Si nëpër filma/Vrau vëllanë dhe u afrua kur po varrosej, 20 burra në ndjekje të 26-vjeçarit në Dibër

2 554 Shikime 276 mijë

26-vjeçari Florian Tonuzi, i cili vrau me thikë vëllanë e tij gjatë ditës së djeshme në Maqellarë të Dibrës, është arrestuar nga Policia. Burime bëjnë me dije se Tonuzi u arrestua pranë banesës së tij, ku vrau me thikë vëllanë 23-vjeçar Benardin, për arsye që nuk dihen ende.
Burime bëjnë me dije se Florian Tonuzi përpara se të vriste vëllanë e tij, ka dhunuar dhe babain, dhe për këtë shkak konflikti në familje ka agravuar.
Mësohet se 26-vjeçari ka qenë përdorues i lëndëve narkotike, dhe pak kohë më patë kishte dalë nga burgu, ndërkohë që njihej nga banorët e zonës si një person agresiv.
Fax News ka siguruar dhe pamjet e momentit kur në ndjekje të të riut janë afruar familjarë dhe punonjës të Policisë. Ka qenë nëna dhe motra e autorit që kanë negociuar me të dhe i kanë kërkuar Policisë që i riu të mos dhunohet.
Ai është afruar pranë familjes, në momentin kur po varrosej i vëllai i tij, dhe është pikasur nga ana e të afërmve.
Siç shihet dhe nga pamjet, 26-vjeçari është fshehur në një prej banesave që janë të braktisura në zonë, ku më pas është neutralizuar nga policia. Nëna e të riut ka kërkuar nga punonjësit e policisë, që i riu të ushqehet, dhe të mos dhunohet, ndërkohë që bashkë me Policinë në aksion kanë qenë dhe shumë banorë të zonës.
I riu dyshohet se ka qenë në gjendje të rënduar psikologjike në momentin kur ka kryer krimin, dhe përgjatë gjithë këtyre orëve është fshehur në banesat e braktisura që ka pasur fshati, duke qenë se e njihte shumë mirë zonën, i ka shpëtuar kapjessë policisë.
Në video shihen disa prej banorëve të fshatit që ngjiten në mur dhe vrapojnë nëpër ara, derisa bëjnë të mundur kapjen e të riut, i cili tashmë do të përballet me akuzën e vrasjes së vëllait të tij.
#faxweb #faxnews #zgjohu
Follow Fax News Albania
Subscribe To Fax News on ALfirst Channel HERE: alfirst.info/nick/XdFDrI4f3ToxD-YfdvJ0Hw
For more content from click HERE: www.faxweb.al/
Like Fax News on Facebook HERE: faxweb.al/
Follow Fax News on Instagram Here: faxnews.tv
Për më shumë na ndiqni në: www.faxweb.al

Komente

 1. beyond infinity
  beyond infinity
  2 ditë më parë

  Ca gallate me rob shpie. Krahasojeni pak veten me Ameriken apo Kanadane, etj... qr sa gjynah jemi

 2. GrandFamilia Records
  GrandFamilia Records
  2 ditë më parë

  Ore ku eshte policia kto qr ca shteti kemi ne ku esjte renea ktu mo

 3. Aleksander Zengo
  Aleksander Zengo
  2 ditë më parë

  O maloket edhe kosovaret vriten per budalliqe . Per nje fjal goje akoma si ne kohen e qytykut . Turp bre turp behuni bre njerez ja qifsha nenen behuni bre burra me nder me respekt . Jo me vrasje . A jeni je terezi bre a sjeni je terezi . Duke filluar prej tiranes e lart jetojn njerez te eger . Pylli .

