‘S’lëpijmë ku pështyjmë’: Me kë janë prishur Andi dhe Melisa?

35 000 Shikime 348 mijë

Melisa Lleshi
Andi Shehi
Perputhen

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Ndiqni PRIVE:

Web: prive.al/
FB: PriveTVShow
Twitter: PriveKlanKosova
Instagram: prive.al

Komente

 1. Andy Kacani
  Andy Kacani
  16 orë më parë

  Bravo për Andin dhe për Melisën që kishin karaktere të fort edhe ishin dy nga protagonistët kryesor te Përputhen!

 2. dolita windo
  dolita windo
  Ditë më parë

  Pak me etike jo pastruese se ne perputhen benit moral per termat ju u ofendonit

 3. Luan Kadrija
  Luan Kadrija
  Ditë më parë

  po ju jeni shum njerz publik te mdhej n shipni

 4. Laura Ormenaj
  Laura Ormenaj
  Ditë më parë

  Ne te gjithe kete pjese ju te komenteve pse diskutoni vetem kete pjesen e pastruses ashtu e thane

 5. doire aintu
  doire aintu
  2 ditë më parë

  Sa ke lepi ti moj zemer, bashke me kete mashkullin qe e "shfrytezoj"Olsa,thoni faleminderit te pakten perputhen qe u dha doren.

  1. dolita windo
   dolita windo
   Ditë më parë

   Oj meliss edge une i kam emrin melis

 6. yuoop noke
  yuoop noke
  3 ditë më parë

  Aman o andi ku eshte dinjiteti jot kur ishe ne nje lidhje me melisen dhe per fame pranove qe kjo te puthej e prekej me gjith djemt e perputhen ..nuk kuptoj dmth

 7. Luiza Uka
  Luiza Uka
  4 ditë më parë

  Jeni me te miret❤💕❤💕❤

 8. MM Di
  MM Di
  4 ditë më parë

  Melis mundohu me eleminu pak te qeshuren pa lidhje .se mete foluren dihet me lacianshe

  1. doire aintu
   doire aintu
   2 ditë më parë

   oRA ESHTE 1 FIKS TANI KU PO KOMETOJ

 9. Hey Me
  Hey Me
  4 ditë më parë

  O Zot kur bejn e kta t dy ....

  1. yuoop noke
   yuoop noke
   3 ditë më parë

   aman shifeni icik tek ai shkrimi me drita e kan shkrujt gabim the king needs (her) queen mekem

 10. Asliana Male
  Asliana Male
  5 ditë më parë

  Do ju zhduk po futet turinjte ne shtepine time. Pre jush po pi ilace pa padur nevoje?

 11. Pamela Caka
  Pamela Caka
  5 ditë më parë

  Cifti

 12. DepressedGirlButHappy
  DepressedGirlButHappy
  5 ditë më parë

  Oj Melisa ruje Andin se ta mer Shkenda se ajo o e njoftun qe ka nda gra prej burrave

 13. Denisa Curaj
  Denisa Curaj
  5 ditë më parë

  Çifti me i bukur ❤❤❤

 14. Sali Hysenlika
  Sali Hysenlika
  6 ditë më parë

  Cift pa lidhje,debia

 15. Zeni Beshaj
  Zeni Beshaj
  7 ditë më parë

  Nse kjo dashuri zgjat un to behem synet ne gju se posht jam ber njer

 16. Zeni Beshaj
  Zeni Beshaj
  7 ditë më parë

  Muajt plot mut se mjalti ja kan baruar me ko ksaj

 17. Jeton Avdulli
  Jeton Avdulli
  7 ditë më parë

  Bravo jeni mat mir Respekt

 18. Qani Gjeci
  Qani Gjeci
  7 ditë më parë

  Kur thua publiku shqiptar dhe e shan kupto q kto shqiptare ju kan ngrit aty ku jeni

