Ekskluzive: Jonida i thotë të gjitha për ndarjen!

1 560 Shikime 167 mijë
Argëtim

Ndiqni PRIVE:

Web: prive.al/
FB: PriveTVShow
Twitter: PriveKlanKosova
Instagram: prive.al

Komente

 1. Luljeta Bejleri
  Luljeta Bejleri
  Ditë më parë

  Kur u në dhe kjo e pa afta ik moj

 2. Toni Roma
  Toni Roma
  8 ditë më parë

  Dhi e zjebosur dhe 30 mi euro selikol ne trup.femer mendje leht

 3. Reio o sa e kercej kete leng Macoku
  Reio o sa e kercej kete leng Macoku
  9 ditë më parë

  Më pëlqen si këngëtare,kaq për të tjerat e ke pjerdhur .

 4. eva biri
  eva biri
  14 ditë më parë

  me paret e idh burrit po ven qejf Je vere 100% manikin o jonida je nje hic Te pelqen vetja shume🤮🤮🤮🤮🤮

 5. B
  B
  18 ditë më parë

  Si tranvestite

 6. B
  B
  18 ditë më parë

  A u kenaqe te pakten si ti cunat e ri pelqen

 7. B
  B
  18 ditë më parë

  E paraqitshme jo asnjera ne ekran seshte i paraqitshem rrofshin stamatologet dhe kirurget se prz nuk njihen kur i krahason me fotot e viteve perpara ju betohem qe nuk jam xheloze por habitem sa te shemtuara kishin qene

 8. Melissa Ch
  Melissa Ch
  22 ditë më parë

  Shiko rrit cunin aty leri kto budalliqe

 9. Melissa Ch
  Melissa Ch
  22 ditë më parë

  Romeo cun i ri sa gjysma e moshes se ksaj plakes

 10. Kurti Kurti
  Kurti Kurti
  26 ditë më parë

  Je shpirt

 11. Mr Berti Berti
  Mr Berti Berti
  27 ditë më parë

  Po cafre ke realizu ne jete ti baxhell vetem pordh dhe as nje gje tjeter , plake e dhjere

 12. Mr Berti Berti
  Mr Berti Berti
  27 ditë më parë

  Kjo eshte me kot sa nuk me kane pare syte . Ska as talent as edhe nje gje tw dhjevsha mu ne femer qe je

 13. Teuta Sotira
  Teuta Sotira
  28 ditë më parë

  Nuk blihet me lek dashuria,, turp,, behhu pak serioze per moshen,, je dhe nene,,leri djemt e rij te gezojne jeten sic u takon,, se neser do shkoj Djali yte ne nje plake, pse ate model ka pare nga ty,,, Okeeej!!

  1. Ana Ana
   Ana Ana
   9 ditë më parë

   Jam dakord qe cdo individ te lidhet apo martohet me ate qe I ka hije Por smund ti thuash plake se lat nam se akoma ska 40 vjece ,38 vjece eshte Por nrm qe ai si djal shm here me i ri se kam besu kurre qe do zgjaste Por kurrsesi smund ti thuash nje femre 38 Por edhe 48 plake????seshte plake Por nje zonje tashme e pjekur plake fillon njeriu 60 e siper

 14. Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj
  28 ditë më parë

  Ke humbur shum me ate djal jonida sepse nuk te ka perkedhel ai ...e ke pergedhel ti normal I vogli perkedhelet .....sa per pa mejkap ti ta .........shpif

 15. Labinot UNITED STATES OF ALBANIA
  Labinot UNITED STATES OF ALBANIA
  29 ditë më parë

  Kamera në Kukës ndërsa Jonida në Kosovë . Vari karin

 16. Ornela Xhindole
  Ornela Xhindole
  Muaj më parë

  Bravo respekte jonida maliqi bravo me pelqen shum e sidomos me pergjigje qe the ne fund me pelqeu me shum bravo respekte the une te uroj gjithe te mira ty jonida firsttttt ♡♡♡♡♡♡

 17. Albania Tirana
  Albania Tirana
  Muaj më parë

  Bravo per kalimin ne kte aspekt profesional. Urime per guximin

 18. Joti Mm
  Joti Mm
  Muaj më parë

  Pse e.mban kameren larg o Jonida ,sa gjynah je ber si tranvestit brazilian

 19. Joti Mm
  Joti Mm
  Muaj më parë

  A Romeo romeo

 20. Elda Balliu
  Elda Balliu
  Muaj më parë

  Suksese ne iniciativat qe ndermerr Jonida, eshte per tu vleresuar qe shfaqesh ne forma te ndryshme tek publiku.👏👏