 4. Drenica Drenica
  Drenica Drenica
  2 ditë më parë

  Kta jan definitiv jashtetoksor,ktyne veq Xhxaxhi Enver jau ka qi robt nuk i ka lan me qu koken

 5. Agim Ramadani
  Agim Ramadani
  3 ditë më parë

  Normal si neper filma Vllau si monster , duhet ta zen si qenin

 6. Islam-Peace
  Islam-Peace
  3 ditë më parë

  Allahu Ekber

 7. Farije Farije
  Farije Farije
  3 ditë më parë

  A nuk ika ardh gjuna për vëllaun e vet unë jam nga maqedonia duhet me zan edhe me vra at

 8. Inna Tachi
  Inna Tachi
  3 ditë më parë

  Teper e dhimbshme!😥😥

 9. Kastriot Jashari
  Kastriot Jashari
  4 ditë më parë

  Po pse civilet nderhyjne keshtu ne operacion policor. Mund te ishte nje fshatara si udherrefyes per indentifkimin e zonave te caktuar qe t'ua lehtesonte policeve punen por jo keshtu si te cmendur 30 burra vrapojne kot Respekt nga Kosova

 10. eri gjyli
  eri gjyli
  4 ditë më parë

  Sa mbrapa jemi ne si popull fatkeqesi e madhe,qe kemi kete kultur dhe arsim..mallkuar qifshin politikanet qe na kan dhen kete arsim,asnje nuk e vlereson jeten e vet,te gjith kerkojn me duar ne xhep dhe shkopinj,nje t armatosur me arm..vetem nje i semur mund ta vras vellain e vet.ska arsye tjeter

 11. LLapjani
  LLapjani
  5 ditë më parë

  gjyna per vellerzit tane dhe motrat tona shqiperi une jam nga kosova dhe me dul loti kur e pash ishallah nuk ndodhin kto gjana lutemi nate madhe ramazanit :(

 12. Vlora Vlora
  Vlora Vlora
  5 ditë më parë

  Ngushellime familjes

 13. Vlora Vlora
  Vlora Vlora
  5 ditë më parë

  Mire nena e tije po keta te tjeret cfare kerkojn.

 14. Land Land
  Land Land
  5 ditë më parë

  Vllau qe ka vra vllan asht ma I vdek se ai qe po futet ndhe. Zot na le ment e kres. Ngushllime asaj nane se i ka hup te dy djemt

 15. Sakti Gafuri
  Sakti Gafuri
  5 ditë më parë

  Po si është ë mundur shqiptari ta vret shqiptarin 😱😱😱Zoti i madh na ndihmoftë, ne me Elvisin mundohemi me shpëtuar jetën e shqiptarëve ndërsa këta vriten në mes vete ..Zoti i bekoftë shqiptarët.

 16. DD S
  DD S
  5 ditë më parë

  O zot na trypnut e na korit populli shqyptar i shqypnis cka tihet prej jush tu vra pjestart e familes

 17. Kuqii tiki
  Kuqii tiki
  5 ditë më parë

  Marri eshte me postu ne rrjete sociale kete me siguri pa dijenin e antarve marre marre turppp bre popull i flliqt

 18. Mar Ney
  Mar Ney
  6 ditë më parë

  Qija root gjith fshati po policia a rakun ben

 19. Il3gal Burnout
  Il3gal Burnout
  6 ditë më parë

  Vllau vllaun ta mbyt e tmerrshme qfar po ndodh keshtu mbysin prinderit mbysin moter vllaun etj etj 😡

 20. Albania Smile
  Albania Smile
  6 ditë më parë

  Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem ...

 21. mark spaqi
  mark spaqi
  7 ditë më parë

 22. Niki Shaho
  Niki Shaho
  8 ditë më parë

  Mos i dhente zoti asnji tragjedi te kesaj natyre o nene eshkrtet sa keq me ka erdhur o mbretereshe behu e forte ...😥😥😥

  1. Albania Smile
   Albania Smile
   6 ditë më parë

   Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem ...

 23. lenci bira
  lenci bira
  8 ditë më parë

  Gjith keta polic pa uniforme

 24. oiuet souiu
  oiuet souiu
  8 ditë më parë

  mjere ajo shpi thuaj,por dhe ai vlla qe ka vrare vllaun e tij i shkateruat si njeri eshte se dhimbje te madhe do kete.Fatkeqesi e madhe thuaj

