Zef Beka & Resmije Krasniqi - E lus zotin - Fenix/Production (Official Video)

10 074 Shikime 1,1 mln
Argëtim

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500
Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ
fenixtirane
Tex : Vida Kunora
Ork : Xhavit Hajdari
Qifteli : Gent Hoxha
Organizator : Rrustem Xhekaj​​
Edition general: P.M. Fenix Tirane
Video/production: Studio Fenix Tirane
Powered by OnAir.FM

Komente

 1. Luket Smajlaj
  Luket Smajlaj
  Ditë më parë

  Ju kendofte zemra

 2. Shaip Jashari
  Shaip Jashari
  3 ditë më parë

  Yje jeni të dy! Ju lumt për këngën, paqit shëndet e këndofshi gjithmonë.

 3. Avni MURATI
  Avni MURATI
  3 ditë më parë

  Pershendetje bilbilat e veriut. U kendofte zemra

 4. Fejzullahi Nazmi
  Fejzullahi Nazmi
  3 ditë më parë

  🤣😂🇦🇱🇩🇪

 5. Μελιτα Πρενγκα
  Μελιτα Πρενγκα
  4 ditë më parë

  A!!

 6. Gjon Lazri
  Gjon Lazri
  6 ditë më parë

  Lpsj

 7. kamaqo
  kamaqo
  6 ditë më parë

  Respektee respekte per kete duete te perkryer.U pershnes nga Avganistani.

 8. ismet brahimi
  ismet brahimi
  7 ditë më parë

  Ĺàjeť

 9. Rebellious Spirit
  Rebellious Spirit
  7 ditë më parë

  Pershendetje nga nje Berats qe jeton ne Londer, syte me lotojne nga kenge si keto qe burojne nga shpirti, jeni kengetar 1sha si edhe shume te tjere nga Veriu Kosova dhe Maqedonia

 10. Fejzullahi Nazmi
  Fejzullahi Nazmi
  10 ditë më parë

  Zemra ju kendoft shum Bukur

 11. Faik Boja
  Faik Boja
  10 ditë më parë

  Ju lumte goja dhe ju kendofte zemra gjithmone

 12. numer one
  numer one
  10 ditë më parë

  Kenget tua ZEF JANE KENGE QE SHARRONE FAMILJEN E KUSHE FAMILJE NUKE E HARRON EDHE KENGE PER TA KENDONE NNE BANKETETE E PARA JETA JUAJE FILLONE

 13. numer one
  numer one
  10 ditë më parë

  Lumi kushe qe NANE E BABE NUKE I HARRONI EDHE KENGEN PER PRINDRITE E TYRE KENDONE

 14. L B
  L B
  14 ditë më parë

  U knoft zemra

 15. Miridon drenica
  Miridon drenica
  14 ditë më parë

  555

 16. Skender Shabani
  Skender Shabani
  15 ditë më parë

  Bravo

 17. Klevis Erebara
  Klevis Erebara
  15 ditë më parë

  3

 18. Lefterie Dema
  Lefterie Dema
  15 ditë më parë

  Ju lumte goja

 19. ff elison
  ff elison
  16 ditë më parë

  Shume e bukur kenga Ju knoft zemra ju pershendes

 20. Jana Prenga
  Jana Prenga
  17 ditë më parë

  Ju kendofte zemra Dhe Juve! po tpara vida kunores 👌👌👌👌

 21. Luftar Elezi
  Luftar Elezi
  19 ditë më parë

  Ah te lumte goja ty dhe asaj motre ju kendofte zemra

 22. Dona Toli
  Dona Toli
  19 ditë më parë

  Ju lumte goja

 23. majlinda lazri
  majlinda lazri
  20 ditë më parë

  Shuuuum bukur bravo

 24. Gasper Gjinaj
  Gasper Gjinaj
  20 ditë më parë

  6

 25. Ur Gjk
  Ur Gjk
  20 ditë më parë

  Ju lumt!