 21. Fp P
  Fp P
  Muaj më parë

  Po normal qe nuk i merr si 15 vjec o Jonida se ti je 50 vjece😂😂😂

 22. Marjana Koci
  Marjana Koci
  Muaj më parë

  Me syze brenda 🙄sa p.. Ke ti moj jonida 🤮

 23. Ma T
  Ma T
  Muaj më parë

  Si gjithmone ,pashe nje Jonida Maliqi ,artiste ,elokuente ,qe asnjehere nuk perdori nje fjal qe te ule veten ,m.gj.s sapo eshte ndar ,vertet te pershendes ,je nje artiste e kompletuar me nje KARAKTER TE FORTE Per te pasur zili FEMINISTE mbi te gjitha ,harrojne te gjithe qe ti tregove vlera ne festivalin Evropian le gjurme ne g jithcka qe arrite ,Bravo ,je nje femer e forte dhe nje artiste e madhe ,tashme te duhet nje njeri ne nivelin tend artistiko-kulturor.

 24. Enkelejda Habili
  Enkelejda Habili
  Muaj më parë

  Aman mi,sa do zeri e leri kjo..e kjo as ne banjo nuk shkon pa make up.

 25. singer or song
  singer or song
  Muaj më parë

  Aleksia eshte shumë e bukur Jonida ti je e vjeter për Romeon Sorry!

  1. Albania Tirana
   Albania Tirana
   Muaj më parë

   Kjo ca donte me vlonjatet aman qe nuk bejne nje lek, kane vetem pordhe dhe asgje tjeter

 26. Dario Jazoj
  Dario Jazoj
  Muaj më parë

  Jo jo se ke problem do e kesh gati ndonje plakush gati

 27. Rezar Ta
  Rezar Ta
  Muaj më parë

  Sa inat qe e keni Joniden zoti ju vrafte Ajo femer classe😍🥰😘😘

 28. Teuta Gjeka
  Teuta Gjeka
  Muaj më parë

  Ule ballkonin se nuk te shkon dheee sa e pasur je mi dreq ..bej mire fal para bizhuterit qe mban ne dore se eshte mire ..ka njerez qe skan te hane skane shtepi ..kjo eshte modeli i jetes tende

 29. Happy Memories
  Happy Memories
  Muaj më parë

  Jonida dhe eksperiencat e Saj te dashurise...Mezi priti te divorcohej te mari Shqiperine mbare... ska faj ndoshta ka deficit e nga kjo Ane dhe po zevendeson “kohen e humbur”

 30. Mimoza Uka
  Mimoza Uka
  Muaj më parë

  Shpjet u ndane, dukeshin shume te dashuruar ne foto.......kta VIP tone .....Jonida me gjithe respektin qe kam per ty, si kengetare. Nje kurs Anglishtje ta sugjeroj❤️

  1. B
   B
   18 ditë më parë

   🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 31. Leo Leo
  Leo Leo
  Muaj më parë

  Je si nene e Romeut aj ka ber zgjedhjen mat mir

  1. Albania Tirana
   Albania Tirana
   Muaj më parë

   Po ai u be i famshem prej Jonides,

 32. Era Elsa
  Era Elsa
  Muaj më parë

  po kur ka qene noi her e bukur jonida ? tani eshte bo me thik e bukur gjoja

 33. Yo Yo
  Yo Yo
  Muaj më parë

  Puntore, inteligjente, e sjellshme, e bukur dhe e talentuara. Inspirim je! 😍 #HatersGonnaHate

 34. Visa Imeraj
  Visa Imeraj
  Muaj më parë

  Boss lady ❤️

 35. être femme
  être femme
  Muaj më parë

  Jonida je dhe mbetesh e mire. Kush te shan dhe te denigron thjesht sepse as mund te afrohen ty dhe as mund te jen si ty. Une nuk te ndjek neper rrjete sociale, dhe as me duhet fare se me ke je apo s'je. Me mjafton fakti qe na ke bere krenar me prezencen tende ne eurovizion, ishe thjesht perfekte. Je nje artiste qe ke respekt maksimal. Per tjerat qent lehin, karvani ecen perpara. Romeo? Who's that!?🤡