 19. Edi Pocari
  Edi Pocari
  7 ditë më parë

  Na eshpifet ilk moj baxhell bashke me ate katunarin andin

 20. Dona Mehmeti
  Dona Mehmeti
  7 ditë më parë

  Oj meliss edge une i kam emrin melis

 21. klaudjo kalaj
  klaudjo kalaj
  7 ditë më parë

  sepse jeni vk te dy vec per lek bani xhdo gja e shitni edhe njeni tj

 22. Jasmina
  Jasmina
  8 ditë më parë

  oRA ESHTE 1 FIKS TANI KU PO KOMETOJ

 23. Nadia Doda
  Nadia Doda
  8 ditë më parë

  aman shifeni icik tek ai shkrimi me drita e kan shkrujt gabim the king needs (her) queen mekem

 24. Adrian Gashi
  Adrian Gashi
  9 ditë më parë

  Dy ♥️ ♥️ 💫💫

 25. Agim Krakulli
  Agim Krakulli
  9 ditë më parë

  Jeni shum te bukur si cift

 26. Melinda Ademi
  Melinda Ademi
  10 ditë më parë

  Po ato puthje qe beje ne takime me tean ne faqe ne qafe ca ishin mo Andi pse genjeni jeni bashke per inat te fansave dhe Fatjonit qe ju zbuloi dhe olses

 27. Alltane Disha
  Alltane Disha
  10 ditë më parë

  Ty nuk te interesonte melisa kur u fut ne perputhen? Riktheje pak shikoje emisjonin?Po tani 🙈 çfare do te thote kjo ? Nuk shkon me kte teme fare ? Po ju lumte qe moret fame ne kete emisjon! Ndersa talentet .....??

 28. elidon ryta
  elidon ryta
  10 ditë më parë

  Kur kan sha majkell xheksonin normal qe ty qe e meriton do te shplajn o rrot kari 🤣

 29. danqi Luan
  danqi Luan
  10 ditë më parë

  FATJONI FT MELISA CUMENNT

 30. Victoria Paloka
  Victoria Paloka
  10 ditë më parë

  Te pakten pagujeni ate pastruesen e mos i genjeni me nje $ 10 ne dite se u vret mundi i fuksras e u shoqeron gjithe jeten ju e cilin do qe nuk i jep ate qe i takon !

 31. Flori uka
  Flori uka
  10 ditë më parë

  Ka marr pastruse Andi qr fol si me qen pasardhes i sheikve jeni legjenda bashk me makinat me qera edhe pastruset(sanitaret ) (10.000 euro)

 32. erisi kuka
  erisi kuka
  10 ditë më parë

  Sa injorante! Si e etiketojne zonjen qe I miremban pastruese?!

 33. Briktu Lucy
  Briktu Lucy
  10 ditë më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 34. R K
  R K
  10 ditë më parë

  Me te then te drejten vec Andi Tea ishte si duhet por nfund doli di doli se te gjith sjan perputhur ama ashtu duhet me qen ciftet kjo Melisa vec takime me puthje shkalavitje spam asnji artikulim fjale katastrov ti qe ja hodhe fundin Fatjonit ik moj mos me prish gojen dhe kjo qenka dashuri po lini ati fjal se ste mer Andi duke pa se si i bejshe takimet ty

 35. R K
  R K
  10 ditë më parë

  Cka nuk beni me djemt Melisa tash na tregon dashurin Andi i fundit ishte se Fatjoni hoqi dor dhe ja nxori te gjitha se perpara nuk kishte lidhje me Andin nuk jemi pa sy ose budallej

 36. R K
  R K
  10 ditë më parë

  Dashuria juaj nisi kur kthien shpinen te gjith djemt se per ndryshe doja thyeje brinjt haaaa shum posht me Melisen ke ren Andi kjo vec qe perdrydhet tjeter gje ska