 26. lula ramaj
  lula ramaj
  20 ditë më parë

  ju pershendes nga mergimi besa shum e verte kshtu ndihem tegjithe goja u lumte e zemra u kndofte 🙏🙏🇦🇱🇦🇱

 27. Visar Mustafa
  Visar Mustafa
  22 ditë më parë

  shum mir zel bek 9

 28. My Home
  My Home
  22 ditë më parë

  🤗👌👍👏👏👏👏

 29. Vetem E Jotja
  Vetem E Jotja
  23 ditë më parë

  Ska kengetar me i mire se Zef Beka. Ka nje ze te mrekullueshem., qfar kange pom permallon per nanen edhe qe e kam gjall.

 30. Dukate Dani
  Dukate Dani
  23 ditë më parë

  Ju mbajte Zoti me shendet se jeni te papame!

 31. Bashkim Tafani
  Bashkim Tafani
  24 ditë më parë

  Po pije the po gjaj ju knofte zemra 30vjet imekrim rroshin shin shqiptaret ku to qe jane

 32. Lek Culaj
  Lek Culaj
  24 ditë më parë

  Ju kendoft zemza suksese ne jete

 33. Fatmir Martinaj
  Fatmir Martinaj
  24 ditë më parë

  Aju knoft zemra gjithmon dy bylbyla

 34. Fadil Bushi
  Fadil Bushi
  25 ditë më parë

  Zemra ju këndoftë, na kënaqët me këto këngë të bukura..!

 35. numer one
  numer one
  25 ditë më parë

  Nanese ivjen erURIN OS.E SH....... ose po......ose fe.....

 36. Selvije Maloku
  Selvije Maloku
  25 ditë më parë

  Valla kanga. Me ven shum e mir se qashtu edhe vet jetoj jasht Me ven tvetin nuk ka po qysh ukan jeta e veshtir me jetu jena munu me pas ni jet matemir po me mall tfamiljes shum shtir. Ishalla bahet mir kosova e ma nuk del kerkush jasht kosoves

 37. Xhyke Aga
  Xhyke Aga
  25 ditë më parë

  Dua te baj te lumtur

 38. Noeli Ileon
  Noeli Ileon
  25 ditë më parë

  Super hit

  1. Noeli Ileon
   Noeli Ileon
   25 ditë më parë

   Per ne gurbetqart super hit se ju atje sja dini shijen😢😢

 39. Tonin Qarkai
  Tonin Qarkai
  25 ditë më parë

  Zemra ju kendofte gjith jeten

 40. numer one
  numer one
  25 ditë më parë

  Vetem i bante dikushe tjeter i dergonte edhe vendin e nene qe i vogel mose ta mesonte

 41. numer one
  numer one
  25 ditë më parë

  Kur ka ken ajo e re nuke ka flet ase nje me ne

 42. numer one
  numer one
  25 ditë më parë

  Aroma nanes tashe ma ka ike nuke hane mjese ase nuke hane darke po i shteret zorra ne bark

 43. Gjemajl Popaj
  Gjemajl Popaj
  26 ditë më parë

  Ju shkon shum dyve Mos u ndalni sepse qenkeni BA duet I shkelqyer

 44. Vitore Kacorri
  Vitore Kacorri
  26 ditë më parë

  Jo kaq shumë këngë të ndjeshme 👏

 45. Leonard Marashi
  Leonard Marashi
  26 ditë më parë

  o kndofte zemra

 46. Gorra Srinivas
  Gorra Srinivas
  27 ditë më parë

  WATCH MORE VIDEO F.U.L.L H.D 💓 CLICK HERE : 18cams.xyz !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1&!/ 1618606976

 47. Avni Murra
  Avni Murra
  27 ditë më parë

  Shume bukur ju lumte goja.

 48. Zulkufli Zenuli
  Zulkufli Zenuli
  27 ditë më parë

  👐👐👍👍🔥🔥

 49. leke.ndue. Zefi
  leke.ndue. Zefi
  27 ditë më parë

  zemra ju knoft

 50. Eme Lleshi
  Eme Lleshi
  27 ditë më parë

  Ju knof zemra na knaqet me kte kag te bukur na por mallut por venlindje ton ku kemi lind e ritur 🙏🙏😢

