱

 60. Stiljano Mesutaj
  Stiljano Mesutaj
  16 ditë më parë

  Hahaha 🤣🤣🤣🤣

 61. Aldrit Bushi
  Aldrit Bushi
  17 ditë më parë

  O liliput te paca fatin hahahahaha

 62. Ermal Zeka
  Ermal Zeka
  17 ditë më parë

  Plz pjesen e 3

 63. Durim Kycyku
  Durim Kycyku
  17 ditë më parë

  😂😂😂😂

 64. Serjali Lule te vetmuara nga Eralda Jaupaj
  Serjali Lule te vetmuara nga Eralda Jaupaj
  19 ditë më parë

  Kasollja e liliputve 😂😂😂

 65. Igli Musta
  Igli Musta
  20 ditë më parë

  Super po vetem mos shani shm

 66. LeartŘêđəvideos Gashi
  LeartŘêđəvideos Gashi
  20 ditë më parë

  Ku vendi jeni ju

 67. Enes Shehi
  Enes Shehi
  20 ditë më parë

  Ja ku erdhen qyteti i 1001 dritareve 2 ketu 150 dhe 2 me duket jan andjej 152😂😂😂 JULI KACURELS💖

 68. Maridon Dauti
  Maridon Dauti
  20 ditë më parë

  Lot😂😂😂😂😂

 69. Fernandos Noel
  Fernandos Noel
  20 ditë më parë

  Hahhahahahahh kam fiks 6 ore qe ja shikoj videot julit je gjigand

 70. Elidon Doni
  Elidon Doni
  21 ditë më parë

  😂😂😂

 71. Slime Chanel
  Slime Chanel
  21 ditë më parë

  Si njeri shpellash 😫😝

 72. David Prenga
  David Prenga
  21 ditë më parë

  Cna knace he dreq

 73. Antonio Zhupa
  Antonio Zhupa
  21 ditë më parë

  Une jam ne sarand o jul

 74. GAMING ON
  GAMING ON
  21 ditë më parë

  Beni perseri kshu vidjosh me JULIN

 75. arti ademi
  arti ademi
  21 ditë më parë

  Ju lutme vazhdoni perseri me julin hahahaha🙏🙏🤣🤣

 76. Art. Ho.
  Art. Ho.
  22 ditë më parë

  Çu eshte fiksuar ne mendje se humori behet vetem me banalitet! Ka nga ato qe ajo i terheq banaliteti por shumica neverohen . Po i bete me familjare do keni me shume ndjekes.

  1. Llajfet e shqiptarve
   Llajfet e shqiptarve
   11 ditë më parë

   Fiks o vlla na duhet dhe humor i tille

 77. Akim Aliraj
  Akim Aliraj
  22 ditë më parë

  Kete e njoh un esht shoku i xhaxhait tim

 78. denis hasa
  denis hasa
  22 ditë më parë

  Kerpudha ne peme🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 79. Brryli Brryli
  Brryli Brryli
  22 ditë më parë

  Hahahahahahaha

 80. Sami Et
  Sami Et
  22 ditë më parë

  Edhe aj Juli vet eshte gallate me stilet qe i ben , po ngopi i kan qr hahahahaha

 81. ALESIO ALESIO
  ALESIO ALESIO
  22 ditë më parë

  a dallohet qe jam pa brek ahahahahahahahh lottttttt

 82. Donald Dervishaj
  Donald Dervishaj
  22 ditë më parë

  Kete qe ben juli duhet ta bej cdo i ri. Ai ka kuptuar si te jete i lumtur

  1. anxhela ago
   anxhela ago
   8 ditë më parë

   Me ne fund nje person i llogjikshem 👍👍👌

 83. ortaku yt
  ortaku yt
  22 ditë më parë

  Na hengri neperka ne bile

 84. sergo b__
  sergo b__
  22 ditë më parë

  Ueeeeeeee qa mekje jan kto mo nona 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 85. sergo b__
  sergo b__
  22 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂🤣😂😂🤣😂😂🤣😂😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂

 86. Kastriot Derstila
  Kastriot Derstila
  22 ditë më parë

  Kasolleliliputesh

 87. ff gaming
  ff gaming
  22 ditë më parë

  Jeni të paparë🙌

 88. Festim Hazizi
  Festim Hazizi
  22 ditë më parë

  Kjo video eshte super hahahaha🤣🤣🤣😂😂❤

 89. Dori D
  Dori D
  22 ditë më parë

  Like kush ka pare episodin para dublimit 👍 ...dhe se batutat e Julit jane me te bukura se ato te Ngop-it 😁 (sado qe edhe ata i kemi xhan)

  1. Ani Bakalli
   Ani Bakalli
   12 ditë më parë

   Dasem

 90. SorteX Music
  SorteX Music
  22 ditë më parë

  Hahaha🤣🤣🤣

 91. MineSam Craft
  MineSam Craft
  22 ditë më parë

  0:45 ec se na engri neperka ne pile 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣me te miret jeni

 92. FF _NINJA_
  FF _NINJA_
  22 ditë më parë

  Hajde shpejt se po na kafshon bilen nepërka.😂😂😂😂

 93. ejona gjikaj
  ejona gjikaj
  22 ditë më parë

  😂😂😂

 94. lisandra Albania
  lisandra Albania
  22 ditë më parë

  Lot lot

 95. Kidaime 2021
  Kidaime 2021
  22 ditë më parë

  Si quhet ky cuni ne te ver8

  1. gango fieri
   gango fieri
   21 ditë më parë

   Julian quhet avenurat e julit kerkoje ne ALfirst 👍

 96. Kledi Bukaci
  Kledi Bukaci
  22 ditë më parë

  Sa te papare jeni mor plak

 97. Lorenc hoxha
  Lorenc hoxha
  22 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 lotttt🤣🤣🤣

 98. Eldi Hoxha
  Eldi Hoxha
  22 ditë më parë

  Jeni shum lart pz😂😂😂😂ktej thot instiktin im😂😂😂😂

 99. Riselda Thomo
  Riselda Thomo
  22 ditë më parë

  Super jeni

 100. Adri Abedini
  Adri Abedini
  22 ditë më parë

  Mos, mos, flm E prish,Lini plera 😂😂😂