 36. Vita Tare
  Vita Tare
  Muaj më parë

  sa mire qe jeni ndar

 37. Orkide Official
  Orkide Official
  Muaj më parë

  Uhuh un e kam then qe ne fillim kur mora vesh qe jonida me romeon jan lidhur.qe ata kan per tu ndar.po pse budalla eshte romeo te marri joniden grua me fmi .ai thjesht eshte lidhur per tu ber ne qënder te vemendjes naper mediave .edhe donaldi sa per tkalu kohen e ka marr boren

  1. juliessa xoxo
   juliessa xoxo
   Muaj më parë

   po cke mi gru pske gjithe kte mllef dhe gjithe kto informacione thua u ban pishtarin😂jemi ne 2021 sbesoj se bejne sens kto qe thua por gjithsesi romeo dhe jonida kishin nje hapsire te madhe moshe kjo gati 40 ai 20 e ca . bora me donaldin mire me duken kan shume pak diference

 38. Esmale Hasani
  Esmale Hasani
  Muaj më parë

  ne shpi me syza runa zot 😜😜😜😜😜

 39. Mimoza Muzlija
  Mimoza Muzlija
  Muaj më parë

  Ke me per BELULIN ME SYZE..

 40. StAr's Channel
  StAr's Channel
  Muaj më parë

  Prap u nda kjo🤣

  1. Arlind On arena
   Arlind On arena
   Muaj më parë

   Ka gjet ma te ri 😂😂😂

 41. Mario Derstilaツ
  Mario Derstilaツ
  Muaj më parë

  2:40 "Kam ngrene ushqim", pse moj Jonida me cfare punon ti apo me energji elektrike?!

  1. MR media
   MR media
   Muaj më parë

   😂😂😂😂 me benzine

 42. Ir Si
  Ir Si
  Muaj më parë

  Po ik o baxhell ngele kar me kar. Je bere ai motre Michael Jackson me keto operimet

 43. Mario Alb
  Mario Alb
  Muaj më parë

  PO ca muzik ka bo kjo kjo asht bo si telenovelat meksikane krejt plastic

 44. Sadije Shimaj
  Sadije Shimaj
  Muaj më parë

  Cte duher ai si majmun mire ke ba se je nda

 45. the kings
  the kings
  Muaj më parë

  Bravo t lumt p...ka

 46. ll aa
  ll aa
  Muaj më parë

  Oj jonida ti ke ber krim ke pordhunuar ni djal me te ri se veten gjyaf gjej nje ne moshen tate se te rinjet te shfrutezijn 😂😂

 47. Toni Kolombo
  Toni Kolombo
  Muaj më parë

  Kjo mepak fjal iban krejt kapak Me pak fjal ban Gojoret me Vesh se me goj smundet😭

 48. kristine kristin
  kristine kristin
  Muaj më parë

  "urimin per ciftin" duhet ta jepje ne nje menyre qe te tregoje se je ne paqe me veten... dhe pse me te drejte mund te jesh e lenduar ironia te ul pike dhe te penalizoi te gjitha cka the para urimit.

  1. Happy Memories
   Happy Memories
   Muaj më parë

   Shume keq e ka Punen me ciftin. Is going crazy 😜

 49. selami hamza
  selami hamza
  Muaj më parë

  U rroft silikoni o kuqkat kengetare

 50. antoneta gj
  antoneta gj
  Muaj më parë

  Kjo është si një nënë për romeun jo si partnere .

  1. bubuka bubuka
   bubuka bubuka
   7 ditë më parë

   kta meshkuj qe shkojn me gra te medha ta shpifin

  2. Migena1 Sota
   Migena1 Sota
   Muaj më parë

   Kete gje e Ka thn dhe mami I'm per ate😂

  3. Nameist Myname
   Nameist Myname
   Muaj më parë

   E vertet shum e moshuar , a tu sa vjet i ka ?! 🤷‍♂️

 51. Lola Kreka
  Lola Kreka
  Muaj më parë

  qeke plakur shum😮

 52. Rosa 444
  Rosa 444
  Muaj më parë

  Mua me pelqeu😍super jonida e fort e bukur🙏🏻🙏🏻

 53. Nora Vesele
  Nora Vesele
  Muaj më parë

  Jonida💎👑❤

 54. Agron Gjini
  Agron Gjini
  Muaj më parë

  Sh plakë jonida

 55. Drini Kelmendi
  Drini Kelmendi
  Muaj më parë

  Veq inati ja keni se si shpirt osht💋❤️

 56. Rezart Brama
  Rezart Brama
  Muaj më parë

  Shkerdhat femer e shpifme. Nuk le kar pa thy. Kshu shkove u shkerdheve edhe me flori mumajesin. Bushter

