SPAK rinisi hetimin për zv.kryetarin e korruptuar Mazniku, Bashkia tender 10 mld lekë për ‘FUSHËN’

89 Shikime 9 mijë

Komente

 1. Kol Todi
  Kol Todi
  Muaj më parë

  Mazniku Lali moterqiri dhe Edvin gjakqir droga banda me e frikshme ne 30 vitet e fundit ne Shqiperi... Ketu ne USA po hetohet TRUMP jo dava plerash si kta hienat e pista... Turp per kombin SHQIPTAR nga kush mbahet peng

 2. Aida Qoshja
  Aida Qoshja
  Muaj më parë

  Ne amerik ka 10$nje firme pastrimi dhe u ka kap dhe asht ne burg 22vjt kurse atje zoti i rujt ATA njerz

 3. Osumi Osumi
  Osumi Osumi
  Muaj më parë

  Nxiri uje te zi Maxnikut.!?👎👎

 4. Mirvjena Tufa
  Mirvjena Tufa
  Muaj më parë

  SPAK, ju lutemi, ju perulemi, shkoini deri ne fund ketij korrupsioni, sekuestroni cdo pasuri te vene nepermjet ketij DREQ korrupsioni. Ju lutemi te vini sado pak ne vend "nderin" e Shqiperise e te shqiptareve te vjedhur te dhunuar te percudnuar. Kerkojme vetem Drejtesi me D te madhe, kerkojme ate qe na takon dhe aq sa na takon. JU LUTEMI, JU PERULEMI

 5. A.S A.S
  A.S A.S
  Muaj më parë

  Andrangeda shqiptare

 6. VAGA Official TV
  VAGA Official TV
  Muaj më parë

  Vetem korrupsion te nivelit horror ngjojme cdo dite ..kta dune marre ZVARRE ne mes te Tiranes