 25. Klinton Rakipaj
  Klinton Rakipaj
  8 ditë më parë

  Zot na ruaj na te till gjera

 26. Alby Bickers
  Alby Bickers
  8 ditë më parë

  Ska dibran me bes

 27. Vlore alb
  Vlore alb
  8 ditë më parë

  Ahhhhh o zot sa u preka per kte Nene😭😭😭

 28. dcoog anml
  dcoog anml
  8 ditë më parë

  O zot sa e dhimshme e shkreta nana vet aj duhet te jet i semur me mendoren

  1. oiuet souiu
   oiuet souiu
   8 ditë më parë

   mjere ajo shpi thuaj,por dhe ai vlla qe ka vrare vllaun e tij i shkateruat si njeri eshte se dhimbje te madhe do kete.Fatkeqesi e madhe thuaj

 29. Agim Lushaku
  Agim Lushaku
  9 ditë më parë

  O mjer ajo nan qe perjtojn kit runa zot prej njerzve t keq 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 30. Mirela So
  Mirela So
  9 ditë më parë

  Ca ndodh ne shqipni askund sbahet fjale me ndodh😩😩😩😩

 31. Ton Taticaj
  Ton Taticaj
  9 ditë më parë

  Si mundet te ja vesh titullin si neper filma po kush ka dinjitet njieriut ase mundet ta shohin kyt tragjedi

 32. Horuni Xhejlane
  Horuni Xhejlane
  9 ditë më parë

  Oh zot imadh qfar tmerri per nanen sa xhinah oh allah ndimoj nanes se mjer

  1. dcoog anml
   dcoog anml
   8 ditë më parë

   O mos ja shoft zoti kuj .o zot. Imadh ki mshire . E zoti i forcof.at familje nuk di qa me than. Medet veq qa kohesh erdhen

 33. Gon Dibrani
  Gon Dibrani
  9 ditë më parë

  Ashte bere pishan gjyna vetem gjaku uj nuk behet don me pa vellane tu i vu shpatllat dheut o zot cfar po na shohin syte se magjinoj dot cfar i ka ndodh asaj falilje mjer prindit cfar u ka ndodhur.

 34. Bino Dadi
  Bino Dadi
  9 ditë më parë

  Njerz pa shkoll shiptar budall

 35. Legacyof GjergjKastrioti
  Legacyof GjergjKastrioti
  9 ditë më parë

  Më arixhinj s'ka ku të vejë.

 36. EMA EMA
  EMA EMA
  9 ditë më parë

  O zot cpo na shohin syt mjer nenzeza nuk ka me keq

 37. Z.M. Gatuaj shendetshem
  Z.M. Gatuaj shendetshem
  9 ditë më parë

  E keni haru rugen e allahit sidomos ju shqiptaret e shqipris me turli far ndytsirash zoti va boft caren

  1. Muhamet Karanxha
   Muhamet Karanxha
   7 ditë më parë

   A Nuk ishin ju shqiptart e kosoves baba e vrau djalin shif venin tan e mos na kallzo allahin se e dim vet rrugen ton shif shpin tane ket pun ban

 38. North Only
  North Only
  10 ditë më parë

  Sa gjynah ajo familje. O zot mos e provo askend me kte lloj tragjedije. 💔💔😢

  1. Mevlude Kurtishi
   Mevlude Kurtishi
   9 ditë më parë

   😥😥😥😥😥

 39. amir lamaxhema
  amir lamaxhema
  10 ditë më parë

  Njesit amatoresh.Nuk kryhet nje arrestim i tille keshtu.1000 persona civil, i gjithe fshati aty.Siguria e ketyre policeve ZERO.Para tyre ece nje polic ne rroba civile pa jelek antiplumb, keta i shkojne pas, shihet se nuk e kane idene e as planin se si do ta kryejne arrestimin.Nuk sigurojne perimetrin por qendrojne njeri pas tjetrit, nuk kane gas lotsjelles, nuk kane megafon per te komunikuar me te dyshimtin nga nje distance e sigurte per ta, por shkojne si te verber e futen ne nje objekt te cilin nuk e njohin aspak dhe si duket as qe kane marre ndonje informate per te.

 40. Sami Krasniqi
  Sami Krasniqi
  10 ditë më parë

  Turp policis te shqipris Merrni mesim nga policia KOSOVES MJERA AJO NAN MEPA DJALIN ASHTU PO EDHE AJDJAL MOMIR MOSME QEN ????