  1. Andre TxT
   Andre TxT
   Muaj më parë

   Flori esht gay

 57. ꧁Ald' daa꧂
  ꧁Ald' daa꧂
  Muaj më parë

  Epo mir beri . Pse me kt do merresh ai si tezen e tij

 58. Marjan 8
  Marjan 8
  Muaj më parë

  shko moj laraske

 59. Elisabeta Catalano
  Elisabeta Catalano
  Muaj më parë

  Ylllle je❤🥰

 60. Sabina Isufi
  Sabina Isufi
  Muaj më parë

  Dashuria vete je ,,,zoti te bekofte. Te duaaaa shumeee ❤❤❤❤

 61. Anny
  Anny
  Muaj më parë

  Une them vazhdo ashtu sic je me koken larte se njerzit do flasin. Shiko ku je ti shiko ku jane te tjeret 🤷🏼‍♂️ Prandaj qe te uroj sa me shume suksese dhe mbaresi ❤️😘

  1. Happy Memories
   Happy Memories
   Muaj më parë

   👎👎👎👎👎👎👎👎👎

 62. ana Hoxha
  ana Hoxha
  Muaj më parë

  Syze mbrena shpi mbaj dhe banjo kur te lahesh😂

  1. laura gj.
   laura gj.
   Muaj më parë

   😂😂

 63. mozzik my world
  mozzik my world
  Muaj më parë

  4 muaj po ai erdhi tek shiko kush luan para 2 muaj edhe e pranoj qe ishte i lidhur me ty ti thua kemi 4 muaj qe jemi ndar😏🙄

  1. Arlind On arena
   Arlind On arena
   Muaj më parë

   Se kam pas perfundu krejt😂😂

  2. djellza Berisha
   djellza Berisha
   Muaj më parë

   Ata i rexhistrojn disa jav para se ti transmetojn...

 64. Gentrit Emerllahu
  Gentrit Emerllahu
  Muaj më parë

  si Michael Jackson kuka bo ku tybestikfar

 65. M B
  M B
  Muaj më parë

  Kur shohin femrat nje femer sexy dhe te nivelit më lart se vetja ofendojn! Un e dashuroj Joniden dhe stilin e say unik.

  1. lule lulee
   lule lulee
   Muaj më parë

   Ktu ja ke fut kot se un pesh flas per veten tim nuk me mungon as bukuria as nje gje as lekt lale dhe qe jam pa operazione nuk esht per xhelozi po kur je kot je kot ske ca me bo

 66. Nazmije Kallaba
  Nazmije Kallaba
  Muaj më parë

  Joinda eshte me shum shum karrijer me ka pelqyer gjitjnji ...

 67. igor
  igor
  Muaj më parë

  Kjo ska qen kurr e bukur. Eshte bo si Michael Jackson nga operacionet

  1. Vali Mali
   Vali Mali
   8 ditë më parë

   Turp tju vi perparagjykime sesht dukat e mir 🙅‍♀️

  2. Ana Lela
   Ana Lela
   17 ditë më parë

   Ll

  3. Happy Memories
   Happy Memories
   Muaj më parë

   @Yo Yo Jonida pse te djeg? Te eshte dashur ty te punosh ndonjehere?Ben ca emisione pa pike lezeti, vanitoze dhe te merzitshme, sa tall menderen kot se koti...

  4. Yo Yo
   Yo Yo
   Muaj më parë

   turp tju vije te gjithve qe e paragjykoni, eshte nje femer e fort, punon fort dhe e talentuar, dhe nuk eshte nje femer koti, tipike shqiptare qe merret vetem me fjal grash! TURP

  5. Luli Luli
   Luli Luli
   Muaj më parë

   @être femme .Pergjigje shume e sakte .

