Propozim nga Greg Rama? Vajza e ish-deputetes: Mami im do dhëndër demokrat - #EXPULS

888 Shikime 103 mijë
Argëtim

#rtvora #expuls #adadeda
#EXPULS​​​​ - Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00​ në ekranin gjeneralist të RTV Ora! Aspak i njejtë më të tjerët, aty ku ekskluzivet thuhen të parat, materiale që nuk i kishit menduar, debate dhe spektakël, gjithçka pa filtra!
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALfirst Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALfirst Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente

 1. GARENA FREE FIRE BL17
  GARENA FREE FIRE BL17
  Orë më parë

  ThuthuQe kot fare boshe

 2. suzi koci
  suzi koci
  7 orë më parë

  aman sa emission te ulet qe beni si emision Cfar lesh vipe eshte kjo silikoni i gjalla Aman o zot nje cop injorante kembe e kokee

 3. Healthy kitchen
  Healthy kitchen
  20 orë më parë

  Mami mami mami po baba a ke ty moj vajze???

 4. Mimoza Mimoza
  Mimoza Mimoza
  Ditë më parë

  Kam tradhetuar po jo skam tradhetuar. Genjeshtare

 5. Ledy Ledy
  Ledy Ledy
  Ditë më parë

  Me vjen turpe te jeme shqiptare kur shikoje qe taksat e mia per arsimin e ketur bushtave e familjaret hajdut qe kan . Ti shapiste nuk ke hankesa por un kam hankese qe ti jeton me taksat e djersen ton

 6. Vali Zyka
  Vali Zyka
  Ditë më parë

  I blen mami 4000 euro 1 varse me taksat e tona se nuk mendojn per femijet qe se kan mudesin me ngen ushqim po mendon per varse 4000 ero gjakpires

 7. rexhaj qamil
  rexhaj qamil
  Ditë më parë

  Z.ada.kam nje urim perty mbaje porosin e mamit segjaja maeshenjt nejet.esht mos ban kompemis me gregorin se I ka ngja babit keta nuk imbaj grat I ndrrojn si jevgjit kuajt

 8. Sali Rerza
  Sali Rerza
  Ditë më parë

  Po mire moj vajze te jesh e virgjer eshte nje moral do te thote qe ti nuk je perdale e cuar dore me dore

 9. Kledia Janaqi
  Kledia Janaqi
  Ditë më parë

  Cop idiote bashk me mamin

 10. Gezime Llanaj
  Gezime Llanaj
  2 ditë më parë

  Sa e shpifur🤮🤮

 11. Greta R
  Greta R
  2 ditë më parë

  Thuthuqe

 12. productions 04
  productions 04
  2 ditë më parë

  E edukuar para kamres se mbas kamres e then karroten

 13. Jehona Asani
  Jehona Asani
  2 ditë më parë

  Gazetar ce nuk ka fare respekt kundrejt nje femre , vazhdon dhr insiton ta dij kur e ka humb virgjerin.nje femer ,.le qe eshtr mungese totale rrspekti por duhet urgjentisht ti.mbyllet emisioni turp

 14. Marie Kanini
  Marie Kanini
  3 ditë më parë

  Me kembe perpjete si mami

 15. Hotel Velkom
  Hotel Velkom
  3 ditë më parë

  E ftuara ,drejtuesi te dy kot fare ,pyetjet mizerje fare

 16. Hotel Velkom
  Hotel Velkom
  3 ditë më parë

  Pyetje koti,,, pyetje boshe

 17. Anife Jeshili
  Anife Jeshili
  3 ditë më parë

  sorry por regullo vetullat, form te shpifur

 18. Zef Kola
  Zef Kola
  4 ditë më parë

  Ja ka bler mami me leket e popullit varsen phu t q...... robt

 19. monsterr monster
  monsterr monster
  4 ditë më parë

  A e ke humbur virgjinitetin

 20. monsterr monster
  monsterr monster
  4 ditë më parë

  Po kjo eshte pytje pa lidhje nuk pytete , per jeten private kjo eshte mungese kulture spo doni me ec perpara

 21. Rakip Halilaj
  Rakip Halilaj
  4 ditë më parë

  Ky gazetari don atë vajzë që e rrahi në shpulla surratit.

 22. Baba Tomorri 1
  Baba Tomorri 1
  4 ditë më parë

  Po përse je ngarkuar kështu moj gocë ?

 23. Mike Siegenthaler
  Mike Siegenthaler
  4 ditë më parë

  Rama dhe embrionat maskarenj duhet zhdukur nga Toka 🇦🇱 net ikin per Bangladesh 🇧🇩

 24. Halil Celaj
  Halil Celaj
  4 ditë më parë

  Greger qenka si Fernandeli, Fernandeli ishte njii aktor i madh qe kalujtur shum filmi.Dhe ka thene: Un me fetyren prej Gomari kam bere botdn te buz’qeshe..Kujdes zonjush se ketij jaka anda mashum meshkujt ,eta han te dashurin.