 41. Cenalia Cenalia
  Cenalia Cenalia
  10 ditë më parë

  Kta s jan shqiptar..magjyp.mundet

 42. Rock girl
  Rock girl
  10 ditë më parë

  mjere ajo shpi thuaj,por dhe ai vlla qe ka vrare vllaun e tij i shkateruat si njeri eshte se dhimbje te madhe do kete.Fatkeqesi e madhe thuaj

 43. United Kindom
  United Kindom
  10 ditë më parë

  Vareni mes dibrës a vritet vllai sdo e kesh pa vlla ti ska munci po nuk i merret jeta tjetrit edh pa e pas vlla qofte edhe i huj o bakterie toksore o kafshëri vetem Xhaxhi ju rregullonte ju po do ćohet nga varri per tipa si puna jote 😡😡😡😡😠😠😠😠

 44. Eralda Alda
  Eralda Alda
  10 ditë më parë

  Ah mjer nana 🥺🥺🥲🥲mu coptu zemra me ket vidio skam fjal me teper

 45. Andy White
  Andy White
  10 ditë më parë

  Fack news albania

 46. Λούλα Γκιόκα
  Λούλα Γκιόκα
  10 ditë më parë

  O mos ja shoft zoti kuj .o zot. Imadh ki mshire . E zoti i forcof.at familje nuk di qa me than. Medet veq qa kohesh erdhen

  1. Rock girl
   Rock girl
   10 ditë më parë

   Po pee ca shkoi varrim rrot kari i marum mashkull

 47. jetmir jetmir
  jetmir jetmir
  10 ditë më parë

  çfar primitivizmi

 48. hbgt32
  hbgt32
  10 ditë më parë

  Zakona burrash malsor

 49. Lulzim Tusha
  Lulzim Tusha
  10 ditë më parë

  Me vjen kec sepse gjith bojme gabime ai me siguri se ka vra qellimisht vellain e tij po nga depresioni. Shteti duhet ta trajtoje mir dhe jo ta futin ne burg .

 50. Leonardo Bregu
  Leonardo Bregu
  11 ditë më parë

  Vetem nga veriu..ndodhin keto gjera ..po pse keshtu o popull..vret vellai vellan..ne prag te rrinis..sa gjynaf..

 51. Kok Derri
  Kok Derri
  11 ditë më parë

  Qr cfar njerezish rrit ai vend

 52. kastriot marku
  kastriot marku
  11 ditë më parë

  Mjere ZEMRA e te shkretes NENE

 53. Ranco Goa
  Ranco Goa
  11 ditë më parë

  Kjo eshte nderhyrja e shpejte e Shqiperis 😂😂😂 mjere atyre persona qe i bie nje fatkeqsi se keta keshtu si veprojne nuk ka shans qe ta kapin ..

 54. Saimir Canaku
  Saimir Canaku
  11 ditë më parë

  Ah sa gjynof ajo non i biri i vret te birin edhe del e kerkonme policin te birin e vet pupu i dhont zoti forc ishalla

 55. Fatjon Vathi
  Fatjon Vathi
  11 ditë më parë

  kur skan granat me vete mja u hedh policve ke kamt

 56. Fatjon Vathi
  Fatjon Vathi
  11 ditë më parë

  mos na voni shum thot si me qan tu vra derr te eger

 57. Fatjon Vathi
  Fatjon Vathi
  11 ditë më parë

  i paska dhan shejat vaaksina anti covid 19

 58. Savvas Muraci
  Savvas Muraci
  11 ditë më parë

  🤔🤔🤬😡

 59. Big Bang
  Big Bang
  11 ditë më parë

  Po pee ca shkoi varrim rrot kari i marum mashkull

 60. Ilmi Zeka
  Ilmi Zeka
  11 ditë më parë

  Oh njerez duhet te jeni te duruar mos perdorni duart dhe armet se nuk vlen pendimi mbrapa eshte teper vone rahmet ipaste shpirti

 61. linda linda
  linda linda
  11 ditë më parë

  Ah moj Nen e shkret kam qar per ket Nen si mbaj dot lotet. Shum me erdhi keq Allahu I dhasht forc🤲🤲

