Profesori - Episodi 1 | NGOP.TV

1 847 Shikime 187 mijë
Argëtim

O roz gatos (1986)
Director: Yiannis Hartomatzidis
Writer: Nasos Grimanis
Stars: Sotiris Moustakas, Panos Mihalopoulos, Efi Pikoula
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente

 1. Ana Ana
  Ana Ana
  4 orë më parë

  😂🤣🤣🤣

 2. Eraldooo Ymey
  Eraldooo Ymey
  Ditë më parë

  O vella nje bluz me selon

 3. Geraldo Geraldo
  Geraldo Geraldo
  4 ditë më parë

  hahahahaha 🤣🤣🤣 Baba Selim

 4. Sofiana Shkembi
  Sofiana Shkembi
  4 ditë më parë

  Specidjana 🤣🤣

 5. Pamela Ibraj
  Pamela Ibraj
  5 ditë më parë

  Po keta aktoret turint shqiptare kan 😀😄😄😄😄

 6. Armanda Alikaj
  Armanda Alikaj
  6 ditë më parë

  Deka me lot😂😂😂😂😂

 7. Gero B&W
  Gero B&W
  6 ditë më parë

  po Specidjana 🤣🤣🤣

 8. Fatjon Muho
  Fatjon Muho
  7 ditë më parë

  8:15 hahahahah jeni te medhenj

 9. Arsen Skenderaj
  Arsen Skenderaj
  7 ditë më parë

  Eee Skënderaj Skënderaj 😂😂😂

 10. Santi Bejko
  Santi Bejko
  8 ditë më parë

  0:22😂😂😂 lot fare

 11. Naruto Albania videos
  Naruto Albania videos
  8 ditë më parë

  Profesori i bije me dor😂😂😂

 12. Arben Prenga
  Arben Prenga
  9 ditë më parë

  Ghooigaa pyfs. Otdc kid of uuv 💥♥️🤣🤣🤣🤣🤣🤣🎁🎁🤗😭⛹️⛹️🤔⭐👋😍

 13. Donald Cani
  Donald Cani
  9 ditë më parë

  si e ka emrin ky filmi

 14. Olsi Kume
  Olsi Kume
  11 ditë më parë

  Bravo

 15. ardjan Hasanpapaj
  ardjan Hasanpapaj
  11 ditë më parë

  Suksese Ngop Tv jeni me te miret😂😂

 16. hacker dragons
  hacker dragons
  11 ditë më parë

  2:25 hahahahahahahahahaha

 17. Darlen Manellari
  Darlen Manellari
  11 ditë më parë

  Shumë bukur

 18. Ervin Spaholli12
  Ervin Spaholli12
  11 ditë më parë

  grkkskskr

 19. Gezim Myrtaj
  Gezim Myrtaj
  11 ditë më parë

  O bobo gjyshi avadanthi 😂😂😂😂😂

 20. Gabriel
  Gabriel
  12 ditë më parë

  Svi dot se kam kishen ne orn 4 😅

 21. Sara Duci
  Sara Duci
  12 ditë më parë

  Ahaha lajk

 22. Gerti albania
  Gerti albania
  13 ditë më parë

  Si e ka emrin filmi ne te vertet ?

 23. Relik Kotso
  Relik Kotso
  13 ditë më parë

  Hahahahahaahhaahahahhaahhahahaha

 24. Viktor Valdes
  Viktor Valdes
  13 ditë më parë

  Hahahaaahhahaaah

 25. Zona Black
  Zona Black
  13 ditë më parë

  9:37 boll se e theve lott🤣🤣

 26. Arxhes Berisha
  Arxhes Berisha
  13 ditë më parë

  3:35 eshte gallat fare e pi ne burim ai ska nevoj per got 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 27. MIMOZA
  MIMOZA
  13 ditë më parë