 37. BE SI
  BE SI
  10 ditë më parë

  kemi 2 çej

 38. R K
  R K
  10 ditë më parë

  Pershendetje Andi e din qe ke be be per zitin jam vetem per ty i tha Teas keshtu qe me Tean shume shkojshi si per bukuri me sjellje te gjitha se vec me me sy kuptoheshi kur shiqoheshi ju dy me ato syte te bujura e te malitura te dy shkurt rall takohen kto cifte po se dij nuk qe pa ze fytyra ju tregonte a sa i perket Melises vec qeshet e dim krejt nuk e ke ate nder qe e kisha sa ishe me Tean su mirte vesht askush mezysh e madhe ate qe i tha Shaipja Teas qe ty ke fol per Tean deri ju sa dilshi ntakim zdua ti besoj asaj se shum kam qen fanca juaj Melisa ste len me fol shkur artikulimi qendrimi edisa gjera tjera nuk pershtatesh fare po sbesoj se e ke gjst me kte Melisa ke peshti Mevlanin Fatjonin Atdheu u trembe sta mbajti

 39. Indrit Xhika
  Indrit Xhika
  10 ditë më parë

  Melissa mut Kenge ka ber

 40. Rvrgwgvecrv Rcrvrh4h
  Rvrgwgvecrv Rcrvrh4h
  10 ditë më parë

  U puth me 500 aty kjo te perputhen me fatjonin kur doli u smu kjo😁🙆‍♂️

 41. rejsi xh
  rejsi xh
  10 ditë më parë

  Femi😱❤❤👱‍♀️👶👱‍♂️

 42. rejsi xh
  rejsi xh
  10 ditë më parë

  Femi

 43. Jac Bra
  Jac Bra
  10 ditë më parë

  Quhet dikush qe na ndihmon me punet e shtepise, jo pastruese o katurnalleku dhe jeta🤦🏽‍♀️

 44. bcvbb hyui
  bcvbb hyui
  11 ditë më parë

  Pak me etike jo pastruese se ne perputhen benit moral per termat ju u ofendonit

 45. Tasha Zylfo
  Tasha Zylfo
  11 ditë më parë

  Edhe vete e thoni qe jeni popull,skrahasoeni me yje shqiptre e jo,jo me boterore(artiste)por denglat I keni te medha.Si mund te thoni ju kemi mare Pastruse??.Eshte nje pune e ndershme,qe e fiton lekun me djerse,e jo me pislleqe te cilat te krijojne ate"perandori"qe keni kap ju.

 46. Arta J
  Arta J
  11 ditë më parë

  Jo mo Andi, nuk vendosin njerezit e tjerë se cfare dëshirojnë ata, ti thjesht e zgjodhe që ta shfrytëzosh për t'i sjellë vehtes miradinat që ke

 47. Jimi J
  Jimi J
  11 ditë më parë

  Pastruse qe na Gatuan.Mos rafshe ne dore te Jevgut se te mer frymen. Quhet ndimse ose puntore.Vipat e karit

  1. bcvbb hyui
   bcvbb hyui
   11 ditë më parë

   Oooo andi a E di sa peder mashkull je

 48. Ina Gjinaj
  Ina Gjinaj
  11 ditë më parë

  Aman mi Melisa te kujtohet vetia kur ishe ne perputhje qe se paranoje hajt mo i cop k....rv

 49. Merita Sejdi
  Merita Sejdi
  11 ditë më parë

  Jeni Shum Shum Qift i bukur, por gabimi ju qe se keni pranu prej në fillim lidhjen e juaj.se besoj qe do ishi hala ma t pëlqyar pêr qdo Shqiptar.

 50. Faire Saiti
  Faire Saiti
  11 ditë më parë

  O Andi netakim me melisen evure metrin per mos tu afruar etash shum te dashuruar efudin. Emelises shko merrja fatjonit se ndoshta po jarun kujtim 😂😂😂😂😂

 51. M Sweden
  M Sweden
  11 ditë më parë

  Flliqtana mashtrus🤮🤮

 52. Tea Tea
  Tea Tea
  11 ditë më parë

  Ske pas mundesi me lepi prandaj😉

 53. Blondina Matarova
  Blondina Matarova
  11 ditë më parë

  Mos e krahaso Michael Jacksonin me ty o andii

 54. Ardiana Zeqiri
  Ardiana Zeqiri
  11 ditë më parë

  Je lepij me gjith cunat e botes andi eshte i fundi per ty

 55. Altin Sinka
  Altin Sinka
  12 ditë më parë

  Jeni cift specjal

 56. Blerina Avdiaj
  Blerina Avdiaj
  12 ditë më parë

  Kur u be kjo sy palara te thot mar pastruse mos ngelt njeri ne kembe,po ti vjen nga mjerimi e kushedi te duket tirana prandaj fluturon me presh mer te tem pastuse se e ben mir ate zanat eshte eksperte se pun tjeter sbesoj se di .