 25. Edmond Kazazi
  Edmond Kazazi
  4 ditë më parë

  Na plasi kari se asht vajza e ish depotetje na hanget bolet

 26. The Real Deal
  The Real Deal
  5 ditë më parë

  7:44 opa skema kunja tha noizy mesa duket e paska pas noizy kte

 27. The Real Deal
  The Real Deal
  5 ditë më parë

  Esht shum e embel i am in love with her 😍

 28. pranvera mustafaraj
  pranvera mustafaraj
  5 ditë më parë

  U sa te lymtur qe dukeni te gjithe ju qe doni te beheni me emisionet tuaja

 29. suzi koci
  suzi koci
  5 ditë më parë

  Po e bukur gjith plastike Ikni more plerat e ndyre E ka pire metmikeshen time Mos genje o trape

 30. suzi koci
  suzi koci
  5 ditë më parë

  Amanda se na i shpifet me keto femra qe e ema ka pireegjakun e popullit kjo femer jeton me parate e vjedhura nga e ema Haram ju befshin ylli i bythes kjo Ik se na i shpifet

 31. ioanna122
  ioanna122
  5 ditë më parë

  Po vajz shum e bukur gjith plastik i ka fry buzet

 32. Enrik Rushan
  Enrik Rushan
  5 ditë më parë

  Po normal qe ju behet me maje ketyre kjo ha taksat tona me cte mundet ku ka punuar kjo ndo njere ikan ardhur leket nga qielli mo po futjani ketij populli budalla politika eshte mashtrim moj cupe do behesh mashtruse

 33. Astrit Ahmetaj
  Astrit Ahmetaj
  5 ditë më parë

  Kjo eshte kokra e budallackes

 34. Loris Anika
  Loris Anika
  5 ditë më parë

  Popo meshkujt dojn qe ti te shkojsh me 100 dhe te merr per grua ty. Hec more shko te mami yt.

 35. Gjoni Topia
  Gjoni Topia
  6 ditë më parë

  Buzet i paske ba

 36. paul paul
  paul paul
  6 ditë më parë

  Ja KU vene paret tona, kurva injorante etj etj, mos me keq

 37. Anila Çela
  Anila Çela
  6 ditë më parë

  Gazetat qe nuk di te artikuloje fjalët. 🤦🏻‍♀️

 38. Enoeno Kapa
  Enoeno Kapa
  6 ditë më parë

  Sa e mir e embel e thjesht e edukuar.. sa fort e dashkem . Jet e shnet oj bije

 39. Αγγελικη κρητικα
  Αγγελικη κρητικα
  6 ditë më parë

  NDOSHTA NUK I NGJAN BABAIT PO KTHEJE TI BOJE DEMOKRAK 50 KOMUNIST U KTHYN DEMOKRAT

 40. natyre_animal_11 love
  natyre_animal_11 love
  6 ditë më parë

  Je si amelsin pershendes nga fush arrezi

 41. Kei Kei
  Kei Kei
  6 ditë më parë

  Po ku niveli i kesaj ,e ku eshte Greku Rama .Ada 24 ore te mban Greku ,pastaj bye bye bye ke mami .Pastron parate e mamit ,dhe thote punoj .

 42. 19 98
  19 98
  6 ditë më parë

  🥰🥰🥰

 43. K L
  K L
  6 ditë më parë

  Fare fycke e bija e deputetes...E nxori pafytyre mamin..Shqiptaret nuk rregullojne dot dhembet,ajo i ble te bijes 4000 euro dhurate.

 44. K L
  K L
  6 ditë më parë

  Cfar gomar gazetar.!,,, pyetje vetem per klokime..

 45. Ir Si
  Ir Si
  7 ditë më parë

  Me Noizy merru ta fusi karin ne goje

 46. Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce
  7 ditë më parë

  O u hengesh ate qe ben socja listet ne megjes ti dhe mamin mos ta ka ven mamas dhe ty mos ta ka ven djali rz es dhe te ka xhgenjyr po te rroft shkolla moj i njorante moj tamam mami ka vjrdhurndaj ti ble se ka vjedhur si saliu dhe ta vent socjalisti

 47. slightly. 00
  slightly. 00
  7 ditë më parë

  Ore ky sdi te flasi ca gazetari esht ktij i merret goja

 48. Ardian Gjata
  Ardian Gjata
  7 ditë më parë

  Mami deputete 4 mi euro varse populli shqiptar pagun taksat

 49. Curraj Eperm
  Curraj Eperm
  7 ditë më parë

  Eh moj goce djemet e socjalisteve jane specjaliste per qdo gje po punen e partise e lekun e kan mbi gjithqka ku ka specjalist ne bote si nje socjalist ku jane me lek droget me lek kurvash me lek korrupsjonit mos u habit me leke hashashit ku ka shqiptare socjaliste tash tet vjet qe nuk u mor me fituer lek me hashash pra jepi mundesin vetes banu me leke haaaaAASAAAAAAAAAAAA

 50. Shpresa Dhima
  Shpresa Dhima
  7 ditë më parë

  Po kujt I duhet so je no goce

 51. Shpresa Dhima
  Shpresa Dhima
  7 ditë më parë

  Sa keq mendon Manmi

 52. Titanic Titan
  Titanic Titan
  7 ditë më parë

  Cfare pret nga nje gay moderator?