  1. Toni Kolombo
   Toni Kolombo
   8 ditë më parë

   Amijn ishalla don zoti une skam fjal vec muj me than ngushllime familjes the zoti n xhenet gjalijn 💐💐💐💐

 62. Toni Shehu
  Toni Shehu
  11 ditë më parë

  Kam i shok ne itali ka probleme i bojn gjilpera cdo jav mos me marr gjilpera te vret nuk ka shtet ne shqipri teper von gjynaf 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 63. ss divizion
  ss divizion
  11 ditë më parë

  * HORROR TE NA SHQIPTARËT....... sa inatë më vjen * ⚔️🇦🇱⚔️

 64. MrMuli90
  MrMuli90
  11 ditë më parë

  TMERR !!! qka po ndodh me rinin Shqiptare dikur ishte rinia ma e mir ballkan ... kjo ndodh krejt nga Depresioni pa pun pa asgjë...

 65. Florja Bardhoku
  Florja Bardhoku
  11 ditë më parë

  Qfar njeriu a vritet vellaj po dhe aj varur pse me lan me jetu at mut

 66. Vana Gk
  Vana Gk
  12 ditë më parë

  Car benimore lerni policin te nej punen e vet

 67. Lina Lana
  Lina Lana
  12 ditë më parë

  Cfar eshte kjo te filmohet eshte e ndaluar

  1. Romario Bebeto
   Romario Bebeto
   9 ditë më parë

   Jo

 68. Lina Lana
  Lina Lana
  12 ditë më parë

  😢😢😢😢🥺🥺🥺😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😓😓😓😓😓😓

 69. Lina Lana
  Lina Lana
  12 ditë më parë

  O zot Ma ndimo 😞

  1. Landi Buci
   Landi Buci
   10 ditë më parë

   amin

 70. Ivan Gjoni
  Ivan Gjoni
  12 ditë më parë

  Po ca mos e prek more futi dajak qelbesires

 71. Lindi London
  Lindi London
  12 ditë më parë

  Ca policie kena

 72. sara 1234
  sara 1234
  12 ditë më parë

  O. Zot na ruaj ment e kokes, po pse se kan qetesuar, ta kishin lene dhe ne varrim te vellait, se paska dashur te afrohet, afer shtepise, se veq zemra e tij e. Zoti e din sa do te jete penduar, po droga i ben kto pune

 73. dashuria ime bardhok
  dashuria ime bardhok
  12 ditë më parë

  A nuk ekan zen

 74. Albania Durres
  Albania Durres
  12 ditë më parë

  O njerez luteni zotit mos ta keni kurr ket rrisk te keq ..e mjer ajo nene e shkrete ce gjeti

 75. Gieto Nikaj
  Gieto Nikaj
  12 ditë më parë

  Gjithcka munet te jet por profesonalizem Policoro nuk ASHT kur te GJITHA flasin e NUK din se si veprohet ne taste te tilla

 76. resul kllogjri
  resul kllogjri
  12 ditë më parë

  Oooo Zot sa keq po më vjen për kët nënën plasa

 77. Tina Bonheur
  Tina Bonheur
  12 ditë më parë

  Shpresojme mos digjojme te tilla rastesh o Zot.😢

 78. Emilia Emi
  Emilia Emi
  12 ditë më parë

  Pse e lendoni dy her ate nen

 79. Ilda Baba
  Ilda Baba
  12 ditë më parë

  Rrespskte ..per forcat blu qe bojne nje pune te rezikshme ..bravo cuna Azgan.

 80. Ilda Baba
  Ilda Baba
  12 ditë më parë

  O njerzit e Perendis ...Jo me gjakenxetesi .