  1. Alb16
   Alb16
   11 ditë më parë

   E ka mesuese

 57. Hajredin Reci
  Hajredin Reci
  12 ditë më parë

  Nga hiq gje u ben te famshem kto po krejt i kan kto luks po dhe shkolle andi nuk ka u be' aktor

 58. bouytt guyt
  bouytt guyt
  12 ditë më parë

  O Zot gjithkushi me mor fam sdi sdi🤦🏽‍♀️si fryhen mas pari thu se kush ken kta 🤮

 59. Emin Nuredini
  Emin Nuredini
  12 ditë më parë

  Melisa andi jeni ma re miret edhe qifti bukur jeni prsh🥰👋

 60. Arjan D
  Arjan D
  12 ditë më parë

  Ky Andi Gjithmon kur ecen me duket si ma pas ne te se si i sforcuar ecen😉 .

 61. Ime Prezime
  Ime Prezime
  12 ditë më parë

  Oooo andi a E di sa peder mashkull je

 62. A. Thaqi94
  A. Thaqi94
  12 ditë më parë

  Oj Melis o llokum ,paq fat gjith jeten . ❤

 63. Behare Saidi
  Behare Saidi
  12 ditë më parë

  Melisa msohu me u shpreee nje her gabele dukesh veq

 64. Behare Saidi
  Behare Saidi
  12 ditë më parë

  Oooooo bobobo melisa gabele. Duket dhe nuk di te fol akoma dhe shummm po shet adi veq me tejan isht cift qe mund te shkoni

 65. Rina Saliaj
  Rina Saliaj
  12 ditë më parë

  Shum e rent per tea ne se verte andi ka pasur nje lidhe me tea dhe e ofendote ashtu ne emisjon sa me shqipen e pastaj me melisen kur e ofendonin melise i dilt ne mbrotje kur i tha ana ti rolin e dashnores po luan po paska qen e vertet me keto qe po shohim nuk e tregoj te verteten kengen per tean e ka ber po tea ne trotuar mos paci fatin tim pese nuk e thoni te verten po kur e pask ber vet kontraten pese ike nga e misjoni nuk e dim te verten shpesojm qe nje dite tatregon te verten

 66. dashuria ime bardhok
  dashuria ime bardhok
  12 ditë më parë

  Kemi marr pastruse tash i ofendoni edhe grat shqiptare qe e bejn at pune se sikur ju keni qen dikushi ne jet po edhe ju keni pastruar po tash sikur keni ba fam turp

 67. Ide Azi
  Ide Azi
  12 ditë më parë

  Nuk i thuhet pastruese por ndihmse! domethan kur ti je i pa aft të kryesh punët e tua thërret dikë të të ndihmoj me pages Pjesa tjeter ajo fjal PASTRUESE është ofenduese injorant

 68. Bajram Haliti
  Bajram Haliti
  12 ditë më parë

  Gjermanisht i thojn Haus Frau-Gru Shtepije

  1. Kristina Ndoja
   Kristina Ndoja
   11 ditë më parë

   😒😒😒😒qe do thot shtepiake!!!!! Dhe jo sanitare apo ndihmese

 69. Enxhi 17
  Enxhi 17
  12 ditë më parë

  Per momentin kemi dy qenj🤣

 70. Xhuana Mazelli
  Xhuana Mazelli
  12 ditë më parë

  Krimbat e qenefit me pastruese ,,injorante 3 dite shkolle si keni flisni ne menyren me ofenduese 🤑🤑