  Suusss😂😂😂

 28. Miri Metolli
  Miri Metolli
  14 ditë më parë

  9:11 ,🤣

 29. Petrit Pali
  Petrit Pali
  14 ditë më parë

  Sa i pa pare 😂😂😂😂😂😂

 30. Σigma
  Σigma
  14 ditë më parë

  2:21 Macaqis sto thithkaqis. 😂😂😂😂

 31. Mariglen Nurce
  Mariglen Nurce
  14 ditë më parë

  Si e ka emrin filmi

 32. Borana Jaçaj
  Borana Jaçaj
  14 ditë më parë

  Portokalli -0 Al Pazar- 0 Ngop- 100

 33. Ismail Kukes
  Ismail Kukes
  14 ditë më parë

  Kur del 2 se ngela tu e kontrollu perdit 😂😂

 34. Lucky You
  Lucky You
  15 ditë më parë

  Pin nburim 🤣🤣🤣🤣🤣

  1. Santi Bejko
   Santi Bejko
   8 ditë më parë

   Murgu 😂😂

 35. Mohan
  Mohan
  15 ditë më parë

  E pi burim Ai ska nevoj per god 😂😂😂😂

 36. Paulo Shkarpa
  Paulo Shkarpa
  15 ditë më parë

  💚💙❤️😋😋😋💙💯💙💙💯💯😋💜💜💯💯💯💯💯😋💜😆😆🥰💜💙💯😴😢😰😴😢🥳🥳

 37. Rand Sesi
  Rand Sesi
  16 ditë më parë

  8:10 parakalo çik 😂😂😂

 38. B A
  B A
  16 ditë më parë

  5:32 të shikoft ai lart ty 😂😂

 39. Elvis Loli
  Elvis Loli
  16 ditë më parë

  Oo babaselim o lot a mos vdekshi kurre 🤣🤣🤣🤣

 40. Ronaldo Zogu
  Ronaldo Zogu
  16 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 41. Ledjon Shera
  Ledjon Shera
  16 ditë më parë

  O profesor ma ze me dor ahah ahah

 42. Vlore Velçe
  Vlore Velçe
  16 ditë më parë

  Ekzemplar

 43. Tile Laz
  Tile Laz
  16 ditë më parë

  Jeni super meketo dublimet e ketyre filmave te STATHIT 🤣😂😅 ne te vertet keshu jan dhe si filma me keto budalleqe me femra,e bene dhe dyblimin ju e beni akoma me super te iken barkunnga vendi👍❄️🤣

 44. DON XHONI 6677
  DON XHONI 6677
  16 ditë më parë

  Pano o Pano u tunde , u tunda që e shkunda fare

 45. Natasha Cela
  Natasha Cela
  16 ditë më parë

  Ben nje vidjo tjet

 46. xristos keramitzis
  xristos keramitzis
  16 ditë më parë

  Pjesa e dyte kur fillon???