 68. B A
  B A
  Muaj më parë

  Shum stil ikone 😂me syza mrenda hahaha ndoshta alkoholi tka demtu 🤦🏻‍♀️

 69. Castriot1
  Castriot1
  Muaj më parë

  ik mor&moj qyqare

 70. Castriot1
  Castriot1
  Muaj më parë

  Transeksuale Jonidi&Jonida. Po me ca merret?

 71. Castriot1
  Castriot1
  Muaj më parë

  Trans Jonidi&Jonida i&e Neveritshem.

 72. M. Morina
  M. Morina
  Muaj më parë

  Woow sa shume negativitet ne komente.Oj Femra po pse ofendoni nje femer ;a po mendoni qe burrat tuaj jane me te mire po te gjithe e dijme qe meshkujt jone lluma.

  1. ll aa
   ll aa
   Muaj më parë

   Morina kush e ka .imzen ner kapuq i djeg

  2. lule lulee
   lule lulee
   Muaj më parë

   @Alketa Mk deri diku ke te drej po nga nje an tani nuk kam me differenza mosha po esht me se normale qe ne nje te ardhme te peshojn gjerat po ne shqiperi jan mesuhar qe i martojn qe ne 18 vice è nuk kuptojn as nje

  3. lule lulee
   lule lulee
   Muaj më parë

   Ktu me duket se ke fol per familjen tate

  4. Alketa Mk
   Alketa Mk
   Muaj më parë

   Ti Znj Morina mos I fut tan meshkujt ne 1 thes , si ka meshkuj lluma ka edhe femra kurva , un jam femen vet , po ama koht e funit femnat ne shqipni kan lujt mensh , jo gjitha , po mos ju ven fajin meshkujve , me fal Jonida 37 vjece ca lypi me djalin 24 vjec ?? Kja ishte e dukshme Se nuk perfundoshin bashk , aj çuni ka menjen tra la la Se asht i ri , Jonida e ka kalu adolescenten , nejse pun per ta, pon nuk duhet as te shajm femnat as meshkujt , un tham 50 me 50 nodhin gjanat. Menimi jem ✌️

  5. Visar Zeqiri
   Visar Zeqiri
   Muaj më parë

   Ti ndoshta je nis nga babi jotë për fjalen llom ose vllai jotë

 73. PELLAZG ILIR
  PELLAZG ILIR
  Muaj më parë

  o pick e bukur

 74. Altin Brati
  Altin Brati
  Muaj më parë

  Sa pordha kemi edhe ne shqiptaret mos pyet

  1. dushi21
   dushi21
   Muaj më parë

   Kemi mar ftohje nga komunizmi, shume.

 75. Alketa Mk
  Alketa Mk
  Muaj më parë

  A ba Jonida si Belen Rodrigues, kap 1 lsho 1 🤪🤪🤪 jam e thjesht thot Jonida , me syze ne shpi, ok je moderne je fashion, po pak respect per njerzit aty me kamera , hiqi syzet mrena ✌️

  1. Alketa Mk
   Alketa Mk
   22 ditë më parë

   @Albania Tirana ala ti me Joniden 🤪🤪 zemra un skam ofendu ken ktu , thjesht dhash mendimin tem ok . Un respektoj mendimin tan ti respekto memdimin tim kaq .

  2. Albania Tirana
   Albania Tirana
   22 ditë më parë

   @Alketa Mk po ske pse ofendon, nje fije e ndan opinionin nga un ofendimi. Le te jene si te duan, thjesht si nena qe jeni dhe njerez te thjeshte qe jeni ruani etiken dhe mbani vendin tuaj kudo. Pyet veten a me nderon kjo gje nqs e bej apo them? Ateher shkruaj dhe vepro si te duash nqs ndihesh e nderuat

  3. Alketa Mk
   Alketa Mk
   Muaj më parë

   @Albania Tirana na jena ma shum se Belen e Se Jonida zonjush, shifi Se i myti Botox Te 2ja , perderisa jan personazhe public, na japim pelqimin ton , ku na plq e ku jo , Kur te bahna edhe na public kan me fol per ne 🤪🤪🤪 po ngaqe kena shuuum bukuri naturale sna merr kush , na jena njerz te thjesht mor zonj jena nana qe bajn sakrifica me rrit fmit , me ba jeten e jonides e te Belen , jeta jon ishte me ken nryshe, sa 1 burr sa 1 tjeter 🤮🤮 po skena koh per kta gjana . Hajt shnet, merre ma sportivitet ,