 71. qamiltuda
  qamiltuda
  12 ditë më parë

  cifti bukur❤️❤️

 72. Zana Krasniqi
  Zana Krasniqi
  12 ditë më parë

  Se kuptoj ket Melisen pse qesh pa arsye 🤷🏻‍♀️😕

  1. youtube channel
   youtube channel
   11 ditë më parë

   As ski me kuptu naj her se se kuptova as un kurr😂😂😂

 73. Thjesht Eda
  Thjesht Eda
  12 ditë më parë

  E beri olsa me lokal melisen , na shesin pordh tani

  1. Kur Legjenda
   Kur Legjenda
   12 ditë më parë

   Eda: Jan ba te gjith me lokale e restorante bisnese makina u ban dhe kengetar. I bani edhe publiku me venendje Te ktyre njerezve perputhen Se tgjith jan fut vec per fam Jan kejt bordello Lgbt. Mjer populli i shkret se nuk do me dit asnje se kan halle e probleme Edhe me pa dicka tv me kaluar kohen, dalin kto bordellot Si shiten per 1 euro Njerez te degjeneruar.

 74. Rukije Ljuma
  Rukije Ljuma
  12 ditë më parë

  Po hajde more se mate mir ska ku ve ,,,, ju uroj jet te gjat zoti ju bekoft ,❤❤

 75. N. I.
  N. I.
  12 ditë më parë

  Power couple

 76. Lilifilli Lilifilli
  Lilifilli Lilifilli
  13 ditë më parë

  Melis

 77. Lilifilli Lilifilli
  Lilifilli Lilifilli
  13 ditë më parë

  🌹🌹🌹😍😍😍😍🌹🌹🌹😍😍🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈

 78. Lashi Zero
  Lashi Zero
  13 ditë më parë

  O andi sa armiq paskeni bere. Asnji nuk flet per vertetesine e intervistes tuaj te gjithe kapen pas nji fjale ( pastruse) qe ne fund te fundit cfardo lloj emri tjeter ti vendosesh pastruse ngelet thelbi. Ata as e shane as e poshteruan thane skemi kohe dhe na ndihmon. Mjaft bullizuat dy te rinje qe as kane vrare e as kane prere neser mund te jene femijet motrat ose vellezerit tuaj ne vend te tyre

 79. Hasanpapaj Albana
  Hasanpapaj Albana
  13 ditë më parë

  Po pra te luhatshem se sje i njejti

 80. Hasanpapaj Albana
  Hasanpapaj Albana
  13 ditë më parë

  Kemi mar nje ndihmese per shpin thuhet a medet imagjinoje sikur te jeni duku me l'art si shprehi ju

 81. Genta Kejda
  Genta Kejda
  13 ditë më parë

  Tani e vertet qe kur flasim ne perditshmeri i themi edhe pastruese por te pakten ne nje emision ti zgjedhim pak fjalet gjithsesi ju uroj gjith te mirat

 82. astrit schererbauer
  astrit schererbauer
  13 ditë më parë

  a je gazetare a prostitut e parod

 83. Money Money
  Money Money
  13 ditë më parë

  malokt kan ec lara e shifni gjupellat si kan fillu t din t jetojn 😂

 84. sara sinani
  sara sinani
  13 ditë më parë

  O barbone femer po ti u ktheve prezantuese mbasi ike nga perputhen ,edhe na thu sot nk lepij ku beshtyjj...ordinera

  1. yuoop noke
   yuoop noke
   2 ditë më parë

   U terbonte Melisa kur e pyesnin per Andin, ishte e viktimizuar. Po suksese se sot personat si puna ktyre behen me fame.