 47. Mateo BoSi
  Mateo BoSi
  16 ditë më parë

  Bos jepi pije drokon

 48. gamen tv
  gamen tv
  16 ditë më parë

  2shin 🤣🤣

 49. Eran 007
  Eran 007
  17 ditë më parë

  Te papar😜😜😜😜🤪🤪🤪

 50. GENA
  GENA
  17 ditë më parë

  sa me shpejt episodin e 2..🤓🤓

 51. GENA
  GENA
  17 ditë më parë

  ahahhaha. te medhenj jeni

 52. Dyrrah Dyrrah
  Dyrrah Dyrrah
  17 ditë më parë

  Ahahahahha gjoganda jeni me kte dhe rdr2

 53. Paulo Shkarpa
  Paulo Shkarpa
  17 ditë më parë

  Paulo shkarpa Ju do shume

 54. Muhamet Spahijaj
  Muhamet Spahijaj
  17 ditë më parë

  Un jam shkri tu qesh te minuta e 8 :33

 55. Komentatori Unik
  Komentatori Unik
  17 ditë më parë

  Specidjana me Specidiskun 🤪

 56. who am i
  who am i
  17 ditë më parë

  specidianaa ahahahahahahhahah

 57. ERALD 007
  ERALD 007
  18 ditë më parë

  Hahahaha

 58. Ergi Bodini
  Ergi Bodini
  18 ditë më parë

  P.o. ky osht sa. Gallat

 59. Gerard Germani
  Gerard Germani
  18 ditë më parë

  Ore juve.. Beni serine tjeter se na cmendet..Pse kot ju a beta subscribe

 60. [ALB] *JoKeR*
  [ALB] *JoKeR*
  18 ditë më parë

  Si e ka emrin filmi

 61. AA CRIMINAL
  AA CRIMINAL
  18 ditë më parë

  2:50 mekjeee 🔥😂😂😂😂😂😂😂

 62. FF serveti
  FF serveti
  18 ditë më parë

  6:55-7:25 Lot

  1. HellBanians
   HellBanians
   17 ditë më parë

   Po pjesa me e mire

 63. Amarildo Jaupi
  Amarildo Jaupi
  19 ditë më parë

  O qivaj tem Po me shkollen time cpatet ?🤣🤣🤣🤣 te medhenj jeni

 64. Adrijan Sulejmani
  Adrijan Sulejmani
  19 ditë më parë

  The best man✌🏽

 65. Game 4R4
  Game 4R4
  19 ditë më parë

  Uuuiuuuiii Selua

 66. Aras Bulut Iynemli & Hazal Kaya
  Aras Bulut Iynemli & Hazal Kaya
  19 ditë më parë

  Selua is back ❤️👍

 67. Andrea Lusha
  Andrea Lusha
  19 ditë më parë

  Boni filmin e plot

 68. Andrea Lusha
  Andrea Lusha
  19 ditë më parë

  Bravo ju lumt boni dhe episodet e tjera

 69. Boss Boyy
  Boss Boyy
  19 ditë më parë

  Hahaha do na cahet sovaja

 70. Vlora Vlora
  Vlora Vlora
  19 ditë më parë

  Na dergo te tjera vidjo vlla se u mekm

 71. Vlora Vlora
  Vlora Vlora
  19 ditë më parë

  Hahahah

 72. Ela Lee
  Ela Lee
  19 ditë më parë

  😂😂😂

 73. david jese
  david jese
  19 ditë më parë

  Drog me bidon Haaaaaa.. sa e goditur.

 74. kevin cani
  kevin cani
  19 ditë më parë

  Po 2 kur de dali

 75. david jese
  david jese
  19 ditë më parë

  SELUA dhe BABUA AKTOR HOLLIVUDI

 76. R M
  R M
  19 ditë më parë

  👑👑👑👑👑👑👑

 77. Isi Kuci
  Isi Kuci
  19 ditë më parë

  6:57 lot fare 🤣🤣🤣🤣

 78. FF ubejdi 189
  FF ubejdi 189
  19 ditë më parë

  Termet i vogel🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 79. Elson Miraka
  Elson Miraka
  19 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣Hallall ja u befte zoti ju bishave te ngopit. Na keni knaq me keto telefilma. Respekte. Jeni njisha

 80. nikolin abazi
  nikolin abazi
  19 ditë më parë

  kjo ishte me e bukura nga te gjitha ju rujt zoti cuna vazhdoni keshtu

 81. Lazaj Tv KANALI 2
  Lazaj Tv KANALI 2
  19 ditë më parë

  O Cuna Beni parodi SE eshte pe te qesh🤣😂😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣🤣😂

 82. Seonila Gjolena
  Seonila Gjolena
  19 ditë më parë

  U kthye Selo me ne fund 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  1. Erind Jahaj
   Erind Jahaj
   14 ditë më parë

   Ai 30 seconda pun beri si kaposhi 😂😂😂🤪

 83. Terenc Mihaj
  Terenc Mihaj
  19 ditë më parë

  😊😂😂😂

 84. Terenc Mihaj
  Terenc Mihaj
  19 ditë më parë

  Ky paske qen i felliqur mkujton ate “ti paske qon e fulliqme”

 85. Sara Fuga
  Sara Fuga
  19 ditë më parë

  Hahahahahah 40 vjec ne vit te 3 loooot

  1. Erind Jahaj
   Erind Jahaj
   14 ditë më parë

   Hahahaha ai 30 sekonda mbaroj pun shpejt si kaposhi 🤣🤣🤣😜

 86. Lusjan Shehu
  Lusjan Shehu
  19 ditë më parë

  Lol 😆 🤣 😂 😹

 87. Saul Muca
  Saul Muca
  19 ditë më parë

  Ore un kam hall do na çahet suvaja😂😂😂😅

 88. Another unknoWn
  Another unknoWn
  20 ditë më parë

  Ore Qazim Hyseni 🤣

 89. Tila Geni
  Tila Geni
  20 ditë më parë

  Selua murgu

 90. Bushi Seitaj
  Bushi Seitaj
  20 ditë më parë

  Baba selim 😂😂😂😂😂

 91. Benadio Guzja
  Benadio Guzja
  20 ditë më parë

  2:25 pjesa ma e bukur😂😂😂

 92. Aledio Seleni
  Aledio Seleni
  20 ditë më parë

  Hahahah pi ne burim ska nevoje per gote

 93. ylber luli
  ylber luli
  20 ditë më parë

  AAHHAAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAH episodin tjtr sa m shpejt plsssssssss

 94. LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
  LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
  20 ditë më parë

  0:46 me pelqen si budallente

  1. Lazaj Tv KANALI 2
   Lazaj Tv KANALI 2
   19 ditë më parë

   Popo si budallenj

 95. LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
  LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
  20 ditë më parë

  0

 96. LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
  LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
  20 ditë më parë

  0.46 me pelqen si budalenj

  1. LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
   LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
   20 ditë më parë

   G

 97. Johny Albania
  Johny Albania
  20 ditë më parë

  Jeni njeshaaa

 98. Jurgen Beqiri
  Jurgen Beqiri
  20 ditë më parë

  Te pakten nxireni te pakten cdod 3 dit na 1 pjes jo 1 ne jav

 99. Iljant Cenolli
  Iljant Cenolli
  20 ditë më parë

  Harrove te besh ate apellasin 😂😂

 100. denis luke
  denis luke
  20 ditë më parë

  Shkolla siri shapllo 😂😂😂