 51. Flori Mflo
  Flori Mflo
  27 ditë më parë

  Ju kenfofte 💤 no koment 😭😭😭😭❤🙏🙏🇦🇱

 52. Avni MURATI
  Avni MURATI
  27 ditë më parë

  U kendofte zemra gjithe jeten. Po e nigjojme shpesh me shume malle

 53. Xoni Ilazi
  Xoni Ilazi
  28 ditë më parë

  Drita e syve jeni

 54. Nida Nida
  Nida Nida
  28 ditë më parë

  Bravo ju qoft si bilbila jeni ju kendovt Zemra gjithmon 🙏💫

 55. Filloreta Gecaj
  Filloreta Gecaj
  28 ditë më parë

  si gjithmon zef neka din ku te godet ju lumt goja qe te dyve qe na beni te ndihemi krenar ze bilbili ti gjithmone ke dit me ke te besh duet e ksaj rradhe paske goditur fort edhe ti vet gjithmone me kenget tua na ke percjell diçka por ksaj rradhe me mbushe syt lot nderime ty ZEF BEKA dhe ksaj zojes REMSIJE KRASNIQI ZOTI JU RUJT e zemra ju knoft📿📿

 56. Suana kaquri
  Suana kaquri
  28 ditë më parë

  Zoti ju bekoft e zemra gjithmon ju knoftê rrespekt

 57. DORI Neza
  DORI Neza
  28 ditë më parë

  Zemra ju kendoft gjithmon🤗🥰🤗🥰🤗🥰🤗🥰🤗🥰🤗🥰😌😌😌😌😌

 58. Imer Sadikaj
  Imer Sadikaj
  28 ditë më parë

  ❤ ju kendoft🌹🌹

 59. Hane Hotaj
  Hane Hotaj
  28 ditë më parë

  Ju knoft zemra se na knaqt e lot 😭😭😭😭❤️😘😘😘

 60. Fatime Gashi
  Fatime Gashi
  28 ditë më parë

  Ah zemra ju kendoft kush keni Bab e Nan shkoni vizitoni jeta spo vyke pa Bab e Nan veq ishalla ne boten tjeter bashkohem me ta kam shum shum mall per ju

  1. Samir Samir
   Samir Samir
   24 ditë më parë

   dkdgdks

  2. Samir Samir
   Samir Samir
   24 ditë më parë

   dudjefwifhsdi

  3. Samir Samir
   Samir Samir
   24 ditë më parë

   fwiegeieheiedgieysiehjdjrjgktsjrheiehdidhtit

 61. naruto fiordi uzumaki
  naruto fiordi uzumaki
  28 ditë më parë

  Zëmra ju knoftë e ju gzoftë. Rrespekt dhe ju përshëndes. Qamil Rrustemaj.

 62. Luis Mziu
  Luis Mziu
  28 ditë më parë

  Këngët e shiptarve të gëzojn zemrën

 63. R. Avdyli
  R. Avdyli
  29 ditë më parë

  Rrespekt të Plotë ju këndoft ZEMRA.

 64. Lek Toma
  Lek Toma
  29 ditë më parë

  Bukur shum u lumte 💞❤️🦅🇦🇱

 65. Klejsi Merdhoqi
  Klejsi Merdhoqi
  29 ditë më parë

  Ju kendoft zemra n'a. Ngjallet emocionet se vertet kemi shum mall per vendlindjen 🇦🇱❤️

 66. Pjeter Rakaj
  Pjeter Rakaj
  29 ditë më parë

  dueti qe prisja

 67. Shkurte Parduzi
  Shkurte Parduzi
  29 ditë më parë

  Zemra ju kendoft gjithmon 👏👏🌟🌟

 68. Shqipe Sadiku
  Shqipe Sadiku
  29 ditë më parë

  😥😥😥

 69. Dj Nikolla
  Dj Nikolla
  29 ditë më parë

  Ma degjoni amanetin,mos lakmoni kurre kurbetin....!!

 70. Gazmend Shabanaj
  Gazmend Shabanaj
  29 ditë më parë

  ahhhhhh kurbet qofsh mallku se shum famlje i ndave te gjall .....po kshu i erdh ... po ju lumt goja dhe kendofshi me te mira

 71. Osman Rizaj
  Osman Rizaj
  29 ditë më parë

  Zef beka nanes

 72. antoneta gj
  antoneta gj
  29 ditë më parë

  Të dyve ju shkon shumë me këndue bashkë bravo keni një zë të shkëlqyer .