 85. Ada Cena
  Ada Cena
  13 ditë më parë

  Jo pastruse o njerze pa shkoll marim mdimse thuhet legena

 86. Edaaa Havolli
  Edaaa Havolli
  13 ditë më parë

  Pse nuk keni thene e kemi marr nje ndihmëse 🌝

 87. Pregnancy&Motherhood
  Pregnancy&Motherhood
  13 ditë më parë

  Po te E diell pse shkon? Dhe aty esht olsa regjisore

 88. Ina Dori
  Ina Dori
  13 ditë më parë

  sa me pelqejn bashk

 89. prishtina Dori Prishtina
  prishtina Dori Prishtina
  13 ditë më parë

  Shum te mir jeni dyt ishalla gjithmon bashk jeni

 90. Luca Luca
  Luca Luca
  13 ditë më parë

  Kta roqira byth palar bejn si pasanik thon kemi pastruse

 91. Elena Hekurani
  Elena Hekurani
  13 ditë më parë

  Bir nona vet eshtr ber Melisa me mar pastruse ne shtepi te mbyten punet o te keqen ti dhe Andi jeni apo dhe leckat tuaja nuk lani dot,Andi i dashur harrove intervisten te Olsi vlla qe boje si viktim me demek tkishte tradhetu Tea pikerishte Tea Armand Shehi qe as emrin sja permend sot po i drejtohesh ate person pikerisht nga ajo Tea more fam mor And djali dhe me vjen keq te zhgenjej po luaj cik me bukur se as me aktru spo din tanim sa mbarove aktrimin me Tean tka ik dhe ty lezeti sikur dije me fol bukur mo pse je katandis kshu??Meq nuk peshtyni aty ku lepini Melisa rikthehet te per💋si prezantuese mbasi doli nga aty ti besh shyqyr Olses qe nuk lejoj Fationin me te demasku se e shihje mir viktimizimin Melke e dashur,te mos harrojm ishe ti qe Olses i thoshe flm per mundesin qw te kish dhene dhe e perqafoje me shm dashuri tpkten thuajini flm qe ju beri me fam e lek dhe tboni ty Melke e dashur me pastruse ndihmese dmth ose sanitare quhet ndryshe.

  1. Elena Hekurani
   Elena Hekurani
   13 ditë më parë

   @klinton bekaj shumica e nenave tona kan punu e punojn ate pun por duhet ti zgjedhim me kujdes fjalet qe nxjerrim nga goja sidomos kur je personazh publik,mund ti thuash kemi mar nje zonj qe na ben punet e shtepise ose gatuan nuk eshte nevoja me u shpreh ashtu per nje njeri qe ka bagazh nrm e din me fol.

  2. klinton bekaj
   klinton bekaj
   13 ditë më parë

   ×××):🖐pflegerin ose reinigerin si i bjen shqip kjo ktu mei than pastruese nje Femne ai person te lajmron ne Firm dhe te del problem personi vetem nese don me e fal vet se nuk eshte e lejushme kur i thua pastruese (putzfrau)cdo nje pastron shtepin e vet e tash mi than putzfrau a ose putzmann atehe Nenat tona mei quajt pastruese qe nakan rrit ne a kjo po i bjen ashtu

 92. Esma Zaimi
  Esma Zaimi
  13 ditë më parë

  Bravo Mwlisa je 1 vajze e snqerte

 93. Anisa Lici
  Anisa Lici
  13 ditë më parë

  Jeni shumë të bukur ☺️

 94. Reni Cenolli
  Reni Cenolli
  13 ditë më parë

  Sa te shpifur qe jeni 🤮🤮🤮 ,kjo Melisa sdi me lidh dy llafe,vetem qesh pa lidhje...

 95. Aldi muslikA
  Aldi muslikA
  13 ditë më parë

  O skuth o pidh mashkull

 96. Rita Selimaj
  Rita Selimaj
  13 ditë më parë

  Falenderoni Oksen qe ju beri me fame.Keshtu qe shkoni she lepini kembet Olses.

 97. Rita Selimaj
  Rita Selimaj
  13 ditë më parë

  U terbonte Melisa kur e pyesnin per Andin, ishte e viktimizuar. Po suksese se sot personat si puna ktyre behen me fame.

 98. Flutura Prendi
  Flutura Prendi
  13 ditë më parë

  Jeni si dy pllumba.

 99. Gostivar Gv
  Gostivar Gv
  13 ditë më parë

  Puthje ne faqe ke pas o Andi

 100. Marie Shaho
  Marie Shaho
  13 ditë më parë

  Me ca future dilni qe ja punuat teas e henget nga mbrapa shpine zoti Marte ake