 53. William William
  William William
  7 ditë më parë

  E virgjer ne vrim te veshit,por edhe ktu dyshoj 😂

  1. ioanna122
   ioanna122
   5 ditë më parë

   Hahahahahahahahaha

 54. Erlind Zefi
  Erlind Zefi
  7 ditë më parë

  Pse rren moj ku asht e virgjer ajo

 55. antonio Alonge
  antonio Alonge
  7 ditë më parë

  Qr sikur kan kap qiellin me dore

 56. Dritan Ilirjan Lamaj
  Dritan Ilirjan Lamaj
  7 ditë më parë

  Bravo vajze shqiptare.

 57. Osman Kuci
  Osman Kuci
  7 ditë më parë

  Tralala me bishta prasi 😃

  1. Hondo Hondo
   Hondo Hondo
   4 ditë më parë

   Se kjo vjen nga tragjasi

 58. NOSLİV İSİV
  NOSLİV İSİV
  7 ditë më parë

  Car bytjesh ben ku kokra e pederastit Po ti ronaldina car moshe ke pas kur ta kan plas tapen per her te par car moshe e ke umbur virgjerin ronaldina

 59. Alketa Keta
  Alketa Keta
  7 ditë më parë

  tralala zura nje gale

  1. Hondo Hondo
   Hondo Hondo
   4 ditë më parë

   Do tja rris tja bëj djal ose ngjal

 60. Alketa Keta
  Alketa Keta
  7 ditë më parë

  edhe ty te kishim mangut ne politike megjithese ju ben grida profesjoniste karjere

  1. Xhoziana Dhimpali
   Xhoziana Dhimpali
   3 ditë më parë

   Po vajza e kujt deputetëve është? se po e mbaja sekret mamin!! se nuk hedhim fall e kujt është ... se janë shtuar shumë tani..

 61. Service Tools
  Service Tools
  7 ditë më parë

  ku kan perfundu taksat e mia 😐 kjo do behet e imja ti mar taksat mbrapsh 😞

  1. Dur 1
   Dur 1
   3 ditë më parë

   😂

  2. bert latifi
   bert latifi
   6 ditë më parë

   ..o cna paskan hik taksat per lesh ....mami sqeka marre fare me ty spaska pas kohe fare kjo e paska humb shume here virgjerine 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ... po pse moj bibe si do u thush kalamajve qe ke qene pak e qime kur je martuar me baben e tyne .... o ti qeke koqe nga mendja ....beji yzmet mamit dhe trupit se mendja paska hik heret.....

  3. Birgit Cangonja
   Birgit Cangonja
   7 ditë më parë

   🤣 suksese

 62. Service Tools
  Service Tools
  7 ditë më parë

  😮

 63. Alo Cimi
  Alo Cimi
  7 ditë më parë

  Pernot i bi me dor tu pa fotot e ksaj

  1. Fatmir Lame
   Fatmir Lame
   5 ditë më parë

   @Gjoni Topia GJONI TOPIA , O ZOGU TI DO KAR DHE KAMZHIK,, TE PERSHENDES DUKE TE SHKERDHYER GJALL E VDEKUN ,, KLM , TUNG , ROPT NE PITH NGA TI KESH ,,

  2. Fatmir Lame
   Fatmir Lame
   5 ditë më parë

   @Gjoni Topia TOM TALUSHI NDOC KAJELLI NANEN NE PILL AI QE MA HEDHI ,,

  3. Gjoni Topia
   Gjoni Topia
   6 ditë më parë

   @Fatmir Lame A ma mir te biesh nga kali e te vritesh apo te qihesh ne byth e te rritesh

  4. Fatmir Lame
   Fatmir Lame
   6 ditë më parë

   @Alo Cimi FEMRA TE BUKURA KA ME MIJRA , POR NUK BEN ROBI SI PEVERS ,

  5. Alo Cimi
   Alo Cimi
   6 ditë më parë

   @Fatmir Lame je gabim vllai mos I fol djalit ashtu ktu gjith ai pill ti thu kari ktij kari atij

 64. Nona Nona
  Nona Nona
  7 ditë më parë

  Ta ka bler Mami me djersen e popullit shqiptar varsen e vloririt ty. Turp.....