 73. Leon Nuhiu
  Leon Nuhiu
  29 ditë më parë

  @ c.c.

 74. Mimi Mimi
  Mimi Mimi
  29 ditë më parë

  Qoft mallku ky kurbet i zi qe po i dishrojm per se gjadhi bab e nan

 75. Gjok Smakaj
  Gjok Smakaj
  29 ditë më parë

  Ylle te kena zef beka duhet te jena krenare qe te kena ne Lezhe krenaria jone.

  1. Bejtush Beqiri
   Bejtush Beqiri
   8 ditë më parë

   Bejt Beqiri zemrà juknoft po mir po knoni oj Rese

 76. Jurgen Smakaj
  Jurgen Smakaj
  29 ditë më parë

  Skam fjale per zef beken pa diskutim djale zotni edhe kengetar i perkryer lum ata qe e marrin ne dasma....

 77. Christi Pjetri
  Christi Pjetri
  29 ditë më parë

  Zemra te kendofte more Zef Beka se na knaqe zemren kush ta kete inatin i plaste kokrra e zemres.....😜😜

 78. Age Biblekaj
  Age Biblekaj
  29 ditë më parë

  Suksese 🍀🙏🏻zemta ju kendoft gjith mon

 79. Radiodernek U.S.A
  Radiodernek U.S.A
  Muaj më parë

  Nerazumijem tex ,al melodija mi se svidza!

 80. Dario Muli
  Dario Muli
  Muaj më parë

  Ju lumtë goja shqipe

 81. Alfrew Fertulokfyhgd
  Alfrew Fertulokfyhgd
  Muaj më parë

  Ju knofte zemra tane jeten 🙏🙏🙏🙏

 82. Nexhdet Qufaj
  Nexhdet Qufaj
  Muaj më parë

  O zemra ju kendofte gjithmone.

 83. perla Gold
  perla Gold
  Muaj më parë

  Sa bukur 👑👑

 84. Valentin MOLLA
  Valentin MOLLA
  Muaj më parë

  Shum e bukur, ju kendoft zemra 🇦🇱🇦🇱🇮🇪🇮🇪

 85. Xhuli Sinani
  Xhuli Sinani
  Muaj më parë

  Super keng 🥺🥺🥺😭😭😭

 86. Fran Marku
  Fran Marku
  Muaj më parë

  .

 87. b h
  b h
  Muaj më parë

  Ju Lumt Resmije

 88. Sneki
  Sneki
  Muaj më parë

  Zemra Ju knoft

 89. Ana Matraxhi
  Ana Matraxhi
  Muaj më parë

  Duhu1376dy588igitifigirjgkgir94

 90. Ana Matraxhi
  Ana Matraxhi
  Muaj më parë

  🎈

 91. Shefket kadriu
  Shefket kadriu
  Muaj më parë

  juv lumt shum e bukur kenga brravo

 92. Plorin Mexhaj
  Plorin Mexhaj
  Muaj më parë

  Bravo ju kendofte zemra je i madh Zef Beka

 93. Luani Luani
  Luani Luani
  Muaj më parë

  Zemra ju kendofte ⭐️⭐️👍👍

 94. ŠEKI SKENDEROVIČ
  ŠEKI SKENDEROVIČ
  Muaj më parë

  Fenomenalni ste aferim

 95. Nazmi Pacolli
  Nazmi Pacolli
  Muaj më parë

  Ju lumt jeni shum te mir RESPEKT

 96. HG 14
  HG 14
  Muaj më parë

  Ju knofte zemra 👏👏👏

 97. losti boy
  losti boy
  Muaj më parë

  Kang me fjal te rralitetit

 98. bouytt guyt
  bouytt guyt
  Muaj më parë

  Ju bekofte Zoti ate ze te mrrekullushem!! Kanga e mire pa fund, shume e permadhshime, Zef je i pa zavensueshem!! Super artisti i Tropojes. (((SUKSESE )))

 99. klajdicanada
  klajdicanada
  Muaj më parë

  Zemra you knofte gjithmone , Duet I perkryer !!

 100. fatmira muja
  fatmira muja
  Muaj më parë

  Shum kang e bukur