 81. Rosana Roch
  Rosana Roch
  12 ditë më parë

  Histori e trishte,ngishllime nenes e babait

 82. JIMMI ALBANIA
  JIMMI ALBANIA
  12 ditë më parë

  Shum ngjarije llimshme as hasmit tim.mos i ndollt mio gje me vra vllau vllan apo fisin e vet 😢😢

 83. Ermal Zeneli
  Ermal Zeneli
  12 ditë më parë

  Sa ke ska me ku te shkoj

 84. Luljeta Zoto
  Luljeta Zoto
  12 ditë më parë

  Oooo zot sa kam qar ,zoti i dhent forc ksaj nene ,o Allah jepi sabren ksaj familje ne kto dit te bukra ramazani ,Allahu ishalla ne xhenet e pranoft djalin qe vdiq

  1. RedKinG88
   RedKinG88
   11 ditë më parë

   Gjysma e asaj që ke shkruar është arabisht

 85. big albania
  big albania
  12 ditë më parë

  votoni ramen papunsi drog vjedh kshu

  1. Daniel Qevani
   Daniel Qevani
   12 ditë më parë

   Shqipria esht maruar arme droge vjedh chrimenella ne shqipri ka shum turp turp

 86. Blerina Avdiaj
  Blerina Avdiaj
  12 ditë më parë

  E shkreta nene si ka fuqi e rri ne kembe.

  1. xristos keramitzis
   xristos keramitzis
   12 ditë më parë

   Car te beje.tia fut gjumit???.

 87. Keta Bushi
  Keta Bushi
  12 ditë më parë

  E zeza nan😭😭

 88. Adriana Hunci
  Adriana Hunci
  12 ditë më parë

  A zot i madh sa keq si per at qe mbylli syt si per kte ngushellime familjes e zoti ishalla e sheron gjynah

 89. Berti Mejdani
  Berti Mejdani
  12 ditë më parë

  o popull kurvvv ai beri ate qe zduhej ber ju cf e ndiqni ate ne ate mynyr o kurvaa bura

 90. Illyrian Albanesi
  Illyrian Albanesi
  12 ditë më parë

  Ooooo zot qfar katastrofe......kjo esht nje dhimbje e madhe te veash vellane tend....shum keq ai qe vrane njeri per mua esht katastrofa me e madhe ne planet pa mar parasysh vellan apo dike tjeter.....nuk guzon te marresh jeten e tjetrit

 91. Desara Bala
  Desara Bala
  12 ditë më parë

  Shqipëria që ndërtoi Sali Berisha , out control !

  1. bho _
   bho _
   12 ditë më parë

   rama do. Na Permiresoje. Rracen. Me Bangladesh

 92. Gjergj Koka
  Gjergj Koka
  12 ditë më parë

  Oh sa mire me kene shqiptar

 93. Bere KSMS
  Bere KSMS
  13 ditë më parë

  Duet nenshtroet n psikiateri \ te pij ilaqet qetcomit po nuk ben hajr tregoi mjekut ti ndrroj ilaqet

 94. Linda Kaci
  Linda Kaci
  13 ditë më parë

  OOOH ZOTI IMADH MOS NA SPROVO. NGUSHELLIMET E PERZEMERTA ALLAHU JU RUJTE. ALLAHU ☝

 95. S P
  S P
  13 ditë më parë

  Heee po ecni more se 1 asht nuk jan 100 se nuk mundet me sulmu se aj asht i pendum dhe ka humb kontrolin se e ka nxan gjaku qfar ka ber prandaj nuk ju sulmon jam i bindir te jeni te bindur ...

 96. S P
  S P
  13 ditë më parë

  Ket tip duhet mos me lshu kurr nga burgu dhe mos me i ardh keq kti muti.

 97. Zef Bregu
  Zef Bregu
  13 ditë më parë

  O zot sa e dhimshme e shkreta nana vet aj duhet te jet i semur me mendoren

 98. My Love
  My Love
  13 ditë më parë

  E MJERA NEN Ç’PO I SHOHIN SYTE 😭😭😭😭😭😭😭

 99. Toni Malocaj
  Toni Malocaj
  13 ditë më parë

  Mos na sprovo o zot ..e shkreta ajo grua ..po i kjan te dy per nji dit..hall per dekmin e hall per gjallin.

 100. Lidjon Gjergo
  Lidjon Gjergo
  13 ditë më parë

  ajde bageti ajde qe me ps arme ai boti i griu te gjitje edhe do te te quhej nje tragjedi e madhe kure mos e bani me ket gabim lejeni policine te beje punen e vet.