  4. Albania Tirana
   Albania Tirana
   Muaj më parë

   Pale sa Belen jeni ju pas ekranit te telefonit, me siguri qe do kishit kohe kaq te tepert, si Losser pas telit kerkoni te shani cdo personazh qe ben dicka ne jete dhe ju qe sbeni asgje gjeni gabimet

 76. Diana Dafa
  Diana Dafa
  Muaj më parë

  DUHET TE BESH CTE NDJEN ZEMRA TE GJITHVE

 77. lule lulee
  lule lulee
  Muaj më parë

  Per mos fol per kto getat e zeza

  1. lule lulee
   lule lulee
   Muaj më parë

   @Beautiful Life ti se ke iden sa roba kam un ose kpus firmato po do ti nis dhe ti tregoj po normale qe flas se di nuk kam injorante si ty

  2. lule lulee
   lule lulee
   Muaj më parë

   @Beautiful Life rushi ti se ke iden me ke po flet gjonat qe kam un as ne ender nuk i she ti po do te li regalo almeno faccio una beneficenza in più ne la mia lista

  3. Beautiful Life
   Beautiful Life
   Muaj më parë

   Me fol tipat si ty qe max xhulce jane me i tregu ikones si vishet lol

 78. lule lulee
  lule lulee
  Muaj më parë

  Me kto flokt e gjata kot fare o zot

 79. Happy Memories
  Happy Memories
  Muaj më parë

  Heeeeeeeeeeeeeeeeerr🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 80. Papi papu
  Papi papu
  Muaj më parë

  Mos e rruaj se kara gjen boll. Po cfare kujtove se do rri me ty moj plake, zogu njome eshte me i shijshem.

 81. Tani Zefi
  Tani Zefi
  Muaj më parë

  Me syze ne shtp s'ke ci ben m vetes t hap barkun 🤮🤮🤮

 82. bekim ash
  bekim ash
  Muaj më parë

  te ka fal zoti zanin po ne tru je e pjerdhun

 83. sweet girl
  sweet girl
  Muaj më parë

  Jan nda per pak vemendje edhe boll mo me kte shpi tu e reklamu se ja kena msu tgjitha qoshet

  1. lule lulee
   lule lulee
   Muaj më parë

   @Alketa Mk belenit i han mutin kto te jet per ate

  2. Alketa Mk
   Alketa Mk
   Muaj më parë

   Shum e vertet,do te bajn lajm se skan ça me dhan tjeter 😬😬 Jonida si Belen , do te bin ne sy vec me nrru burrat 🙈🙈 per gossip, per klikime , per reklama 🤑🤑🤑

  3. lule lulee
   lule lulee
   Muaj më parë

   Kte thash dhe un

 84. zevegs gsgsh
  zevegs gsgsh
  Muaj më parë

  Moj te keqen universin ke zbuluar ti apo ujin e nxeht 😩😩😩

  1. Albania Tirana
   Albania Tirana
   22 ditë më parë

   @zevegs gsgsh me teper ju ngelet ju te pranoni se nuk ngelin ne balte ato qe kane ber dicka ne jete.

  2. zevegs gsgsh
   zevegs gsgsh
   Muaj më parë

   @Albania Tirana e verteta dhemb po duhesh ta pranosh 🤣🤣

  3. Albania Tirana
   Albania Tirana
   Muaj më parë

   Po ti ke zbuluar me ne fund You tube dhe kerkon te ofendosh nje personazh qe ca ska dhene nga vetja, dhe mban gjalle njerez si puna juaj qe skeni asgje ne jete dhe vazhdoni nxirni vrerin per deshtimin qe keni me veten tuaj

 85. zevegs gsgsh
  zevegs gsgsh
  Muaj më parë

  Fama leku botox i shkatrroj kto qfar na pret ne te ardhem shkatrrim total🤢🤢😷😷😩😩😩😢

 86. gg hh
  gg hh
  Muaj më parë

  U banèt gazè

 87. Kosovare Kramoviku
  Kosovare Kramoviku
  Muaj më parë

  Si pelqejn mu plakat ati

 88. dashuria ime bardhok
  dashuria ime bardhok
  Muaj më parë

  Po ne momentin qe the ti nvartet nga kush vjen ndarja dmth qe ti e paske len romeon

 89. era era
  era era
  Muaj më parë

  Antipatike s me pelqen fare kjo jonida ...si karakter faree